Toruń 13 - 15.02.2015
Halowe mistrzostwa Polski juniorów i juniorów mł.
60 m K
1 1 e 1 7.28 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2024 MM
1 3 e 1 7.83 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- B.D. B.D. # Z/1497/14 2023
2 7 e 1 7.92 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP --
2 6 e 1 7.97 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 1999 U18 DS --
3 7 e 1 8.00 OKUŃ Julia SKLA Sopot 1998 U18 PM --
3 11 e 1 8.01 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U20 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2024 2
4 13 e 1 8.12 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 1996 U20 SL -- B.D. #
4 12 e 1 8.14 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
5 14 e 1 8.23 BENKOWSKA Nina WLKS Wrocław 1998 U18 DS -- #
5 17 e 1 8.45 CHYCZEWSKA Sandra MKL Toruń 1997 U20 KP --
1 2 e 2 7.64 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN --
1 1 e 2 7.76 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024
2 5 e 2 7.73 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. # 1
2 5 e 2 7.92 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- B.D. #
3 8 e 2 7.97 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 U20 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1
3 10 e 2 8.10 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 1998 U18 DS --
4 9 e 2 7.98 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- #
4 11 e 2 8.12 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
5 10 e 2 8.00 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
5 13 e 2 8.15 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -- #
6 14 e 2 8.17 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP --
6 17 e 2 9.31 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U18 LD --
1 3 e 3 7.66 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
1 2 e 3 7.83 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
2 4 e 3 7.69 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U20 PM -- #
2 4 e 3 7.88 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 6 e 3 7.89 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 1996 U20 DS --
3 8 e 3 8.06 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- B.D. KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
4 12 e 3 8.02 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U20 WN --
4 9 e 3 8.07 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL --
5 15 e 3 8.20 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 1996 U20 SL --
5 15 e 3 8.28 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U18 LD --
6 16 e 3 8.26 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 1997 U20 LD --
6 16 e 3 8.51 MURAWSKA Mariola MKL Toruń 1999 U18 KP --
1 f 1 7.27 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2024 MM
1 f 1 7.65 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024
2 f 1 7.60 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN --
2 f 1 7.70 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- B.D. B.D. # Z/1497/14 2023
3 f 1 7.64 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
3 f 1 7.78 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
4 f 1 7.67 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U20 PM -- #
4 f 1 7.84 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
5 f 1 7.74 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. # 1
5 f 1 7.85 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- B.D. #
6 f 1 7.89 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 1996 U20 DS --
6 f 1 7.94 OKUŃ Julia SKLA Sopot 1998 U18 PM --
7 f 1 7.96 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP --
7 f 1 7.97 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 1999 U18 DS --
8 f 1 8.03 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 U20 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1
8 f 1 8.05 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- B.D. KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
1 f 2 7.88 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U20 WN --
1 f 2 8.05 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 1998 U18 DS --
1 f 2 8.05 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL --
2 f 2 7.93 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U20 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2024 2
3 f 2 7.99 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- #
3 f 2 8.06 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
4 f 2 8.02 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
4 f 2 8.08 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
5 f 2 8.10 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 1996 U20 SL -- B.D. #
5 f 2 8.16 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -- #
6 f 2 8.18 BENKOWSKA Nina WLKS Wrocław 1998 U18 DS -- #
6 f 2 8.21 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 1996 U20 SL --
7 f 2 8.20 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U18 LD --
7 f 2 8.23 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 1997 U20 LD --
8 f 2 8.77 MURAWSKA Mariola MKL Toruń 1999 U18 KP --
200 m K
1 1 e 1 24.84 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
1 1 e 1 25.18 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
2 5 e 1 25.51 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
2 5 e 1 25.77 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U18 LB II
3 6 e 1 25.65 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2
3 9 e 1 26.38 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U18 SL III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
4 13 e 1 26.29 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
4 13 e 1 26.86 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 1998 U18 DS III
5 15 e 1 26.56 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK III
5 15 e 1 26.96 GRĘDZIŃSKA Adrianna LKS Górnik Wałbrzych 1998 U18 DS III
1 3 e 2 25.33 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM II #
1 2 e 2 25.33 PIOTROWSKA Diana SKLA Sopot # 1999 U18 PM II
2 4 e 2 25.71 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U18 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024
2 7 e 2 25.81 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. B.D. 2
3 9 e 2 25.90 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP II #
3 7 e 2 26.23 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA II
4 12 e 2 26.79 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK III
4 16 e 2 26.83 KASICA Monika SKLA Sopot # 1996 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
5 18 e 2 27.97 LICZNERSKA Agata MKS Truso Elbląg 1998 U18 WN IV B.D.
1 2 e 3 25.03 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM II
1 3 e 3 25.46 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024
2 11 e 3 26.04 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 1997 U20 MA II #
2 10 e 3 26.38 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP III
3 12 e 3 26.27 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL III
3 14 e 3 26.93 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL III B.D.
4 16 e 3 27.14 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U18 DS III
4 17 e 3 27.51 JÓZIK Paulina LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS IV
1 4 e 4 25.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. 2
1 6 e 4 26.11 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM II
2 8 e 4 25.88 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP II
2 8 e 4 26.33 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM III
3 10 e 4 25.94 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL II
3 11 e 4 26.53 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
4 14 e 4 26.40 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 1997 U20 KP III
4 17 e 4 27.71 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław 3
5 18 e 4 27.63 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 1997 U20 DS IV
1 f 1 24.73 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN I
1 f 1 24.99 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
2 f 1 25.06 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024
2 f 1 25.14 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 1996 U20 PM II
3 f 1 25.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. 2
3 f 1 25.48 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U18 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024
4 f 1 25.42 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U20 PM II #
4 f 1 25.51 PIOTROWSKA Diana SKLA Sopot # 1999 U18 PM II
5 f 1 25.57 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2
5 f 1 25.80 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U18 LB II
6 f 1 25.58 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
6 f 1 26.28 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM III
1 f 2 25.47 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. B.D. 2
1 f 2 26.04 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA II
2 f 2 25.67 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP II
2 f 2 26.19 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP II
3 f 2 25.68 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL II
3 f 2 26.58 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM III
4 f 2 26.38 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 1997 U20 MA III #
4 f 2 26.87 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
5 f 2 26.44 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL III
5 f 2 26.89 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK III
  f 2 DQ SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
  f 2 DQ MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U20 KP -- #
300 m K
1 2 e 1 40.23 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
2 3 e 1 40.32 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
3 14 e 1 42.84 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
4 17 e 1 43.38 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
5 20 e 1 43.68 WYSMYK Kinga LKS Jantar Ustka 1998 U18 PM --
1 1 e 2 39.92 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD -- ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024
2 7 e 2 41.07 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA -- B.D. #
3 16 e 2 43.36 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
4 18 e 2 43.57 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U18 SL --
5 21 e 2 43.81 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ --
1 9 e 3 41.35 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024
2 11 e 3 42.15 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 1999 U18 KP --
3 13 e 3 42.75 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U18 WP --
4 22 e 3 43.93 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024
5 24 e 3 45.10 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 1998 U18 PK --
6 25 e 3 46.19 FORC Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz # 3
1 4 e 4 40.79 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U18 WN -- #
2 10 e 4 42.13 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL --
3 19 e 4 43.62 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U18 SL --
4 23 e 4 44.58 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
1 5 e 5 40.92 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024
2 6 e 5 40.98 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U18 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
3 8 e 5 41.26 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U18 SL -- B.D.
4 12 e 5 42.57 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- #
5 15 e 5 43.18 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U18 SL --
1 f 1 39.72 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD -- ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024
2 f 1 40.04 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
3 f 1 40.67 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
4 f 1 40.89 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U18 WN -- #
5 f 1 41.49 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024
6 f 1 42.38 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U18 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
1 f 2 40.71 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA -- B.D. #
2 f 2 40.98 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL --
3 f 2 41.23 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U18 SL -- B.D.
4 f 2 41.39 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024
5 f 2 42.16 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- #
6 f 2 42.36 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 1999 U18 KP --
400 m K
1 1 e 1 56.49 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP I
2 4 e 1 58.00 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 1997 U20 LD II
3 5 e 1 58.29 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN II
4 9 e 1 58.89 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ II
5 13 e 1 60.73 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL III
1 2 e 2 56.63 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U20 PM II
2 8 e 2 58.69 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U20 SL II B.D. 2
3 10 e 2 60.06 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL III #
4 11 e 2 60.66 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III B.D. # 2
5 20 e 2 64.21 WARDA Krzysztofa MUKS Płock 1997 U20 MZ IV B.D.
1 3 e 3 57.32 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U20 LD II
2 14 e 3 60.84 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ III B.D. # 1
3 16 e 3 61.27 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 1997 U20 DS III
4 18 e 3 62.24 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU IV B.D.
5 19 e 3 63.51 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U20 MZ IV
1 6 e 4 58.32 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
2 7 e 4 58.53 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. BEZ
3 12 e 4 60.73 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1996 U20 PK III
4 15 e 4 61.12 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U20 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/1776/13 2024
5 17 e 4 61.70 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 1997 U20 WP III
1 f 1 54.78 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP I
2 f 1 55.68 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U20 PM I
3 f 1 56.65 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN II
4 f 1 57.21 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U20 LD II
5 f 1 57.88 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 1997 U20 LD II
6 f 1 58.76 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
1 f 2 57.54 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. BEZ
2 f 2 58.71 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ II
3 f 2 60.01 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL III #
4 f 2 61.84 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1996 U20 PK III
600 m K
1 1 e 1 1:36.80 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 1998 U18 LD -- #
2 2 e 1 1:37.17 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 1999 U18 LD --
3 5 e 1 1:40.53 KOHNKE Daria RKS Rumia 1998 U18 PM --
4 6 e 1 1:40.74 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
5 14 e 1 1:42.69 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
6 19 e 1 1:48.01 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2024
7 20 e 1 1:48.06 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024
1 3 e 2 1:39.44 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 1998 U18 PM --
2 8 e 2 1:41.74 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 1998 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz 2
3 12 e 2 1:42.40 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 1998 U18 SK --
4 13 e 2 1:42.52 NAWROCKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 1999 U18 PM --
5 16 e 2 1:44.72 GOŁĘBIEWSKA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. #
6 17 e 2 1:46.18 GÓRSKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD --
7 18 e 2 1:47.90 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 1998 U18 PM --
1 4 e 3 1:39.58 GABRYSZEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 1999 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 3
2 7 e 3 1:41.05 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN --
3 9 e 3 1:41.78 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # 3
4 11 e 3 1:42.19 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- B.D.
4 10 e 3 1:42.19 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
6 15 e 3 1:44.34 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
7 21 e 3 1:48.51 ZAJĄC Natalia UMKS Nadir Jędrzejów 1998 U18 SK --
1 f 1 1:33.47 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 1998 U18 LD -- #
2 f 1 1:37.03 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 1998 U18 PM --
3 f 1 1:37.88 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 1999 U18 LD --
4 f 1 1:39.51 GABRYSZEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 1999 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 3
5 f 1 1:40.58 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 1998 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz 2
6 f 1 1:41.24 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN --
7 f 1 1:42.57 KOHNKE Daria RKS Rumia 1998 U18 PM --
8 f 1 1:48.23 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
1 f 2 1:40.69 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # 3
2 f 2 1:41.43 NAWROCKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 1999 U18 PM --
3 f 2 1:41.58 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
4 f 2 1:42.39 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- B.D.
5 f 2 1:42.57 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
6 f 2 1:43.04 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
7 f 2 1:44.03 GOŁĘBIEWSKA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. #
800 m K
1 3 e 1 2:17.72 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U20 PK III B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2024
2 7 e 1 2:19.73 BAUMGART Weronika LUKS Serock 1997 U20 KP III KUTA Kazimierz 4
3 8 e 1 2:19.90 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM III WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
4 14 e 1 2:25.34 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
5 15 e 1 2:25.40 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP IV B.D. # M
6 17 e 1 2:28.87 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ IV B.D.
1 4 e 2 2:18.32 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
2 5 e 2 2:19.12 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
3 6 e 2 2:19.64 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U20 ZP III B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
4 9 e 2 2:20.39 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U20 PK III B.D. 2
5 16 e 2 2:27.08 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP IV B.D. # 3
6 18 e 2 2:29.84 DĄBROWSKA Dominika UKS Sprint Stadnicka Wola 1996 U20 SK IV
7 19 e 2 2:33.53 STYCZEŃ Berenika SSMKS Parasol Wrocław # 1996 U20 DS -- B.D. BEZ
1 1 e 3 2:17.29 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP II B.D.
2 2 e 3 2:17.37 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
3 10 e 3 2:21.29 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
4 11 e 3 2:21.51 KORNY Karolina LKS Pszczyna 1997 U20 SL III
5 12 e 3 2:24.86 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III #
6 13 e 3 2:24.95 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP III B.D.
1 f 1 2:09.42 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U20 PK I B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2024
2 f 1 2:11.30 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
3 f 1 2:11.49 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP II B.D.
4 f 1 2:12.38 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
5 f 1 2:12.57 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 1
6 f 1 2:17.63 BAUMGART Weronika LUKS Serock 1997 U20 KP III KUTA Kazimierz 4
7 f 1 2:19.14 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM III WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
8 f 1 2:23.31 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U20 ZP III B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
1000 m K
1 1 s 1 2:54.77 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ --
2 2 s 1 2:55.16 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U18 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024
3 3 s 1 2:58.31 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
4 5 s 1 3:04.31 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA -- B.D. # BEZ
5 7 s 1 3:04.95 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 1999 U18 ZP -- #
6 9 s 1 3:05.60 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP -- #
7 11 s 1 3:08.07 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
8 12 s 1 3:09.02 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL -- B.D.
9 14 s 1 3:09.71 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD -- KOTOWSKI Jan 3
10 17 s 1 3:14.46 WAŚKOWSKA Adrianna LKS Vectra Włocławek 1998 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz 4
11 18 s 1 3:17.18 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU -- B.D. # BEZ
1 4 s 2 3:04.09 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2024
2 6 s 2 3:04.59 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN --
3 8 s 2 3:05.48 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0389/15 2024
4 10 s 2 3:05.93 HINZ Kamila RKS Rumia 1999 U18 PM --
5 13 s 2 3:09.54 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1999 U18 PD --
6 15 s 2 3:12.38 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
7 16 s 2 3:12.44 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 1999 U18 ZP --
8 19 s 2 3:18.44 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN --
9 20 s 2 3:20.07 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U18 LD --
10 21 s 2 3:20.36 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1999 U18 PD --
1500 m K
1 f 1 4:29.49 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ I
2 f 1 4:29.54 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U20 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2022
3 f 1 4:39.20 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
4 f 1 4:44.76 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 1997 U20 LD III #
5 f 1 4:47.80 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 1997 U20 ZP III B.D. # 1
6 f 1 4:48.93 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 1996 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
7 f 1 4:53.07 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS III #
8 f 1 4:57.98 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 1996 U20 SL IV
9 f 1 5:01.04 KARABASZ Natalia KL Wałcz 1997 U20 ZP IV DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
10 f 1 5:05.53 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 1996 U20 ZP IV BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/0113/12 2015 BEZ
11 f 1 5:06.63 MARKOWSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 1997 U20 SK IV
12 f 1 5:07.23 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 1996 U20 LD IV
13 f 1 5:16.08 WAŁASZEWSKA Magdalena MKL Maraton Świnoujście 1996 U20 ZP --
3000 m K
1 f 1 9:56.71 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996 U20 LU II JAMROZ Mieczysław Z/0682/12 2019 M
2 f 1 10:02.04 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 1996 U20 LB II
3 f 1 10:03.92 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1997 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
4 f 1 10:08.26 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1996 U20 PM II
5 f 1 10:23.07 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U20 KP II B.D. # 1
6 f 1 10:24.39 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS II
7 f 1 10:30.86 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 1997 U20 PM III B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
8 f 1 10:37.32 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP III
9 f 1 10:38.39 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 1996 U20 DS III B.D. 2
10 f 1 11:03.98 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2024 3
11 f 1 11:12.08 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 1996 U20 LD IV
12 f 1 11:18.31 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU IV B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
13 f 1 11:18.90 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 1996 U20 PM IV
2000 m K
1 1 s 1 6:25.51 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL -- #
2 2 s 1 6:35.05 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2024
3 3 s 1 6:41.56 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 1998 U18 LB -- B.D. 3
4 4 s 1 6:44.15 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
5 5 s 1 6:44.67 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2024 1 LDK!
6 6 s 1 6:46.35 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 1998 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
7 7 s 1 6:50.46 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
8 8 s 1 6:58.81 KIEŁPIKOWSKA Marta UKS Czapla Białe Błota 1998 U18 KP --
9 10 s 1 7:00.52 SZMYGIN Ada MKL Maraton Świnoujście 1998 U18 ZP --
10 17 s 1 7:25.59 MARCINIAK Paulina MOS Zatoka Braniewo 1998 U18 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/0535/14 2015 BEZ
  s 1 DNF PLIŚ Aleksandra MKL Maraton Świnoujście # 1998 U18 ZP --
1 9 s 2 7:00.27 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 1999 U18 LD --
2 11 s 2 7:02.77 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
3 12 s 2 7:02.86 BUL Julia GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
4 13 s 2 7:02.98 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
5 14 s 2 7:04.87 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL --
6 15 s 2 7:10.39 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U18 PM -- B.D. #
7 16 s 2 7:24.85 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ --
8 18 s 2 7:27.43 DĄBROWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
9 19 s 2 8:19.48 BARAŃSKA Julia LKB Rudnik 1999 U18 SK -- DUDEK Sylwester # Z/0655/15 2023
10 20 s 2 8:32.62 DYONIZIAK Maja LKB Rudnik 1998 U18 SK --
  s 2 DNF ŚNIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ --
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.38 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0137/14 2024 MM
2 5 e 1 9.01 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U18 WP --
3 8 e 1 9.08 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 1999 U18 DS -- B.D. # Z/0719/15 2017 2
4 11 e 1 9.24 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
5 15 e 1 9.39 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- B.D.
6 16 e 1 9.39 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U18 MA --
7 20 e 1 9.96 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- #
1 3 e 2 8.89 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U18 LD -- B.D. # 1
2 4 e 2 8.97 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U18 KP -- #
3 6 e 2 9.02 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U18 DS -- #
4 9 e 2 9.16 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 1998 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
5 14 e 2 9.37 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP --
6 18 e 2 9.52 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024
7 19 e 2 9.55 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP --
1 2 e 3 8.77 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024
2 7 e 3 9.03 KUDUK Nikola MKL Szczecin 1998 U18 ZP -- B.D.
3 10 e 3 9.18 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024
4 12 e 3 9.30 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
5 13 e 3 9.34 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. #
6 17 e 3 9.51 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 1999 U18 LD --
7 21 e 3 10.03 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
1 f 1 8.45 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0137/14 2024 MM
2 f 1 8.64 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024
3 f 1 8.80 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U18 LD -- B.D. # 1
4 f 1 8.81 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 1999 U18 DS -- B.D. # Z/0719/15 2017 2
5 f 1 8.96 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U18 DS -- #
6 f 1 8.99 KUDUK Nikola MKL Szczecin 1998 U18 ZP -- B.D.
7 f 1 9.09 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U18 WP --
8 f 1 9.23 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U18 KP -- #
1 f 2 9.07 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024
2 f 2 9.19 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. #
3 f 2 9.21 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
4 f 2 9.23 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP --
5 f 2 9.28 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 1998 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
6 f 2 9.47 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U18 MA --
7 f 2 9.60 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- B.D.
8 f 2 9.70 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
60 m pł K K
1 1 e 1 8.68 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
2 4 e 1 8.90 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB --
3 6 e 1 9.23 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U20 ZP -- #
4 7 e 1 9.30 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
5 8 e 1 9.35 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS --
1 2 e 2 8.84 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 3 e 2 8.86 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/0020/13 2024 1
3 5 e 2 9.22 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP --
4 9 e 2 9.37 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
5 10 e 2 9.37 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- BONK Stanisław
1 f 1 8.57 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
2 f 1 8.75 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 f 1 8.75 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/0020/13 2024 1
4 f 1 8.91 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB --
5 f 1 9.14 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U20 ZP -- #
6 f 1 9.40 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
7 f 1 9.45 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS --
  f 1 DQ GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP --
Wzwyż K
1 f 1 1.73 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U18 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M
1 f 1 1.73 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U18 LD I B.D. #
2 f 1 1.67 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U18 WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0309/14 2024
2 f 1 1.70 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 1997 U20 DS I
3 f 1 1.67 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
3 f 1 1.67 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP II B.D. #
4 f 1 1.67 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II B.D. # 2
4 f 1 1.67 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U18 PM II
5 f 1 1.64 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP II KACZOR Mieczysław Z/0389/14 2020 3
5 f 1 1.64 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 1996 U20 SL II B.D. # 2
6 f 1 1.60 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 1999 U18 LD III B.D.
6 f 1 1.64 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM II B.D. 1
7 f 1 1.60 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM III B.D. #
7 f 1 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD III B.D. # 2
7 f 1 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
8 f 1 1.55 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP III B.D. #
8 f 1 1.55 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 1999 U18 PM III B.D. #
8 f 1 1.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 1999 U18 ZP III
8 f 1 1.55 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 1999 U18 DS III
9 f 1 1.60 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL III B.D. 3
10 f 1 1.60 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
11 f 1 1.55 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III BERNATOWICZ Jolanta B.D. # Z/1436/13 2024 2
12 f 1 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
13 f 1 1.55 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III #
13 f 1 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD III
15 f 1 1.50 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 1998 U18 DS IV
  f 1 NM ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD --
  f 1 NM PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
Tyczka K
1 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U18 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!
1 f 1 4.10 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP M B.D.
2 f 1 3.30 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ I
2 f 1 3.60 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U18 PM I MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. Z/0583/15 2021
3 f 1 3.20 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
3 f 1 3.50 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U18 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024
4 f 1 3.00 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ II
4 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
5 f 1 3.00 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 1996 U20 DS II
5 f 1 3.40 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS I #
6 f 1 3.00 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS II #
6 f 1 3.30 CELEJ Natalia SKLA Sopot 1999 U18 PM I
7 f 1 2.80 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 U20 ZP III #
7 f 1 3.20 WRĘGA Paula OSOT Szczecin 1999 U18 ZP II #
8 f 1 3.20 ZAPADKA Karolina WKS Flota Gdynia 1998 U18 PM II
9 f 1 3.10 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr # Z/0504/15 2020 1
10 f 1 2.90 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ III
  f 1 NM PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
  f 1 NM MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U18 LD --
W dal K
1 f 1 5.85 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA I B.D. #
1 f 1 6.10 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U20 LD I #
2 f 1 5.67 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok 1996 U20 PK II BORA Piotr # Z/1399/12 2023
2 f 1 5.79 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U18 LD II #
3 f 1 5.46 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 1998 U18 WP II
3 f 1 5.58 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS II #
4 f 1 5.26 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN III #
4 f 1 5.53 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024
5 f 1 5.24 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD III
5 f 1 5.48 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II
6 f 1 5.15 STENCEL Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U18 PM III GELO Krystyna Z/0275/14 2024
6 f 1 5.38 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK III WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
7 f 1 5.11 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U18 WP III
7 f 1 5.31 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III #
8 f 1 4.96 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 1998 U18 WP IV
8 f 1 5.20 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
9 f 1 4.63 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ --
9 f 1 4.97 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 1997 U20 ZP IV
Trójskok K
1 f 1 11.82 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS II B.D. #
1 f 1 12.15 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 f 1 11.71 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP II B.D. #
2 f 1 11.93 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 1997 U20 ZP II
3 f 1 11.58 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ II B.D. 3
3 f 1 11.91 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP II
4 f 1 11.52 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
4 f 1 11.68 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP II #
5 f 1 11.32 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1996 U20 DS III
5 f 1 11.45 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 1998 U18 PM III B.D. 2
6 f 1 10.94 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 1997 U20 KP III B.D. # BEZ
6 f 1 11.43 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP III B.D. #
7 f 1 10.42 KURSA Magdalena KS Agros Zamość 1996 U20 LU IV
7 f 1 11.42 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U18 SL III
8 f 1 10.04 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
8 f 1 11.38 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS III B.D.
9 f 1 10.87 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP III
10 f 1 10.70 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
11 f 1 10.55 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U18 LD IV
12 f 1 10.39 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD IV
13 f 1 10.04 SZCZERBICKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U18 LD --
  f 1 NM OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U18 LD --
Kula (3) K
1 f 1 17.30 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ I #
2 f 1 15.68 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M
3 f 1 15.65 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 1998 U18 PM I
4 f 1 15.50 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ I B.D. 1
5 f 1 15.16 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U18 MA I #
6 f 1 14.20 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 1998 U18 DS I
7 f 1 13.75 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 1998 U18 PM II
8 f 1 13.01 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 1998 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
9 f 1 12.90 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 1998 U18 KP III
10 f 1 12.83 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U18 WP III
11 f 1 12.60 SZYPERSKA Agnieszka MGLKS Grom Więcbork 1999 U18 KP III PATEREK Przemysław Z/0693/15 2015 1
12 f 1 12.56 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ III
13 f 1 12.27 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III
14 f 1 11.88 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 1999 U18 PM III
15 f 1 11.81 BRZĄKAŁA Justyna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP III
16 f 1 10.29 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS IV #
Kula (4) K
1 f 1 16.10 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD M NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM
2 f 1 15.01 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD I
3 f 1 13.13 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD I
4 f 1 12.11 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. B.D. 1
5 f 1 12.09 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK II FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024
6 f 1 11.53 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
7 f 1 10.57 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 1996 U20 LD III
8 f 1 10.49 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD III
9 f 1 10.34 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U20 MZ III NISZTOR Stanisław
10 f 1 9.97 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U20 LD IV B.D. BEZ
11 f 1 9.75 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 1997 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
Chód 3 km K
1 1 s 1 13:05.15 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 U20 PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM
1 1 s 1 13:45.96 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ --
2 2 s 1 13:43.08 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2024 MM
2 2 s 1 14:34.13 KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 1998 U18 PM --
3 3 s 1 13:59.59 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 1996 U20 MZ -- AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2022 3 LDK!
3 3 s 1 14:39.85 CZAJA Zuzanna SKLA Sopot 1998 U18 PM -- CZAJA Bogdan 2
4 4 s 1 14:30.80 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997 U20 PK --
4 4 s 1 14:50.75 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U18 PK --
5 5 s 1 14:40.87 KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U20 ZP --
5 5 s 1 15:24.87 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U18 PM --
6 6 s 1 15:11.19 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1996 U20 PK -- #
6 6 s 1 16:05.81 MŁYNEK Wiktoria LKS Stal Mielec 1998 U18 PK --
7 7 s 1 15:42.63 LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ --
7 7 s 1 16:11.04 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 1999 U18 WP -- #
8 8 s 1 15:58.02 LASZUK Anna MKS Żak Biała Podlaska 1997 U20 LU -- #
8 8 s 1 16:14.75 KOZIARSKA Karolina PLKS Gwda Piła 1998 U18 WP --
9 9 s 1 16:21.58 KUŹMA Marcelina KS Gwardia Piła 1998 U18 WP --
10 10 s 1 17:22.32 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 1999 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
11 11 s 1 17:29.75 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 1999 U18 SL --
12 12 s 1 17:33.48 JARGIŁO Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
13 13 s 1 17:45.92 LACH Adrianna KL Lechia Gdańsk 1998 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1510/14 2015 3
14 14 s 1 18:06.67 LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 1999 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
15 15 s 1 18:20.44 MOLENDA Alicja UKS Przełaj Żerków 1999 U18 WP --
16 16 s 1 18:31.81 JAKIMOWICZ Alicja KL Lechia Gdańsk 1999 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/0625/15 2017 3
60 m M
1 1 e 1 6.91 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS --
1 1 e 1 7.05 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U18 DS --
2 7 e 1 7.03 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
2 7 e 1 7.20 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK --
3 8 e 1 7.07 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
3 11 e 1 7.26 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 1999 U18 DS -- #
4 10 e 1 7.11 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
4 16 e 1 7.34 SZCZECINA Gabriel KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
5 13 e 1 7.22 BOROWSKI Jakub SKLA Słupsk 1996 U20 PM -- ZAKRZEWSKI Bogdan # Z/0685/15 2015 3
5 17 e 1 7.35 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 1999 U18 DS --
6 22 e 1 7.50 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 1998 U18 WN --
6 18 e 1 7.69 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
7 29 e 1 7.70 LIPIŃSKI Bartosz MMKS Gdańsk 1998 U18 PM --
1 2 e 2 6.96 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
1 3 e 2 7.08 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 5 e 2 6.98 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. 1
2 5 e 2 7.18 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL --
3 6 e 2 6.98 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2024 M
3 6 e 2 7.19 KORKOWSKI Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1998 U18 PM --
4 12 e 2 7.21 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ -- B.D.
4 10 e 2 7.25 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 1998 U18 LD -- B.D. Z/1255/14 2017 3
5 14 e 2 7.24 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA --
5 19 e 2 7.40 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP -- #
6 21 e 2 7.47 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 1998 U18 DS --
6 17 e 2 7.66 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 1997 U20 LD --
7 27 e 2 7.66 RUDA Rafał KKL Rodło Kwidzyn 1998 U18 PM --
1 3 e 3 6.97 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin 1997 U20 ZP -- #
1 2 e 3 7.06 BUCIAK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U18 DS --
2 4 e 3 6.98 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
2 4 e 3 7.14 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- #
3 9 e 3 7.10 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 9 e 3 7.25 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 1998 U18 WP --
4 11 e 3 7.13 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP -- B.D. # 3
4 12 e 3 7.26 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ --
5 15 e 3 7.25 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
5 13 e 3 7.28 BAJEK Sylwester MKL Szczecin 1999 U18 ZP -- #
6 16 e 3 7.31 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U20 LD --
6 20 e 3 7.42 CZURYLIK Michał MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
7 23 e 3 7.52 GOŁĘBIEWSKI Wojciech KKL Rodło Kwidzyn 1998 U18 PM --
  e 3 DNF WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 1999 U18 WN --
1 8 e 4 7.22 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ --
2 14 e 4 7.28 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 15 e 4 7.31 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U18 MA --
4 18 e 4 7.36 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
5 24 e 4 7.53 BANASZAK Jakub LIUKS Kruszwica 1998 U18 KP --
6 25 e 4 7.53 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 1998 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
7 26 e 4 7.54 GIŻYŃSKI Adam MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0161/15 2017 2
8 28 e 4 7.66 MICHAŁOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno # 1999 U18 WP --
1 f 1 6.89 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS --
1 f 1 7.01 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U18 DS --
2 f 1 6.92 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 f 1 7.04 BUCIAK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U18 DS --
3 f 1 6.95 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2024 M
3 f 1 7.07 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ --
3 f 1 7.07 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
4 f 1 6.98 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin 1997 U20 ZP -- #
5 f 1 6.99 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
5 f 1 7.11 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL --
6 f 1 7.00 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
6 f 1 7.13 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- #
7 f 1 7.03 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
7 f 1 7.16 KORKOWSKI Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1998 U18 PM --
8 f 1 7.11 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. 1
8 f 1 7.18 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK --
1 f 2 7.09 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP -- B.D. # 3
1 f 2 7.11 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 1999 U18 DS -- #
2 f 2 7.10 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 f 2 7.19 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 1998 U18 LD -- B.D. Z/1255/14 2017 3
3 f 2 7.14 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
3 f 2 7.21 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
4 f 2 7.17 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
4 f 2 7.25 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U18 MA --
5 f 2 7.24 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U20 MA --
5 f 2 7.33 SZCZECINA Gabriel KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
6 f 2 7.28 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U20 LD --
6 f 2 7.36 BAJEK Sylwester MKL Szczecin 1999 U18 ZP -- #
7 f 2 7.49 BOROWSKI Jakub SKLA Słupsk 1996 U20 PM -- ZAKRZEWSKI Bogdan # Z/0685/15 2015 3
7 f 2 7.51 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ --
  f 2 DQ POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 1998 U18 WP --
200 m M
1 2 e 1 22.05 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U20 KP II
1 1 e 1 22.41 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP II B.D. Z/0387/14 2022
2 14 e 1 23.17 OLENDER Michał MKL Toruń 1996 U20 KP III
2 7 e 1 23.35 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL III
3 15 e 1 23.19 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD III ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
3 21 e 1 26.43 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 1999 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
4 20 e 1 23.42 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 U20 LD III B.D.
5 21 e 1 23.45 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 1996 U20 SL III
  e 1 DQ POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS --
1 4 e 2 22.15 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS II
1 5 e 2 23.17 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM III B.D. 1
2 7 e 2 22.61 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II B.D. 1
2 8 e 2 23.47 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS III
3 11 e 2 22.98 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 1996 U20 WN III
3 10 e 2 23.57 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN III #
4 17 e 2 23.36 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
4 18 e 2 24.44 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS --
5 23 e 2 24.43 FLORKOWSKI Radosław MKS Truso Elbląg 1996 U20 WN --
5 20 e 2 24.99 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U18 PD -- B.D. Z/0535/15 2023
1 1 e 3 22.01 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U20 PM II #
1 2 e 3 22.90 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP III
2 6 e 3 22.51 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U20 WP II PAWŁOWSKI Wojciech 3
2 11 e 3 23.70 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 1999 U18 LD IV
3 9 e 3 22.72 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. # 3
3 13 e 3 23.86 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U18 LD IV
4 16 e 3 23.29 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ III
4 17 e 3 24.33 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS IV #
5 22 e 3 24.18 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD IV
5 19 e 3 24.81 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. 3
1 5 e 4 22.48 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II
1 4 e 4 23.01 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL III B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2024
2 12 e 4 23.00 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U20 LD III ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 6 e 4 23.32 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ III
3 13 e 4 23.09 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U20 SL III
3 12 e 4 23.77 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 1998 U18 KP IV #
4 18 e 4 23.38 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA III
4 16 e 4 24.27 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ IV
1 3 e 5 22.14 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
1 3 e 5 22.97 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III #
2 8 e 5 22.62 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 1997 U20 KP II
2 9 e 5 23.55 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U18 LD III #
3 10 e 5 22.84 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK III
3 14 e 5 23.89 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 1999 U18 DS IV B.D. B.D. 3
4 19 e 5 23.39 MADEJ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP III
4 15 e 5 23.94 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 1998 U18 LD IV
5 24 e 5 25.29 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 U20 SL -- #
1 f 1 21.98 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U20 KP II
1 f 1 22.10 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP II B.D. Z/0387/14 2022
2 f 1 22.03 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U20 PM II #
2 f 1 22.67 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP II
3 f 1 22.37 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
3 f 1 22.91 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III #
4 f 1 22.75 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U20 WP II PAWŁOWSKI Wojciech 3
4 f 1 23.15 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL III B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2024
5 f 1 23.64 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ IV
6 f 1 25.79 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- B.D. 1
  f 1 DNF GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
  f 1 DQ WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U20 DS --
1 f 2 22.28 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II B.D. 1
1 f 2 23.32 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL III
2 f 2 22.40 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 1997 U20 KP II
2 f 2 23.47 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U18 LD III #
3 f 2 22.66 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U20 PK II
3 f 2 23.49 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN III #
4 f 2 22.90 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP III B.D. # 3
4 f 2 23.78 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 1999 U18 LD IV
5 f 2 23.24 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 1996 U20 WN III
5 f 2 23.94 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 1998 U18 KP IV #
  f 2 DQ KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS --
300 m M
1 4 e 1 35.27 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL --
2 14 e 1 36.65 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
3 18 e 1 37.20 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 1999 U18 LD --
4 24 e 1 37.65 MARCHWICKI Maciej UKS 12 Kalisz 1998 U18 WP --
5 32 e 1 38.63 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
1 2 e 2 35.16 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U18 SL --
2 12 e 2 36.60 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
3 16 e 2 36.93 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
4 20 e 2 37.38 JENDRZEJCZAK Damian OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- #
5 33 e 2 38.73 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 1998 U18 WN -- B.D.
1 3 e 3 35.16 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U18 LD --
2 7 e 3 35.98 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
3 15 e 3 36.89 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1998 U18 SL --
4 22 e 3 37.47 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS --
1 1 e 4 34.69 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024
2 11 e 4 36.37 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U18 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz
3 17 e 4 37.05 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U18 ZP -- #
4 28 e 4 37.96 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
5 31 e 4 38.36 PIETRZAK Kacper RKS Łódź # 1999 U18 LD --
1 6 e 5 35.68 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
2 13 e 5 36.63 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań 1998 U18 WP --
3 21 e 5 37.42 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL --
4 25 e 5 37.68 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB --
5 34 e 5 39.17 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 1998 U18 LD -- B.D. BEZ
1 9 e 6 36.21 WALUKIEWICZ Mikołaj BKS Bydgoszcz 1998 U18 KP -- B.D.
2 10 e 6 36.36 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL --
3 19 e 6 37.27 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
4 29 e 6 38.02 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U18 SL -- B.D. 3
5 30 e 6 38.19 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U18 MZ -- #
1 5 e 7 35.62 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024
2 8 e 7 36.10 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ --
3 23 e 7 37.49 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -- #
4 26 e 7 37.83 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
5 27 e 7 37.94 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
1 f 1 34.38 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024
2 f 1 34.43 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U18 SL --
3 f 1 34.85 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U18 LD --
4 f 1 35.33 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL --
5 f 1 36.23 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024
6 f 1 36.54 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
1 f 2 36.21 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL --
2 f 2 36.26 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ --
3 f 2 36.73 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U18 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz
4 f 2 36.78 WALUKIEWICZ Mikołaj BKS Bydgoszcz 1998 U18 KP -- B.D.
5 f 2 36.89 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
  f 2 DQ WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
400 m M
1 1 e 1 48.46 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997 U20 LD I
2 4 e 1 49.23 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II
3 10 e 1 51.19 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1997 U20 LB III
4 11 e 1 52.11 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U20 SL III
5 17 e 1 52.51 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD III CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
6 23 e 1 54.50 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK IV
1 2 e 2 48.53 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS II
2 7 e 2 49.67 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
3 14 e 2 52.24 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP III B.D. # 2
4 18 e 2 52.67 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III B.D. 3
5 20 e 2 53.22 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
1 6 e 3 49.57 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ II
2 9 e 3 50.18 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
3 12 e 3 52.21 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U20 ZP III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
4 15 e 3 52.42 NESKA Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1997 U20 SL III
5 19 e 3 52.76 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz 1997 U20 KP IV KASZEWSKI Tomasz BEZ
1 3 e 4 49.08 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M
2 8 e 4 50.02 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II
3 13 e 4 52.23 KULIGOWSKI Dariusz MMKS Gdańsk 1997 U20 PM III
4 22 e 4 54.17 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 1996 U20 MZ IV
5 25 e 4 55.98 WOJTASZEK Mateusz UKS 12 Kalisz 1997 U20 WP --
1 5 e 5 49.26 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD II
2 16 e 5 52.47 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
3 21 e 5 53.68 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 1997 U20 WN IV
4 24 e 5 55.86 KWAŚNIEWSKI Jakub UKS Wyspiański Szubin 1997 U20 KP -- B.D. BEZ
  e 5 DNF KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 1997 U20 PK --
1 f 1 48.42 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS I
2 f 1 48.78 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997 U20 LD II
3 f 1 48.80 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M
4 f 1 49.02 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II
5 f 1 50.06 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD II
1 f 2 49.76 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
2 f 2 50.13 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II
3 f 2 51.40 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
4 f 2 52.61 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U20 SL III
600 m M
1 2 e 1 1:23.75 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 1998 U18 SL --
2 9 e 1 1:25.69 DRABENT Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U18 WP -- FUS Jan 4
3 11 e 1 1:25.81 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -- B.D.
4 12 e 1 1:26.02 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # 3
5 13 e 1 1:26.46 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. 3
6 25 e 1 1:38.37 SIEKIERSKI Kacper UKS Wyspiański Szubin 1998 U18 KP --
7 26 e 1 1:38.64 MAJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
1 8 e 2 1:25.67 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U18 WN --
2 14 e 2 1:27.18 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2024
3 15 e 2 1:27.43 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U18 SL --
4 18 e 2 1:27.68 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 1998 U18 PK -- #
5 22 e 2 1:31.39 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN -- #
6 23 e 2 1:31.92 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 1998 U18 WN --
7 24 e 2 1:33.46 WOJCIECHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
1 3 e 3 1:24.01 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK -- B.D.
2 4 e 3 1:24.23 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M
3 10 e 3 1:25.77 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 1999 U18 KP --
4 16 e 3 1:27.59 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS --
5 17 e 3 1:27.62 WIŚNIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ -- B.D. Z/0164/15 2023
6 19 e 3 1:28.74 LEWKOWICZ Arkadiusz LKS Vectra Włocławek # 1998 U18 KP --
1 1 e 4 1:23.40 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
2 5 e 4 1:24.29 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD --
3 6 e 4 1:24.85 PIOTROWSKI Konrad RKS Rumia 1998 U18 PM --
4 7 e 4 1:25.17 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
5 20 e 4 1:29.83 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
6 21 e 4 1:30.78 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U18 PM --
1 f 1 1:23.28 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 1998 U18 SL --
2 f 1 1:23.30 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD --
3 f 1 1:23.82 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U18 WN --
4 f 1 1:24.23 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U18 LU -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
5 f 1 1:24.76 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
6 f 1 1:25.29 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M
7 f 1 1:25.77 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK -- B.D.
8 f 1 1:30.77 PIOTROWSKI Konrad RKS Rumia 1998 U18 PM --
1 f 2 1:26.43 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2024
2 f 2 1:26.61 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 1999 U18 KP --
3 f 2 1:27.21 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ -- B.D.
4 f 2 1:28.43 DRABENT Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U18 WP -- FUS Jan 4
5 f 2 1:29.21 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # 3
6 f 2 1:29.24 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS --
7 f 2 1:29.50 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. 3
8 f 2 1:31.28 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U18 SL --
800 m M
1 7 e 1 2:00.78 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP III
2 8 e 1 2:01.11 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM III
3 10 e 1 2:01.98 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U20 LD III
4 13 e 1 2:03.03 SZALA Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP IV #
5 14 e 1 2:03.05 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U20 PD IV B.D.
6 19 e 1 2:08.40 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1997 U20 PM --
1 3 e 2 1:56.88 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2024
2 4 e 2 1:57.21 OCZKI Jakub MKL Toruń 1996 U20 KP III
3 5 e 2 1:57.86 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U20 MA III CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0056/13 2024
4 11 e 2 2:02.00 NARLOCH Damian KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM III
5 15 e 2 2:03.53 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ IV
6 16 e 2 2:03.57 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 1996 U20 PM IV
7 18 e 2 2:04.76 CHABOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1997 U20 PM IV
1 1 e 3 1:56.49 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
2 2 e 3 1:56.67 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. # 3
3 6 e 3 1:57.94 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III #
4 9 e 3 2:01.87 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 1997 U20 LD III
5 12 e 3 2:02.56 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV
6 17 e 3 2:04.31 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ IV
1 f 1 1:55.17 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2024
2 f 1 1:56.09 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP II
3 f 1 1:56.75 OCZKI Jakub MKL Toruń 1996 U20 KP II
4 f 1 1:57.03 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III B.D. # 3
5 f 1 1:57.37 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
6 f 1 1:57.71 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U20 MA III CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0056/13 2024
7 f 1 2:01.21 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III #
8 f 1 2:01.28 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM III
1000 m M
1 1 s 1 2:33.35 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1
2 2 s 1 2:33.49 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U18 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
3 3 s 1 2:35.33 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 1998 U18 PM --
4 4 s 1 2:36.26 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U18 SL -- B.D. 3
5 5 s 1 2:37.58 NOGALSKI Denis LKS Lubusz Słubice 1998 U18 LB --
6 6 s 1 2:39.88 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 1999 U18 LU -- B.D.
7 7 s 1 2:40.23 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
8 8 s 1 2:40.83 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 U18 LD --
9 9 s 1 2:41.81 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
10 11 s 1 2:43.20 POLIKOWSKI Aleksander MKS Unia Hrubieszów 1998 U18 LU --
11 14 s 1 2:44.57 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL --
12 15 s 1 2:46.07 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. 3
13 18 s 1 2:51.44 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
1 10 s 2 2:42.11 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ --
2 12 s 2 2:43.70 CZERWIŃSKI Filip KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
3 13 s 2 2:43.81 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1998 U18 PK --
4 16 s 2 2:46.77 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 1999 U18 LD --
5 17 s 2 2:49.21 WILEMSKI Nikolas GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
6 19 s 2 2:52.82 BRZOZOWSKI Dawid LUKS Start Nakło 1999 U18 KP --
7 20 s 2 2:55.12 MAŃSKI Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
8 21 s 2 2:57.02 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2024
9 22 s 2 2:58.76 MARASZ Kacper LUKS Start Nakło 1999 U18 KP --
10 23 s 2 2:59.23 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- WOSIEK Jacek Z/0357/15 2024
11 24 s 2 3:00.23 MUZOLF Sebastian LUKS Start Nakło 1999 U18 KP --
1500 m M
1 f 1 4:01.23 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II B.D. BEZ
2 f 1 4:01.39 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 1996 U20 SL II
3 f 1 4:02.63 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U20 MZ III
4 f 1 4:02.98 SABAT Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 1996 U20 PK III
5 f 1 4:03.03 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ III #
6 f 1 4:04.25 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U20 LD III B.D. # 2
7 f 1 4:07.10 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U20 LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2024
8 f 1 4:09.07 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 1996 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
9 f 1 4:09.51 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP III B.D. 2
10 f 1 4:10.82 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U20 PM III B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
11 f 1 4:12.09 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK IV
12 f 1 4:18.58 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U20 PM IV
13 f 1 4:26.48 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 1997 U20 KP --
3000 m M
1 1 s 1 8:35.95 SOWIŃSKI Patryk MKS Sambor Tczew 1996 U20 PM II B.D. # Z/0520/12 2023
2 2 s 1 8:37.36 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 U20 MZ II TRZOS Leszek # Z/0310/13 2024 1
3 3 s 1 8:38.46 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
4 4 s 1 8:40.01 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1996 U20 SL II PASZTA Wiesław 2
5 5 s 1 8:40.13 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 1996 U20 PM II
6 6 s 1 8:50.00 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 1996 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
7 7 s 1 8:54.87 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 1996 U20 SL III
8 8 s 1 8:56.66 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U20 PM III B.D. # Z/0270/13 2021
9 9 s 1 8:57.86 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 1997 U20 PM III
10 10 s 1 9:05.64 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III #
11 11 s 1 9:07.72 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U20 MZ III
12 15 s 1 9:14.17 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U20 WN III
1 12 s 2 9:09.02 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS III
2 13 s 2 9:11.99 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL III
3 14 s 2 9:13.41 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 1996 U20 KP III KARNAS Zbigniew Z/0750/12 2017 3
4 16 s 2 9:20.57 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1997 U20 MA IV #
5 17 s 2 9:22.96 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
6 18 s 2 9:32.24 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 1996 U20 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0751/12 2019 4
7 19 s 2 9:34.67 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U20 SL IV #
8 20 s 2 9:37.28 MROŻEK Filip UKS Wiking Rychnowy 1997 U20 PM IV
9 21 s 2 9:48.67 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 1997 U20 PM IV B.D. BEZ
10 22 s 2 9:57.86 OZGA Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 1996 U20 PM IV
2000 m M
1 1 s 1 5:37.04 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ --
2 2 s 1 5:38.33 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 1998 U18 PM --
3 3 s 1 5:40.46 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 1998 U18 LB --
4 4 s 1 5:43.00 WIELGUS Mateusz KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD -- #
5 5 s 1 5:43.34 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2024
6 6 s 1 5:47.33 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
7 7 s 1 5:51.41 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- JARCZOK Miłosz #
8 8 s 1 5:52.84 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -- B.D. # 2
9 9 s 1 5:54.27 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U18 PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
10 10 s 1 5:55.54 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD -- #
11 11 s 1 5:57.42 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 1998 U18 DS -- #
12 15 s 1 6:02.92 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 1998 U18 MZ --
13 16 s 1 6:08.81 WIŚNIEWSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 1999 U18 PM --
14 18 s 1 6:10.88 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
1 12 s 2 5:57.46 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa # 1998 U18 MZ --
2 13 s 2 6:00.31 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -- B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
3 14 s 2 6:01.05 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS --
4 17 s 2 6:09.85 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
5 19 s 2 6:14.10 MALICH Kacper ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
6 20 s 2 6:15.41 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 1998 U18 LU --
7 21 s 2 6:18.89 JASKÓLSKI Mateusz KS Łomżanie Łomża 1999 U18 PD --
8 22 s 2 6:25.17 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U18 PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2024
9 23 s 2 6:34.29 SZREDER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 1998 U18 PM --
10 24 s 2 6:35.76 SZWED Maciej ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
  s 2 DNF LASKOWSKI Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP --
60 m pł M J Mł M
1 2 e 1 8.00 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- #
2 6 e 1 8.29 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
3 7 e 1 8.35 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS --
4 10 e 1 8.54 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1
5 14 e 1 8.78 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 1999 U18 DS --
6 15 e 1 8.80 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 1 e 2 7.87 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U18 ZP -- B.D. M
2 4 e 2 8.22 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 11 e 2 8.58 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 1998 U18 ZP --
4 12 e 2 8.59 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U18 PM --
5 16 e 2 8.86 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1
1 3 e 3 8.05 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -- JOPEK Mateusz B.D. # Z/1329/14 2020
2 5 e 3 8.29 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2024
3 8 e 3 8.40 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U18 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
4 9 e 3 8.52 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 1998 U18 WP --
5 13 e 3 8.72 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2
6 17 e 3 8.92 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
1 f 1 7.84 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U18 ZP -- B.D. M
2 f 1 7.95 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -- #
3 f 1 8.00 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS -- JOPEK Mateusz B.D. # Z/1329/14 2020
4 f 1 8.21 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
5 f 1 8.27 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS --
6 f 1 8.30 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2024
7 f 1 8.69 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U18 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
8 f 1 9.07 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
1 f 2 8.50 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2
2 f 2 8.51 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 1998 U18 ZP --
3 f 2 8.51 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U18 PM --
4 f 2 8.55 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 1998 U18 WP --
5 f 2 8.67 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
6 f 2 8.75 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 1999 U18 DS --
7 f 2 8.90 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1
  f 2 DQ DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.99 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
2 4 e 1 8.18 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
3 9 e 1 8.42 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 1996 U20 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
4 11 e 1 8.45 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
5 12 e 1 8.45 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U20 ZP --
6 18 e 1 8.89 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS -- B.D. # 1
  e 1 DQ ŹREBIEC Hubert ULKS Technik Trzcinica 1996 U20 PK --
1 2 e 2 8.08 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -- B.D.
2 6 e 2 8.22 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 1996 U20 LB -- B.D. 2
3 7 e 2 8.30 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 1996 U20 DS --
4 10 e 2 8.45 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
5 14 e 2 8.56 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 1996 U20 DS --
6 15 e 2 8.68 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP -- B.D. 3
1 3 e 3 8.09 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA --
2 5 e 3 8.21 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
3 8 e 3 8.33 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. BEZ
4 13 e 3 8.50 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 1997 U20 LD --
5 16 e 3 8.71 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD -- B.D. 3
6 17 e 3 8.78 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP -- #
1 f 1 7.96 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
2 f 1 8.07 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -- B.D.
3 f 1 8.12 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
4 f 1 8.13 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA --
5 f 1 8.15 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 1996 U20 LB -- B.D. 2
6 f 1 8.16 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS -- #
7 f 1 8.28 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. BEZ
8 f 1 8.37 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 1996 U20 DS --
1 f 2 8.34 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 1997 U20 LD --
2 f 2 8.35 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
3 f 2 8.37 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 1996 U20 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
4 f 2 8.42 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
5 f 2 8.43 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U20 ZP --
6 f 2 8.56 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 1996 U20 DS --
7 f 2 8.59 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U20 LD -- B.D. 3
8 f 2 8.70 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP -- B.D. 3
Wzwyż M
1 f 1 2.00 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U18 DS II #
1 f 1 2.20 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U20 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2024
2 f 1 1.98 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U18 LD II
2 f 1 2.16 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca # 1996 U20 LD I B.D. # 2
3 f 1 1.98 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN II
3 f 1 1.98 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD II
3 f 1 2.14 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK I B.D. 1
4 f 1 2.00 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U20 WP II
5 f 1 1.98 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS II
5 f 1 2.00 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz 1996 U20 KP II
6 f 1 1.95 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 1997 U20 PM II
6 f 1 1.95 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP II #
7 f 1 1.92 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 1998 U18 PM III B.D. 2
7 f 1 1.95 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II
8 f 1 1.90 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 1997 U20 MA III #
8 f 1 1.92 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 1999 U18 LD III
9 f 1 1.85 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 1997 U20 WP III
9 f 1 1.88 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2024
10 f 1 1.88 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III B.D.
10 f 1 1.88 OCHYRA Marcin LKS Górnik Wałbrzych 1998 U18 DS III B.D. 3
12 f 1 1.84 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U18 LD III
13 f 1 1.84 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS III #
14 f 1 1.84 NAKONIECZNY Michał LKS Fenix Słupsk # 1998 U18 PM III
15 f 1 1.80 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 1999 U18 PM IV NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2022 2
15 f 1 1.80 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN IV B.D.
Tyczka M
1 f 1 4.20 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 1998 U18 ZP II #
1 f 1 4.80 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I #
1 f 1 4.80 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I #
2 f 1 4.10 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ II
3 f 1 4.00 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U18 LB II
3 f 1 4.60 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996 U20 ZP I #
4 f 1 3.80 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL III
4 f 1 4.50 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP I B.D. BEZ
5 f 1 3.70 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U18 KP III #
5 f 1 4.50 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U20 MZ I GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
6 f 1 3.70 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS III
6 f 1 4.40 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ II #
7 f 1 3.70 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 1999 U18 LD III
7 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
8 f 1 3.60 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 1999 U18 ZP III #
8 f 1 4.20 KOSTEK Dawid STS Pomerania Szczecin # 1996 U20 ZP II #
8 f 1 4.20 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996 U20 PM II B.D. # BEZ
9 f 1 3.60 KAPTURSKI Albert KL Gdynia 1998 U18 PM III #
10 f 1 3.50 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM IV
10 f 1 4.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U20 LD II B.D. #
11 f 1 3.50 MACIEJOWSKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 1998 U18 SL IV
11 f 1 3.80 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP III #
12 f 1 3.50 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 1999 U18 ZP IV B.D. #
12 f 1 3.80 PIĆ Dominik SKLA Sopot 1997 U20 PM III
13 f 1 3.30 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U18 LD IV
13 f 1 3.30 BLEJA Jacek SKLA Sopot 1999 U18 PM IV B.D. B.D. #
13 f 1 3.30 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ IV B.D. #
16 f 1 3.30 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 1999 U18 PM IV B.D. #
  f 1 NM ŁASKI Andrzej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1999 U18 PM -- #
W dal M
1 f 1 6.72 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U18 PM III KAŃSKI Ryszard #
1 f 1 6.99 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II KUKLA Rafał # Z/1284/12 2024 1
2 f 1 6.56 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
2 f 1 6.81 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U20 KP II #
3 f 1 6.53 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U18 LD III
3 f 1 6.78 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III B.D. 1
4 f 1 6.46 DZIEDZIECH Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM III #
4 f 1 6.74 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
5 f 1 6.46 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
5 f 1 6.66 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
6 f 1 6.44 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 1998 U18 DS III
6 f 1 6.65 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP III B.D. #
7 f 1 6.16 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U18 PD IV KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024
7 f 1 6.61 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA III B.D. # 3
8 f 1 6.09 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN IV GĘBSKI Mariusz # Z/0285/15 2024
8 f 1 6.57 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1
9 f 1 6.04 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024
9 f 1 6.50 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
10 f 1 6.44 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
11 f 1 5.93 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP IV
Trójskok M
1 f 1 14.18 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U18 LD III
1 f 1 14.99 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA I KUKLA Rafał # Z/1284/12 2024 1
2 f 1 14.09 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL III B.D.
2 f 1 14.45 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS II
3 f 1 13.70 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL III KORZEŃ Robert # Z/0485/14 2024 1
3 f 1 14.42 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U20 SL II
4 f 1 13.53 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ III
4 f 1 14.32 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ III
5 f 1 13.39 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 1998 U18 ZP III #
5 f 1 13.98 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA III B.D. # 3
6 f 1 13.18 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U18 WP IV
6 f 1 13.94 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP III
7 f 1 12.93 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP IV B.D. # 3
7 f 1 13.91 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 1996 U20 ZP III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1688/12 2016 3
8 f 1 12.88 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
8 f 1 13.66 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III
9 f 1 12.63 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP IV
9 f 1 13.20 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
10 f 1 12.59 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
11 f 1 12.52 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 1999 U18 KP --
12 f 1 11.63 BANASIAK Patryk AZS Łódź 1998 U18 LD --
Kula (5) M
1 f 1 20.46 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024
2 f 1 17.24 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U18 DS II #
3 f 1 17.02 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U18 PM II
4 f 1 16.82 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U18 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2024
5 f 1 15.85 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
6 f 1 15.57 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 1998 U18 ZP II
7 f 1 15.29 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 1998 U18 PM II KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2021 2
8 f 1 14.35 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1998 U18 PM III #
9 f 1 14.07 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 1999 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2021 2
10 f 1 13.80 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 1999 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2
11 f 1 13.72 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 1999 U18 DS III
Kula (6) M
1 f 1 21.82 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM
2 f 1 18.75 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1996 U20 OP I B.D. #
3 f 1 17.89 WALCZYŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 1996 U20 PM I
4 f 1 17.77 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U20 DS I
5 f 1 17.44 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 1996 U20 DS I
6 f 1 16.80 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I
7 f 1 16.56 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP I
8 f 1 16.38 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 1996 U20 PM I
9 f 1 15.85 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ II
10 f 1 15.71 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 1996 U20 PM II #
11 f 1 15.57 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U20 KP II
12 f 1 15.55 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2024 1
13 f 1 15.43 GRUBA Szymon KL Gdynia 1996 U20 PM II
14 f 1 14.99 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 1996 U20 WP II
15 f 1 14.31 JANICKI Krzysztof KL Gdynia 1997 U20 PM II
  f 1 NM ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U20 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
Chód 5 km M
1 1 s 1 22:22.85 NOWAK Mateusz KU AZS UAM Poznań # 1996 U20 WP -- NOWAK Łukasz Z/1555/12 2024 1
1 1 s 1 22:53.70 DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 1998 U18 WP --
2 2 s 1 23:00.81 KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk # 1997 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/0043/13 2018 3
2 2 s 1 23:00.88 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 1998 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2022 3
3 3 s 1 23:02.16 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP --
3 3 s 1 24:32.16 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 1998 U18 PK --
4 4 s 1 23:45.12 KAMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 1997 U20 WP --
4 4 s 1 25:04.28 STOSIK Michał SKLA Sopot 1999 U18 PM -- CZAJA Bogdan 3
5 5 s 1 23:48.76 NIEDZIAŁEK Tomasz WLKS Nowe Iganie # 1996 U20 MZ --
5 5 s 1 26:16.42 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 1998 U18 PK --
6 6 s 1 24:01.66 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1996 U20 PK --
6 6 s 1 26:54.94 ŻAKOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
7 7 s 1 24:10.03 KLAWIKOWSKI Damian RKS Rumia 1996 U20 PM -- #
7 7 s 1 27:12.12 KUŻAWSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
8 8 s 1 24:28.03 TARA Sebastian LKS Stal Mielec 1997 U20 PK --
8 8 s 1 27:20.08 LACH Dawid KL Lechia Gdańsk 1998 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1511/14 2015 4
9 9 s 1 24:45.85 OŚLAK Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U20 DS --
9 9 s 1 27:59.02 PIASECKI Krystian PLKS Gwda Piła 1998 U18 WP --
10 10 s 1 25:32.57 BIELENDA Damian RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ --
10 10 s 1 28:16.70 BARTKOWIAK Jakub UKS Przełaj Żerków 1999 U18 WP --
11 11 s 1 25:32.73 MAŁAGOWSKI Adam KL Lechia Gdańsk 1996 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1862/12 2015 3
  s 1 DNF MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP -- LDK!
  s 1 DQ LISOWSKI Jakub GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
  s 1 DQ CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice # 1996 U20 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2020 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.480476140976 sekund