Mungyeong (KOR) 04 - 11.10.2015 6. Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 11.87 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -1.1 | I | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.66 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Sen | KP | -0.3 | M | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | ||||||
3 | f | 11.50 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Sen | KP | +1.6 | M | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||||
5 | f | 11.63 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | +1.6 | M | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 24.20 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | Sen | PM | -1.6 | I | ||||||||||
1 | e | 3 | 23.50 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | Sen | PM | -0.9 | M | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | f | 23.33 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | Sen | PM | +3.2 | M | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
4 | e | 2 | 53.56 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław | 1987 | Sen | DS | M | |||||||||||
5 | f | 53.16 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław | 1987 | Sen | DS | M | ||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 2:06.32 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | I | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | f | 2:00.72 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | MM | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | ||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 4:26.54 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | I | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
f | DNS | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | -- | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 16:00.07 | NAPIERAJ Dominika | KB Falstart Rudniki # | 1991 | Sen | OP | M | NADOLSKI Zbigniew # | Z/1085/12 | 2021 | ||||||||||
Półmaraton K | ||||||||||||||||||||
1 | + | 1:15:36 | STEFANOWICZ Monika | WKS Grunwald Poznań | 1980 | Masters | WP | I | B.D. | |||||||||||
2 | + | 1:15:36 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | Sen | PD | I | B.D. | Z/1932/11 | 2024 | |||||||||
13 | + | 1:15:37 | OCHAL-KALENDAROVA Olga | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | Sen | PD | I | B.D. | Z/0140/13 | 2023 | |||||||||
Maraton K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:31:25 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | Sen | PD | MM | B.D. | Z/1932/11 | 2024 | ||||||||||
1 | 2:32:20 | STEFANOWICZ Monika | WKS Grunwald Poznań | 1980 | Masters | WP | MM | B.D. | ||||||||||||
7 | 2:37:47 | OCHAL-KALENDAROVA Olga | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | Sen | PD | M | B.D. | Z/0140/13 | 2023 | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 13.67 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | Sen | PM | -1.3 | I | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | ||||||
f | DQ | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | Sen | PM | -0.6 | -- | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | ||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
f | DNF |
JESCHKE Marta KIEŁBASIŃSKA Anna WEDLER Weronika POPOWICZ-DRAPAŁA Marika |
POLSKA | 1986 1990 1989 1988 |
Sen | POL | -- |
SKRZYSZOWSKI Jarosław LEWANDOWSKI Jacek |
Z/2684/11 Z/2191/11 |
2024 2024 |
MM MM |
|||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
4 | 3:35.37 |
PTAK Ewelina CICHOCKA Angelika JESCHKE Marta KIEŁBASIŃSKA Anna |
POLSKA | 1987 1988 1986 1990 |
Sen | POL | -- |
LEWANDOWSKI Tomasz SKRZYSZOWSKI Jarosław |
Z/4203/11 Z/2684/11 |
2024 2024 |
MM MM |
|||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 2 | 10.53 | ZIMNIEWICZ Grzegorz | UKS Achilles Leszno | 1991 | Sen | WP | +2.8 | M | GÓRSKI Dariusz | Z/3398/11 | 2022 | M | ||||||
3 | e | 4 | 10.54 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1986 | Sen | KP | +1.3 | M | # | |||||||||
5 | p | 2 | 10.79 | ZIMNIEWICZ Grzegorz | UKS Achilles Leszno | 1991 | Sen | WP | -0.7 | I | GÓRSKI Dariusz | Z/3398/11 | 2022 | M | ||||||
6 | p | 3 | 10.76 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1986 | Sen | KP | -1.4 | I | # | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 21.27 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań | 1984 | Sen | WP | -0.6 | M | B.D. # | |||||||||
4 | p | 1 | 21.11 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań | 1984 | Sen | WP | -0.7 | M | B.D. # | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 3 | 47.74 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Sen | WN | I | KOZŁOWSKI Zbigniew | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||
2 | e | 4 | 47.63 | KRAWCZUK Łukasz | WKS Śląsk Wrocław | 1989 | Sen | DS | I | |||||||||||
5 | p | 1 | 47.33 | KRAWCZUK Łukasz | WKS Śląsk Wrocław | 1989 | Sen | DS | I | |||||||||||
3 | p | 2 | 46.66 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Sen | WN | M | KOZŁOWSKI Zbigniew | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 1:52.30 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | Sen | LU | II | # | ||||||||||
1 | p | 1 | 1:49.22 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | Sen | LU | I | # | ||||||||||
3 | f | 1:46.36 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | Sen | LU | MM | # | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 2 | 3:49.07 | KRAWCZYK Szymon | WKS Śląsk Wrocław | 1988 | Sen | DS | II | |||||||||||
8 | 3:50.19 | KRAWCZYK Szymon | WKS Śląsk Wrocław | 1988 | Sen | DS | II | |||||||||||||
Półmaraton M | ||||||||||||||||||||
3 | + | 1:07:41 | SZOST Henryk | WKS Grunwald Poznań | 1982 | Sen | WP | I | ||||||||||||
4 | + | 1:07:42 | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | Sen | LB | I | # | |||||||||||
6 | + | 1:07:42 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | Sen | KP | I | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | ||||||||
Maraton M | ||||||||||||||||||||
2 | 2:15:37 | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | Sen | LB | M | # | ||||||||||||
5 | 2:17:43 | SZOST Henryk | WKS Grunwald Poznań | 1982 | Sen | WP | I | |||||||||||||
7 | 2:18:03 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | Sen | KP | I | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 13.92 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | Sen | MZ | -1.2 | M | # | |||||||||
2 | e | 3 | 14.03 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1987 | Sen | KP | -0.5 | M | B.D. # | M | ||||||||
2 | f | 13.79 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | Sen | MZ | -0.9 | M | # | ||||||||||
3 | f | 13.84 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1987 | Sen | KP | -0.9 | M | B.D. # | M | |||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
5 | 8:57.89 | DEMCZYSZAK Mateusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1986 | Sen | PD | I | # | ||||||||||||
6 | 8:38.07 | DEMCZYSZAK Mateusz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1986 | Sen | PD | M | # | ||||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 39.73 |
KUBACZYK Robert ZIMNIEWICZ Grzegorz MASZTAK Kamil KUĆ Dariusz |
POLSKA | 1986 1991 1984 1986 |
Sen | POL | -- |
GÓRSKI Dariusz B.D. |
Z/3398/11 |
2022 |
M |
|||||||
1 | f | 39.35 |
KUBACZYK Robert ZIMNIEWICZ Grzegorz MASZTAK Kamil KUĆ Dariusz |
POLSKA | 1986 1991 1984 1986 |
Sen | POL | -- |
GÓRSKI Dariusz B.D. |
Z/3398/11 |
2022 |
M |
||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 3:05.43 |
MARCINISZYN Marcin KOZŁOWSKI Kacper KRAWCZUK Łukasz KRZEWINA Jakub |
POLSKA | 1982 1986 1989 1989 |
Sen | POL | -- |
KOZŁOWSKI Zbigniew |
Z/2130/11 |
2020 |
M |
|||||||
4 | f | 3:04.25 |
MARCINISZYN Marcin KOZŁOWSKI Kacper KRAWCZUK Łukasz KRZEWINA Jakub |
POLSKA | 1982 1986 1989 1989 |
Sen | POL | -- |
KOZŁOWSKI Zbigniew |
Z/2130/11 |
2020 |
M |
||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
3 | 5.20 | WOJCIECHOWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1989 | Sen | KP | M | MICHALSKI Włodzimierz # | Z/2184/11 | 2024 | MM | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3 | e | A | 7.19 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław | 1986 | Sen | DS | +2.0 | II | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | ||||||
8 | f | 7.19 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław | 1986 | Sen | DS | -0.1 | II | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | |||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
3 | 16.55 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław | 1986 | Sen | DS | +1.1 | M | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | ||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
6 | 18.93 | SZYSZKOWSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 1991 | Sen | SL | M | B.D. # | Z/1690/11 | 2024 | ||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
2 | 62.12 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław | 1983 | Sen | DS | MM | |||||||||||||
10 | 54.74 | CZAJKOWSKI Przemysław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Sen | KP | I | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.85174608230591 sekund |