Warszawa 23.05.2015
Mityng - Liga Juniorów - WMOZLA
100 m K
1 1 e 1 12.37 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +0.7 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 3 e 1 12.46 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.7 II
3 4 e 1 12.59 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.7 II B.D. # 1
4 5 e 1 12.72 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ +0.7 II #
5 7 e 1 12.77 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +0.7 III B.D. 3
6 8 e 1 12.81 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ +0.7 III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
7 9 e 1 12.89 KARPOWICZ Gabriela OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 III
8 12 e 1 13.13 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.7 III B.D. # 2
1 2 e 2 12.41 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +1.2 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022
2 10 e 2 12.89 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +1.2 III
3 11 e 2 13.05 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ +1.2 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2022
4 13 e 2 13.13 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ +1.2 III B.D. BEZ
5 14 e 2 13.20 KRAJEWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ +1.2 III #
6 15 e 2 13.25 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ +1.2 IV
7 16 e 2 13.31 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ +1.2 IV
8 17 e 2 13.42 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ +1.2 IV
9 18 e 2 13.52 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ +1.2 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
1 6 e 3 12.74 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +1.2 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 19 e 3 13.61 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.2 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
3 20 e 3 13.70 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ +1.2 IV
4 21 e 3 13.72 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ +1.2 IV
5 22 e 3 13.73 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ +1.2 IV
6 23 e 3 13.75 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +1.2 IV
7 24 e 3 14.06 ANTOSIEWICZ Zuzanna OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +1.2 --
8 25 e 3 14.44 KULICKA Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 2000 U16 MZ +1.2 V OBROCKI Bogdan Z/4659/15 2015 5
1 f 1 12.37 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +1.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022
2 f 1 12.44 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +1.5 II
3 f 1 12.55 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.5 II B.D. # 1
4 f 1 12.60 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +1.5 II B.D. 3
5 f 1 12.78 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +1.5 III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
6 f 1 12.83 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +1.5 III
7 f 1 12.89 KARPOWICZ Gabriela OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +1.5 III
8 f 1 13.07 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +1.5 III B.D. # 2
200 m K
1 1 s 1 24.96 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022
2 2 s 1 25.42 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +0.6 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 4 s 1 25.55 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.6 II
4 3 s 1 25.55 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.6 II B.D. # 1
5 5 s 1 25.85 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.6 II
6 6 s 1 26.27 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ +0.6 III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
7 11 s 1 27.84 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 1997 U20 KP +0.6 IV
1 7 s 2 26.59 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
2 8 s 2 27.11 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ +0.7 III
3 10 s 2 27.57 KWIATKOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 1998 U18 KP +0.7 IV
4 14 s 2 27.96 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ +0.7 IV
5 18 s 2 28.33 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
6 19 s 2 28.39 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ +0.7 IV
7 20 s 2 28.49 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ +0.7 IV
1 12 s 3 27.93 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ +1.2 IV
2 13 s 3 27.94 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ +1.2 IV LDK!
3 15 s 3 27.98 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ +1.2 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
4 16 s 3 28.02 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ +1.2 IV
5 22 s 3 28.59 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ +1.2 -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2022
6 24 s 3 29.26 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ +1.2 V BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
7 25 s 3 29.62 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 2001 U16 MZ +1.2 V
1 9 s 4 27.15 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U16 LU +0.7 III B.D. MAKARUK Tadeusz # Z/2074/15 2022
2 17 s 4 28.06 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U18 MZ +0.7 IV PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
3 21 s 4 28.56 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ +0.7 V MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
4 23 s 4 28.60 GIERAK Natalia MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 --
5 26 s 4 30.92 HOFFMAN Dominika OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ +0.7 --
6 27 s 4 31.19 MIĘKUS Melania OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ +0.7 --
7 28 s 4 31.63 PASTERSKA Alicja OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ +0.7 --
400 m K
1 s 1 58.59 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
2 s 1 59.33 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
3 s 1 59.46 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III B.D. 2
4 s 1 62.32 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 1997 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
5 s 1 64.84 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 1999 U18 KP --
  s 1 DNF DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
1 s 2 63.29 ZAWADZKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1468/13 2016 3
2 s 2 63.73 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV
3 s 2 65.71 TŁOMACKA Wiktoria UKS Kusy Warszawa 1997 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1468/14 2016 4
4 s 2 65.89 KUNIKOWSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ --
5 s 2 66.41 PAWEŁCZAK Natalia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
6 s 2 70.58 BUDZIŃSKA Nikola MUKL Brodnica 1999 U18 KP --
1 s 3 61.79 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
2 s 3 63.55 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ IV #
3 s 3 64.97 PILARSKA Paulina O¦ AZS Poznań # 2000 U16 WP V #
4 s 3 65.42 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP V #
5 s 3 65.86 ¦NIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ --
6 s 3 69.06 OSIEWSKA Dżesika OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ --
800 m K
1 s 1 2:21.25 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
2 s 1 2:33.95 MIROSŁAW Monika WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia BEZ LDK!
3 s 1 2:34.61 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2022
4 s 1 2:34.92 PTAK Aleksandra OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ --
5 s 1 2:56.78 WROŃSKA Natalia MUKL Brodnica 2001 U16 KP --
1500 m K
1 s 1 4:29.76 WÓJCIK Anna O¦ AZS Poznań # 1994 U23 WP I B.D. B.D. #
2 s 1 4:38.87 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2022
3 s 1 4:41.26 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0389/15 2022
4 s 1 4:48.80 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 2000 U16 MZ III LDK!
5 s 1 4:51.91 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III
6 s 1 4:57.98 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U20 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2022 3
7 s 1 4:59.84 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.78 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM +1.4 III B.D. SADKOWSKI Ryszard # , Z/4019/15 , 2022
2 2 s 1 16.65 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ +1.4 III
100 m pł K
1 s 1 14.00 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ +1.4 I RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
1 1 s 2 16.55 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +1.4 III CICHOSZ Sandra # 2
2 2 s 2 16.87 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +1.4 III STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
400 m pł K K
1 s 1 64.12 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2021
2 s 1 65.29 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ II B.D. # 1
3 s 1 65.34 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U20 MA II B.D. # Z/1639/13 2022 LDK!
4 s 1 66.05 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
1 1 s 2 61.01 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I
1 1 s 2 71.93 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV
2 2 s 2 74.08 LIPA Monika UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1467/14 2016 4
4x100 m K
1 999 s 1 49.77 STELMASZCZYK Joanna
PALUCH Justyna
KUCHARSKA Ewelina
PALUCH Paulina
ULKS Jedlińsk 1998
1997
1998
1998
U20 MAZ -- B.D. OBROCKI Bogdan
B.D.

ZAMECZNIK Jacek B.D.
, Z/1600/14
Z/0261/14
, 2022
2022
3
2
2
2 s 1 52.23 ANTOSIEWICZ Zuzanna
KARPOWICZ Gabriela
SZCZEPANEK Maria
PAWŁOWSKA Gabriela
OKS Skra Warszawa 1998
1998
1999
1999
U18 MAZ --


B.D. TOPOLEWSKI Maciej
, Z/4005/15
, 2022

4x400 m K
1 s 1 4:01.21 GRUZ Aleksandra
BORKOWSKA Klaudia
ABRAMCZYK Kinga
DWORECKA Weronika
OKLA Ostrołęka 1998
1998
1999
1998
U18 MAZ --
B.D.

BEZ
2 s 1 4:09.11 KRUPA Anna
FILIPEK Justyna
PŁATEK Sylwia
PŁATEK Aneta
WLKS Nowe Iganie 1998
1999
1999
1999
U18 MAZ --


Wzwyż K
1 f 1 1.55 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
2 f 1 1.50 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ IV CICHOSZ Sandra # 2
Tyczka K
1 f 1 3.90 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ M #
2 f 1 3.50 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ I
3 f 1 3.30 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
4 f 1 3.20 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ II WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2022
4 f 1 3.20 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ II
6 f 1 3.20 LIPIŃSKA Milena O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U18 PM II MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
7 f 1 3.20 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ II
8 f 1 3.00 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
9 f 1 2.80 ROBAK Eliza AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU III
10 f 1 2.60 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU IV
11 f 1 2.20 KALISZ Maja UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4481/15 2015 BEZ
12 f 1 2.00 PROKOSIŃSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2003 U14 MZ V LDK!
13 f 1 1.80 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U14 MZ -- # LDK!
W dal K
1 f 1 5.63 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +1.7 II B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
2 f 1 5.59 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +2.0 II
3 f 1 5.42 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.1 II B.D. # 2
4 f 1 5.37 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +1.8 III
5 f 1 5.21 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.4 III B.D. 3
6 f 1 5.13 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +2.0 III
7 f 1 5.12 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +0.8 III B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
8 f 1 4.89 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +1.4 IV STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
9 f 1 4.68 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.6 V ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
10 f 1 4.32 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +1.2 --
Kula (3) K
1 f 1 14.30 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ I B.D. 1
2 f 1 13.11 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ II DZBIKOWICZ-SIERPIŃSKA Barbara Z/0638/15 2020 1
3 f 1 11.79 PŁAWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ III
4 f 1 9.41 GAWRYCH Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ --
5 f 1 7.80 KLUK Kinga OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
Kula (4) K
1 f 1 16.09 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP M #
2 f 1 12.68 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U23 MZ I
  f 2 13.42 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996 U20 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
Dysk (1) K
1 f 1 44.56 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ I B.D. 1
1 f 1 54.50 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 1992 Sen PM I B.D. 1
2 f 1 37.58 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ II #
3 f 1 32.08 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna B.D. Z/2531/15 2021
1 f 2 34.78 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III B.D. # 3
Młot (3) K
1 f 1 53.36 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 1999 U18 DS I B.D. LDK!
2 f 1 35.17 GAWRYCH Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ IV
3 f 1 32.58 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 1998 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/4274/15 2021 BEZ
4 f 1 29.73 KUCIŃSKA Julita OKS Skra Warszawa 2002 U14 MZ V
5 f 1 25.85 ŻAK Izabela AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
Młot (4) K
1 f 1 51.43 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
Oszczep (500) K
1 f 1 22.95 GUT Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 29.00 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
1 f 1 38.18 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
2 f 1 36.63 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ III
3 f 1 35.67 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
100 m M
1 1 e 1 11.11 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.1 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 2 e 1 11.16 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +1.1 II
3 4 e 1 11.32 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD +1.1 III ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
4 7 e 1 11.41 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U18 MA +1.1 III
5 8 e 1 11.49 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +1.1 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
5 9 e 1 11.49 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +1.1 III
1 5 e 2 11.39 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ +2.7 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
2 6 e 2 11.41 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +2.7 III
3 10 e 2 11.52 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U18 LD +2.7 III
4 11 e 2 11.54 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ +2.7 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2021 3
5 12 e 2 11.66 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +2.7 III
6 13 e 2 11.73 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ +2.7 III
7 15 e 2 11.76 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U20 LD +2.7 IV
8 16 e 2 11.79 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ +2.7 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 3 e 3 11.20 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +1.1 II B.D. B.D. 2
2 19 e 3 12.13 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U18 MZ +1.1 IV OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
3 20 e 3 12.15 GŁUSKI Jacek MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ +1.1 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2063/15 2015 4
4 21 e 3 12.18 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków # 1999 U18 MA +1.1 IV B.D. Z/0535/15 2022
5 22 e 3 12.20 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ +1.1 IV
6 23 e 3 12.27 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U20 MA +1.1 -- B.D. # Z/3997/15 2022
7 24 e 3 12.64 WOIŃSKI Antoni MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ +1.1 V B.D. Z/2065/15 2015 4
8 25 e 3 12.64 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.1 V #
1 14 e 4 11.74 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ +1.3 III OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
2 17 e 4 11.79 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 1997 U20 WN +1.3 IV #
3 18 e 4 11.93 BOROWSKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA +1.3 -- MACIEJEWSKI Janusz GIZA Andrzej # , Z/0023/16 , 2022
4 26 e 4 13.09 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U16 MA +1.3 -- B.D.
5 27 e 4 13.27 GUNERKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa # 2002 U14 MZ +1.3 --
6 28 e 4 13.31 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +1.3 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
7 29 e 4 13.49 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 2000 U16 MZ +1.3 -- ANDRYSZCZYK Andrzej LDK!
1 f 1 11.03 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.6 II B.D. B.D. 2
2 f 1 11.13 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 f 1 11.31 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.6 III
4 f 1 11.33 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +0.6 III
5 f 1 11.40 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
6 f 1 11.45 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD +0.6 III ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
7 f 1 11.48 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.6 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
8 f 1 11.56 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U18 MA +0.6 III
9 f 1 11.58 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.6 III
10 f 1 11.68 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U18 LD +0.6 III
200 m M
1 1 s 1 21.77 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ +0.8 I #
2 2 s 1 21.98 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.8 II B.D. B.D. 2
3 3 s 1 22.23 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 4 s 1 22.74 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +0.8 II
5 5 s 1 22.82 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ +0.8 III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
6 6 s 1 23.91 PACZÓSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +0.8 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0694/13 2015 3
1 s 2 22.77 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ +0.1 II
2 s 2 23.39 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +0.1 III MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
3 s 2 23.45 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +0.1 III MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
4 s 2 23.54 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.1 III
5 s 2 23.91 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 s 3 23.97 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.2 IV
2 s 3 24.00 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ +0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
3 s 3 24.26 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków # 1999 U18 MA +0.2 IV B.D. Z/0535/15 2022
4 s 3 24.65 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU +0.2 -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
5 s 3 24.70 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ +0.2 --
1 s 4 23.30 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.6 III #
2 s 4 23.57 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 1997 U20 WN +0.6 III #
3 s 4 23.85 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2021 3
4 s 4 24.04 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.6 -- B.D. 2
5 s 4 24.52 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U18 MZ +0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
6 s 4 24.70 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U18 MZ +0.6 -- #
7 s 4 28.47 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 2000 U16 MZ +0.6 -- ANDRYSZCZYK Andrzej LDK!
1 s 5 23.32 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
2 s 5 24.29 BOROWSKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA +1.0 -- MACIEJEWSKI Janusz GIZA Andrzej # , Z/0023/16 , 2022
3 s 5 25.17 GORZAŁA Jakub MKS Pogoń Siedlce 1998 U18 MZ +1.0 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3610/15 2016 4
4 s 5 25.78 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.0 -- #
5 s 5 26.58 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +1.0 --
6 s 5 26.95 GUNERKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa # 2002 U14 MZ +1.0 --
7 s 5 28.46 MELAK Konrad OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ +1.0 --
400 m M
1 s 1 50.04 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ II #
2 s 1 51.52 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ III B.D. 2
3 s 1 51.68 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
4 s 1 52.25 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
5 s 1 53.42 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
6 s 1 53.96 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV B.D. 3
7 s 1 56.60 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
1 s 2 55.12 RADZIKOWSKI Daniel MUKL Brodnica 1999 U18 KP --
2 s 2 55.66 RUDZKI Rafał UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. Z/4631/15 2017 4
3 s 2 55.69 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0494/14 2022
4 s 2 58.51 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
5 s 2 60.52 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 2000 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej LDK!
6 s 2 62.80 WEREDA Bartosz MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2058/15 2016 4
1 s 3 54.27 WI¦NIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 1999 U18 MZ IV ADAMSKI Robert Z/0164/15 2020 BEZ
2 s 3 55.40 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. 3
3 s 3 56.25 BOGDAL Filip MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ --
4 s 3 58.41 DAWIDCZYK Albert UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ --
5 s 3 61.14 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2018 4
6 s 3 68.02 KILIŃSKI Jan OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ --
800 m M
1 1 s 1 1:56.86 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U20 MZ II
2 2 s 1 1:57.25 SOWIK Wojciech RKS ŁódĽ # 1996 U20 LD III B.D. # 2
3 3 s 1 2:00.79 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
4 4 s 1 2:03.67 KOSIOREK Krzysztof OKS Skra Warszawa 1995 U23 MZ --
5 5 s 1 2:05.59 PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ IV
6 6 s 1 2:06.00 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
7 7 s 1 2:10.81 LĘGAS Adrian MKS Pogoń Siedlce 1996 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3609/15 2015 4
8 8 s 1 2:13.60 OLESZCZAK Adrian UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ --
9 9 s 1 2:13.69 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
10 10 s 1 2:14.88 BˇCZEK Wojciech UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ --
11 11 s 1 2:16.68 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ --
12 12 s 1 2:22.11 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U16 KP -- #
1500 m M
1 s 1 4:03.92 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
2 s 1 4:05.44 ¦WIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol # 1993 U23 PD III B.D. # Z/0247/11 2022
3 s 1 4:07.09 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 1993 U23 MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/3613/15 2019 2
4 s 1 4:08.83 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
5 s 1 4:15.36 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 1998 U18 KP IV #
6 s 1 4:21.28 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 U18 LD IV
7 s 1 4:22.24 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 1999 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
8 s 1 4:28.85 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki # 1993 U23 KP -- B.D. B.D. , Z/2457/15 , 2021
9 s 1 4:31.47 KU¬NIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 1995 U23 KP --
3000 m M
1 s 1 8:50.15 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 1996 U20 MZ III
2 s 1 9:07.44 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
3 s 1 9:09.12 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III B.D. Z/0692/13 2015 3
4 s 1 9:12.15 MOCEK Daniel KS Maków Biega # 1996 U20 MZ III #
5 s 1 9:16.05 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U18 WN IV
6 s 1 9:18.36 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ IV
7 s 1 9:27.26 KOWALCZYK Łukasz AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ IV
8 s 1 9:56.10 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 1998 U18 MZ IV
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.73 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.2 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 s 1 15.23 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.2 III RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 s 1 15.45 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ +1.2 III RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
4 s 1 16.20 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +1.2 IV WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2022 1
110 m pł M
1 s 1 15.06 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ +0.8 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
2 s 1 16.04 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ +0.8 III RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.59 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 s 1 57.24 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ III KĘDZIORA Robert Z/4205/15 2017 2
3 s 1 58.01 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III RADKE Karol B.D. # Z/1122/14 2022 LDK!
4 s 1 60.52 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ IV
4x100 m M
1 s 1 42.96 BORYSIUK Adrian
KWIATKOWSKI Kamil
PALUCH Mariusz
TALACHA Marcin
MKS Pogoń Siedlce 1997
1997
1997
1996
U20 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
GDAŃSKI Andrzej
Z/1510/13
Z/1511/13
Z/0696/13
Z/0204/12
2015
2015
2016
2018
4
2
2
1
2 s 1 44.09 ZAŁUCKI Krystian
MIZAK Szymon
WOŁKOWICZ Paweł
SIWIŃSKI Marek
OKS Skra Warszawa 1998
1998
1999
1998
U18 MAZ --


3 s 1 45.60 GŁUCHOWSKI Kamil
BORKOWSKI Maciej
GRODZICKI Dariusz
MAGDZIAK Dawid
MKS Pogoń Siedlce 1999
1998
1999
1998
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2209/15
Z/3611/15
Z/2207/15
Z/1611/14
2016
2016
2015
2015
3
4
BEZ
3
4x400 m M
1 s 1 3:34.61 ŻURAWSKI Jakub
TRZE¦NIEWSKI Mateusz
ANDRZEJEWSKI Kacper
BRZOST Piotr
UKS Kusy Warszawa 1998
1998
1998
1998
U18 MAZ -- KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert

KĘDZIORA Robert
Z/4539/15
Z/4211/15
Z/4205/15
2016
2017
2017
4
4
2
Wzwyż M
1 f 1 1.96 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ II
2 f 1 1.75 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1995 U23 MZ -- CYNOWSKI Wojciech # Z/0487/17 2022
3 f 1 1.70 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ --
4 f 1 1.55 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/4196/15 2022
Tyczka M
7 f 3.50 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
1 f 1 4.70 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ I B.D. #
2 f 1 4.30 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ II #
3 f 1 4.10 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II
3 f 1 4.10 MIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ II
5 f 1 3.90 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U20 MZ III GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
  f 1 NM NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1
  f 1 NM ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ -- #
  f 1 NM MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -- B.D.
W dal M
1 f 1 7.20 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ +1.1 II
2 f 1 6.93 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ +2.2 II B.D. 1
3 f 1 6.91 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 Sen MZ +1.4 II
4 f 1 6.56 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U23 MZ +1.9 III
5 f 1 6.31 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +2.9 III B.D.
6 f 1 6.13 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +1.4 IV
7 f 1 6.03 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +2.6 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
8 f 1 5.74 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.5 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
9 f 1 5.60 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U18 KP +1.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
10 f 1 5.27 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U20 MA +3.6 -- B.D. # Z/3997/15 2022
11 f 1 5.11 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +2.1 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
12 f 1 4.79 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U16 MA +2.7 -- B.D.
  f 1 NM RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U20 LD 0.0 --
Trójskok M
1 f 1 13.39 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +0.5 III
2 f 1 11.80 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ +0.6 --
Kula (5) M
1 f 1 15.60 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 12.46 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 f 1 11.22 PNIEWSKI Cezary WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ --
4 f 1 11.11 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
5 f 1 10.95 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
6 f 1 10.91 GROCHOWSKI Dominik OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ --
7 f 1 10.88 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0190/15 2016 4
Kula (6) M
1 f 1 14.96 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ II #
  f 1 NM KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 1996 U20 MZ --
Kula (7.26) M
1 f 1 18.35 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 Sen MZ M
2 f 1 17.61 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U23 MZ I
3 f 1 13.25 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 f 1 12.99 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022
5 f 1 12.79 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.04 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 60.15 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
2 f 1 42.04 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III #
Dysk (2) M
1 f 56.84 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I B.D. B.D. # M
2 f 48.08 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U23 MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2020 1
3 f 43.82 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ II
4 f 39.37 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Młot (5) M
1 f 1 61.21 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II
2 f 1 60.01 KOSIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II
3 f 1 43.53 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 1999 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2019 2
4 f 1 42.94 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ IV #
5 f 1 37.96 SZCZERBA Daniel MUKS Park Zduńska Wola 1998 U18 LD --
6 f 1 37.42 STAWSKI Marek OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ --
Młot (6) M
1 f 70.42 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I
2 f 1 65.53 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
Młot (7.26) M
1 f 1 73.10 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 1993 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2022 M
2 f 1 70.50 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ M
3 f 1 62.33 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa # 1971 Masters MZ I GÓRA Marcin # Z/4412/11 2022 1
4 f 1 55.85 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ I
Oszczep (700) M
1 f 1 45.62 SŁOCKI Łukasz AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ IV
Oszczep (800) M
1 f 1 54.86 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
2 f 1 46.39 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022
1 f 2 52.67 WRÓBLEWSKI Rafał MKS Pułtusk 1997 U20 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2476229667664 sekund