Pasłęk 13.09.2015
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2015
100 m K
1 s 1 12.78 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ -1.0 III B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
2 s 1 13.15 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ -1.0 III
3 s 1 13.20 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 2000 U16 MZ -1.0 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
4 s 1 13.31 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ -1.0 IV B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2022
5 s 1 13.39 KARAŚ Anna RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ -1.0 IV
6 s 1 13.70 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurzętnik # 2001 U16 WN -1.0 IV
7 s 1 13.88 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ -1.0 V
1 s 2 13.33 ŚLIWA Wiktoria MKS Truso Elbląg 2000 U16 WN -0.9 IV
2 s 2 13.36 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U16 WN -0.9 IV MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2022
3 s 2 13.52 KUCIŃSKA Dominika MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ -0.9 IV B.D. Z/2076/15 2017 BEZ
4 s 2 13.69 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -0.9 IV LDK!
5 s 2 13.72 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U16 MZ -0.9 IV
6 s 2 14.02 KUCIŃSKA Weronika MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -0.9 V MACIEJEWSKI Janusz Z/2067/15 2015 4
7 s 2 14.26 KOPERSKA Maja MTE Milanówek 2000 U16 MZ -0.9 V
1 s 3 13.81 SZYMAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -0.5 V LDK!
2 s 3 13.89 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ -0.5 V RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
3 s 3 14.14 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 2001 U16 WN -0.5 V
4 s 3 14.15 SZCZĘSNA Agata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -0.5 V
5 s 3 14.40 LENDZION Wiktoria KS Zamek Kurzętnik # 2000 U16 WN -0.5 V
6 s 3 14.62 ZAGÓRSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ -0.5 --
1 s 4 14.38 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -1.3 V JADCZAK Bożena B.D. # Z/5568/15 2022
2 s 4 14.70 DYBICH Patrycja LKS Lubawa 2000 U16 WN -1.3 -- # LDK!
3 s 4 14.86 MALIBORSKA-SZMULEWICZ Gabriela MTE Milanówek 2000 U16 MZ -1.3 --
4 s 4 14.95 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U16 WN -1.3 -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
5 s 4 15.01 OSIEWSKA Dżesika OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ -1.3 --
6 s 4 15.20 KULA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ -1.3 --
7 s 4 15.35 ŁAWROWSKA Angelika KS Polonia Pasłęk 2001 U16 WN -1.3 -- BORYSEWICZ Piotr Z/6286/15 2015 BEZ
1 s 5 14.18 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -1.4 V
2 s 5 15.24 KLOCHOWICZ Zuzanna RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -1.4 --
3 s 5 15.29 LASOTA Sylwia UKS Jedynka Bartoszyce 2000 U16 WN -1.4 --
4 s 5 15.37 OGÓREK Anna KS Polonia Pasłęk 2000 U16 WN -1.4 -- BORYSEWICZ Piotr Z/6284/15 2015 BEZ
300 m K
1 s 1 41.36 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ II B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
2 s 1 42.09 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U16 LU II B.D. MAKARUK Tadeusz # Z/2074/15 2022
3 s 1 42.96 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ II MACIEJEWSKI Janusz # Z/2060/15 2018 4
4 s 1 43.47 WASIAK Klaudia MKS Truso Elbląg 2000 U16 WN III
5 s 1 43.77 PISKORZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2057/15 2015 3
6 s 1 44.26 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurzętnik # 2001 U16 WN III
1 s 2 45.20 CUPTA Aleksandra PTT Delta Płock 2000 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3094/15 2015 3
2 s 2 45.58 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ IV
3 s 2 45.76 GOS Klaudia RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ IV LDK!
4 s 2 46.73 KUCIŃSKA Weronika MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/2067/15 2015 4
5 s 2 50.00 ŁAWRYNOWICZ Paulina UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN --
1 s 3 44.59 KUCIŃSKA Dominika MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ III B.D. Z/2076/15 2017 BEZ
2 s 3 45.09 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U16 WN IV MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2022
3 s 3 45.37 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2103/15 2021 2
4 s 3 47.15 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
5 s 3 48.31 DEPUTAT Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V
1 s 4 49.32 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 2001 U16 WN --
2 s 4 50.23 MARZEC Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 2000 U16 WN --
3 s 4 50.49 WINNICKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip # 5 LDK!
4 s 4 55.45 LATARSKA Patrycja MUKS Płock 2001 U16 MZ --
1 s 5 47.49 DYBICH Patrycja LKS Lubawa 2000 U16 WN V # LDK!
2 s 5 48.73 KRYSTEK Paulina MUKS Płock 2001 U16 MZ --
3 s 5 56.24 KRASIEJKO Maria UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- LDK!
400 m K
1 f 1 58.83 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 1994 U23 WN II B.D. 3
2 f 1 59.49 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U18 WN III #
3 f 1 59.51 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0443/15 2017 2
4 f 1 64.03 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ IV
5 f 1 65.27 BIAŁAS Bogna KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN --
600 m K
1 s 1 1:40.11 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN III B.D.
2 s 1 1:42.82 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr # Z/2075/15 2021
3 s 1 1:42.95 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ III
4 s 1 1:45.82 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ IV JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
5 s 1 1:46.51 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ V
6 s 1 1:48.04 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U16 WP V #
7 s 1 1:48.66 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022
8 s 1 1:48.90 MISARKO Aleksandra UKS Otrębusy 2000 U16 MZ V GOLJANEK Janusz Z/3962/15 2017 3
  s 1 DNF BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
1 s 2 1:44.23 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ IV LDK!
2 s 2 1:46.32 PAŃCZUK Wiktoria MKS Truso Elbląg 2000 U16 WN V
3 s 2 1:47.45 KRZEMIŃSKA Elżbieta PTT Delta Płock 2001 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/3093/15 2017 BEZ
4 s 2 1:49.40 ZIULEWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN V LDK!
5 s 2 1:50.69 CIARKA Patrycja UKS Filipides Teresin 2001 U16 MZ -- # LDK!
6 s 2 1:55.54 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2019 BEZ
7 s 2 1:59.79 OŚKO Oliwia AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ --
8 s 2 2:00.90 PAŃKA Andżelika MUKS Płock 2001 U16 MZ --
1 s 3 1:40.98 WOJTYCKA Agata PTT Delta Płock 2001 U16 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3092/15 2017 3
2 s 3 1:46.21 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ V LDK!
3 s 3 1:53.71 SADOCH Nikola MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ --
4 s 3 1:57.73 DĄBROWSKA Wiktoria MUKS Płock 2000 U16 MZ --
5 s 3 1:58.52 KAŹMIEROWSKA Milena MUKS Płock 2001 U16 MZ --
6 s 3 2:08.96 KARCZEWSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN --
1000 m K
1 s 1 3:05.09 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ III MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
2 s 1 3:05.39 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 2000 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2022 3
3 s 1 3:06.29 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 2000 U16 MZ III LDK!
4 s 1 3:07.35 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U16 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2022 LDK!
5 s 1 3:15.72 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ IV
6 s 1 3:16.45 KLEKOWICKA Natalia PTT Delta Płock 2000 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3095/15 2017 4
7 s 1 3:18.19 MIROSŁAW Monika WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia BEZ LDK!
8 s 1 3:18.37 GREBER Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 2000 U16 WN IV
9 s 1 3:37.58 KULHAWIK Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN --
1 s 2 3:24.97 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ V B.D. #
2 s 2 3:25.69 GAŁĄZKA Klaudia GKS Wilga Garwolin 2000 U16 MZ V
3 s 2 3:25.97 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ V #
4 s 2 3:28.88 KONIECZNA Agnieszka RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ V LDK!
5 s 2 3:29.98 GODLEWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN V LDK!
6 s 2 3:36.82 JAROSZEK Julia RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -- LDK!
7 s 2 3:38.98 KARPIŃSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN --
8 s 2 3:39.74 STASIUKIEWICZ Patrycja MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -- #
9 s 2 3:40.48 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 2001 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # 4 LDK!
1500 m K
1 f 1 4:51.66 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN III PODOLAK Kazimierz Z/1260/11 2021 2
2 f 1 5:11.31 KOJTEK Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ --
  f 1 DNF PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN -- B.D. 3
  f 1 DNF HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 1998 U18 WN --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.58 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ -2.8 III #
2 s 1 15.81 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U16 WN -2.8 III PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2022
3 s 1 16.45 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -2.8 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 s 1 16.46 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ -2.8 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
5 s 1 17.01 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ -2.8 IV B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
6 s 1 17.42 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2000 U16 WN -2.8 V #
7 s 1 19.82 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 2000 U16 MZ -2.8 --
1 s 2 17.16 KARAŚ Anna RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ -2.4 IV
2 s 2 17.76 WIECZOREK Agata RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ -2.4 V
3 s 2 19.45 MOROZA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U16 MZ -2.4 --
300 m pł K
1 s 1 48.51 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ III #
2 s 1 48.82 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2000 U16 WN III #
3 s 1 49.62 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ IV
4 s 1 52.29 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V
5 s 1 54.85 KACPRZAK Natalia ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ V
1 s 2 53.53 LENDZION Wiktoria KS Zamek Kurzętnik # 2000 U16 WN V
2 s 2 55.55 ŁAWROWSKA Angelika KS Polonia Pasłęk 2001 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/6286/15 2015 BEZ
1 s 3 49.35 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
2 s 3 50.64 KAMIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ IV LDK!
3 s 3 55.29 ŁOBODZIN Wiktoria ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ --
4 s 3 55.76 ROKITA Natalia RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -- # LDK!
4x100 m K
1 s 1 52.90 GOS Klaudia
SZYMAŃSKA Julia
GAJOS Aleksandra
WITKOWSKA Agata
RLTL ZTE Radom 2001
2001
2001
2001
U16 MAZ --


2 s 1 53.05 DEPUTAT Zuzanna
SZCZĘSNA Agata
PRUSIŃSKA Małgorzata
ŻUKOWSKA Julia
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2000
2000
U16 WMZ --

LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/2103/15
2021
2
3 s 1 54.39 CIARKA Natalia
DĄBROWSKA Julia
SZWAJKOWSKA Julia
KALOTA Agata
MUKS Płock 2001
2000
2000
2000
U16 MAZ --


1 s 2 52.70 WOLOWSKA Aleksandra
ŚLIWA Wiktoria
WASIAK Klaudia
PAŃCZUK Wiktoria
MKS Truso Elbląg 2000
2000
2000
2000
U16 WMZ --


2 s 2 53.01 CUPTA Aleksandra
WOJTYCKA Agata
WYSOCKA Zuzanna
KRZEMIŃSKA Elżbieta
PTT Delta Płock 2000
2001
2000
2001
U16 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
Z/3094/15
Z/3092/15
Z/3091/15
Z/3093/15
2015
2017
2016
2017
3
3
3
BEZ
3 s 2 53.35 OSIEWSKA Dżesika
OLEWIECKA Aleksandra
ŁYSIAK Patrycja
PYSKŁO Karolina
OKLA Ostrołęka 2001
2000
2000
2000
U16 MAZ --


Wzwyż K
1 f 1 1.68 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ II
2 f 1 1.62 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U16 MZ II ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
3 f 1 1.51 SZWEJK Justyna MKS Pułtusk 2000 U16 MZ IV
3 f 1 1.51 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN IV
5 f 1 1.48 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV #
6 f 1 1.45 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ IV
7 f 1 1.35 CHIMKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ --
8 f 1 1.35 SZERSZENIEWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN --
9 f 1 1.35 WINNICKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip # 5 LDK!
10 f 1 1.35 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ -- B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022
11 f 1 1.30 KALISZEWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 2001 U16 MZ --
  f 1 NM KLUS Daria MKS Durasan Płońsk # 2001 U16 MZ --
Tyczka K
1 f 1 3.00 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ II WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2022
  f 1 NM OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 4.89 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U16 WN -1.1 IV PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2022
2 f 1 4.73 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U16 MZ -0.8 V KRAWCZAK Andrzej # Z/3925/15 2020 2
3 f 1 4.71 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ -1.0 V
4 f 1 4.66 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ 0.0 V B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022
5 f 1 4.56 KOPERSKA Maja MTE Milanówek 2000 U16 MZ -0.7 V
6 f 1 4.54 PYSKŁO Karolina OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ -2.8 V
7 f 1 4.54 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ -1.1 V
8 f 1 4.50 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -1.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
9 f 1 4.45 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U16 WN -0.4 -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
10 f 1 4.43 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ -0.9 --
11 f 1 4.42 DĄBROWSKA Julia MUKS Płock 2000 U16 MZ -0.4 --
12 f 1 4.22 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ 0.0 --
13 f 1 4.19 STEFANOWSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ -0.9 --
14 f 1 4.11 CIARKA Natalia MUKS Płock 2001 U16 MZ -0.6 --
15 f 1 3.97 KALOTA Agata MUKS Płock 2000 U16 MZ -2.1 --
16 f 1 3.82 WARDA Alicja ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ -1.3 --
17 f 1 3.81 MALIŃSKA Dominika MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ -0.3 --
Kula (3) K
1 f 1 11.20 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ III
2 f 1 10.80 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U16 MZ IV
3 f 1 10.42 SUMIŃSKA Karolina MUKS Płock 2000 U16 MZ IV
4 f 1 10.23 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 2000 U16 WN IV # LDK!
5 f 1 9.92 GAWRYCH Maria OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ IV
6 f 1 9.50 KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 2000 U16 WN V # LDK!
7 f 1 9.33 KOWALCZYK Aleksandra ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ V
8 f 1 9.25 KOZŁOWSKA Roksana LKS Lubawa 2001 U16 WN V
9 f 1 9.19 BIAŁKOWSKA Klaudia ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ V KILAR Krystian Z/5477/15 2016 3
10 f 1 9.17 CHEŁSTOWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ V
11 f 1 9.01 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2001 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2019 3
12 f 1 8.93 SZYMCZYK Sandra OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ V
13 f 1 8.25 CHOJNACKA Klaudia MUKS Płock 2000 U16 MZ --
14 f 1 8.09 DOBROWOLSKA Aleksandra LKS Lubawa 2001 U16 WN --
15 f 1 7.73 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN --
16 f 1 7.57 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN -- LDK!
17 f 1 7.41 WILEŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN --
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.00 SZAFRAŃSKA Wiktoria MKS Pułtusk 2001 U16 MZ III
2 f 1 33.75 GAWRYCH Maria OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ III
3 f 1 30.85 KAŹMIERCZAK Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ IV
4 f 1 30.58 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 2000 U16 WN IV # LDK!
5 f 1 27.68 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ V
6 f 1 25.54 MIERNICKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ V
7 f 1 24.28 CHOJNACKA Klaudia MUKS Płock 2000 U16 MZ V
8 f 1 24.23 BIAŁKOWSKA Klaudia ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ V KILAR Krystian Z/5477/15 2016 3
9 f 1 24.10 SUMIŃSKA Karolina MUKS Płock 2000 U16 MZ V
10 f 1 23.63 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2019 3
11 f 1 23.43 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 2000 U16 WN -- LDK!
12 f 1 22.85 KOZŁOWSKA Roksana LKS Lubawa 2001 U16 WN --
13 f 1 22.70 JASKULSKA Natalia MKS Pułtusk 2001 U16 MZ --
14 f 1 22.40 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN --
15 f 1 22.31 CHIMKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ --
16 f 1 20.92 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN -- LDK!
17 f 1 20.57 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ --
18 f 1 20.43 WILEŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN --
19 f 1 13.66 GUT Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
  f 1 NM KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 2000 U16 WN -- # LDK!
Młot (3) K
1 f 1 23.13 PRZYSTASZ Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN -- #
2 f 1 19.44 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN --
3 f 1 16.57 ŁAWRYNOWICZ Paulina UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN --
Oszczep (500) K
1 f 1 37.30 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ III
2 f 1 33.12 PRZYSTASZ Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN IV #
3 f 1 33.08 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2001 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2019 3
4 f 1 32.31 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ IV B.D. #
5 f 1 30.08 ZAPATKA Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2001 U16 MZ V
6 f 1 29.85 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 2000 U16 WN V LDK!
7 f 1 27.71 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2019 3
8 f 1 24.80 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U16 MZ --
9 f 1 24.15 MOROZA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U16 MZ --
10 f 1 23.38 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
11 f 1 22.70 OGÓREK Anna KS Polonia Pasłęk 2000 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/6284/15 2015 BEZ
12 f 1 22.52 MIERNICKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ --
13 f 1 21.63 JASKULSKA Natalia MKS Pułtusk 2001 U16 MZ --
14 f 1 21.34 GUT Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ --
15 f 1 19.33 KOWALCZYK Aleksandra ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ --
16 f 1 18.96 JAKUBIAK Natalia ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ --
17 f 1 18.94 DOBROWOLSKA Aleksandra LKS Lubawa 2001 U16 WN --
100 m M
1 s 1 11.61 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -1.4 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 s 1 12.00 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U16 MZ -1.4 IV ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2019
3 s 1 12.12 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -1.4 IV
4 s 1 12.19 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ -1.4 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
5 s 1 12.23 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP -1.4 V # LDK!
6 s 1 12.55 GŁUSKI Jacek MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -1.4 V MACIEJEWSKI Janusz Z/2063/15 2015 4
1 s 2 12.15 KONOPKA Jan MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -0.1 IV B.D. Z/2062/15 2015 4
2 s 2 12.23 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -0.1 V
3 s 2 12.29 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 2000 U16 MZ -0.1 V
4 s 2 12.62 DRZEWIŃSKI Jakub LKS Lubawa 2000 U16 WN -0.1 V
5 s 2 12.75 CZYŻEWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -0.1 V B.D. Z/5608/15 2015 5
1 s 3 12.67 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ -0.2 V
2 s 3 12.69 TRZECIAK Adam KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -0.2 V
3 s 3 12.88 TOMASZEWSKI Adam MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -0.2 --
4 s 3 12.90 BIEDRZYCKI Seweryn OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ -0.2 --
5 s 3 12.94 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -0.2 -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
6 s 3 12.96 POPŁAWSKI Jan MKS Durasan Płońsk 2001 U16 MZ -0.2 --
7 s 3 14.37 KOĆ Bartłomiej MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -0.2 -- B.D. Z/5876/15 2015 BEZ
1 s 4 12.72 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ -1.6 V TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 s 4 12.96 TUREMKA Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -1.6 --
3 s 4 13.13 RYBACZUK Eneasz LUKS Orneta 2001 U16 WN -1.6 -- MAKOWSKI Leszek Z/5769/15 2015 5
4 s 4 13.19 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -1.6 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
5 s 4 13.42 KALINOWSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -1.6 --
6 s 4 13.82 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -1.6 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
7 s 4 14.56 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS -1.6 -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/5610/15 2022
300 m M
1 s 1 36.98 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 s 1 37.19 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ II
3 s 1 37.72 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN III
4 s 1 38.02 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U16 MZ III BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2022 3
5 s 1 38.66 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!
6 s 1 41.16 STRYJEWSKI Kacper MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ V
1 s 2 39.42 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP IV # LDK!
2 s 2 40.13 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!
3 s 2 40.14 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
4 s 2 40.50 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ IV B.D. #
5 s 2 40.73 WOIŃSKI Antoni MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ V B.D. Z/2065/15 2015 4
6 s 2 41.70 DRZEWIŃSKI Jakub LKS Lubawa 2000 U16 WN V
1 s 3 37.31 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U16 PM II #
2 s 3 42.36 POPŁAWSKI Jan MKS Durasan Płońsk 2001 U16 MZ V
3 s 3 42.50 RYBACZUK Eneasz LUKS Orneta 2001 U16 WN V MAKOWSKI Leszek Z/5769/15 2015 5
4 s 3 42.73 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2018 4
5 s 3 42.77 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2001 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
400 m M
1 f 1 51.46 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN III
2 f 1 52.23 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN III #
3 f 1 53.28 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN IV
4 f 1 53.90 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U20 PM IV B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2021
  f 1 DNF SŁOMKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN --
600 m M
1 s 1 1:30.83 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ III
2 s 1 1:31.33 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
3 s 1 1:31.98 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
4 s 1 1:34.68 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN IV
5 s 1 1:36.09 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V #
6 s 1 1:36.60 TARKA Sebastian MLKL Płock 2000 U16 MZ V
7 s 1 1:38.34 NEC Seweryn MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ V
8 s 1 1:38.84 KONIOR Jan AKL Ursynów Warszawa 2000 U16 MZ V
1 s 2 1:32.81 FLIS Paweł ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ IV KILAR Krystian Z/2080/15 2015 3
2 s 2 1:33.95 JAKOŃSKI Filip MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ IV
3 s 2 1:35.99 ŻÓŁTOWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ V
4 s 2 1:42.82 ŚLIWIŃSKI Mateusz LKS Lubawa 2000 U16 WN --
5 s 2 1:46.77 NOWAKOWSKI Kacper ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/2175/15 2016 BEZ
6 s 2 1:48.37 DROZD Patryk KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN --
7 s 2 1:52.22 SŁOMKA Konrad ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ --
1000 m M
1 f 1 2:47.94 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U16 WN IV # LDK!
2 f 1 2:51.69 PICHAL Kacper PKS Gwardia Szczytno 2000 U16 WN V
3 f 1 2:53.06 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U16 MA V B.D. Z/2052/15 2022
4 f 1 2:54.39 KIELISZEK Piotr UKS Otrębusy 2000 U16 MZ V
5 f 1 2:55.80 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ V
6 f 1 2:56.03 JABŁOŃSKI Błażej KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V
7 f 1 2:56.91 CZYŻEWSKI Michał KS Polonia Pasłęk 2000 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/6285/15 2015 5
8 f 1 2:58.71 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom # 2000 U16 MZ V
9 f 1 2:59.63 KOPKA Radosław MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ V
10 f 1 3:00.06 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 2001 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/2077/15 2021 3 LDK!
11 f 1 3:32.87 MRÓZ Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN --
1500 m M
1 f 1 4:15.22 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ IV BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
2 f 1 4:17.84 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U18 WN IV
3 f 1 4:19.12 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN --
4 f 1 4:19.49 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U20 WN IV
5 f 1 4:28.44 OLESZCZAK Adrian UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ --
6 f 1 4:29.50 MOSKAL Paweł KS Zamek Kurzętnik # 1997 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota # Z/0749/13 2021
7 f 1 4:38.66 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
8 f 1 4:39.22 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 1999 U18 WN --
9 f 1 4:44.89 BRZOZOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 1998 U18 WN --
  f 1 DNF NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U20 PM -- B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2021
2000 m M
1 f 1 5:52.91 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U16 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/4260/15 2022 2
2 f 1 6:06.34 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U16 MZ III JOBT Andrzej # Z/2323/15 2021
3 f 1 6:23.08 BARCIKOWSKI Arkadiusz GKS Wilga Garwolin 2000 U16 MZ V
4 f 1 6:23.85 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ V TRZOS Leszek B.D. Z/2174/15 2022
5 f 1 6:27.59 GŁAŻEWSKI Dariusz OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ V
6 f 1 6:27.71 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
7 f 1 6:29.79 KAŁASKA Michał GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ V
8 f 1 6:30.50 BĄCZEK Wojciech UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ V
9 f 1 6:31.11 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ V JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
10 f 1 6:38.68 WEREDA Bartosz MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/2058/15 2016 4
11 f 1 6:51.71 CHMIELEWSKI Bartłomiej OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ --
12 f 1 7:04.18 COŁTA Kamil Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN --
13 f 1 7:20.36 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ -- #
14 f 1 7:37.47 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN --
  f 1 DNF KANIECKI Piotr MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.06 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN -2.8 III B.D.
2 s 1 17.03 WOŹNY Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ -2.8 IV
3 s 1 17.10 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -2.8 IV LDK!
4 s 1 17.50 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -2.8 IV #
5 s 1 20.50 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -2.8 --
1 s 2 17.34 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ -0.3 IV TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 s 2 19.39 SOŁTANOWSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -0.3 --
3 s 2 19.77 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.3 -- ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022
  s 2 DNF ZAPALSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -0.3 --
300 m pł M
1 s 1 41.08 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN II B.D.
2 s 1 41.58 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN III #
3 s 1 41.87 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN III #
4 s 1 44.22 SZATAN Kacper ULKS Jedlińsk 2000 U16 MZ IV
5 s 1 45.60 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN V
1 s 2 43.48 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 2000 U16 MZ IV
2 s 2 46.17 TRZECIAK Adam KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V
3 s 2 46.76 SOŁTANOWSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ --
4 s 2 47.10 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ --
5 s 2 47.95 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ --
1 s 3 42.48 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ III
2 s 3 45.97 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ V #
3 s 3 47.46 TARAS Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- LDK!
4x100 m M
1 s 1 46.32 SZYMAŃSKI Damian
SZON Wojciech
DZIADKO Mateusz
BARTNICKI Tomasz
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2000
2000
U16 WMZ --


2 s 1 47.66 KONOPKA Jan
CZYŻEWSKI Mateusz
GŁUSKI Jacek
WOIŃSKI Antoni
MKS Pogoń Siedlce 2000
2000
2000
2000
U16 MAZ -- B.D.
B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
B.D.
Z/2062/15
Z/5608/15
Z/2063/15
Z/2065/15
2015
2015
2015
2015
4
5
4
4
3 s 1 51.10 GRALEWSKI Tomasz
KANIECKI Piotr
KOPAŃSKI Dawid
WÓJCIK Erwin
MKS Durasan Płońsk 2000
2000
2000
2000
U16 MAZ --


4 s 1 51.19 ŻUCHOWSKI Kacper
KOZŁOWSKI Piotr
FAFIŃSKI Paweł
ŚLIWIŃSKI Mateusz
LKS Lubawa 2001
2001
2001
2000
U16 WMZ --

TYKARSKI Marek
Z/5532/15
2019
3
Wzwyż M
1 f 1 1.71 STRYJEWSKI Gabriel MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ V
2 f 1 1.71 STRYJEWSKI Kacper MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ V
3 f 1 1.71 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
4 f 1 1.68 DZIĘGIELEWSKI Jakub MTE Milanówek 2000 U16 MZ V RODOWALD Olaf Z/0760/15 2015 5
5 f 1 1.55 ZDUŃCZYK Mikołaj UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ --
6 f 1 1.50 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2022 LDK!
7 f 1 1.45 ZAPALSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ --
8 f 1 1.40 GRALEWSKI Tomasz MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ --
Tyczka M
1 f 1 3.80 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 2000 U16 MZ III MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2021 2
3 f 1 2.60 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ --
4 f 1 2.40 TARAS Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- LDK!
W dal M
1 f 1 5.87 BREŃSKI Dominik KS Zawkrze Mława 2000 U16 MZ -1.1 V
2 f 1 5.70 KANCLERZ Adrian MKS Pułtusk 2000 U16 MZ +0.3 V
3 f 1 5.42 KOPAŃSKI Dawid MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ -1.2 --
4 f 1 5.40 ZARZYCKI Karol MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -3.9 --
5 f 1 5.33 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ -0.6 --
6 f 1 5.26 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U16 MZ -1.6 -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2019
7 f 1 5.14 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ -0.4 -- BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
8 f 1 4.89 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -1.8 -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
9 f 1 4.84 TOMASZEWSKI Adam MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -0.1 --
10 f 1 4.67 DZIĘGIELEWSKI Jakub MTE Milanówek 2000 U16 MZ -0.4 -- RODOWALD Olaf Z/0760/15 2015 5
11 f 1 4.38 ŻUCHOWSKI Kacper LKS Lubawa 2001 U16 WN -0.4 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.36 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 2000 U16 WN II
2 f 1 15.16 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 f 1 13.58 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ III #
4 f 1 13.43 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ IV #
5 f 1 13.35 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U16 MZ IV SZUSTER Konrad B.D. # Z/1812/15 2022
6 f 1 12.62 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie # 2000 U16 MZ IV
7 f 1 10.74 SIKORA Mateusz RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ V
8 f 1 10.68 MODRZEWSKI Dominik LKS Lubawa 2000 U16 WN V LDK!
9 f 1 9.95 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- LDK!
10 f 1 9.77 MATUSIAK Dawid MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ --
11 f 1 9.40 SADOWSKI Hubert MKS Durasan Płońsk 2000 U16 MZ --
12 f 1 8.26 GUZOWSKI Tomasz LKS Lubawa 2001 U16 WN --
Dysk (1) M
1 f 1 40.35 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ IV #
2 f 1 40.26 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ IV
3 f 1 38.62 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie # 2000 U16 MZ IV
4 f 1 38.20 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN IV
5 f 1 34.11 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
6 f 1 33.86 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 2000 U16 WN V
7 f 1 31.70 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 2000 U16 MZ V
8 f 1 31.33 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
Młot (5) M
1 f 1 31.41 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
2 f 1 26.92 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ --
3 f 1 23.14 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa # 2000 U16 MZ --
Oszczep (600) M
1 f 1 57.22 BAREJA Patryk SKS Feniks Siedlce 2001 U16 MZ II
2 f 1 50.91 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U16 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 f 1 49.42 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U16 MZ III SZUSTER Konrad B.D. # Z/1812/15 2022
4 f 1 45.21 MODRZEWSKI Dominik LKS Lubawa 2000 U16 WN IV LDK!
5 f 1 42.47 BORYSEWICZ Jakub KS Polonia Pasłęk 2000 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/6287/15 2015 4
6 f 1 40.35 WOŹNY Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ V
7 f 1 38.56 ADAMECZEK Damian UKS Gimpas Pasłęk 2000 U16 WN V
8 f 1 37.09 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2022 LDK!
9 f 1 33.06 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U16 MZ -- #
10 f 1 28.98 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ --
11 f 1 26.58 GUZOWSKI Tomasz LKS Lubawa 2001 U16 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2465209960938 sekund