Kutno 29.05.2016
12. Mityng - O Różę Kutna
100 m K
1 1 s 1 11.56 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +0.6 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 2 s 1 11.66 JESCHKE Marta SKLA Sopot 1986 Sen PM +0.6 M
3 3 s 1 12.03 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP +0.6 I LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
4 5 s 1 12.10 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.6 I #
1 4 s 2 12.06 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1990 Sen PM +2.5 I
2 6 s 2 12.38 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +2.5 II B.D. # 1
3 7 s 2 12.42 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +2.5 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
4 9 s 2 12.62 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +2.5 II B.D. 1
1 8 s 3 12.47 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 1999 U18 WP +0.6 II
2 10 s 3 12.71 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD +0.6 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
3 11 s 3 12.83 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 1996 U23 LD +0.6 III
4 12 s 3 13.01 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 2000 U18 MZ +0.6 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
200 m K
1 1 s 1 23.48 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +1.8 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 2 s 1 23.54 JESCHKE Marta SKLA Sopot 1986 Sen PM +1.8 M
3 3 s 1 24.19 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP +1.8 I BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
4 4 s 1 24.82 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1990 Sen PM +1.8 I
1 5 s 2 24.83 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -0.8 I LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
2 7 s 2 25.45 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 1999 U18 WP -0.8 II
3 8 s 2 25.52 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ -0.8 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 9 s 2 25.54 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -0.8 II B.D. 1
1 6 s 3 25.42 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ +0.7 II #
2 10 s 3 26.33 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 1996 U23 LD +0.7 III
3 11 s 3 26.47 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ +0.7 III
4 12 s 3 26.61 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD +0.7 III B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
5 13 s 3 28.83 DRABIK Izabela RKS Łódź # 1998 U20 LD +0.7 --
400 m K
1 1 s 1 54.47 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
2 2 s 1 54.55 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
3 3 s 1 56.61 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS II
4 4 s 1 57.15 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 5 s 1 58.28 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ II
1500 m K
1 1 s 1 4:21.19 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 Sen SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 2 s 1 4:29.52 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 1990 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2021 M
3 3 s 1 4:32.94 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 1994 U23 MZ II B.D. 2
4 4 s 1 4:37.09 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
5 5 s 1 4:37.63 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 Sen LD II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2021 3
6 6 s 1 4:40.82 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2022
7 7 s 1 4:42.14 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U18 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
8 8 s 1 4:43.29 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0389/15 2022
9 9 s 1 4:49.41 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U20 WP III B.D. WIŚNIEWSKI Paweł , Z/0442/13 , 2020 2
10 10 s 1 4:54.30 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 1994 U23 SL III B.D. 3
400 m pł K K
1 s 1 56.85 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice 1988 Sen SL M
2 s 1 58.08 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA M B.D. M
3 s 1 58.94 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
4 s 1 61.54 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994 U23 OP I
  s 1 DQ WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2022 M
1 s 2 63.12 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U18 LD II B.D. B.D. # Z/0420/15 2021
2 s 2 68.92 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD III B.D. # LDK!
3 s 2 70.90 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 2000 U18 WP IV LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.82 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 U23 MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
2 f 1 1.78 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
3 f 1 1.74 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2022 M
4 f 1 1.70 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ I
5 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź # 2002 U16 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1644/16 2022
6 f 1 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 1990 Sen MZ III B.D. 3
7 f 1 1.55 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 2000 U18 LD III LDK!
8 f 1 1.50 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 2003 U14 MZ IV B.D. # 4 LDK!
9 f 1 1.45 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U16 LD IV
10 f 1 1.40 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U18 LD --
W dal K
  f 1 5.96 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +1.6 I B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
1 f 1 6.18 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 1986 Sen MA +1.8 I
2 f 1 6.03 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +0.3 I
3 f 1 5.96 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +3.2 I B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
4 f 1 5.86 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.5 I #
5 f 1 5.52 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD +1.2 II #
6 f 1 5.29 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD +1.6 III
7 f 1 5.12 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 1996 U23 LD +1.3 III MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
Trójskok K
  f 1 10.16 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 2000 U18 LD +0.9 --
1 f 1 11.33 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 1996 U23 LD +0.5 III MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
2 f 1 11.19 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U20 WP +1.3 III
3 f 1 10.39 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 2000 U18 LD +2.4 IV
100 m M
1 2 s 1 10.55 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP +1.9 M #
2 3 s 1 10.70 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN +1.9 I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
3 4 s 1 10.90 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +1.9 I
4 6 s 1 11.04 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS +1.9 II SKRZYPACZ Adrian # Z/3763/11 2022 1
5 7 s 1 11.06 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +1.9 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1667/13 2022
6 9 s 1 11.07 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP +1.9 II
1 1 s 2 10.37 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1992 Sen KP +0.9 M #
2 5 s 2 10.92 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +0.9 II
3 11 s 2 11.18 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 1987 Sen LD +0.9 II
4 12 s 2 11.25 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP +0.9 II B.D. B.D. 2
5 13 s 2 11.28 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA +0.9 II B.D. B.D. , Z/0926/13 , 2022
6 14 s 2 11.41 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U23 LD +0.9 III ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
1 8 s 3 11.06 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U18 LD +2.3 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2021
2 10 s 3 11.11 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 1994 U23 WP +2.3 II
1 15 s 4 11.70 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +3.4 III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/5075/19 2022 LDK!
2 16 s 4 11.78 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 2001 U16 LD +3.4 IV FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
3 17 s 4 12.17 STĘPNIAK Mateusz UKS Dziewiątka Kutno 2000 U18 LD +3.4 IV
4 18 s 4 12.23 RUSZKOWSKI Bartosz UKS Dziewiątka Kutno 2001 U16 LD +3.4 V
  s 4 DQ SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 2003 U14 LD +3.4 -- #
200 m M
1 2 s 1 21.06 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN -1.0 M BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
2 3 s 1 21.10 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -1.0 M
3 5 s 1 21.35 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN -1.0 M KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
4 6 s 1 21.52 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS -1.0 I WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
5 10 s 1 21.88 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 1982 Sen DS -1.0 I
  s 1 DNF SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian # Z/3763/11 2022 1
1 4 s 2 21.24 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP +0.7 M #
2 8 s 2 21.80 BUDZIEJEWSKI Kamil AZS Łódź 1988 Sen LD +0.7 I
3 9 s 2 21.80 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP +0.7 I
4 11 s 2 21.90 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 U23 DS +0.7 I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2022 1
5 21 s 2 22.91 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 1981 Masters MZ +0.7 III B.D. Z/1716/13 2020 3
1 1 s 3 21.03 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1992 Sen KP +2.3 M #
2 7 s 3 21.70 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP +2.3 I
3 12 s 3 22.03 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom 1988 Sen MZ +2.3 II
4 20 s 3 22.81 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U23 LD +2.3 III ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
1 15 s 4 22.41 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ -1.1 II
2 17 s 4 22.58 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -1.1 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1667/13 2022
3 19 s 4 22.70 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 1987 Sen LD -1.1 II
1 14 s 5 22.20 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP +1.3 II
2 16 s 5 22.53 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP +1.3 II B.D. B.D. 2
3 22 s 5 23.34 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Sen WP +1.3 III B.D. Z/3168/15 2020 3
4 23 s 5 23.88 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U18 MZ +1.3 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
2 18 s 6 22.65 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ +1.6 II B.D. # Z/1580/14 2020
3 24 s 6 24.22 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.6 IV WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/5075/19 2022 LDK!
4 25 s 6 24.55 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 2000 U18 MZ +1.6 --
1500 m M
1 1 s 1 3:59.07 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1123/13 2022
3 3 s 1 4:02.64 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
4 4 s 1 4:05.60 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2022 2
5 5 s 1 4:07.03 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
6 6 s 1 4:09.38 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1990 Sen MZ III B.D. Z/1198/11 2022
7 9 s 1 4:10.94 FRYDRYCHOWSKI Piotr LKB im. Braci Petk Lębork # 1994 U23 PM III B.D. Z/4767/19 2021
8 10 s 1 4:12.64 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
9 13 s 1 4:17.52 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
  s 1 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
1 7 s 2 4:09.44 MICHALAK Waldemar niestowarzyszony 1975 Masters III
2 8 s 2 4:10.46 FILAR Krzysztof OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP III GRENDA Jan #
3 11 s 2 4:15.20 HOHMANN Daniel UKS Olimpia Zabrze 1997 U20 SL IV
4 12 s 2 4:16.38 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
5 14 s 2 4:19.46 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U18 WP IV B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
6 15 s 2 4:20.00 SERAFIŃSKI Maciej KS Agros Zamość 1996 U23 LU --
7 16 s 2 4:25.17 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 U18 LD -- B.D.
8 17 s 2 4:32.22 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2022 BEZ
9 18 s 2 4:35.44 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
  s 2 DNF KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
  s 2 DNF BROJA Jakub UKS Olimpia Zabrze 1998 U20 SL --
400 m pł J MŁ M
1 8 s 2 56.11 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP III
400 m pł M
1 1 s 1 50.43 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA M CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2022
2 2 s 1 51.99 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL I B.D. # M
3 4 s 1 52.47 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
4 5 s 1 52.83 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ I #
  s 1 DNF SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U23 OP --
1 3 s 2 51.99 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 Sen MZ I KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
2 6 s 2 53.40 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA I GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
3 7 s 2 55.25 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1260/13 , 2022 1
Wzwyż M
1 f 1 2.16 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1986 Sen OP I
2 f 1 2.06 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca 1996 U23 LD II B.D. 2
3 f 1 1.96 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U20 LD II
4 f 1 1.86 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 1999 U18 LD III
5 f 1 1.76 WOJTERA Bartosz MKLA Łęczyca 1999 U18 LD IV
6 f 1 1.66 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD V KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
W dal M
1 f 1 7.67 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +2.8 I B.D. # Z/4261/11 2022
2 f 1 7.65 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD +1.7 I
3 f 1 7.64 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM +1.4 I #
4 f 1 7.62 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP +3.0 I B.D. # 2
5 f 1 7.38 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.3 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022
6 f 1 7.21 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1992 Sen DS +1.1 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2022 1
7 f 1 7.19 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +1.2 II MERWA Janusz B.D. # Z/0628/15 2022
8 f 1 7.08 VARANOVICH Pavel KS AZS AWF Wrocław 1994 U23 DS +1.2 II B.D. B.D. 2
9 f 1 6.99 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ +2.0 II B.D. 1
10 f 1 6.51 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa # 1978 Masters MZ +1.0 III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7689859867096 sekund