Częstochowa 24.06.2015
III rzut Ligi Młodzików 2015
100 m K
1 1 s 1 12.58 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL +0.9 II
2 2 s 1 12.90 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U20 SL +0.9 III B.D. 2
3 3 s 1 12.91 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL +0.9 III
4 4 s 1 13.03 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U18 SL +0.9 III
5 5 s 1 13.16 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +0.9 III ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
6 6 s 1 13.45 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U18 SL +0.9 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
7 7 s 1 13.86 RADOLIŃSKA Antonina GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL +0.9 --
1 8 s 2 13.98 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL +0.9 --
2 9 s 2 14.18 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 1999 U18 SL +0.9 --
3 10 s 2 14.43 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 1998 U18 SL +0.9 --
4 11 s 2 14.83 KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL +0.9 -- #
5 12 s 2 14.91 KRYŃSKA Lena MOSM Tychy 1999 U18 SL +0.9 --
1 1 s 3 12.35 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL +1.9 II
2 2 s 3 12.46 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U16 SL +1.9 II
3 3 s 3 12.47 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL +1.9 II
4 4 s 3 12.51 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +1.9 II
5 6 s 3 13.05 ŁˇCKA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +1.9 III
6 8 s 3 13.25 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +1.9 IV
7 12 s 3 13.47 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 2000 U16 SL +1.9 IV
1 7 s 4 13.07 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +0.5 III LDK!
2 9 s 4 13.39 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +0.5 IV #
3 10 s 4 13.45 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2001 U16 SL +0.5 IV
4 13 s 4 13.56 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL +0.5 IV
5 14 s 4 13.72 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL +0.5 IV LDK!
6 16 s 4 13.80 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U16 SL +0.5 IV
7 22 s 4 14.00 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL +0.5 V
1 17 s 5 13.80 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +0.3 IV B.D. #
2 18 s 5 13.81 NABIAŁEK Roksana CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL +0.3 V
3 19 s 5 13.82 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U16 LU +0.3 V BONK Stanisław #
4 20 s 5 13.91 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 2001 U16 SL +0.3 V
5 23 s 5 14.00 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +0.3 V #
6 24 s 5 14.04 LIS Wiktoria TS AKS Chorzów 2001 U16 SL +0.3 V
7 27 s 5 14.22 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL +0.3 V B.D. LDK!
1 21 s 6 13.98 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 2001 U16 SL +1.1 V
2 25 s 6 14.11 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +1.1 V
3 26 s 6 14.19 SORNOWSKA Joanna TS AKS Chorzów 2002 U14 SL +1.1 V
4 28 s 6 14.38 ŁAWNICZAK Roksana MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL +1.1 V
5 29 s 6 14.40 SKRZYPCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 2002 U14 SL +1.1 V LDK!
6 30 s 6 14.41 MILA Klaudia GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +1.1 V #
1 15 s 7 13.75 ŁYSZKIEWICZ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +1.4 IV #
2 31 s 7 14.48 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U14 SL +1.4 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
3 35 s 7 14.63 BIERNAT Marcelina LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL +1.4 -- JARCZOK Miłosz Z/2027/16 2016 BEZ
4 36 s 7 14.76 MAMZEROWSKA Weronika TS AKS Chorzów 2000 U16 SL +1.4 --
5 39 s 7 14.97 SZYLAK Sandra MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL +1.4 --
6 44 s 7 15.19 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 2002 U14 SL +1.4 -- #
1 34 s 8 14.61 LIS Aniela BKL Bełchatów 2002 U14 LD +1.6 -- LDK!
2 40 s 8 15.00 PIÓRO Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +1.6 --
3 41 s 8 15.01 GRZYWACZ Antonina TS AKS Chorzów 2002 U14 SL +1.6 --
4 42 s 8 15.10 KRAWCZYK Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +1.6 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
5 43 s 8 15.11 KLIMCZAK Maja UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL +1.6 -- #
6 45 s 8 15.21 JANIUREK Pola TS AKS Chorzów 2002 U14 SL +1.6 --
7 49 s 8 16.40 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U12 SL +1.6 -- CHRIST Marek # 3 LDK!
8 50 s 8 17.74 OLBRICH Krystyna KB MOSiR Jastrzębie 2004 U12 SL +1.6 --
1 5 s 9 12.59 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.6 II #
2 11 s 9 13.47 CIE¦LAR Julia MUKS SZS Cieszyn # 2000 U16 SL +0.6 IV
3 32 s 9 14.51 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U14 SL +0.6 -- # LDK!
4 33 s 9 14.53 ROSÓŁ Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +0.6 -- #
5 37 s 9 14.77 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U16 SL +0.6 -- B.D.
6 46 s 9 15.35 SCHIER Justyna GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +0.6 --
7 47 s 9 15.55 DERA Urszula UKS Chromik Mysłowice 2001 U16 SL +0.6 --
1 38 s 10 14.91 HERMAN Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2002 U14 SL +0.2 -- #
2 48 s 10 15.88 ŻYŁKA Joanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL +0.2 -- #
300 m K
1 4 s 1 41.91 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL II
2 5 s 1 42.21 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL II #
3 7 s 1 42.57 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U16 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
4 10 s 1 43.26 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL III #
5 11 s 1 43.48 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL III #
6 13 s 1 43.78 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL III
1 3 s 2 41.78 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 8 s 2 42.76 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL II B.D.
3 15 s 2 44.39 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL III
4 22 s 2 45.64 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL IV #
5 25 s 2 45.81 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV
6 27 s 2 46.40 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL IV
1 12 s 3 43.76 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL III
2 16 s 3 44.77 WOJTYŁA Marcelina LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL III
3 18 s 3 44.96 LIGOCKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL III
4 20 s 3 45.26 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL IV #
5 21 s 3 45.61 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL IV #
6 31 s 3 46.60 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 2000 U16 SL V
1 19 s 4 45.11 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK IV #
2 23 s 4 45.69 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD IV # LDK!
3 24 s 4 45.77 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom # 2000 U16 SL IV #
4 26 s 4 46.29 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV #
5 29 s 4 46.50 WIKAREK Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV #
6 34 s 4 47.01 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
1 32 s 5 46.90 CHACIŃSKA Sandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V #
2 36 s 5 47.40 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL V
3 40 s 5 48.05 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 2000 U16 SL V #
4 42 s 5 48.45 FULAR Oliwia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL V
5 45 s 5 48.78 NOGA Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL --
1 35 s 6 47.38 JUNIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
2 44 s 6 48.66 SZTYLER-BARBOZA Natasza MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
3 48 s 6 49.43 RUTKOWSKA Izabela MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- #
1 30 s 7 46.59 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL V #
2 39 s 7 47.96 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL V
3 43 s 7 48.50 KUBICZ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL V
4 47 s 7 48.84 OPYD Angelika BKL Bełchatów 2002 U14 LD --
5 51 s 7 49.89 KRAWCZYK Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
6 54 s 7 50.57 TEKIELI Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- #
1 14 s 8 44.07 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U16 SL III
2 49 s 8 49.62 SKOWRONEK Małgorzata RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
3 52 s 8 50.11 SPYRKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
4 58 s 8 51.16 FILIPOWICZ Roxana CKS Budowlani Częstochowa 2002 U14 SL --
5 62 s 8 51.65 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice # 2003 U14 SL -- PĘKALA Łukasz # BEZ
1 38 s 9 47.90 WAWEŁCZYK Irena MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL V #
2 53 s 9 50.50 ZAHRAJ Adrianna LKS Pogórze Skoczów 2002 U14 SL --
3 55 s 9 50.60 KOZIOŁ Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2002 U14 SL --
4 61 s 9 51.63 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -- B.D. B.D. # LDK!
5 64 s 9 52.31 WANAT Dominika LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL --
1 1 s 10 40.78 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL -- B.D.
2 37 s 10 47.81 WILCZEK Paulina UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL V
3 63 s 10 51.98 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
4 65 s 10 53.86 KIEDROWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
5 69 s 10 59.97 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL --
1 9 s 11 43.06 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
2 50 s 11 49.82 WARZECHA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL -- MICHALSKA Alicja 5 LDK!
3 56 s 11 51.02 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
4 60 s 11 51.39 PIETRYGA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U12 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
5 66 s 11 54.38 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL --
1 28 s 12 46.45 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL IV #
2 33 s 12 46.93 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL V #
3 41 s 12 48.45 KULBAT Agata CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL V LAMCH Mariola # BEZ LDK!
4 67 s 12 56.53 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U12 SL --
5 70 s 12 63.18 JASZEWSKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
1 17 s 13 44.86 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL III #
2 59 s 13 51.17 POTRZEBA Jennifer TS AKS Chorzów 2002 U14 SL --
3 68 s 13 58.21 WICHARY Zofia UKS Chromik Mysłowice 2004 U12 SL --
1 2 s 14 40.80 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL --
2 6 s 14 42.28 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL II
3 46 s 14 48.79 CUPRIAK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2002 U14 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
4 57 s 14 51.05 STAWICKA Natalia GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
400 m K
1 1 s 1 57.51 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 1992 Sen SL II CIUK Marek Z/1853/11 2018 2
2 2 s 1 60.36 KOPKA Marcelina SRS Kondycja Piaseczno # 1998 U18 MZ III B.D. Z/0511/14 2021
3 4 s 1 60.68 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL III
4 5 s 1 61.40 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U18 MA III
5 6 s 1 63.23 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL IV
6 8 s 1 64.05 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
1 3 s 2 60.44 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U18 SL III
2 7 s 2 63.69 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno # 1998 U18 SL IV KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
3 9 s 2 68.14 LASKOWSKA Justyna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL --
4 10 s 2 69.00 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
5 11 s 2 70.19 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL -- #
6 12 s 2 71.95 FˇFROWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:37.30 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U16 PK II
2 2 s 1 1:38.19 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
3 3 s 1 1:38.25 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
4 4 s 1 1:38.99 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL II
5 5 s 1 1:40.76 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
6 6 s 1 1:44.05 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV #
7 7 s 1 1:44.12 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U16 SL IV
8 8 s 1 1:44.37 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL IV #
9 9 s 1 1:45.25 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL IV
10 14 s 1 1:48.52 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V
11 16 s 1 1:49.64 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V #
12 21 s 1 1:50.89 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice 2002 U14 SL -- B.D. #
1 17 s 2 1:49.64 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL V B.D. 4
2 18 s 2 1:49.95 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V # LDK!
3 19 s 2 1:50.29 GAMROTEK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
4 20 s 2 1:50.84 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL --
5 24 s 2 1:53.30 FRANKOWSKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
6 25 s 2 1:53.74 RAKUS Maria LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL --
7 26 s 2 1:53.85 PASEK Anna MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL --
8 29 s 2 1:54.49 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U14 SL -- LDK!
9 30 s 2 1:55.28 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2023 3
10 32 s 2 1:55.41 SPAŁKA Natalia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL --
11 37 s 2 2:01.35 KOWALSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2002 U14 SL -- # LDK!
1 15 s 3 1:49.52 MAJCHEREK Kamila LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4408/15 2016 4
2 23 s 3 1:51.68 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
3 27 s 3 1:54.05 WARCHOŁ Emilia UKS Chromik Mysłowice 2001 U16 SL -- #
4 33 s 3 1:55.70 SZYMONIK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL --
5 34 s 3 1:58.59 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
6 36 s 3 1:59.55 BUJALSKA Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- #
7 38 s 3 2:02.80 SITKO Sabina KB MOSiR Jastrzębie 2002 U14 SL --
8 40 s 3 2:06.06 DUCHNIK Dominika KS Energetyk Jaworzno 2001 U16 SL -- B.D. BEZ
9 41 s 3 2:08.43 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U12 SL -- #
10 43 s 3 2:17.32 STĘPIEŃ Sonia UKS Chromik Mysłowice 2004 U12 SL --
1 10 s 4 1:45.34 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL IV
2 11 s 4 1:45.38 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 2000 U16 SL IV
3 12 s 4 1:45.96 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. # Z/1432/16 2023 LDK!
4 13 s 4 1:47.42 ROGALA Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
5 22 s 4 1:51.56 KOCH Zuzanna BKL Bełchatów 2003 U14 LD -- # LDK!
6 28 s 4 1:54.16 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL -- #
7 31 s 4 1:55.30 MOŃKO Natalia GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
8 35 s 4 1:58.73 DRO¬DZIOK Alicja MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
9 39 s 4 2:03.72 PODGÓRSKA Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- #
10 42 s 4 2:14.47 RYBNIK Julia UKS Chromik Mysłowice 2001 U16 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:03.15 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL III
2 2 s 1 3:03.71 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U16 SL III #
3 3 s 1 3:09.59 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
4 4 s 1 3:12.21 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III
5 5 s 1 3:12.85 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV
6 6 s 1 3:13.74 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL IV CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
7 7 s 1 3:15.46 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U16 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
8 8 s 1 3:18.00 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL IV # LDK!
10 10 s 1 3:44.80 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL --
3000 m K
1 1 s 1 10:23.08 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL II #
2 2 s 1 10:36.30 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL III LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
3 3 s 1 10:37.03 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL III LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
4 4 s 1 11:09.43 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 1998 U18 SL IV
5 5 s 1 11:14.74 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL IV
6 6 s 1 11:15.09 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL IV
7 7 s 1 11:24.15 ZEMŁA Kinga MKS-MOSM Bytom 1996 U20 SL IV
  s 1 DNF BUL Julia GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.02 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL -0.2 III
2 2 s 1 16.17 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -0.2 III
3 3 s 1 16.63 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL -0.2 III
4 4 s 1 16.98 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.2 IV
5 5 s 1 17.42 TROSKA Dagmara TS AKS Chorzów 2000 U16 SL -0.2 V
6 6 s 1 20.04 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL -0.2 --
7 7 s 1 21.77 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -0.2 -- B.D. # 5
300 m pł K
1 4 s 1 48.39 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL III B.D. #
2 5 s 1 48.71 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL III CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
3 7 s 1 49.16 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U16 SL III
4 8 s 1 49.73 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL IV
5 9 s 1 50.04 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U16 SL IV
1 1 s 2 45.72 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
2 2 s 2 47.36 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U16 MA III GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 3 s 2 47.91 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
4 6 s 2 48.93 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL III
5 10 s 2 50.16 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL IV LDK!
4x100 m K
1 s 1 50.26 BARTOSZ Patrycja
SIKORA Angelika
SZCZEPANIK Klaudia
HRUZIK Patrycja
GKS Piast Gliwice 2000
2001
2000
2000
U16 SLK --


2 s 1 52.51 BRENDEL Magdalena
UŁAMEK Urszula
JAGIELSKA Karolina
NABIAŁEK Roksana
CKS Budowlani Częstochowa 2000
2000
2000
2000
U16 SLK --
CIUK Marek

Z/3899/15
2018
2
3 s 1 53.33 RODENKO Magdalena
CIE¦LAR Julia
WOJTYŁA Marcelina
WRZESZCZ Magdalena
LKS Pogórze Skoczów 2001
2000
2000
2000
U16 SLK --


4 s 1 53.90 GRĘDA Oliwia
OSTYŃSKA Justyna
MAREK Julia
GˇSIOREK Justyna
LUKS Zabrzeg 2001
2000
2001
2000
U16 SLK --


5 s 1 54.46 KWA¦NY Daria
TROSKA Dagmara
LIS Wiktoria
SZUMAŁA Kamila
TS AKS Chorzów 2001
2000
2001
2000
U16 SLK --


6 s 1 58.50 GKS Piast Gliwice


brak daty SLK --
1 s 2 51.02 KURA Weronika
MUC Julia
KOWOLIK Dagmara
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 2000
2001
2001
2000
U16 SLK --


KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4569/15
2023

2 s 2 53.65 BIAŁEK Jagoda
SYNOWIEC Wiktoria
PIˇTEK Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000
2000
2000
brak daty SLK --
B.D.


3 s 2 55.39 GAJ Joanna
KRAUZE Aleksandra
MYRCIK Martyna
MI¦ Małgorzata
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001
2000
2001
2001
U16 SLK --
B.D.
B.D.

4
4 s 2 56.42 LUKS Zabrzeg


brak daty SLK --
5 s 2 57.19 TS AKS Chorzów


brak daty SLK --
1 s 3 51.83 CIUPEK Sylwia
TOMANEK Olga
PEŁKA Zuzanna
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 2000
2000
2000
2000
U16 SLK -- BONK Stanisław



2 s 3 54.21 WOZNIAKOWSKA Oliwia
WAŁACH Julia
WOJTEK Angelika
PARZYCH Weronika
RMKS Rybnik 2001
2000
2001
2000
U16 SLK --


3 s 3 56.02 WĘGLARZ Daria
MIROWSKA Julia
SZULIERZ Kamila
PASEK Anna
MKS-MOSM Bytom 2000
2001
2001
2000
U16 SLK --


4 s 3 58.56 TS AKS Chorzów


brak daty SLK --
5 s 3 60.90 MKS-MOS Płomień Sosnowiec


brak daty SLK --
1 s 4 53.11 LIGOCKA Marta
ZIEMBICKA Julia
GAMROTEK Natalia
SICHMA Agnieszka
MKS-SMS Victoria Racibórz 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --
GIZA Maciej B.D.

Z/2577/15
2023

2 s 4 54.47 MKS-MOSM Bytom


brak daty SLK --
3 s 4 55.08 BARTCZAK Julia
SOBSTEL Sandra
SZCZUREK Alicja
UKS Olimpia Zabrze 2001
2001

1994
brak daty SLK --

B.D.
3
4 s 4 57.43 TL Pogoń Ruda ¦l±ska


brak daty SLK --
5 s 4 60.89 TS AKS Chorzów


brak daty SLK --
1 s 5 52.95 MKS-MOS Płomień Sosnowiec


brak daty SLK --
2 s 5 56.78 CIUPEK Sylwia
TOMANEK Olga
PEŁKA Zuzanna
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 2000
2000
2000
2000
U16 SLK -- BONK Stanisław



3 s 5 59.53 TL Pogoń Ruda ¦l±ska


brak daty SLK --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL III #
2 3 f 1 1.45 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL IV B.D.
3 5 f 1 1.45 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV #
4 4 f 1 1.45 SICHMA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
5 2 f 1 1.45 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL IV
6 6 f 1 1.40 GŁOMBIK Sonja MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V #
7 7 f 1 1.35 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 2000 U16 SL -- #
8 8 f 1 1.30 NOCOŃ Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
W dal K
1 1 f 1 5.24 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -0.1 III B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
2 2 f 1 4.85 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U16 SL +0.9 IV
3 3 f 1 4.82 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS +0.1 IV
4 4 f 1 4.77 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U16 SL +1.5 V
5 5 f 1 4.69 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2000 U16 SL +0.6 V JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
6 6 f 1 4.00 BRYŁA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL -0.8 -- #
7 7 f 1 3.80 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -1.7 --
8 8 f 1 3.80 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL +2.0 --
9 9 f 1 3.78 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +1.4 -- # LDK!
10 10 f 1 3.66 FOREMNIAK Nicola GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +1.7 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.32 MITRĘGA Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL III
2 2 f 1 9.58 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 3 f 1 9.35 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL V
4 4 f 1 8.50 BILNIK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- #
5 5 f 1 8.36 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
6 6 f 1 7.93 PIETRZAK Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- #
7 7 f 1 7.79 BIENIEK Joanna MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
8 8 f 1 7.65 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
9 9 f 1 7.24 KO¦CIÓŁEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- LDK!
10 10 f 1 6.96 MAZUREK Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL --
11 11 f 1 6.91 ŻUKOWSKA Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL --
12 12 f 1 6.74 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
13 13 f 1 5.99 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -- B.D. # 5
Kula (4) K
1 1 f 1 11.41 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.00 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 2 f 1 21.33 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
3 3 f 1 21.17 OSTROWSKA Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL --
4 4 f 1 19.53 STARZEC Marta RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
5 5 f 1 18.60 PU¦LEDZKA Karolina MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
6 6 f 1 14.89 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.03 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 34.96 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III #
3 3 f 1 34.56 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 40.93 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 2000 U16 SL IV
2 2 f 1 35.54 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 2000 U16 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/4664/15 2019 4
Młot (4) K
1 1 f 1 23.84 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL -- RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.12 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL IV
2 2 f 1 30.47 SOBIK Simona RMKS Rybnik 2000 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2021 4
3 3 f 1 28.03 BILNIK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V #
4 4 f 1 26.08 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
5 5 f 1 24.63 SKORUPA Oliwia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL --
6 6 f 1 24.25 PIWOŃ Sylwia TS AKS Chorzów 2000 U16 SL --
7 7 f 1 23.39 MAĆKOWIAK Natalia RMKS Rybnik 2001 U16 SL -- #
8 8 f 1 21.40 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL --
9 9 f 1 20.85 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -- B.D. # Z/6409/15 2023 1
10 10 f 1 20.38 HEBLIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL --
11 11 f 1 20.32 CIA¦ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- B.D.
12 12 f 1 19.41 NESSMAN Roksana TS AKS Chorzów 2001 U16 SL -- #
13 13 f 1 19.20 KO¦CIÓŁEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- LDK!
14 14 f 1 17.19 SZYMOŃCZYK Monika MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
15 15 f 1 13.68 HEBLIK Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:45.18 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL IV
2 2 s 1 18:18.12 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4404/15 2016 4
3 3 s 1 19:34.75 MISIŃSKA Weronika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V #
4 4 s 1 20:58.89 BEREZA Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
5 5 s 1 22:42.84 SZCZYPKA Paulina LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/5728/15 2015 BEZ
100 m M
1 1 s 1 11.22 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL -0.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
2 2 s 1 11.38 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.1 III B.D.
3 3 s 1 11.44 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL -0.1 III
4 4 s 1 11.45 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL -0.1 III
5 5 s 1 11.46 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U20 SL -0.1 III
6 7 s 1 11.57 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -0.1 III
7 8 s 1 11.65 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.1 III
8 12 s 1 11.77 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.1 IV
1 6 s 2 11.56 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U20 SL +0.3 III
2 9 s 2 11.71 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U20 SL +0.3 III
3 10 s 2 11.72 TARASEK Filip MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL +0.3 III #
4 11 s 2 11.73 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U18 SL +0.3 III B.D. 3
5 13 s 2 11.91 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.3 IV KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
6 14 s 2 12.05 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL +0.3 IV
7 15 s 2 12.07 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL +0.3 IV BONK Stanisław #
8 16 s 2 12.28 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL +0.3 -- #
1 1 s 3 11.47 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +1.2 III
2 2 s 3 11.96 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +1.2 IV B.D. # Z/4779/15 2023 II
3 3 s 3 12.10 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL +1.2 IV #
4 6 s 3 12.38 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U14 SL +1.2 V
5 8 s 3 12.56 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL +1.2 V HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
6 10 s 3 12.58 SZOŁTYSEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +1.2 V #
7 11 s 3 12.66 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +1.2 V LAMCH Mariola # 4 LDK!
1 4 s 4 12.31 KOZYRA Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL +0.2 V #
2 5 s 4 12.36 GAWLIK Jakub MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL +0.2 V
3 12 s 4 12.69 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 2001 U16 SL +0.2 V
4 14 s 4 12.81 WELET Michał LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL +0.2 --
5 15 s 4 12.83 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +0.2 -- #
1 20 s 5 13.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 22 s 5 13.61 LEPIESZKA Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL +1.1 -- LDK!
3 23 s 5 15.08 WIENCEK Piotr KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL +1.1 --
4 24 s 5 15.53 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +1.1 --
5 25 s 5 15.61 FEDORUK Damian KB MOSiR Jastrzębie 2004 U12 SL +1.1 --
1 7 s 6 12.46 GRZECZKA Jan MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL +0.2 V
2 13 s 6 12.74 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +0.2 V
3 16 s 6 13.07 JASIŃSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL +0.2 --
4 17 s 6 13.25 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U14 SL +0.2 -- B.D. # LDK!
5 19 s 6 13.32 MAKOWIECKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +0.2 -- #
6 26 s 6 17.72 MRÓZ Michał KB MOSiR Jastrzębie 2004 U12 SL +0.2 --
7 27 s 6 18.58 OLSZOK Kacper KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL +0.2 --
1 9 s 7 12.57 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.4 V KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 18 s 7 13.30 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL +0.4 --
3 21 s 7 13.58 ULBRYCH Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +0.4 -- #
200 m M
1 1 s 1 23.58 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL +0.1 III
  s 1 DNF TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL +0.1 -- CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
300 m M
1 1 s 1 36.92 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL II #
2 5 s 1 38.09 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U16 PK III
3 6 s 1 38.28 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL III
4 15 s 1 39.15 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL IV
5 18 s 1 39.90 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL IV
1 10 s 2 38.74 PRZEDZIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL III
2 11 s 2 38.93 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U16 PK III
3 12 s 2 38.96 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL III #
4 13 s 2 38.99 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
5 14 s 2 39.05 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 2000 U16 SL IV #
6 17 s 2 39.44 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV # LDK!
1 8 s 3 38.49 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
2 21 s 3 40.93 KUSBER Piotr RMKS Rybnik 2000 U16 SL V
3 24 s 3 41.55 LISIECKI Daniel GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL V
4 25 s 3 41.62 SU¦LIK Radosław UKS Chromik Mysłowice # 2001 U16 SL V SZENDERA Józef # 4
5 29 s 3 42.29 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 2000 U16 SL V
6 30 s 3 42.48 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V #
1 16 s 4 39.32 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV #
2 22 s 4 41.22 KU¦ Szymon LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL V B.D. 5
3 26 s 4 41.89 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V
4 32 s 4 43.34 KYSIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
5 33 s 4 43.43 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL --
1 19 s 5 40.72 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL V #
2 23 s 5 41.49 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V #
3 27 s 5 42.00 ANTONIAK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL V
4 34 s 5 44.70 DOBRZYŃSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL --
5 36 s 5 45.95 BARTULA Jan CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL --
6 37 s 5 46.59 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL -- #
1 20 s 6 40.80 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V #
2 35 s 6 44.77 GRZYBEK Dominik UKS Chromik Mysłowice 2000 U16 SL --
3 38 s 6 48.70 PACHUTA Kamil UKS Chromik Mysłowice 2001 U16 SL --
4 40 s 6 56.90 NIKIEL Nikodem KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL --
1 3 s 7 37.84 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
2 4 s 7 37.98 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
3 28 s 7 42.21 MICHALIK Kamil MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V
4 31 s 7 43.23 WIELAND Dawid MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL --
5 39 s 7 50.23 PAŃCIO Aleksander GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -- #
6 41 s 7 57.32 ZADWORNY Franciszek KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL --
1 2 s 8 37.40 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U18 SL -- B.D. 3
2 7 s 8 38.48 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL -- BONK Stanisław #
3 9 s 8 38.70 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL --
400 m M
1 1 s 1 50.66 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL III
2 2 s 1 51.26 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL III
3 3 s 1 52.18 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 4 s 1 52.61 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 1996 U20 SL III
5 6 s 1 54.47 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL IV CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
1 5 s 2 54.28 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U18 SL IV #
2 7 s 2 58.99 PALONKA Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 1998 U18 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:23.28 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ II #
2 2 s 1 1:28.14 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL III
3 3 s 1 1:28.65 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK III
4 4 s 1 1:29.82 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL III #
5 5 s 1 1:31.00 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4403/15 2022
6 6 s 1 1:31.84 PACHOLE Szymon GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL III
7 7 s 1 1:32.84 PROKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL IV
8 8 s 1 1:32.94 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL IV
9 9 s 1 1:33.61 HASIEC Piotr GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL IV
10 10 s 1 1:33.75 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U16 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
11 11 s 1 1:34.66 SLADEK Roland TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL IV #
12 12 s 1 1:34.88 OLEJNIK Filip CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL IV
13 14 s 1 1:36.68 NIEMCZYK Jan CKS Budowlani Częstochowa 2002 U14 SL V LAMCH Mariola # BEZ LDK!
1 15 s 2 1:37.42 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
2 16 s 2 1:38.01 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
3 18 s 2 1:40.84 KAJDA Michael MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL --
4 19 s 2 1:41.18 HULBÓJ Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
5 20 s 2 1:48.50 KUCHARCZYK Jakub GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -- #
6 21 s 2 1:49.84 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -- # LDK!
7 23 s 2 1:50.68 BARTOCHA Krystian MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL --
8 25 s 2 1:54.48 PIOTROWSKI Jędrzej UKS Chromik Mysłowice 2002 U14 SL -- #
9 27 s 2 1:57.85 BUSZ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- #
10 28 s 2 1:58.72 DOMAGAŁA Mateusz UKS Chromik Mysłowice 2004 U12 SL --
1 13 s 3 1:35.71 BOŻEK Patryk UKS Chromik Mysłowice 2000 U16 SL V PĘKALA Łukasz BEZ
2 17 s 3 1:40.68 JABCOŃ Dawid UKS Chromik Mysłowice 2000 U16 SL --
3 22 s 3 1:50.07 OLBRY¦ Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U14 SL --
4 24 s 3 1:52.88 GRYGIER Damian KB MOSiR Jastrzębie 2002 U14 SL --
5 26 s 3 1:56.33 KRZEMIŃSKI Maciej UKS Chromik Mysłowice 2002 U14 SL --
6 29 s 3 2:01.19 HADALSKI Piotr KB MOSiR Jastrzębie 2002 U14 SL --
7 30 s 3 2:04.57 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL -- LDK!
8 31 s 3 2:04.72 CICHOCKI Maksymilian KB MOSiR Jastrzębie 2004 U12 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:51.75 TWOREK Damian MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V
2 2 s 1 2:52.84 ¦WIRK Norbert MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -- #
3 3 s 1 2:53.19 BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL V
4 4 s 1 2:53.77 SULIGA Marcel CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL V
5 5 s 1 2:56.04 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik # 2001 U16 SL V
6 6 s 1 2:57.63 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
7 7 s 1 2:57.71 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL V
8 8 s 1 2:58.45 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -- B.D.
9 9 s 1 2:59.31 BATOR Szymon MKL Szczecin # 2000 U16 ZP V BARAŃSKI Przemysław Z/2605/15 2023
9 9 s 1 3:19.37 E A LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL --
10 10 s 1 3:02.09 JABCOŃ Bartosz UKS Chromik Mysłowice 2000 U16 SL --
11 11 s 1 3:03.63 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
12 12 s 1 3:06.97 KU¦ Kamil TS AKS Chorzów 2001 U16 SL --
13 13 s 1 3:11.59 BALCERZAK Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL --
14 14 s 1 3:19.14 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
15 15 s 1 3:25.20 DYLONG Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- LDK!
16 16 s 1 3:49.09 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 2002 U14 SL --
3000 m M
1 1 s 1 8:43.00 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
2 2 s 1 8:44.60 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Sen SL II PAŁKA Piotr Z/1643/11 2023 2
3 3 s 1 8:48.34 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2023 3
4 4 s 1 9:09.71 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
5 5 s 1 9:12.26 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995 U23 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
6 6 s 1 9:12.56 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
7 7 s 1 9:16.14 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL IV
8 8 s 1 9:33.94 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL IV
9 9 s 1 9:34.05 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL IV
11 10 s 1 9:50.58 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
12 11 s 1 9:56.96 MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL IV
300 m pł M
1 1 s 1 38.36 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
2 2 s 1 42.22 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 2000 U16 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
3 3 s 1 45.88 JĘDRUSIAK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V #
4 4 s 1 45.95 PLUTA Paweł CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL --
2000 m prz M
1 1 s 1 6:20.29 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2023 3
2 2 s 1 6:27.71 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL IV
  s 1 DNF KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL --
4x100 m M
1 s 1 43.51 KALINKIEWICZ Damian
KUŁACZ Igor
PIERZGALSKI Dawid
PIKUL Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997
1997
1996
1997
U20 SLK --
B.D.


2 s 1 46.35 BEDNARZ Piotr
SIKORSKI Jakub
JANIK Dawid
STOBIENIECKI Oskar
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000
2001
2000
2000
U16 SLK --
B.D.

Z/4779/15
2023
II
3 s 1 46.70 TURSKI Krzysztof
DUDAR Dawid
KOZYRA Wiktor
WIECZORKIEWICZ Aleksander
MKS-SMS Victoria Racibórz 2000
2000
2000
2000
U16 SLK --


4 s 1 46.97 PACHOLE Szymon
MIZERA Mateusz
OSTROPOLSKI Jakub
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 2000
2000
2000
2000
U16 SLK --


5 s 1 49.66 KOZŁOWSKI Jakub
PROSKE Przemysław
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002
2000

brak daty SLK -- B.D.


1 s 2 46.83 CKS Budowlani Częstochowa


brak daty SLK --
2 s 2 48.08 KORUS Kacper
KIEŁPIŃSKI Jan
KAPS Tomasz
KNAPIK Mateusz
MKS-MOSM Bytom 2001
2000
2001
2000
U16 SLK --


3 s 2 50.63 GKS Piast Gliwice


brak daty SLK --
4 s 2 51.63 GKS Piast Gliwice


brak daty SLK --
5 s 2 52.83 TL Pogoń Ruda ¦l±ska


brak daty SLK --
6 s 2 53.10 KYSIAK Adam
OLEJNIK Filip
BORKOWSKI Michał
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2000
2000
brak daty SLK -- LAMCH Mariola


5
Wzwyż M
1 1 f 1 1.77 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL IV MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
2 2 f 1 1.60 PLUTA Paweł CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL --
3 3 f 1 1.45 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola # 4 LDK!
4 4 f 1 1.45 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
5 5 f 1 1.30 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
  f 1 NM ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS --
W dal M
1 1 f 1 6.36 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.7 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 2 f 1 6.11 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U18 SL +1.4 IV
3 3 f 1 5.83 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U18 SL -0.6 --
4 4 f 1 5.59 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL +0.5 -- #
5 5 f 1 5.35 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +1.1 --
6 6 f 1 4.70 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL +0.1 --
7 7 f 1 4.37 PAŁKOWSKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +0.5 -- #
8 8 f 1 4.25 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
9 9 f 1 4.19 LEPIESZKA Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -0.1 -- LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.47 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U18 SL IV
2 2 f 1 11.92 STEFANISZYN Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL V
3 3 f 1 11.75 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL -- #
4 4 f 1 11.35 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
5 5 f 1 10.83 GAJOS Krystian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL V #
6 6 f 1 9.64 FILAPEK Jakub LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL -- B.D. BEZ
7 7 f 1 4.65 SIEROŃ Adam GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.42 SOBIK Filip RMKS Rybnik 2000 U16 SL III
2 2 f 1 37.07 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV B.D.
3 3 f 1 34.55 BUBAK Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL V
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 42.44 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL III BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
2 2 f 1 40.82 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U18 SL III
3 3 f 1 30.96 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 39.41 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 1996 U20 SL III B.D. BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 55.01 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 1999 U18 SL III
2 2 f 1 38.23 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 1999 U18 SL --
3 3 f 1 35.51 CIE¦LAK Dawid RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
4 4 f 1 34.52 GARNCARZ Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL V
Oszczep (600) M
1 1 f 1 40.31 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL V
2 2 f 1 39.40 CZEPIELEWICZ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL V
3 3 f 1 38.52 WIESIOŁEK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V #
4 4 f 1 25.77 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.479637861252 sekund