Kutno 05.07.2014
10. Mityng - O Różę Kutna
100 m K
1 1 s 1 11.95 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL -1.0 I #
2 2 s 1 12.10 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -1.0 I #
3 3 s 1 12.43 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -1.0 II B.D. 2
4 4 s 1 12.79 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -1.0 III B.D. # 1
5 5 s 1 12.85 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 1997 U18 KP -1.0 III
1 6 s 2 13.16 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 1997 U18 LD +0.6 III
2 7 s 2 13.35 BŁASZKOWSKA Anna KL Kopernik Toruń 1992 U23 KP +0.6 --
3 8 s 2 13.51 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U16 KP +0.6 IV #
4 9 s 2 13.55 USZYŃSKA Patrycja WLKS Wrocław # 1991 Sen DS +0.6 --
5 10 s 2 13.63 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP +0.6 IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
6 11 s 2 14.11 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U18 LD +0.6 --
200 m K
1 1 s 1 23.99 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL +0.2 M #
2 3 s 1 24.94 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD +0.2 II #
3 4 s 1 25.18 DOBIJA Teresa AZS Łódź 1982 Sen LD +0.2 II
4 5 s 1 25.24 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD +0.2 II B.D. 2
5 6 s 1 25.30 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +0.2 II B.D. # M
6 8 s 1 26.21 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP +0.2 II B.D. # 1
1 7 s 2 25.99 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -1.2 II B.D. 1
2 10 s 2 26.87 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 1997 U18 KP -1.2 III
3 11 s 2 26.88 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 1997 U18 LD -1.2 III
4 13 s 2 27.60 USZYŃSKA Patrycja WLKS Wrocław # 1991 Sen DS -1.2 --
5 14 s 2 27.75 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U18 LD -1.2 IV KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
1 2 s 3 24.40 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 U23 LD +2.0 I B.D. M
2 9 s 3 26.56 KALINOWSKA Dominika Akademia Sportu Otwock # 1991 Sen MZ +2.0 III B.D. B.D. KALINOWSKA Paulina # , Z/4876/11 , 2021
3 12 s 3 27.58 BŁASZKOWSKA Anna KL Kopernik Toruń 1992 U23 KP +2.0 --
4 15 s 3 30.57 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 2001 U14 MZ +2.0 --
1500 m K
1 f 1 4:43.22 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 1995 U20 LU II #
2 f 1 4:43.39 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 U23 LD II B.D. # 3
3 f 1 4:43.42 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ II
4 f 1 4:45.33 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2024
5 f 1 4:46.38 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 1993 U23 LU III B.D. BEZ
6 f 1 4:50.16 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0389/15 2024
7 f 1 4:55.10 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie # 1996 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 59.92 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 1991 Sen OP I #
2 2 s 1 62.36 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 1991 Sen MA I
3 3 s 1 63.22 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 1988 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2411/11 2018 2
4 4 s 1 65.56 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 1996 U20 LD II
5 5 s 1 66.12 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 1995 U20 WP III
6 6 s 1 68.48 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.85 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 U23 MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
2 f 1 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 1988 Sen DS M
3 f 1 1.76 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ I
4 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U18 WP II JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2024 1
5 f 1 1.60 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 1996 U20 LD III
6 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U18 LD III B.D. #
7 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
8 f 1 1.55 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U16 KP III #
9 f 1 1.50 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U16 MZ IV ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
10 f 1 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD IV
W dal K
1 f 1 6.05 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS 0.0 I
2 f 1 6.02 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP 0.0 I WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 f 1 5.69 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +0.2 II
4 f 1 5.08 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U18 LD 0.0 IV
5 f 1 4.94 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP -0.5 IV #
6 f 1 4.77 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U18 LD +0.9 --
7 f 1 4.64 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP +0.3 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
8 f 1 4.62 DROBNIK Marta AZS Łódź # 1998 U18 LD 0.0 -- B.D.
100 m M
2 2 s 1 10.90 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -0.2 I B.D. 2
3 3 s 1 10.91 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ -0.2 II
4 4 s 1 10.91 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 1992 U23 WP -0.2 II
5 5 s 1 10.95 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -0.2 II B.D. 3
6 14 s 1 11.54 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP -0.2 III B.D. 2
1 7 s 2 11.10 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 1992 U23 LD -0.6 II #
2 8 s 2 11.12 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 1989 Sen PD -0.6 II
3 9 s 2 11.15 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS -0.6 II SKRZYPACZ Adrian # Z/3763/11 2022 1
4 11 s 2 11.29 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP -0.6 II B.D. # 3
5 15 s 2 11.56 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP -0.6 III B.D. B.D. # 1
  s 2 DNF JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD -0.6 -- ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
1 6 s 3 11.08 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS +0.2 II
2 10 s 3 11.17 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS +0.2 II #
3 12 s 3 11.42 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD +0.2 III GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
4 13 s 3 11.42 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD +0.2 III B.D. # 3
5 16 s 3 11.56 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +0.2 III B.D. 1
6 17 s 3 11.72 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U20 LD +0.2 III
1 18 s 4 11.73 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 1996 U20 DS +0.7 III
2 19 s 4 11.83 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ +0.7 --
3 20 s 4 11.83 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U20 LD +0.7 IV SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2021 2
4 21 s 4 11.88 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 1995 U20 LD +0.7 IV
  s 4 DNF KUBIAK Rafał AZS Łódź 1995 U20 LD +0.7 --
200 m M
1 1 s 1 21.49 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN 0.0 I KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
2 2 s 1 21.49 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 1992 U23 WP 0.0 I
3 3 s 1 21.51 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD 0.0 I B.D. 2
5 6 s 1 21.93 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS 0.0 II
6 9 s 1 22.16 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS 0.0 II SKRZYPACZ Adrian # Z/3763/11 2022 1
1 5 s 2 21.68 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL -0.6 I
2 7 s 2 22.00 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 1989 Sen PD -0.6 II
3 8 s 2 22.06 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ -0.6 II
4 11 s 2 22.28 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS -0.6 II #
5 14 s 2 23.19 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 U23 LD -0.6 III
1 10 s 3 22.24 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD -0.1 II B.D. 1
2 16 s 3 23.35 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U20 LD -0.1 III
3 18 s 3 23.46 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 1996 U20 DS -0.1 III
4 19 s 3 23.63 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -0.1 IV B.D. 1
1 12 s 4 22.56 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 1997 U18 KP +0.9 II
2 13 s 4 23.06 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U20 LD +0.9 III SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2021 2
3 15 s 4 23.19 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ +0.9 III
4 17 s 4 23.45 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź 1994 U23 LD +0.9 III B.D. 2
5 20 s 4 25.47 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ +0.9 -- B.D. BEZ
1500 m M
1 f 1 3:50.57 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 1994 U23 LB II
3 f 1 3:53.71 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Sen LD II B.D. # Z/2641/11 2023 2
4 f 1 3:56.17 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ II
5 f 1 4:09.39 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U20 LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2023
6 f 1 4:13.68 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
7 f 1 4:25.75 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD --
8 f 1 4:26.40 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 1980 Sen MZ --
9 f 1 4:30.85 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 1991 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
10 f 1 4:46.44 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP --
  f 1 DNF GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ --
400 m pł M
1 1 s 1 51.55 CZYŻ Radosław WKS Wawel Kraków # 1988 Sen MA I CZYŻ Radosław # Z/4054/11 2023
2 2 s 1 52.17 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL I B.D. # M
3 3 s 1 52.42 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ I #
4 6 s 1 53.53 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U23 OP I
5 7 s 1 54.54 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 1995 U20 DS II
1 4 s 2 52.58 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 U23 PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
2 5 s 2 52.91 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2024 3
3 8 s 2 55.55 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 U23 LD II
4 9 s 2 55.56 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź 1994 U23 LD II B.D. 2
Wzwyż M
1 f 1 2.28 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1986 Sen OP MM #
2 f 1 2.22 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989 Sen LD M #
3 f 1 2.18 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 1989 Sen LU I
4 f 1 2.14 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 1987 Sen KP I #
  f 1 NM OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1987 Sen OP -- #
W dal M
1 f 1 7.77 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 1990 Sen ZP +0.7 I B.D. # Z/3196/11 2023
2 f 1 7.15 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP +0.1 II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
3 f 1 6.49 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD +0.9 III
4 f 1 6.03 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP +1.4 IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1088840961456 sekund