Warszawa 19.06.2016
Mityng warszawski
100 m K
1 1 s 1 11.98 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM +0.7 I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 2 s 1 12.03 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ +0.7 I
3 4 s 1 12.04 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.7 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
4 3 s 1 12.04 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ +0.7 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 5 s 1 12.33 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ +0.7 II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
6 6 s 1 12.39 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.7 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
7 7 s 1 12.41 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ +0.7 II B.D. 3
8 8 s 1 12.42 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.7 II
1 9 s 2 12.76 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ +0.9 III
2 10 s 2 12.83 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ +0.9 III
3 11 s 2 12.84 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +0.9 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
4 12 s 2 12.84 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 III
5 13 s 2 13.19 BIELECKA Anna AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 III
6 15 s 2 13.32 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +0.9 IV RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
7 16 s 2 13.33 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ +0.9 IV
8 18 s 2 13.75 MARCZAK Zofia UKS Młodzik Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 IV RADKE Karol # Z/2450/16 2018 4
1 14 s 3 13.22 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ +0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2023
2 17 s 3 13.41 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ +0.3 IV JADCZAK Bożena B.D. # Z/5568/15 2023
3 19 s 3 13.82 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +0.3 V
4 20 s 3 14.17 BANASZEK Joanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2000 U18 MZ +0.3 -- B.D.
5 21 s 3 14.27 MODER Maria AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 --
6 22 s 3 14.35 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.3 -- B.D. #
7 23 s 3 14.38 WÓJCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +0.3 --
200 m K
1 1 s 1 24.40 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM +0.9 I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 2 s 1 24.56 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ +0.9 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 3 s 1 24.88 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ +0.9 I B.D. # 1
4 4 s 1 25.12 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ +0.9 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 5 s 1 25.59 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ +0.9 II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
6 8 s 1 26.49 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ +0.9 III
7 11 s 1 27.29 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ +0.9 III
1 10 s 2 27.11 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ +0.9 III LDK!
2 12 s 2 27.32 BRYDOWSKA Katarzyna RLTL ZTE Radom 1998 U20 MZ +0.9 IV
3 13 s 2 27.50 BIELECKA Anna AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 IV
4 14 s 2 27.74 MARCZAK Zofia UKS Młodzik Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 IV RADKE Karol # Z/2450/16 2018 4
5 16 s 2 28.12 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
6 17 s 2 28.92 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ +0.9 --
7 18 s 2 28.94 BANASZEK Joanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 -- B.D.
8 22 s 2 30.29 ZAŃKO Gabriela MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 --
1 6 s 3 25.90 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ +0.5 II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
2 7 s 3 26.30 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ +0.5 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
3 9 s 3 27.04 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2023
4 15 s 3 27.90 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ +0.5 IV JADCZAK Bożena B.D. # Z/5568/15 2023
5 19 s 3 29.20 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2023
6 20 s 3 29.79 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.5 -- B.D. #
7 21 s 3 30.08 MODER Maria AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.5 --
8 23 s 3 30.45 WÓJCIK Dominika AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +0.5 --
400 m K
1 1 s 1 56.98 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 57.17 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
3 3 s 1 57.43 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ II B.D. 1
4 4 s 1 57.77 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS II #
5 5 s 1 57.80 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ II
6 7 s 1 59.18 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ III
7 8 s 1 59.32 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 Sen MZ III B.D. 3
1 6 s 2 58.83 WA¦NIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
2 9 s 2 60.41 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ III
3 10 s 2 60.47 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU III B.D.
4 11 s 2 60.75 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ III
5 14 s 2 62.56 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ IV
6 15 s 2 62.93 GIERAK Natalia MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV
7 16 s 2 62.94 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ IV
8 17 s 2 63.18 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ IV B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2023
1 12 s 3 61.07 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ III
2 13 s 3 61.83 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
3 18 s 3 63.91 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
4 19 s 3 64.56 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 1998 U20 MZ --
5 20 s 3 66.44 KLOCHOWICZ Zuzanna RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ V
1500 m K
1 1 s 1 4:23.48 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 1990 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2021 M
2 2 s 1 4:40.26 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2023
3 3 s 1 4:40.48 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0389/15 2023
4 4 s 1 4:43.69 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
5 5 s 1 4:53.77 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów # 1999 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2023
6 6 s 1 4:55.07 SZATECKA Adrianna AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ III
7 7 s 1 5:03.81 MISARKO Aleksandra UKS Otrębusy 2000 U18 MZ IV GOLJANEK Janusz Z/3962/15 2017 3
  s 1 DNF JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 1994 U23 MZ -- B.D. 2
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.48 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ 0.0 II RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
2 2 e 1 15.58 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ 0.0 II BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
3 3 e 1 15.65 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ 0.0 II #
1 1 f 1 15.04 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -0.3 II #
2 2 f 1 15.34 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -0.3 II RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
100 m pł K
1 1 e 1 13.66 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ +0.6 I B.D. # 1
2 2 e 1 14.17 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ +0.6 I
3 3 e 1 14.51 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 Sen MZ +0.6 II B.D. 1
4 4 e 1 14.55 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +0.6 II B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
5 5 e 1 15.18 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ +0.6 II
6 6 e 1 16.44 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ +0.6 III CICHOSZ Sandra 2
  e 1 DNF KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.6 -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
1 1 f 1 13.65 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ +1.1 I B.D. # 1
2 2 f 1 14.33 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ +1.1 I
3 3 f 1 14.48 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ +1.1 I B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 4 f 1 14.49 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +1.1 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
5 5 f 1 14.58 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 Sen MZ +1.1 II B.D. 1
6 6 f 1 15.14 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ +1.1 II
400 m pł K K
1 1 s 1 62.93 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
2 2 s 1 62.99 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
3 3 s 1 65.33 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ II
4 4 s 1 67.10 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ III
  s 1 DNF WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U20 MZ -- B.D. # 1
2000 m prz K
1 1 s 1 6:46.60 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U18 LD I WO¬NIAK Jerzy # Z/0966/15 2023 1
2 2 s 1 6:47.84 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
3 3 s 1 7:00.40 PAWLUS Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław # 2000 U18 DS II
4 4 s 1 7:50.89 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III
Wzwyż K
1 f 1 1.60 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ III
2 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III
3 f 1 1.55 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ III B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
4 f 1 1.55 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III CICHOSZ Sandra 2
5 f 1 1.55 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III #
W dal K
1 f 1 6.07 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ +0.6 I B.D. 1
2 f 1 6.01 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA +0.8 I
3 f 1 5.15 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.1 III SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
4 f 1 5.12 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +0.2 III B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
5 f 1 4.59 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
6 f 1 4.57 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +0.2 V
7 f 1 4.55 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ +1.2 --
Kula (3) K
1 f 1 13.61 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ II
2 f 1 11.14 SZYMCZYK Sandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ III
3 f 1 10.41 KLUK Kinga OKS Start Otwock 1999 U18 MZ IV
4 f 1 10.37 KUNA Wiktoria RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ IV
5 f 1 10.25 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ IV
6 f 1 10.08 STEFANOWSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ IV
7 f 1 10.04 CHEŁSTOWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ IV
8 f 1 9.31 CZERWIŃSKA Karolina OKS Start Otwock 2000 U18 MZ --
9 f 1 8.39 CZERWIŃSKA Gabriela OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
Kula (4) K
1 f 1 15.05 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 14.02 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 Sen MZ I B.D. 1
3 f 1 13.29 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U23 PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
4 f 1 13.24 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U23 MZ I
Dysk (1) K
1 f 1 42.95 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 37.91 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II #
3 f 1 35.14 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III B.D. # 3
4 f 1 33.53 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U18 MZ III B.D.
5 f 1 25.13 PIENDAK Magdalena OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ --
Młot (3) K
1 f 1 33.68 FELICIAK Alicja OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ -- #
2 f 1 33.11 ŻAK Izabela AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 54.13 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ I B.D. LDK!
2 f 1 48.44 SZRAMIAK Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM I GRENDA Jan PIˇTEK Mirosław , Z/4291/15 , 2023
3 f 1 29.41 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
4 f 1 21.36 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
5 f 1 19.09 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
Oszczep (600) K
1 f 1 56.55 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk # 1995 U23 PM MM WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2023
2 f 1 49.15 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno 1994 U23 WN I B.D. 1
100 m M
1 1 e 1 10.60 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN +1.3 M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 2 e 1 10.74 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +1.3 I
3 3 e 1 11.00 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA +1.3 II
4 4 e 1 11.01 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +1.3 II
5 5 e 1 11.04 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +1.3 II B.D. B.D. 2
6 6 e 1 11.06 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +1.3 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
7 8 e 1 11.13 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U23 MZ +1.3 II
8 12 e 1 11.34 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +1.3 III
1 9 e 2 11.14 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ +0.1 II B.D. 2
2 11 e 2 11.26 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ +0.1 II #
3 13 e 2 11.44 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +0.1 III B.D. 3
4 14 e 2 11.52 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ +0.1 III
5 16 e 2 11.67 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.1 III B.D. # Z/1197/14 2021 3
6 20 e 2 11.80 KARA¦KIEWICZ Wiktor MUKS Płock 1999 U18 MZ +0.1 IV
7 21 e 2 11.81 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.1 IV
8 29 e 2 11.99 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.1 IV
1 17 e 3 11.73 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U20 MZ -0.4 III
2 19 e 3 11.76 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -0.4 IV B.D. B.D. # Z/3078/15 2023
3 26 e 3 11.90 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -0.4 IV B.D.
4 30 e 3 12.06 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ -0.4 IV
5 32 e 3 12.23 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -0.4 --
6 34 e 3 12.29 GUTKOWSKI Adrian RLMKS Orlęta Radom 1998 U20 MZ -0.4 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/2012/16 2017 4
7 35 e 3 12.30 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ -0.4 V #
8 36 e 3 12.37 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -0.4 --
1 10 e 4 11.25 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ -0.1 II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
2 18 e 4 11.75 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ -0.1 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
3 23 e 4 11.86 PTASIŃSKI Radosław UKS SMS Warszawa 1999 U18 MZ -0.1 IV RZEPKA Marek Z/2556/16 2017 3
4 37 e 4 12.40 WI¦NIEWSKI Eryk AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.1 --
5 38 e 4 12.42 UKLEJA Dawid AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ -0.1 --
6 39 e 4 12.43 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.1 V B.D. #
7 40 e 4 12.47 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -0.1 --
8 41 e 4 13.01 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -0.1 --
1 15 e 5 11.61 ONDRA Karol WAT Warszawa 1994 U23 MZ +2.0 III
2 24 e 5 11.86 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +2.0 IV TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
3 27 e 5 11.91 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +2.0 IV #
4 33 e 5 12.24 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U16 LD +2.0 V ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
1 7 e 6 11.08 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Masters MZ +0.9 II B.D. Z/1716/13 2023 3
2 22 e 6 11.83 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U18 MZ +0.9 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
3 25 e 6 11.89 JAWORSKI Igor OKS Start Otwock 1975 Masters MZ +0.9 --
4 28 e 6 11.97 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM +0.9 IV B.D. #
5 31 e 6 12.14 MARCINIAK Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ +0.9 IV
1 1 f 1 10.50 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN +0.2 M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 2 f 1 10.68 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ +0.2 I
3 3 f 1 10.95 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA +0.2 II
4 4 f 1 10.97 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +0.2 II
5 5 f 1 11.00 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
6 6 f 1 11.04 KOSSOWSKI Daniel RLTL Optima Radom # 1981 Masters MZ +0.2 II B.D. Z/1716/13 2023 3
7 7 f 1 11.20 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ +0.2 II B.D. 2
8 8 f 1 11.24 CZYŻ Michał RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ +0.2 II #
200 m M
1 1 s 1 21.55 BUDZIEJEWSKI Kamil AZS ŁódĽ 1988 Sen LD +0.9 I
2 2 s 1 21.78 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.9 I B.D. B.D. 2
3 3 s 1 21.97 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ +0.9 II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
4 4 s 1 22.17 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U23 MZ +0.9 II
5 8 s 1 22.99 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 III
6 9 s 1 23.04 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +0.9 III B.D. 3
7 12 s 1 23.31 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U20 MZ +0.9 III #
8 14 s 1 23.56 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +0.9 III
1 6 s 2 22.48 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.9 II
2 7 s 2 22.91 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 Sen MZ +0.9 III #
3 11 s 2 23.17 ROCZON Przemysław AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU +0.9 III
4 13 s 2 23.42 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 III
5 15 s 2 23.89 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 IV
6 16 s 2 23.93 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ +0.9 IV B.D. # Z/1197/14 2021 3
7 17 s 2 23.96 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM +0.9 IV B.D. #
8 19 s 2 24.13 DˇBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +0.9 IV
1 5 s 3 22.20 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA +0.9 II
2 10 s 3 23.06 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +0.9 III B.D. B.D. # Z/3078/15 2023
3 18 s 3 23.96 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +0.9 IV TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
4 20 s 3 24.38 KARA¦KIEWICZ Wiktor MUKS Płock 1999 U18 MZ +0.9 IV
5 21 s 3 24.76 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 --
6 22 s 3 24.99 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ +0.9 V #
7 23 s 3 26.24 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 --
400 m M
1 1 s 1 49.64 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ II
2 2 s 1 50.00 MROCZEK Adam AZS ŁódĽ 1999 U18 LD II B.D. #
3 3 s 1 50.08 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/2750/11 2021
4 4 s 1 50.27 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU II DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/0519/15 2023
5 6 s 1 50.71 BUCH Natan AZS ŁódĽ 1995 U23 LD III SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2021 2
6 7 s 1 50.85 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
7 12 s 1 52.25 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U18 WN III #
1 5 s 2 50.69 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ III B.D. 2
2 8 s 2 51.04 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ III #
3 13 s 2 52.28 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U20 LD III
4 14 s 2 52.31 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ III LDK!
5 16 s 2 53.25 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
6 19 s 2 53.36 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV B.D. 3
7 22 s 2 54.38 KAWCZYŃSKI Filip UKS Kusy Warszawa 2000 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2691/17 2020 4
1 9 s 3 51.73 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ III
2 17 s 3 53.30 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ IV
3 20 s 3 53.55 NOWIŃSKI Kacper KS Zawkrze Mława 2000 U18 MZ IV
4 21 s 3 54.32 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
5 24 s 3 54.89 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ --
6 26 s 3 55.81 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
1 10 s 4 51.92 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 1995 U23 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
2 11 s 4 52.16 WI¦NIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ III B.D. Z/0164/15 2023
3 15 s 4 52.73 DUPLICKI Marcin niest. Warszawa 1977 Masters MZ III
4 18 s 4 53.31 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ IV
5 23 s 4 54.50 TRZECIAK Adam KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN IV
6 25 s 4 55.06 JEDRAS Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD --
800 m M
1 1 s 1 1:55.25 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2023 2
2 2 s 1 1:55.34 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD II #
3 3 s 1 1:55.76 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U23 MZ II
4 4 s 1 1:56.29 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 1996 U23 MZ II
5 5 s 1 1:56.58 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U18 MZ II
6 6 s 1 1:57.61 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
7 7 s 1 1:59.10 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ III B.D. BEZ
8 8 s 1 1:59.44 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ III B.D. 3
9 9 s 1 2:03.54 KAPU¦CIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD -- B.D. BEZ
10 10 s 1 2:05.18 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
11 11 s 1 2:21.86 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk # 2002 U16 MZ --
  s 1 DNF CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- #
1500 m M
1 1 s 1 3:54.89 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
2 2 s 1 4:00.57 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
3 3 s 1 4:00.96 SUSZCZYŃSKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 1990 Sen MZ II B.D. 2
4 4 s 1 4:02.02 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
5 5 s 1 4:02.67 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U18 MZ III B.D. # Z/4260/15 2023 2
6 8 s 1 4:06.50 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U18 LD III
7 9 s 1 4:07.29 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U16 LD III
8 10 s 1 4:07.61 PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ III
9 12 s 1 4:12.18 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2024 3
10 14 s 1 4:16.42 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD IV
11 16 s 1 4:18.88 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U18 MZ IV #
12 17 s 1 4:19.73 PAJˇK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1989 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
  s 1 DNF BADUREK Maciej KS Prefbet-Sonarol # 1988 Sen PD -- B.D. B.D. , Z/2113/11 , 2022
1 6 s 2 4:02.88 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
2 7 s 2 4:05.18 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 Sen MZ III B.D. Z/2902/11 2022
3 11 s 2 4:12.17 PUSZEWKIEWICZ Marcin LKS Koluszki 1988 Sen LD -- LDK!
4 13 s 2 4:14.15 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ IV
5 15 s 2 4:17.86 RACZYŃSKI Mikołaj LKS Ostromecko 1992 Sen KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. B.D. B.D. # Z/0429/13 2018 2
6 18 s 2 4:20.68 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 1980 Masters MZ --
7 19 s 2 4:21.52 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV
8 20 s 2 4:23.02 NIEWCZAS Kamil UKS Victoria Józefów 1999 U18 MZ --
9 21 s 2 4:29.28 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2023 BEZ LDK!
10 22 s 2 4:34.64 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
11 23 s 2 4:35.09 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 1999 U18 MZ -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.01 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.2 I RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 2 e 1 15.24 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 3 e 1 15.43 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +0.2 III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
4 4 e 1 15.55 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.2 III
1 1 f 1 14.10 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -0.5 I RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 2 f 1 15.21 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 3 f 1 15.31 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.5 III
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 15.38 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ +0.4 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
1 1 f 1 15.37 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -0.5 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
110 m pł M
1 1 e 1 14.34 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP +0.4 I STANISLAWSKI Krzysztof 1
2 2 e 1 14.88 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ +0.4 I B.D. BEZ
1 1 f 1 14.40 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP -0.5 I STANISLAWSKI Krzysztof 1
2 2 f 1 14.53 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -0.5 I B.D. BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 52.12 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ I #
2 2 s 1 52.27 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom 1988 Sen MZ I
3 3 s 1 53.32 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2024 3
4 4 s 1 55.78 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 1998 U20 MZ II KĘDZIORA Robert Z/4205/15 2017 2
5 5 s 1 58.25 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ III B.D.
  s 1 DNF KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2000 m prz M
1 1 s 1 6:11.82 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
2 2 s 1 6:19.95 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ III
3 3 s 1 6:25.67 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP III #
Wzwyż M
1 f 1 1.85 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ III
2 f 1 1.65 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
Tyczka M
1 f 1 4.40 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
2 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
3 f 1 3.60 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2023
  f 1 NM ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ --
  f 1 NM ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D.
W dal M
1 f 1 7.51 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ 0.0 I B.D. 1
2 f 1 6.97 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ +1.3 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
3 f 1 6.75 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U20 KP +0.3 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
4 f 1 6.49 OBŁˇKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ +0.5 III
5 f 1 6.31 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.8 III
6 f 1 5.98 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U16 LD +0.2 IV ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
7 f 1 5.70 WI¦NIEWSKI Eryk AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -0.6 --
8 f 1 5.32 UKLEJA Dawid AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +2.0 --
  f 1 NM CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U20 MZ 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 11.62 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 2001 U16 MZ V
1 f 1 15.86 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U18 MZ II
2 f 1 15.72 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ II
3 f 1 15.04 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U18 MZ II SZUSTER Konrad # Z/1812/15 2022 1
4 f 1 13.62 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ III #
5 f 1 11.28 DAŁEK Michał OKS Start Otwock 1999 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 18.12 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 U20 MZ I
2 f 1 16.08 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ I
3 f 1 16.08 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
Kula (7.26) M
1 f 1 18.49 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
2 f 1 17.80 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U23 WN M B.D. M
3 f 1 17.72 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U23 MZ M
4 f 1 17.26 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.22 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 2000 U18 LU II STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # Z/5235/15 2023
2 f 1 47.42 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U18 MZ II
3 f 1 38.21 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
4 f 1 36.97 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ IV
Dysk (2) M
1 f 1 37.77 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
Młot (5) M
1 f 1 51.27 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ III
2 f 1 44.66 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2019 3
Młot (6) M
1 f 1 64.47 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
Młot (7.26) M
1 f 1 58.80 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I
2 f 1 52.45 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
Oszczep (700) M
1 f 1 60.28 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ II
2 f 1 55.41 SZTYLKA Karol AML Słupsk 1999 U18 PM III
3 f 1 48.67 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
4 f 1 39.28 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ --
5 f 1 37.44 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. # Z/2310/16 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 70.54 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ I B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2023 M
2 f 1 65.90 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD I
3 f 1 62.58 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U23 MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1
4 f 1 54.48 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ III
5 f 1 52.94 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2143130302429 sekund