Spała 01.02.2015
1. Sprawdzian Kontrolny PZLA 2015
60 m K
1 1 e 1 7.43 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM
2 10 e 1 7.83 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -- B.D. 2
3 21 e 1 7.98 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
4 22 e 1 8.02 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 1997 U20 MA -- #
5 33 e 1 8.18 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- #
6 39 e 1 8.37 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
7 42 e 1 8.63 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2024 BEZ
1 2 e 2 7.44 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -- #
2 3 e 2 7.51 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS -- B.D. #
3 9 e 2 7.81 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM --
4 20 e 2 7.98 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP -- B.D. B.D. 2
5 29 e 2 8.12 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL --
6 35 e 2 8.22 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
7 37 e 2 8.34 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U18 DS --
8 44 e 2 9.17 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej # Z/3010/20 2024 BEZ
1 11 e 3 7.87 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024
2 23 e 3 8.02 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 1993 U23 WP --
3 25 e 3 8.07 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 1999 U18 DS --
4 26 e 3 8.07 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
5 30 e 3 8.13 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -- #
6 38 e 3 8.34 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
7 40 e 3 8.40 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -- B.D. # 2
1 4 e 4 7.59 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 12 e 4 7.87 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM --
3 13 e 4 7.88 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
4 14 e 4 7.89 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ --
5 31 e 4 8.14 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 43 e 4 8.70 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ -- B.D. # 1
1 5 e 5 7.69 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 1993 U23 PM -- B.D. 1
2 7 e 5 7.76 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- B.D. 2
3 16 e 5 7.94 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2024
4 19 e 5 7.97 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
5 24 e 5 8.06 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA --
6 28 e 5 8.07 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM -- #
7 32 e 5 8.17 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U18 WN -- #
8 34 e 5 8.18 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS --
1 6 e 6 7.74 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN --
2 8 e 6 7.77 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU -- B.D. 2
3 15 e 6 7.92 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -- B.D. # 1
4 17 e 6 7.95 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2024
5 18 e 6 7.97 PIOTROWSKA Diana SKLA Sopot # 1999 U18 PM --
6 27 e 6 8.07 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM --
7 36 e 6 8.23 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2020 2
8 41 e 6 8.48 STACH Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA --
1 f 1 7.40 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM
2 f 1 7.49 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -- #
3 f 1 7.53 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS -- B.D. #
4 f 1 7.61 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
5 f 1 7.67 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN --
6 f 1 7.68 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 1993 U23 PM -- B.D. 1
7 f 1 7.79 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU -- B.D. 2
8 f 1 7.81 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- B.D. 2
1 f 2 7.82 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM --
2 f 2 7.82 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -- B.D. 2
3 f 2 7.86 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
4 f 2 7.87 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024
5 f 2 7.90 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ --
200 m K
1 1 s 1 23.93 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS M B.D. #
2 3 s 1 24.57 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL I #
3 22 s 1 25.75 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 1988 Sen SL II #
4 40 s 1 27.00 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2020 2
1 2 s 2 24.37 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM
2 5 s 2 24.66 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2024 MM
3 30 s 2 26.15 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. B.D. 2
1 4 s 3 24.57 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 U23 LD I B.D. M
2 6 s 3 24.99 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS II B.D. 2
3 19 s 3 25.64 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
4 54 s 3 31.54 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U20 MZ -- B.D. BEZ
1 8 s 4 25.13 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA II B.D. M
2 10 s 4 25.25 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ II #
3 13 s 4 25.35 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ II
4 14 s 4 25.37 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2024
1 11 s 5 25.26 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2024
2 25 s 5 25.83 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA II
3 45 s 5 27.69 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U18 SL IV
1 7 s 6 24.79 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
2 12 s 6 25.27 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
3 15 s 6 25.40 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM II
4 37 s 6 26.87 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL III
1 9 s 7 25.20 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
2 17 s 7 25.47 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U18 LD II B.D. # 1
3 20 s 7 25.72 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD II B.D. 2
1 24 s 8 25.79 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM II
2 27 s 8 25.94 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
3 28 s 8 25.97 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 1997 U20 MA II #
4 36 s 8 26.68 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL III
1 18 s 9 25.56 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM II #
2 26 s 9 25.93 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ II
3 29 s 9 26.04 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP II #
4 46 s 9 27.72 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U18 SL IV
1 16 s 10 25.42 PIOTROWSKA Diana SKLA Sopot # 1999 U18 PM II
2 32 s 10 26.30 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U18 WN III #
3 33 s 10 26.54 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
4 50 s 10 28.23 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA IV B.D. #
1 31 s 11 26.18 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ II JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
2 34 s 11 26.57 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL III #
3 41 s 11 27.02 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U18 SL III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
  s 11 DNF WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
1 38 s 12 26.89 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III B.D. # 2
2 39 s 12 26.94 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP III #
3 42 s 12 27.14 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ III B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 47 s 12 27.81 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ IV #
1 21 s 13 25.73 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024
2 43 s 13 27.37 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ IV #
3 48 s 13 27.86 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ IV B.D. # 1
4 49 s 13 28.08 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ IV
1 35 s 14 26.61 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA III
2 52 s 14 28.69 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA -- #
3 53 s 14 28.94 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2024 BEZ
1 23 s 15 25.76 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. 2
2 44 s 15 27.64 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS IV
3 51 s 15 28.25 STACH Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA IV
300 m K
1 1 s 1 39.40 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ -- #
2 2 s 1 39.51 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -- B.D. M
3 3 s 1 39.81 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ --
4 4 s 1 39.92 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
1 5 s 2 43.39 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024
2 7 s 2 44.65 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ --
3 9 s 2 44.98 ŁUCZAK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 1999 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3612/15 2015 3
1 6 s 3 44.03 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024
2 8 s 3 44.89 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
3 10 s 3 47.94 GAJEWSKA Kinga MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 1998 U18 SK -- JAROS Kazimierz BEZ
4 11 s 3 49.03 TRYBUŁA Agata AZS UMCS Lublin # 1998 U18 LU -- #
400 m K
1 1 s 1 55.72 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM I
2 2 s 1 55.74 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U23 LD I B.D. # M
3 3 s 1 56.04 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 1993 U23 LD I
1 4 s 2 58.94 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
2 5 s 2 59.89 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN III
3 6 s 2 61.97 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1996 U20 PK III #
4 7 s 2 63.00 RUMAN Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA IV
600 m K
1 1 s 1 1:29.97 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993 U23 PM --
2 2 s 1 1:30.31 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
3 3 s 1 1:31.77 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U20 PK -- B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2024
4 4 s 1 1:33.60 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 1998 U18 LD -- #
5 5 s 1 1:33.72 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 1993 U23 SL -- PASZTA Wiesław 1
6 7 s 1 1:37.26 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 U23 LD -- B.D. # 3
7 9 s 1 1:38.41 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
  s 1 DNF SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
1 10 s 2 1:38.77 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL --
2 11 s 2 1:39.13 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
3 14 s 2 1:39.86 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL -- #
4 15 s 2 1:40.19 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL --
5 18 s 2 1:41.81 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U20 PK -- B.D. 2
6 19 s 2 1:42.28 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD -- KOTOWSKI Jan 3
7 20 s 2 1:42.29 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- B.D.
8 24 s 2 1:45.60 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
9 27 s 2 1:47.61 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2024
1 12 s 3 1:39.51 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U16 LU III KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024
2 13 s 3 1:39.59 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U18 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
3 16 s 3 1:41.13 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL -- B.D.
4 17 s 3 1:41.19 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
5 21 s 3 1:42.55 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 1998 U18 SK -- #
6 22 s 3 1:42.57 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
7 23 s 3 1:45.43 DĄBROWSKA Dominika UKS Sprint Stadnicka Wola 1996 U20 SK --
8 25 s 3 1:46.01 PAWEŁCZAK Natalia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
9 28 s 3 1:49.10 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ -- B.D.
1 6 s 4 1:35.58 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
2 8 s 4 1:38.23 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 1997 U20 SK --
3 26 s 4 1:46.51 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS --
4 29 s 4 1:50.29 ZAJĄC Natalia UMKS Nadir Jędrzejów 1998 U18 SK --
5 30 s 4 1:51.14 WOŁYNIEC Oliwia MKS Unia Hrubieszów 1999 U18 LU --
6 31 s 4 1:52.09 GÓRA Natalia LKB Rudnik 1997 U20 SK -- DUDEK Szymon Z/0262/13 2016
7 32 s 4 1:53.37 ZIĘBA Kinga MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK --
8 33 s 4 1:57.01 WAŚ Karolina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U18 LU --
9 34 s 4 2:04.56 BARAŃSKA Julia LKB Rudnik 1999 U18 SK -- DUDEK Sylwester # Z/0655/15 2023
1000 m K
1 1 s 1 2:43.81 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989 Sen MA --
2 2 s 1 2:45.55 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989 Sen PK --
3 3 s 1 2:46.61 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 Sen SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
4 4 s 1 2:53.20 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ --
5 5 s 1 2:53.94 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2022
6 6 s 1 2:55.77 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL -- #
7 7 s 1 2:56.01 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM -- ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
8 8 s 1 2:57.58 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ --
9 9 s 1 3:00.36 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL --
10 16 s 1 3:08.98 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 1997 U20 LD -- #
1 10 s 2 3:03.00 KORNY Karolina LKS Pszczyna 1997 U20 SL --
2 11 s 2 3:05.24 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA -- B.D. # BEZ
3 12 s 2 3:07.23 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ III MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
4 17 s 2 3:11.01 MARKOWSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 1997 U20 SK --
5 22 s 2 3:16.16 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
6 24 s 2 3:22.93 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL -- B.D. # Z/0438/11 2023 3
  s 2 DNF KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN --
1 13 s 3 3:07.46 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU -- B.D. # BEZ
2 14 s 3 3:07.89 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 1996 U20 LD --
3 15 s 3 3:08.12 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
4 18 s 3 3:12.14 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
5 19 s 3 3:12.84 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
6 20 s 3 3:14.63 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL --
7 21 s 3 3:15.67 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ --
8 23 s 3 3:18.46 ZEMŁA Kinga MKS-MOSM Bytom 1996 U20 SL --
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.69 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U18 LD -- B.D. # 1
2 2 e 1 8.89 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
3 3 e 1 9.31 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 1998 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
4 4 e 1 9.48 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U18 MA --
5 5 e 1 9.63 JANOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD --
6 6 e 1 9.83 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
7 7 e 1 10.53 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ --
1 f 1 8.76 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U18 LD -- B.D. # 1
2 f 1 8.81 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
3 f 1 9.35 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 1998 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
4 f 1 9.50 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U18 MA --
5 f 1 9.60 JANOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD --
6 f 1 9.79 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
60 m pł K K
1 1 e 1 8.40 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM
2 2 e 1 8.42 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. # 1
3 3 e 1 8.71 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
4 4 e 1 8.75 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ --
5 5 e 1 8.98 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
1 1 e 2 8.78 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 2 e 2 8.79 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
3 3 e 2 9.28 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP --
4 4 e 2 9.47 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS --
5 5 e 2 9.89 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 6 e 2 11.25 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U20 MZ -- B.D. BEZ
1 f 1 8.33 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM
2 f 1 8.45 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. # 1
3 f 1 8.70 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
4 f 1 8.75 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ --
5 f 1 9.10 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
1 f 2 8.87 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 f 2 8.88 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
3 f 2 9.25 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP --
4 f 2 9.45 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS --
5 f 2 10.20 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 f 2 11.15 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U20 MZ -- B.D. BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.75 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD I B.D. 2
2 f 1 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Sen MA II B.D. B.D. 2
3 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U18 LD III B.D. #
4 f 1 1.55 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 1999 U18 PM III B.D. #
4 f 1 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
Tyczka K
1 f 1 4.10 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM M #
2 f 1 3.40 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ I
3 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
5 f 1 3.20 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U18 PM II ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024
5 f 1 3.20 CELEJ Natalia SKLA Sopot 1999 U18 PM II
7 f 1 3.00 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS II #
8 f 1 2.80 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U16 LD III B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
9 f 1 2.80 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ III
10 f 1 2.60 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U16 SK IV #
11 f 1 2.60 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 2000 U16 SK IV
12 f 1 2.20 KUBIEC Kaja KKL Kielce 2001 U16 SK V
  f 1 NM RYŚ Aleksandra MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS --
  f 1 NM ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -- #
  f 1 NM WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin 1992 Sen ZP -- #
W dal K
1 f 1 6.07 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U20 LD I #
2 f 1 5.98 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 1986 Sen MA I #
3 f 1 5.73 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA II B.D. #
4 f 1 5.70 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ II
5 f 1 5.67 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1994 U23 LB II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
6 f 1 5.57 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 Sen SL II
7 f 1 5.54 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA II
8 f 1 5.53 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II
9 f 1 5.41 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024
10 f 1 5.37 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS III
11 f 1 5.34 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA III B.D. # 1
12 f 1 5.28 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK III WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
13 f 1 5.16 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS III B.D.
14 f 1 4.87 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ IV
15 f 1 4.87 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
16 f 1 4.73 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- B.D. #
Trójskok K
1 f 1 13.45 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 1981 Sen MA M
2 f 1 12.97 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot 1988 Sen PM I
3 f 1 12.68 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA I
4 f 1 12.52 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD I
5 f 1 11.90 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1993 U23 MA II B.D. # 1
6 f 1 11.68 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS II
7 f 1 11.36 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ III B.D. 3
8 f 1 11.32 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS III B.D.
9 f 1 10.65 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS IV
Kula (3) K
1 f 1 17.11 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ I #
2 f 1 14.80 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ I B.D. 1
3 f 1 14.53 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA I #
4 f 1 12.02 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ III B.D. LDK!
Kula (4) K
1 f 1 17.03 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP M NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2022 M
2 f 1 16.36 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA M #
3 f 1 16.03 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP M #
4 f 1 15.84 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD I NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM
5 f 1 15.31 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL I B.D. 1
6 f 1 14.41 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I B.D. # 1
7 f 1 14.10 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
8 f 1 13.02 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD I
9 f 1 11.89 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II
10 f 1 11.89 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4129/11 2024
60 m M
1 1 e 1 6.78 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987 Sen PD --
2 10 e 1 6.96 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP --
3 12 e 1 7.00 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
4 17 e 1 7.04 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS --
5 40 e 1 7.43 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
6 53 e 1 7.66 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 1997 U20 SK -- B.D. # 4
7 56 e 1 7.79 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS --
8 58 e 1 7.96 WĄTŁY Mateusz RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
1 2 e 2 6.79 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --
2 6 e 2 6.90 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 1992 Sen LD --
3 8 e 2 6.94 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin 1986 Sen LU --
4 18 e 2 7.04 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 1992 Sen SL -- #
5 28 e 2 7.25 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ --
6 59 e 2 7.96 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
  e 2 DQ MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 1982 Sen DS --
1 4 e 3 6.86 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 1987 Sen WP --
2 13 e 3 7.00 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -- #
3 14 e 3 7.02 STANKIEWICZ Gabriel KS AZS AWF Wrocław # 1994 U23 DS --
4 25 e 3 7.20 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 1993 U23 WP -- B.D. B.D. 2
5 26 e 3 7.20 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
6 30 e 3 7.27 KOWALSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek
7 35 e 3 7.29 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD -- ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
8 36 e 3 7.30 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
1 3 e 4 6.85 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 11 e 4 6.98 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Sen MZ -- B.D. Z/1716/13 2023 3
3 16 e 4 7.04 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
4 19 e 4 7.06 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1993 U23 PK -- B.D. 1
5 23 e 4 7.12 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD --
6 22 e 4 7.12 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 U23 LU -- B.D. # Z/5085/11 2022 M
7 24 e 4 7.14 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
8 55 e 4 7.77 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL --
1 5 e 5 6.88 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 1992 Sen WP --
2 15 e 5 7.03 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -- B.D. 1
3 29 e 5 7.26 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -- #
4 57 e 5 7.80 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
5 60 e 5 8.17 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ --
1 21 e 6 7.08 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP -- #
2 32 e 6 7.28 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U20 WP -- B.D. B.D. 2
3 33 e 6 7.29 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 1997 U20 LB --
4 34 e 6 7.29 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ --
5 37 e 6 7.33 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
6 38 e 6 7.38 KOS Marek UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL -- B.D. 2
7 52 e 6 7.63 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U16 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
1 7 e 7 6.90 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM
2 9 e 7 6.96 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -- B.D. 3
3 31 e 7 7.28 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- #
4 39 e 7 7.41 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK --
5 42 e 7 7.49 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -- B.D. BEZ
6 45 e 7 7.52 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS --
7 54 e 7 7.71 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
1 20 e 8 7.07 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA --
2 27 e 8 7.23 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA --
3 41 e 8 7.45 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 1999 U18 LD --
4 44 e 8 7.52 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
5 48 e 8 7.58 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
6 50 e 8 7.62 RUS Karol RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
1 43 e 9 7.50 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -- #
2 46 e 9 7.53 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
3 47 e 9 7.55 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U18 LD --
4 49 e 9 7.59 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U20 LD --
5 51 e 9 7.63 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ --
1 f 1 6.76 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987 Sen PD --
2 f 1 6.77 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --
3 f 1 6.81 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 1987 Sen WP --
4 f 1 6.87 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
5 f 1 6.88 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 1992 Sen WP --
6 f 1 6.94 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM
7 f 1 6.95 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 1992 Sen LD --
8 f 1 7.00 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin 1986 Sen LU --
1 f 2 6.98 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Sen MZ -- B.D. Z/1716/13 2023 3
2 f 2 6.99 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -- #
3 f 2 7.00 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -- B.D. 3
4 f 2 7.03 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -- B.D. 1
  f 2 DNF WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
  f 2 DNF TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
200 m M
1 1 s 1 21.16 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 7 s 1 22.05 STANKIEWICZ Gabriel KS AZS AWF Wrocław # 1994 U23 DS II
3 45 s 1 24.02 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U20 PD IV
1 3 s 2 21.39 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987 Sen PD M
2 16 s 2 22.52 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU II B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
3 20 s 2 22.70 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA II B.D. 1
1 2 s 3 21.39 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS M #
2 5 s 3 21.99 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 U23 KP II B.D. 2
3 17 s 3 22.61 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1992 Sen DS II #
4 52 s 3 24.79 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
1 9 s 4 22.17 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS II
2 11 s 4 22.21 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 1982 Sen DS II
3 25 s 4 23.04 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK III
1 6 s 5 22.04 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL II #
2 8 s 5 22.16 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS II
3 12 s 5 22.22 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U20 LU II GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
1 14 s 6 22.37 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1993 U23 PK II B.D. 1
2 30 s 6 23.53 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 1999 U18 LD III
3 55 s 6 25.55 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
1 10 s 7 22.18 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 U23 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
2 15 s 7 22.39 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 1992 Sen LD II
3 29 s 7 23.45 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL III #
4 43 s 7 23.98 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS IV
1 22 s 8 22.90 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS III
2 24 s 8 23.01 KOS Marek UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL III B.D. 2
3 36 s 8 23.68 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1998 U18 SL IV
4 56 s 8 27.34 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ --
1 23 s 9 22.92 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD III ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
2 27 s 9 23.31 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM III
3 37 s 9 23.76 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U20 WP IV B.D. B.D. 2
4 54 s 9 25.50 WĄTŁY Mateusz RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
1 21 s 10 22.77 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II
2 26 s 10 23.07 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III #
3 33 s 10 23.61 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ IV #
1 18 s 11 22.67 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS II #
2 35 s 11 23.68 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U20 LD IV
3 47 s 11 24.19 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 13 s 12 22.22 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL II #
2 31 s 12 23.58 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS III
3 44 s 12 24.01 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL IV
4 51 s 12 24.53 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
1 4 s 13 21.72 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS I
2 32 s 13 23.58 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
3 48 s 13 24.26 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ IV
  s 13 DNF KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1994 U23 DS --
1 34 s 14 23.63 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA IV
2 38 s 14 23.78 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ --
3 39 s 14 23.85 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 1998 U18 WN IV
4 53 s 14 25.23 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS --
1 19 s 15 22.67 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U18 SL II
2 28 s 15 23.44 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
3 40 s 15 23.87 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -- B.D. BEZ
4 50 s 15 24.51 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
1 40 s 16 23.87 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U20 PK IV ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
2 42 s 16 23.92 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA IV #
3 46 s 16 24.14 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP IV
4 49 s 16 24.26 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
300 m M
1 1 s 1 34.01 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 U23 ZP -- B.D. # Z/0373/11 2024 MM
2 2 s 1 34.63 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997 U20 LD --
3 4 s 1 35.28 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024
4 16 s 1 41.30 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK --
1 3 s 2 35.22 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U18 LD --
2 5 s 2 35.67 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -- B.D. 1
3 6 s 2 36.53 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM --
1 7 s 3 36.59 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024
2 8 s 3 37.25 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
3 11 s 3 37.97 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS --
1 9 s 4 37.32 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 1999 U18 LD --
2 10 s 4 37.41 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ --
3 13 s 4 38.56 OLBORSKI Mateusz AZS Łódź 1999 U18 LD --
1 12 s 5 38.03 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 14 s 5 38.59 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 1998 U18 PK --
3 15 s 5 38.63 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
400 m M
1 1 s 1 48.48 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ I #
2 3 s 1 49.28 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II
3 4 s 1 49.70 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL II B.D. # M
4 13 s 1 51.96 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
1 5 s 2 49.97 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań 1995 U23 WP II #
2 8 s 2 50.49 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD II
3 9 s 2 50.69 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U23 LD III SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2021 2
1 7 s 3 50.25 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 1997 U20 PK II
2 10 s 3 51.17 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL III
3 11 s 3 51.20 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 1996 U20 LU III
4 14 s 3 51.98 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA III B.D. 2
1 6 s 4 50.06 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M
2 12 s 4 51.84 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA III B.D. 2
3 15 s 4 52.50 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
1 2 s 5 49.28 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 1987 Sen LD II
2 16 s 5 53.77 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U20 LD IV #
3 17 s 5 55.24 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
500 m M
1 1 s 1 1:00.68 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP -- #
  s 1 DNF CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 U23 DS --
  s 1 DNF FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 1991 Sen DS -- B.D. 1
600 m M
1 1 s 1 1:18.49 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 1990 Sen PK -- ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 2 s 1 1:19.45 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 1996 U20 SL --
3 3 s 1 1:19.78 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ -- #
4 4 s 1 1:20.26 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
5 5 s 1 1:20.47 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -- B.D. # 3
6 6 s 1 1:22.51 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 1998 U18 SL --
7 8 s 1 1:23.06 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 1997 U20 WP --
8 9 s 1 1:23.50 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M
9 16 s 1 1:25.41 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP -- B.D. 2
1 7 s 2 1:22.86 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U18 SL -- B.D. 3
2 13 s 2 1:24.77 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U18 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
3 14 s 2 1:25.12 PABISZ Mirosław KKB MOSiR Krosno 1994 U23 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/0388/12 2020 3
4 15 s 2 1:25.37 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U20 PD -- B.D.
5 17 s 2 1:25.78 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL --
6 18 s 2 1:26.11 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
7 21 s 2 1:26.73 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -- B.D.
8 24 s 2 1:27.64 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL --
1 10 s 3 1:23.87 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL --
2 11 s 3 1:23.91 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
3 12 s 3 1:24.62 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK -- B.D.
4 19 s 3 1:26.26 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK -- #
5 20 s 3 1:26.58 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 1999 U18 LU -- B.D.
6 22 s 3 1:27.25 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA --
7 23 s 3 1:27.60 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U18 SL --
8 25 s 3 1:28.32 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL --
9 26 s 3 1:30.83 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice # 1996 U20 SL -- B.D. BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:24.35 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 1988 Sen ZP -- OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:24.87 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U23 MZ -- B.D. # 1
3 3 s 1 2:24.95 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U23 MZ -- B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # 1
4 4 s 1 2:25.17 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU -- B.D. 2
5 5 s 1 2:25.27 RUDNIK Damian BKS Bydgoszcz # 1995 U23 KP -- #
6 6 s 1 2:28.04 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ --
7 8 s 1 2:29.17 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL --
8 9 s 1 2:29.43 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL --
9 13 s 1 2:32.16 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 1995 U23 MZ --
1 10 s 2 2:29.64 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1996 U20 SL -- PASZTA Wiesław 2
2 11 s 2 2:29.70 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 1980 Masters LU -- KERN Artur Z/4762/11 2022 2
3 14 s 2 2:34.24 PALUCH Mariusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0696/13 2016 2
4 15 s 2 2:34.36 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -- B.D. 2
5 16 s 2 2:34.92 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 1996 U20 SL --
6 21 s 2 2:36.80 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 1993 U23 SK -- DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2024
7 22 s 2 2:37.56 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U18 WN --
8 31 s 2 2:42.39 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ --
1 7 s 3 2:29.10 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 U23 SL -- #
2 17 s 3 2:35.57 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 U20 MZ -- TRZOS Leszek # Z/0310/13 2024 1
3 25 s 3 2:38.24 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 1998 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
4 26 s 3 2:38.66 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK --
5 27 s 3 2:38.83 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
6 29 s 3 2:41.78 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
7 30 s 3 2:42.08 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -- B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
8 32 s 3 2:42.52 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U20 SL -- #
9 37 s 3 2:44.41 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL -- B.D. 3
10 39 s 3 2:46.48 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 1998 U18 LU --
1 18 s 4 2:35.62 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
2 20 s 4 2:36.35 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ -- B.D. Z/0692/13 2015 3
3 23 s 4 2:37.84 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U20 MZ --
4 28 s 4 2:40.23 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
5 33 s 4 2:42.55 POLIKOWSKI Aleksander MKS Unia Hrubieszów 1998 U18 LU --
6 35 s 4 2:43.46 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 1999 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał # Z/2206/15 2018 3
7 36 s 4 2:43.68 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- JARCZOK Miłosz #
1 12 s 5 2:30.21 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD -- B.D. B.D. # Z/4107/11 2024 2
2 19 s 5 2:35.85 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
3 24 s 5 2:37.84 OSEŁKA Przemysław niest. Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. BEZ
4 34 s 5 2:43.23 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL --
5 38 s 5 2:45.74 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
  s 5 DNF BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 1998 U18 LU -- CHYLIŃSKI Andrzej B.D. # Z/1243/14 2022
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.21 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -- JOPEK Mateusz B.D. # Z/1329/14 2020
2 2 e 1 8.45 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
3 3 e 1 8.53 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2024
4 4 e 1 8.68 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
5 5 e 1 8.85 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 f 1 8.14 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -- JOPEK Mateusz B.D. # Z/1329/14 2020
2 f 1 8.54 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
3 f 1 8.75 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 f 1 13.33 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.94 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
2 2 e 1 8.06 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -- B.D.
1 f 1 8.13 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
2 f 1 8.14 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -- B.D.
60 m pł M M
1 1 e 1 8.20 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1992 Sen DS -- #
2 2 e 1 8.51 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 1994 U23 LD --
3 3 e 1 8.53 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1994 U23 LU --
1 f 1 8.10 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1992 Sen DS -- #
2 f 1 8.52 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 1994 U23 LD --
3 f 1 8.70 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1994 U23 LU --
Wzwyż M
1 f 1 2.15 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989 Sen LD I #
2 f 1 2.10 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK I B.D. 1
3 f 1 2.05 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1987 Sen OP II #
4 f 1 2.05 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II
5 f 1 2.00 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD II
6 f 1 1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1992 Sen SL II B.D. 2
7 f 1 1.95 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN II
8 f 1 1.85 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ III
9 f 1 1.85 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN III B.D.
10 f 1 1.80 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS IV B.D.
Tyczka M
1 f 1 4.80 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I #
2 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ I #
2 f 1 4.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ I B.D. #
4 f 1 4.20 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 1995 U23 DS II
5 f 1 4.20 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996 U20 PM II B.D. # BEZ
6 f 1 4.00 DZIAŁOWSKI Jan KKL Kielce 2001 U16 SK II
6 f 1 4.00 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II B.D. Z/1232/13 2
8 f 1 3.60 PIĆ Dominik SKLA Sopot 1997 U20 PM III
9 f 1 3.40 BLEJA Jacek SKLA Sopot 1999 U18 PM IV B.D. B.D. #
W dal M
1 f 1 6.81 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II B.D. 1
2 f 1 6.46 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 1997 U20 SK III B.D. # 4
3 f 1 6.37 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/0080/11 2020 BEZ
4 f 1 6.28 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
5 f 1 6.23 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP -- B.D. B.D. # BEZ
6 f 1 6.01 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U18 PD IV KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024
7 f 1 5.97 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP IV
8 f 1 5.41 OLSZEWSKI Marek W-MKLAM Olsztyn # 1969 Masters WN -- B.D. Z/13603/21 2024
Trójskok M
1 f 1 16.57 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS M JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2024 1
2 f 1 14.97 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 U23 LD I #
3 f 1 14.97 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U23 MZ I
4 f 1 14.93 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 Sen MZ I
5 f 1 13.15 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL IV KORZEŃ Robert # Z/0485/14 2024 1
6 f 1 12.99 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD IV
7 f 1 12.86 GÓRAL Daniel MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1997 U20 SL IV
8 f 1 12.53 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 1998 U18 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
9 f 1 12.34 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
  f 1 NM ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/0080/11 2020 BEZ
  f 1 NM OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ --
  f 1 NM LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot 1988 Sen PM --
Kula (5) M
1 f 1 20.53 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024
2 f 1 15.28 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
3 f 1 13.70 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ III
4 f 1 13.48 STOLARCZYK Szymon RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ IV
5 f 1 13.13 DĄBROWSKI Tymoteusz RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ IV
6 f 1 12.95 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ IV
7 f 1 11.32 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 1998 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/0395/15 2021 3
Kula (6) M
1 f 1 18.09 WALCZYŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 1996 U20 PM I
2 f 1 17.18 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ I
3 f 1 16.71 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I
4 f 1 14.01 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS II
5 f 1 12.18 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 f 1 19.96 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2024
2 f 1 19.40 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 1988 Sen LU M
3 f 1 19.35 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL M B.D. B.D. 2
4 f 1 19.09 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 Sen MZ M
5 f 1 19.07 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL M B.D. # Z/0084/11 2024 MM
6 f 1 18.89 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM
7 f 1 18.82 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU M #
8 f 1 18.12 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U23 MZ M
9 f 1 17.46 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I
10 f 1 17.41 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
11 f 1 16.93 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U23 KP I B.D. M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.1014080047607 sekund