Warszawa 22.05.2016
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U20 2016
100 m K
1 1 e 1 12.22 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -0.4 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 4 e 1 12.47 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -0.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 5 e 1 12.55 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -0.4 II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
4 6 e 1 12.56 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ -0.4 II B.D. 3
5 9 e 1 12.97 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ -0.4 III
6 11 e 1 13.24 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U20 MZ -0.4 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
7 13 e 1 13.28 BIELECKA Anna AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.4 IV
8 17 e 1 13.69 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -0.4 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
1 3 e 2 12.47 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -0.6 II TRZOS Leszek B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2023
2 7 e 2 12.78 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -0.6 III
3 8 e 2 12.88 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -0.6 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
4 10 e 2 13.09 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ -0.6 III
5 15 e 2 13.39 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -0.6 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2060/15 2018 4
6 18 e 2 13.79 LELEŃ Natalia KS Maków Biega 1999 U18 MZ -0.6 IV
7 20 e 2 14.35 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.6 -- B.D. #
1 2 e 3 12.42 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN +1.3 II #
2 12 e 3 13.28 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.3 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
3 14 e 3 13.36 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.3 IV RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
4 16 e 3 13.62 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ +1.3 IV
5 19 e 3 13.91 CHOJECKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ +1.3 --
6 21 e 3 14.60 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 2000 U18 MZ +1.3 --
7 22 e 3 14.80 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 1999 U18 MZ +1.3 --
1 f 1 12.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -0.3 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 f 1 12.41 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -0.3 II TRZOS Leszek B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2023
3 f 1 12.50 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN -0.3 II #
4 f 1 12.53 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -0.3 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
5 f 1 12.58 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -0.3 II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
6 f 1 12.63 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ -0.3 II B.D. 3
7 f 1 12.81 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -0.3 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
8 f 1 12.86 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -0.3 III
9 f 1 13.14 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ -0.3 III
10 f 1 13.24 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ -0.3 IV
200 m K
1 s 1 24.74 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ -1.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 s 1 24.91 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -1.0 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
3 s 1 25.17 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -1.0 II TRZOS Leszek B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2023
4 s 1 25.30 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN -1.0 II #
5 s 1 25.47 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ -1.0 II B.D. # 1
6 s 1 27.44 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -1.0 IV B.D.
7 s 1 29.01 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -1.0 --
1 s 2 25.84 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 Sen MZ +1.1 II B.D. 1
2 s 2 26.29 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +1.1 III
3 s 2 27.07 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U20 MZ +1.1 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
4 s 2 27.10 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa # 1994 U23 MZ +1.1 III LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2023
5 s 2 29.65 O¦KO Oliwia AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +1.1 --
6 s 2 30.55 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 2000 U18 MZ +1.1 --
1 s 3 26.73 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.3 III SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 s 3 27.30 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ +0.3 III MACIEJEWSKI Janusz # Z/2060/15 2018 4
3 s 3 30.59 DWORAKOWSKA Karolina MLKL Płock 1998 U20 MZ +0.3 --
4 s 3 30.92 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 --
1 s 4 25.11 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ +0.2 II
2 s 4 25.22 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U16 LU +0.2 II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
3 s 4 27.07 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.2 III B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 s 4 27.91 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ +0.2 IV
5 s 4 29.79 NALEWAJK Natalia UKS Clan Ostrołęka 1999 U18 MZ +0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1137/16 2016 BEZ
6 s 4 31.18 MROCZKOWSKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ +0.2 --
1 s 5 25.29 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.3 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 s 5 26.68 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 III
3 s 5 28.49 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ +0.3 IV
400 m K
1 1 s 1 57.23 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
2 2 s 1 57.28 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
3 3 s 1 58.59 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 1998 U20 MZ II B.D. BEZ
4 4 s 1 58.81 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ II
5 5 s 1 59.08 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U16 MZ III ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
6 6 s 1 60.23 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU III B.D.
7 10 s 1 61.48 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ III
1 7 s 2 60.34 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ III
2 9 s 2 61.37 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 1999 U18 MZ III
3 11 s 2 62.02 CIOK Klaudia KS Maków Biega 1999 U18 MZ IV #
4 12 s 2 62.69 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ IV
5 13 s 2 63.26 GIERAK Natalia MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV
6 14 s 2 63.74 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U20 MZ IV
7 15 s 2 64.13 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV
1 8 s 3 60.85 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ III
2 16 s 3 65.02 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022
3 17 s 3 65.54 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
4 18 s 3 68.35 SŁOWIKOWSKA Sylwia UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- B.D. Z/3624/15 2016 BEZ
5 19 s 3 69.23 DˇBROWSKA Wiktoria MUKS Płock 2000 U18 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:18.06 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2023
2 2 s 1 2:18.93 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0389/15 2023
3 3 s 1 2:20.08 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU III #
4 4 s 1 2:20.10 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ III TARASIUK Paweł Z/0385/16 2023 2 LDK!
5 5 s 1 2:23.69 TYBUCHOWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ III
6 7 s 1 2:27.21 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U20 MZ IV
  s 1 DNF BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
  s 1 DNF ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- B.D.
1 6 s 2 2:25.79 MISARKO Aleksandra UKS Otrębusy 2000 U18 MZ IV GOLJANEK Janusz Z/3962/15 2017 3
2 8 s 2 2:27.22 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ IV B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2023
3 9 s 2 2:39.46 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 2000 U18 MZ --
4 10 s 2 2:42.25 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 2000 U18 MZ --
5 11 s 2 2:53.79 TŁOMACKA Patrycja UKS Clan Ostrołęka 1999 U18 MZ --
1500 m K
1 s 1 4:52.35 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0347/13 2016 3
2 s 1 4:53.63 SZATECKA Adrianna AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ III
3 s 1 4:55.89 SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 1999 U18 MZ III MARKOWSKI Michał B.D. Z/2208/15 2018
4 s 1 5:13.74 O¦KO Oliwia AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ --
5 s 1 5:16.20 PILARSKA Paulina O¦ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- #
6 s 1 5:24.16 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -- B.D. #
7 s 1 5:29.36 PIˇTAK Magdalena UKS Clan Ostrołęka 2000 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina # Z/1706/16 2017 3
  s 1 DNF PASTUSZKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1999 U18 MZ --
3000 m K
1 1 s 1 10:36.57 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ III
2 2 s 1 10:39.58 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
3 3 s 1 10:46.62 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III
4 4 s 1 11:15.93 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ IV LDK!
5 5 s 1 11:19.86 CZYŻOWSKA Paulina MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.58 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -1.8 II #
2 2 e 1 16.16 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -1.8 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 3 e 1 16.18 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -1.8 III RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
4 4 e 1 16.25 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -1.8 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
5 5 e 1 17.91 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM -1.8 -- B.D. #
6 6 e 1 18.88 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -1.8 -- B.D. #
7 7 e 1 18.89 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -1.8 -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
8 8 e 1 19.14 BEDLA Estera UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ -1.8 --
1 f 1 15.48 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -1.8 II #
2 f 1 15.65 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM -1.8 II B.D. #
3 f 1 15.91 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -1.8 III RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
4 f 1 16.35 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -1.8 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
5 f 1 16.39 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -1.8 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
100 m pł K
1 1 e 1 14.63 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -0.5 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 2 e 1 15.34 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -0.5 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
3 3 e 1 15.89 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -0.5 III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
1 f 1 14.60 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ 0.0 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 f 1 15.32 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ 0.0 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
3 f 1 15.39 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ 0.0 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
400 m pł K K
1 1 s 1 63.10 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. # 2
2 2 s 1 65.33 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ II B.D. # 1
3 3 s 1 68.15 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
4x100 m K
1 1 s 1 51.68 PILARSKA Paulina
ŁADA Marta
EJZEMBERG Victoria
KOŁODZIEJCZYK Renata
UKS Siódemka Ostrołęka 2000
2000
2000
2000
U18 MAZ --


2 2 s 1 52.37 JU¦KIEWICZ Agnieszka
KULESZA Kalina
SZYMAŃSKA Anna
SOBIERAJ Ludwika
UKS LA Basket Warszawa 2000
1999
1999
2000
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
B.D.
Z/2433/15
Z/4018/15
2021
2020
2
3

3 3 s 1 55.13 MROCZKOWSKA Magdalena
BRANDYS Zofia
PASTUSZKA Aleksandra
GLOEH Marcjanna
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999
1999
1999
2000
U18 MAZ --


4 4 s 1 55.58 KOLE¦NIK Sandra
CHOJECKA Marta
BEDLA Estera
HRYNIEWSKA Wiktoria
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000
2000
2000
2000
U18 MAZ --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
2 2 f 1 1.60 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III #
3 3 f 1 1.50 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
4 4 f 1 1.45 HRYNIEWSKA Wiktoria UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ IV
5 5 f 1 1.40 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- #
  f 1 NM SZWEJK Justyna MKS Pułtusk 2000 U18 MZ --
Tyczka K
1 f 1 3.40 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023
2 f 1 3.30 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
3 f 1 3.20 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ II # LDK!
4 f 1 3.00 MASIANIS Małgorzata OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ II # LDK!
5 f 1 2.60 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław # 3 LDK!
5 f 1 2.60 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ IV # LDK!
7 f 1 2.40 PROKOSIŃSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2003 U14 MZ IV LDK!
  f 1 NM MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2000 U18 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2019 2
W dal K
1 1 f 1 5.30 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +1.1 III B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
2 2 f 1 5.20 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ +0.1 III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 3 f 1 5.08 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ +1.0 IV
4 4 f 1 5.00 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ -0.2 IV B.D. 3
5 5 f 1 4.78 BIELECKA Anna AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +1.7 --
6 6 f 1 4.50 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.6 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
7 7 f 1 4.40 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ +1.3 -- ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
8 8 f 1 4.38 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ +1.4 --
9 9 f 1 4.08 DˇBROWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ +1.8 --
10 10 f 1 3.91 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
Trójskok K
1 1 f 1 10.80 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ -0.1 III B.D. 3
2 2 f 1 8.75 GLOEH Marcjanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ +1.6 --
3 3 f 1 8.65 KOLE¦NIK Sandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ -1.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 14.25 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1
2 2 f 1 12.94 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ III
3 3 f 1 12.53 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III
4 4 f 1 11.20 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U18 MZ III
5 5 f 1 11.15 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U18 MZ III #
6 6 f 1 10.35 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
7 7 f 1 10.18 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ IV
8 8 f 1 10.06 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ IV
9 9 f 1 9.68 KLUK Kinga OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
10 10 f 1 9.15 CHEŁSTOWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ --
11 11 f 1 9.03 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
12 12 f 1 8.75 CZERWIŃSKA Karolina OKS Start Otwock 2000 U18 MZ --
12 13 f 1 8.75 CZERWIŃSKA Gabriela OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
14 14 f 1 7.52 KOBRZYŃSKA Kamila OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ --
15 15 f 1 6.75 KWIATKOWSKA Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
Kula (4) K
1 1 f 1 14.26 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 Sen MZ I B.D. 1
2 2 f 1 12.62 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U23 MZ I
3 3 f 1 11.02 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U20 MZ III NISZTOR Stanisław
4 4 f 1 9.92 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 1997 U20 MZ IV
Dysk (1) K
1 f 1 35.52 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III B.D. # 3
2 f 1 32.88 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U18 MZ III B.D.
3 f 1 28.82 PIENDAK Magdalena OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ IV
4 f 1 27.20 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ IV
Młot (3) K
1 f 1 36.64 GAWRYCH Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ IV
2 f 1 35.27 FELICIAK Alicja OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ IV #
3 f 1 32.58 ŻAK Izabela AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
Młot (4) K
1 f 57.00 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1991 Sen SL I #
Oszczep (500) K
1 f 1 42.35 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1
2 f 1 28.81 PRUSIŃSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1999 U18 MZ --
3 f 1 27.75 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ --
4 f 1 27.54 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U18 MZ -- #
5 f 1 25.88 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U18 MZ --
6 f 1 23.96 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
7 f 1 15.69 WI¦NIEWSKA Karolina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ --
  f 1 NM FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- #
Oszczep (600) K
1 1 f 1 29.73 KOCYK Izabela GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ --
2 2 f 1 28.54 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 1997 U20 MZ --
3 3 f 1 22.62 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U20 MZ -- NISZTOR Stanisław
100 m M
1 1 e 1 11.02 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA +1.5 II
2 4 e 1 11.19 GIŻYŃSKI Adam MKS Durasan Płońsk 1998 U20 MZ +1.5 II ADAMSKI Robert Z/0161/15 2017 2
3 6 e 1 11.23 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U18 MZ +1.5 II ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2023
4 7 e 1 11.33 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ +1.5 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
5 8 e 1 11.40 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ +1.5 III
6 9 e 1 11.42 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +1.5 III B.D. 3
7 11 e 1 11.59 TRZE¦NIEWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1998 U20 MZ +1.5 III KĘDZIORA Robert Z/4211/15 2017 4
8 13 e 1 11.70 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 2000 U18 MZ +1.5 III
9 14 e 1 11.74 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +1.5 III
1 2 e 2 11.09 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U23 MZ +3.0 II
2 21 e 2 11.92 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +3.0 IV
3 24 e 2 12.17 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ +3.0 IV B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
4 28 e 2 12.38 NIENAŁTOWSKI Michał KS Maków Biega 2000 U18 MZ +3.0 --
5 30 e 2 12.69 KA¬MIERCZAK Damian MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ +3.0 --
6 31 e 2 12.72 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +3.0 --
7 32 e 2 12.93 ERINFOLAMI Omar AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +3.0 --
  e 2 DQ MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +3.0 -- MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
1 3 e 3 11.14 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA +2.6 II
2 5 e 3 11.23 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +2.6 II MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
3 12 e 3 11.61 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U20 MZ +2.6 III
4 16 e 3 11.76 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +2.6 IV B.D. # Z/1197/14 2021 3
5 19 e 3 11.89 GORZAŁA Jakub MKS Pogoń Siedlce 1998 U20 MZ +2.6 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3610/15 2016 4
6 20 e 3 11.90 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +2.6 IV
7 22 e 3 11.98 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +2.6 IV
8 25 e 3 12.21 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +2.6 --
1 10 e 4 11.48 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 Sen MZ +0.5 III #
2 15 e 4 11.75 RYCHCIK Marcin KS Zawkrze Mława 1997 U20 MZ +0.5 III
3 17 e 4 11.79 MACIAK Paweł KS Zawkrze Mława 1998 U20 MZ +0.5 IV
4 18 e 4 11.81 KARA¦KIEWICZ Wiktor MUKS Płock 1999 U18 MZ +0.5 IV
5 23 e 4 12.11 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 2000 U18 MZ +0.5 IV
6 26 e 4 12.23 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.5 --
7 27 e 4 12.36 NOWIŃSKI Kacper KS Zawkrze Mława 2000 U18 MZ +0.5 --
8 29 e 4 12.62 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.5 V OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2023 3
1 f 1 11.25 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA -2.0 II
2 f 1 11.27 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA -2.0 II
3 f 1 11.31 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U23 MZ -2.0 III
4 f 1 11.39 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -2.0 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
5 f 1 11.51 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ -2.0 III MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
6 f 1 11.58 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U18 MZ -2.0 III ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2023
7 f 1 11.66 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -2.0 III B.D. 3
8 f 1 11.72 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ -2.0 III
9 f 1 11.87 TRZE¦NIEWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1998 U20 MZ -2.0 IV KĘDZIORA Robert Z/4211/15 2017 4
1 f 2 11.73 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 2000 U18 MZ +1.5 III
2 f 2 11.75 KARA¦KIEWICZ Wiktor MUKS Płock 1999 U18 MZ +1.5 III
3 f 2 11.80 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +1.5 IV
4 f 2 11.81 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +1.5 IV B.D. # Z/1197/14 2021 3
5 f 2 11.87 MACIAK Paweł KS Zawkrze Mława 1998 U20 MZ +1.5 IV
6 f 2 11.94 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.5 IV
7 f 2 12.05 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +1.5 IV
200 m M
1 s 1 22.40 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ +0.4 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 s 1 23.09 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 Sen MZ +0.4 III #
3 s 1 24.12 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ +0.4 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 s 1 24.18 GORZAŁA Jakub MKS Pogoń Siedlce 1998 U20 MZ +0.4 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3610/15 2016 4
5 s 1 24.46 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +0.4 --
1 s 2 22.48 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ -0.1 II MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
2 s 2 23.87 RUDZKI Rafał UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -0.1 IV B.D. Z/4631/15 2017 4
3 s 2 24.26 MACIAK Paweł KS Zawkrze Mława 1998 U20 MZ -0.1 IV
4 s 2 24.32 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ -0.1 IV B.D. # Z/1197/14 2021 3
5 s 2 25.73 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -0.1 -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
6 s 2 26.20 DˇBROWSKI Norbert UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ -0.1 --
1 s 3 22.69 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ +0.2 II MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
2 s 3 24.66 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 2002 U16 MZ +0.2 V RADKE Karol # Z/2053/15 2021 3 LDK!
3 s 3 24.73 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U20 MZ +0.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
4 s 3 26.07 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +0.2 --
5 s 3 26.26 MAKOWSKI Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ +0.2 --
6 s 3 26.45 ERINFOLAMI Omar AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +0.2 --
400 m M
1 1 s 1 50.22 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ II
2 2 s 1 50.35 LADA Kamil GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ II
3 6 s 1 51.84 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U20 MZ III #
4 11 s 1 53.01 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ IV LDK!
5 13 s 1 53.85 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM IV B.D. #
6 15 s 1 55.26 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
7 14 s 1 55.26 NOWIŃSKI Kacper KS Zawkrze Mława 2000 U18 MZ --
1 3 s 2 50.97 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/0519/15 2023
2 4 s 2 51.58 RYCHCIK Marcin KS Zawkrze Mława 1997 U20 MZ III
3 5 s 2 51.69 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ III #
4 16 s 2 56.32 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
5 17 s 2 56.48 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
6 18 s 2 56.66 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ --
1 7 s 3 52.04 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ III
2 8 s 3 52.17 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 U23 ZP III MACIEJEWSKI Janusz ¦LIWKA Rafał # , Z/0023/16 , 2023
3 9 s 3 52.60 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
4 10 s 3 52.68 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
5 12 s 3 53.41 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!
6 19 s 3 57.61 MIECZNIKOWSKI Julian MUKS Płock 1999 U18 MZ --
800 m M
1 1 s 1 1:54.25 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
2 2 s 1 1:56.12 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
3 3 s 1 1:56.79 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ II
4 4 s 1 1:57.17 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 1996 U23 MZ III
5 5 s 1 1:58.53 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
6 6 s 1 1:59.20 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
7 7 s 1 1:59.96 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ III B.D. 3
8 8 s 1 2:00.28 KOWALSKI Paweł OKS Start Otwock 1997 U20 MZ III
9 9 s 1 2:00.40 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U18 MZ III B.D. # Z/4260/15 2023 2
10 11 s 1 2:03.70 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ IV
1 10 s 2 2:00.42 WI¦NIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ III B.D. Z/0164/15 2023
2 12 s 2 2:04.80 KIELISZEK Piotr UKS Otrębusy 2000 U18 MZ IV
3 13 s 2 2:05.03 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
4 14 s 2 2:05.08 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2024 3
5 15 s 2 2:06.41 BOGDAL Filip MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV
6 16 s 2 2:06.53 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
7 17 s 2 2:07.38 NIEWCZAS Kamil UKS Victoria Józefów 1999 U18 MZ IV
8 18 s 2 2:10.01 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ V B.D. #
9 19 s 2 2:10.18 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 1999 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian B.D. # Z/2052/18 2019
10 20 s 2 2:10.89 BARCIKOWSKI Arkadiusz GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ --
11 21 s 2 2:24.72 STACHURA Ignacy MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:12.41 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV
2 s 1 4:12.80 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 1999 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
3 s 1 4:14.59 PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ IV
4 s 1 4:16.47 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ IV
5 s 1 4:17.37 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ IV
6 s 1 4:22.63 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U18 MZ -- #
3000 m M
1 1 s 1 8:41.45 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
2 2 s 1 8:48.41 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. # , Z/0205/11 , 2023
3 3 s 1 9:10.64 COLLION Guillerme niest. Warszawa 1997 U20 MZ III
4 4 s 1 9:35.08 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ IV ADAMSKI Robert Z/0165/15 2018 3
5 5 s 1 9:42.75 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV
6 6 s 1 9:47.99 GASEK Adrian GKS Wilga Garwolin 1999 U18 MZ IV
7 7 s 1 10:00.10 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 1999 U18 MZ IV LDK!
8 8 s 1 10:00.22 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 10:16.28 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
10 10 s 1 10:32.15 ZABORSKI Mateusz SRS Kondycja Piaseczno 1993 Sen MZ -- B.D. BEZ
11 11 s 1 10:33.11 PIˇTKOWSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 1995 U23 MZ --
12 12 s 1 10:36.69 SZCZEPAŃSKI Paweł SRS Kondycja Żabieniec 1998 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.32 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -1.4 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 2 e 1 15.22 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -1.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 4 e 1 15.80 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -1.4 IV WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
1 f 1 14.60 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -1.0 II RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 15.16 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 15.38 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 U20 ZP -1.4 II B.D.
2 e 1 16.05 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U20 MZ -1.4 III ADAMSKI Robert Z/0494/14 2022
3 e 1 17.74 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -1.4 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
1 f 1 15.24 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 U20 ZP -1.0 II B.D.
2 f 1 16.25 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U20 MZ -1.0 III ADAMSKI Robert Z/0494/14 2022
  f 1 DNF DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -1.0 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.86 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3078/15 2023
2 2 s 1 60.96 BARCIKOWSKI Arkadiusz GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ IV
3 3 s 1 61.09 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ --
400 m pł M
1 1 s 1 55.86 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U23 MZ II
2 2 s 1 57.60 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ III
3 3 s 1 59.46 LUSZTAK Bartosz UKS Filipides Teresin # 1998 U20 MZ IV
4x100 m M
1 1 s 1 47.28 KOSTRZEWSKI Bogdan
NOWICKI Filip
ONISK Bartłomiej
KUPIS Tobiasz
UKS LA Basket Warszawa 1999
2000
1999
1998
U20 MAZ --


BOROŃ Adam
Z/1444/14
2019
2
  s 1 DNF WILK Michał
KAWULSKI Michał
GWIAZDECKI Jakub
BOROŃ Aleksy
UKS LA Basket Warszawa 1999
1999
2000
2000
U18 MAZ -- RˇCZKA Paweł


BOROŃ Aldona B.D.
Z/0582/15
Z/2377/15
2019
2021
1

Wzwyż M
1 f 1 1.85 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 f 1 1.60 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
3 f 1 1.60 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
Tyczka M
1 2 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ II
2 1 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 3 f 1 3.40 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2023
W dal M
  f 1 5.70 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -0.2 --
1 1 f 1 6.40 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U20 KP -1.0 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
2 2 f 1 6.25 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U20 MZ +1.4 IV
3 3 f 1 6.20 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 U20 ZP -1.6 IV B.D.
4 4 f 1 6.14 BREŃSKI Dominik KS Zawkrze Mława 2000 U18 MZ +2.0 IV
5 5 f 1 6.09 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +1.9 IV
6 6 f 1 5.75 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +2.2 --
7 7 f 1 5.65 UKLEJA Dawid AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ -1.0 --
8 8 f 1 5.41 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 2000 U18 MZ -0.8 --
9 9 f 1 5.36 WI¦NIEWSKI Eryk AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.3 --
10 10 f 1 5.03 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.7 --
11 11 f 1 4.85 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.3 --
12 12 f 1 4.59 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.5 --
13 13 f 1 4.39 KA¬MIERCZAK Damian MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -1.1 --
  f 1 NM ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U18 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
Trójskok M
1 1 f 1 14.20 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.3 III B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
2 2 f 1 13.94 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U18 PD 0.0 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
3 3 f 1 13.86 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +0.2 III
4 4 f 1 12.59 BREŃSKI Dominik KS Zawkrze Mława 2000 U18 MZ -0.2 --
5 5 f 1 11.33 PAJˇK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD +1.1 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2021 3
Kula (5) M
1 1 f 1 14.58 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U18 MZ III SZUSTER Konrad # Z/1812/15 2022 1
2 2 f 1 14.54 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 3 f 1 14.24 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ III
4 4 f 1 14.12 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U18 MZ III
5 5 f 1 13.86 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ III #
6 6 f 1 10.21 DAŁEK Michał OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
7 7 f 1 9.54 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
8 8 f 1 8.41 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
9 9 f 1 8.40 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
10 10 f 1 8.24 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamo¶ć # 2000 U18 LU -- B.D. Z/4325/15 2022 1
Kula (6) M
1 1 f 1 15.37 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 2 f 1 15.16 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
3 3 f 1 14.59 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ II #
4 4 f 1 11.30 ANOWSKI Adrian MKS Durasan Płońsk 1997 U20 MZ IV
5 5 f 1 10.89 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
6 6 f 1 10.51 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 57.08 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamo¶ć # 2000 U18 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1
2 f 1 44.78 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U18 MZ III
3 f 1 38.05 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
4 f 1 29.68 ZAJˇC Jakub WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ --
5 f 1 21.21 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- GÓRA Marcin B.D. # Z/2986/16 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.85 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
Młot (5) M
1 f 1 56.64 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ III
2 f 1 51.95 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ III
3 f 1 40.29 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ IV
4 f 1 26.33 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- GÓRA Marcin B.D. # Z/2986/16 2023
Młot (6) M
1 f 1 65.34 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
Oszczep (700) M
1 1 f 1 48.94 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U18 MZ IV SZUSTER Konrad # Z/1812/15 2022 1
2 2 f 1 45.71 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 2000 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2020 3
3 3 f 1 43.98 PAJˇK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2021 3
Oszczep (800) M
1 1 f 1 54.00 WRÓBLEWSKI Rafał MKS Pułtusk 1997 U20 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4117238521576 sekund