Kraków 25.06.2016
Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem
100 m K
1 s 1 13.07 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK +0.4 III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 s 1 13.21 MORĄG Magdalena SKS Kusy Kraków 2001 U16 MA +0.4 IV
3 s 1 13.32 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +0.4 IV GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
4 s 1 13.39 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK +0.4 IV
5 s 1 13.44 KOWALSKA Nicole MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2002 U16 SL +0.4 IV
6 s 1 13.51 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +0.4 IV GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
7 s 1 13.54 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK +0.4 IV
8 s 1 13.57 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL +0.4 IV #
1 s 2 13.65 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -2.7 IV
2 s 2 13.82 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2001 U16 SL -2.7 V JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
3 s 2 13.95 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA -2.7 V SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
4 s 2 14.01 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -2.7 V B.D. # 2 LDK!
5 s 2 14.02 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA -2.7 V GIZA Maciej 2 LDK!
6 s 2 14.19 DĘBSKA Ilona UKS Sokół Zator 2002 U16 MA -2.7 V #
7 s 2 14.23 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 2001 U16 SL -2.7 V
8 s 2 14.25 ROSÓŁ Angelika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U16 SL -2.7 V
1 s 3 13.90 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA -1.3 V KUKLA Rafał # 4 LDK!
2 s 3 13.90 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -1.3 V # LDK!
3 s 3 13.98 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS -1.3 V
4 s 3 14.17 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -1.3 V #
5 s 3 14.23 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U16 MA -1.3 V B.D.
6 s 3 14.29 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa # 2004 U14 MZ -1.3 V B.D. 4 LDK!
7 s 3 14.41 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA -1.3 V SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
1 s 4 14.20 KOŁAŚ Julia SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA -0.7 V LDK!
2 s 4 14.29 OZIMEK Julia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK -0.7 V ŻĄDŁO Jacek 4 LDK!
3 s 4 14.57 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U14 MA -0.7 -- KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
4 s 4 14.99 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -0.7 -- GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0272/18 , 2020 LDK!
1 s 5 13.74 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U16 DS -0.8 IV KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2023 LDK!
2 s 5 14.39 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA -0.8 V B.D. #
3 s 5 14.66 ŚWIERKOSZ Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA -0.8 -- KUKLA Rafał 5 LDK!
4 s 5 14.66 ŁYSIN Milena UKS Sokół Zator 2003 U14 MA -0.8 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
5 s 5 14.77 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK!
6 s 5 15.37 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U12 MA -0.8 -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
7 s 5 16.27 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
1 s 6 14.11 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA -1.1 V
2 s 6 14.37 GOŁUSZKA Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA -1.1 V KUKLA Rafał BEZ LDK!
3 s 6 15.04 CIELUCH Kinga MUKS ILKUS Olkusz 2002 U16 MA -1.1 -- BORAWSKI Krzysztof Z/2467/16 2018 BEZ
4 s 6 15.51 BURKAT Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U16 MA -1.1 --
5 s 6 15.73 OZDOBA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA -1.1 --
6 s 6 16.12 BERKOWICZ Olga MUKS ILKUS Olkusz 2001 U16 MA -1.1 -- BORAWSKI Krzysztof Z/2469/16 2016 BEZ
7 s 6 16.57 KRYMULA Patrycja MUKS ILKUS Olkusz 2001 U16 MA -1.1 -- BORAWSKI Krzysztof Z/2468/16 2016 BEZ
8 s 6 17.24 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA -1.1 --
1 s 7 12.54 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -0.9 II
2 s 7 12.61 KWIT Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1984 Sen DS -0.9 II
3 s 7 12.88 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -0.9 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
4 s 7 12.99 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -0.9 III GIZA Andrzej B.D. # Z/2054/16 2021 3
5 s 7 13.06 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -0.9 III B.D. # 2
6 s 7 13.15 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -0.9 III B.D.
7 s 7 13.44 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL -0.9 -- B.D. B.D. #
1 s 8 12.92 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U18 MA -0.3 III B.D. #
2 s 8 12.99 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 1995 U23 MA -0.3 III
3 s 8 13.06 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -0.3 III
4 s 8 13.11 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -0.3 III B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
5 s 8 13.23 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -0.3 IV B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/4184/18 , 2023
6 s 8 13.48 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -0.3 -- B.D. #
7 s 8 13.94 REWERS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 1997 U20 MA -0.3 --
1 s 9 13.26 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA +0.6 IV SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
2 s 9 13.41 RYŚ Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK +0.6 IV
3 s 9 13.48 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +0.6 IV
4 s 9 13.50 SALACH Dżesika KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK +0.6 IV
5 s 9 13.50 SIEPAK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +0.6 IV KUCZEK Piotr Z/1867/16 2017 4
6 s 9 13.86 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +0.6 --
1 s 10 13.65 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -1.4 IV
2 s 10 13.71 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK -1.4 IV
3 s 10 13.76 PŁONKA Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL -1.4 IV
4 s 10 14.08 WLAZŁO Anna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1999 U18 MA -1.4 --
5 s 10 14.14 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL -1.4 --
1 s 11 12.81 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +0.2 III
2 s 11 13.71 JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1999 U18 MA +0.2 IV
3 s 11 14.37 KRYŃSKA Lena MOSM Tychy 1999 U18 SL +0.2 --
4 s 11 14.86 MAGDA Patrycja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U18 PK +0.2 -- KARKUT Bogdan BEZ
200 m K
1 s 1 25.18 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -0.4 II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
2 s 1 25.34 KWIT Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1984 Sen DS -0.4 II
3 s 1 25.73 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL -0.4 II
4 s 1 26.19 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA -0.4 II B.D. #
5 s 1 26.53 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -0.4 III B.D.
1 s 2 25.99 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -0.8 II
2 s 2 26.48 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -0.8 III B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
3 s 2 26.74 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -0.8 III GIZA Andrzej B.D. # Z/2054/16 2021 3
4 s 2 26.75 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -0.8 III B.D. # 2
5 s 2 27.27 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -0.8 III B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/4184/18 , 2023
6 s 2 27.68 RYŚ Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -0.8 IV
7 s 2 27.88 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA -0.8 IV
8 s 2 28.08 SIEPAK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -0.8 IV KUCZEK Piotr Z/1867/16 2017 4
1 s 3 28.10 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK +0.4 IV
2 s 3 28.56 JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1999 U18 MA +0.4 --
3 s 3 28.62 JACEWICZ Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA +0.4 --
4 s 3 28.90 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK +0.4 --
5 s 3 29.50 WLAZŁO Anna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1999 U18 MA +0.4 --
300 m K
1 s 1 41.59 TUCKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U16 SL II #
2 s 1 42.96 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
3 s 1 43.53 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
4 s 1 44.51 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U16 SL III #
5 s 1 44.82 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U16 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2023 LDK!
6 s 1 45.29 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
1 s 2 44.22 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA III B.D. 3 LDK!
2 s 2 44.96 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 2001 U16 MA III KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/0607/15 2021 4
3 s 2 45.15 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL IV #
4 s 2 45.31 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA IV KUKLA Rafał # 4 LDK!
5 s 2 45.54 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL IV
6 s 2 45.55 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy Sącz 2003 U14 MA IV KLIMEK Józef # Z/2015/16 2019 5
7 s 2 48.19 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA V GIZA Maciej 2 LDK!
1 s 3 43.71 HOMONCIK Dorota UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U16 MA III
2 s 3 47.24 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U16 MA V B.D.
3 s 3 47.74 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V B.D. #
4 s 3 48.75 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2023
5 s 3 48.87 ŚWIERKOSZ Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA -- KUKLA Rafał 5 LDK!
6 s 3 50.45 NOWOTARSKA Anna OLA Małopolskie # 2001 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 s 4 47.24 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U14 MA V KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
2 s 4 50.84 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 2005 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK!
3 s 4 51.17 OSUCH Joanna Kraków Athletics Team # 2005 U12 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3688/17 , 2021 LDK!
4 s 4 51.66 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!
5 s 4 51.69 BUCHOWICZ Sara UKS Budowlani Nowy Sącz 2003 U14 MA -- #
1 s 5 44.30 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
2 s 5 46.76 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA V
3 s 5 47.58 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA V # LDK!
4 s 5 51.06 BURKAT Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U16 MA --
5 s 5 51.90 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2020 4
6 s 5 60.31 PATYK Dżesika OLA Małopolskie # 2001 U16 MA -- LDK!
400 m K
1 s 1 59.87 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2020 2
2 s 1 59.83 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
3 s 1 59.37 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 1999 U18 LU III
4 s 1 59.30 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL III
5 s 1 56.13 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK I
6 s 1 61.85 LEMAŃSKA Aleksandra niest. Kraków 1992 Sen MA III B.D. BEZ
7 s 1 61.19 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III
  s 1 DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
1 s 2 61.22 KARAŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL III
2 s 2 61.42 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U20 PK III B.D. 2
3 s 2 63.36 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK IV B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
4 s 2 63.76 WOJCIECHOWSKA Zofia niest. Kraków 1992 Sen MA -- B.D. BEZ
5 s 2 65.44 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 1999 U18 PK --
6 s 2 65.81 JACEWICZ Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA --
7 s 2 66.07 SALACH Dżesika KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
600 m K
1 s 1 1:41.11 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2023
2 s 1 1:41.88 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
3 s 1 1:41.89 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U16 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
4 s 1 1:43.13 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- #
5 s 1 1:43.56 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA IV GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
6 s 1 1:43.83 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 2002 U16 PK IV KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
7 s 1 1:45.86 FRĄCZEK Eliza UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U16 MA IV #
8 s 1 1:46.40 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2020 3 LDK!
9 s 1 1:47.93 KMIECIK Monika TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA V GIZA Andrzej B.D. # 3 LDK!
10 s 1 1:48.10 LEGIECKA Kamila UKS Żaczek Połaniec # 2002 U16 SK V WAWRZKIEWICZ Agnieszka # 4 LDK!
11 s 1 1:48.16 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U16 PK V
12 s 1 1:50.31 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA --
1 s 2 1:45.24 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U14 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0054/17 2022 LDK!
2 s 2 1:50.57 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków # 2005 U12 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej # , Z/2156/20 , 2022 LDK!
3 s 2 1:50.63 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/1210/16 2022 4 LDK!
4 s 2 1:51.86 TOBIASZ Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2001 U16 MA --
5 s 2 1:53.52 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -- # LDK!
6 s 2 1:54.15 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0274/18 , 2022 LDK!
7 s 2 1:59.05 DZIEDZIC Monika KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA --
8 s 2 1:59.31 LINCZOWSKA Weronika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- #
9 s 2 1:59.33 PIECHOTA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
10 s 2 1:59.93 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 2002 U16 MA --
11 s 2 2:00.06 KOPEĆ Agnieszka ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2001 U16 MA -- #
12 s 2 2:10.28 ZASĘPA Dobrawa SKS Kusy Kraków 2003 U14 MA -- # LDK!
800 m K
1 s 1 2:14.18 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
2 s 1 2:15.71 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław 1996 U23 DS II B.D. # 2
3 s 1 2:17.70 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2021
4 s 1 2:18.50 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U18 OP III B.D. # Z/1196/15 2018 2
5 s 1 2:19.14 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK III B.D.
6 s 1 2:24.97 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
7 s 1 2:26.59 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 1998 U20 SL IV
8 s 1 2:28.93 KOŁODZIEJ Aneta WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA IV
9 s 1 2:29.09 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
10 s 1 2:29.22 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/2405/15 2022 3
11 s 1 3:00.49 PIECHOWICZ Maryla IKS Olkusz 1999 U18 MA -- BUJAS Marcin BEZ
1000 m K
1 s 1 3:14.36 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
2 s 1 3:19.53 ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U16 PK IV TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2023 BEZ
3 s 1 3:22.90 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U16 LB V BIESIADA Ryszard # Z/0568/16 2021 3 LDK!
4 s 1 3:34.16 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
5 s 1 3:39.11 GUL Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2005 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan 4 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:41.52 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
2 s 1 4:47.59 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III MIREK Wacław # Z/0804/13 2021 1
3 s 1 4:48.13 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków 1995 U23 MA III
4 s 1 4:56.30 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 1999 U18 PK III
5 s 1 5:28.34 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 U18 MA -- B.D. B.D.
  s 1 DNF SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
3000 m K
1 s 1 10:37.10 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS III
2 s 1 10:51.66 ŻYLSKA Joanna WKS Wawel Kraków 2000 U18 MA III
3 s 1 10:56.29 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA III GIZA Maciej 2 LDK!
4 s 1 10:59.81 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III
5 s 1 11:05.39 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 1999 U18 MA IV
  s 1 DNF GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław 1996 U23 DS -- B.D. # 2
  s 1 DNF KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.28 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -2.9 II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 s 1 15.83 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -2.9 III
3 s 1 16.45 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -2.9 III
4 s 1 16.53 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -2.9 III
5 s 1 17.53 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U18 MA -2.9 IV
  s 1 DNF TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -2.9 --
100 m pł K
1 s 1 15.41 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.3 II
2 s 1 16.15 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.3 III B.D. #
400 m pł K K
1 s 1 66.15 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 1995 U23 MA III
2 s 1 66.90 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA III
3 s 1 69.35 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL IV
4 s 1 70.35 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 s 1 70.77 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL IV
1 s 2 69.96 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV
2 s 2 72.72 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL IV
3 s 2 76.35 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2023
Wzwyż K
1 1.60 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III B.D. 3
2 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2023
3 1.55 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
4 1.50 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023
5 1.30 DĘBSKA Ilona UKS Sokół Zator 2002 U16 MA -- #
  NM DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- B.D. 2
W dal K
1 5.57 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -0.9 II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
2 5.35 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -2.6 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
3 5.35 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA -1.0 III B.D. #
4 5.32 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -1.2 III B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
5 5.25 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK +0.1 III WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
6 5.23 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U16 PK 0.0 III
7 5.19 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA 0.0 III
8 5.12 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -0.3 III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023
9 5.01 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U18 MA 0.0 IV B.D. #
10 4.87 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA 0.0 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
11 4.82 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -0.8 IV
12 4.77 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -0.1 V B.D. # 2 LDK!
13 4.75 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -1.1 --
14 4.51 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK -0.1 --
15 4.38 OZIMEK Julia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK -0.3 -- ŻĄDŁO Jacek 4 LDK!
16 4.37 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL -1.4 --
17 4.25 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA -0.9 -- B.D. 3 LDK!
18 4.10 REPA Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U18 MA -0.5 --
19 4.02 KUCIŃSKA Magdalena UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U18 MA 0.0 --
20 3.95 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa # 2004 U14 MZ -0.2 -- B.D. 4 LDK!
21 3.93 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA 0.0 -- # LDK!
22 3.53 ŁYSIN Milena UKS Sokół Zator 2003 U14 MA -1.1 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
23 3.40 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -0.8 -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!
Trójskok K
1 10.60 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK +0.1 IV
2 10.14 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK +0.4 --
3 9.82 CZUBEK Anna AZS Łódź # 2000 U18 LD +0.7 --
4 9.47 MANTERYS Klaudia KKL Kielce 1999 U18 SK -0.2 -- KUCZEK Piotr
Kula (3) K
1 1 9.88 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
2 1 9.63 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
3 1 9.51 MORĄG Magdalena SKS Kusy Kraków 2001 U16 MA V
4 1 8.62 SŁAWOSZEWSKA Dominika SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA -- LDK!
1 2 10.00 BRAŚ Anita ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA IV #
2 2 9.59 FLOREK Weronika UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U18 MA --
3 2 9.37 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
Kula (4) K
1 11.21 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2023 2
2 9.79 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA IV
3 7.47 KRUPA Sabina UKS Gimpel Nowy Targ 1998 U20 MA --
Dysk (0.75) K
1 27.50 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
2 25.48 HETMAN Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V
Dysk (1) K
1 37.92 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA II SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2023 2
2 33.30 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 1989 Sen MA III
3 32.02 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA III #
4 30.94 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL IV
5 29.11 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U18 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
6 26.57 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 2000 U18 MA --
7 24.78 GARZEŁ Sonia WKS Wawel Kraków 2000 U18 MA --
8 23.66 BRAŚ Anita ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA -- #
Młot (3) K
1 55.53 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 1999 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard B.D. Z/2625/15 2020
Młot (4) K
1 37.07 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2023 2
Oszczep (500) K
1 1 30.76 CHACIŃSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL -- #
2 1 28.82 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
3 1 28.06 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA --
4 1 19.49 FLOREK Weronika UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U18 MA --
1 2 35.06 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA IV
2 2 31.63 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL V B.D. # Z/6409/15 2023 1
3 2 28.08 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V B.D.
4 2 25.13 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA -- B.D. 3 LDK!
5 2 21.35 HETMAN Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 42.70 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2023 2
2 29.54 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA --
3 15.11 KRUPA Sabina UKS Gimpel Nowy Targ 1998 U20 MA --
100 m M
1 s 1 11.03 WIKAR Mateusz KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -1.5 II
2 s 1 11.05 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -1.5 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 s 1 11.38 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U20 SL -1.5 III
4 s 1 11.39 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -1.5 III B.D. 2
5 s 1 11.42 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -1.5 III #
6 s 1 11.49 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -1.5 III #
1 s 2 11.32 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL -1.2 III LDK!
2 s 2 11.46 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -1.2 III MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
3 s 2 11.52 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice 1993 Sen SL -1.2 III B.D. Z/2590/11 2016 3
4 s 2 11.52 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -1.2 III
5 s 2 11.66 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA -1.2 III B.D. 2
6 s 2 11.78 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U20 SL -1.2 IV
1 s 3 11.39 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL +0.2 III B.D. 3
2 s 3 11.50 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1994 U23 MA +0.2 III B.D. 2
3 s 3 11.64 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA +0.2 III B.D. 2
4 s 3 11.65 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +0.2 III
5 s 3 11.66 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK +0.2 III
6 s 3 11.79 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA +0.2 IV B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
7 s 3 11.79 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.2 IV #
1 s 4 11.57 MALIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -0.3 III B.D. 3
2 s 4 11.73 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA -0.3 III
3 s 4 11.83 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -0.3 IV KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
4 s 4 11.93 ŁĄCKI Kamil LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -0.3 IV
5 s 4 12.02 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.3 IV
1 s 5 11.74 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -2.1 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
2 s 5 11.98 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL -2.1 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
3 s 5 12.09 MOŚ Damian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL -2.1 IV
4 s 5 12.12 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U18 MA -2.1 IV B.D.
5 s 5 12.15 ŻELEŹNIK Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 U18 MA -2.1 IV
6 s 5 12.38 CYRAN Konrad LKS Stal Mielec 2000 U18 PK -2.1 --
1 s 6 12.20 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -1.6 IV #
2 s 6 12.29 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -1.6 -- #
3 s 6 12.43 KULMA Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.6 --
4 s 6 12.87 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -1.6 --
1 s 7 12.00 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL 0.0 IV #
2 s 7 12.20 LATOS Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL 0.0 IV
3 s 7 12.20 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA 0.0 IV
4 s 7 12.27 DURALEK Damian KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA 0.0 --
5 s 7 12.28 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA 0.0 -- #
6 s 7 12.45 HARABIN Wiktor KKL Kielce 2000 U18 SK 0.0 -- TIETIERIN Paweł BEZ LDK!
7 s 7 12.79 ŁAKOMY Mikołaj LKS Stal Mielec 2000 U18 PK 0.0 --
1 s 8 11.81 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -0.7 IV MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2023 LDK!
2 s 8 12.25 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -0.7 V GIZA Maciej 3 LDK!
3 s 8 12.27 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA -0.7 V ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
4 s 8 12.53 PAJĄK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -0.7 V JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
1 s 9 12.39 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U16 SL -1.5 V
2 s 9 12.62 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -1.5 V B.D. #
3 s 9 12.72 GIEBAŁ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA -1.5 V
4 s 9 13.03 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -1.5 -- # LDK!
5 s 9 13.06 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U14 MA -1.5 -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
6 s 9 13.10 ANTCZAK Kacper WKS Śląsk Wrocław 2001 U16 DS -1.5 --
7 s 9 13.19 CZECH Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA -1.5 --
1 s 10 12.63 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -1.3 V CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
2 s 10 12.70 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -1.3 V HOMA Wioleta 3 LDK!
3 s 10 12.85 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 2002 U16 SK -1.3 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0768/16 , 2019 BEZ LDK!
4 s 10 13.30 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA -1.3 --
5 s 10 13.37 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL -1.3 --
1 s 11 12.74 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +0.7 V # LDK!
2 s 11 12.81 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA +0.7 --
3 s 11 13.09 KOZIEŁ Igor MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U14 SL +0.7 --
200 m M
1 s 1 22.02 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -0.5 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 s 1 22.60 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL -0.5 II B.D. 3
3 s 1 22.79 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA -0.5 II B.D. 2
4 s 1 23.13 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA -0.5 III B.D. 2
1 s 2 22.97 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL +0.2 III
2 s 2 23.00 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +0.2 III
3 s 2 23.28 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA +0.2 III B.D. 2
1 s 3 23.14 MALIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -1.8 III B.D. 3
2 s 3 23.18 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -1.8 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
3 s 3 23.18 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -1.8 III #
4 s 3 23.29 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -1.8 III GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2020
1 s 4 23.15 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK +0.1 III
2 s 4 23.28 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.1 III KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
3 s 4 23.69 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +0.1 IV
4 s 4 24.33 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL +0.1 IV
1 s 5 24.24 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS 0.0 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2023
2 s 5 24.41 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA 0.0 -- #
3 s 5 25.03 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U18 MA 0.0 -- B.D.
4 s 5 25.53 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK 0.0 --
5 s 5 27.08 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL 0.0 --
1 s 6 23.55 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK 0.0 III B.D. 2
2 s 6 24.51 GĘSIAK Wojciech KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK 0.0 --
3 s 6 25.31 HARABIN Wiktor KKL Kielce 2000 U18 SK 0.0 -- TIETIERIN Paweł BEZ LDK!
4 s 6 25.41 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA 0.0 --
300 m M
1 s 1 38.96 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U16 SK III TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
2 s 1 39.16 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
3 s 1 39.30 GIEBAŁ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA IV
4 s 1 39.59 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
5 s 1 40.03 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 2002 U16 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0768/16 , 2019 BEZ LDK!
6 s 1 43.81 KOZIEŁ Igor MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U14 SL --
7 s 1 44.35 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa # 2002 U16 MA -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
1 s 2 44.96 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U14 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
2 s 2 43.77 CZECH Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA --
4 s 2 60.33 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 2005 U12 MA -- #
5 s 2 42.63 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -- # LDK!
6 s 2 44.10 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA --
7 s 2 51.58 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2004 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
1 s 3 40.53 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA V WÓJCIK Teodor B.D. # Z/2981/16 2023
2 s 3 41.81 CYROŃ Krystian MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V #
3 s 3 42.94 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -- # LDK!
4 s 3 48.21 TRYFANÓW Adrian OLA Małopolskie # 2001 U16 MA -- LDK!
400 m M
1 s 1 49.56 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
2 s 1 49.62 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA II B.D. 2
3 s 1 50.07 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
4 s 1 50.40 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
5 s 1 50.88 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK III B.D. 2
6 s 1 51.17 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
7 s 1 51.37 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA III
8 s 1 51.56 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2023
1 s 2 51.24 POPIELARZ Rafał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK III
2 s 2 51.39 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA III KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
3 s 2 52.32 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U18 SL III
4 s 2 52.37 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA III
5 s 2 52.61 HAŁOŃ Patryk KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA III
6 s 2 52.72 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL III
7 s 2 53.02 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA IV
1 s 3 54.28 STĘPIEŃ Michał KKL Kielce 1997 U20 SK IV
2 s 3 54.29 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK IV
3 s 3 54.68 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA IV
4 s 3 54.69 MAZIARZ Tomasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U18 PK IV
5 s 3 54.92 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
6 s 3 54.96 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 1996 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2022 BEZ
7 s 3 57.66 NIEMCZYK Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/2765/16 2016 BEZ
600 m M
1 s 1 1:27.16 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA II KUKLA Rafał 4 LDK!
2 s 1 1:27.44 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS -- ADAMEK Marek # Z/1124/15 2023 2
3 s 1 1:29.46 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK III ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
4 s 1 1:31.99 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U16 SL III
5 s 1 1:36.82 KŁOS Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
6 s 1 1:36.86 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V LDK!
7 s 1 1:37.36 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2847/15 2019 4
8 s 1 1:38.34 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V # LDK!
9 s 1 1:38.83 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
10 s 1 1:39.10 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
11 s 1 1:40.29 CEMPLA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
12 s 1 1:40.97 KESTRANEK Grzegorz WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA --
13 s 1 1:44.27 KONOPKA Bartosz UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U16 MA -- KLIMEK Józef # Z/1758/17 2018 BEZ
14 s 1 1:46.03 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U14 MA -- #
800 m M
1 s 1 1:54.74 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1674/14 2023
2 s 1 1:55.53 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
3 s 1 1:58.02 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U18 OP III B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
4 s 1 1:58.39 HERBRETEAU Quentin KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA III
5 s 1 1:58.51 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA III MIREK Wacław # Z/0469/15 2020
6 s 1 1:58.57 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2022 2
7 s 1 2:01.04 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III B.D. 3
8 s 1 2:01.20 FELUŚ Michał WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA III
9 s 1 2:01.34 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III
10 s 1 2:03.49 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV B.D.
11 s 1 2:04.06 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 1998 U20 DS IV JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 3
  s 1 DNF WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA -- KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
1 s 2 2:00.20 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
2 s 2 2:00.81 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój # 2000 U18 MA III
3 s 2 2:01.49 CIEŚLIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL III #
4 s 2 2:02.78 SEPIAŁ Remigiusz KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV
5 s 2 2:03.90 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
6 s 2 2:04.39 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
7 s 2 2:05.55 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL IV
8 s 2 2:06.18 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. # , Z/1345/20 , 2020 2
9 s 2 2:11.28 KALEMBKA Kamil KS Olkusz # 2000 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard B.D. Z/6017/15 2023
1000 m M
1 s 1 2:48.25 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK IV KATAN Wacław Z/2971/15 2023 3
2 s 1 2:52.63 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U18 MA -- B.D.
3 s 1 2:54.18 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
4 s 1 2:54.50 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA -- #
5 s 1 2:55.84 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U16 MA V KLIMEK Józef B.D. # Z/0506/16 2019
6 s 1 2:57.52 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA --
7 s 1 3:02.01 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA --
8 s 1 3:06.63 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- #
9 s 1 3:09.10 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
10 s 1 3:13.02 WALCZAK Sebastian LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1382/16 2016 BEZ
11 s 1 3:13.09 KASPRZYK Filip ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- B.D.
12 s 1 3:18.09 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 2002 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/1542/16 2017 BEZ
13 s 1 3:36.15 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- MIREK Wacław # Z/4584/17 2023 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:07.52 CELAK Mateusz MKL Szczecin # 1996 U23 ZP III
2 s 1 4:08.07 PIĄTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team # 1983 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3636/22 2023
3 s 1 4:10.82 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995 U23 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/0981/15 2018 3
4 s 1 4:11.40 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA III B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
5 s 1 4:20.06 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 1999 U18 LU IV
6 s 1 4:20.58 MALEC Łukasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1998 U20 LU IV
7 s 1 4:22.63 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1997 U20 MA --
8 s 1 4:23.80 OBRZUT Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 1999 U18 MA -- #
3000 m M
1 s 1 8:41.32 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 1990 Sen MA II BRACHMAN Tomasz # Z/1355/12 2023 2
2 s 1 8:45.70 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 U23 MA III B.D. B.D. # , Z/0830/11 , 2023
3 s 1 8:53.58 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 2000 U18 MA III
4 s 1 9:05.95 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 1999 U18 MA III B.D.
5 s 1 9:11.36 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 1997 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2021 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.33 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -0.3 III
2 s 1 15.97 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -0.3 IV
3 s 1 16.81 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA -0.3 -- B.D. #
4 s 1 18.28 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -0.3 -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 16.90 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -0.3 IV
110 m pł M
1 s 1 16.03 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -0.3 III B.D. 1
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.26 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 s 1 61.02 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U18 MA -- LDK!
3 s 1 65.14 CICHOŃ Kamil KKS Victoria Stalowa Wola # 1999 U18 PK --
  s 1 DNF CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK --
400 m pł M
1 s 1 55.35 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
2000 m prz M
1 s 1 6:06.57 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL II #
2 s 1 6:17.15 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 1993 Sen MA --
3 s 1 6:26.99 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP III #
4 s 1 6:32.13 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U18 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3
5 s 1 6:38.39 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
6 s 1 6:39.41 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 1998 U20 MA IV KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
7 s 1 6:51.71 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 1999 U18 MA -- KLIMEK Józef B.D. # Z/2564/15 2018
8 s 1 6:55.54 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U18 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2023
Wzwyż M
1 1.65 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V B.D. #
2 1.50 KULMA Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
W dal M
1 7.11 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -0.9 II
2 7.05 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL +0.4 II
3 6.42 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 1999 U18 PK +1.3 III
4 6.19 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK +0.1 --
5 6.08 SŁABOŃSKI Łukasz SKS Kusy Kraków 1998 U20 MA +0.4 IV
6 6.02 LATOS Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL -1.2 IV
7 6.02 KISZKA Krystian MKL Sparta Stalowa Wola 2000 U18 PK -1.9 IV
8 6.01 ŁOŚ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +1.0 IV
9 5.92 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1998 U20 SL -1.7 IV
10 5.91 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 2000 U18 PK -1.1 IV
11 5.87 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA +0.1 V KUKLA Rafał 3 LDK!
12 5.62 PULIT Dawid UKS Gimpel Nowy Targ 1998 U20 MA 0.0 --
13 5.60 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA -0.4 V ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
14 5.53 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -0.5 -- #
15 5.50 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +0.3 -- B.D. #
16 5.39 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2023 3
17 5.34 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK +0.6 --
18 5.31 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -2.0 -- HOMA Wioleta 3 LDK!
19 5.26 DURALEK Damian KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA -1.2 --
20 4.88 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U18 MA -1.0 --
21 4.80 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL -0.9 -- #
22 4.66 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA -2.7 -- WÓJCIK Teodor B.D. # Z/2981/16 2023
23 4.57 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +0.8 --
24 4.00 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA -1.8 -- # LDK!
Trójskok M
1 14.57 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.3 II KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
2 13.84 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U23 PK -0.2 III
3 13.71 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1994 U23 MA 0.0 III B.D. 2
4 13.13 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 1999 U18 PK +0.2 IV
5 13.09 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK +0.9 IV
6 12.97 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK -0.1 --
7 12.90 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 2000 U18 MA +0.9 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2020 3
8 12.47 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA +0.1 -- ZAPART Stanisław Z/0080/11 2020 BEZ
9 11.61 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U18 MA +0.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
Kula (5) M
1 1 14.92 KLITA Jakub WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA III
2 1 14.63 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL III #
3 1 14.57 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
4 1 14.13 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III #
5 1 13.97 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA III
6 1 13.71 LIS Czesław MCKiS Jaworzno # 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
7 1 12.74 MAZUR Michał KS Agros Zamość # 1999 U18 LU IV ROSA Mikołaj Z/3659/15 2023 1
8 1 11.05 RYZNER Kacper WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA --
9 1 10.72 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA --
1 2 11.39 GODEK Jakub KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK V
2 2 8.20 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- #
3 2 8.13 TRYFANÓW Adrian OLA Małopolskie # 2001 U16 MA -- LDK!
4 2 6.11 TOMASZEWSKI Sławomir WKS Wawel Kraków 2003 U14 MA --
Kula (7.26) M
1 14.06 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków 1993 Sen MA II
Dysk (1) M
1 52.60 LIS Czesław MCKiS Jaworzno # 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
2 40.10 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA IV
3 37.50 HAŁATEK Bartłomiej SKS Kusy Kraków # 2001 U16 MA IV ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz BEZ LDK!
4 36.72 WŁUDYKA Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2001 U16 MA IV
5 34.64 JAKUBIEC Wiktor WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V
6 24.77 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- #
7 24.26 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA --
8 20.10 NOWAK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- #
9 19.59 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA --
10 12.46 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 2005 U12 MA -- #
11 9.74 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 2006 U12 MA --
12 8.45 CHWIERUT Antoni ULKS Bielgim Bielany 2006 U12 MA --
Dysk (1.5) M
1 42.74 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL III #
2 40.08 MAZUR Michał KS Agros Zamość # 1999 U18 LU III ROSA Mikołaj Z/3659/15 2023 1
3 39.33 KLITA Jakub WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA III
4 38.51 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA IV
5 38.50 SPYRKA Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL IV
6 37.58 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA IV
7 31.98 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA --
8 31.44 TŁUSZCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
9 30.63 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2000 U18 MA --
10 28.44 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA --
Dysk (2) M
1 41.09 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
Młot (5) M
1 59.86 MAZUR Michał KS Agros Zamość # 1999 U18 LU II ROSA Mikołaj Z/3659/15 2023 1
2 46.05 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U18 PK IV #
3 45.47 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 1999 U18 MA IV
4 44.25 LIS Czesław MCKiS Jaworzno # 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
5 39.48 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V
Oszczep (600) M
1 31.37 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- #
2 27.56 NOWAK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- #
3 26.18 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA -- #
4 26.09 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA --
5 25.22 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 38.67 CZEPIELEWICZ Dawid MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.752858877182 sekund