Wrocław 13 - 15.07.2014
20. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (starty PK)
100 m K
1 1 s 1 11.90 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS +0.1 I #
2 2 s 1 11.98 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +0.1 I B.D. #
3 3 s 1 12.34 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 1995 U20 DS +0.1 II ROŻEJ Marek # Z/1435/11 2024 M
4 4 s 1 12.51 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS +0.1 II
5 6 s 1 12.82 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL +0.1 III
6 12 s 1 13.29 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U18 LB +0.1 IV GRENDA Jan
1 5 s 2 12.82 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -0.9 III
2 7 s 2 12.83 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS -0.9 III
3 8 s 2 13.02 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -0.9 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2024
4 9 s 2 13.04 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 1998 U18 DS -0.9 III
5 10 s 2 13.06 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 1997 U18 PK -0.9 III B.D.
6 11 s 2 13.27 SZCZĘSNA Katarzyna ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ -0.9 IV #
1 13 s 3 13.48 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 1997 U18 MZ 0.0 IV
2 14 s 3 13.68 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 U18 PK 0.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
3 15 s 3 13.92 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA 0.0 -- B.D. # BEZ
4 16 s 3 13.99 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ 0.0 -- #
5 17 s 3 14.43 ANDRZEJCZYK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1998 U18 ZP 0.0 --
6 18 s 3 31.06 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U18 DS 0.0 --
400 m K
1 1 s 1 56.75 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 1995 U20 DS II ROŻEJ Marek # Z/1435/11 2024 M
2 2 s 1 57.23 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 U23 DS II #
3 3 s 1 57.47 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS II
4 4 s 1 60.61 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U18 PK III
5 5 s 1 60.89 WYSMYK Kinga LKS Jantar Ustka 1998 U18 PM III
6 9 s 1 62.55 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U18 PK IV
7 10 s 1 62.65 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA IV B.D. # BEZ
1 6 s 2 60.97 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 1998 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
2 7 s 2 61.56 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA III GIZA Andrzej # Z/1061/13 2021 1
3 8 s 2 62.21 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U18 PK IV
4 11 s 2 62.98 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL IV
5 12 s 2 63.58 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U18 PK IV B.D. BEZ
100 m M
1 2 s 1 11.52 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -0.9 III B.D. 1
2 4 s 1 11.58 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL -0.9 III
3 5 s 1 11.59 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.9 III
4 6 s 1 11.60 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.9 III
5 7 s 1 11.62 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
6 8 s 1 11.63 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP -0.9 III
7 11 s 1 11.76 KRUTUL Michał KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -0.9 IV
  s 1 DQ SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U16 DS -0.9 -- #
1 1 s 2 11.41 IDCZAK Filip LUKS Orkan Września 1998 U18 WP +1.4 III
2 3 s 2 11.54 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL +1.4 III
3 9 s 2 11.71 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1998 U18 SL +1.4 III
4 10 s 2 11.71 NESKA Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1997 U18 SL +1.4 III
5 12 s 2 11.79 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +1.4 IV B.D. # Z/1197/14 2021 3
6 13 s 2 11.85 WENZEL Sebastian UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP +1.4 IV #
7 14 s 2 12.54 RYBARCZYK Mateusz KS Gwardia Piła 1998 U18 WP +1.4 --
400 m M
1 1 s 1 45.11 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP MM #
1 1 s 1 48.03 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS I
2 3 s 1 46.25 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS M
2 4 s 1 51.26 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ III
3 4 s 1 46.87 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 1990 Sen LU M
3 5 s 1 51.63 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
4 6 s 1 47.19 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 1982 Sen DS M
4 6 s 1 51.74 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD III
5 8 s 1 47.91 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS I
5 8 s 1 52.39 SABELA Mateusz RKS Łódź 1997 U18 LD III
6 9 s 1 49.81 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław 1988 Sen DS II
6 9 s 1 52.41 BLACHA Łukasz AZS Łódź 1997 U18 LD III #
7 11 s 1 52.90 PRZERADA Daniel RKS Łódź 1997 U18 LD IV
  s 1 DNF KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994 U23 DS --
1 2 s 2 46.19 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS M
1 2 s 2 49.02 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS II #
2 5 s 2 46.93 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 1990 Sen LU M
2 3 s 2 50.00 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS II #
3 7 s 2 47.22 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 1982 Sen DS I
3 7 s 2 52.33 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U18 LD III KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024
4 10 s 2 52.80 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD IV
5 12 s 2 53.49 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 1997 U18 LD IV
6 13 s 2 54.34 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP IV
7 14 s 2 54.76 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- #
8 15 s 2 59.10 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 1997 U18 LD --
  s 2 DNF KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP -- #
Tyczka M
1 5.65 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS MM ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2024 MM
2 5.50 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin 1983 Sen ZP M
3 5.40 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1988 Sen KP M
4 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I #
5 4.40 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996 U20 ZP II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.92808294296265 sekund