Bielsko-Biała 18.06.2016
15. Mityng Beskidianathletic
60 m K
1 1 s 1 8.51 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U12 SL +3.7 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 8.81 KLIMCZAK Maja UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL +3.7 -- #
3 6 s 1 8.89 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 2005 U12 MA +3.7 -- # LDK!
4 8 s 1 9.05 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U12 MA +3.7 -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
5 11 s 1 9.16 KŁODA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL +3.7 -- SPISAK Barbara # 5 LDK!
6 16 s 1 9.39 OSUCH Joanna Kraków Athletics Team # 2005 U12 MA +3.7 -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3688/17 , 2021 LDK!
7 17 s 1 9.49 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U12 ZP +3.7 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
1 9 s 2 9.05 MORˇG Alicja SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +2.7 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK!
2 19 s 2 9.58 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +2.7 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2020 5 LDK!
3 23 s 2 9.74 BURY Zuzanna MKS Żywiec 2006 U12 SL +2.7 -- FIJAK Krystyna Z/4166/18 2019 BEZ
4 28 s 2 10.13 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +2.7 --
5 30 s 2 10.25 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia # 2005 U12 MA +2.7 -- SIERKA Ewa 4 LDK!
6 32 s 2 10.33 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U12 SL +2.7 -- WAJDA Aleksandra ROLAK Dorota # Z/2319/18 2022 LDK!
7 34 s 2 10.34 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U12 MA +2.7 -- MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK!
3 33 s 3 10.34 BUJNOWICZ Marta MOSM Tychy 2005 U12 SL +3.3 --
4 37 s 3 10.47 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team # 2005 U12 MA +3.3 -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2483/18 2022
5 40 s 3 10.83 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +3.3 --
6 41 s 3 10.92 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +3.3 --
1 7 s 4 8.95 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U12 SL +5.5 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
2 12 s 4 9.19 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL +5.5 -- LDK!
4 25 s 4 9.89 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +5.5 --
5 39 s 4 10.66 KRAUS Martyna KS Sprint Bielsko-Biała # 2005 U12 SL +5.5 --
6 44 s 4 11.84 KONIOR Dominika KS Sprint Bielsko-Biała # 2005 U12 SL +5.5 --
4 36 s 5 10.47 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +3.0 --
5 38 s 5 10.58 DZIECH Roksana KS Sprint Bielsko-Biała # 2005 U12 SL +3.0 --
6 45 s 5 12.07 MLICZEK Martyna KS Victoria Trzebinia # 2006 U12 MA +3.0 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 27 s 6 10.01 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U12 SL +5.6 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
5 47 s 6 12.41 ¦LĘZAK Emilia OLA Małopolskie # 2006 U12 MA +5.6 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 26 s 7 9.94 CZARNIK Wiktoria OLA Małopolskie # 2005 U12 MA +3.9 -- BAUDLER Tomasz BEZ LDK!
5 29 s 7 10.16 BIES Oliwia LKS Brzezina Osiek 2005 U12 MA +3.9 --
2 24 s 8 9.87 JU¦KIEWICZ Oliwia LKS Brzezina Osiek 2005 U12 MA +4.3 -- LDK!
4 42 s 8 10.93 LASOŃ Patrycja OLA Małopolskie # 2006 U12 MA +4.3 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 46 s 8 12.13 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec # 2008 U12 SL +4.3 -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2023 LDK!
1 13 s 9 8.67 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U14 MA +4.3 -- B.D. 3 LDK!
2 23 s 9 8.82 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL +4.3 --
3 25 s 9 8.87 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U14 SL +4.3 --
4 28 s 9 8.96 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +4.3 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2019 BEZ LDK!
5 30 s 9 9.03 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.3 -- SZCZYRK Janusz 5 LDK!
6 50 s 9 9.58 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U14 MA +4.3 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
7 51 s 9 9.60 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +4.3 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
1 16 s 10 8.69 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U14 SL +3.8 -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
2 39 s 10 9.24 LABY Sandra TL ROW Rybnik 2003 U14 SL +3.8 --
3 58 s 10 9.86 ZASĘPA Dobrawa SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +3.8 -- # LDK!
5 63 s 10 10.17 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL +3.8 --
6 66 s 10 10.64 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +3.8 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 9 s 11 8.54 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U14 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota 2 LDK!
3 24 s 11 8.84 KRÓTKI Marcelina MKS Czechowice-Dziedzice # 2004 U14 SL +2.0 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan LDK!
5 54 s 11 9.67 BUDNIOK Adrianna KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +2.0 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 55 s 11 9.71 KOLARCZYK Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL +2.0 -- LDK!
2 14 s 12 8.68 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +0.1 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
3 31 s 12 9.05 STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +0.1 -- #
4 46 s 12 9.44 TALAGA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL +0.1 -- LDK!
6 49 s 12 9.55 OLE¦ Daria RMKS Rybnik 2003 U14 SL +0.1 -- LDK!
7 57 s 12 9.86 SZOSTAK Karolina MUKS Gim 2 Nysa 2003 U14 OP +0.1 -- LDK!
8 64 s 12 10.17 SZELWACH Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +0.1 -- LDK!
2 22 s 13 8.75 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U14 OP +0.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz # 3 LDK!
3 45 s 13 9.43 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +0.9 -- # LDK!
4 48 s 13 9.55 JANUSZ Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +0.9 -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
6 62 s 13 10.01 SZELWACH Karolina MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +0.9 -- LDK!
7 70 s 13 10.96 KOTNIS Malwina SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3685/17 2019 BEZ LDK!
1 3 s 14 8.41 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój # 2003 U14 SK +1.1 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław # , Z/0131/17 , 2019 4 LDK!
2 11 s 14 8.61 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U14 MA +1.1 -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej , Z/0065/17 , 2023 LDK!
5 37 s 14 9.20 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +1.1 -- # LDK!
7 65 s 14 10.40 PŁACHTA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +1.1 -- LDK!
1 1 s 16 8.37 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U14 SL +3.3 --
3 8 s 16 8.49 MAZURSKA Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +3.3 --
4 20 s 16 8.72 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL +3.3 -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1155/17 2021 2 LDK!
5 26 s 16 8.87 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +3.3 --
2 17 s 17 8.69 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U14 SL +3.1 -- PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
3 19 s 17 8.72 MYSZKA Martyna MKS Żywiec 2004 U14 SL +3.1 -- FIJAK Krystyna BEZ
5 60 s 17 9.94 STARZYCKA Julita KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +3.1 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
4 67 s 18 10.68 JA¦KO Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +2.8 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 68 s 18 10.80 DˇBEK Daria OLA Małopolskie # 2004 U14 MA +2.8 -- LDK!
1 6 s 19 8.46 MOL Emilia MKS-MOS Katowice 2003 U14 SL +4.6 --
4 21 s 19 8.73 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa # 2004 U14 MZ +4.6 -- B.D. 4 LDK!
5 40 s 19 9.30 PRZEWIĘŻLIK Julia UKS Chromik Mysłowice 2003 U14 SL +4.6 --
6 43 s 19 9.38 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL +4.6 -- SZCZYRK Janusz # Z/1146/17 2021 5 LDK!
100 m K
1 1 s 1 11.97 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1986 Sen MA +0.4 I
2 2 s 1 12.20 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA +0.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 3 s 1 12.30 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.4 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
4 5 s 1 12.51 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.4 II
5 7 s 1 12.58 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.4 II KOTUŁA Krzysztof # Z/4569/15 2022 M
6 8 s 1 12.59 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL +0.4 II B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
7 9 s 1 12.60 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +0.4 II
8 16 s 1 12.96 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +0.4 III
1 4 s 2 12.49 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL +1.2 II B.D.
2 10 s 2 12.71 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +1.2 II
3 13 s 2 12.91 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA +1.2 III B.D.
4 14 s 2 12.93 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL +1.2 III
5 21 s 2 13.09 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U18 MA +1.2 III B.D. #
6 24 s 2 13.13 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +1.2 III
1 11 s 3 12.73 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL +1.1 II
2 17 s 3 12.97 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL +1.1 III
3 19 s 3 13.05 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 1995 U23 MA +1.1 III B.D. 2
4 22 s 3 13.12 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL +1.1 III B.D. B.D. #
1 15 s 4 12.94 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 1998 U20 SL +1.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
2 20 s 4 13.05 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL +1.0 III #
3 23 s 4 13.13 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL +1.0 III #
4 25 s 4 13.27 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL +1.0 IV
5 26 s 4 13.29 KOPKA Marcelina SRS Kondycja Piaseczno # 1998 U20 MZ +1.0 IV B.D. Z/0511/14 2021
6 28 s 4 13.41 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +1.0 IV
7 36 s 4 13.81 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1999 U18 SL +1.0 --
2 18 s 5 13.01 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +2.6 III
3 27 s 5 13.37 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.6 IV
4 30 s 5 13.50 PŁONKA Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL +2.6 IV
5 31 s 5 13.53 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.6 IV
6 32 s 5 13.55 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.6 IV
1 6 s 6 12.57 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL +3.7 II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 29 s 6 13.43 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +3.7 IV
3 33 s 6 13.65 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL +3.7 IV #
4 35 s 6 13.78 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn # 1999 U18 SL +3.7 IV B.D.
6 38 s 6 13.94 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +3.7 --
1 34 s 7 13.78 GĘBSKA Weronika MKS Żywiec 2000 U18 SL +1.2 IV FIJAK Krystyna 4
2 39 s 7 14.03 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +1.2 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
3 40 s 7 14.27 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL +1.2 -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2022
4 42 s 7 14.35 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL +1.2 --
5 43 s 7 15.45 SOKOŁOWSKA Martyna KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U16 MA +1.2 --
1 1 s 8 12.06 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL +2.1 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 8 12.60 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +2.1 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
3 3 s 8 12.97 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 2001 U16 LD +2.1 III LDK!
4 6 s 8 13.13 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL +2.1 III
5 7 s 8 13.18 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 2002 U16 SL +2.1 III # LDK!
6 8 s 8 13.19 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +2.1 III #
7 11 s 8 13.32 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U16 MA +2.1 IV #
8 13 s 8 13.51 PIERCHAŁA Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +2.1 IV #
1 12 s 9 13.45 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD +0.8 IV B.D. # 4 LDK!
2 14 s 9 13.53 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +0.8 IV
3 16 s 9 13.59 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2001 U16 SL +0.8 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
4 19 s 9 13.71 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL +0.8 IV
5 21 s 9 13.75 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +0.8 IV GIZA Maciej 2 LDK!
6 24 s 9 13.83 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL +0.8 V
1 18 s 10 13.70 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +1.3 IV #
2 22 s 10 13.79 CHACIŃSKA Sandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +1.3 IV
3 23 s 10 13.81 ROSÓŁ Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +1.3 V
4 28 s 10 13.98 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +1.3 V LDK!
5 31 s 10 14.12 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +1.3 V #
6 33 s 10 14.35 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL +1.3 V HOMA Wioleta 5 LDK!
7 42 s 10 15.52 WAWEŁCZYK Irena MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +1.3 -- #
1 25 s 11 13.87 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +2.2 V SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
2 34 s 11 14.41 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL +2.2 V
3 35 s 11 14.50 MAZGAJ Sylwia MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA +2.2 V
4 37 s 11 14.69 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +2.2 --
5 39 s 11 14.71 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U14 MA +2.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
6 40 s 11 14.77 WOITALLA Daria MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +2.2 -- #
3 15 s 12 13.58 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD -3.2 IV # LDK!
4 26 s 12 13.87 DĘBSKA Ilona UKS Sokół Zator 2002 U16 MA -3.2 V #
5 38 s 12 14.70 POCHOPIEŃ Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA -3.2 -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
6 41 s 12 15.21 KRZU¦ Laura MKS Żywiec 2002 U16 SL -3.2 -- FIJAK Krystyna BEZ
1 9 s 13 13.29 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 2001 U16 LD +0.9 IV #
3 27 s 13 13.93 GĘGOTEK Hanna RMKS Rybnik 2002 U16 SL +0.9 V
4 29 s 13 14.04 KRZOSA Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.9 V
5 32 s 13 14.33 STANCLIK Sonia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.9 V
2 20 s 14 13.71 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD +2.9 IV
3 30 s 14 14.05 KUBASIAK Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa # 2001 U16 MA +2.9 V KUKLA Rafał BEZ LDK!
4 36 s 14 14.53 SZWED Anna KS Sprint Bielsko-Biała # 2001 U16 SL +2.9 --
5 43 s 14 15.56 WALECZEK Agata MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +2.9 --
300 m K
1 32 s 1 49.63 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 2005 U12 MA -- # LDK!
2 41 s 1 50.32 MORˇG Alicja SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK!
3 42 s 1 50.63 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL -- LDK!
4 48 s 1 51.65 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2020 5 LDK!
5 49 s 1 51.80 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U12 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
6 86 s 1 57.27 BIES Oliwia LKS Brzezina Osiek 2005 U12 MA --
7 94 s 1 59.73 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team # 2005 U12 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2483/18 2022
2 45 s 2 50.89 KŁODA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL -- SPISAK Barbara # 5 LDK!
4 100 s 2 63.75 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA --
4 66 s 3 53.87 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL -- SPISAK Barbara # 5 LDK!
5 77 s 3 55.59 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U12 MA -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
6 88 s 3 57.42 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U12 MA -- MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK!
1 34 s 4 49.80 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U12 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
3 63 s 4 53.29 OSUCH Joanna Kraków Athletics Team # 2005 U12 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3688/17 , 2021 LDK!
4 76 s 4 55.48 JU¦KIEWICZ Oliwia LKS Brzezina Osiek 2005 U12 MA -- LDK!
5 101 s 4 63.90 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA --
6 108 s 4 69.70 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA --
7 109 s 4 74.83 MLICZEK Martyna KS Victoria Trzebinia # 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 52 s 5 52.37 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U12 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
4 89 s 5 57.74 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia # 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa 4 LDK!
6 110 s 5 75.98 ¦LĘZAK Emilia OLA Małopolskie # 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 51 s 6 52.34 JAGIEŁO Zofia MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- # LDK!
3 65 s 6 53.73 BURY Zuzanna MKS Żywiec 2006 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4166/18 2019 BEZ
4 107 s 6 66.60 LASOŃ Patrycja OLA Małopolskie # 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
3 75 s 7 55.26 KASPRZYK Maja UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL -- LDK!
1 24 s 8 48.80 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U12 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 84 s 8 57.21 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA --
3 95 s 8 59.82 CZARNIK Wiktoria OLA Małopolskie # 2005 U12 MA -- BAUDLER Tomasz BEZ LDK!
4 104 s 8 65.33 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA --
5 106 s 8 66.05 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec # 2008 U12 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2023 LDK!
1 2 s 9 44.28 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U14 SL III
2 3 s 9 45.76 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA IV GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 14 s 9 47.90 LABY Sandra TL ROW Rybnik 2003 U14 SL V
4 18 s 9 48.28 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL V # LDK!
5 28 s 9 49.33 SOROŃ Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 2003 U14 SL --
6 35 s 9 49.81 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!
7 36 s 9 49.92 SKRZYPEK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL -- LDK!
2 59 s 10 52.82 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
3 67 s 10 53.90 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 2004 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/2508/18 2021 5 LDK!
5 90 s 10 57.83 ZASĘPA Dobrawa SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA -- # LDK!
6 93 s 10 58.85 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL -- LDK!
7 102 s 10 64.68 KOTNIS Malwina SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3685/17 2019 BEZ LDK!
2 5 s 11 45.89 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U14 SL IV FOJCIK Dorota 2 LDK!
3 46 s 11 51.12 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
4 70 s 11 54.47 SZOSTAK Karolina MUKS Gim 2 Nysa 2003 U14 OP -- LDK!
5 74 s 11 55.07 SZKLARCZYK Julita OLA Małopolskie # 2003 U14 MA -- LDK!
6 80 s 11 55.80 JANOWSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL --
7 97 s 11 61.62 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 2004 U14 MA -- #
1 7 s 12 46.92 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U14 OP V KOŁODZIEJ Tomasz # 3 LDK!
3 26 s 12 49.04 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- FOJCIK Dorota # 4 LDK!
4 31 s 12 49.60 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL --
5 61 s 12 52.86 SZELWACH Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- LDK!
6 85 s 12 57.26 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL --
1 9 s 13 47.08 JURKOWSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL V #
2 53 s 13 52.41 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U14 SL --
3 60 s 13 52.84 SZELWACH Karolina MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- LDK!
4 78 s 13 55.68 KOZYRA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL --
3 57 s 14 52.74 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
5 98 s 14 61.69 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 11 s 15 47.25 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy S±cz 2003 U14 MA V KLIMEK Józef # Z/2015/16 2019 5
3 37 s 15 49.93 MYSZKA Martyna MKS Żywiec 2004 U14 SL -- FIJAK Krystyna BEZ
6 87 s 15 57.36 STARZYCKA Julita KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
1 22 s 16 48.76 KAMIŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL -- #
4 33 s 16 49.64 NOWOTARSKA Anna OLA Małopolskie # 2001 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 73 s 16 54.68 GˇSIOREK Paulina MKS Żywiec 2003 U14 SL -- FIJAK Krystyna BEZ
7 91 s 16 57.89 KISIAŁA Kamila KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U14 SL -- LDK!
4 50 s 17 51.81 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1146/17 2021 5 LDK!
5 64 s 17 53.64 BUDNIOK Adrianna KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 69 s 17 54.27 KRZANOWSKA Julia MKS Żywiec 2003 U14 SL -- FIJAK Krystyna BEZ
7 103 s 17 64.74 DˇBEK Daria OLA Małopolskie # 2004 U14 MA -- LDK!
1 12 s 18 47.73 KMIECIK Monika TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA V GIZA Andrzej B.D. # 3 LDK!
3 16 s 18 48.06 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U14 SL V SYSAK Tomasz 5 LDK!
6 38 s 18 50.07 MAZURSKA Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL --
7 55 s 18 52.67 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL -- #
8 83 s 18 56.14 PIEPRZYK Paulina UKS Chromik Mysłowice 2003 U14 SL --
1 1 s 19 38.14 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- B.D. 2
2 2 s 19 40.99 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II #
3 3 s 19 41.25 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
4 4 s 19 41.65 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
5 5 s 19 41.92 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL II CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2022 LDK!
6 6 s 19 42.25 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL II
7 7 s 19 42.50 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL II
8 14 s 19 43.63 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL --
1 8 s 20 42.70 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL II #
2 9 s 20 42.96 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
3 10 s 20 42.97 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 11 s 20 42.98 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL II
5 13 s 20 43.61 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL III LDK!
6 17 s 20 44.19 FRˇCZEK Eliza UKS Budowlani Nowy S±cz 2001 U16 MA III #
7 23 s 20 45.03 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U16 DS IV KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
1 12 s 21 43.60 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III
2 19 s 21 44.32 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL III #
3 20 s 21 44.34 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U16 SL III # LDK!
4 22 s 21 44.78 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 2001 U16 SL III
5 24 s 21 45.10 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA IV KUKLA Rafał # 4 LDK!
6 28 s 21 45.78 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
1 16 s 22 43.93 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2021 3
2 26 s 22 45.33 SZULIK Dominika KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL IV
3 29 s 22 45.82 NIED¬WIED¬ Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
4 30 s 22 45.98 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV B.D. 4
5 45 s 22 48.63 TERESZCZAK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
1 31 s 23 46.25 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice 2002 U16 SL IV B.D.
2 38 s 23 47.32 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL V
3 39 s 23 47.45 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2022
4 40 s 23 47.52 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U16 MA V
5 44 s 23 48.39 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V B.D. #
1 33 s 24 47.07 KAIK Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL V LDK!
2 47 s 24 49.58 ¦WIERKOSZ Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA -- KUKLA Rafał 5 LDK!
3 49 s 24 49.86 PACYNA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
4 50 s 24 50.35 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
5 51 s 24 51.11 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
6 53 s 24 52.76 PODGÓRSKA Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- #
3 37 s 25 47.29 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA V # LDK!
4 43 s 25 48.33 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U16 SK V # LDK!
5 46 s 25 48.83 GĘGOTEK Hanna RMKS Rybnik 2002 U16 SL --
6 48 s 25 49.86 ¦RAMA Kamila RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- LDK!
1 21 s 26 44.38 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD III # LDK!
2 27 s 26 45.67 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL IV LAMCH Mariola 3 LDK!
5 52 s 26 51.53 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA --
1 18 s 27 44.28 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2022
2 25 s 27 45.18 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD IV
3 34 s 27 47.14 LIS Aniela BKL Bełchatów 2002 U16 LD V LDK!
4 36 s 27 47.22 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U16 SK V # LDK!
5 41 s 27 47.71 NOWAK Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL V #
400 m K
1 1 s 1 56.21 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU I BARSZCZ Mirosław # Z/3569/15 2022
2 2 s 1 56.24 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL I #
3 3 s 1 56.40 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2022
4 4 s 1 56.77 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 1992 Sen SL II CIUK Marek Z/1853/11 2018 2
5 6 s 1 57.48 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2022 2
6 10 s 1 59.62 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III
1 5 s 2 57.46 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
2 7 s 2 57.49 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
3 8 s 2 58.85 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL II B.D.
4 11 s 2 59.77 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL III
5 12 s 2 60.01 ZAJDEL Marlena KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK III
6 13 s 2 60.03 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL III LDK!
7 14 s 2 60.05 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL III
1 17 s 3 60.65 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
2 19 s 3 60.79 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL III
3 20 s 3 61.09 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U23 SL III
4 21 s 3 61.17 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 1995 U23 MA III B.D. 2
5 22 s 3 61.92 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/1733/15 2022
6 23 s 3 62.30 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 1996 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2020
7 25 s 3 62.70 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV #
8 36 s 3 66.93 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
1 18 s 4 60.76 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
2 24 s 4 62.55 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 2000 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef 4
3 27 s 4 63.88 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/2405/15 2022 3
4 29 s 4 63.96 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U18 SL IV HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
5 31 s 4 64.14 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 2000 U18 SL IV
1 16 s 5 60.35 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III
2 26 s 5 62.98 ANTOLAK Amy MKS Rabka-Zdrój # 1998 U20 MA IV
3 30 s 5 64.04 WOJTYNEK Marta LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL IV
4 34 s 5 64.95 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL --
5 35 s 5 65.68 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL --
6 38 s 5 69.35 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
2 15 s 6 60.19 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ III B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
3 28 s 6 63.92 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA IV
4 32 s 6 64.37 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV
5 33 s 6 64.83 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
6 37 s 6 68.67 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
  s 6 DQ POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:07.11 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1993 Sen SL I PASZTA Wiesław 1
2 2 s 1 2:07.39 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA I MIREK Wacław Z/1926/11 2019 1
3 3 s 1 2:18.24 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL III LDK!
4 5 s 1 2:20.99 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL III
5 6 s 1 2:21.35 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U20 SL III
6 7 s 1 2:25.42 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
7 11 s 1 2:30.39 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL IV B.D.
  s 1 DNF NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL -- B.D. # Z/4043/11 2022
1 4 s 2 2:20.72 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
2 8 s 2 2:28.30 ŻYLSKA Joanna WKS Wawel Kraków 2000 U18 MA IV
4 10 s 2 2:28.98 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 1998 U20 SL IV
5 12 s 2 2:30.90 KOŁODZIEJ Aneta WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA IV
6 13 s 2 2:39.01 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL --
1000 m K
1 1 s 1 2:54.10 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
2 2 s 1 2:55.86 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
3 3 s 1 3:04.28 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U16 PM III KRÓL Krzysztof # Z/1272/15 2022 I LDK!
5 5 s 1 3:07.37 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
6 6 s 1 3:07.49 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 2001 U16 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
7 7 s 1 3:10.87 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL III LDK!
8 10 s 1 3:14.45 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV
9 11 s 1 3:15.97 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS IV B.D. # LDK!
11 14 s 1 3:21.13 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
1 8 s 2 3:11.70 ZAJˇC Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
2 9 s 2 3:13.63 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV
3 13 s 2 3:19.03 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz 4 LDK!
4 15 s 2 3:22.48 KOWALSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
5 16 s 2 3:24.39 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U16 SL V
6 17 s 2 3:25.01 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4241/15 2022 3
7 18 s 2 3:30.64 CZAPLA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 2001 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/0552/16 2018 BEZ
8 19 s 2 3:33.25 KOWAL Oliwia MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- LDK!
1500 m K
2 2 s 1 4:37.38 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
3 3 s 1 4:38.89 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew # , Z/0479/13 , 2023
4 4 s 1 4:51.50 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA III GIZA Maciej 2 LDK!
5 5 s 1 4:52.99 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 1999 U18 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2018 4
6 6 s 1 4:54.65 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
7 7 s 1 4:55.99 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL III PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2020
8 8 s 1 4:56.66 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1997 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2022
9 9 s 1 4:58.66 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 1998 U20 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 BEZ
10 10 s 1 5:00.08 MUTWIL Oliwia TL ROW Rybnik 1997 U20 SL IV
11 11 s 1 5:00.39 BUL Julia GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL IV
12 12 s 1 5:00.79 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL IV
13 13 s 1 5:06.22 RAJTAR Aleksandra KS Słoneczko Busko Zdrój 2000 U18 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0773/16 2018 BEZ
14 14 s 1 5:18.21 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
80 pł K
1 2 s 1 12.19 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 2001 U16 LD +4.1 II LDK!
2 3 s 1 12.23 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +4.1 II
3 4 s 1 12.49 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +4.1 III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 6 s 1 13.00 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +4.1 III B.D. # 2 LDK!
5 7 s 1 13.01 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +4.1 IV GIZA Maciej 2 LDK!
6 8 s 1 13.05 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +4.1 IV
7 11 s 1 13.82 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U14 MA +4.1 V ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
8 12 s 1 14.14 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +4.1 V # LDK!
4 10 s 2 13.25 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +1.1 IV LDK!
5 13 s 2 15.19 JANUSZ Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +1.1 -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.19 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL +2.4 II
2 2 s 1 15.47 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL +2.4 II
3 3 s 1 15.67 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.4 II
4 4 s 1 15.78 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.4 III
5 6 s 1 15.99 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.4 III
6 7 s 1 16.24 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.4 III B.D. #
7 8 s 1 16.33 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.4 III
8 9 s 1 16.69 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +2.4 III
100 m pł K
1 1 s 1 13.72 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS +0.3 I
2 2 s 1 14.85 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL +0.3 II BONK Stanisław
3 3 s 1 16.32 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.3 III B.D. B.D. #
  s 1 DNF SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.3 --
2000 m prz K
1 1 s 1 7:16.42 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 1998 U20 SL II
2 2 s 1 7:19.87 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2022 1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 2 f 1 1.65 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II B.D. 2
3 3 f 1 1.65 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL II
4 4 f 1 1.60 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2022
5 5 f 1 1.50 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV #
6 6 f 1 1.50 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- B.D. 2
8 8 f 1 1.45 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA IV ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2022
9 9 f 1 1.40 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
1 1 f 2 1.60 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U14 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0002/17 , 2023 LDK!
2 2 f 2 1.55 CEMBALA Elżbieta KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL III
4 4 f 2 1.50 RACHAŃSKA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
5 5 f 2 1.45 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV B.D.
6 6 f 2 1.40 DĘBSKA Ilona UKS Sokół Zator 2002 U16 MA V #
6 6 f 2 1.40 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V #
8 8 f 2 1.40 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL V
8 8 f 2 1.40 RYPIEŃ Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
10 10 f 2 1.40 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
11 11 f 2 1.25 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U12 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.42 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
2 2 f 1 3.22 ¦WIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr # Z/0504/15 2020 1
3 3 f 1 2.92 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U14 SL III SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/3368/15 2022
4 4 f 1 2.92 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U16 SL III #
5 5 f 1 2.82 PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL III
6 6 f 1 2.72 SZLĘK Dominika MKS Ustroń 2000 U18 SL III
7 7 f 1 2.72 HYRNIK Anna MKS Ustroń 2000 U18 SL III
8 8 f 1 2.22 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 2003 U14 SL V
  f 1 NM RYCKO Paulina UKS Olimp Mazańcowice # 2002 U16 SL --
  f 1 NM BˇKOWSKA Klaudia UKS Olimp Mazańcowice # 2002 U16 SL --
W dal K
  f 4.10 KUBASIAK Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa # 2001 U16 MA +2.0 -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
  f 4.20 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL +1.6 --
  f 4.83 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U16 MA +1.0 IV #
  f 5.26 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U18 SL +1.6 III
  f 5.52 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +0.3 II B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
1 1 f 1 5.82 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA +3.6 I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
2 2 f 1 5.65 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ +2.9 II B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
3 3 f 1 5.54 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA +5.0 II B.D. B.D.
4 4 f 1 5.35 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U18 SL +3.5 III
5 5 f 1 5.22 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +3.6 III BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2022
6 6 f 1 5.18 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.0 III
7 7 f 1 5.07 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.3 IV PASZTA Anna 4 LDK!
8 8 f 1 5.07 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA +2.1 IV B.D. #
9 9 f 1 5.06 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +1.2 IV
10 10 f 1 5.02 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA +4.2 IV ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2022
10 10 f 1 5.02 GRY¦ Natalia BKL Bełchatów 1996 U23 LD +0.1 -- MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
13 13 f 1 4.95 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U18 MA +0.1 IV B.D. #
14 14 f 1 4.90 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +3.6 IV
15 15 f 1 4.88 LIS Ida BKL Bełchatów 2000 U18 LD +3.6 IV B.D. 3 LDK!
16 16 f 1 4.78 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
17 17 f 1 4.60 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2000 U18 SL +3.8 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
18 18 f 1 3.60 ZˇBEK Joanna UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U18 SL +0.4 -- HACZEK Mariusz BEZ
  f 1 NM KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS 0.0 -- #
  f 1 NM KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK 0.0 --
  f 1 NM SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U18 SL 0.0 --
2 2 f 2 5.23 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +3.3 III
4 4 f 2 4.99 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA +4.9 IV SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
5 5 f 2 4.85 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U16 MA +8.3 IV #
6 6 f 2 4.68 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD +2.4 V B.D. # 4 LDK!
8 8 f 2 4.63 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +0.8 V B.D. # 2 LDK!
9 9 f 2 4.59 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +3.1 V BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
10 10 f 2 4.55 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL +3.7 V
11 11 f 2 4.49 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +1.7 -- B.D.
12 12 f 2 4.45 PIERCHAŁA Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +1.0 -- #
13 13 f 2 4.43 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +1.7 -- #
14 14 f 2 4.39 SZULIK Dominika KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL +0.9 --
15 15 f 2 4.26 MAJEWSKA Sandra niest. Katowice # 2001 U16 SL +2.6 -- JUSTYNIAK Joanna B.D. , Z/3475/15 , 2016 5 LDK!
16 16 f 2 4.21 MAKOLA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +0.5 --
17 17 f 2 4.20 KUBASIAK Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa # 2001 U16 MA +2.1 -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
18 18 f 2 4.17 DZIRBA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
19 19 f 2 4.14 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +3.4 -- # LDK!
20 20 f 2 4.13 GUZY Vanessa RMKS Rybnik # 2001 U16 SL +2.7 -- LDK!
21 21 f 2 4.06 POCHOPIEŃ Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA +2.1 -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
22 22 f 2 3.64 KRZU¦ Laura MKS Żywiec 2002 U16 SL +1.5 -- FIJAK Krystyna BEZ
  f 2 NM BUREJZA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała # 2001 U16 SL 0.0 --
1 1 f 3 5.12 MOL Emilia MKS-MOS Katowice 2003 U14 SL +1.9 III
2 2 f 3 4.68 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U14 MA +1.5 V SYSAK Tomasz GIZA Andrzej , Z/0065/17 , 2023 LDK!
3 3 f 3 4.67 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U14 MA +2.9 V B.D. 3 LDK!
4 4 f 3 4.60 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U14 SL +1.7 V FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
5 5 f 3 4.49 KRÓTKI Marcelina MKS Czechowice-Dziedzice # 2004 U14 SL +1.4 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan LDK!
6 6 f 3 4.47 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa # 2004 U14 MZ +3.5 -- B.D. 4 LDK!
7 7 f 3 4.42 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +2.9 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
9 9 f 3 4.39 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +5.1 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2019 BEZ LDK!
11 11 f 3 4.38 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U14 SL +1.8 --
12 12 f 3 4.29 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U14 SL +4.6 -- PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
13 13 f 3 4.28 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +3.4 -- # LDK!
14 14 f 3 4.24 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U14 MA +1.5 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
15 15 f 3 4.21 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +3.2 -- LDK!
16 16 f 3 4.18 NOWAK Oliwia SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.2 -- SZCZYRK Janusz 5 LDK!
17 17 f 3 4.16 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U14 SL +2.9 -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
19 19 f 3 4.15 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U14 SL +3.0 -- FOJCIK Dorota # 4 LDK!
20 20 f 3 4.14 STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +5.7 -- #
21 21 f 3 4.08 TALAGA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL +0.4 -- LDK!
25 25 f 3 3.92 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +3.1 -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
26 26 f 3 3.88 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +1.8 -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!
27 27 f 3 3.85 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U12 ZP +3.9 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
28 28 f 3 3.81 KRZANOWSKA Julia MKS Żywiec 2003 U14 SL +3.9 -- FIJAK Krystyna BEZ
31 31 f 3 3.71 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL +2.2 -- LDK!
32 32 f 3 3.63 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 2004 U14 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota Z/2508/18 2021 5 LDK!
35 35 f 3 3.61 WALICA Emilia MUKS SZS Cieszyn 2003 U14 SL +1.5 --
36 36 f 3 3.55 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL +1.8 --
37 37 f 3 3.49 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL +0.7 --
38 38 f 3 3.49 OLE¦ Daria RMKS Rybnik 2003 U14 SL +1.8 -- LDK!
39 39 f 3 3.46 PŁACHTA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +3.5 -- LDK!
40 40 f 3 3.25 SZKLARCZYK Julita OLA Małopolskie # 2003 U14 MA +2.2 -- LDK!
41 41 f 3 3.13 DˇBEK Kornelia OLA Małopolskie # 2004 U14 MA +2.3 -- LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.01 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA +2.2 I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
2 2 f 1 11.81 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS +0.5 II KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022
3 3 f 1 11.03 GRY¦ Natalia BKL Bełchatów 1996 U23 LD +1.8 III MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
4 4 f 1 10.56 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +1.4 IV BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2022
5 5 f 1 10.46 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK +3.5 --
7 7 f 1 9.98 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +2.2 --
  f 1 NM SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U18 SL 0.0 --
  f 1 NM SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U18 SL 0.0 --
Kula (3) K
2 2 f 1 11.86 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
4 4 f 1 9.86 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
2 2 f 2 11.82 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
3 3 f 2 10.19 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
4 4 f 2 9.77 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
5 5 f 2 9.71 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
6 6 f 2 9.71 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
7 7 f 2 9.45 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
8 8 f 2 9.44 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/5982/15 2020 BEZ
9 9 f 2 9.22 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
10 10 f 2 7.78 KOTYŃSKA Alicja MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5980/15 2017 BEZ
11 11 f 2 7.58 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
12 12 f 2 7.14 MAZGAJ Sylwia MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA --
13 13 f 2 6.05 GRZEGORZYCA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.50 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 11.82 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II
3 3 f 1 10.02 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
4 4 f 1 9.75 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL IV B.D. # 2
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.95 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
2 2 f 1 26.08 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
3 3 f 1 26.06 HETMAN Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V
4 4 f 1 24.64 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
5 5 f 1 24.23 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL V MARMUR Stanisław # Z/1157/17 2022 3 LDK!
6 6 f 1 23.60 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
7 7 f 1 20.38 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
8 8 f 1 18.90 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U16 SL -- #
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.44 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. # 2
2 2 f 1 35.33 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
3 3 f 1 33.53 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
1 1 f 2 33.91 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
2 2 f 2 33.74 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA III #
6 6 f 2 27.45 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 2000 U18 MA IV
7 7 f 2 24.97 GARZEŁ Sonia WKS Wawel Kraków 2000 U18 MA --
9 9 f 2 18.44 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U18 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
Młot (4) K
1 1 f 1 49.71 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL I B.D. 2
2 2 f 1 46.03 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL II
3 3 f 1 31.11 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL -- RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
3 3 f 1 33.98 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
4 4 f 1 33.09 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1
5 5 f 1 30.77 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL --
6 6 f 1 30.60 CHACIŃSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL -- #
7 7 f 1 29.62 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
8 8 f 1 28.77 FUZOŃ Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL --
9 9 f 1 23.51 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5982/15 2020 BEZ
10 10 f 1 21.50 KOTYŃSKA Alicja MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5980/15 2017 BEZ
11 11 f 1 19.19 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 33.87 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U20 SL IV B.D. BEZ
60 m M
1 5 s 1 9.10 KOMANDZIK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL +1.6 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
2 8 s 1 9.30 ¦LIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 2005 U12 MA +1.6 -- # LDK!
3 9 s 1 9.37 ŁYSIN Bartosz UKS Sokół Zator 2005 U12 MA +1.6 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
4 10 s 1 9.38 NIKIEL Nikodem KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL +1.6 --
5 17 s 1 9.57 SKALIŃSKI Filip UKS Chromik Mysłowice 2006 U12 SL +1.6 --
6 38 s 1 10.70 SYKUŁA Fabian KS Victoria Trzebinia # 2005 U12 MA +1.6 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
1 7 s 2 9.30 BIAŁECKI Tomasz TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL +3.4 -- # LDK!
2 12 s 2 9.40 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL +3.4 -- LDK!
3 19 s 2 9.78 GAWENDA Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL +3.4 --
4 39 s 2 10.79 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +3.4 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 40 s 2 10.89 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia # 2007 U12 MA +3.4 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 42 s 2 11.09 OLSZOK Kacper KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL +3.4 --
1 3 s 3 8.91 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U12 SL +3.9 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
2 4 s 3 8.99 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2005 U12 OP +3.9 -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
3 22 s 3 9.84 RUS Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U12 SL +3.9 --
4 25 s 3 9.88 FRANCUZ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U12 SL +3.9 --
6 31 s 3 10.16 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +3.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
7 34 s 3 10.35 BUBAK Kacper SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +3.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
8 35 s 3 10.44 ZAJˇC Michał OLA Małopolskie # 2005 U12 MA +3.9 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 2 s 4 8.87 PIECHA Paweł MKS-MOSM Bytom # 2005 U12 SL +4.5 -- JACYSZYN Lechosław BEZ LDK!
3 13 s 4 9.42 PIZNAL Kacper niestowarzyszony # 2005 U12 +4.5 -- B.D.
4 14 s 4 9.47 WALCZAK Andrzej TL ROW Rybnik 2005 U12 SL +4.5 -- LDK!
5 21 s 4 9.81 KWA¦NY Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U12 MA +4.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 29 s 4 10.08 KOSIARSKI Filip SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +4.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
7 32 s 4 10.31 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U12 SL +4.5 -- #
1 6 s 5 9.22 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U12 OP +1.5 -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
2 11 s 5 9.39 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 2005 U12 SL +1.5 -- LDK!
3 26 s 5 9.91 A O SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +1.5 -- LDK!
4 28 s 5 10.04 BOBULA Duszan OLA Małopolskie # 2005 U12 MA +1.5 -- LDK!
6 41 s 5 11.08 PRZYBYŁOWICZ Kamil SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA +1.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
7 43 s 5 11.16 MUSIAŁ Kacper OLA Małopolskie # 2005 U12 MA +1.5 -- LDK!
2 18 s 6 9.65 RAŁ Mateusz UKS Sokół Zator 2005 U12 MA +1.0 -- KAJTOCH Jolanta # LDK!
3 33 s 6 10.35 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 2005 U12 MA +1.0 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
4 37 s 6 10.62 LACH Bartosz UKS Gminy Brzeszcze 2007 U12 MA +1.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/10996/21 2021
5 44 s 6 12.02 SUTER Filip OLA Małopolskie # 2006 U12 MA +1.0 -- LDK!
1 16 s 7 9.55 CHROBAK Szymon LKS Orzeł Kozy # 2005 U12 SL +3.8 -- B.D. BEZ
2 20 s 7 9.79 JAROSZ Krzysztof UKS Sokół Zator 2005 U12 MA +3.8 --
4 24 s 7 9.87 PORO¦ Kacper OLA Małopolskie # 2005 U12 MA +3.8 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 36 s 7 10.47 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U12 MA +3.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
6 45 s 7 12.09 MIREK Mateusz KS Victoria Trzebinia # 2005 U12 MA +3.8 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 6 s 8 8.10 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL +3.9 --
2 16 s 8 8.71 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 2004 U14 SL +3.9 -- LDK!
3 17 s 8 8.75 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +3.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
4 20 s 8 8.99 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +3.9 -- # LDK!
5 23 s 8 9.16 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +3.9 -- MUNIAK Michał # BEZ LDK!
6 26 s 8 9.28 BANACHOWICZ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +3.9 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
7 29 s 8 9.43 CIESIELSKI Oliwier SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +3.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
  s 8 DQ CZECHOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +3.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
2 18 s 9 8.85 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +3.3 -- MUNIAK Michał # 5 LDK!
3 21 s 9 9.11 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia # 2003 U14 MA +3.3 -- LDK!
4 31 s 9 9.49 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +3.3 -- MUNIAK Michał # BEZ LDK!
5 36 s 9 9.77 PIKULICKI Patryk KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL +3.3 --
6 39 s 9 9.83 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +3.3 -- LDK!
1 2 s 10 8.01 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL +4.2 -- HOMA Wioleta # 2 LDK!
3 22 s 10 9.15 KOZOK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +4.2 -- #
4 61 s 10 9.96 A E MOSM Tychy 2004 U14 SL +3.8 --
4 45 s 10 10.29 GAWLIKOWSKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
5 46 s 10 10.44 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +4.2 -- MUNIAK Michał # BEZ LDK!
6 47 s 10 10.75 MUSIAŁ Brian SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
2 10 s 11 8.29 DYLONG Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +4.5 -- LDK!
4 30 s 11 9.45 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # BEZ LDK!
5 37 s 11 9.79 WILUSZ Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2004 U14 SL +4.5 --
6 43 s 11 9.95 BINKIEWICZ Maciej SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 1 s 12 7.97 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +2.1 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 5 s 12 8.09 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +2.1 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
4 25 s 12 9.24 KACZMARCZYK Dariusz OLA Małopolskie # 2003 U14 MA +2.1 -- LDK!
5 28 s 12 9.41 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +2.1 -- # LDK!
6 35 s 12 9.75 KUŁAK Filip TL ROW Rybnik 2003 U14 SL +2.1 --
1 4 s 13 8.06 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno # 2003 U14 SL +4.7 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 8 s 13 8.25 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U14 SL +4.7 -- SZCZYRK Janusz # Z/1159/17 2023 LDK!
3 15 s 13 8.63 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA +4.7 -- # LDK!
4 32 s 13 9.52 MIREK Jakub OLA Małopolskie # 2003 U14 MA +4.7 -- LDK!
5 41 s 13 9.89 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +4.7 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
6 42 s 13 9.91 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +4.7 -- # LDK!
7 44 s 13 10.08 FUDAŁA Jakub SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +4.7 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 3 s 14 8.05 KOZIEŁ Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +1.2 --
2 7 s 14 8.22 SZULIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +1.2 --
3 12 s 14 8.50 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +1.2 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
4 19 s 14 8.89 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia # 2003 U14 MA +1.2 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 24 s 14 9.17 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL +1.2 -- SZCZYRK Janusz # Z/1154/17 2022 3 LDK!
8 38 s 14 9.81 AUST Alex SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +1.2 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
9 40 s 14 9.86 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +1.2 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.75 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL +1.7 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2022 M
2 2 s 1 10.76 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA +1.7 I B.D. 1
3 3 s 1 10.87 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +1.7 I B.D. 1
4 4 s 1 10.88 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL +1.7 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
5 5 s 1 10.89 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +1.7 I B.D. # 3
6 6 s 1 10.92 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.7 II
7 7 s 1 10.93 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +1.7 II
1 8 s 2 11.10 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U18 LD +2.1 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 9 s 2 11.14 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL +2.1 II
3 10 s 2 11.20 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U20 SL +2.1 II
4 13 s 2 11.32 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.1 III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
5 14 s 2 11.33 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +2.1 III B.D. 2
6 16 s 2 11.36 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +2.1 III
7 35 s 2 12.00 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL +2.1 IV
1 11 s 3 11.24 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA +1.7 II #
2 12 s 3 11.26 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +1.7 II LDK!
3 15 s 3 11.36 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.7 III GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
4 18 s 3 11.39 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.7 III B.D. 1
5 21 s 3 11.44 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA +1.7 III B.D. 2
1 17 s 4 11.39 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +2.1 III
2 20 s 4 11.43 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 2000 U18 SL +2.1 III #
3 22 s 4 11.51 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +2.1 III
4 23 s 4 11.53 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +2.1 III KRUPA Iwona # Z/0754/15 2022 2
5 24 s 4 11.58 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +2.1 III
6 25 s 4 11.65 BORÓWKA Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL +2.1 III
1 19 s 5 11.40 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL +2.4 III
2 26 s 5 11.74 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL +2.4 III
3 31 s 5 11.85 WŁODEK Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1999 U18 SL +2.4 IV
4 32 s 5 11.89 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL +2.4 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
5 38 s 5 12.17 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL +2.4 IV #
6 40 s 5 12.25 KONIECZNY Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 1997 U20 SL +2.4 --
1 30 s 6 11.83 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +0.8 IV
2 34 s 6 11.98 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.8 IV
3 36 s 6 12.02 WELET Michał LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +0.8 IV
4 37 s 6 12.04 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL +0.8 IV
5 39 s 6 12.19 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL +0.8 IV #
6 41 s 6 12.28 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA +0.8 --
7 46 s 6 12.66 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.8 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK!
1 42 s 7 12.38 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -0.1 -- #
2 43 s 7 12.44 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U18 SL -0.1 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
3 44 s 7 12.48 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA -0.1 --
4 45 s 7 12.57 KOWALKOWSKI Łukasz MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -0.1 -- #
3 29 s 8 11.82 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.1 IV
4 33 s 8 11.89 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U18 MA +0.1 IV B.D.
5 47 s 8 13.02 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U20 SL +0.1 -- #
1 1 s 9 11.41 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +2.0 III #
2 2 s 9 11.46 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +2.0 III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
3 3 s 9 11.55 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL +2.0 III B.D. # Z/0680/14 2019 1
4 4 s 9 11.58 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +2.0 III
5 5 s 9 11.68 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +2.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
6 6 s 9 11.84 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +2.0 IV
7 7 s 9 11.92 ¦LUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +2.0 IV
8 8 s 9 12.00 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA +2.0 IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
1 12 s 10 12.09 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL +1.4 IV FOJCIK Dorota Z/3618/16 2021 3 LDK!
2 13 s 10 12.15 KIRSZNIOK Radosław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +1.4 IV # LDK!
3 16 s 10 12.27 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +1.4 V LDK!
4 17 s 10 12.35 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 1988 Sen SL +1.4 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
5 19 s 10 12.43 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +1.4 V #
6 20 s 10 12.45 FRANKOWICZ Jakub SKS Kusy Kraków 2001 U16 MA +1.4 V
1 11 s 11 12.08 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +4.4 IV JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
2 14 s 11 12.17 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 2001 U16 SL +4.4 IV
3 15 s 11 12.24 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój # 2002 U16 MA +4.4 V
4 18 s 11 12.36 MI¦KIEWICZ Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +4.4 V GIZA Maciej 5 LDK!
5 21 s 11 12.46 ULBRYCH Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +4.4 V #
1 23 s 12 12.48 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2001 U16 OP +4.4 V LDK!
2 27 s 12 13.31 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL +4.4 --
3 33 s 12 13.98 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +4.4 -- # LDK!
4 28 s 13 13.41 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL +3.7 -- #
5 29 s 13 13.57 MICHAŁEK Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +3.7 -- # LDK!
2 22 s 14 12.46 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +2.5 V # LDK!
3 26 s 14 13.12 MŁODZIK Mateusz TS AKS Chorzów 2001 U16 SL +2.5 -- #
5 31 s 14 13.78 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL +2.5 --
200 m M
1 1 s 1 21.88 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL 0.0 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
2 2 s 1 22.15 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL 0.0 II
3 3 s 1 22.61 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U20 SL 0.0 II
4 4 s 1 22.76 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL 0.0 II
5 5 s 1 22.88 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL 0.0 III
6 6 s 1 23.42 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL 0.0 III
7 7 s 1 23.58 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL 0.0 III
8 8 s 1 23.61 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL 0.0 IV
300 m M
1 3 s 1 50.63 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U12 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
2 6 s 1 53.49 ¦LIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 2005 U12 MA -- # LDK!
3 7 s 1 53.51 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U12 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
4 8 s 1 54.43 ŁYSIN Bartosz UKS Sokół Zator 2005 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
5 11 s 1 55.84 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U12 SL -- #
1 4 s 2 50.91 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2005 U12 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
2 9 s 2 54.64 PORO¦ Kacper OLA Małopolskie # 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 15 s 2 58.65 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
6 16 s 2 60.85 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
7 19 s 2 63.69 JAROSZ Krzysztof UKS Sokół Zator 2005 U12 MA --
8 22 s 2 67.40 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia # 2007 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 13 s 3 56.52 RAŁ Mateusz UKS Sokół Zator 2005 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta # LDK!
4 17 s 3 62.16 BOBULA Duszan OLA Małopolskie # 2005 U12 MA -- LDK!
5 20 s 3 64.60 SYKUŁA Fabian KS Victoria Trzebinia # 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
6 24 s 3 85.13 SUTER Filip OLA Małopolskie # 2006 U12 MA -- LDK!
1 2 s 4 50.26 OLE¦ Miłosz RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
3 18 s 4 62.31 ZAJˇC Michał OLA Małopolskie # 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 21 s 4 66.20 MUSIAŁ Kacper OLA Małopolskie # 2005 U12 MA -- LDK!
5 23 s 4 75.14 MIREK Mateusz KS Victoria Trzebinia # 2005 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 1 s 5 36.41 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
2 2 s 5 38.15 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL III BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
3 3 s 5 38.32 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
4 4 s 5 38.67 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL III # LDK!
5 5 s 5 39.01 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
6 8 s 5 39.85 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL IV LAMCH Mariola # 4 LDK!
7 12 s 5 40.43 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
1 6 s 6 39.70 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA IV LDK!
2 9 s 6 39.93 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA IV GIZA Maciej # 3 LDK!
3 13 s 6 40.43 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA IV # LDK!
4 16 s 6 40.76 MI¦KIEWICZ Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA V GIZA Maciej 5 LDK!
5 19 s 6 40.98 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/3618/16 2021 3 LDK!
6 20 s 6 41.20 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL V
1 7 s 7 39.83 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
2 11 s 7 40.02 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 1988 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
3 18 s 7 40.92 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój # 2002 U16 MA V
4 21 s 7 41.30 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
5 25 s 7 43.04 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
6 28 s 7 44.70 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- LDK!
1 14 s 8 40.62 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA V CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2022 LDK!
2 24 s 8 43.01 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
3 26 s 8 43.32 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
4 30 s 8 45.26 BUSZ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- #
5 32 s 8 46.62 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
3 23 s 9 42.48 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
4 31 s 9 45.70 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL --
5 33 s 9 47.44 PONTUS Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- # LDK!
2 17 s 10 40.91 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
4 29 s 10 44.75 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa # 2002 U16 MA -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.06 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 2000 U18 MA I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1
2 2 s 1 48.53 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA II B.D. B.D. # M
3 3 s 1 49.61 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II #
4 4 s 1 49.73 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
5 7 s 1 50.65 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
6 12 s 1 51.84 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA III B.D. 2
7 15 s 1 52.59 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA III B.D. 2
1 5 s 2 49.90 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL II
2 9 s 2 51.09 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2022 2
3 10 s 2 51.23 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
4 11 s 2 51.60 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
5 16 s 2 52.71 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 2000 U18 SL III
6 20 s 2 52.87 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL IV KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
1 13 s 3 52.13 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 14 s 3 52.44 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U18 SL III
3 17 s 3 52.75 GĘSIAK Wojciech KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK III
4 18 s 3 52.84 HAŁOŃ Patryk KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA IV
5 22 s 3 53.59 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U18 MA IV KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
6 23 s 3 53.61 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV B.D.
7 26 s 3 54.41 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV
1 6 s 4 50.35 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2020
2 19 s 4 52.86 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
3 24 s 4 54.06 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL IV
4 25 s 4 54.32 RA¦ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK IV
5 27 s 4 54.84 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA --
6 28 s 4 54.84 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
7 31 s 4 57.95 KUSBER Piotr RMKS Rybnik 2000 U18 SL --
1 8 s 5 50.95 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
3 29 s 5 55.34 WIDERA Piotr MCKiS Jaworzno # 2000 U18 SL --
4 30 s 5 57.75 ZACHAREJKO Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1999 U18 SL --
5 32 s 5 59.88 LIS Rafał MCKiS Jaworzno # 2000 U18 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:32.80 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 2003 U14 SL IV
2 3 s 1 1:39.18 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL V HOMA Wioleta B.D. # 2 LDK!
3 4 s 1 1:40.43 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL -- #
4 8 s 1 1:45.72 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1163/17 2022 5 LDK!
5 9 s 1 1:46.04 DYLONG Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- LDK!
6 10 s 1 1:47.02 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
7 12 s 1 1:48.71 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
8 17 s 1 1:54.75 RALA Lothar MKS-MOSM Bytom 2005 U12 SL -- LDK!
1 5 s 2 1:42.19 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1154/17 2022 3 LDK!
2 15 s 2 1:52.42 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/0448/18 2022 5 LDK!
3 18 s 2 1:56.59 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL -- LDK!
4 22 s 2 1:58.40 DURAJ Dawid MKS Żywiec 2004 U14 SL -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0046/16 2018 BEZ
5 26 s 2 2:03.85 BIAŁECKI Tomasz TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL -- # LDK!
6 28 s 2 2:06.41 KOMANDZIK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
7 29 s 2 2:07.75 NIKIEL Nikodem KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL --
8 34 s 2 2:12.36 RUS Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U12 SL --
1 14 s 3 1:50.32 JAREK Mateusz UKS Trójka Mikołów 2003 U14 SL --
2 20 s 3 1:57.78 SOIKA Paweł MKS-MOSM Bytom 2004 U14 SL --
5 31 s 3 2:09.75 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U14 SL -- SKALIK Joanna # Z/2296/17 2023 LDK!
6 35 s 3 2:13.09 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2005 U12 SL -- HACZEK Mariusz # Z/4173/18 2022
7 36 s 3 2:18.76 FRANCUZ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U12 SL --
8 38 s 3 2:28.24 OLSZOK Kacper KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL --
4 33 s 4 2:12.30 GAWENDA Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL --
5 37 s 4 2:19.66 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2022 BEZ
6 39 s 4 2:31.02 MIREK Jakub OLA Małopolskie # 2003 U14 MA -- LDK!
3 7 s 5 1:43.91 KOZIEŁ Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL --
5 19 s 5 1:57.03 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # BEZ LDK!
6 24 s 5 2:01.15 KOŁODZIEJCZYK Piotr LKS Orzeł Kozy # 2005 U12 SL -- B.D. BEZ
7 25 s 5 2:02.03 WI¦NIOWSKI Max KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U14 SL -- # LDK!
9 30 s 5 2:08.86 KOWALIK Jakub MKS-MOSM Bytom 2005 U12 SL --
800 m M
2 2 s 1 1:57.52 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. , Z/11409/21 , 2021
3 4 s 1 1:59.02 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA III KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2022 2
4 5 s 1 1:59.35 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III B.D.
5 6 s 1 1:59.71 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
6 7 s 1 2:00.17 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL III
7 9 s 1 2:00.63 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U18 SL III
8 10 s 1 2:00.66 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U20 SL III
9 11 s 1 2:00.73 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U18 SL III
10 12 s 1 2:00.95 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy S±cz 1998 U20 MA III KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
11 13 s 1 2:01.24 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA III B.D. B.D. # Z/0474/15 2022
  s 1 DNF JABŁOŃSKI Wojciech UKS Czwórka Żory # 1996 U23 SL --
1 8 s 2 2:00.36 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2022
2 14 s 2 2:01.40 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL III BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
3 15 s 2 2:01.79 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL III #
4 16 s 2 2:02.46 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- B.D. B.D. BEZ
5 17 s 2 2:04.83 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U18 SL IV
6 18 s 2 2:05.78 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL IV MIREK Wacław
7 19 s 2 2:07.07 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA IV
2 20 s 3 2:09.23 HENKE Marek KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- B.D. B.D. # Z/1859/16 2020
3 21 s 3 2:09.81 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
4 22 s 3 2:12.48 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U18 MA -- B.D.
5 23 s 3 2:14.60 PARDAŁA Hubert KS Słoneczko Busko Zdrój 1998 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0772/16 2016 BEZ
6 24 s 3 2:19.94 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy S±cz 2002 U16 MA -- KLIMEK Józef B.D. # Z/0506/16 2019
7 25 s 3 2:22.13 PALONKA Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 1998 U20 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:39.39 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD III B.D. # 3 LDK!
2 2 s 1 2:39.71 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA III KUKLA Rafał 4 LDK!
3 3 s 1 2:40.76 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2021 LDK!
4 4 s 1 2:44.03 DULSKI Daniel WKB Meta Lubliniec 1992 Sen SL --
5 5 s 1 2:45.29 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV #
8 9 s 1 2:56.62 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U16 SL V #
9 10 s 1 2:56.95 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik # 2001 U16 SL V
10 11 s 1 2:58.59 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA V
11 12 s 1 3:01.23 MANIECKI Gabriel O¦ AZS Poznań # 2001 U16 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2022
12 14 s 1 3:04.16 WEJWODA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
1 8 s 2 2:56.21 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2022 LDK!
2 13 s 2 3:03.07 KESTRANEK Grzegorz WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA --
3 15 s 2 3:06.33 CEMPLA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
4 16 s 2 3:07.29 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
7 19 s 2 3:07.86 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1159/17 2023 LDK!
8 20 s 2 3:11.40 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 2002 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/1542/16 2017 BEZ
9 21 s 2 3:12.05 NOWAK Patryk MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
10 22 s 2 3:15.19 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 2001 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
11 24 s 2 3:15.48 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
12 25 s 2 3:32.92 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 2002 U16 SL --
1500 m M
1 1 s 1 4:08.10 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 2000 U18 MA III
2 2 s 1 4:10.87 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL III
3 3 s 1 4:14.12 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 1999 U18 MA IV GOLEC Bartłomiej B.D. Z/0228/16 2022
4 4 s 1 4:14.79 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL IV
5 5 s 1 4:15.36 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U18 SL IV B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
6 6 s 1 4:18.88 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 1999 U18 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2018 3
7 7 s 1 4:20.49 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL IV B.D.
9 9 s 1 4:21.70 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
11 11 s 1 4:28.37 MIGDALSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
12 12 s 1 4:29.67 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/3365/15 2022
13 13 s 1 4:33.97 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy S±cz 1999 U18 MA -- KLIMEK Józef B.D. # Z/2564/15 2018
14 14 s 1 4:42.10 RADECKI Piotr KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA --
3000 m M
1 1 s 1 8:51.25 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U20 SL III #
2 2 s 1 9:10.69 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL III
3 3 s 1 9:12.31 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 U23 SL III B.D. # Z/1928/12 2021 3
4 4 s 1 9:17.03 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995 U23 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0981/15 2018 3
5 5 s 1 9:26.46 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL IV
6 6 s 1 9:34.10 GADOMSKI Kamil MKS-MOS Katowice 1998 U20 SL IV
7 7 s 1 9:45.46 BEZNER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1984 Sen SL --
8 8 s 1 9:46.83 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 1997 U20 SL IV
9 9 s 1 10:16.24 KASTELIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL --
  s 1 DNF JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/0664/15 2022 3
  s 1 DNF OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 1995 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
  s 1 DNF GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.45 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +0.4 III GIZA Maciej 3 LDK!
2 2 s 1 16.99 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +0.4 III GIZA Maciej # 3 LDK!
3 3 s 1 17.59 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +0.4 IV CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2022 LDK!
4 4 s 1 17.96 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +0.4 V WÓJCIK Teodor B.D. # Z/2981/16 2022
5 5 s 1 18.23 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2001 U16 OP +0.4 V LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.10 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.3 III
110 m pł M
1 1 s 1 14.54 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +2.3 I B.D. 1
2 2 s 1 15.18 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +2.3 II GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
2000 m prz M
2 2 s 1 6:21.99 OBRZUT Krzysztof UKS Budowlani Nowy S±cz 1999 U18 MA III #
3 3 s 1 6:22.06 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój # 2000 U18 MA III
4 4 s 1 6:34.54 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U18 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2022 3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III B.D.
1 1 f 1 1.90 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III
3 3 f 1 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
4 4 f 1 1.75 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
5 5 f 1 1.75 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL IV
6 6 f 1 1.35 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. # Z/2981/16 2022
1 1 f 2 1.70 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 2001 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 4
2 2 f 2 1.65 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V
3 3 f 2 1.65 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
4 4 f 2 1.55 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
5 5 f 2 1.55 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA -- KUKLA Rafał 3 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.50 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS I ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
2 2 f 1 3.42 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS IV
3 3 f 1 2.92 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2022 1
  f 1 NM CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL --
W dal M
  f 3.73 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +0.5 -- MUNIAK Michał # 5 LDK!
  f 3.77 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 2004 U14 SL +2.0 -- LDK!
  f 3.78 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +1.7 -- # LDK!
  f 3.82 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +1.8 -- # LDK!
  f 3.90 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +1.8 -- # LDK!
  f 3.94 DURAJ Dawid MKS Żywiec 2004 U14 SL +1.6 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0046/16 2018 BEZ
  f 4.24 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA +1.8 -- # LDK!
  f 4.61 SZULIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +0.2 --
  f 5.01 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +0.6 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
  f 5.16 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +0.6 -- #
  f 6.26 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +0.8 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2020 BEZ
  f 7.41 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL +0.8 I
1 1 f 1 7.71 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL +3.3 I
2 2 f 1 7.34 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL +1.3 I
3 3 f 1 7.14 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +1.7 II KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
4 4 f 1 6.43 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1993 Sen SL +1.0 III B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
5 5 f 1 6.40 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL +4.3 III
6 6 f 1 6.35 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +4.5 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2020 BEZ
7 7 f 1 6.31 ŁO¦ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +0.1 III
8 8 f 1 6.13 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL 0.0 IV
9 9 f 1 6.06 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL +1.3 IV B.D.
10 10 f 1 5.98 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +1.6 IV
11 11 f 1 5.86 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +1.0 -- #
12 12 f 1 5.86 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 1999 U18 MA +2.2 --
13 13 f 1 5.75 LATOS Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +2.9 --
14 14 f 1 5.16 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA +2.1 --
1 1 f 2 5.94 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +1.9 IV
2 2 f 2 5.85 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA +2.0 V KUKLA Rafał 3 LDK!
3 3 f 2 5.83 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.6 V BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
4 4 f 2 5.70 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +5.3 V
5 5 f 2 5.64 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA +1.8 V ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
7 7 f 2 5.45 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +3.0 -- #
8 8 f 2 5.38 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 2001 U16 MA +1.8 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2019 4
9 9 f 2 4.99 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +3.2 -- B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
10 10 f 2 4.81 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL +1.5 -- #
11 11 f 2 4.77 KAJDA Michael MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +2.2 --
12 12 f 2 4.71 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL +2.0 --
1 1 f 3 5.57 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno # 2003 U14 SL +4.3 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 2 f 3 5.25 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL +4.1 -- HOMA Wioleta # 2 LDK!
3 3 f 3 5.16 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +3.3 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
5 5 f 3 5.04 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
7 7 f 3 4.91 SZULIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL +4.0 --
8 8 f 3 4.79 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL +3.6 --
9 9 f 3 4.77 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +4.2 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK!
10 10 f 3 4.68 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL +2.6 -- #
12 12 f 3 4.57 CZECHOWSKI Jakub SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +4.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
13 13 f 3 4.31 KUSZNIEREWICZ Jakub MKS Żywiec 2004 U14 SL +3.3 -- FIJAK Krystyna BEZ
14 14 f 3 4.29 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia # 2003 U14 MA +0.9 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
15 15 f 3 4.27 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA +5.1 -- # LDK!
16 16 f 3 4.21 ŁUKASIK Jan UKS Gminy Brzeszcze 2004 U14 MA +3.8 --
17 17 f 3 4.11 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U14 MA +4.8 -- WŁODARCZYK Mirosław # Z/4452/18 2022 BEZ
18 18 f 3 4.06 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +2.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa # BEZ LDK!
19 19 f 3 4.04 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +5.1 -- # LDK!
20 20 f 3 4.03 DURAJ Dawid MKS Żywiec 2004 U14 SL +3.4 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0046/16 2018 BEZ
21 21 f 3 3.97 OLE¦ Miłosz RMKS Rybnik 2003 U14 SL +3.5 -- LDK!
22 22 f 3 3.96 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 2004 U14 SL +4.5 -- LDK!
23 23 f 3 3.94 KACZMARCZYK Dariusz OLA Małopolskie # 2003 U14 MA +2.6 -- LDK!
24 24 f 3 3.94 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +5.6 -- MUNIAK Michał # 5 LDK!
25 25 f 3 3.92 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +4.8 -- # LDK!
27 27 f 3 3.84 BANACHOWICZ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +6.0 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
28 28 f 3 3.84 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +1.7 -- LDK!
29 29 f 3 3.83 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +2.4 -- # LDK!
30 30 f 3 3.82 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +1.5 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
32 32 f 3 3.78 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +5.2 -- MUNIAK Michał # BEZ LDK!
33 33 f 3 3.69 AUST Alex SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +1.4 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
34 34 f 3 3.62 A E MOSM Tychy 2004 U14 SL +0.7 --
34 34 f 3 3.68 KUŁAK Filip TL ROW Rybnik 2003 U14 SL +1.3 --
35 35 f 3 3.67 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia # 2003 U14 MA +1.8 -- LDK!
36 36 f 3 3.49 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia # 2004 U14 MA +3.3 -- # LDK!
37 37 f 3 3.16 MUSIAŁ Brian SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA +0.6 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
38 38 f 3 3.14 WILUSZ Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2004 U14 SL +2.6 --
Trójskok M
1 1 f 1 14.78 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL -0.1 II
2 2 f 1 12.85 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL 0.0 IV B.D.
3 3 f 1 12.74 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 1999 U18 SL 0.0 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
4 4 f 1 12.38 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 1999 U18 MA +0.6 --
5 5 f 1 12.11 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U18 MA +0.6 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
6 6 f 1 10.69 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA +0.5 --
Kula (5) M
1 1 f 1 15.50 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2021 1
2 2 f 1 14.33 KLITA Jakub WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA III
3 3 f 1 13.93 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
4 4 f 1 13.88 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA III
5 5 f 1 13.79 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III #
6 6 f 1 13.04 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL IV #
7 7 f 1 11.06 RYZNER Kacper WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA --
8 8 f 1 11.01 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA --
2 2 f 2 11.76 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
4 4 f 2 9.89 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- # LDK!
5 5 f 2 9.86 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
8 8 f 2 8.17 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- #
9 9 f 2 7.39 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
10 10 f 2 7.27 CZARNECKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- # LDK!
11 11 f 2 7.19 SZNABEL Michał RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 20.00 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 15.98 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL II
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.35 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Sen SL II B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Dysk (1) M
4 4 f 1 26.84 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
5 5 f 1 26.67 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 2001 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 4
7 7 f 1 23.85 GRELICH Dominik RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander 5 LDK!
8 8 f 1 21.28 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- #
9 9 f 1 19.12 SZNABEL Michał RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
  f 1 NM JAKUBIEC Wiktor WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.76 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. B.D. , Z/0356/19 , 2019 BEZ
2 2 f 1 42.56 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL III BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
3 3 f 1 41.92 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III #
5 5 f 1 41.59 SPYRKA Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III
6 6 f 1 41.01 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2021 1
7 7 f 1 38.39 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA IV
8 8 f 1 31.66 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 55.31 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 46.83 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL II
Młot (5) M
1 1 f 1 64.08 MAZUR Michał KS Agros Zamo¶ć # 1999 U18 LU II ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1
2 2 f 1 46.30 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 1999 U18 MA IV
3 3 f 1 35.84 GARNCARZ Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL --
4 4 f 1 34.54 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
Młot (6) M
1 1 f 1 58.53 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL II
2 2 f 1 37.66 ŻYWCZOK Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL IV
Młot (7.26) M
1 1 f 1 49.73 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
2 2 f 1 47.63 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 U23 SL II GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2022 2
Oszczep (700) M
2 2 f 1 54.65 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
3 3 f 1 43.91 CZEPIELEWICZ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 45.01 KANIA Damian MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.8783130645752 sekund