Biała Podlaska 28 - 30.06.2015
69. Mistrzostwa Polski Juniorów
100 m K
1 2 e 1 11.82 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U20 PM +1.4 M
2 3 e 1 11.97 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +1.4 I B.D. B.D. 2
3 5 e 1 12.11 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +1.4 I
4 6 e 1 12.19 LACH Marta MKL Toruń 1997 U20 KP +1.4 II
5 8 e 1 12.24 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U20 ZP +1.4 II IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2023 2
6 10 e 1 12.27 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +1.4 II B.D. 2
7 20 e 1 12.57 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +1.4 II B.D. 3
8 23 e 1 12.72 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA +1.4 II #
1 4 e 2 12.08 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM +1.3 I
2 7 e 2 12.23 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +1.3 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
3 9 e 2 12.26 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD +1.3 II B.D. 3
4 11 e 2 12.27 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL +1.3 II
5 12 e 2 12.33 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +1.3 II B.D. 1
6 13 e 2 12.36 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U20 WN +1.3 II
7 14 e 2 12.40 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 1996 U20 DS +1.3 II
8 19 e 2 12.57 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA +1.3 II B.D.
1 1 e 3 11.49 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL +0.6 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2023 MM
2 15 e 3 12.45 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +0.6 II #
3 16 e 3 12.47 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.6 II
4 17 e 3 12.55 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.6 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
5 18 e 3 12.57 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U20 WP +0.6 II B.D. 3
6 21 e 3 12.63 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM +0.6 II #
7 22 e 3 12.66 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +0.6 II
1 f 1 11.36 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL +0.4 MM KRUPA Iwona # Z/1069/13 2023 MM
2 f 1 11.98 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.4 I
3 f 1 12.05 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.4 I B.D. B.D. 2
4 f 1 12.11 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.4 I
5 f 1 12.16 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +0.4 II
6 f 1 12.18 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.4 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
7 f 1 12.31 LACH Marta MKL Toruń 1997 U20 KP +0.4 II
8 f 1 12.52 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +0.4 II #
1 f 2 12.18 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD +0.6 II B.D. 3
2 f 2 12.25 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.6 II
3 f 2 12.26 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL +0.6 II
4 f 2 12.29 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U20 ZP +0.6 II IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2023 2
5 f 2 12.29 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +0.6 II B.D. 1
6 f 2 12.32 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U20 WN +0.6 II
7 f 2 12.33 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 1996 U20 DS +0.6 II
8 f 2 12.40 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +0.6 II B.D. 2
200 m K
1 2 e 1 24.70 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +0.3 I
2 7 e 1 25.06 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +0.3 II
3 13 e 1 25.25 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP +0.3 II #
4 16 e 1 25.34 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM +0.3 II #
5 18 e 1 25.49 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD +0.3 II B.D. 3
6 21 e 1 25.69 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U20 WN +0.3 II
7 26 e 1 26.52 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U20 SL +0.3 III B.D. 2
1 4 e 2 24.79 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.2 I
2 6 e 2 24.87 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.2 I
3 9 e 2 25.17 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL +0.2 II
4 12 e 2 25.20 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +0.2 II B.D. 2
5 15 e 2 25.31 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL +0.2 II
6 23 e 2 25.88 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 U20 SK +0.2 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2023 1
1 1 e 3 23.96 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU +0.6 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023
2 5 e 3 24.86 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.6 I
3 8 e 3 25.11 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +0.6 II
4 10 e 3 25.18 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.6 II
5 17 e 3 25.47 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U20 ZP +0.6 II IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2023 2
6 24 e 3 25.88 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA +0.6 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2020 2
1 3 e 4 24.75 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.4 I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 11 e 4 25.20 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.4 II B.D. B.D. 2
3 14 e 4 25.31 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.4 II B.D. # 1
4 19 e 4 25.54 LACH Marta MKL Toruń 1997 U20 KP +0.4 II
5 20 e 4 25.68 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +0.4 II
6 22 e 4 25.79 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U20 WP +0.4 II B.D. 3
7 25 e 4 26.25 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA +0.4 II #
1 f 1 23.88 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU +0.2 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023
2 f 1 24.19 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +0.2 I
3 f 1 24.58 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.2 I
4 f 1 24.74 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.2 I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
5 f 1 24.84 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.2 I
6 f 1 25.06 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +0.2 II
7 f 1 25.06 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +0.2 II
8 f 1 25.13 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U20 PM +0.2 II
1 f 2 24.83 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +1.2 I B.D. B.D. 2
2 f 2 24.96 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP +1.2 II #
3 f 2 24.99 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.2 II B.D. # 1
4 f 2 25.05 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +1.2 II B.D. 2
5 f 2 25.24 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL +1.2 II
6 f 2 25.28 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +1.2 II
7 f 2 25.39 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM +1.2 II #
8 f 2 25.49 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL +1.2 II
400 m K
1 3 e 1 55.75 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM I
2 6 e 1 56.12 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP I #
3 7 e 1 56.55 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U20 PM II
4 10 e 1 57.39 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ II
5 13 e 1 58.62 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U20 SL II B.D. 2
  e 1 DNF BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -- B.D. 1
1 1 e 2 55.27 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
2 5 e 2 55.98 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2022 M
3 8 e 2 57.28 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. BEZ
4 11 e 2 58.35 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U20 ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
5 14 e 2 58.98 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. # M
6 15 e 2 59.36 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 1996 U20 PK III
1 2 e 3 55.38 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023
2 4 e 3 55.88 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
3 9 e 3 57.29 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 12 e 3 58.39 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II #
5 16 e 3 59.60 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU III B.D. # 2
6 17 e 3 64.90 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
1 f 1 54.90 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023
2 f 1 55.00 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
3 f 1 55.17 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
4 f 1 55.62 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM I
5 f 1 55.96 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U20 PM I
6 f 1 56.23 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP I #
7 f 1 56.52 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2022 M
8 f 1 57.60 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. BEZ
1 f 2 57.29 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ II
2 f 2 57.43 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U20 SL II B.D. 2
3 f 2 57.60 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U20 ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
4 f 2 57.82 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II #
5 f 2 57.96 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
6 f 2 62.27 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP IV B.D. # M
  f 2 DNF CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 1996 U20 PK --
  f 2 DNF ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU -- B.D. # 2
800 m K
1 8 e 1 2:16.66 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
2 11 e 1 2:17.55 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM III ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
3 12 e 1 2:17.75 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III MIREK Wacław # Z/0804/13 2021 1
4 16 e 1 2:18.95 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U20 LU III #
5 17 e 1 2:18.96 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
6 19 e 1 2:19.62 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP III
7 21 e 1 2:21.21 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U20 WP III B.D. 2
8 22 e 1 2:21.47 TOMASIK Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U20 LU III
1 1 e 2 2:12.15 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U20 PK II B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2023
2 2 e 2 2:12.87 OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot 1997 U20 PM II #
3 3 e 2 2:13.10 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
4 7 e 2 2:15.86 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 1997 U20 SK II
5 9 e 2 2:16.74 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN II B.D. 3
6 13 e 2 2:17.82 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1996 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
7 14 e 2 2:18.40 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
8 23 e 2 2:21.95 KORNY Karolina LKS Pszczyna 1997 U20 SL III
1 4 e 3 2:13.34 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
2 5 e 3 2:13.74 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
3 6 e 3 2:13.99 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard # , Z/1501/14 , 2022 1
4 10 e 3 2:17.50 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
5 15 e 3 2:18.53 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U20 PK III B.D. 2
6 18 e 3 2:19.39 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
7 20 e 3 2:20.54 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP III B.D.
8 24 e 3 2:27.39 FROŃCZUK Paula MKS Żak Biała Podlaska 1997 U20 LU IV
1 f 1 2:09.97 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U20 PK I B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2023
2 f 1 2:10.30 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
3 f 1 2:13.31 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
4 f 1 2:13.42 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
5 f 1 2:14.45 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
6 f 1 2:15.37 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard # , Z/1501/14 , 2022 1
7 f 1 2:16.01 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
8 f 1 2:18.18 OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot 1997 U20 PM III #
1500 m K
1 1 s 1 4:27.42 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U20 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
2 2 s 1 4:34.69 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
3 3 s 1 4:35.74 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP II
4 4 s 1 4:37.12 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 1997 U20 ZP II B.D. # 1
5 5 s 1 4:37.96 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 1996 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
6 6 s 1 4:38.10 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
7 7 s 1 4:39.28 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 1996 U20 DS II B.D. # 2
8 8 s 1 4:42.76 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2023 1
9 9 s 1 4:45.28 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU III #
10 12 s 1 4:47.99 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 1996 U20 PM III
11 15 s 1 4:49.75 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1996 U20 PM III
12 19 s 1 4:58.98 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U20 LU IV
1 10 s 2 4:45.75 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U20 WP III
2 11 s 2 4:47.83 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U20 WP III B.D. 2
3 13 s 2 4:48.77 POHL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U20 WP III
4 14 s 2 4:49.45 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS III
5 16 s 2 4:50.64 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
6 17 s 2 4:52.66 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
7 18 s 2 4:54.45 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
8 20 s 2 4:59.99 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 1996 U20 LD IV
9 21 s 2 5:07.55 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1997 U20 PM IV
10 22 s 2 5:18.14 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
11 23 s 2 5:25.11 FROŃCZUK Paula MKS Żak Biała Podlaska 1997 U20 LU --
3000 m K
1 f 1 10:04.19 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 1997 U20 LD II #
2 f 1 10:05.93 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996 U20 LU II JAMROZ Mieczysław Z/0682/12 2019 M
3 f 1 10:07.11 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II
4 f 1 10:08.63 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 1997 U20 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
5 f 1 10:09.68 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 1996 U20 DS II B.D. # 2
6 f 1 10:14.87 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 1996 U20 DS II B.D. 2
7 f 1 10:24.35 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 1996 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
8 f 1 10:29.36 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 1996 U20 LB III
9 f 1 10:29.70 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III SZCZUREK Leszek 2
10 f 1 10:31.97 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS III
11 f 1 10:35.44 POHL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U20 WP III
12 f 1 10:36.09 GAWLAK Sara KS Gwardia Piła 1996 U20 WP III RAJEWICZ Czesław # Z/0471/12 2018 3
13 f 1 10:37.39 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0347/13 2016 3
14 f 1 10:38.31 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1996 U20 PM III
15 f 1 10:41.78 BARANIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III
16 f 1 10:46.13 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 1997 U20 LU III
17 f 1 10:46.98 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2023 3
18 f 1 10:52.81 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1997 U20 PM III
19 f 1 10:56.29 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U20 LU III
20 f 1 11:00.90 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 1996 U20 LD III
21 f 1 11:03.00 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
22 f 1 11:04.41 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 1996 U20 SL III
  f 1 DNF WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP --
5000 m K
1 f 1 17:29.04 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996 U20 LU II JAMROZ Mieczysław Z/0682/12 2019 M
2 f 1 17:30.08 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II
3 f 1 17:33.38 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 1996 U20 DS II B.D. 2
4 f 1 17:35.58 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 1997 U20 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
5 f 1 17:54.31 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U20 KP II B.D. # 1
6 f 1 18:06.01 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 1997 U20 LD II #
7 f 1 18:12.26 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 1996 U20 LB II
8 f 1 18:36.04 GAWLAK Sara KS Gwardia Piła 1996 U20 WP III RAJEWICZ Czesław # Z/0471/12 2018 3
9 f 1 18:40.95 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2023 3
10 f 1 19:04.93 BARANIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III
11 f 1 19:13.21 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP III
12 f 1 19:13.82 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
13 f 1 19:14.46 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III SZCZUREK Leszek 2
14 f 1 19:15.88 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 1996 U20 WP III
15 f 1 19:16.31 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III
16 f 1 19:21.99 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
17 f 1 20:14.46 KĘDZIA Milena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -- WOSIEK Jacek # Z/0466/13 2023
18 f 1 20:20.88 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1005/13 2021 3
  f 1 DNF ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce # 1996 U20 LD --
  f 1 DNF NOWAK Maria LUKS Orkan Września 1996 U20 WP --
  f 1 DNF KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 1996 U20 PK --
100 m pł K
1 1 e 1 14.34 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +1.6 I #
2 4 e 1 14.70 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB +1.6 II
3 6 e 1 14.83 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +1.6 II
4 11 e 1 15.48 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU +1.6 II #
5 15 e 1 15.79 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U20 DS +1.6 III
1 2 e 2 14.41 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +1.8 I #
2 5 e 2 14.74 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL +1.8 II BONK Stanisław
3 7 e 2 14.84 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U20 WP +1.8 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
4 10 e 2 15.21 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA +1.8 II
5 16 e 2 15.83 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U20 WP +1.8 III
1 3 e 3 14.56 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.9 II #
2 8 e 3 15.04 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U20 ZP +0.9 II #
3 9 e 3 15.06 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.9 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 12 e 3 15.53 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U20 LD +0.9 II
5 13 e 3 15.56 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS +0.9 II
6 14 e 3 15.57 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 1997 U20 LD +0.9 II PALISZEWSKI Maciej 2
1 f 1 14.15 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.9 I #
2 f 1 14.44 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP +0.9 I #
3 f 1 14.51 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.9 II #
4 f 1 14.77 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL +0.9 II BONK Stanisław
5 f 1 14.89 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.9 II
6 f 1 15.01 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U20 ZP +0.9 II #
7 f 1 15.04 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB +0.9 II
8 f 1 15.18 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U20 WP +0.9 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
400 m pł K K
1 5 e 1 62.57 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS II #
2 7 e 1 64.08 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS II
3 12 e 1 64.86 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ II B.D. # 1
4 14 e 1 65.17 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U20 MA II MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2023 LDK!
5 18 e 1 65.50 GLANDER Sandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM II
6 24 e 1 67.03 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
7 27 e 1 70.54 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 1997 U20 WP IV
1 1 e 2 60.52 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP I
2 6 e 2 62.85 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
3 9 e 2 64.24 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U20 WP II
4 10 e 2 64.59 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 1997 U20 DS II #
5 22 e 2 65.98 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. # 3
6 25 e 2 67.49 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U20 WP III REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
7 26 e 2 67.75 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA III B.D. #
1 2 e 3 61.02 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U20 LD I
2 8 e 3 64.19 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM II
3 11 e 3 64.76 GŁÓWKA Klaudyna Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. B.D. , Z/0553/12 , 2021
4 17 e 3 65.37 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz 1996 U20 LD II
5 19 e 3 65.57 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U20 ZP II #
6 20 e 3 65.59 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
7 21 e 3 65.69 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP II B.D.
1 3 e 4 61.79 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 1997 U20 OP I #
2 4 e 4 62.34 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ I B.D. # 2
3 13 e 4 64.93 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 1997 U20 WN II
4 15 e 4 65.21 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II
5 16 e 4 65.30 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 1997 U20 WN II
6 23 e 4 66.04 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U20 ZP III
1 f 1 58.65 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP M
2 f 1 60.68 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U20 LD I
3 f 1 61.05 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 1997 U20 OP I #
4 f 1 61.15 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I #
5 f 1 62.99 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM II
6 f 1 63.02 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
7 f 1 63.24 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 2
8 f 1 63.56 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS II
1 f 2 63.54 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ II B.D. # 1
2 f 2 64.26 GŁÓWKA Klaudyna Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. B.D. , Z/0553/12 , 2021
3 f 2 64.41 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U20 MA II MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2023 LDK!
4 f 2 65.11 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 1997 U20 DS II #
5 f 2 65.68 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II
6 f 2 65.85 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 1997 U20 WN II
7 f 2 65.98 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 1997 U20 WN II
8 f 2 66.48 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U20 WP III
2000 m prz K
1 f 1 6:44.75 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2023 1
2 f 1 6:48.54 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U20 KP I B.D. # 1
3 f 1 6:49.39 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU I B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
4 f 1 6:59.35 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 1996 U20 PM I
5 f 1 7:04.76 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK II
6 f 1 7:06.95 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
7 f 1 7:08.31 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U20 WP II
8 f 1 7:25.32 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 1996 U20 PK II
9 f 1 7:26.93 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 1996 U20 WP II
10 f 1 7:27.62 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 1996 U20 WP II
11 f 1 7:32.41 SZAKIEL Paulina GLKS Świdnica 1997 U20 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/0784/13 2015 3
12 f 1 7:32.99 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK III
13 f 1 7:33.70 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 1996 U20 MA III
14 f 1 7:34.27 SZEWCZYK Daria SKLA Sopot 1997 U20 PM III
15 f 1 7:41.50 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP III B.D.
16 f 1 7:43.66 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 1997 U20 LU III
17 f 1 7:58.52 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 1996 U20 MZ III LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.17 LUBICKA Aleksandra
RUSINIAK Monika
KRZYWICKA Magda
DUCHNOWSKA Natalia
UKS Kusy Warszawa 1996
1996
1996
1996
U20 MAZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur
B.D.
B.D.
B.D.
, Z/1473/12
, 2022
1
3
2
1
2 2 s 1 48.88 SIKORA Marta
PĘDZIWIATR Klaudia
SUDER Magdalena
CHRAST Bożena
KS AZS AWF Kraków 1996
1996
1996
1996
U20 MLP --
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2020

2
3 4 s 1 50.23 BEKUS Joanna
GIERSZEWSKA Martyna
PÓŁTORAK Natalia
MARKIEFKA Paulina
ZLKL Zielona Góra 1997
1997
1997
1997
U20 LBU -- B.D. OSTROWSKI Ryszard


, Z/1501/14
, 2022
1
4 6 s 1 51.36 MAŁYSZKO Joanna
BRECZKO Magdalena
CHOMCZYK Dominika
PANAŚ Bożena
KS Podlasie Białystok 1997
1997
1997
1996
U20 POD -- B.D.


BEZ
1 3 s 2 49.50 GRZEGOREK Marcelina
ŻELIŃSKA Gabriela
ZEZULA Wiktoria
NYKLEWICZ Natalia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996
1996
1996
1996
U20 KPO --
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
BEZ
M
1
2 5 s 2 50.74 ANDREJCZYK Maria
BAŁON Anna
WRÓBEL Elwira
WRÓBEL Kornelia
LUKS Hańcza Suwałki 1996
1996
1996
1996
U20 POD -- B.D.
B.D.

B.D.
Z/1412/12
2023
M
3
3
3 7 s 2 51.73 MARKOWSKA Monika
KACZMARCZYK Justyna
MICHNIEWICZ Aleksandra
GRZYMAŁA Eliza
MKS Juvenia Białystok 1996
1997
1997
1996
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
B.D.
MYDLARZ Adrian B.D.
MYDLARZ Adrian
Z/5017/15
Z/5014/15
Z/5015/15
Z/0105/12
2016
2020
2018
2018
BEZ
2
BEZ
2
4 8 s 2 52.59 WIECZOREK Monika
WOJTKOWSKA Aleksandra
SZTUDER Marcelina
WYSOTA Małgorzata
LKS Orkan Ostrzeszów 1997
1997
1997
1997
U20 WLP --
WIEJA Piotr
WIEJA Piotr
BEZ
4
5 9 s 2 53.11 ŁAPA Klaudia
GRABEK Emanuela
TOMASIK Aleksandra
DERYŁO Aleksandra
KS Agros Zamość 1996
1997
1997
1997
U20 LBE -- B.D.


BEZ
4x400 m K
1 1 s 1 3:46.92 ZIÓŁKOWSKA Paulina
CIESIELSKA Karolina
PACHOLCZYK Adrianna
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 1997
1996
1996
1996
U20 WMZ --

B.D.
3
2 2 s 1 3:47.64 CHMIELOWSKA Klaudia
SARNA Angelika
BARSZCZ Aleksandra
PAKUŁA Oliwia
KKS Victoria Stalowa Wola 1996
1997
1997
1997
U20 PDK --
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D.
B.D. BARSZCZ Mirosław
Z/0800/13
, Z/0799/13
2023
, 2023
M
2

3 3 s 1 3:48.54 WASILUK Agata
DALKE Helena
ZEZULA Wiktoria
ŻELIŃSKA Gabriela
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1997
1996
1996
U20 KPO -- B.D.

B.D.
B.D.
3
M
BEZ
4 4 s 1 3:52.13 LUBICKA Aleksandra
DUCHNOWSKA Natalia
KRZYWICKA Magda
CIESIELSKA Anna
UKS Kusy Warszawa 1996
1996
1996
1997
U20 MAZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur
B.D.
B.D.
MALANOWSKI Łukasz
, Z/1473/12
Z/1639/13
, 2022
2023
1
1
2

5 5 s 1 3:52.42 MIGDAŁ Hanna
GLANDER Sandra
BASA Martyna
PÓLKOWSKA Anna
AZS-AWFiS Gdańsk 1997
1997
1996
1996
U20 POM --


6 7 s 1 3:59.04 GŁÓWKA Klaudyna
GALUS Natalia
GÓRAK Paulina
KARAŚ Mariola
MLUKS Tarnów 1996
1997
1997
1996
U20 MLP -- B.D. B.D.

MIREK Wacław
GIZA Andrzej B.D.
, Z/0553/12
Z/0804/13
Z/0698/12
, 2021
2021
2022

1
M
7 8 s 1 3:59.18 KOCHANOWSKA Katarzyna
WARDA Krzysztofa
MIANECKA Andżelika
BRAUN Monika
MUKS Płock 1997
1997
1997
1996
U20 MAZ -- B.D.
B.D.



8 12 s 1 4:08.86 ROMANEK Aleksandra
BYŚ Aleksandra
MOSTOWSKA Agata
WRONA-KUTRZEPA Alicja
AZS UMCS Lublin 1997
1997
1997
1996
U20 LBE -- B.D.

B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
Z/1754/12
2023
2


1 6 s 2 3:58.63 ADAMCZYK Emanuela
MIŃCZUK Alicja
SUŁKOWSKA Julia
GULCZYŃSKA Natalia
LKS Olimpic Szczecin 1996
1997
1997
1997
U20 ZPO -- BINDASZEWSKI Wiesław B.D.
B.D.

B.D. WARDASZKA Andrzej
Z/0113/12
, Z/1234/13
2015
, 2022
BEZ
1

2 9 s 2 4:00.21 CHRAST Bożena
STANKOWSKA Anna
SIKORA Marta
SUDER Magdalena
KS AZS AWF Kraków 1996
1996
1996
1996
U20 MLP --
B.D.

GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2020

2
3 10 s 2 4:02.04 MARKOWSKA Monika
GRZYMAŁA Eliza
MICHNIEWICZ Aleksandra
KACZMARCZYK Justyna
MKS Juvenia Białystok 1996
1996
1997
1997
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian B.D.
B.D.
Z/5017/15
Z/0105/12
Z/5015/15
Z/5014/15
2016
2018
2018
2020
BEZ
2
BEZ
2
4 11 s 2 4:07.09 GRABEK Emanuela
ZŁOMAŃCZUK Eliza
TOMASIK Aleksandra
DERYŁO Aleksandra
KS Agros Zamość 1997
1997
1997
1997
U20 LBE --


5 13 s 2 4:08.96 GÓRKA Magdalena
SKIBIŃSKA Dominika
MAŁKOWSKA Paulina
MATUSZAK Justyna
MKS MOS Wrocław 1997
1997
1997
1996
U20 DOL --


6 14 s 2 4:11.25 GAWLAK Katarzyna
KORNY Karolina
NIESYTO Kamila
INDEKA Sylwia
LKS Pszczyna 1996
1997
1996
1997
U20 SLK -- HELBIK Marzanna B.D. B.D.


HELBIK Marzanna B.D.
Z/0135/12
Z/0102/13
2020
2022

1
7 15 s 2 4:12.37 WOŻNIAK Ilona
TABISZ Ilona
ZATORSKA Kamila
GAŁUSZKA Angelika
KKB MOSiR Krosno 1996
1996
1997
1996
U20 PDK --


8 16 s 2 4:12.63 DYLAWERSKA Sylwia
PYSZEL Zuzanna
RODAK Karolina
KUNIKOWSKA Aleksandra
MKS Polonia Warszawa 1997
1997
1997
1997
U20 MAZ --

B.D.

Wzwyż K
1 6 e 1 1.60 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U18 PM III BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2023 M
1 5 e 1 1.60 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U20 PM III MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
1 13 e 1 1.60 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 1997 U20 DS III
1 16 e 1 1.60 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 1997 U20 WP III
5 10 e 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III BERNATOWICZ Jolanta B.D. # Z/1436/13 2023 2
5 4 e 1 1.60 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP III B.D. B.D. 1
7 8 e 1 1.60 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
8 1 e 1 1.60 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM III B.D. 1
9 15 e 1 1.60 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
10 20 e 1 1.55 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 1996 U20 LD III
10 19 e 1 1.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III B.D. 3
12 18 e 1 1.55 ŁAPA Klaudia AZS Łódź # 1996 U20 LD III B.D. BEZ
1 7 e 2 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
1 14 e 2 1.60 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
1 12 e 2 1.60 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III B.D. B.D. BEZ
4 11 e 2 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD III B.D. # 2
5 2 e 2 1.60 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 1997 U20 LD III
5 9 e 2 1.60 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 1996 U20 SL III B.D. # 2
5 3 e 2 1.60 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD III #
8 17 e 2 1.55 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U20 SL III B.D. BEZ
1 f 1 1.81 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U18 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2023 M
2 f 1 1.70 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 1997 U20 DS I
3 f 1 1.70 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS I
3 f 1 1.70 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U20 PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
5 f 1 1.70 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP I B.D. B.D. 1
5 f 1 1.70 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
7 f 1 1.70 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM I B.D. 1
8 f 1 1.70 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 1996 U20 SL I B.D. # 2
9 f 1 1.65 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 1997 U20 WP II
10 f 1 1.60 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III B.D. B.D. BEZ
10 f 1 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD III B.D. # 2
12 f 1 1.60 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
13 f 1 1.55 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
13 f 1 1.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD III #
13 f 1 1.55 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III BERNATOWICZ Jolanta B.D. # Z/1436/13 2023 2
13 f 1 1.55 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 1997 U20 LD III
Tyczka K
1 f 1 3.90 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP M B.D.
2 f 1 3.40 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ I
3 f 1 3.35 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ I
4 f 1 3.35 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ I GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
5 f 1 3.30 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
6 f 1 3.20 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 U20 ZP II #
7 f 1 3.20 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS II
8 f 1 3.10 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 1996 U20 LB II
9 f 1 3.10 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS II
10 f 1 2.80 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS III
11 f 1 2.80 GERGONT Katarzyna UKS-MOS Opole 1997 U20 OP III #
12 f 1 2.80 STĘPIEŃ Agata AZS Łódź # 1997 U20 LD III
W dal K
1 f 1 6.12 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U20 LD +1.7 I #
2 f 1 5.94 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS +0.1 I B.D. # 1
3 f 1 5.93 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP +1.0 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
4 f 1 5.92 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.9 I NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
5 f 1 5.62 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 U20 PK +1.3 II BORA Piotr # Z/1399/12 2023
6 f 1 5.56 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 U20 SK +0.6 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2023 1
7 f 1 5.48 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP +2.0 II #
8 f 1 5.45 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 1996 U20 DS +1.1 II
9 f 1 5.29 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1997 U20 LD +1.1 III #
10 f 1 5.25 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +1.2 III
11 f 1 5.24 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +1.8 III
12 f 1 5.21 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +0.3 III
13 f 1 5.12 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD +0.1 III
14 f 1 5.10 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 1996 U20 LD +0.4 III MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
15 f 1 4.97 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU +1.0 IV
16 f 1 4.96 MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1997 U20 PD +1.2 IV
17 f 1 4.57 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP +1.6 --
Trójskok K
1 3 e 1 12.02 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U20 LD +0.9 I #
2 4 e 1 11.84 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.4 II NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
3 6 e 1 11.50 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP +0.4 II
4 8 e 1 11.43 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1997 U20 LD +1.1 III #
5 10 e 1 11.33 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP +0.2 III KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
6 14 e 1 10.68 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 1996 U20 WP 0.0 IV PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
7 15 e 1 10.59 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 1997 U20 SL +0.5 IV
8 17 e 1 10.50 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1996 U20 PK +0.4 IV
9 18 e 1 10.34 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD +0.9 IV #
10 19 e 1 9.69 ŻOŁĄDEK Dominika MKS Durasan Płońsk 1997 U20 MZ +0.5 --
1 1 e 2 12.60 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP +0.8 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
2 2 e 2 12.18 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD +1.1 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
3 5 e 2 11.80 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS +0.3 II
4 7 e 2 11.44 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP +0.7 III #
5 9 e 2 11.36 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP +0.8 III B.D. # BEZ
6 11 e 2 10.83 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +0.7 III
7 12 e 2 10.75 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.5 III B.D. 3
8 13 e 2 10.73 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1997 U20 LB +0.5 IV SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
9 16 e 2 10.52 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM +0.3 IV B.D. 1
  e 2 NM WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP 0.0 --
1 f 1 12.71 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP -0.2 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
2 f 1 12.65 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U20 LD +0.8 I #
3 f 1 12.43 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.4 I NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
4 f 1 12.17 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD +1.2 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
5 f 1 11.84 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS +2.0 II
6 f 1 11.82 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1997 U20 LD +1.6 II #
7 f 1 11.71 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP +0.4 II B.D. # BEZ
8 f 1 11.52 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP 0.0 II
9 f 1 11.38 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP +1.4 III KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
10 f 1 11.29 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +0.3 III
11 f 1 11.28 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP +1.2 III #
12 f 1 10.74 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +2.3 IV B.D. 3
Kula (4) K
1 1 e 1 14.94 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD I NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2023 MM
2 4 e 1 12.39 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II
3 5 e 1 12.38 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II
4 6 e 1 11.90 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
5 9 e 1 11.55 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD III B.D. # Z/1412/12 2023 M
6 11 e 1 11.25 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 1996 U20 LD III
7 14 e 1 10.99 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U20 WP III
8 15 e 1 10.97 WĘGRZYN Monika LKS Polkowice 1996 U20 DS III
9 16 e 1 10.74 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
1 2 e 2 13.81 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD I
2 3 e 2 12.56 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996 U20 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
3 7 e 2 11.68 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U20 PM III
4 8 e 2 11.61 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 1997 U20 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
5 10 e 2 11.48 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA III B.D. WYPIÓR Aleksander # , Z/1637/23 , 2023
6 12 e 2 11.16 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III
7 13 e 2 11.04 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III B.D. 3
8 17 e 2 10.29 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 1996 U20 DS III
9 18 e 2 10.24 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 1996 U20 LB III CHUSTECKI Ryszard # Z/1480/12 2018 1
10 19 e 2 10.04 KOZŁOWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III
1 f 1 16.13 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD M NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2023 MM
2 f 1 14.54 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD I
3 f 1 14.19 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996 U20 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
4 f 1 12.62 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I
5 f 1 12.50 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD I
6 f 1 11.87 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
7 f 1 11.76 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II B.D. WYPIÓR Aleksander # , Z/1637/23 , 2023
8 f 1 11.72 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD III B.D. # Z/1412/12 2023 M
9 f 1 11.64 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 1997 U20 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
10 f 1 11.49 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III
11 f 1 10.96 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U20 PM III
12 f 1 10.82 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 1996 U20 LD III
Dysk (1) K
1 1 e 1 46.92 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM I
2 2 e 1 42.58 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996 U20 PM II RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
3 4 e 1 40.22 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 1996 U20 LU II #
4 6 e 1 39.68 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB II
5 7 e 1 39.06 CIAPKA Monika MKS Sambor Tczew 1997 U20 PM II #
6 12 e 1 36.26 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III
7 13 e 1 36.10 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD III
8 16 e 1 32.51 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP III
9 17 e 1 32.14 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 1997 U20 LB III
10 21 e 1 28.97 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL IV
11 22 e 1 28.49 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA IV NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
1 3 e 2 41.26 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 1996 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard # Z/1480/12 2018 1
2 5 e 2 39.79 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK II FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
3 8 e 2 38.06 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
4 9 e 2 37.10 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 1997 U20 WP II PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
5 10 e 2 37.04 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II
6 11 e 2 36.98 MIŚLIWICKA Magdalena MKL Szczecin 1997 U20 ZP III
7 14 e 2 35.79 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 1996 U20 LD III
8 15 e 2 35.09 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III B.D. 3
9 18 e 2 31.35 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 1996 U20 LB IV
10 19 e 2 29.91 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ IV B.D. # 3
11 20 e 2 29.69 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP IV
1 f 1 50.53 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM I
2 f 1 44.59 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
3 f 1 43.94 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 1996 U20 LB I CHUSTECKI Ryszard # Z/1480/12 2018 1
4 f 1 41.54 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
5 f 1 41.48 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996 U20 PM II RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
6 f 1 39.96 CIAPKA Monika MKS Sambor Tczew 1997 U20 PM II #
7 f 1 38.57 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 1996 U20 LU II #
8 f 1 37.23 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 1997 U20 WP II PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
9 f 1 37.18 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB II
10 f 1 37.15 MIŚLIWICKA Magdalena MKL Szczecin 1997 U20 ZP II
11 f 1 36.36 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III
Młot (4) K
1 2 e 1 58.88 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U20 SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
2 3 e 1 57.76 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
3 6 e 1 50.98 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
4 7 e 1 50.54 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL I B.D. 2
5 12 e 1 46.26 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U20 LU II ROSA Mikołaj B.D. # Z/1398/13 2023
6 14 e 1 40.96 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U20 KP III
7 16 e 1 39.01 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP III
8 17 e 1 38.96 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U20 PK III
9 18 e 1 38.41 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 1997 U20 LB III
10 19 e 1 38.40 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U20 PK III
1 1 e 2 61.08 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
2 4 e 2 51.58 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
3 5 e 2 51.01 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP I B.D. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # , Z/1106/12 , 2019
4 8 e 2 48.86 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
5 9 e 2 48.60 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL I
6 10 e 2 48.24 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 1997 U20 LD I SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 3
7 11 e 2 47.89 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB II
8 13 e 2 46.05 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP II
9 15 e 2 40.88 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 1996 U20 LB III
  e 2 NM ORZECHOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U20 PM -- B.D.
1 f 1 64.83 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
2 f 1 61.90 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U20 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
3 f 1 58.57 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
4 f 1 56.24 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
5 f 1 53.45 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP I B.D. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # , Z/1106/12 , 2019
6 f 1 52.57 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. 1
7 f 1 50.89 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
8 f 1 49.85 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL I B.D. 2
9 f 1 49.70 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL I
10 f 1 48.03 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB I
11 f 1 46.92 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 1997 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 3
  f 1 NM ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U20 LU -- ROSA Mikołaj B.D. # Z/1398/13 2023
Oszczep (600) K
1 f 1 54.80 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD M B.D. # Z/1412/12 2023 M
2 f 1 47.75 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2023 1
3 f 1 46.31 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 U20 PM I MICHALSKI Henryk # Z/0852/13 2023
4 f 1 44.15 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 1996 U20 DS I
5 f 1 42.70 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U20 PM II
6 f 1 41.24 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM II
7 f 1 38.00 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III #
8 f 1 33.32 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia 1996 U20 DS IV
9 f 1 33.31 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U20 PM IV
10 f 1 33.05 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 1996 U20 MA IV
11 f 1 32.31 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk 1996 U20 PM IV
12 f 1 31.76 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS IV
13 f 1 29.58 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 1996 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
14 f 1 28.78 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U20 SL -- B.D. BEZ
Chód 10 km K
1 f 1 47:36.36 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 U20 PK I TOMALA Grzegorz # Z/0934/12 2023 MM
2 f 1 49:45.01 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 1996 U20 MZ I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2022 3 LDK!
3 f 1 51:29.98 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ I CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2023 MM
4 f 1 53:36.41 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 1997 U20 WP III
5 f 1 53:48.54 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997 U20 PK III
6 f 1 54:53.71 LASZUK Anna MKS Żak Biała Podlaska 1997 U20 LU III
7 f 1 56:16.10 LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ III
8 f 1 56:47.75 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1996 U20 PK III
9 f 1 60:51.61 KUKIER Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1997 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1180/13 2016 3
10 f 1 61:14.33 DAŃCZAK Vanessa LLKS Osowa Sień 1997 U20 LB --
11 f 1 63:12.90 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1997 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
12 f 1 64:53.78 LEHMANN Ada UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP --
13 f 1 66:58.38 SIATKOWSKA Iza UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP --
  f 1 DQ PIETRZAK Agata LKLA Krokus Astromal Leszno 1997 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/4765/15 2016 BEZ
100 m M
1 4 e 1 10.84 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA -0.7 I #
2 7 e 1 10.91 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -0.7 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
3 10 e 1 10.98 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -0.7 II #
4 13 e 1 11.14 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD -0.7 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
5 14 e 1 11.37 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ -0.7 III
6 18 e 1 11.50 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU -0.7 III B.D. #
  e 1 DNF GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -0.7 -- B.D. 1
1 3 e 2 10.83 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -1.6 I #
2 6 e 2 10.91 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -1.6 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 9 e 2 10.97 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP -1.6 II B.D. # 3
4 12 e 2 11.09 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -1.6 II #
5 16 e 2 11.39 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA -1.6 III B.D. 2
6 17 e 2 11.39 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU -1.6 III
  e 2 DQ TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -1.6 -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
1 1 e 3 10.74 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 1996 U20 WP +0.7 I B.D. Z/1056/13 2018 2
2 2 e 3 10.78 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU +0.7 I MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
3 5 e 3 10.91 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP +0.7 II
4 8 e 3 10.92 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
5 11 e 3 11.06 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.7 II B.D. # 3
6 15 e 3 11.37 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +0.7 III B.D.
1 f 1 10.67 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA +0.4 I #
2 f 1 10.68 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU +0.4 I MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
3 f 1 10.68 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU +0.4 I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
4 f 1 10.71 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 1996 U20 WP +0.4 I B.D. Z/1056/13 2018 2
5 f 1 10.74 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL +0.4 I #
6 f 1 10.82 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
7 f 1 10.94 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP +0.4 II
8 f 1 11.04 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.4 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
1 f 2 10.78 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +2.6 I B.D. # 3
2 f 2 10.94 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +2.6 II #
3 f 2 11.01 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD +2.6 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
4 f 2 11.23 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +2.6 II B.D. # 3
5 f 2 11.26 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA +2.6 II B.D. 2
  f 2 DNF KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +2.6 -- B.D.
  f 2 DNF CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +2.6 --
  f 2 DNF AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +2.6 -- #
200 m M
1 11 e 1 22.22 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD +0.3 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 13 e 1 22.26 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.3 II B.D. # 3
3 14 e 1 22.28 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U20 PM +0.3 II #
4 17 e 1 22.45 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 1997 U20 KP +0.3 II
5 22 e 1 23.28 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU +0.3 III
1 1 e 2 21.52 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL +1.4 I #
2 7 e 2 21.96 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +1.4 II
3 9 e 2 22.07 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +1.4 II B.D. 3
4 10 e 2 22.13 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +1.4 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
5 12 e 2 22.22 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU +1.4 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
6 18 e 2 22.49 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +1.4 II MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
7 20 e 2 22.64 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS +1.4 II
1 3 e 3 21.78 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP +0.8 I KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 5 e 3 21.87 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP +0.8 I
3 8 e 3 22.01 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM +0.8 II
4 15 e 3 22.41 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK +0.8 II
5 21 e 3 23.17 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U20 PK +0.8 III ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
6 25 e 3 24.12 NAHAJOWSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 1997 U20 WN +0.8 IV
  e 3 DNF CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +0.8 --
1 2 e 4 21.60 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS +0.8 I
2 4 e 4 21.81 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU +0.8 I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
3 6 e 4 21.91 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 16 e 4 22.44 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 1996 U20 WN +0.8 II
5 19 e 4 22.53 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.8 II
6 23 e 4 23.32 PIWKO Bartłomiej KS Agros Zamość 1997 U20 LU +0.8 III
7 24 e 4 23.45 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU +0.8 III B.D. #
1 f 1 21.51 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL +0.7 I #
2 f 1 21.67 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS +0.7 I
3 f 1 21.84 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU +0.7 I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
4 f 1 21.98 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP +0.7 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
5 f 1 22.02 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP +0.7 II
6 f 1 22.04 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.7 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
7 f 1 22.07 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD +0.7 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
8 f 1 22.22 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.7 II
1 f 2 21.93 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM +2.0 II
2 f 2 21.94 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +2.0 II B.D. # 3
3 f 2 22.07 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +2.0 II B.D. 3
4 f 2 22.29 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +2.0 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
5 f 2 22.31 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 1996 U20 WN +2.0 II
6 f 2 22.31 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK +2.0 II
7 f 2 22.32 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU +2.0 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
  f 2 DNF KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U20 PM +2.0 -- #
400 m M
1 6 e 1 48.89 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II
2 8 e 1 49.39 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
3 10 e 1 49.91 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
4 12 e 1 50.10 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
5 18 e 1 50.96 CIEJKA Wiktor AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB III
6 21 e 1 51.50 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP III ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2019 2
1 4 e 2 48.75 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS II
2 7 e 2 49.09 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II B.D. # 2
3 11 e 2 50.09 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 1997 U20 PK II
4 14 e 2 50.56 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ III #
5 17 e 2 50.83 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III
1 2 e 3 47.77 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
2 3 e 3 48.34 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD I
3 5 e 3 48.75 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II
4 16 e 3 50.68 STĘPNIAK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U20 LD III
5 20 e 3 51.14 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 1997 U20 WP III
6 23 e 3 51.74 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
7 24 e 3 52.97 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 1997 U20 LU IV
1 1 e 4 46.84 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ M #
2 9 e 4 49.48 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U20 KP II B.D. B.D. 2
3 13 e 4 50.27 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
4 15 e 4 50.66 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK III
5 19 e 4 50.96 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2020
6 22 e 4 51.66 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 1997 U20 LU III
1 f 1 47.06 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ M #
2 f 1 48.21 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
3 f 1 48.65 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II
4 f 1 48.76 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD II
5 f 1 48.79 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS II
6 f 1 49.02 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II B.D. # 2
7 f 1 49.12 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II
8 f 1 49.35 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
1 f 2 49.12 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U20 KP II B.D. B.D. 2
2 f 2 49.43 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 1997 U20 PK II
3 f 2 49.76 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
4 f 2 49.98 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
5 f 2 50.12 STĘPNIAK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U20 LD II
6 f 2 50.68 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ III #
7 f 2 50.99 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK III
  f 2 DNF BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
800 m M
1 6 e 1 1:55.79 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2023
2 7 e 1 1:56.37 OCZKI Jakub MKL Toruń 1996 U20 KP II
3 8 e 1 1:56.74 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 1997 U20 WP II
4 9 e 1 1:56.99 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość # 1996 U20 LU II B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
5 10 e 1 1:57.04 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U20 LD III
6 12 e 1 1:58.53 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK III B.D. 2
7 15 e 1 2:00.96 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III #
8 16 e 1 2:03.42 GZEŚKÓW Wojciech GLKS Świdnica 1997 U20 DS IV MYDŁOWSKI Ryszard Z/0783/13 2016 3
9 17 e 1 2:14.27 NOWAK Paweł SL GKS Olsza Olszyna 1997 U20 DS --
1 1 e 2 1:53.87 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP II
2 2 e 2 1:54.38 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 3
3 3 e 2 1:54.48 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
4 4 e 2 1:54.89 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 1996 U20 SL II
5 5 e 2 1:55.64 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM II
6 11 e 2 1:57.79 GOŁĄB Łukasz UMLKS START Wieruszów 1996 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
7 13 e 2 1:58.67 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 1996 U20 MZ III
8 14 e 2 1:59.46 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U20 LD III
1 f 1 1:48.97 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2023
2 f 1 1:51.18 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ I B.D. # 3
3 f 1 1:51.80 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U20 MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
4 f 1 1:53.00 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 1996 U20 SL II
5 f 1 1:53.79 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP II
6 f 1 1:53.86 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 1997 U20 WP II
7 f 1 1:54.41 OCZKI Jakub MKL Toruń 1996 U20 KP II
8 f 1 1:56.86 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM II
1500 m M
1 1 s 1 3:54.76 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U20 MZ II
2 2 s 1 3:55.08 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
3 3 s 1 3:55.36 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
4 4 s 1 3:56.98 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
5 5 s 1 3:57.77 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1996 U20 SL II PASZTA Wiesław 2
6 6 s 1 3:58.30 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. BEZ
7 7 s 1 3:59.32 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U20 LD II B.D. # 2
8 9 s 1 4:01.06 KUC Sławomir RKS Łódź # 1996 U20 LD II
9 10 s 1 4:02.34 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM III MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
10 12 s 1 4:02.60 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 1996 U20 SL III
11 13 s 1 4:02.81 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 1997 U20 PM III
12 14 s 1 4:03.24 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 1997 U20 WP III
13 20 s 1 4:10.64 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP III B.D. 2
  s 1 DNF KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 1996 U20 PM --
1 8 s 2 3:59.57 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U20 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2023
2 11 s 2 4:02.42 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP III
3 15 s 2 4:04.29 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM III
4 16 s 2 4:05.11 GOŁĄB Łukasz UMLKS START Wieruszów 1996 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
5 17 s 2 4:06.71 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 1997 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
6 18 s 2 4:08.98 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość # 1996 U20 LU III B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
7 19 s 2 4:09.98 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
8 21 s 2 4:12.61 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK IV B.D. 2
9 22 s 2 4:13.67 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS IV
10 23 s 2 4:15.00 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS IV
11 24 s 2 4:22.52 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 1996 U20 PM --
  s 2 DNF MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
3000 m M
1 f 1 8:42.82 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U20 MZ II
2 f 1 8:43.46 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
3 f 1 8:43.71 SOWIŃSKI Patryk MKS Sambor Tczew 1996 U20 PM II B.D. # Z/0520/12 2023
4 f 1 8:43.79 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
5 f 1 8:44.61 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
6 f 1 8:50.01 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród # 1996 U20 DS III
7 f 1 8:50.05 KUC Sławomir RKS Łódź # 1996 U20 LD III
8 f 1 8:50.41 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U20 LD III B.D. # 2
9 f 1 8:50.47 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1996 U20 SL III PASZTA Wiesław 2
10 f 1 8:51.77 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 1997 U20 PM III
11 f 1 8:52.55 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
12 f 1 8:56.52 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
13 f 1 8:58.34 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U20 PM III B.D. # Z/0270/13 2021
14 f 1 9:00.74 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2023
15 f 1 9:01.67 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 1996 U20 MZ III
16 f 1 9:12.78 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 1997 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
17 f 1 9:25.47 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
  f 1 DNF JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 1996 U20 PM --
  f 1 DNF GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 1996 U20 WP --
5000 m M
1 1 s 1 15:12.97 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 1996 U20 PM II
2 2 s 1 15:25.56 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2023
3 3 s 1 15:26.35 LUDKIEWICZ Łukasz UKS Start Ruszów # 1996 U20 DS III SZYMAŃSKI Tomasz # Z/3028/20 2023
4 4 s 1 15:39.19 SOWIŃSKI Patryk MKS Sambor Tczew 1996 U20 PM III B.D. # Z/0520/12 2023
5 6 s 1 15:47.21 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1997 U20 MA III #
6 7 s 1 15:50.64 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
7 8 s 1 15:58.91 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U20 PM III B.D. # Z/0270/13 2021
8 9 s 1 16:00.45 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
9 11 s 1 16:08.26 STOLARSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 1997 U20 WN III
10 13 s 1 16:19.16 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 1997 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2021 BEZ
11 15 s 1 16:21.55 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ IV B.D. Z/0692/13 2015 3
12 16 s 1 16:21.78 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U20 MZ IV
13 21 s 1 16:49.35 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL IV
14 25 s 1 17:09.03 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U20 WN IV
15 26 s 1 17:32.94 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 1996 U20 LU --
16 27 s 1 18:07.87 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ --
  s 1 DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -- SZCZUREK Leszek 2
1 5 s 2 15:39.85 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród # 1996 U20 DS III
2 10 s 2 16:02.78 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 1996 U20 MZ III
3 12 s 2 16:18.10 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 1997 U20 LU III B.D. BEZ
4 14 s 2 16:20.08 KOŁODZIEJCZYK Łukasz AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU IV
5 17 s 2 16:34.13 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
6 18 s 2 16:37.52 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 1997 U20 KP IV
7 19 s 2 16:37.87 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 1996 U20 LD IV
8 20 s 2 16:42.01 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 1996 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
9 22 s 2 16:56.35 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 1996 U20 WN IV
10 23 s 2 16:58.51 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U20 DS IV B.D. BEZ
11 24 s 2 16:59.39 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ IV
12 28 s 2 18:24.05 OLSZAK Tobiasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996 U20 LD --
  s 2 DNF OZGA Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 1996 U20 PM --
  s 2 DNF MIKOŁAJCZAK Piotr UKS Czwórka Kościan # 1996 U20 WP -- B.D. MIKOŁAJCZAK Piotr # , Z/0574/13 , 2021
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.16 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -0.6 I B.D.
2 3 e 1 14.52 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB -0.6 II
3 7 e 1 14.66 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 1996 U20 DS -0.6 II
4 9 e 1 14.69 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -0.6 II #
5 12 e 1 14.90 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 1997 U20 LD -0.6 II
6 17 e 1 15.22 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.6 II
7 18 e 1 15.44 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD -0.6 II B.D. 3
1 4 e 2 14.56 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA -0.2 II GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
2 6 e 2 14.65 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -0.2 II B.D. # 3
3 10 e 2 14.70 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA -0.2 II B.D. 1
4 14 e 2 15.01 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -0.2 II B.D. BEZ
5 15 e 2 15.10 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP -0.2 II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023
6 16 e 2 15.22 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD -0.2 II
7 19 e 2 15.46 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U20 SL -0.2 II KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
1 2 e 3 14.45 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD +0.5 I B.D. 2
2 5 e 3 14.63 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +0.5 II #
3 8 e 3 14.67 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 1996 U20 DS +0.5 II
4 11 e 3 14.73 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U20 ZP +0.5 II
5 13 e 3 14.95 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +0.5 II
6 20 e 3 15.48 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996 U20 SK +0.5 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
7 21 e 3 16.87 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.5 IV B.D. 3
8 22 e 3 17.21 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP +0.5 IV HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2021 1
1 f 1 14.18 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -1.5 I B.D.
2 f 1 14.27 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -1.5 I B.D. 2
3 f 1 14.32 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -1.5 I #
4 f 1 14.33 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -1.5 I B.D. # 3
5 f 1 14.45 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA -1.5 I GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
5 f 1 14.45 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB -1.5 I
7 f 1 14.73 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 1996 U20 DS -1.5 II
8 f 1 15.03 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 1996 U20 DS -1.5 II
1 f 2 14.37 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA +0.9 I B.D. 1
2 f 2 14.54 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.9 II #
3 f 2 14.58 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +0.9 II
4 f 2 14.71 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U20 ZP +0.9 II
5 f 2 14.86 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 1997 U20 LD +0.9 II
6 f 2 15.03 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP +0.9 II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023
7 f 2 15.10 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD +0.9 II
  f 2 DQ BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP +0.9 -- B.D. BEZ
400 m pł M
1 3 e 1 54.34 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD I
2 6 e 1 54.63 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. 2
3 7 e 1 54.96 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
4 8 e 1 54.96 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. 1
5 11 e 1 55.17 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II B.D.
6 15 e 1 55.86 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 1996 U20 WP II
7 16 e 1 55.94 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP II #
8 29 e 1 59.00 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 1997 U20 MA III
1 1 e 2 53.66 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM I B.D.
2 4 e 2 54.43 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ I
3 9 e 2 54.97 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1997 U20 LB II
4 12 e 2 55.27 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD II GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
5 18 e 2 56.72 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U20 ZP III
6 24 e 2 57.61 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP III B.D. 3
7 26 e 2 58.51 BOGDANOWICZ Łukasz AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof
1 2 e 3 54.02 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA I GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
2 10 e 3 55.04 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
3 13 e 3 55.41 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 U20 MA II
4 17 e 3 56.46 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II B.D. 3
5 20 e 3 56.92 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
6 21 e 3 56.95 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 1996 U20 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
7 25 e 3 57.84 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
1 5 e 4 54.47 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U20 MA I B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2023
2 14 e 4 55.74 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz 1997 U20 KP II KASZEWSKI Tomasz BEZ
3 19 e 4 56.84 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996 U20 LB III
4 22 e 4 56.99 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA III GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
5 23 e 4 57.40 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U20 SL III KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
6 27 e 4 58.58 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
7 28 e 4 58.65 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1997 U20 LB III
1 f 1 52.67 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA I GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
2 f 1 53.17 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM I B.D.
3 f 1 53.74 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ I
4 f 1 53.83 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA I GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
5 f 1 54.35 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U20 MA I B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2023
5 f 1 54.35 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD I
7 f 1 55.46 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. 1
  f 1 DNF ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. 2
1 f 2 54.37 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996 U20 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
2 f 2 54.68 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD II GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
3 f 2 54.89 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 U20 MA II
4 f 2 55.42 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP II #
5 f 2 55.72 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II B.D.
6 f 2 57.24 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz 1997 U20 KP III KASZEWSKI Tomasz BEZ
7 f 2 71.33 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1997 U20 LB --
  f 2 DNF STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 1996 U20 WP --
3000 m prz M
1 f 1 9:01.90 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP I RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
2 f 1 9:15.15 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
3 f 1 9:18.73 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS II
4 f 1 9:20.82 KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 1996 U20 PM II
5 f 1 9:25.63 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP II
6 f 1 9:39.21 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 1997 U20 LU III B.D. BEZ
7 f 1 9:47.27 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
8 f 1 9:47.88 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U20 PM III B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
9 f 1 9:47.90 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP III
10 f 1 9:48.30 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP III B.D. 2
11 f 1 9:50.53 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL III
12 f 1 9:50.84 LUDKIEWICZ Łukasz UKS Start Ruszów # 1996 U20 DS III SZYMAŃSKI Tomasz # Z/3028/20 2023
13 f 1 9:54.82 MIKOŁAJCZAK Piotr UKS Czwórka Kościan # 1996 U20 WP III B.D. MIKOŁAJCZAK Piotr # , Z/0574/13 , 2021
14 f 1 9:54.88 BARON Kamil LKS Victoria Olesno # 1997 U20 OP III MIŚKIEWICZ Krzysztof Z/0515/13 2023
15 f 1 9:57.35 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS III
16 f 1 9:59.67 POLAK Daniel MKS Juvenia Białystok 1997 U20 PD III B.D. Z/5016/15 2016 4
17 f 1 10:01.12 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
18 f 1 10:03.21 TEOFILAK Kamil KL Bałtyk Koszalin 1997 U20 ZP III
19 f 1 10:13.09 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U20 DS III B.D. BEZ
20 f 1 10:15.60 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 1997 U20 KP IV
21 f 1 10:21.80 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 1996 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
22 f 1 10:31.95 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 1996 U20 LU IV
23 f 1 10:50.75 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 1996 U20 SK --
  f 1 DNF OZGA Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 1996 U20 PM --
4x100 m M
1 1 s 1 41.33 GUSZCZAK Jarosław
PALICKI Maciej
SENK Marcin
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 1996
1996
1996
1997
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/0931/12
Z/1601/12
2019
2021
2020
3
1
1
2 2 s 1 41.52 WOLTMANN Kacper
GASIKOWSKI Jakub
NITKA Dawid
KUZIEMSKI Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1996
1996
1996
U20 KPO --


B.D.
3
3 3 s 1 41.54 GŁUCHOWSKI Kuba
WASILEWSKI Adam
WASILEWSKI Artur
SUPROŃ Paweł
KS Podlasie Białystok 1996
1996
1996
1996
U20 POD --
B.D.

B.D.
2
2
4 4 s 1 41.64 FURMAŃCZYK Kacper
AMBROŻY Kacper
WIĘCŁAW Kacper
JACENT Artur
MLKS Sokół Lubin 1997
1996
1996
1996
U20 DOL --


5 5 s 1 41.94 STAWNY Rafał
ZAPARTY Bartosz
WRÓBEL Krzysztof
HAMPEL Eryk
LUKS Orkan Września 1996
1997
1996
1997
U20 WLP --
B.D.
B.D.
MARUSZEWSKI Piotr
Z/1056/13
Z/1125/13
2018
2022
2
2

6 6 s 1 42.70 BORYSIUK Adrian
KWIATKOWSKI Kamil
PALUCH Mariusz
TALACHA Marcin
MKS Pogoń Siedlce 1997
1997
1997
1996
U20 MAZ --
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
GDAŃSKI Andrzej
Z/1511/13
Z/0696/13
Z/0204/12
2015
2016
2018
2
2
1
1 7 s 2 43.08 KALINKIEWICZ Damian
PIERZGALSKI Dawid
PIKUL Mateusz
KUŁACZ Igor
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997
1996
1997
1997
U20 SLK --


B.D.

2 8 s 2 43.31 CIEŚLIKOWSKI Marcin
WOJTYRA Paweł
MILIŃSKI Mikołaj
SZYMKOWIAK Łukasz
MKS Juvenia Puszczykowo 1997
1996
1997
1997
U20 WLP --


3 9 s 2 43.47 ŻAK Łukasz
ZIMNY Cezary
RZEPECKI Mariusz
CHMIEL Paweł
RKS Łódź 1997
1996
1996
1997
U20 LDZ -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
ZNYK Stanisław

Z/1304/13
Z/0141/12
2023
2020


4 11 s 2 43.89 WERNER Mariusz
KUPCZAK Aleksander
JURCZYŃSKI Rafał
KOŚCIELNY Patryk
LUKS Podium Kup 1997
1997
1997
1997
U20 OPL --
B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
Z/1090/14
2023


5 12 s 2 44.62 GOŁĄBEK Wiktor
JAKUBOWIAK Kamil
PAWŁOWSKI Patryk
WYSOTA Tomasz
MULKS MOS Sieradz 1997
1996
1997
1997
U20 LDZ -- FIRLIT Roman
ROSIAK Zbigniew
GABRYSIAK Marcin
FIRLIT Roman
Z/1261/13
Z/1311/12
Z/1260/13
Z/1262/13
2015
2016
2023
2015
BEZ
3
1
4
6 15 s 2 46.81 TUDOROW Arkadiusz
MAJSKOW Patryk
BŁASZCZYKIEWICZ Maksymilian
KAPAŁA Dawid
ZLKL Zielona Góra 1996
1997
1997
1997
U20 LBU --


1 10 s 3 43.85 OCZKI Jakub
SŁUPSKI Artur
GLISZCZYŃSKI Mateusz
OLENDER Michał
MKL Toruń 1996
1997
1996
1996
U20 KPO --


2 13 s 3 45.18 MANDZIUK Kamil
CHMIEL Jakub
OGORZAŁEK Jakub
PIWKO Bartłomiej
KS Agros Zamość 1997
1997
1997
1997
U20 LBE --


3 14 s 3 45.20 JAKUSZEWSKI Konrad
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
CZYŻEWSKI Arkadiusz
PAWLAK Dominik
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996
1996
1996
1997
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/0622/12
, Z/0622/12
Z/0619/12
Z/0618/12

, 2015
2015
2015
3
2
3
4x400 m M
1 3 s 1 3:18.81 PALICKI Maciej
LUDWICZAK Andrzej
KACZOR Wojciech
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 1996
1996
1997
1996
U20 WLP -- HEMMERLING Andrzej
ZAWORSKI Marek

KACZOR Mieczysław
Z/0931/12
Z/1533/13
Z/1601/12
2021
2019
2020
1
2
1
2 7 s 1 3:23.02 MUZYCZUK Dawid
CHMIEL Jakub
BRYLIŃSKI Patryk
MIROSŁAW Cezary
KS Agros Zamość 1996
1997
1996
1997
U20 LBE -- SWATOWSKI Wojciech


JAROS Marek B.D.
Z/1399/13
Z/1644/13
2019
2023
2
1
3 9 s 1 3:23.85 SZYMKOWIAK Łukasz
FABISIAK Mateusz
CIEŚLIKOWSKI Marcin
WOJTYRA Paweł
MKS Juvenia Puszczykowo 1997
1996
1997
1996
U20 WLP --


4 14 s 1 3:27.38 CZECH Adrian
KOSTYCZ Grzegorz
BARAŃSKI Maciej
KULIGA Marcin
KKB MOSiR Krosno 1997
1996
1996
1997
U20 PDK --
MIREK Wacław B.D.
KATAN Wacław
SOCHA Tomasz B.D.
Z/0385/15
Z/11125/21
Z/0509/13
2022
2022
2020
2

2
5 15 s 1 3:27.53 CHWEDCZUK Karol
FLORKOWSKI Radosław
NOWAK Dariusz
NAHAJOWSKI Łukasz
MKS Truso Elbląg 1996
1996
1997
1997
U20 WMZ --

B.D. MIGDA Leszek
, Z/0545/13
, 2023

6 17 s 1 3:32.39 ŻAK Łukasz
HASIURA Jędrzej
RZEPECKI Mariusz
BAŁDYKA Jakub
RKS Łódź 1997
1997
1996
1996
U20 LDZ -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.


B.D.
Z/1304/13
2023

3
1 8 s 2 3:23.15 PALUCH Mariusz
KOĆ Piotr
PACZÓSKI Mateusz
MOSKWIAK Paweł
MKS Pogoń Siedlce 1997
1997
1997
1997
U20 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
Z/0696/13
Z/0693/13
Z/0694/13
Z/1512/13
2016
2016
2015
2016
2
2
3
2
2 11 s 2 3:24.02 STAWNY Rafał
HAMPEL Ernest
ZAPARTY Bartosz
WRÓBEL Krzysztof
LUKS Orkan Września 1996
1997
1997
1996
U20 WLP --
B.D.
B.D.
B.D.
Z/1056/13
2018
1
2
2
3 16 s 2 3:28.05 MISIOŁEK Adrian
RYSIUKIEWICZ Mateusz
KOPEĆ Bartłomiej
DĄBROWSKI Patryk
MKS MOS Wrocław 1996
1997
1997
1997
U20 DOL -- B.D.

B.D.
3
3
4 18 s 2 3:32.55 GBUR Sebastian
BUGNACKI Kamil
AL-MURTATHA Alan
WĄDOŁOWSKI Michał
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997
1997
1996
1997
U20 POD --
B.D.


1 1 s 3 3:16.23 BLACHA Łukasz
MROCZEK Kamil
SYCH Tomasz
SUWARA Wiktor
AZS Łódź 1997
1997
1997
1996
U20 LDZ --


2 2 s 3 3:17.48 MARGOL Arkadiusz
WASILEWSKI Artur
AMBROZIAK Mariusz
WASILEWSKI Adam
KS Podlasie Białystok 1996
1996
1997
1996
U20 POD --


B.D.
2
3 4 s 3 3:20.41 CIEJKA Wiktor
ADAMCZYK Maksym
SIKORA Kamil
SZCZEPANIAK Mateusz
AZS-AWF Gorzów 1996
1997
1996
1996
U20 LBU --


4 5 s 3 3:21.14 CZYŻEWSKI Arkadiusz
PAWLAK Dominik
JAKUSZEWSKI Konrad
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996
1997
1996
1996
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka

WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/0618/12
Z/0622/12
, Z/0622/12
Z/0619/12
2015

, 2015
2015
3
3
2
5 6 s 3 3:22.46 TUDOROW Arkadiusz
BŁASZCZYKIEWICZ Maksymilian
MAJSKOW Patryk
KAPAŁA Dawid
ZLKL Zielona Góra 1996
1997
1997
1997
U20 LBU --


6 10 s 3 3:23.89 OLENDER Michał
OCZKI Jakub
GLISZCZYŃSKI Mateusz
SŁUPSKI Artur
MKL Toruń 1996
1996
1996
1997
U20 KPO --


7 12 s 3 3:24.39 WERNER Mariusz
KUPCZAK Aleksander
KOŚCIELNY Patryk
JURCZYŃSKI Rafał
LUKS Podium Kup 1997
1997
1997
1997
U20 OPL --
B.D.

ZIEMBA Krzysztof B.D.
Z/1090/14
2023


8 13 s 3 3:25.58 WŁÓDARSKI Maciej
RADWAŃSKI Patryk
SZALA Wojciech
SIERADZKI Mateusz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1996
1996
1997
U20 KPO -- B.D.
B.D.

B.D.

BEZ
2
Wzwyż M
1 f 1 2.19 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U20 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2023
2 f 1 2.15 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca # 1996 U20 LD I B.D. # 2
3 f 1 2.08 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U20 WP I
4 f 1 2.05 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK II B.D. 1
5 f 1 1.99 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ II
6 f 1 1.95 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II
7 f 1 1.95 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP II
8 f 1 1.90 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 1996 U20 LU III
8 f 1 1.90 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 1997 U20 WP III
8 f 1 1.90 ZIÓŁKOWSKI Maciej KL Iskra Białogard 1997 U20 ZP III #
11 f 1 1.90 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS III B.D. # 1
12 f 1 1.80 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 1997 U20 PM IV
Tyczka M
1 f 1 4.70 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP I B.D. BEZ
2 f 1 4.50 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U20 MZ I GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
2 f 1 4.50 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996 U20 ZP I #
4 f 1 4.50 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996 U20 PM I B.D. # BEZ
5 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
6 f 1 4.40 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. #
7 f 1 4.30 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U20 LD II B.D. #
8 f 1 4.20 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ II #
8 f 1 4.20 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS II #
10 f 1 4.20 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP II #
11 f 1 3.80 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 1996 U20 WP III #
12 f 1 3.80 SAMELA Patrycjusz ZLKL Zielona Góra 1997 U20 LB III
13 f 1 3.60 KOSTEK Dawid STS Pomerania Szczecin # 1996 U20 ZP III #
14 f 1 3.60 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2021 BEZ
  f 1 NM ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ -- #
W dal M
1 5 e 1 6.90 TARCZOŃ Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 1996 U20 MA -0.8 II
2 7 e 1 6.89 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.1 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
3 9 e 1 6.77 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +1.2 III
4 10 e 1 6.61 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA -0.8 III KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
5 11 e 1 6.60 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.7 III
6 12 e 1 6.57 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -1.6 III B.D. # 3
7 13 e 1 6.53 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -0.3 III B.D. # 3
8 14 e 1 6.49 LAWER Marcin KS Gwardia Piła 1997 U20 WP +1.7 III
9 19 e 1 6.30 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP +2.3 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
10 18 e 1 6.30 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 1996 U20 PK -0.1 III
11 22 e 1 6.25 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA -1.8 IV B.D. # 3
1 1 e 2 7.12 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +0.8 II B.D. 1
2 2 e 2 6.96 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U20 KP -1.6 II #
3 3 e 2 6.94 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP -0.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
4 4 e 2 6.92 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ +1.3 II
5 6 e 2 6.89 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -2.1 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
6 8 e 2 6.77 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +2.8 III
7 15 e 2 6.47 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS -1.3 III
8 16 e 2 6.43 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +0.6 III
9 17 e 2 6.39 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD -0.1 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
10 20 e 2 6.30 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 1997 U20 LU -0.5 III
11 21 e 2 6.26 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 1996 U20 PK +0.2 IV B.D. B.D. SOCHA Tomasz , Z/3274/15 , 2020
12 23 e 2 6.03 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 1996 U20 LB -0.2 IV
  f 1 6.97 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP +0.9 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
1 f 1 7.27 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U20 KP +1.1 I #
2 f 1 7.22 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +0.4 II B.D. 1
3 f 1 7.16 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +1.3 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
4 f 1 7.11 TARCZOŃ Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 1996 U20 MA +1.4 II
5 f 1 7.10 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ +3.0 II
6 f 1 7.09 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA +1.2 II KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
7 f 1 7.00 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP +2.2 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
8 f 1 6.99 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.5 II
9 f 1 6.58 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP +2.0 III B.D. # 3
10 f 1 6.58 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.5 III
11 f 1 6.56 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +1.7 III
12 f 1 6.36 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.4 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
Trójskok M
1 1 e 1 14.70 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA +2.4 II KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
2 3 e 1 14.04 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.7 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
3 5 e 1 13.80 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD +0.1 III
4 8 e 1 13.67 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.9 III
5 9 e 1 13.66 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 1996 U20 PK -1.0 III
6 11 e 1 13.53 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA +0.6 III B.D. # 3
7 15 e 1 12.93 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ +0.1 IV
8 16 e 1 12.86 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD -0.5 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
9 18 e 1 12.74 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP +0.2 IV B.D. # 3
10 19 e 1 12.59 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U20 MA -0.1 -- B.D.
1 2 e 2 14.08 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.9 III
2 4 e 2 14.03 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ +0.9 III
3 6 e 2 13.76 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U20 SL +1.1 III BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
4 7 e 2 13.70 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD +1.0 III B.D. # 3
5 10 e 2 13.58 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +2.8 III
6 12 e 2 13.52 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.4 III
7 13 e 2 13.51 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP +0.6 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1688/12 2016 3
8 14 e 2 13.01 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD -0.9 IV
9 17 e 2 12.76 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 1997 U20 PM +0.3 IV
1 f 1 15.07 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA +1.2 I KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
2 f 1 14.81 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.9 I ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
3 f 1 14.50 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS +0.7 II
4 f 1 14.41 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ -0.3 II
5 f 1 14.24 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD +1.0 III B.D. # 3
6 f 1 14.23 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD +1.7 III
7 f 1 14.04 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U20 SL 0.0 III BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
8 f 1 14.01 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP +0.3 III
9 f 1 13.73 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS 0.0 III
10 f 1 13.59 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA +0.9 III B.D. # 3
11 f 1 13.51 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.3 III
  f 1 NM SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP 0.0 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1688/12 2016 3
  f 1 NM SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 1996 U20 PK 0.0 --
Kula (6) M
1 1 e 1 22.21 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
2 2 e 1 17.00 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP I NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
3 4 e 1 16.96 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP I
4 7 e 1 16.25 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I
5 9 e 1 15.98 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS II
6 12 e 1 15.35 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II #
7 13 e 1 15.30 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ II #
8 16 e 1 14.80 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 1997 U20 OP II
9 19 e 1 14.66 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II
10 20 e 1 14.49 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 1996 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
11 22 e 1 14.13 JANICKI Krzysztof KL Gdynia 1997 U20 PM II
  e 1 NM GONTARSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP --
1 3 e 2 16.96 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP I B.D. #
2 5 e 2 16.59 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ I
3 6 e 2 16.43 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS I
4 8 e 2 16.03 GRUBA Szymon KL Gdynia 1996 U20 PM I
5 10 e 2 15.94 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk 1996 U20 PM II
6 11 e 2 15.79 BRYŚ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 1996 U20 SL II HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
7 14 e 2 15.30 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk 1996 U20 PM II
8 15 e 2 14.86 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U20 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
9 17 e 2 14.74 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
10 18 e 2 14.69 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS II
11 21 e 2 14.34 ŻUKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II
12 23 e 2 13.10 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III B.D. 3
1 f 1 22.12 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
2 f 1 18.83 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP I B.D. #
3 f 1 18.11 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP I NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
4 f 1 17.67 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ I
5 f 1 17.36 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP I
6 f 1 16.97 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I
7 f 1 16.54 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I
8 f 1 16.22 GRUBA Szymon KL Gdynia 1996 U20 PM I
9 f 1 16.15 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS I
10 f 1 15.85 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk 1996 U20 PM II
11 f 1 15.51 BRYŚ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 1996 U20 SL II HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
12 f 1 15.09 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II #
Dysk (1.75) M
1 1 e 1 60.22 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP I B.D. #
2 3 e 1 50.62 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP I
3 4 e 1 50.34 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP I NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
4 9 e 1 47.20 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II
5 11 e 1 46.27 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II
6 12 e 1 45.76 SACHMATA Adrian MKL Szczecin 1997 U20 ZP II #
7 13 e 1 45.28 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ II
8 14 e 1 44.87 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U20 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
9 15 e 1 44.11 GONTARSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP II
10 18 e 1 43.64 WEISS Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U20 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0320/13 2019 3
11 20 e 1 40.67 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III #
12 22 e 1 39.69 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 1996 U20 LB III B.D. 2
1 2 e 2 55.04 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
2 5 e 2 48.76 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 1996 U20 WP II
3 6 e 2 48.73 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
4 7 e 2 48.09 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 1996 U20 LB II
5 8 e 2 47.24 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 1997 U20 OP II
6 10 e 2 47.04 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS II
7 16 e 2 43.97 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 1996 U20 PK III
8 17 e 2 43.96 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
9 19 e 2 41.03 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1996 U20 LD III
10 21 e 2 40.00 DĄBEK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD III
11 23 e 2 37.74 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD IV B.D. 3
12 24 e 2 36.63 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD IV
1 f 1 59.76 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP I B.D. #
2 f 1 59.51 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
3 f 1 53.42 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
4 f 1 52.34 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 1996 U20 WP I
5 f 1 51.64 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS I
6 f 1 51.62 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP I
7 f 1 50.04 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP I
8 f 1 48.74 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II
9 f 1 45.23 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 1997 U20 OP II
10 f 1 43.90 SACHMATA Adrian MKL Szczecin 1997 U20 ZP III #
11 f 1 43.63 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 1996 U20 LB III
12 f 1 42.34 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP III NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
Młot (6) M
1 1 e 1 64.00 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I
2 3 e 1 61.80 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 1996 U20 LB I
3 8 e 1 57.38 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U20 DS II B.D. 1
4 10 e 1 55.64 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia 1996 U20 DS II
5 11 e 1 53.48 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 1997 U20 LU II
6 13 e 1 52.45 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL II #
7 14 e 1 51.62 ŚWIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ II
8 16 e 1 50.29 FLAK Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U20 PM III
9 19 e 1 44.29 KRAJEWSKI Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U20 WP III
10 20 e 1 42.74 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS IV
  e 1 NM ORZEL Michał LUKS Atletic Białystok 1997 U20 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0955/14 2016 2
1 2 e 2 63.63 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
2 4 e 2 59.32 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 1996 U20 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
3 5 e 2 58.81 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 1997 U20 KP II B.D. 3
4 6 e 2 58.31 BUŁAWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP II
5 7 e 2 58.06 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. 1
6 9 e 2 56.48 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 1997 U20 PD II B.D. 1
7 12 e 2 53.13 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997 U20 LU II ROSA Mikołaj B.D. # Z/1400/13 2020 1
8 15 e 2 50.33 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 1996 U20 PK III B.D. BEZ
9 17 e 2 50.21 TYMIŃSKI Mateusz LUKS Atletic Białystok 1997 U20 PD III
10 18 e 2 44.85 HUCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek 1997 U20 MA III
11 21 e 2 40.46 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1996 U20 LU IV
  e 2 NM STASIAK Szymon