Gdańsk 11.05.2016
Okręgowa liga młodzików (I rzut)
100 m K
1 s 1 13.77 BARABASZ Aleksandra AML Słupsk # 2001 U16 PM +0.3 IV B.D. # 3
2 s 1 14.30 PELOWSKA Dagmara MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM +0.3 V
3 s 1 15.10 SIKORSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +0.3 -- # LDK!
4 s 1 15.21 IWANOWSKA Izabela SKLA Sopot 2002 U16 PM +0.3 -- B.D. BEZ
5 s 1 15.92 ROJEWSKA Klaudia SKLA Sopot 2003 U14 PM +0.3 --
1 s 2 13.56 WOJDYGA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.2 IV
2 s 2 13.79 FILIPOWICZ Urszula MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +1.2 IV B.D. # BEZ LDK!
3 s 2 13.87 NACZK Wiktoria KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo # 2002 U16 PM +1.2 V MIELEWCZYK Łukasz # Z/1385/15 2024 LDK!
4 s 2 14.18 BOJKA Martyna KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +1.2 V
5 s 2 14.32 SOSNOWSKA Laura MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +1.2 V
6 s 2 14.41 KWIDZIŃSKA Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM +1.2 V B.D. 4
7 s 2 14.66 MAJEK Malwina SKLA Sopot 2002 U16 PM +1.2 -- B.D. 4
8 s 2 15.10 JEKA Paulina LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM +1.2 --
1 s 3 13.87 GRANICA Nicola AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +1.1 V #
2 s 3 14.20 PAWLOWSKA Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.1 V
3 s 3 14.98 SOBCZAK Liwia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +1.1 -- B.D. BEZ LDK!
4 s 3 15.02 TOKARSKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +1.1 -- #
5 s 3 15.48 FESUN Mirra LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM +1.1 --
6 s 3 15.97 WIERCIOCH Jana LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM +1.1 --
7 s 3 16.40 ANTCZAK Amelia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +1.1 --
8 s 3 16.64 KUŁDO Wanesa LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM +1.1 --
1 s 4 13.23 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +1.3 IV B.D. B.D.
2 s 4 13.25 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM +1.3 IV
3 s 4 13.90 CESARZ Jagoda MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM +1.3 V
4 s 4 14.00 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U14 PM +1.3 V B.D. # 3 LDK!
5 s 4 14.33 KNOPIK Nikola ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.3 V ŚCIGAŁA Janusz # 5 LDK!
6 s 4 14.37 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM +1.3 V MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
7 s 4 16.54 BRAŃKA Amelia LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM +1.3 --
8 s 4 17.17 WOJCIECHOWSKA Zofia LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM +1.3 --
1 s 5 13.15 NOWOSADKO Julia AML Słupsk # 2002 U16 PM +1.2 III #
2 s 5 13.19 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U16 PM +1.2 III KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1 LDK!
3 s 5 13.54 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U16 PM +1.2 IV B.D.
4 s 5 13.57 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U16 PM +1.2 IV # LDK!
5 s 5 13.83 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM +1.2 V B.D. BEZ LDK!
6 s 5 14.05 MARZENTA Milena AML Słupsk 2001 U16 PM +1.2 V # LDK!
7 s 5 14.07 ZIÓŁKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.2 V
8 s 5 14.46 ROLBIECKA Monika UKS Lipusz 2002 U16 PM +1.2 V
1 s 6 13.73 LABUDA Karolina SKLA Sopot 2002 U16 PM +0.9 IV B.D. 4
2 s 6 13.74 BRZOSKOWSKA Daria SKLA Sopot 2001 U16 PM +0.9 IV B.D. 4
3 s 6 14.35 ADAMCZYK Kamila SKLA Sopot 2001 U16 PM +0.9 V
4 s 6 14.80 SĘDZIAK Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM +0.9 --
5 s 6 14.85 SOKOŁOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM +0.9 --
6 s 6 14.96 RODA Maria KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +0.9 --
1 s 7 13.92 DAJDA Antonina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM +0.5 --
2 s 7 14.73 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 2003 U14 PM +0.5 -- WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2020 4
3 s 7 14.86 KWIATKOWSKA Karolina KL Lechia Gdańsk 2005 U12 PM +0.5 -- WIETEK Zbigniew Z/2616/18 2018 5
4 s 7 16.00 KUPCZYK Wiktoria KL Lechia Gdańsk 2005 U12 PM +0.5 -- WIETEK Zbigniew BEZ
5 s 7 16.33 WESOŁY Alicja UKS Jedynka Reda 2003 U14 PM +0.5 -- LDK!
1 s 8 12.45 ŁASTOWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM +0.6 II
2 s 8 12.69 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM +0.6 II
3 s 8 13.25 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM +0.6 IV
4 s 8 13.58 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U18 ZP +0.6 IV KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024
5 s 8 14.36 MARCZAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM +0.6 --
6 s 8 14.65 WRZEŚNIEWSKA Weronika KL Lechia Gdańsk 2003 U14 PM +0.6 -- WIETEK Zbigniew BEZ
300 m K
1 s 1 44.11 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM III
2 s 1 44.85 PLECZYŃSKA Natalia GKS Żukowo # 2002 U16 PM III KRÓL Krzysztof # Z/2926/16 2021 LDK!
3 s 1 44.90 NEUMANN Amelia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2002 U16 PM III LDK!
4 s 1 46.22 RENKE Hanna SKLA Sopot 2001 U16 PM IV
5 s 1 54.17 SZAFRAN Gabriela MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- LDK!
1 s 2 44.97 ZAPOROWICZ Maria UKS Zaspa Gdańsk 2001 U16 PM III DEMBIŃSKI Adam Z/1745/16 2016 BEZ
2 s 2 49.62 SELKE Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM --
3 s 2 50.72 KOWALEWSKA Klaudia KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM --
4 s 2 53.98 POTRYKUS Natalia KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM -- LDK!
5 s 2 55.82 WIELIŃSKA Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM --
1 s 3 48.35 SPITZKA Agnieszka MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM V LDK!
2 s 3 48.40 MATHEA Natalia KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM V GELO Krystyna 4 LDK!
3 s 3 50.31 LABUDA Klaudia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. BEZ LDK!
4 s 3 52.54 MIELKE Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM --
1 s 4 42.55 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM II # LDK!
2 s 4 44.36 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM III
3 s 4 45.65 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia # 2001 U16 PM IV
4 s 4 45.90 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM IV B.D. BEZ LDK!
5 s 4 46.29 KIEDROWICZ Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM IV LDK!
6 s 4 46.77 KIEDROWICZ Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM V LDK!
7 s 4 49.86 KOWALSKA Justyna SKLA Sopot 2002 U16 PM --
1 s 5 44.99 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U16 PM III B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!
2 s 5 48.89 NACZK Wiktoria KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo # 2002 U16 PM -- MIELEWCZYK Łukasz # Z/1385/15 2024 LDK!
3 s 5 49.28 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
4 s 5 50.42 KRZYŻANOWSKA Agata ULKS Skoczek Pogórze 2002 U16 PM -- #
5 s 5 52.92 BOYKE Julia UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
6 s 5 53.11 JAWOREK Małgorzata UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM --
1 s 6 39.66 ŁASTOWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM --
2 s 6 44.14 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- #
3 s 6 48.58 BARANIAK Barbara SKLA Sopot 2003 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł 3 LDK!
4 s 6 49.55 KORNIAT Ludwika AML Słupsk # 2003 U14 PM -- B.D. # 3 LDK!
5 s 6 53.75 RYWALSKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM --
1 s 7 39.36 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP -- #
2 s 7 39.60 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U23 PM --
3 s 7 40.09 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM --
4 s 7 41.98 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
5 s 7 42.65 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM --
6 s 7 42.71 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U18 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024
600 m K
1 s 1 1:36.26 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U20 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2024 1 LDK!
2 s 1 1:40.95 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024
3 s 1 1:41.50 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U16 PM III B.D. # Z/2119/15 2023
4 s 1 1:41.89 GRUDA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM III
5 s 1 1:42.87 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1
6 s 1 1:44.06 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 1996 U23 PM --
7 s 1 1:47.10 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 2001 U16 PM V #
8 s 1 1:48.17 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U16 PM V #
1 s 2 1:50.19 KUJASZEWSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław # LDK!
2 s 2 1:50.35 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM -- B.D. 2 LDK!
3 s 2 1:52.80 SIKORA Paulina SKLA Sopot 2002 U16 PM --
4 s 2 1:53.69 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM --
5 s 2 1:54.40 KILIAN Kinga MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
6 s 2 1:55.98 JEKA Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM --
7 s 2 1:56.19 HILDEBRAND Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM --
8 s 2 1:56.82 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM --
9 s 2 1:57.54 BIECHOWSKA Maja KL Gdynia 2002 U16 PM --
10 s 2 1:58.06 BOLLIN Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM --
11 s 2 1:59.25 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM --
1 s 3 1:47.33 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
2 s 3 1:50.98 GRUCEL Oliwia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof B.D. # 5 LDK!
3 s 3 1:51.33 BRZOZECKA Agnieszka ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Janusz # 5 LDK!
4 s 3 1:51.84 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia # 2002 U16 PM -- B.D. BEZ
5 s 3 1:56.30 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 2003 U14 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2019 3
6 s 3 1:57.97 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 2002 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2019 4
7 s 3 1:58.36 BERNAŚ Magdalena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM --
8 s 3 2:00.14 STOSIK Marcelina UKS Drzewiarz Osieczna 2002 U16 PM --
9 s 3 2:02.75 SZYCA Andżelika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
10 s 3 2:05.17 ROZNERSKA Patrycja LKS Zorza Gdynia 2002 U16 PM --
11 s 3 2:08.52 KOTECKA Oliwia AML Słupsk 2002 U16 PM -- # LDK!
1000 m K
1 s 1 3:07.71 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U16 KP III SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024
2 s 1 3:13.17 SUMISŁAWSKA Martyna SKLA Sopot 2001 U16 PM IV
3 s 1 3:13.38 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3
4 s 1 3:19.54 KĘPA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM IV
5 s 1 3:23.08 WIERGOWSKA Julia SKLA Sopot 2002 U16 PM V
6 s 1 3:25.42 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM V LDK!
7 s 1 3:28.80 BARAŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2001 U16 PM V
8 s 1 3:34.75 KLEINSZMIDT Andżelika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
9 s 1 3:40.93 CZAJA Marta SKLA Sopot 2001 U16 PM --
80 pł K
1 s 1 13.71 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U16 PM +0.8 IV KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1 LDK!
2 s 1 13.79 PASEK Dominika KL Gdynia 2001 U16 PM +0.8 IV
3 s 1 15.31 MARZENTA Milena AML Słupsk 2001 U16 PM +0.8 -- # LDK!
4 s 1 15.74 KOS Wiktoria KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.8 -- B.D. GELO Krystyna BEZ LDK!
5 s 1 15.94 SKONIECZNA Emilia KL Gdynia 2001 U16 PM +0.8 -- B.D.
1 s 2 13.23 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +0.8 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
2 s 2 14.62 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM +0.8 V #
3 s 2 14.82 KANDZIORA Marta KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +0.8 -- #
4 s 2 15.29 WOJCIECHOWSKA Ewelina KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.8 -- GELO Krystyna BEZ LDK!
200 m pł K
1 s 1 34.42 KANDZIORA Marta KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +0.3 V #
2 s 1 36.72 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM +0.3 -- #
3 s 1 37.72 WOJCIECHOWSKA Ewelina KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.3 -- GELO Krystyna BEZ LDK!
4 s 1 38.70 KOS Wiktoria KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.3 -- B.D. GELO Krystyna BEZ LDK!
5 s 1 39.04 AUGUSTYN Wiktoria AML Słupsk 2001 U16 PM +0.3 --
6 s 1 44.35 MICHALSKA Agata UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM +0.3 --
1 s 2 38.07 MOJSIEJENKO Weronika UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM +0.4 --
2 s 2 38.75 ŚMIELAK Weronika UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM +0.4 -- LDK!
3 s 2 38.76 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U14 KP +0.4 -- LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!
4 s 2 39.22 PELOWSKA Dagmara MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM +0.4 --
  s 2 DNF STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM +0.4 --
4x100 m K
1 s 1 53.04 LABUDA Karolina
BRZOSKOWSKA Daria
JACHOREK Aleksandra
ROŻEŃSKA Zuzanna
SKLA Sopot 2002
2001
2001
2002
U16 POM -- B.D.
B.D.

4
4
2 s 1 54.90 WOJDYGA Anna
FARASIEWICZ Monika
ZIÓŁKOWSKA Kamila
GRANICA Nicola
AZS-AWFiS Gdańsk 2001
2002
2001
2002
U16 POM --
B.D. B.D.


3 s 1 56.17 PASEK Dominika
SKONIECZNA Emilia
DUDA Daria
WEJMAN Karolina
KL Gdynia 2001
2001
2001
2001
U16 POM --
B.D.

KASZUBA Tomasz
Z/5427/15
2023

1
4 s 1 58.77 SOBCZAK Liwia
KILIAN Kinga
LABUDA Klaudia
GRUCEL Oliwia
MMKS Gdańsk 2002
2002
2002
2002
U16 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D. SKALSKI Krzysztof B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
5
1 s 2 49.99 WARMINSKI Cathrin
CHALECKA Laura
SZYMEROWSKA Aleksandra
SZECHNIUK Natalia
AZS-AWFiS Gdańsk 2000
1999
1999
2000
U18 POM --


2 s 2 54.05 SIENKIEWICZ Joanna
BARABASZ Aleksandra
LEWNA Weronika
NOWOSADKO Julia
LKS Fenix Słupsk 2001
2001
2001
2002
U16 POM --
B.D.
B.D.
Z/2119/15
2023
3

3 s 2 54.54 KIEDROWICZ Natalia
SPITZKA Agnieszka
KIEDROWICZ Julia
CYSEWSKA Zuzanna
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2001
2002
2001
2002
U16 POM --


B.D.
BEZ
4 s 2 56.30 SZCZERBA Dominika
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
WNUK-LIPIŃSKA Paulina
KULING Magdalena
ULKS Talex Borzytuchom 2002
2001
2001
2001
U16 POM -- B.D. RADTKE Marek
ŚCIGAŁA Jarosław

, Z/0790/16
Z/1845/15
, 2020
2024
3
1
5 s 2 57.60 BOJKA Martyna
KANDZIORA Marta
RODA Maria
SZYMEROWSKA Wiktoria
KS Wejher Wejherowo 2001
2001
2001
2002
U16 POM --


6 s 2 57.62 KOTECKA Oliwia
CIESLIK Laura
AUGUSTYN Wiktoria
MARZENTA Milena
AML Słupsk 2002
2002
2001
2001
U16 POM --


  s 2 DNF DOMINIK Aleksandra
MOJSIEJENKO Weronika
RADGOWSKA Daria
SOKOŁOWSKA Aleksandra
UKS Jedynka Reda 2002
2001
2001
2001
U16 POM -- MYSZK Ilona B.D.


Z/5526/15
2021
4
Wzwyż K
1 f 1 1.58 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM III
2 f 1 1.50 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U14 PM IV B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!
3 f 1 1.45 KALINOWSKA Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM IV
4 f 1 1.40 STENCEL Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U20 PM -- GELO Krystyna Z/0275/14 2024
1 f 2 1.50 NAWROCKA Patrycja MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM IV
2 f 2 1.50 BEKIER Kornelia LKS Fenix Słupsk 2001 U16 PM IV
3 f 2 1.45 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
4 f 2 1.45 SIENKIEWICZ Joanna LKS Fenix Słupsk 2001 U16 PM IV
5 f 2 1.40 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U16 PM V # LDK!
6 f 2 1.40 CESARZ Jagoda MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM V
7 f 2 1.35 KULING Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM -- #
8 f 2 1.30 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U16 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
9 f 2 1.30 SZWARC Karolina LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM --
10 f 2 1.25 LANGE Łucja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM --
11 f 2 1.25 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
Tyczka K
1 f 1 3.20 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM II #
2 f 1 2.80 POHNKE Dominika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1998 U20 PM III
1 f 2 2.80 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM III # LDK!
2 f 2 2.70 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM III # LDK!
3 f 2 2.60 FILIPOWICZ Urszula MMKS Gdańsk 2002 U16 PM IV B.D. # BEZ LDK!
4 f 2 2.60 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM IV # LDK!
5 f 2 2.40 LUPA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM IV
6 f 2 2.20 BACH Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM V
W dal K
1 f 1 3.99 ROJEWSKA Klaudia SKLA Sopot 2003 U14 PM +1.0 --
1 f 2 5.24 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM +1.7 III # LDK!
2 f 2 4.75 BARABASZ Aleksandra AML Słupsk # 2001 U16 PM +1.0 V B.D. # 3
3 f 2 4.62 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U16 PM +1.3 V B.D.
4 f 2 4.55 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.3 V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
5 f 2 4.52 PAWLOWSKA Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.9 V
6 f 2 4.42 BURCHACKA Urszula LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM +0.2 --
7 f 2 4.42 WNUK-LIPIŃSKA Paulina ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM +0.6 -- #
8 f 2 4.35 RYBAND Julia UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM +1.4 -- B.D. BEZ LDK!
9 f 2 4.27 BARTWICKA Julia SKLA Sopot 2002 U16 PM +1.1 --
10 f 2 3.99 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U16 PM +1.3 -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
11 f 2 3.93 BOJKA Martyna KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +0.9 --
12 f 2 3.87 GOLEC Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.5 --
13 f 2 3.56 WIELIŃSKA Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.0 --
14 f 2 3.53 MARSZAŁKOWSKA Weronika UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM +1.7 --
15 f 2 3.53 BURZYŃSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +1.8 -- #
16 f 2 3.48 RODA Maria KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +1.3 --
17 f 2 2.70 PIWOWARCZYK Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +1.9 -- #
Kula (3) K
1 f 1 9.73 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 2000 U18 PM --
2 f 1 9.55 ZARUDZKA Monika SKLA Sopot 2002 U16 PM V B.D. 3
3 f 1 9.37 KAŁDAN Monika MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM V #
4 f 1 9.21 JEKA Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM V
5 f 1 8.79 KUCHNOWSKA Kamila LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM V
6 f 1 8.59 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM -- B.D. #
7 f 1 8.37 WYSOCKA Adrianna AML Słupsk 2001 U16 PM -- LDK!
8 f 1 7.95 OZGA-ZAJŁO Zuzanna SKLA Sopot 2001 U16 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. BEZ
9 f 1 7.67 SUCHODOLSKA Anna SKLA Sopot 2001 U16 PM --
10 f 1 7.42 SZULETA Julia AML Słupsk 2002 U16 PM --
11 f 1 7.39 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- #
12 f 1 7.10 WARDA Karolina UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
  f 1 NM CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 1999 U18 PM --
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.09 KAŁDAN Monika MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM IV #
2 f 1 26.36 HOLK-ŁEBIŃSKA Julia KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM V
3 f 1 25.88 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 2000 U18 PM --
4 f 1 24.40 LIPIŃSKA Alicja LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM V
5 f 1 24.10 ŻYWICKA Amelia UKS Lipusz 2002 U16 PM V
6 f 1 21.09 JARZEMBIŃSKA Emilia KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM --
7 f 1 20.21 PAPKE Zuzanna UKS Lipusz 2001 U16 PM --
8 f 1 19.70 OGŁOZIŃSKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM --
9 f 1 19.38 PELOWSKA Julia UKS Lipusz 2001 U16 PM --
10 f 1 18.93 BRUNAHT Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM --
11 f 1 18.10 TYSZKA Paulina UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
Młot (3) K
1 f 1 27.42 WATRAL Sandra ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM V
2 f 1 21.20 CYRSON Daria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM --
3 f 1 21.08 POBŁOCKA Julia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3435/18 2018 5
4 f 1 15.20 ŻYCIŃSKA Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- ŚCIGAŁA Janusz # BEZ LDK!
5 f 1 14.50 WOSZCZYK Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- ŚCIGAŁA Janusz # BEZ LDK!
6 f 1 9.01 REKOWSKA Zuzanna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- ŚCIGAŁA Janusz # BEZ LDK!
  f 1 NM STEMPIEŃ Weronika ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM --
1 f 2 46.53 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 1999 U18 PM III
2 f 2 33.77 JAKUBEK Paulina ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
3 f 2 27.04 KOŚLA Julia ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM --
4 f 2 22.02 PATELCZYK Justyna ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM --
Oszczep (500) K
1 f 1 35.20 RĄBAŁA Wiktoria UKS Dwójka Pelplin 2001 U16 PM IV B.D. Z/5607/15 2015 2
2 f 1 31.70 SIENKIEWICZ Joanna LKS Fenix Słupsk 2001 U16 PM V
3 f 1 30.47 PIPKA Daniela LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM V
4 f 1 29.18 KOSS Paulina LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM V
5 f 1 28.97 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM V #
6 f 1 25.58 RUTKOWSKA Wioletta UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
7 f 1 23.30 GROCH Patrycja AML Słupsk 2001 U16 PM --
8 f 1 23.27 WYSOCKA Adrianna AML Słupsk 2001 U16 PM -- LDK!
9 f 1 23.16 HOLK-ŁEBIŃSKA Julia KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM --
10 f 1 22.18 SPECHT Hanna SKLA Sopot 2002 U16 PM -- B.D. 3
11 f 1 21.94 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- #
12 f 1 19.78 SZULETA Julia AML Słupsk 2002 U16 PM --
13 f 1 19.10 JARZEMBIŃSKA Emilia KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM --
14 f 1 18.41 KOWALEWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM --
15 f 1 15.98 KULAK Vanessa AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM --
16 f 1 15.64 KILIAN Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- #
17 f 1 10.26 KAMIŃSKA Weronika UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
18 f 1 8.02 POBŁOCKA Julia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3435/18 2018 5
Oszczep (600) K
1 f 1 36.45 STENCEL Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U20 PM III GELO Krystyna Z/0275/14 2024
Chód 3 km K
1 s 1 18:13.65 CUPPA Alicja ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM IV
2 s 1 20:49.74 KROPIDŁOWSKA Karolina SKLA Sopot 2001 U16 PM --
100 m M
1 s 1 12.51 ŻYŹNIEWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +0.6 V
2 s 1 12.98 GÓRCZYŃSKI Wiktor MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +0.6 -- SKALSKI Krzysztof B.D. # 5 LDK!
3 s 1 13.18 TROCHOWSKI Kacper SKLA Sopot 2002 U16 PM +0.6 --
4 s 1 13.79 BACH Szymon KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.6 --
5 s 1 14.23 BUŻAN Dawid KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.6 --
6 s 1 15.24 NAPIONTEK Patryk KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.6 --
1 s 2 12.26 BORZYCH Adam MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM +0.5 V B.D. 4 LDK!
2 s 2 12.30 BREZA Maciej UKS Lipusz 2001 U16 PM +0.5 V
3 s 2 12.46 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +0.5 V B.D. 4
4 s 2 12.48 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +0.5 V
5 s 2 12.73 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U16 PM +0.5 V DIAK Mateusz # Z/2843/16 2024 2 LDK!
6 s 2 12.89 KUKLIŃSKI Michał MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +0.5 -- B.D. SKALSKI Krzysztof # 5 LDK!
7 s 2 13.15 CZARNOWSKI Wiktor UKS Lipusz 2001 U16 PM +0.5 --
1 s 3 11.91 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM +0.8 IV B.D. # 3
2 s 3 11.92 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM +0.8 IV B.D. 2
3 s 3 12.31 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.8 V #
4 s 3 12.56 PRANCZK Patryk KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.8 V LDK!
5 s 3 13.05 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U16 PM +0.8 -- # LDK!
6 s 3 13.05 FELCZAK Dominik SKLA Sopot 2002 U16 PM +0.8 --
7 s 3 13.86 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +0.8 -- B.D. LDK!
1 s 4 12.41 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +0.4 V BOGUSZ Igor # Z/3230/16 2018 4
2 s 4 12.73 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM +0.4 V #
3 s 4 12.84 JEKA Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM +0.4 --
4 s 4 12.90 RUDZIŃSKI Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +0.4 --
5 s 4 13.00 ROMAN Przemysław MMKS Gdańsk 2001 U16 PM +0.4 --
6 s 4 13.36 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 2002 U16 PM +0.4 -- # LDK!
7 s 4 14.05 GOLIŃSKI Stanisław MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +0.4 -- # LDK!
1 s 5 12.26 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM +0.3 V B.D. # LDK!
2 s 5 12.37 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +0.3 V
3 s 5 12.45 FRĄCKOWIAK Milan AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +0.3 V
4 s 5 12.52 SIKORSKI Kamil AML Słupsk 2001 U16 PM +0.3 V # LDK!
5 s 5 12.78 FELSKI Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM +0.3 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4603/15 2023
6 s 5 12.84 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U16 DS +0.3 -- B.D. B.D. # LDK!
7 s 5 13.15 BIEGOWSKI Stanisław UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM +0.3 --
8 s 5 14.01 WILK Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +0.3 -- #
1 s 6 11.95 BILIŃSKI Olaf ULKS Skoczek Pogórze # 1999 U18 PM 0.0 IV #
2 s 6 12.01 PACYŃSKI Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2001 U16 PM 0.0 IV
3 s 6 13.35 BETCHER Marcel UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM 0.0 -- #
1 s 7 13.14 KNOPA Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +0.4 --
2 s 7 13.41 GOŹDZIAK Filip AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +0.4 --
3 s 7 14.00 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U14 PM +0.4 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
4 s 7 14.44 SINGER Patryk LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U14 PM +0.4 --
5 s 7 15.06 KAMROWSKI Marcel SKLA Sopot 2003 U14 PM +0.4 --
1 s 8 12.33 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM +0.3 --
2 s 8 12.39 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM +0.3 --
3 s 8 13.05 MAŃSKI Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM +0.3 --
300 m M
1 s 1 39.20 GIRUĆ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
2 s 1 40.69 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U16 PM V # LDK!
3 s 1 40.86 MARCZYŃSKI Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V
4 s 1 42.88 CZARNOWSKI Wiktor UKS Lipusz 2001 U16 PM --
5 s 1 43.20 TARNOWSKI Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM --
6 s 1 45.10 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
7 s 1 45.55 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- ŚCIGAŁA Janusz # Z/0789/16 2021 4 LDK!
8 s 1 47.68 CHMURA Mateusz KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM --
1 s 2 37.78 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM III LDK!
2 s 2 39.60 BREZA Maciej UKS Lipusz 2001 U16 PM IV
3 s 2 40.07 BORZYCH Adam MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM IV B.D. 4 LDK!
4 s 2 40.79 PRANCZK Patryk KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM V LDK!
5 s 2 41.66 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U16 DS V B.D. B.D. # LDK!
6 s 2 42.22 KRZYSZTOSZEK Konrad MMKS Gdańsk 2001 U16 PM V LDK!
7 s 2 43.77 SKOCZYLAS Dominik UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM -- #
8 s 2 45.65 TRAPP Przemysław ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM --
1 s 3 37.86 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
2 s 3 39.20 GIRUĆ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
3 s 3 39.72 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
4 s 3 40.35 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U14 PM IV B.D. # 2 LDK!
5 s 3 41.49 MAŃSKI Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
6 s 3 45.35 NALEWAJEK Kacper MMKS Gdańsk 2003 U14 PM -- LDK!
1 s 4 37.77 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1997 U20 PM --
2 s 4 38.93 MALICH Kacper ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
3 s 4 41.76 KOKOSZKA Jakub SKLA Sopot 2001 U16 PM V B.D. BEZ
600 m M
1 s 1 1:28.32 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
2 s 1 1:32.31 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM IV
3 s 1 1:35.05 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U16 PM V # LDK!
4 s 1 1:35.29 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2002 U16 PM V
5 s 1 1:38.60 SZOPIŃSKI Olgierd MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2001 U16 PM V B.D. 5 LDK!
6 s 1 1:40.86 KUCZMIŃSKI Wojciech LKS Zorza Gdynia 2001 U16 PM --
7 s 1 1:44.61 LUBOTZKI Marcin SKLA Sopot 2001 U16 PM --
8 s 1 1:53.39 BRZOZA Dawid UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
1 s 2 1:32.49 STRZELCZYK Krystian KKL Rodło Kwidzyn 2002 U16 PM IV
2 s 2 1:34.43 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM IV
3 s 2 1:38.29 CHYŁA Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM V
4 s 2 1:40.47 FRANCZAK Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM --
5 s 2 1:42.67 BENKA Jakub Akademia Biegowa Kartuzy # 2002 U16 PM --
6 s 2 1:44.65 TROCKI Kamil UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM --
7 s 2 1:47.59 PIERNICKI Klaudiusz LKS Zorza Gdynia 2003 U14 PM --
8 s 2 1:57.20 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 2003 U14 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2021 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:36.04 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024
2 s 1 2:41.20 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- B.D.
3 s 1 2:42.72 ZIEGERT Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- #
4 s 1 2:52.47 CHRAPKOWSKI Daniel SKLA Sopot 2001 U16 PM V B.D. 5
5 s 1 2:55.56 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM V
6 s 1 3:01.02 MICHALSKI Przemysław SKLA Sopot 2002 U16 PM --
7 s 1 3:04.76 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!
8 s 1 3:31.48 DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
1 s 2 2:46.66 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV B.D. 3
2 s 2 2:53.69 BRODA Filip UKS Zaspa Gdańsk 2001 U16 PM V B.D. Z/4054/15 2016 5
3 s 2 2:54.98 DUDIJ Antoni UKS Zaspa Gdańsk 2001 U16 PM V DEMBIŃSKI Adam Z/4055/15 2016 BEZ
4 s 2 2:58.87 CYGANOWSKI Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2002 U16 PM V
5 s 2 3:05.13 SKRZYŃSKI Oskar SKLA Sopot 2001 U16 PM --
6 s 2 3:15.06 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U14 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
7 s 2 3:16.99 PIERNICKI Kamil LKS Zorza Gdynia 2003 U14 PM --
8 s 2 3:21.21 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM -- B.D. B.D. ROLBIECKI Zbigniew # , Z/2827/16 , 2024
9 s 2 3:54.57 PODZWARDOWSKI Igor KL Lechia Gdańsk 2003 U14 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3174/17 2018 BEZ
2000 m M
1 s 1 6:18.98 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
2 s 1 6:27.45 KOWALINA Jan MMKS Gdańsk 2001 U16 PM V LDK!
3 s 1 7:02.53 ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 2002 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2828/16 2019 BEZ
4 s 1 7:08.01 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.24 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.8 IV B.D. Z/5375/15 2023
2 s 1 17.74 BŁASZKOWSKI Przemysław UKS Lipusz 2001 U16 PM +0.8 IV
3 s 1 17.80 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U16 PM +0.8 V
4 s 1 18.13 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.8 V
5 s 1 19.43 KOPP OSTROWSKI Nataniel UKS Lipusz 2002 U16 PM +0.8 --
6 s 1 19.45 KLEJMENT Paweł KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.8 -- LDK!
200 m pł M
1 s 1 29.91 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.4 V B.D. Z/5375/15 2023
2 s 1 30.87 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.4 -- #
3 s 1 32.03 SZWED Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM +0.4 --
4 s 1 32.04 KLEJMENT Paweł KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +0.4 -- LDK!
5 s 1 34.30 POLAK Wojciech KL Gdynia 2002 U16 PM +0.4 --
1 s 2 28.76 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM +0.3 --
2 s 2 30.55 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.3 --
3 s 2 31.36 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 2001 U16 PM +0.3 --
4 s 2 39.98 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +0.3 -- B.D. BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 50.72 ALEKSANDROWICZ Oskar
ŚMIGIEL Jan
MICHALAK Piotr
GIL Arkadiusz
AML Słupsk 2002
2002
2002
2002
U16 POM --

DIAK Mateusz
Z/2843/16
2024
2
2 s 1 52.00 BETCHER Marcel
BIEGOWSKI Stanisław
LASEK Filip
STACHOWSKI Jakub
UKS Jedynka Reda 2001
2001
2001
2001
U16 POM --


3 s 1 52.28 WOJTOWICZ Maciej
WITTBRODT Marcin
KOWALKOWSKI Mateusz
POLAK Wojciech
KL Gdynia 2001
2001
2001
2002
U16 POM --


  s 1 DNF ROHDE Karol
GÓRZYŃSKI Damian
SENK Dominik
OLSZAK Jakub
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
2001
2002
2001
U16 POM --


1 s 2 47.15 ŻYŹNIEWSKI Sebastian
SŁOMIŃSKI Sebastian
WĘSIERSKI Bartosz
FRĄCKOWIAK Milan
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
2002
2001
2001
U16 POM --
B.D.

4
2 s 2 48.62 FERRA Daniel
OSS Mateusz
JEKA Kamil
MARCZYŃSKI Piotr
LKS Ziemi Puckiej Puck 2002
2001
2001
2002
U16 POM -- B.D.
B.D.

3
2
3 s 2 48.99 POROŻYŃSKI Mateusz
BORZYCH Adam
BIRKUS Adrian
PLĂCINTĂ Wiktor
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2002
2001
2001
2001
U16 POM -- B.D. B.D.
B.D.


4
4 s 2 49.83 KLEJMENT Paweł
KRĘŻEL Jakub
RUDZIŃSKI Jakub
PRANCZK Patryk
KS Wejher Wejherowo 2002
2001
2001
2002
U16 POM --
BOGUSZ Igor

Z/3230/16
2018
4
5 s 2 52.28 JOŃCZYK Oliwier
RZEPKA Szymon
BREZA Konrad
STRUNIAWSKI Jakub
ULKS Talex Borzytuchom 2002
2002
2002
2001
U16 POM --
B.D.

ŚCIGAŁA Jarosław
Z/1840/15
2022
BEZ
2
  s 2 DNF GÓRCZYŃSKI Wiktor
KUKLIŃSKI Michał
MICHALSKI Mateusz
ROMAN Przemysław
MMKS Gdańsk 2002
2002
2001
2001
U16 POM -- SKALSKI Krzysztof B.D.
B.D. SKALSKI Krzysztof
B.D.
5
5

  s 2 DNF TROCHOWSKI Kacper
FELCZAK Dominik
KOKOSZKA Jakub
KOSZNICKI Szymon
SKLA Sopot 2002
2002
2001
2001
U16 POM --

B.D.
B.D.
BEZ
4
Wzwyż M
1 f 1 1.60 JAROSZEWSKI Sebastian MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
2 f 1 1.50 KŁOS Jan MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
3 f 1 1.50 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U14 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
4 f 1 1.45 ŁUSZCZYŃSKI Igor LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM --
5 f 1 1.45 JANUS Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U14 PM --
6 f 1 1.40 FEISTER Błażej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U14 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5
7 f 1 1.35 PIECZYŃSKI Dominik LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/9319/21 2022
1 f 2 1.65 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U16 PM V WERNER Bernard B.D. # Z/3149/16 2024
2 f 2 1.60 CZAPIEWSKI Kamil SKLA Sopot 2001 U16 PM -- B.D. 5
3 f 2 1.60 LASEK Filip UKS Jedynka Reda 2001 U16 PM --
4 f 2 1.55 KREFTA Bartłomiej AML Słupsk 2001 U16 PM -- LDK!
5 f 2 1.50 PILICHOWSKI Konrad SKLA Sopot 2001 U16 PM -- #
6 f 2 1.45 MIKULSKI Michał MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM --
Tyczka M
1 f 1 3.60 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2021 BEZ
2 f 1 2.90 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U14 PM V KOZŁOWSKI Mateusz # 3 LDK!
3 f 1 2.40 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM --
1 f 2 3.00 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM V # LDK!
2 f 2 2.50 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- LDK!
3 f 2 2.40 BISZTYGA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM -- JACYNO Oskar # 5 LDK!
4 f 2 2.00 NOIŃSKI Łukasz MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM --
W dal M
1 f 1 6.08 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM +1.3 IV B.D. # LDK!
2 f 1 5.88 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM +0.6 V LDK!
3 f 1 5.68 FELSKI Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM +1.8 V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4603/15 2023
4 f 1 5.18 GÓRZYŃSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.8 -- #
5 f 1 5.05 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM +1.7 -- BOGUSZ Igor # Z/3230/16 2018 4
6 f 1 5.01 BELLGRAU Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.3 -- #
7 f 1 4.97 GÓRCZYŃSKI Wiktor MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +1.6 -- SKALSKI Krzysztof B.D. # 5 LDK!
8 f 1 4.86 KNOPA Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.2 --
9 f 1 4.85 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U16 PM +0.9 -- # LDK!
10 f 1 4.66 BIAŁY Kacper SKLA Sopot 2002 U16 PM +1.0 -- B.D. BEZ
11 f 1 4.53 ANDRZEJCZAK Dominik MMKS Gdańsk 2002 U16 PM +0.8 -- B.D. BEZ LDK!
12 f 1 4.49 BACH Szymon KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +1.9 --
13 f 1 4.41 KAMROWSKI Marcel SKLA Sopot 2003 U14 PM +1.3 --
14 f 1 4.14 CIERESZKO Damian SKLA Sopot 2002 U16 PM +0.3 -- MICHAŁEK Piotr B.D. # BEZ
15 f 1 3.96 KRZYWOBŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.7 -- #
16 f 1 3.90 BARTOSIAK Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM +1.3 --
17 f 1 3.81 MALINOWSKI Robert AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +1.5 -- #
Kula (5) M
1 f 1 12.78 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
2 f 1 12.33 PAWŁOWSKI Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM V #
3 f 1 12.10 OLSZAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM V
4 f 1 9.66 KUCMAN Łukasz SKLA Sopot 2001 U16 PM --
5 f 1 9.43 PARDO Oskar MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM --
6 f 1 9.30 CZARNECKI Konrad MMKS Gdańsk 2001 U16 PM -- LDK!
7 f 1 8.70 KOLASIŃSKI Dominik SKLA Sopot 2001 U16 PM --
8 f 1 7.88 NIEMIEC Wojciech SKLA Sopot 2001 U16 PM -- B.D. BEZ
9 f 1 7.73 BRODOWSKI Dominik MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof BEZ LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 44.81 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
2 f 1 43.38 OLSZAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM III
3 f 1 37.91 PAWŁOWSKI Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM IV #
4 f 1 33.54 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 2002 U16 PM V
5 f 1 32.38 KOS Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V #
6 f 1 28.55 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 2002 U16 PM --
7 f 1 27.84 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
8 f 1 21.86 BUDZYŃ Klaudiusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM --
  f 1 NM BŁASZKOWSKI Maciej UKS Lipusz 2002 U16 PM -- #
Młot (5) M
  f 1 NM CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
1 f 2 35.42 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V
Oszczep (600) M
1 f 1 38.01 ŁASZEWICZ Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM V #
2 f 1 37.72 PARDO Oskar MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM V
3 f 1 37.24 GIERSZEWSKI Dorian UKS Lipusz 2002 U16 PM V
4 f 1 35.42 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 2002 U16 PM --
5 f 1 34.93 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U16 PM -- DIAK Mateusz # Z/2843/16 2024 2 LDK!
6 f 1 32.97 STECH Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM --
7 f 1 30.64 GRON Mariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U16 PM --
8 f 1 28.60 BACH Grzegorz SKLA Sopot # 2002 U16 PM -- B.D. WERNER Bernard B.D. # , Z/3076/17 , 2024 LDK!
9 f 1 27.08 WILK Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM -- #
10 f 1 26.11 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 2002 U16 PM --
11 f 1 24.92 RYSMANOWSKI Arkadiusz UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM --
12 f 1 20.30 GODWIN Adam ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
13 f 1 20.11 WOJTAS Dawid UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM --
14 f 1 15.40 BUTKIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- # LDK!
Chód 5 km M
1 s 1 25:54.51 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 2001 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2019 3
2 s 1 26:32.14 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. # Z/0002/11 2024 BEZ
3 s 1 28:18.35 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 2001 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław # Z/5349/15 2019 4
4 s 1 29:25.63 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM --
5 s 1 29:26.08 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2024 4
6 s 1 31:54.45 DULLEK Jan SKLA Sopot 2001 U16 PM V
7 s 1 34:48.26 KOZŁOWSKI Bartosz SKLA Sopot 2001 U16 PM --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8229820728302 sekund