Toruń 14.12.2014
Lekkoatletyka dla Każdego
60 m K
1 12 s 1 9.31 ŁUCZAK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U12 WP -- KABZA Agata OLEJNICKA Dominika # 4 LDK!
2 41 s 1 10.22 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz # 2005 U12 KP -- B.D. 4 LDK!
3 43 s 1 10.50 BZDAWKA Lena LUKS Start Nakło 2005 U12 KP -- # LDK!
4 45 s 1 10.88 GŁOWACKA Dominika OLA Kujawsko-pomorskie # 2005 U12 KP -- B.D. LDK!
5 49 s 1 11.04 ZIOMEK Iga LUKS Start Nakło 2004 U12 KP -- B.D. # LDK!
6 50 s 1 11.20 PRZYWOJSKA Magdalena OLA Warmińsko-mazurskie # 2004 U12 WN -- # LDK!
7 51 s 1 11.21 BABIŃSKA Kinga OLA Kujawsko-pomorskie # 2005 U12 KP -- B.D. LDK!
8 53 s 1 11.45 SZREDER Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- B.D. ROJTEK Mikołaj LDK!
1 16 s 2 9.38 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U12 LD -- PALISZEWSKI Maciej # 2 LDK!
2 26 s 2 9.78 KRZYSZTOFIAK Róża OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- PIEKARCZYK Leszek # LDK!
3 35 s 2 10.00 KĘPSKA Wiktoria LIUKS Kruszwica # 2004 U12 KP -- LUZAK Andrzej # 5 LDK!
4 40 s 2 10.19 LEWANDOWSKA Marta MKL Toruń 2004 U12 KP -- BIEZUNSKA Elżbieta B.D. LDK!
5 46 s 2 10.89 OTLEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2004 U12 KP -- KARNAS Kinga # BEZ LDK!
6 52 s 2 11.43 LEWANDOWSKA Anna OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- FIEDOROWICZ Jolanta LDK!
1 8 s 3 9.21 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz # 2003 U14 KP -- B.D. 3 LDK!
2 14 s 3 9.33 POLKOWSKA Wiktoria OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
3 18 s 3 9.44 PRZYMUSZAŁA Emilia OLA Wielkopolskie # 2003 U14 WP -- B.D. PIEKARCZYK Leszek # LDK!
4 19 s 3 9.54 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań # 2003 U14 WP -- CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof B.D. # , Z/2179/17 , 2024 LDK!
5 24 s 3 9.73 DYNOWSKA Julia LKS Fenix Słupsk # 2003 U14 PM -- # LDK!
6 32 s 3 9.96 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa # 2003 U14 MZ -- B.D. 5 LDK!
7 39 s 3 10.15 JUREK Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
8 54 s 3 11.54 WRONKA Dominika LUKS Start Nakło 2003 U14 KP -- #
1 30 s 4 9.91 WIETECKA Olga MKL Toruń 2003 U14 KP -- GĘSICKI Marian LDK!
2 31 s 4 9.96 BORKOWSKA Luiza MKL Toruń 2003 U14 KP -- HULISZ Katarzyna LDK!
3 34 s 4 9.97 KULA Amelia RKS Łódź # 2003 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław # 5 LDK!
4 36 s 4 10.00 MOSKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP --
5 37 s 4 10.01 PIJOR Klaudia OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
6 38 s 4 10.11 MAGDZIARZ Martyna OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
7 47 s 4 10.89 KOWALSKA Karolina UKS Czapla Białe Błota 2003 U14 KP -- B.D. KARNAS Zbigniew LDK!
1 10 s 5 9.25 DOLECKA Kinga MKL Toruń 2003 U14 KP --
2 29 s 5 9.90 MARZEC Zuzanna OKA Toruń 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
3 33 s 5 9.96 PAWŁOWSKA Nikola OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
4 42 s 5 10.36 MIELNICZAK Julia UKS Czapla Białe Błota 2003 U14 KP -- KARNAS Kinga # BEZ LDK!
1 5 s 6 9.07 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
2 7 s 6 9.09 MISZTAL Julia OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- B.D. LDK!
3 21 s 6 9.64 MICHAŁOWSKA Martyna OLA Wielkopolskie # 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
4 23 s 6 9.66 POTRACKA Paulina OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- GURNA Jolanta LDK!
5 28 s 6 9.88 KACZMAREK Wiktoria UKB Szubin 2002 U14 KP --
6 44 s 6 10.85 MICHALSKA Aleksandra niest. Poznań 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
7 48 s 6 10.90 DERKOWSKA Zofia OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 2 s 7 8.81 CHLEBNA Karina AZS Łódź # 2002 U14 LD -- KWASEK Ewa BEZ LDK!
2 4 s 7 8.89 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/1806/16 2021 2 LDK!
3 9 s 7 9.23 TOBOLSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # BEZ LDK!
4 13 s 7 9.32 GARWOLINSKA Kaja MKL Toruń 2002 U14 KP --
5 22 s 7 9.65 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 2002 U14 KP -- B.D. # 3 LDK!
6 25 s 7 9.77 JANKOWSKA Emilia MKL Toruń 2002 U14 KP --
7 27 s 7 9.83 PĄCZEK Wiktoria BKS Bydgoszcz # 2002 U14 KP -- FIEDOROWICZ Jolanta 4 LDK!
1 1 s 8 8.50 ADLER Ada RKS Łódź 2001 U16 LD -- B.D. # BEZ LDK!
2 3 s 8 8.82 DYBOWSKA Dominika MKL Toruń 2001 U16 KP --
3 6 s 8 9.07 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U16 LD -- SADACH Aneta B.D. # LDK!
4 11 s 8 9.27 CHOMICZ Kornelia OLA Dolnośląskie # 2002 U14 DS -- MAKUCH Beata LDK!
5 15 s 8 9.35 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP -- LDK!
6 17 s 8 9.38 CZUBACHOWSKA Patrycja LIUKS Kruszwica 2002 U14 KP -- LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
7 20 s 8 9.57 PESTA Oliwia MKL Toruń 2002 U14 KP --
200 m K
1 52 s 1 35.85 WOŹNIAK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # LDK!
2 56 s 1 36.60 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U12 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
3 59 s 1 37.67 ROLIRAD Julia OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- B.D. ROJTEK Mikołaj LDK!
4 60 s 1 39.20 WALUS Julia LUKS Start Nakło 2004 U12 KP --
5 61 s 1 40.13 OLCZAK Urszula OLA Warmińsko-mazurskie # 2004 U12 WN -- LDK!
1 37 s 2 33.75 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U12 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. # Z/0765/18 2022 3 LDK!
2 42 s 2 34.11 BORCHMAN Weronika LKS Fenix Słupsk # 2003 U14 PM -- # LDK!
3 44 s 2 34.36 DURMAN Oliwia MLKS Echo Twardogóra # 2004 U12 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # 4 LDK!
4 49 s 2 35.07 SZULC Nikola OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
5 57 s 2 36.62 GRYCZA Izabela UKB Szubin 2003 U14 KP --
6 62 s 2 40.33 WALCZAK Sara UKB Szubin 2003 U14 KP -- B.D. # BEZ LDK!
1 14 s 3 30.94 NARLOCH Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U14 KP -- LDK!
2 21 s 3 31.77 PRZYMUSZAŁA Dorota OLA Wielkopolskie # 2003 U14 WP -- B.D. B.D. PIEKARCZYK Leszek # LDK!
3 24 s 3 32.19 BARTKOWIAK Joanna OLA Wielkopolskie # 2003 U14 WP -- B.D. LDK!
4 31 s 3 33.08 GULCZYŃSKA Marianna UKS Gimnazjon Suchy Las # 2003 U14 WP -- B.D. B.D. B.D. 5 LDK!
5 38 s 3 33.78 PAŚNIK Patrycja OKA Płock 2003 U14 MZ -- LDK!
6 40 s 3 34.04 MICHALSKA Nadia OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. B.D. LDK!
1 26 s 4 32.43 STOCKA Oliwia OKA Włocławek 2003 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka LDK!
2 35 s 4 33.59 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
3 46 s 4 34.37 PORZĄDNA Natalia OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
4 50 s 4 35.56 KRAŚNICKA Ilona OLA Dolnośląskie # 2003 U14 DS -- GRUMAN Bartosz KAWAŁKO Sylwia LDK!
5 53 s 4 36.03 MICHAŁOWSKA Michalina MKL Toruń 2003 U14 KP -- #
1 34 s 5 33.40 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
2 41 s 5 34.08 MAJCHRZAK Zuzanna LIUKS Kruszwica 2003 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata # , Z/2850/17 , 2018 BEZ LDK!
3 54 s 5 36.31 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec # 2003 U14 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # 5 LDK!
4 55 s 5 36.50 BRZÓSKOWSKA Julia MKL Toruń 2003 U14 KP --
1 25 s 6 32.28 BARAN Amelia ULKS Talex Borzytuchom 2003 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. LDK!
2 28 s 6 32.92 MURY Julia MKL Toruń 2003 U14 KP --
3 39 s 6 33.85 TOPOLEWSKA Klaudia MKL Toruń 2003 U14 KP --
4 47 s 6 34.65 WAWRZYNIAK Karina OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 33 s 7 33.25 NAJDOWSKA Weronika UKB Szubin 2002 U14 KP --
2 43 s 7 34.34 JANKOWSKA Alicja OLA Wielkopolskie # 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
3 48 s 7 34.70 WALEWSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las 2004 U12 WP -- LDK!
4 51 s 7 35.85 ZOLNIERKIEWICZ Alicja OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
5 63 s 7 40.53 BARYLSKA Amanda OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 13 s 8 30.82 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U14 WN -- # LDK!
2 17 s 8 31.41 STEFAŃSKA Julia LIUKS Kruszwica 2002 U14 KP -- LUZAK Małgorzata # BEZ LDK!
3 19 s 8 31.73 GRABOWSKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- GURNA Jolanta B.D. LDK!
4 22 s 8 32.05 BARDYGA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U14 KP -- KACZOCHA Alina LDK!
5 45 s 8 34.36 KOWALIK Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U14 KP -- #
6 58 s 8 36.77 PAWLOWSKA Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 20 s 9 31.76 GRODZICKA Noemi ULKS Talex Borzytuchom 2002 U14 PM -- B.D. BEZ LDK!
2 23 s 9 32.16 CHWALISZ Karolina LIUKS Kruszwica 2002 U14 KP -- LUZAK Andrzej # BEZ LDK!
3 27 s 9 32.67 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK!
4 29 s 9 33.04 LENS Iga MKL Toruń 2002 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. LDK!
5 32 s 9 33.13 SIEKIERKOWSKA Wiktoria OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- FIEDOROWICZ Jolanta B.D. LDK!
1 10 s 10 30.68 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3542/16 , 2023 LDK!
2 11 s 10 30.73 KOWALSKA Paulina MKL Toruń 2002 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. LDK!
3 16 s 10 30.98 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3541/16 , 2023 LDK!
3 15 s 10 30.98 ZAPART Aleksandra MKS MOS Wrocław # 2002 U14 DS -- MAKUCH Beata LDK!
5 36 s 10 33.69 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna LKS Vectra Włocławek # 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 3 LDK!
1 2 s 11 28.44 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1575/16 2021
2 3 s 11 28.89 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP V B.D. # 2 LDK!
3 4 s 11 29.41 WINNICKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2001 U16 MZ V NIEGOWSKI Filip # 5 LDK!
4 7 s 11 30.36 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
5 9 s 11 30.64 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!
6 12 s 11 30.78 FLIS Maria RKS Łódź 2002 U14 LD --
1 1 s 12 27.34 KRÓLAK Liliana AZS Łódź 2001 U16 LD IV SYGDZIAK Zofia # 3 LDK!
2 5 s 12 29.95 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 2001 U16 LD V
3 6 s 12 30.15 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
4 8 s 12 30.45 PRUCZKOWSKA Oliwia LIUKS Kruszwica 2001 U16 KP -- LUZAK Małgorzata # 5 LDK!
5 18 s 12 31.47 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS -- LDK!
6 30 s 12 33.07 KUROWSKA Kinga OLA Kujawsko-pomorskie # 2001 U16 KP -- B.D. LDK!
600 m K
1 23 s 1 2:05.97 SKOMRA Kinga OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- OSKWAREK Bogdan B.D. LDK!
2 26 s 1 2:08.05 STASIEŃKO Jagoda SSMKS Parasol Wrocław # 2004 U12 DS --
3 31 s 1 2:09.25 MATUSZAK Joanna MKS Inowrocław # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar BEZ LDK!
4 33 s 1 2:10.54 SADOWSKA Jagoda OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- B.D. LDK!
5 34 s 1 2:11.23 SZMAJDA Klaudia OKA Włocławek 2004 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka LDK!
6 40 s 1 2:14.68 KARPIŃSKA Karolina OKA Gdańsk 2004 U12 PM -- B.D. RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
7 43 s 1 2:15.83 PIECUCH Marika UKB Szubin 2003 U14 KP --
8 47 s 1 2:21.30 JASIONOWICZ Agata OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP --
9 50 s 1 2:26.40 KAMIŃSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2004 U12 KP -- ŁODZIEWSKA Urszula # 5 LDK!
  s 1 DNF ARNDT Kaja LUKS Start Nakło 2004 U12 KP -- B.D. # LDK!
  s 1 DNF STOLARCZYK Martyna OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 10 s 2 1:59.08 KORNIAT Ludwika AML Słupsk # 2003 U14 PM -- B.D. # 3 LDK!
2 15 s 2 2:01.75 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
3 20 s 2 2:04.43 DANEK Marta OŚ AZS Poznań # 2003 U14 WP -- B.D. PIEKARCZYK Leszek # BEZ LDK!
4 25 s 2 2:07.55 PERMUS Martyna LUKS Start Nakło 2003 U14 KP -- #
5 30 s 2 2:09.21 SIĘBOR Wiktoria UKB Szubin 2003 U14 KP -- # LDK!
6 32 s 2 2:10.19 KRZESIMOWSKA Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U14 KP --
7 39 s 2 2:14.02 CZARNOWSKA Małgorzata OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
8 46 s 2 2:17.43 CICHOŃ Jadwiga OLA Wielkopolskie # 2003 U14 WP -- B.D. B.D. LDK!
9 48 s 2 2:25.64 KWIATKOWSKA Weronika MKS Inowrocław # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 8 s 3 1:56.62 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław # 3 LDK!
2 11 s 3 1:59.30 ANTONOWICZ Oliwia MUKS Płock # 2003 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
3 14 s 3 2:00.46 BRUCKA Emilia ULKS Talex Borzytuchom 2003 U14 PM -- B.D. RADTKE Marek BEZ LDK!
4 35 s 3 2:11.26 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U14 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
5 36 s 3 2:11.80 TUBACKA Martyna OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
6 42 s 3 2:15.28 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek # 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # 4 LDK!
7 45 s 3 2:16.36 BĄKOWSKA Karolina LKS Vectra Włocławek # 2003 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # 5 LDK!
1 2 s 4 1:53.76 GRUSZKA Magdalena MKL Toruń 2002 U14 KP -- B.D. 5 LDK!
2 6 s 4 1:54.80 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 2002 U14 KP -- LDK!
3 9 s 4 1:57.22 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U14 PM -- # LDK!
4 12 s 4 1:59.39 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
5 21 s 4 2:04.79 GRUDZIEŃ Natalia PTT Delta Płock # 2002 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław KĄPIŃSKI Sławomir , Z/3563/17 , 2017 5 LDK!
6 27 s 4 2:08.16 BRZOZECKA Agnieszka ULKS Talex Borzytuchom # 2002 U14 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Janusz # 5 LDK!
7 41 s 4 2:14.69 MRÓWCZYŃSKA Julia MKS Inowrocław # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar BEZ LDK!
8 49 s 4 2:26.31 STEPNIEWSKA Natalia OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 3 s 5 1:54.06 MOTYL Katarzyna RKS Łódź 2002 U14 LD -- B.D. BEZ LDK!
2 16 s 5 2:02.63 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
3 19 s 5 2:04.07 OLSZAŃSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra # 2002 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela BEZ LDK!
4 22 s 5 2:05.32 MŁYNAREK Monika UKS Czapla Białe Błota 2002 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # 4 LDK!
5 24 s 5 2:06.34 PIASECKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # BEZ LDK!
6 28 s 5 2:08.16 KRZYŻOWSKA Łucja MKL Toruń 2002 U14 KP --
7 29 s 5 2:09.08 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U14 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
8 37 s 5 2:12.70 LEWANDOWSKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 3 LDK!
9 38 s 5 2:13.45 JANKOWSKA Natalia OKA Włocławek 2002 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
10 44 s 5 2:15.88 GICZEWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek # 2002 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # 5 LDK!
1 1 s 6 1:49.99 FILIPOWSKA Karolina RKS Łódź 2001 U16 LD V
2 4 s 6 1:54.06 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 2001 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
3 5 s 6 1:54.64 BARANIECKA Roksana MLKS Echo Twardogóra 2001 U16 DS -- GRZESIAK Tomasz 5
4 7 s 6 1:55.31 HONCZARYK Martyna MLKS Sokół Lubin 2001 U16 DS -- #
5 13 s 6 2:00.27 DUDEK Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
6 17 s 6 2:03.13 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- #
7 18 s 6 2:03.47 GÓRECKA Marta LKS Vectra Włocławek # 2001 U16 KP -- B.D. # 4 LDK!
  s 6 DNF KAŹMIEROWSKA Milena MUKS Płock 2001 U16 MZ --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 ZAWROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP V
2 2 f 1 1.40 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U14 PM V B.D. RADTKE Marek # , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
3 3 f 1 1.30 MUCHA Aleksandra niest. Poznań 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
4 4 f 1 1.25 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U14 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!
5 5 f 1 1.25 TOMALAK Oliwia LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # BEZ LDK!
6 6 f 1 1.25 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U16 LD -- #
7 7 f 1 1.25 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej # 5 LDK!
8 8 f 1 1.20 SKONIECZKA Karolina niest. Łódź 2002 U14 LD --
9 9 f 1 1.15 LINKOWSKA Dominika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U14 KP -- LDK!
10 10 f 1 1.15 MAJ Aleksandra OKA Warszawa 2002 U14 MZ -- B.D. LDK!
11 11 f 1 1.10 ACHMATOW Nadia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U14 KP -- LDK!
  f 1 NM MAJ Maja OKA Warszawa # 2003 U14 MZ -- SZADKOWSKI Witold # LDK!
  f 1 NM DŁUŻYŃSKA Maria OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. # BEZ LDK!
  f 1 NM SZYMAŃSKA Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie # 2001 U16 KP -- B.D. LDK!
  f 1 NM BASSA Zofia OKA Warszawa # 2003 U14 MZ -- SZADKOWSKI Witold LDK!
W dal strefa K
1 1 s 1 4.77 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U16 LD -- SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!
2 2 s 1 4.61 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
3 4 s 1 4.41 DZWONIARKIEWICZ Agata niest. Bydgoszcz 2002 U14 KP -- #
4 3 s 1 4.41 MIZIOŁEK Dominika UKS 55 Łódź 2002 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej # BEZ LDK!
5 6 s 1 4.27 CHROBAK Alicja OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- FIEDOROWICZ Jolanta B.D. LDK!
6 8 s 1 4.22 NOWAK Nina MKS MOS Wrocław # 2002 U14 DS -- MAKUCH Beata 5 LDK!
7 10 s 1 4.18 RUCIŃSKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U14 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin # BEZ LDK!
8 12 s 1 4.13 CIARKA Natalia MUKS Płock 2001 U16 MZ --
9 13 s 1 4.02 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # 2 LDK!
10 14 s 1 3.96 PAWLAK Jagoda LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 3 LDK!
11 15 s 1 3.93 REISCH Natalia OLA Warmińsko-mazurskie # 2002 U14 WN -- # LDK!
12 16 s 1 3.90 PAPRZYCKA Jagoda OLA Wielkopolskie # 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
13 17 s 1 3.88 KOŁODZIEJCZYK Julia OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP --
14 28 s 1 3.30 SKOPOWSKA Kornelia OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KACZOCHA Alina LDK!
1 5 s 2 4.35 NDOZI Blanka niest. Bydgoszcz 2003 U14 KP --
2 7 s 2 4.26 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las # 2003 U14 WP -- B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek # 3 LDK!
3 9 s 2 4.20 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
4 11 s 2 4.14 PRZYBYLSKA Weronika UKB Szubin 2003 U14 KP --
5 18 s 2 3.81 SMOLIŃSKA Amelia OKA Słupsk 2003 U14 PM -- LDK!
6 19 s 2 3.71 KUBIŃSKA Barbara AZS Łódź # 2003 U14 LD -- LDK!
7 20 s 2 3.68 KACZOROWSKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
8 21 s 2 3.62 KUCA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U14 WN -- # LDK!
9 22 s 2 3.62 PIESIK Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKA Joanna LDK!
10 24 s 2 3.61 BORYSZKO Aleksandra OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
11 23 s 2 3.61 LINKA Oliwia OLA Wielkopolskie # 2003 U14 WP -- B.D. LDK!
12 25 s 2 3.46 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 2003 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # 4 LDK!
13 26 s 2 3.40 BOJEWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2004 U12 KP -- B.D. # LDK!
14 27 s 2 3.38 JANKOWSKA Laura OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
60 m M
1 19 s 1 9.12 ZYSKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U12 WN -- # LDK!
2 21 s 1 9.29 SOBEK Filip UKS Czapla Białe Błota 2004 U12 KP -- B.D. LDK!
3 23 s 1 9.48 KUCHARCZYK Jakub OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- B.D. ROJTEK Mikołaj LDK!
4 37 s 1 10.16 MARCINIAK Hubert OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- KABZA Agata # LDK!
5 39 s 1 10.44 SAWCZUK Michał OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- ŁODZIEWSKA Urszula LDK!
6 40 s 1 10.52 MATUSZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U12 KP -- B.D. # BEZ LDK!
7 41 s 1 10.53 KLAK Kacper OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- KABZA Agata # LDK!
1 12 s 2 8.83 BARAN Kamil AML Słupsk # 2003 U14 PM -- # LDK!
2 22 s 2 9.40 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica # 2004 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/4557/17 , 2022 LDK!
3 35 s 2 9.94 STAJKOWSKI Patryk OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
4 38 s 2 10.32 REIWER Jakub OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- OSKWAREK Bogdan LDK!
1 1 s 3 8.23 GLAZA Tomasz SKLA Sopot 2001 U16 PM --
2 2 s 3 8.26 DUBIELA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP -- #
3 25 s 3 9.52 KRYSIAK Iwo AZS Łódź # 2003 U14 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2024 LDK!
4 26 s 3 9.56 PONTO Tymon LKS Vectra Włocławek 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek BEZ LDK!
5 33 s 3 9.82 DOBRZYŃSKI Igor niest. Łódź 2003 U14 LD -- LDK!
6 34 s 3 9.90 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 2003 U14 KP -- GĘSICKI Marian B.D. # BEZ LDK!
7 36 s 3 9.99 PAWSKI Hubert OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
8 42 s 3 10.91 HEJNOWICZ Mateusz OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
1 3 s 4 8.36 PIEKAREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2002 U14 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1571/16 , 2023
2 6 s 4 8.45 MAZUR Dawid UKB Szubin 2002 U14 KP --
3 18 s 4 9.08 ADAM Jarosław OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- B.D. LDK!
4 20 s 4 9.28 BIDAS Oskar MKS Inowrocław # 2002 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar BEZ LDK!
5 24 s 4 9.51 ROCHOWIAK Bartosz OLA Wielkopolskie # 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
6 27 s 4 9.58 SILKOWSKI Patryk OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj LDK!
7 30 s 4 9.64 SIERPOWSKI Karol OLA Wielkopolskie # 2002 U14 WP -- B.D. LDK!
1 7 s 5 8.51 KOCH Jakub OLA Łódzkie # 2002 U14 LD -- B.D. BEZ LDK!
2 11 s 5 8.73 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U14 LD -- B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!
3 13 s 5 8.84 KUTYŁA Miłosz OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
4 14 s 5 8.85 KARCZEWSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- GURNA Jolanta LDK!
5 15 s 5 9.00 MATUSZYŃSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U14 KP -- KACZOCHA Alina # BEZ LDK!
6 16 s 5 9.05 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec # 2002 U14 DS -- KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur # 2 LDK!
7 31 s 5 9.67 KWIATKOWSKI Miłosz MKL Toruń 2002 U14 KP -- B.D. # Z/2751/16 2016 LDK!
8 32 s 5 9.68 POZNAŃSKI Kornel OLA Dolnośląskie # 2002 U14 DS -- GRUMAN Bartosz LDK!
1 4 s 6 8.43 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica # 2002 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata # , Z/2610/16 , 2020 LDK!
2 5 s 6 8.45 ADAMSKI Adam UKS 55 Łódź 2001 U16 LD -- B.D. LDK!
3 8 s 6 8.59 KAPUSTA Miłosz MKS MOS Wrocław 2001 U16 DS -- LDK!
4 9 s 6 8.65 WALICHNIEWICZ Damian MKL Toruń 2001 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek LDK!
5 10 s 6 8.66 SZPETKOWSKI Jan AZS Łódź # 2001 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna SADACH Aneta # BEZ LDK!
6 17 s 6 9.06 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U14 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
7 29 s 6 9.61 KOSMECKI Eryk OKA Płock 2001 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # LDK!
7 28 s 6 9.61 HUMEN Jakub MKL Toruń 2002 U14 KP --
200 m M
1 16 s 1 31.25 CHUDZICKI Adrian OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- B.D. B.D. LDK!
2 18 s 1 31.45 WŁODARCZYK Oskar OKA Włocławek 2002 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna LDK!
3 22 s 1 31.97 SZYMAŃSKI Przemysław OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- B.D. LDK!
4 24 s 1 32.23 KAISER Jakub UKB Szubin 2003 U14 KP -- # LDK!
5 40 s 1 34.86 GUSZPIL Tymoteusz OLA Dolnośląskie # 2004 U12 DS -- GRUMAN Bartosz LDK!
6 46 s 1 40.30 MYK Jakub OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- ŁODZIEWSKA Urszula LDK!
1 19 s 2 31.52 ADAMSKI Paweł OKA Słupsk 2003 U14 PM -- LDK!
2 26 s 2 32.31 KNUTCH Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof 5 LDK!
3 31 s 2 32.82 ZIOMEK Mikołaj LUKS Start Nakło 2003 U14 KP -- #
4 35 s 2 33.97 PEREŁKA Miłosz OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- OSKWAREK Bogdan LDK!
5 38 s 2 34.57 ŻÓŁAWSKI Tymoteusz OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- OSKWAREK Bogdan LDK!
6 41 s 2 35.52 DZIEGOŃSKI Mariusz OLA Warmińsko-mazurskie # 2003 U14 WN -- # LDK!
1 23 s 3 32.20 STRZELEWICZ Kacper OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
2 32 s 3 32.87 KUCZKOWSKI Patryk OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
3 33 s 3 32.96 SZNAJDER Alan UKS Cyprianka 2003 U14 KP -- B.D.
4 37 s 3 34.09 SMIEJKOWSKI Piotr OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
5 42 s 3 35.72 LAWRENC Dawid OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
6 47 s 3 40.64 ORZECHOWSKI Dominik OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
1 20 s 4 31.78 LASOŃ Witold RKS Łódź 2003 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
2 28 s 4 32.66 ŻEBROWSKI Sebastian MUKS Płock # 2003 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # LDK!
3 30 s 4 32.74 TORKOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2003 U14 KP --
4 43 s 4 36.35 GUTOWSKI Radosław OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
5 45 s 4 38.83 FURMAŃSKI Paweł MKL Toruń 2003 U14 KP -- B.D. # BEZ LDK!
1 9 s 5 29.61 WÓJCIAK Miłosz OKA Warszawa 2002 U14 MZ --
2 27 s 5 32.49 ŻUK Jakub OLA Warmińsko-mazurskie # 2002 U14 WN -- # LDK!
3 34 s 5 33.54 NIEWIADOMSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2003 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka LDK!
4 36 s 5 34.05 GLISZCZYŃSKI Dawid OKA Włocławek 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
5 39 s 5 34.75 MULARZ Miłosz MKL Toruń 2003 U14 KP --
6 44 s 5 36.92 TERZYK Filip MKL Toruń 2003 U14 KP --
1 8 s 6 29.52 BOLEWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2002 U14 WP -- B.D. 3 LDK!
2 12 s 6 30.51 FUNDAMENCKI Jan OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- GURNA Jolanta LDK!
3 15 s 6 31.09 RATAJ Jakub OLA Dolnośląskie # 2002 U14 DS -- GRUMAN Bartosz LDK!
4 17 s 6 31.27 PRZYBYŁEK Konrad OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
5 21 s 6 31.94 MORGUT Dawid UKS Czapla Białe Błota 2002 U14 KP -- KENSIK Rafał # BEZ LDK!
6 25 s 6 32.26 WOJNOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- LDK!
1 3 s 7 28.37 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U14 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024
2 7 s 7 29.46 STAŚKIEWICZ Szymon MKS Osa Zgorzelec # 2002 U14 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # 5 LDK!
3 10 s 7 29.71 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź # 2002 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej # 4 LDK!
4 13 s 7 30.66 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!
5 14 s 7 30.90 MIESZCZYŃSKI Mateusz OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
6 29 s 7 32.73 BARTOSIK Wiktor MKL Toruń 2002 U14 KP --
1 1 s 8 26.60 KOZAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS -- LDK!
2 2 s 8 28.24 PANKOWSKI Marcin MKL Toruń 2001 U16 KP --
3 4 s 8 28.71 SZAŁOWICZ Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2001 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
4 5 s 8 28.85 DYLEWSKI Paweł UKS LA Basket Warszawa # 2001 U16 MZ -- B.D. BEZ LDK!
5 6 s 8 29.05 PAŃKA Przemysław OLA Kujawsko-pomorskie # 2001 U16 KP -- B.D. LDK!
6 11 s 8 30.44 ŁACHACZ Jan OLA Dolnośląskie # 2001 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian LDK!
600 m M
1 27 s 1 2:01.41 WYBORSKI Rafał OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!
2 29 s 1 2:03.47 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 2003 U14 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
3 33 s 1 2:05.42 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 2003 U14 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0209/15 2022 5
4 34 s 1 2:06.43 JANKOWSKI Antoni OKA Warszawa 2003 U14 MZ -- B.D. LDK!
5 39 s 1 2:08.71 BRZOZOWSKI Jakub LUKS Start Nakło 2003 U14 KP -- #
6 40 s 1 2:09.48 KUJAWA Bartosz OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. B.D. ROJTEK Mikołaj LDK!
7 44 s 1 2:12.47 DUTKIEWICZ Maciej LUKS Start Nakło 2003 U14 KP -- B.D. # BEZ LDK!
8 46 s 1 2:16.99 KOTTAS Krzysztof OKA Włocławek 2004 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka LDK!
1 9 s 2 1:51.45 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica # 2003 U14 KP -- LUZAK Małgorzata # 3 LDK!
2 24 s 2 1:58.05 JOŃCZYK Bartosz AZS Łódź # 2003 U14 LD -- LDK!
3 28 s 2 2:02.42 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 2003 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # 5 LDK!
4 31 s 2 2:03.92 CIEPLIŃSKI Patryk OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- OSKWAREK Bogdan LDK!
5 32 s 2 2:05.34 PRUSS Ksawery UKS Cyprianka 2003 U14 KP -- B.D.
6 38 s 2 2:07.40 KRAC Kacper OKA Płock 2003 U14 MZ -- LDK!
7 41 s 2 2:11.35 BAŁACKI Mateusz OLA Dolnośląskie # 2003 U14 DS -- GRUMAN Bartosz LDK!
8 42 s 2 2:12.21 SKIBA Konrad MKS Szerszeń Bogatynia # 2003 U14 DS -- KORDASIEWICZ Damian LDK!
9 43 s 2 2:12.34 WÓJCIK Oskar OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- KABZA Agata B.D. # LDK!
10 45 s 2 2:12.58 DRUŻGA Miłosz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U14 DS -- GRUMAN Bartosz BEZ LDK!
11 48 s 2 2:20.32 KORZYCKI Jakub OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar LDK!
1 8 s 3 1:51.42 SAWICKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U14 KP -- KALINOWSKA Katarzyna BEZ LDK!
2 10 s 3 1:52.50 DRÓZD Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U14 KP --
3 11 s 3 1:52.52 KUCZA Adam OLA Warmińsko-mazurskie # 2002 U14 WN -- # LDK!
4 13 s 3 1:53.58 KOBUSIŃSKI Sebastian OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
5 22 s 3 1:57.35 LUBIEWSKI Dawid UKS Czapla Białe Błota 2002 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # 5 LDK!
6 26 s 3 1:59.69 LASEK Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U14 KP -- GURNA Jolanta 5 LDK!
7 30 s 3 2:03.91 CZOCHRA Daniel OKA Słupsk 2002 U14 PM -- LDK!
1 3 s 4 1:40.19 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!
2 6 s 4 1:46.92 GŁADKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 2002 U14 DS -- MAKUCH Beata 5 LDK!
3 16 s 4 1:55.28 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U14 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!
4 18 s 4 1:56.52 DOMAROS Jan MKL Toruń 2002 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. BEZ LDK!
5 19 s 4 1:56.83 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom # 2002 U14 PM -- B.D. 4 LDK!
6 20 s 4 1:57.14 HANIACZYK Jakub LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # LDK!
7 23 s 4 1:57.39 GÓRSKI Fryderyk AZS Łódź # 2002 U14 LD -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
8 35 s 4 2:06.84 MOŻDŻYŃSKI Grzegorz LKS Vectra Włocławek 2002 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK!
9 36 s 4 2:06.95 MLICKI Szymon OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
10 37 s 4 2:07.01 TARASIUK Jan MKL Toruń 2002 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. LDK!
11 47 s 4 2:17.55 BARSZCZYK Radosław OKA Włocławek 2002 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
1 1 s 5 1:35.39 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U16 LD V SADACH Aneta # 4 LDK!
2 2 s 5 1:39.59 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U16 LD V B.D.
3 4 s 5 1:42.14 BARANOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
4 5 s 5 1:46.17 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS -- # LDK!
5 7 s 5 1:49.77 CYRAN Juliusz RKS Łódź 2001 U16 LD -- B.D. B.D. # LDK!
6 12 s 5 1:52.86 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U16 DS -- LDK!
7 14 s 5 1:54.14 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP -- B.D. B.D. LDK!
8 15 s 5 1:54.33 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP -- LDK!
9 17 s 5 1:55.42 ZIELONKA Kevin UKB Szubin 2001 U16 KP --
10 21 s 5 1:57.24 BIELAN Tobiasz OKA Płock 2001 U16 MZ -- LDK!
11 25 s 5 1:58.58 KUCHARSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP -- # LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.60 BORUCKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
2 f 1 1.55 KOWALSKI Damian UKS Cyprianka 2001 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/3123/16 2018 BEZ
3 f 1 1.50 KWIECIEŃ Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
4 f 1 1.50 KŁOSOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP -- #
5 f 1 1.40 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U14 KP -- # LDK!
6 f 1 1.35 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław # BEZ LDK!
7 f 1 1.35 MAŚLORZ Mikołaj AML Słupsk # 2003 U14 PM -- LDK!
8 f 1 1.20 CHARZEWSKI Jakub UKS Cyprianka 2002 U14 KP -- B.D. JETTER Piotr # LDK!
9 f 1 1.20 PRZYBYLSKI Piotr AZS Łódź # 2003 U14 LD -- SYGDZIAK Dagmara 5 LDK!
10 f 1 1.20 POLITOWSKI Kacper UKS Cyprianka 2002 U14 KP -- B.D. JETTER Piotr # LDK!
11 f 1 1.20 KOPEĆ Maciej OKA Słupsk 2002 U14 PM -- LDK!
11 f 1 1.20 WILAMOWSKI Kacper SL Olimpia Poznań # 2003 U14 WP -- B.D. B.D. # 4 LDK!
13 f 1 1.15 WIŚNIEWSKI Mateusz OLA Wielkopolskie # 2004 U12 WP -- KABZA Agata B.D. # LDK!
  f 1 NM NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz # 2003 U14 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał # 3 LDK!
  f 1 NM PREUS Bartosz OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- B.D. B.D. LDK!
W dal strefa M
1 1 s 1 5.58 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U16 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
2 2 s 1 4.88 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U14 KP -- KENSIK Rafał # 4 LDK!
3 3 s 1 4.85 FIAŁEK Jakub OLA Dolnośląskie # 2002 U14 DS -- KORDASIEWICZ Damian LDK!
4 4 s 1 4.80 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 2002 U14 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
5 5 s 1 4.60 TARAS Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- # LDK!
6 6 s 1 4.55 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U14 KP -- KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!
7 7 s 1 4.46 CZUMAJ Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa # 2002 U14 MZ -- B.D. BEZ LDK!
8 8 s 1 4.41 LEOPOLD Maks niest. Poznań 2002 U14 WP --
9 10 s 1 4.28 OSENKA Jakub niest. Łódź 2002 U14 LD -- LDK!
10 11 s 1 4.24 JURKOWSKI Dawid OKA Słupsk 2002 U14 PM -- LDK!
11 12 s 1 4.24 KOWALONEK Dawid OKA Gdańsk 2002 U14 PM -- B.D. LDK!
12 16 s 1 4.19 WÓJCICKI Filip OKA Warszawa # 2002 U14 MZ -- B.D. LDK!
13 17 s 1 4.04 PROTOKOWICZ Kacper OLA Kujawsko-pomorskie # 2002 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
1 9 s 2 4.40 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U14 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK!
2 13 s 2 4.23 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U14 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0288/17 2024 LDK!
3 14 s 2 4.21 CZYŻEWSKI Jakub OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
4 15 s 2 4.20 DĄBROWSKI Adrian OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- KUZIEMSKI Piotr LDK!
5 18 s 2 4.02 KACZMAREK Kacper LIUKS Kruszwica 2003 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata # , Z/2849/17 , 2018 BEZ LDK!
6 19 s 2 3.97 GRZEGÓRSKI Stanisław OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- OSKWAREK Bogdan LDK!
7 20 s 2 3.87 ZEJER Piotr UKS Sprint 2020 Warszawa # 2003 U14 MZ -- B.D. # BEZ LDK!
8 21 s 2 3.77 OCZKOWSKI Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie # 2004 U12 KP -- B.D. B.D. LDK!
9 22 s 2 3.62 MAŁECKI Piotr OLA Wielkopolskie # 2003 U14 WP -- B.D. LDK!
10 23 s 2 3.58 KACZMAREK Jan OLA Łódzkie # 2003 U14 LD -- B.D. LDK!
11 24 s 2 3.45 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U14 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
12 25 s 2 3.39 WORONIAK Patryk MLKS Echo Twardogóra # 2004 U12 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar LDK!
13 26 s 2 3.39 KOHBANDI Hassan LKS Vectra Włocławek 2004 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek BEZ LDK!
14 27 s 2 3.34 DRUMOWSKI Mikołaj OLA Kujawsko-pomorskie # 2003 U14 KP -- B.D. LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6230330467224 sekund