Inowrocław 30 - 31.08.2014
31. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
100 m K
1 1 e 1 11.88 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS -0.6 I B.D. #
2 2 e 1 11.91 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 U23 LD -0.6 I B.D. M
3 5 e 1 12.19 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
4 6 e 1 12.34 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -0.6 II B.D. 2
5 7 e 1 12.39 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 1993 U23 ZP -0.6 II
6 11 e 1 12.55 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 1992 U23 PK -0.6 II
7 13 e 1 12.80 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 1993 U23 KP -0.6 III
1 3 e 2 12.05 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS -1.7 I #
2 4 e 2 12.11 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP -1.7 I LEWANDOWSKI Jacek # M
3 8 e 2 12.42 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 1993 U23 PM -1.7 II B.D. B.D. 1
4 9 e 2 12.44 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 1993 U23 WP -1.7 II
5 10 e 2 12.48 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 U23 LD -1.7 II
6 12 e 2 12.59 TUR Magda AZS UMCS Lublin 1993 U23 LU -1.7 II
1 f 1 11.91 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS -0.7 I #
2 f 1 12.01 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS -0.7 I B.D. #
3 f 1 12.03 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 U23 LD -0.7 I B.D. M
4 f 1 12.07 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP -0.7 I LEWANDOWSKI Jacek # M
5 f 1 12.26 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 1993 U23 PM -0.7 II B.D. B.D. 1
6 f 1 12.38 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -0.7 II B.D. 2
7 f 1 12.42 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 1993 U23 ZP -0.7 II
8 f 1 12.48 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -0.7 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
200 m K
1 1 s 1 23.81 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 U23 SL +0.4 M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2023 MM
2 2 s 1 23.91 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +0.4 M B.D. #
3 3 s 1 23.94 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 U23 LD +0.4 M B.D. M
4 4 s 1 24.12 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP +0.4 I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2024 MM
5 5 s 1 24.34 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 U23 LU +0.4 I MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
6 8 s 1 24.94 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP +0.4 II LEWANDOWSKI Jacek # M
7 9 s 1 25.08 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 1993 U23 PM +0.4 II B.D. B.D. 1
8 14 s 1 25.46 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA +0.4 II
1 6 s 2 24.67 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 1993 U23 LD +1.2 I
2 7 s 2 24.80 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD +1.2 I B.D. 2
3 10 s 2 25.18 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM +1.2 II
4 11 s 2 25.19 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 1993 U23 ZP +1.2 II
5 12 s 2 25.24 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot 1992 U23 PM +1.2 II B.D. BEZ
6 13 s 2 25.37 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 1993 U23 WP +1.2 II
400 m K
1 1 s 1 52.22 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 U23 SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2023 MM
2 2 s 1 52.52 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 U23 LU M MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
3 3 s 1 53.04 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2024 MM
4 4 s 1 54.44 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 1992 U23 SL M LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
5 5 s 1 54.49 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
6 6 s 1 55.94 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA I B.D. 1
7 7 s 1 57.13 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS II #
8 9 s 1 57.43 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM II
1 8 s 2 57.39 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot 1992 U23 PM II B.D. BEZ
2 10 s 2 57.53 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ II B.D. 1
3 11 s 2 57.68 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 U23 DS II #
4 12 s 2 57.73 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 1993 U23 LU II
5 13 s 2 58.01 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS II
6 14 s 2 58.10 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice 1992 U23 SL II
7 15 s 2 58.85 LIS Martyna MKS Truso Elbląg # 1994 U23 WN II B.D. 3
8 16 s 2 60.29 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 1993 U23 WN III NOWICKI Ryszard Z/0822/11 2020 3
800 m K
1 1 s 1 2:05.07 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
2 2 s 1 2:06.07 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993 U23 PM I
3 3 s 1 2:06.61 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
4 4 s 1 2:08.09 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 1993 U23 SL I PASZTA Wiesław 1
5 5 s 1 2:09.91 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1992 U23 DS I B.D. 2
6 6 s 1 2:11.32 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 1994 U23 LU II
7 10 s 1 2:14.14 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 U23 SL II B.D. # Z/4043/11 2022
  s 1 DNF WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ --
1 7 s 2 2:11.88 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów # 1993 U23 PK II KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2023 MM
2 8 s 2 2:13.77 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 1993 U23 WN II NOWICKI Ryszard Z/0822/11 2020 3
3 9 s 2 2:13.78 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 U23 LD II B.D. # 3
4 11 s 2 2:14.63 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 1994 U23 MZ II B.D. # 2
5 12 s 2 2:16.46 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ II B.D. 1
1500 m K
1 1 s 1 4:20.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
2 2 s 1 4:20.24 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
3 3 s 1 4:28.22 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP I B.D. B.D. #
4 4 s 1 4:29.84 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów # 1993 U23 PK I KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2023 MM
5 5 s 1 4:30.37 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA I B.D. 2
6 6 s 1 4:40.48 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP II #
7 7 s 1 4:41.87 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 U23 LD II B.D. # 3
8 8 s 1 4:41.89 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II B.D. # 3
9 9 s 1 4:51.07 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS III
10 10 s 1 4:58.44 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 1993 U23 LU -- B.D. BEZ
  s 1 DNF PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 1993 U23 SL -- PASZTA Wiesław 1
  s 1 DNF NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 U23 SL -- B.D. # Z/4043/11 2022
5000 m K
1 1 s 1 17:06.63 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. # Z/1252/11 2024
2 2 s 1 17:06.67 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP I B.D. B.D. #
3 3 s 1 17:10.43 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1992 U23 PD I
4 4 s 1 17:20.36 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 1994 U23 MZ II
5 5 s 1 17:22.14 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA II B.D. 2
6 6 s 1 17:26.77 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP II FLETCHER Benjamin # Z/4540/11 2024
7 7 s 1 17:37.38 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS II
8 8 s 1 17:48.48 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II B.D. # 3
9 9 s 1 17:49.78 SZMIT Joanna KS Agros Zamość 1994 U23 LU II SWATOWSKI Wojciech Z/0615/11 2018 3
10 10 s 1 17:51.11 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U23 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
11 11 s 1 17:52.60 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 1993 U23 PM II #
12 12 s 1 17:58.52 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 1994 U23 SL II B.D. 1
13 13 s 1 18:00.03 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP II #
14 14 s 1 18:03.29 BIAŁA Antonina KS Agros Zamość 1994 U23 LU II #
15 15 s 1 18:08.24 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1992 U23 PD II B.D. 1
16 16 s 1 18:12.19 KUJAWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 1994 U23 PM II ZBLEWSKI Leszek Z/9190/21 2021
17 17 s 1 18:14.77 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 1993 U23 MA II KLIMEK Józef # Z/0369/11 2018 3
18 18 s 1 18:19.86 SEKUŁA Katarzyna LKS Zorza Gdynia 1993 U23 PM III
19 19 s 1 18:22.11 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1992 U23 WN III
20 20 s 1 18:42.72 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 1994 U23 SL III B.D. 3
21 21 s 1 18:45.11 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań 1994 U23 WP III #
22 22 s 1 19:32.58 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1994 U23 PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/0675/11 2023
  s 1 DNF STYCZYŃSKA Elżbieta RKS Łódź 1994 U23 LD --
100 m pł K
1 1 e 1 13.52 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 U23 KP -0.4 M MARKUSZEWSKI Cezary # Z/4343/11 2023
2 3 e 1 14.23 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ -0.4 I #
3 5 e 1 14.47 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -0.4 I
4 7 e 1 14.85 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP -0.4 II B.D. BEZ
5 8 e 1 14.98 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 1994 U23 WP -0.4 II B.D. 2
  e 1 DNF KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM -0.4 --
1 2 e 2 13.76 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 U23 LD -1.6 I
2 4 e 2 14.35 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -1.6 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
3 6 e 2 14.65 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -1.6 II
4 9 e 2 15.15 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 1992 U23 DS -1.6 II
5 10 e 2 15.92 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ -1.6 III B.D. 1
  e 2 DNF JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1994 U23 WN -1.6 -- B.D. Z/4223/11 2014 2
1 f 1 13.58 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 U23 KP -2.3 M MARKUSZEWSKI Cezary # Z/4343/11 2023
2 f 1 13.75 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 U23 LD -2.3 I
3 f 1 14.22 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ -2.3 I #
4 f 1 14.37 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -2.3 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
5 f 1 14.75 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -2.3 II
6 f 1 14.76 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP -2.3 II B.D. BEZ
7 f 1 14.81 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -2.3 II
8 f 1 15.14 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 1994 U23 WP -2.3 II B.D. 2
400 m pł K K
1 1 s 1 57.45 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
2 2 s 1 59.22 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 1993 U23 LD M
3 3 s 1 60.65 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I
4 4 s 1 63.10 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994 U23 OP II
5 5 s 1 63.27 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994 U23 OP II
6 7 s 1 64.07 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA II B.D. 1
7 11 s 1 64.68 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA II B.D. B.D. 1
8 14 s 1 66.61 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA III
1 6 s 2 63.85 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 1993 U23 KP II
2 8 s 2 64.11 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM II
3 9 s 2 64.38 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1994 U23 WN II B.D. Z/4223/11 2014 2
4 10 s 2 64.46 LENART Weronika UKS 55 Łódź 1993 U23 LD II
5 12 s 2 65.81 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 1992 U23 MZ II B.D. # 1 LDK!
6 13 s 2 66.00 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU II
7 15 s 2 67.35 CZERKA Anna AZS UMCS Lublin 1992 U23 LU III
  s 2 DNF KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 1993 U23 PM --
3000 m prz K
1 1 s 1 10:37.59 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP I FLETCHER Benjamin # Z/4540/11 2024
2 2 s 1 10:38.51 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 1993 U23 PM I #
3 3 s 1 10:42.41 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 1992 U23 ZP I B.D. # Z/2131/11 2024
4 4 s 1 11:05.28 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 1994 U23 SL I B.D. 1
5 5 s 1 11:15.75 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 1993 U23 DS I
6 6 s 1 11:18.47 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 1993 U23 MA I KLIMEK Józef # Z/0369/11 2018 3
7 7 s 1 11:24.88 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1992 U23 WN II
8 8 s 1 12:13.43 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 1994 U23 ZP III
4x100 m K
1 s 1 47.33 MAK Ewa
LINKIEWICZ Małgorzata
STĘPIEŃ Angelika
KNULL Marta
KS AZS AWF Wrocław 1993
1992
1993
1993
U23 DOL --


2 s 1 48.33 SZUMSKA Julia
KONOPKO Klaudia
SOKÓLSKA Katarzyna
KASJANOWICZ Sylwia
UKS 19 Bojary Białystok 1993
1992
1993
1993
U23 POD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D.
SUTYNIEC Hanna B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
B.D. B.D.
Z/0914/11
Z/0912/11
2015
2017
BEZ
M
M
1
3 s 1 48.65 TUR Magda
WYBRANIEC Diana
DOROSZCZUK Magdalena
WIERZBICKA Weronika
AZS UMCS Lublin 1993
1993
1993
1993
U23 LBE --


B.D. B.D.
2
4 s 1 49.76 LEWKOWICZ Agnieszka
ZABOROWSKA Sonia
JERZMANOWSKA Karolina
KOZŁOWSKA Agnieszka
KS AZS AWF Kraków 1994
1994
1993
1993
U23 MLP --
B.D. B.D.

B.D.
1
1
5 s 1 51.72 CZERKA Anna
ANDRZEJCZYK Paulina
TCHORZEWSKA Karolina
NIEWIADOMSKA Magdalena
AZS UMCS Lublin 1992
1993
1993
1994
U23 LBE --


B.D. B.D.

4x400 m K
1 s 1 3:50.44 KNULL Marta
DĄBROWSKA Karolina
STĘPIEŃ Angelika
LINKIEWICZ Małgorzata
KS AZS AWF Wrocław 1993
1992
1993
1992
U23 DOL --
B.D.

2
2 s 1 3:52.94 NYCZ Nina
MARLICKA Marika
BHEBHE Urszula
WYKA-MAJECKA Weronika
AZS-AWF Warszawa 1993
1994
1992
1994
U23 MAZ --

B.D.
1
3 s 1 3:54.19 ZABOROWSKA Sonia
JERZMANOWSKA Karolina
LEWKOWICZ Agnieszka
CHMIELEWSKA Katarzyna
KS AZS AWF Kraków 1994
1993
1994
1994
U23 MLP -- B.D. B.D.


B.D.
1
1
4 s 1 3:55.61 WYBRANIEC Diana
DOROSZCZUK Magdalena
WIERZBICKA Weronika
TUR Magda
AZS UMCS Lublin 1993
1993
1993
1993
U23 LBE --

B.D. B.D.
2
5 s 1 4:04.15 GARSTKA Weronika
KOŁACKA Małgorzata
LAZAR Dominika
WYCISZKIEWICZ Patrycja
SL Olimpia Poznań 1994
1993
1994
1994
U23 WLP -- B.D.
B.D.
B.D.
KOSTRZEBA Jacek B.D.
Z/0658/11
2024
BEZ
1
BEZ
MM
Wzwyż K
1 f 1 1.79 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 U23 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
2 f 1 1.75 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa 1992 U23 MZ I B.D. 1
3 f 1 1.70 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin 1994 U23 ZP I B.D. GRENDA Jan 2
4 f 1 1.65 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD II B.D. B.D. 2
5 f 1 1.65 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 1994 U23 PM II RETYK Sławomir Z/1322/11 2016 1
6 f 1 1.60 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U23 MZ III B.D. BEZ
7 f 1 1.60 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 1992 U23 DS III
8 f 1 1.55 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1993 U23 LU III
Tyczka K
1 f 1 4.15 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin 1992 U23 ZP M #
2 f 1 3.90 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA M #
3 f 1 3.70 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I #
4 f 1 3.60 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS I B.D. 2
5 f 1 3.60 KMIECIK Alicja ZLKL Zielona Góra 1994 U23 LB I
6 f 1 3.20 KALINICZENKO Anastasiya OSOT Szczecin 1994 U23 ZP II # LDK!
7 f 1 3.00 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA II
W dal K
1 f 1 6.04 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ 0.0 I
2 f 1 5.95 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD +2.4 I
3 f 1 5.85 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +1.5 I
4 f 1 5.72 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD +1.8 II B.D. 1
5 f 1 5.70 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA +1.0 II B.D. # 1
6 f 1 5.68 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 U23 PK +0.9 II B.D. 2
7 f 1 5.65 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA +1.6 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
8 f 1 5.64 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 1994 U23 MA +0.8 II B.D. 3
9 f 1 5.42 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1994 U23 LB +0.3 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
10 f 1 5.23 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP +0.8 III B.D. BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.52 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD +0.6 I
2 f 1 12.31 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 1994 U23 KP +0.8 I
3 f 1 12.30 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA -1.0 I B.D. # 1
4 f 1 12.20 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 U23 PK +0.2 I B.D. 2
5 f 1 12.10 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ -1.0 I
6 f 1 11.87 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1994 U23 LB +1.2 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
7 f 1 11.78 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA +0.4 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
8 f 1 11.77 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD +0.4 II B.D. 1
9 f 1 11.67 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 1994 U23 WP +0.6 II
10 f 1 11.49 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 1994 U23 MA +1.2 III B.D. 3
11 f 1 10.63 BANASZEK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 1993 U23 LU +1.2 --
Kula (4) K
1 f 1 16.00 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP M #
2 f 1 14.80 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL I B.D. 1
3 f 1 12.40 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 1994 U23 KP II B.D. 1
4 f 1 12.27 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 1994 U23 KP II B.D. # M
5 f 1 12.22 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice 1994 U23 SL II B.D. 3
6 f 1 11.98 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U23 DS II B.D. 2
7 f 1 11.89 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
8 f 1 10.93 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1993 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. 3
9 f 1 10.92 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 1994 U23 KP III B.D. 2
10 f 1 10.90 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU III
11 f 1 10.03 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
12 f 1 9.51 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 U23 WP -- POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
Dysk (1) K
1 f 1 54.88 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 1994 U23 DS I
2 f 1 52.63 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 1992 U23 PM I B.D. 1
3 f 1 51.57 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 1994 U23 KP I B.D. 1
4 f 1 50.45 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP I B.D. #
5 f 1 47.70 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM I
6 f 1 44.22 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
7 f 1 41.45 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU II
8 f 1 40.56 ŁAZARSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II
9 f 1 40.09 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 1994 U23 KP II B.D. # M
10 f 1 38.99 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U23 DS II B.D. 2
11 f 1 35.94 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 1994 U23 KP III B.D. 2
12 f 1 35.11 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
13 f 1 30.75 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 U23 WP -- POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
Młot (4) K
1 f 1 65.08 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 U23 LU M KOPRON Witold # Z/4597/11 2023
2 f 1 58.53 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD I B.D. # 2
3 f 1 53.96 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 1994 U23 LD I
4 f 1 50.50 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU I
5 f 1 48.34 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I
6 f 1 48.32 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 1994 U23 WP I CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
7 f 1 47.36 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 1992 U23 WP II
8 f 1 43.73 WOJCIECHOWSKA Dominika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1994 U23 LU II
9 f 1 41.66 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 1992 U23 LD III B.D. 3
10 f 1 36.07 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 1994 U23 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4700/11 2014 BEZ
11 f 1 32.88 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 1993 U23 LD --
12 f 1 32.76 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U23 DS -- B.D. 2
Oszczep (600) K
1 f 1 51.34 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM I
2 f 1 50.38 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 1993 U23 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2024 1
3 f 1 47.91 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 1994 U23 WN I B.D. # 1
4 f 1 47.15 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 U23 LU I KOPRON Witold # Z/4597/11 2023
5 f 1 40.81 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 1992 U23 ZP II
6 f 1 39.04 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1994 U23 MA III B.D. 2
7 f 1 38.66 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1994 U23 PM III
8 f 1 38.21 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 1993 U23 ZP III B.D. # 2
100 m M
1 1 e 1 10.75 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 1994 U23 LU -1.4 I WIERZBICKI Mirosław # Z/2748/11 2019 1
2 5 e 1 10.92 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA -1.4 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
3 9 e 1 10.95 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 U23 SL -1.4 II #
4 11 e 1 10.99 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 1992 U23 WP -1.4 II
5 15 e 1 11.08 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP -1.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
6 18 e 1 11.11 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 U23 MA -1.4 II
7 22 e 1 11.35 KARNAS Kamil SKLA Sopot 1993 U23 PM -1.4 III
8 23 e 1 11.54 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot 1993 U23 PM -1.4 III
1 3 e 2 10.79 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 1992 U23 WP -1.2 I
2 6 e 2 10.92 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP -1.2 II B.D. 2
3 7 e 2 10.93 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA -1.2 II
4 14 e 2 11.04 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 1993 U23 KP -1.2 II B.D. 3
5 16 e 2 11.09 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -1.2 II B.D. 1
6 17 e 2 11.10 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 1992 U23 LD -1.2 II #
7 19 e 2 11.26 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP -1.2 II #
8 21 e 2 11.32 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1992 U23 WN -1.2 III
1 2 e 3 10.77 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -1.4 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 4 e 3 10.82 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP -1.4 I #
3 8 e 3 10.94 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -1.4 II B.D. 3
4 10 e 3 10.98 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA -1.4 II
5 12 e 3 11.00 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 U23 WP -1.4 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2020 2
6 13 e 3 11.03 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1994 U23 PM -1.4 II
7 20 e 3 11.31 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU -1.4 III KĘDRA Stanisław # Z/2533/11 2023 2
8 24 e 3 11.56 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -1.4 III GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
1 f 1 10.46 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -0.5 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 f 1 10.55 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 1992 U23 WP -0.5 M
3 f 1 10.64 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 1994 U23 LU -0.5 M WIERZBICKI Mirosław # Z/2748/11 2019 1
4 f 1 10.75 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP -0.5 I #
5 f 1 10.78 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA -0.5 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
6 f 1 10.81 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -0.5 I B.D. 3
7 f 1 10.87 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP -0.5 I B.D. 2
8 f 1 10.89 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA -0.5 I
200 m M
1 1 s 1 20.88 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN +0.9 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 2 s 1 21.27 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 1992 U23 WP +0.9 M
3 3 s 1 21.41 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 1994 U23 LU +0.9 M WIERZBICKI Mirosław # Z/2748/11 2019 1
4 5 s 1 21.60 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD +0.9 I JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM
5 6 s 1 21.63 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 U23 SL +0.9 I #
6 7 s 1 21.78 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP +0.9 I B.D. 2
7 11 s 1 21.99 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA +0.9 II
1 9 s 2 21.97 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
2 10 s 2 21.97 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA +0.4 II
3 13 s 2 22.05 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +0.4 II B.D. 1
4 14 s 2 22.05 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 1993 U23 ZP +0.4 II
5 15 s 2 22.08 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA +0.4 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
6 21 s 2 22.53 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1993 U23 LU +0.4 II
7 25 s 2 22.78 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 U23 MA +0.4 II
1 4 s 3 21.43 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM +0.6 M
2 8 s 3 21.81 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP +0.6 I #
3 12 s 3 22.01 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS +0.6 II #
4 16 s 3 22.12 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP +0.6 II
5 17 s 3 22.14 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS +0.6 II
6 19 s 3 22.22 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 U23 ZP +0.6 II B.D. # Z/4587/11 2022
7 26 s 3 22.81 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot 1993 U23 PM +0.6 III
1 18 s 4 22.18 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 1992 U23 LD +1.1 II SZABLEWSKI Tadeusz # Z/1526/11 2017 2
2 20 s 4 22.24 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 1993 U23 KP +1.1 II B.D. 3
3 22 s 4 22.62 KARNAS Kamil SKLA Sopot 1993 U23 PM +1.1 II
4 23 s 4 22.70 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1992 U23 WN +1.1 II
5 24 s 4 22.74 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 1993 U23 ZP +1.1 II
400 m M
1 1 s 1 46.66 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 2 s 1 46.79 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 U23 ZP M B.D. # Z/0373/11 2024 MM
3 3 s 1 47.26 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM I
4 4 s 1 47.83 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS I
5 6 s 1 48.08 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 1993 U23 ZP I
6 8 s 1 48.16 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 1994 U23 SL I #
7 9 s 1 48.99 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U23 MZ II
1 5 s 2 47.95 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ I #
2 7 s 2 48.12 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 1993 U23 DS I
3 12 s 2 49.44 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 U23 PD II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
4 13 s 2 49.48 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA II B.D. # M
5 14 s 2 49.49 APACKI Mateusz SKLA Sopot 1992 U23 PM II B.D. 2
6 17 s 2 49.98 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 U23 DS II #
  s 2 DNF KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994 U23 DS --
1 10 s 3 49.16 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 1993 U23 ZP II
2 11 s 3 49.17 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 1993 U23 PM II B.D. 2
3 15 s 3 49.59 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U23 PM II
4 16 s 3 49.64 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 1994 U23 PM II B.D. BEZ
5 18 s 3 50.30 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław 1994 U23 DS II
6 19 s 3 50.84 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 1994 U23 WP III B.D. B.D. 2
800 m M
1 1 s 1 1:48.63 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ I
2 2 s 1 1:48.85 KONIECZNY Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP I #
3 3 s 1 1:50.45 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 1992 U23 SL I BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2021 BEZ
4 4 s 1 1:52.79 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ II #
5 5 s 1 1:52.89 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 1994 U23 LB II
6 6 s 1 1:53.54 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U23 MZ II B.D. # 1
7 7 s 1 1:54.01 NITKA Maciej RKS Łódź 1993 U23 LD II
8 8 s 1 1:54.52 KNAPIK Michał RKS Łódź 1993 U23 LD II
9 9 s 1 1:54.74 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL II
10 10 s 1 1:56.09 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL II B.D. B.D. 2
11 14 s 1 1:57.02 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 U23 SL III
12 19 s 1 1:57.90 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL III
1 11 s 2 1:56.31 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 1994 U23 LD II
2 12 s 2 1:56.52 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM II
3 13 s 2 1:56.77 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 1992 U23 LU II B.D. 2
4 15 s 2 1:57.33 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 U23 SL III B.D. # Z/1928/12 2021 3
5 16 s 2 1:57.45 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 1992 U23 WP III
6 17 s 2 1:57.49 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD III
7 18 s 2 1:57.77 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 1994 U23 WP III
8 20 s 2 1:59.23 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 1994 U23 MZ III B.D. 2
9 21 s 2 1:59.58 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 1994 U23 ZP III B.D. # BEZ
10 22 s 2 1:59.97 CZAJA Dominik SKLA Sopot 1994 U23 PM III
11 23 s 2 2:01.10 KAJETANEK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM III
12 24 s 2 2:02.25 A O MKS Agros Chełm # 1994 U23 LU --
1500 m M
1 1 s 1 3:48.73 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U23 MZ I B.D. # 1
2 2 s 1 3:50.05 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 1992 U23 SL II BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2021 BEZ
3 3 s 1 3:50.61 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 1992 U23 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 4 s 1 3:52.00 NITKA Maciej RKS Łódź 1993 U23 LD II
5 5 s 1 3:53.00 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 1994 U23 LB II
6 6 s 1 3:55.32 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki # 1994 U23 WP II NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2023
7 7 s 1 3:55.58 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ II #
8 8 s 1 3:55.96 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 U23 SL II
9 9 s 1 3:58.61 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 1992 U23 PM II OBERZIG Piotr Z/0283/11 2023 1
10 10 s 1 4:01.08 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 1992 U23 WP II
11 11 s 1 4:02.10 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 1994 U23 DS III
12 12 s 1 4:04.10 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 U23 SL III B.D. # Z/1928/12 2021 3
13 13 s 1 4:07.93 CZAJA Dominik SKLA Sopot 1994 U23 PM III
14 14 s 1 4:09.15 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 1994 U23 ZP III B.D. # BEZ
  s 1 DNF GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL --
  s 1 DNF BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 1992 U23 LU -- B.D. 2
5000 m M
1 1 s 1 14:27.60 KULKA Szymon RLTL Optima Radom # 1993 U23 MZ II TRZOS Leszek # Z/2485/11 2023
2 2 s 1 14:31.95 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 1992 U23 PM II OBERZIG Piotr Z/0283/11 2023 1
3 3 s 1 14:32.81 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 1992 U23 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 4 s 1 14:33.21 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki # 1994 U23 WP II NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2023
5 5 s 1 14:45.74 ROGIEWICZ Andrzej KS Pro Athlete Grudziądz # 1993 U23 KP II B.D. Z/0610/11 2024
6 6 s 1 14:47.09 JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa # 1992 U23 MZ II B.D. DUKLANOWSKI Hubert # , Z/0700/11 , 2024
7 7 s 1 14:58.58 PAWŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1993 U23 MZ II TRZOS Leszek # Z/4190/11 2023
8 8 s 1 15:05.29 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ II
9 9 s 1 15:08.03 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 1994 U23 ZP II B.D. PIWOWARCZYK Wojciech #
10 10 s 1 15:09.52 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 U23 SL II #
11 11 s 1 15:10.37 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 1993 U23 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2024 1
12 12 s 1 15:10.98 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 1993 U23 LU II B.D. 2
13 13 s 1 15:11.90 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 U23 ZP II B.D. # 2
14 14 s 1 15:12.66 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ II B.D. # BEZ
15 15 s 1 15:14.23 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 1992 U23 SL II B.D. 3
16 16 s 1 15:15.72 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień 1992 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
17 17 s 1 15:19.73 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
18 18 s 1 15:24.61 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 U23 MZ III B.D. #
19 19 s 1 15:33.43 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
20 20 s 1 15:44.65 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD III CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2023 2
21 21 s 1 15:47.68 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 1994 U23 PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2021 2
22 22 s 1 15:52.93 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 1994 U23 SL III B.D. 2
23 23 s 1 16:31.53 GRZYWIŃSKI Wojciech LKS Zantyr Sztum 1994 U23 PM --
  s 1 DNF GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 1993 U23 MA --
110 m pł M
1 3 e 1 14.40 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 U23 SL -0.4 I
2 4 e 1 14.54 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -0.4 I JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM
3 7 e 1 15.03 BARSKI Norbert RKS Łódź 1994 U23 LD -0.4 II B.D. BEZ
4 8 e 1 15.19 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -0.4 II B.D. BEZ
1 1 e 2 14.29 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 1992 U23 LD -0.8 I SZABLEWSKI Tadeusz # Z/1526/11 2017 2
2 2 e 2 14.38 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1992 U23 DS -0.8 I #
3 5 e 2 14.73 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP -0.8 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
4 6 e 2 14.80 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1994 U23 SL -0.8 I B.D. # M
5 9 e 2 15.60 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 U23 ZP -0.8 II B.D. # Z/4587/11 2022
1 f 1 14.16 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -1.0 I JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM
2 f 1 14.25 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1992 U23 DS -1.0 I #
3 f 1 14.30 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 1992 U23 LD -1.0 I SZABLEWSKI Tadeusz # Z/1526/11 2017 2
4 f 1 14.33 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 U23 SL -1.0 I
5 f 1 14.62 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP -1.0 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
6 f 1 14.88 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1994 U23 SL -1.0 I B.D. # M
7 f 1 15.03 BARSKI Norbert RKS Łódź 1994 U23 LD -1.0 II B.D. BEZ
8 f 1 15.23 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -1.0 II B.D. BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 50.50 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 U23 ZP M B.D. # Z/0373/11 2024 MM
2 2 s 1 51.48 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ M #
3 3 s 1 52.11 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U23 OP I
4 4 s 1 52.47 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ I #
5 5 s 1 53.35 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 U23 PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
6 7 s 1 53.94 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM I
  s 1 DNF LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 U23 MA -- #
1 6 s 2 53.88 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL I B.D. 1
2 8 s 2 54.26 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. # 1
3 9 s 2 54.27 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL I #
4 10 s 2 54.37 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin # 1994 U23 LU I #
5 11 s 2 55.39 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS II
6 12 s 2 57.65 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ III #
7 13 s 2 59.29 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP --
3000 m prz M
1 1 s 1 9:00.84 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. 2
2 2 s 1 9:01.63 ROGIEWICZ Andrzej KS Pro Athlete Grudziądz # 1993 U23 KP I B.D. Z/0610/11 2024
3 3 s 1 9:04.38 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ I
4 4 s 1 9:05.75 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 1993 U23 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2024 1
5 5 s 1 9:09.02 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 1993 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
6 6 s 1 9:15.14 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 U23 SL II #
7 7 s 1 9:20.23 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 1992 U23 PM II
8 8 s 1 9:26.38 PAWŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1993 U23 MZ II TRZOS Leszek # Z/4190/11 2023
9 9 s 1 9:33.90 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 U23 PD II B.D. # Z/4502/11 2023
10 10 s 1 9:37.92 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 1993 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
11 11 s 1 9:38.40 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
12 12 s 1 9:43.76 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
13 13 s 1 9:50.98 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice 1992 U23 SL III B.D. 2
14 14 s 1 9:55.36 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM III
15 15 s 1 9:57.25 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 1993 U23 WP III B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
16 16 s 1 10:32.01 POTOK Daniel ULKS Lipinki 1993 U23 MA --
  s 1 DNF PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 1994 U23 WP --
4x100 m M
1 1 s 1 40.75 SARNECKI Paweł
MATYJA Piotr
ZDEBIAK Arnold
BRZEZIŃSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 1994
1992
1993
1993
U23 MLP -- B.D.


GIZA Andrzej
Z/0148/11
2020
1
1
2 2 s 1 40.86 JABŁOŃSKI Marcin
CZYKIER Damian
BIJOWSKI Kamil
KAMIŃSKI Adrian
KS Podlasie Białystok 1994
1992
1993
1994
U23 POD -- B.D.
JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof
B.D.
Z/3159/11
2024
1
MM
3
3 3 s 1 41.58 CIECHANOWICZ Marcin
PAWŁOWSKI Adam
HRYSZKIEWICZ Marcin
BERLIŃSKI Daniel
SL Olimpia Poznań 1994
1992
1992
1994
U23 WLP -- B.D. B.D.


2
4 6 s 1 42.44 LEWANDOWSKI Bartosz
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
KOŁODZIEJ Mateusz
MIASKOWSKI Rafał
OŚ AZS Poznań 1993
1993
1993
1993
U23 WLP --


B.D.
1
1 4 s 2 42.15 RUSZKIEWICZ Damian
APACKI Mateusz
KARNAS Kamil
BYKOWSKI Michał
SKLA Sopot 1994
1992
1993
1993
U23 POM -- B.D.
B.D.

BEZ
2
2 5 s 2 42.20 CZERNIEC Rafał
STAŚKIEWICZ Dominik
JUNIEWICZ Jakub
SZUMERT Kamil
STS Pomerania Szczecinek 1993
1993
1993
1993
U23 ZPO --
B.D.
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Jakub B.D.
Z/4587/11
Z/1798/11
Z/0786/11
2022
2021
2020


2
3 7 s 2 44.36 CHMIELNICKI Jakub
KAPES Mateusz
JÓZEFOWICZ Adrian
DONCZEW Konrad
AZS-AWF Warszawa 1994
1992
1993
1992
U23 MAZ -- B.D.


B.D.
BEZ
3
4x400 m M
1 1 s 1 3:13.43 NASTKIEWICZ Maciej
APACKI Mateusz
RUSZKIEWICZ Damian
DOBEK Patryk
SKLA Sopot 1993
1992
1994
1994
U23 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0373/11
2024
2
2
BEZ
MM
2 2 s 1 3:14.98 LITERSKI Kamil
WALCZUK Paweł
ADAMCZYK Patryk
CZAJKOWSKI Bartłomiej
UKS Młodzik Warszawa 1993
1994
1994
1993
U23 MAZ --

TRZOS Leszek B.D.
Z/3683/11
2022

3 3 s 1 3:16.58 KUŚNIERZ Piotr
WRÓBEL Patryk
BACHAR Patryk
CHOJNOWSKI Bartłomiej
WKS Śląsk Wrocław 1994
1994
1992
1993
U23 DOL --


4 4 s 1 3:19.64 HARĘDZA Krzysztof
LONDZIN Marcin
SZADE Grzegorz
SMOLEŃ Rafał
AZS-AWF Katowice 1993
1992
1993
1994
U23 SLK --


5 5 s 1 3:19.99 KAJETANEK Paweł
SZMYTKOWSKI Tomasz
PÓLKOWSKI Jakub
JATKIEWICZ Iwo
AZS-AWFiS Gdańsk 1994
1993
1994
1993
U23 POM --


B.D.
3
6 6 s 1 3:20.70 HRYSZKIEWICZ Marcin
CIECHANOWICZ Marcin
BERLIŃSKI Daniel
WAWRZYNIAK Mikołaj
SL Olimpia Poznań 1992
1994
1994
1993
U23 WLP --
B.D. B.D.

2
7 8 s 1 3:26.63 GURTKIEWICZ Łukasz
KUBAT Kamil
GOŁKOWSKI Kamil
MŁYNARCZYK Marcin
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993
1993
1993
1993
U23 SLK --
B.D. B.D.

B.D.
2
1
8 9 s 1 3:28.14 KRAWCZYK Michał
KAPES Mateusz
DONCZEW Konrad
KUCIAPSKI Artur
AZS-AWF Warszawa 1992
1992
1992
1993
U23 MAZ -- KRAWCZYK Michał

B.D.
Z/4230/11
2022
2
3
1 7 s 2 3:21.12 SMOLIŃSKI Jakub
NOWOCIEŃ Michał
BAĆMAGA Dominik
SZEWCZYK Piotr
RLTL ZTE Radom 1992
1993
1994
1994
U23 MAZ --

B.D.
2
2 10 s 2 3:30.23 LEWANDOWSKI Mateusz
NITKA Maciej
BARSKI Norbert
KNAPIK Michał
RKS Łódź 1994
1993
1994
1993
U23 LDZ -- B.D.

B.D.
2
BEZ
3 11 s 2 3:32.03 BUCZEK Sylwester
BUCZAK Rafał
KAWKA Oktawian
GANCARZ Ernest
KS Agros Zamość 1993
1992
1994
1994
U23 LBE --
B.D.

2
Wzwyż M
1 f 1 2.19 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 1993 U23 LD I
2 f 1 2.08 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1992 U23 SL I B.D. 2
3 f 1 2.04 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II B.D. 2
4 f 1 2.04 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa 1992 U23 MZ II B.D. 2
5 f 1 2.00 BASZCZYŃSKI Mariusz UKS Orkan Środa Wlkp. 1993 U23 WP II B.D. # 2
5 f 1 2.00 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS II
5 f 1 2.00 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1993 U23 MA II
8 f 1 1.95 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 1992 U23 WP II
9 f 1 1.90 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław 1992 U23 DS III B.D. 3
10 f 1 1.90 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 1994 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
Tyczka M
1 f 1 5.40 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 U23 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2024 MM
2 f 1 4.80 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin 1992 U23 ZP I
3 f 1 4.70 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ I #
4 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
5 f 1 4.20 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U23 MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
W dal M
1 f 1 7.42 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP +1.1 I SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
2 f 1 7.32 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ +0.1 I B.D. 1
3 f 1 7.30 BONECKI Bartosz AZS Łódź 1992 U23 LD +1.0 I #
4 f 1 7.17 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 U23 LD +0.6 II #
5 f 1 7.08 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 1994 U23 SL +0.7 II B.D. B.D. 2
6 f 1 6.97 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 1994 U23 ZP +0.4 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
7 f 1 6.80 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD +0.2 II
8 f 1 6.76 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 1993 U23 PM +0.3 III
9 f 1 6.55 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 1994 U23 ZP +0.4 III
10 f 1 6.44 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1993 U23 MA +2.2 III
11 f 1 6.40 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 1994 U23 PD +0.4 III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
12 f 1 6.34 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 1993 U23 LU +1.1 III
13 f 1 6.25 KOZŁOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP +0.2 -- B.D. BEZ
Trójskok M
1 f 1 15.15 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 U23 LD 0.0 I #
2 f 1 15.10 BONECKI Bartosz AZS Łódź 1992 U23 LD +0.4 I #
3 f 1 14.67 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 1994 U23 ZP -0.5 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
4 f 1 14.32 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ -0.8 III
5 f 1 14.14 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP +0.1 III SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
6 f 1 13.98 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD -0.1 III
7 f 1 13.75 LECH Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 1994 U23 PK +0.5 III B.D. 3
8 f 1 13.23 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 1994 U23 ZP 0.0 III
Kula (7.26) M
1 f 1 19.95 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 U23 SL MM B.D. # Z/0084/11 2023 MM
2 f 1 18.53 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL M B.D. B.D. 2
3 f 1 17.91 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U23 MZ M
4 f 1 17.76 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U23 KP M B.D. M
5 f 1 17.46 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U23 WN I B.D. 2
6 f 1 17.36 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 1992 U23 WN I
7 f 1 17.36 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. 1
8 f 1 16.97 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 U23 LU I B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2023
9 f 1 16.57 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U23 MZ I
10 f 1 16.26 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU I
11 f 1 16.15 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1993 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/2177/11 2014 1
12 f 1 15.40 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 1994 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
13 f 1 15.01 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki 1992 U23 WP I PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1838/11 2017 1
14 f 1 14.53 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U23 MZ I B.D. M
  f 1 NM NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 1994 U23 WN -- B.D. # M
Dysk (2) M
1 f 1 58.05 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1993 U23 DS M #
2 f 1 58.01 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 1993 U23 KP M
3 f 1 55.21 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I #
4 f 1 53.16 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 U23 SL I B.D. # Z/0084/11 2023 MM
5 f 1 49.06 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. 1
6 f 1 48.81 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1994 U23 LD I
7 f 1 46.01 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I
8 f 1 45.24 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U23 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2024 M
9 f 1 44.11 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U23 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
10 f 1 43.86 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 1994 U23 WN II
11 f 1 43.54 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU II
12 f 1 41.67 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 1994 U23 WN II BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
  f 1 NM MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 1993 U23 ZP --
Młot (7.26) M
1 f 1 69.28 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2024 M
2 f 1 66.76 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ I
3 f 1 61.18 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 U23 OP I
4 f 1 55.76 FLAK Gracjan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1993 U23 PM I
5 f 1 55.24 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ I
6 f 1 53.67 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 1994 U23 WP II LDK!
7 f 1 50.16 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 1993 U23 LU II
8 f 1 45.17 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 U23 SL II GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2023 2
  f 1 NM SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 74.60 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2024 MM
2 f 1 68.88 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 1994 U23 WN I BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
3 f 1 68.46 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 1994 U23 WN I
4 f 1 66.83 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki # 1992 U23 PD I B.D. Z/1328/14 2023
5 f 1 65.75 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 1994 U23 PD I
6 f 1 63.85 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM I
7 f 1 61.63 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP II B.D. 1
8 f 1 59.96 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II
9 f 1 59.30 PONIATOWSKI Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU II
10 f 1 56.44 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 1994 U23 DS II
11 f 1 54.59 GÓRAK Maciej SKLA Sopot # 1992 U23 PM III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4688279628754 sekund