Warszawa 20.06.2015
Mistrzostwa Warszawy Juniorów 2015
100 m K
1 1 e 1 12.06 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +0.4 I
2 2 e 1 12.23 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +0.4 II JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
3 3 e 1 12.30 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +0.4 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
4 4 e 1 12.33 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.4 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
5 5 e 1 12.41 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.4 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 7 e 1 12.57 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +0.4 II B.D. 3
7 8 e 1 12.57 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +0.4 II B.D. 2
8 9 e 1 12.59 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +0.4 II
1 6 e 2 12.53 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +0.3 II SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
2 10 e 2 12.74 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ +0.3 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 11 e 2 12.90 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 III
4 12 e 2 12.90 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.3 III B.D. # 2
5 13 e 2 12.92 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ +0.3 III
6 14 e 2 12.94 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ +0.3 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
7 15 e 2 12.96 KARPOWICZ Gabriela OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.3 III
8 23 e 2 13.35 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 Sen MZ +0.3 -- B.D. # 3
1 18 e 3 13.15 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD +0.4 III NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # Z/4521/15 2022
2 20 e 3 13.25 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 1999 U18 PD +0.4 IV
3 22 e 3 13.35 KRAJEWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ +0.4 IV #
4 25 e 3 13.51 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ +0.4 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
5 26 e 3 13.54 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU +0.4 IV B.D.
6 27 e 3 13.64 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +0.4 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
7 28 e 3 13.71 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ +0.4 IV B.D.
8 30 e 3 13.89 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U20 MZ +0.4 --
1 16 e 4 13.01 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ +0.6 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
2 29 e 4 13.87 DˇBROWSKA Julia MUKS Płock 2000 U16 MZ +0.6 V
3 31 e 4 14.19 LIPSKA Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ +0.6 -- #
4 34 e 4 14.42 DRUCHNIAK Aleksandra MKS Pułtusk 1999 U18 MZ +0.6 --
5 35 e 4 14.71 KULICKA Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 2000 U16 MZ +0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/4659/15 2015 5
1 17 e 5 13.03 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.1 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
2 19 e 5 13.21 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.1 IV SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
3 21 e 5 13.28 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.1 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
4 24 e 5 13.39 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ +1.1 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
5 32 e 5 14.28 CIARKA Natalia MUKS Płock 2001 U16 MZ +1.1 V
6 33 e 5 14.34 KALOTA Agata MUKS Płock 2000 U16 MZ +1.1 V
1 f 1 11.94 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +1.6 I
2 f 1 12.13 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +1.6 I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
3 f 1 12.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +1.6 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
4 f 1 12.27 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +1.6 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
5 f 1 12.37 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +1.6 II B.D. 2
6 f 1 12.37 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +1.6 II SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
7 f 1 12.47 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +1.6 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
8 f 1 12.53 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +1.6 II
9 f 1 12.61 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +1.6 II B.D. 3
10 f 1 12.76 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
1 f 2 12.84 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ -0.8 III
2 f 2 12.92 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ -0.8 III B.D. # 2
3 f 2 13.07 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -0.8 III
4 f 2 13.10 KARPOWICZ Gabriela OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 III
5 f 2 13.10 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD -0.8 III NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # Z/4521/15 2022
6 f 2 13.15 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.8 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
7 f 2 13.28 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 1999 U18 PD -0.8 IV
8 f 2 13.32 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.8 IV SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
1 f 3 13.33 KRAJEWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ +0.2 IV #
2 f 3 13.44 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ +0.2 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 f 3 13.49 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 Sen MZ +0.2 -- B.D. # 3
4 f 3 13.54 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU +0.2 IV B.D.
5 f 3 13.57 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ +0.2 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
6 f 3 13.80 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +0.2 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
7 f 3 13.97 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U20 MZ +0.2 --
8 f 3 14.07 DˇBROWSKA Julia MUKS Płock 2000 U16 MZ +0.2 V
200 m K
1 1 s 1 24.73 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN 0.0 I
2 2 s 1 24.91 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ 0.0 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
3 3 s 1 25.04 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U20 SL 0.0 II #
4 4 s 1 25.40 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN 0.0 II
5 5 s 1 25.40 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 II B.D. # 1
6 6 s 1 25.46 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM 0.0 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
7 7 s 1 25.54 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ 0.0 II
8 9 s 1 25.97 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 Sen MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
1 8 s 2 25.96 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -0.5 II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
2 10 s 2 26.11 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 Sen MZ -0.5 II B.D. 1
3 11 s 2 26.21 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -0.5 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
4 12 s 2 26.35 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ -0.5 III
5 13 s 2 26.54 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ -0.5 III BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
6 14 s 2 26.67 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD -0.5 III NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # Z/4521/15 2022
7 15 s 2 26.76 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.5 III B.D. # 2
8 16 s 2 26.88 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ -0.5 III B.D. BEZ
1 17 s 3 27.07 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 Sen MZ -1.4 III B.D. # 3
2 18 s 3 27.10 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 1999 U18 PD -1.4 III
3 21 s 3 27.59 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie # 1998 U18 WN -1.4 IV B.D. Z/0152/14 2023
4 24 s 3 28.22 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ -1.4 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
5 26 s 3 28.25 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ -1.4 IV
1 29 s 4 28.82 WILCZAK Małgorzata UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2001 U16 MZ -1.4 V
2 31 s 4 29.06 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -1.4 V
3 32 s 4 29.21 GAWRYSZEWSKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2001 U16 MZ -1.4 V
4 34 s 4 30.34 KALOTA Agata MUKS Płock 2000 U16 MZ -1.4 --
5 36 s 4 30.55 DˇBROWSKA Wiktoria MUKS Płock 2000 U16 MZ -1.4 --
6 39 s 4 31.81 BOŻYK Aniela UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2001 U16 MZ -1.4 --
1 19 s 5 27.23 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN -1.8 III
2 22 s 5 27.81 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU -1.8 IV B.D.
3 25 s 5 28.25 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 1997 U20 WN -1.8 IV
4 27 s 5 28.30 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -1.8 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
5 30 s 5 28.87 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ -1.8 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2023
6 38 s 5 31.34 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 2002 U14 MZ -1.8 --
7 41 s 5 33.87 KRASIEJKO Maria UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -1.8 -- LDK!
1 20 s 6 27.46 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ -1.4 -- B.D. 2
2 23 s 6 28.19 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -1.4 IV OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
3 28 s 6 28.55 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U20 MZ -1.4 --
4 33 s 6 29.46 KUNIKOWSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -1.4 --
5 35 s 6 30.34 DRUCHNIAK Aleksandra MKS Pułtusk 1999 U18 MZ -1.4 --
6 37 s 6 30.72 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -1.4 -- B.D. #
7 40 s 6 31.99 SYPUŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -1.4 --
400 m K
1 s 1 54.67 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ I #
2 s 1 55.56 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I
3 s 1 57.41 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 s 1 57.53 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ II
5 s 1 58.91 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ II B.D. 2
6 s 1 59.66 WA¦NIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
7 s 1 60.03 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
8 s 1 60.51 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 1998 U18 SK III
1 s 2 59.08 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U20 MA III MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2023 LDK!
2 s 2 59.88 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ III B.D. # 1
3 s 2 60.62 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
4 s 2 60.90 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
5 s 2 61.11 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ III
6 s 2 62.24 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV
7 s 2 62.63 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 1997 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
8 s 2 66.03 DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
1 s 3 60.95 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
2 s 3 63.24 GIERAK Natalia MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV
3 s 3 63.77 TŁOMACKA Wiktoria UKS Kusy Warszawa 1997 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1468/14 2016 4
4 s 3 63.89 FILIPEK Justyna WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ IV
5 s 3 76.74 NOWICKA Sylwia UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
1 s 4 62.20 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ IV B.D.
2 s 4 63.54 KRUPA Anna WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ IV
3 s 4 66.21 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ V B.D. #
4 s 4 67.88 SŁOWIKOWSKA Sylwia UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. Z/3624/15 2016 BEZ
5 s 4 69.27 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -- #
6 s 4 70.43 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:09.78 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
2 2 s 1 2:12.58 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 1994 U23 MZ II B.D. # 2
3 3 s 1 2:13.20 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
4 4 s 1 2:15.98 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
5 6 s 1 2:25.03 GAWROŃSKA Aneta MUKS Płock 1994 U23 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr 3
6 11 s 1 2:39.57 MIROSŁAW Monika WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia BEZ LDK!
  s 1 DNF ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce # 1996 U20 LD --
  s 1 DNF KALINOWSKA Dominika Akademia Sportu Otwock # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. KALINOWSKA Paulina # , Z/4876/11 , 2021
1 5 s 2 2:23.09 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/5219/15 2023 LDK!
2 7 s 2 2:25.51 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ IV
3 8 s 2 2:30.42 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ IV
4 9 s 2 2:31.92 PTAK Aleksandra OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ IV
5 10 s 2 2:37.79 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2023
6 12 s 2 2:45.56 PASTUSZKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
7 13 s 2 2:47.79 OWSIANNA Weronika MLKL Płock 1998 U18 MZ --
8 14 s 2 2:51.04 MICHALSKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ --
3000 m K
1 1 s 1 10:32.03 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0347/13 2016 3
2 2 s 1 10:34.99 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U20 MZ III DˇBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2023 3
3 3 s 1 11:24.06 CZYŻOWSKA Paulina MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV
4 4 s 1 11:42.68 ¦NIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ --
5 5 s 1 15:37.96 PAZIEWSKA Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.15 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ 0.0 III RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
2 s 1 17.15 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 2000 U16 MZ 0.0 IV
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.27 NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 1998 U18 LD +0.3 I B.D. # 1
2 2 e 1 15.25 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM +0.3 II B.D. #
3 3 e 1 15.65 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ +0.3 II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
4 4 e 1 15.93 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.3 III RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
5 5 e 1 15.97 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
6 6 e 1 16.41 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 III
7 7 e 1 18.60 SYPUŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 --
8 8 e 1 20.04 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 -- B.D. #
1 f 1 14.11 NAWROCKA Marta AZS ŁódĽ 1998 U18 LD -0.9 I B.D. # 1
2 f 1 15.15 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM -0.9 II B.D. #
3 f 1 15.84 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.9 III RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
4 f 1 15.89 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ -0.9 III BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
5 f 1 16.03 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -0.9 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
6 f 1 16.13 SZCZEPANEK Maria OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ -0.9 III
7 f 1 18.16 SYPUŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.9 --
8 f 1 18.66 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.9 -- B.D. #
100 m pł K
1 1 s 1 14.43 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +1.1 I
2 2 s 1 14.45 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +1.1 I B.D. 1
3 3 s 1 14.96 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +1.1 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 4 s 1 15.59 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ +1.1 II RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 5 s 1 15.84 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU +1.1 III #
400 m pł K K
1 s 1 61.04 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2023
2 s 1 61.82 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA I BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
3 s 1 62.26 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ I B.D. BEZ
4 s 1 63.88 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 2
5 s 1 64.74 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN II
  s 1 DNF BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
1 s 2 66.49 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
2 s 2 70.71 LIPA Monika UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1467/14 2016 4
3 s 2 71.77 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2023
4 s 2 71.82 JA¦KOWSKA Agata UKS 55 ŁódĽ 1999 U18 LD IV
  s 2 DNF MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
1 s 3 66.11 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 1997 U20 WN III
2 s 3 67.43 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ III
3 s 3 71.42 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ IV
4 s 3 74.67 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
5 s 3 75.98 ANTOSIEWICZ Zuzanna OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ --
4x100 m K
1 s 1 47.46 KRZYWICKA Magda
LUBICKA Aleksandra
RUSINIAK Monika
DUCHNOWSKA Natalia
UKS Kusy Warszawa 1996
1996
1996
1996
U20 MAZ -- B.D.
B.D. GˇSIEWSKI Artur
B.D.
B.D.
, Z/1473/12
, 2022
2
1
3
1
2 s 1 48.05 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1999
1999
U18 MAZ --
SASKA Tomasz B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2023
2023
2023



3 s 1 52.04 ANTOSIEWICZ Zuzanna
KARPOWICZ Gabriela
ROŻEK Marta
SZCZEPANEK Maria
OKS Skra Warszawa 1998
1998
1999
1999
U18 MAZ --


4 s 1 58.63 KULESZA Kalina
MISIAK Zuzanna
SZYMAŃSKA Anna
NOWICKA Sylwia
UKS LA Basket Warszawa 1999
1999
1999
1999
U18 MAZ -- BOROŃ Adam

B.D.
Z/4018/15
2020
3

Wzwyż K
1 f 1 1.65 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
2 f 1 1.65 PASZKIEWICZ Zofia MTE Milanówek 1999 U18 MZ II RODOWALD Olaf Z/0674/15 2015 2
3 f 1 1.62 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
4 f 1 1.58 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U16 MZ III ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
5 f 1 1.54 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 f 1 1.54 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 1990 Sen MZ -- B.D. 3
7 f 1 1.50 SZAŁAS Anna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ IV
8 f 1 1.50 KOSIK Ingrid UKS Orlęta Warszawa 1999 U18 MZ IV DEPCZYK Jacek 4
9 f 1 1.45 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ IV ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
10 f 1 1.40 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ V SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
11 f 1 1.35 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
  f 1 NM KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- #
Tyczka K
1 f 1 3.61 LIPIŃSKA Milena O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U18 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
2 f 1 3.21 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ II
3 f 1 3.21 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
4 f 1 3.01 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
5 f 1 3.01 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ II
6 f 1 2.61 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU IV
7 f 1 2.61 ROBAK Eliza AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU IV
8 f 1 2.21 KACPRZAK Julia UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ -- BONTRUK Dariusz 4
9 f 1 2.01 PROKOSIŃSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2003 U14 MZ V LDK!
  f 1 NM OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 6.08 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ +0.5 I B.D. 1
2 f 1 5.72 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +1.4 II B.D. # 2
3 f 1 5.56 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.9 II
4 f 1 5.20 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +1.6 III
5 f 1 5.10 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie # 1998 U18 WN +0.9 III B.D. Z/0152/14 2023
6 f 1 4.99 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU +0.3 IV #
7 f 1 4.69 DˇBROWSKA Julia MUKS Płock 2000 U16 MZ +1.5 V
8 f 1 4.40 CIARKA Natalia MUKS Płock 2001 U16 MZ -0.4 --
9 f 1 4.17 PASTUSZKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ -0.1 --
Trójskok K
1 f 1 10.22 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ +0.1 IV
2 f 1 9.69 ŻOŁˇDEK Dominika MKS Durasan Płońsk 1997 U20 MZ -0.3 --
3 f 1 9.30 MROCZKOWSKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ +0.6 --
Kula (3) K
1 f 1 16.58 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 13.98 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II B.D. 1
3 f 1 12.11 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ III
4 f 1 11.83 PŁAWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ III
5 f 1 9.85 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U16 MZ IV
6 f 1 8.86 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
7 f 1 8.24 KLUK Kinga OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
8 f 1 7.98 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
9 f 1 6.83 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM -- B.D. #
10 f 1 6.70 JAGIEŁŁO Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
11 f 1 6.09 GUT Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
Kula (4) K
1 f 1 11.86 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U23 MZ II
2 f 1 10.99 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ III
3 f 1 9.55 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 1997 U20 MZ IV
Dysk (1) K
1 f 1 43.32 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ I B.D. 1
2 f 1 36.25 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III #
3 f 1 33.68 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 1996 U20 LD III B.D. BEZ
4 f 1 31.84 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ IV B.D. # 3
5 f 1 31.83 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U23 MZ --
6 f 1 30.05 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U18 MZ IV B.D.
7 f 1 29.40 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U18 PD IV SKIBICKI Jarosław # 3
8 f 1 29.06 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ IV
9 f 1 23.00 SĘK Katarzyna OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ --
Młot (3) K
1 f 1 35.59 GAWRYCH Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ IV
2 f 1 28.39 KUCIŃSKA Julita OKS Skra Warszawa 2002 U14 MZ V
3 f 1 25.76 ŻAK Izabela AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
Młot (4) K
1 f 1 49.79 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
Oszczep (500) K
1 f 1 38.30 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U18 PD III SKIBICKI Jarosław # 3
2 f 1 31.08 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U16 MZ V ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
3 f 1 25.63 PRUSIŃSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
4 f 1 25.06 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U16 MZ --
5 f 1 24.66 POLANIECKA Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
6 f 1 24.48 GUT Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
7 f 1 24.44 JAGIEŁŁO Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
  f 1 NM KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
Oszczep (600) K
1 f 1 41.83 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
2 f 1 32.87 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U20 MZ IV
3 f 1 26.86 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 1997 U20 MZ --
4 f 1 22.01 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 1997 U20 MZ --
100 m M
1 1 e 1 10.78 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +0.7 I
2 2 e 1 10.85 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +0.7 I
3 3 e 1 11.05 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.7 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 4 e 1 11.06 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Sen MZ +0.7 II B.D. Z/1716/13 2023 3
5 5 e 1 11.22 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U23 MZ +0.7 II
6 6 e 1 11.27 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +0.7 II
7 7 e 1 11.35 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 III
8 11 e 1 11.49 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.7 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
1 9 e 2 11.42 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ -0.8 III
2 13 e 2 11.52 TYCZYŃSKI Jakub niest. Warszawa 1989 Sen MZ -0.8 III B.D. 3
3 14 e 2 11.53 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U18 LD -0.8 III
4 15 e 2 11.54 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 1989 Sen MZ -0.8 III B.D. 2
5 17 e 2 11.55 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -0.8 III #
6 16 e 2 11.55 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ -0.8 III
7 23 e 2 11.73 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 III
8 25 e 2 11.97 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -0.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 18 e 3 11.56 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ +0.5 III B.D. 3
2 19 e 3 11.57 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD +0.5 III
3 22 e 3 11.70 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ +0.5 III OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
4 26 e 3 12.03 RUS Karol RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ +0.5 IV
5 28 e 3 12.08 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U18 PD +0.5 IV B.D. Z/0535/15 2023
6 30 e 3 12.18 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U18 MZ +0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
7 31 e 3 12.20 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ +0.5 IV
8 34 e 3 12.37 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.5 -- #
1 8 e 4 11.37 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ +0.3 III B.D. 2
2 21 e 4 11.65 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ +0.3 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
3 24 e 4 11.79 ROCZON Przemysław AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU +0.3 --
4 33 e 4 12.36 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U20 MA +0.3 -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
5 36 e 4 12.56 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +0.3 -- B.D. B.D. # Z/3078/15 2023
6 39 e 4 13.09 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 --
  e 4 DQ RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ +0.3 --
1 27 e 5 12.07 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD +0.5 -- B.D. BEZ
2 32 e 5 12.32 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ +0.5 V
3 35 e 5 12.41 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ +0.5 V B.D.
4 37 e 5 12.62 PODHAJSKI Maciej niest. Wrocław 1978 Masters DS +0.5 --
5 41 e 5 13.28 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2023 3
6 42 e 5 13.53 TARAS Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ +0.5 -- LDK!
7 43 e 5 13.86 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
1 10 e 6 11.44 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ -1.0 III
2 12 e 6 11.51 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA -1.0 III
3 20 e 6 11.60 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ -1.0 III
4 29 e 6 12.13 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 38 e 6 12.89 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -1.0 -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!
6 40 e 6 13.21 WI¦NIEWSKI Eryk AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -1.0 --
7 44 e 6 14.25 PRZETACKI Ryszard KS Orzeł Warszawa # 1954 Masters MZ -1.0 -- PODRAŻKO Marian BEZ
1 f 1 10.63 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +1.1 M
2 f 1 10.77 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +1.1 I
3 f 1 10.85 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.1 I STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 f 1 10.96 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Sen MZ +1.1 II B.D. Z/1716/13 2023 3
5 f 1 11.08 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +1.1 II
6 f 1 11.09 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ +1.1 II
7 f 1 11.19 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U23 MZ +1.1 II
8 f 1 11.32 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ +1.1 III B.D. 2
1 f 2 11.25 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ +1.1 II #
2 f 2 11.32 TYCZYŃSKI Jakub niest. Warszawa 1989 Sen MZ +1.1 III B.D. 3
3 f 2 11.35 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA +1.1 III
4 f 2 11.39 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ +1.1 III
5 f 2 11.40 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +1.1 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
6 f 2 11.46 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ +1.1 III
7 f 2 11.56 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ +1.1 III B.D. 3
8 f 2 11.64 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD +1.1 III
9 f 2 11.74 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ +1.1 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
1 f 3 11.64 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 III
2 f 3 11.74 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -0.8 III OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
3 f 3 11.82 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -0.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 f 3 12.09 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ -0.8 -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 f 3 12.09 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 IV OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
6 f 3 12.12 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U18 PD -0.8 IV B.D. Z/0535/15 2023
7 f 3 12.26 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -0.8 V
8 f 3 12.34 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 --
200 m M
1 1 s 1 21.94 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 Sen MZ -0.6 II #
2 2 s 1 22.19 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 3 s 1 22.71 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ -0.6 II
4 4 s 1 23.03 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ -0.6 III
5 6 s 1 23.15 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 Sen MZ -0.6 III
6 7 s 1 23.20 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ -0.6 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
7 9 s 1 23.24 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U18 LD -0.6 III
1 8 s 2 23.24 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA 0.0 III
2 10 s 2 23.91 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV
3 11 s 2 23.92 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV B.D. 3
4 12 s 2 23.97 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U20 LD 0.0 IV
5 13 s 2 24.03 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ 0.0 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
6 17 s 2 24.33 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ 0.0 -- B.D. 2
  s 2 DNF STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD 0.0 --
1 18 s 3 24.38 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 IV OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
2 20 s 3 24.52 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -0.8 --
3 22 s 3 24.92 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 --
4 23 s 3 25.03 KALINOWSKI Dawid MKS Pułtusk 1998 U18 MZ -0.8 --
5 25 s 3 25.10 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.8 -- #
6 26 s 3 25.15 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -0.8 -- B.D. B.D. # Z/3078/15 2023
1 16 s 4 24.25 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -0.7 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
2 27 s 4 25.79 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -0.7 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
3 28 s 4 25.85 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -0.7 --
4 31 s 4 28.61 LEWANDOWSKI Natan AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ -0.7 --
1 5 s 5 23.15 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ -0.5 III
2 14 s 5 24.09 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ -0.5 IV KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
3 15 s 5 24.18 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -0.5 -- B.D. BEZ
4 19 s 5 24.44 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -0.5 V
5 21 s 5 24.66 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ -0.5 --
6 24 s 5 25.05 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U20 MA -0.5 -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
7 29 s 5 26.44 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -0.5 -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!
8 30 s 5 26.48 OŁDAK Grzegorz UKS Kusy Warszawa 1999 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/5051/15 2015 BEZ
400 m M
1 1 s 1 47.40 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I B.D. B.D. 2
2 2 s 1 48.53 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
3 3 s 1 50.52 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ III OGONOWSKI Jakub # Z/2750/11 2021
4 4 s 1 50.68 STĘPNIAK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U20 LD III
5 6 s 1 51.88 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ III B.D. 2
6 10 s 1 52.22 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ III B.D.
7 11 s 1 52.23 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ III
8 12 s 1 52.33 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 Sen MZ III #
1 8 s 2 51.94 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U18 MZ III #
2 9 s 2 52.02 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
3 15 s 2 53.47 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ IV LDK!
4 16 s 2 53.59 TRZE¦NIEWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/4211/15 2017 4
5 17 s 2 53.71 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
6 20 s 2 55.90 RUDZKI Rafał UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. Z/4631/15 2017 4
7 21 s 2 58.33 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U16 MZ -- #
8 22 s 2 59.70 OŁDAK Grzegorz UKS Kusy Warszawa 1999 U18 MZ -- B.D. Z/5051/15 2015 BEZ
1 5 s 3 51.80 PAWELEC Mateusz KKL Kielce 1996 U20 SK III
2 7 s 3 51.94 KULA Damian WAT Warszawa 1993 U23 MZ III
3 13 s 3 52.60 ROZKRUT Julian AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ III
4 14 s 3 53.32 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ IV
5 18 s 3 53.74 MODZELEWSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 1995 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
6 19 s 3 55.85 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ V JOBT Andrzej Z/1769/15 2024 3
800 m M
1 1 s 1 1:56.01 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ II B.D. 3
2 2 s 1 1:56.28 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U20 LD II
3 3 s 1 1:56.47 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
4 4 s 1 1:56.89 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU II DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/0519/15 2023
5 5 s 1 1:58.94 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ III
6 6 s 1 1:59.67 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 1999 U18 LU III B.D.
7 7 s 1 2:00.17 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ III B.D. 3
8 8 s 1 2:00.50 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
9 9 s 1 2:00.96 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ III B.D. BEZ
10 10 s 1 2:04.45 WI¦NIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ IV B.D. Z/0164/15 2023
  s 1 DNF KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ --
1 11 s 2 2:04.89 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U20 MZ IV
2 12 s 2 2:05.44 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
3 13 s 2 2:06.34 A O MKS Agros Chełm 1994 U23 LU --
4 14 s 2 2:10.67 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0165/15 2018 3
5 15 s 2 2:12.89 BOGDAL Filip MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ --
6 16 s 2 2:16.78 GOLIK Mirosław UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
7 17 s 2 2:23.34 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 2000 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej LDK!
8 18 s 2 2:23.89 TARKA Sebastian MLKL Płock 2000 U16 MZ --
  s 2 DQ WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2023 2
1500 m M
1 1 s 1 4:03.87 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 1996 U20 MZ III
2 2 s 1 4:08.29 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
3 3 s 1 4:13.59 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
4 4 s 1 4:16.79 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ IV
5 5 s 1 4:16.89 PAJˇK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1989 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
6 6 s 1 4:21.10 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ IV
7 7 s 1 4:24.92 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 1996 U20 LD --
8 8 s 1 4:26.83 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 1980 Masters MZ --
9 9 s 1 4:42.99 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ --
10 10 s 1 4:47.39 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
11 11 s 1 5:24.12 SARGSYAN Artur UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 9:19.57 KOWALCZYK Łukasz AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ IV
2 2 s 1 9:22.11 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 U18 LD IV
3 3 s 1 9:24.93 FILAR Krzysztof O¦ AZS Poznań # 1998 U18 WP IV GRENDA Jan #
4 4 s 1 9:28.68 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ IV
5 5 s 1 9:37.59 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 1998 U18 MZ IV
  s 1 DNF CHANCKOWSKI Robert MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1993 U23 LD --
  s 1 DNF PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 1999 U18 LU --
  s 1 DNF SOWIK Wojciech RKS ŁódĽ # 1996 U20 LD -- B.D. # 2
110 m pł J MŁ M
1 2 e 1 14.80 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -0.4 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 3 e 1 15.33 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U18 MZ -0.4 III ADAMSKI Robert Z/0494/14 2022
3 4 e 1 15.38 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 5 e 1 15.90 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -0.4 IV WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
1 6 e 2 16.06 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ +1.0 IV BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
2 7 e 2 16.30 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.0 IV RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
3 8 e 2 17.04 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.0 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
4 9 e 2 18.85 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ +1.0 --
1 f 1 14.76 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -2.4 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 15.43 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U18 MZ -2.4 III ADAMSKI Robert Z/0494/14 2022
3 f 1 15.70 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -2.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 f 1 16.12 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -2.4 IV WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
5 f 1 16.54 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -2.4 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
6 f 1 18.53 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -2.4 --
  f 1 DNF DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -2.4 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
110 m pł M
1 e 1 14.17 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ +1.0 I
1 f 1 14.31 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ -2.4 I
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.38 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ III KĘDZIORA Robert Z/4205/15 2017 2
2 2 s 1 57.19 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III RADKE Karol B.D. # Z/1122/14 2022 LDK!
3 3 s 1 57.86 KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ III
4 4 s 1 59.19 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ IV
5 5 s 1 59.24 JAROSZ Jakub UKS 55 ŁódĽ 1998 U18 LD IV B.D. BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 51.81 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U23 OP I
2 2 s 1 52.25 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ I #
3 3 s 1 53.73 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2024 3
4 4 s 1 57.58 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
5 5 s 1 58.00 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ III
  s 1 DNF STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996 U20 LD --
4x100 m M
1 s 1 46.90 KAWULSKI Michał
ONISK Bartłomiej
WILK Michał
MAKOWSKI Arkadiusz
UKS LA Basket Warszawa 1999
1999
1999
1999
U18 MAZ --

RˇCZKA Paweł
Z/0582/15
2019
1
2 s 1 47.41 WI¦NIEWSKI Eryk
KILJAN Krzysztof
SOKÓŁ Wiktor
MALANOWSKI Łukasz
AZS-AWF Warszawa 1999
1999
1999
1996
U20 MAZ --
WOJTKOWSKI Maciej

MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz
Z/0440/15
Z/3997/15
2023
2023
1

3 s 1 47.76 ROSOŁOWSKI Kacper
SARGSYAN Artur
KIEREJSZA Jan
PISKORSKI Marcin
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999
1999
1999
1999
U18 MAZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.95 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 1991 Sen PD II B.D. 3
1 f 1 1.95 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ II
3 f 1 1.90 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 1991 Sen LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
4 f 1 1.80 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1995 U23 MZ -- #
4 f 1 1.80 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ IV BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
6 f 1 1.65 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ V RZEPKA Marek B.D. # Z/4196/15 2023
7 f 1 1.60 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
8 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
9 f 1 1.60 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
10 f 1 1.45 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U16 MA -- B.D.
11 f 1 1.40 MAKOWSKI Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
  f 1 NM NIEDZIÓŁKA Andrzej UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1999 U18 MZ --
Tyczka M
1 f 1 4.80 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ I B.D. #
2 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ I #
3 f 1 3.80 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ III
4 f 1 3.40 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 2000 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2021 2
5 f 1 2.60 MAKOWSKI Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
  f 1 NM ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ -- #
W dal M
1 f 1 6.91 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.8 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
2 f 1 6.25 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +0.6 IV
3 f 1 6.05 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +1.2 IV
4 f 1 5.79 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U20 MZ +0.7 --
5 f 1 5.78 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.7 -- RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
6 f 1 5.74 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U20 LD +0.8 --
7 f 1 5.69 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.5 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
8 f 1 5.38 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U20 MA +1.0 -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
9 f 1 5.25 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.3 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
10 f 1 5.20 WI¦NIEWSKI Eryk AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +1.0 --
  f 1 NM KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 1998 U18 MZ 0.0 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
Trójskok M
1 f 1 15.12 GLAPIŃSKI Sławomir AZS ŁódĽ # 1994 U23 LD -1.9 I #
2 f 1 14.83 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 Sen MZ +0.3 I
3 f 1 13.94 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U23 MZ +0.5 III
4 f 1 13.84 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.6 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
5 f 1 13.11 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +0.1 IV
6 f 1 12.72 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -0.1 IV
7 f 1 12.58 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 1998 U18 MZ +1.5 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
8 f 1 10.62 PISKORSKI Marcin UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ -2.5 --
Kula (5) M
1 f 1 15.75 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 15.43 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
3 f 1 14.31 ZAPADKA Albin OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ III
4 f 1 12.60 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0190/15 2016 4
5 f 1 11.36 KALATA Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
6 f 1 9.25 KUROWSKI Marcin AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
7 f 1 8.68 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa # 2000 U16 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 15.23 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ II #
2 f 1 11.69 LIS Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U20 MZ IV
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.72 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 43.25 PNIEWSKI Cezary WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ III
3 f 1 40.44 BEDNARCZYK Patryk OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ III
4 f 1 33.03 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
5 f 1 29.78 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
6 f 1 21.21 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa # 2000 U16 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.21 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III #
2 f 1 36.09 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ IV
3 f 1 33.25 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ IV
Dysk (2) M
1 f 45.84 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 1993 U23 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
2 f 1 44.88 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U23 MZ II B.D. M
3 f 1 36.20 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
Młot (5) M
1 f 1 59.19
Warning: getimagesize(pictures/55717.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/statystyka.pzla.pl/httpdocs/mityng.php on line 216
A A AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II #
2 f 1 59.08 KOSIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II
3 f 1 44.08 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ IV #
4 f 1 37.18 STAWSKI Marek OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ --
Młot (6) M
1 f 1 67.19 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
2 f 1 65.66 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I
3 f 1 50.42 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 f 1 71.75 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 1993 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
2 f 1 68.76 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ I
Oszczep (700) M
1 f 1 52.10 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ III
2 f 1 47.88 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ IV BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 f 1 46.59 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
4 f 1 44.60 SŁOCKI Łukasz AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
5 f 1 43.71 OLENDER Bartosz MKS Pułtusk 1999 U18 MZ --
6 f 1 41.93 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0190/15 2016 4
7 f 1 37.50 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
8 f 1 34.00 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
9 f 1 33.37 BURKACKI Jakub UKS Orlęta Warszawa 2000 U16 MZ V BONTRUK Dariusz 4
10 f 1 28.50 DZIADKOWIEC Piotr UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
11 f 1 26.48 SZCZYPIÓR Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 60.11 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2023 M
2 f 1 56.93 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
3 f 1 42.74 LIS Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U20 MZ IV
4 f 1 35.07 SYPNIEWSKI Tomasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1984 Sen MA -- B.D. B.D. # , Z/4514/18 , 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0929770469666 sekund