Kielce 09.05.2015
Mityng 10-lecia KKL Kielce. Memoriał Z. Furmanka i E. Sarny
100 m K
1 1 s 1 12.48 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN -0.5 II
2 2 s 1 12.68 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 3 s 1 12.76 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 U20 SK -0.5 III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2023 1
4 4 s 1 13.02 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -0.5 III #
5 5 s 1 13.35 MALICKA Emilia KKL Kielce 1998 U18 SK -0.5 IV
400 m K
1 1 s 1 56.48 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
2 2 s 1 65.97 JABŁOŃSKA Marlena SSR Olimp Strawczyn 1999 U18 SK --
3 3 s 1 66.28 JAROS Gabriela SSR Olimp Strawczyn 2001 U16 SK V
4 4 s 1 67.42 ADAMCZYK Justyna MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski 1997 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/0775/14 2014 BEZ
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS ŁódĽ # 2001 U16 LD II B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
2 2 f 1 3.00 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
3 4 f 1 2.80 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U16 SK III #
3 3 f 1 2.80 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 2000 U16 SK III
W dal K
1 1 f 1 6.01 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD +0.2 I B.D. 1
Kula (4) K
1 1 f 1 15.47 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL I B.D. 1
2 2 f 1 15.20 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I #
3 3 f 1 12.16 ŁˇCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno 1995 U23 WN II
4 4 f 1 11.42 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK III FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
5 5 f 1 8.69 ZALEWSKA Milena PKS Gwardia Szczytno 1998 U18 WN --
Dysk (1) K
1 1 f 1 55.15 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU M B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. # , Z/4129/11 , 2023
2 2 f 1 45.21 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I #
3 3 f 1 40.08 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK II FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
4 4 f 1 38.83 DˇBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 1996 U20 LU II #
Młot (4) K
1 1 f 1 71.27 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 U23 LU MM KOPRON Witold # Z/4597/11 2023
2 2 f 1 61.77 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U20 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
3 3 f 1 61.45 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
4 4 f 1 58.68 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
100 m M
1 1 e 1 11.13 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN -2.5 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 2 e 1 11.36 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Sen MZ -2.5 III B.D. Z/1716/13 2023 3
3 3 e 1 11.65 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -2.5 III #
4 4 e 1 11.90 WO¦ Wiktor KKL Kielce 1996 U20 SK -2.5 IV JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
5 5 e 1 12.18 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -2.5 IV #
6 6 e 1 12.24 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ -2.5 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
1 f 1 11.11 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN -0.7 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 f 1 11.34 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Sen MZ -0.7 III B.D. Z/1716/13 2023 3
3 f 1 11.63 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -0.7 III #
4 f 1 12.12 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ -0.7 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
5 f 1 12.22 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -0.7 -- #
400 m M
1 1 s 1 51.63 WO¦ Wiktor KKL Kielce 1996 U20 SK III JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
2 2 s 1 52.21 PAWELEC Mateusz KKL Kielce 1996 U20 SK III
3 3 s 1 53.44 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 1997 U20 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
4 4 s 1 53.68 WĘGLARCZYK Mateusz KKL Kielce 1997 U20 SK IV
5 5 s 1 59.34 PRZE¬DZIK Hubert SSR Olimp Strawczyn 2000 U16 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1752/15 2017 4
6 6 s 1 59.84 MIAZGA Bartosz KKL Kielce 1999 U18 SK --
3000 m M
1 1 s 1 8:27.16 STARZHYŃKYI Andrii KS Wisła Puławy 1990 Sen LU II B.D. 2
2 2 s 1 8:39.93 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II B.D. # Z/0420/14 2023 1
3 3 s 1 9:03.28 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 1993 U23 SK III DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2023
4 4 s 1 9:10.91 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 1996 U20 SK III
5 5 s 1 9:23.12 LUBIŃSKI Jarosław Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1991 Sen SL -- OPUCHLIK Tomasz # Z/2432/11 2022
6 6 s 1 9:35.96 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP IV B.D. 2
7 7 s 1 10:33.43 WYCHOWANIEC Oskar SSR Olimp Strawczyn 1998 U18 SK --
8 8 s 1 11:06.06 SOŁTYS Mateusz KKL Kielce 1998 U18 SK --
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ I #
2 2 f 1 4.30 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
3 3 f 1 4.30 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
4 4 f 1 4.00 DZIAŁOWSKI Jan KKL Kielce 2001 U16 SK II
W dal M
  f 1 5.48 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ +0.4 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
1 1 f 1 7.67 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 1990 Sen SL +1.3 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 2 f 1 5.92 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 1998 U18 MZ +1.9 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
3 3 f 1 5.62 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ +2.7 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.94 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
2 2 f 1 19.59 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU MM KOZŁOWSKI Robert # Z/1962/11 2022
3 3 f 1 19.42 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL M B.D. # Z/0084/11 2023 MM
4 4 f 1 19.35 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL M B.D. B.D. 2
5 5 f 1 18.98 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2023 1
6 6 f 1 18.87 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
7 7 f 1 18.29 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 U23 LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2023
8 8 f 1 18.12 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U23 MZ M
9 9 f 1 18.07 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U23 WN M B.D. 2
10 10 f 1 17.25 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U23 WN I B.D. M
11 11 f 1 16.92 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. 1
Dysk (2) M
1 1 f 1 64.11 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Sen LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2023 MM
2 2 f 1 56.02 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU I KOZŁOWSKI Robert # Z/1962/11 2022
3 3 f 1 55.71 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I #
4 4 f 1 52.65 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
5 5 f 1 48.08 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. 1
6 6 f 1 44.99 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U23 MZ II
Młot (7.26) M
1 1 f 1 78.58 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna # Z/3138/11 2023 MM
2 2 f 1 69.86 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 1993 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
3 3 f 1 59.94 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 1995 U23 PK I
4 4 f 1 46.94 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 1991 Sen SK II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.58096289634705 sekund