Sosnowiec 31.08.2016
Mityng Witaj szkoło
100 m K
1 1 s 1 12.51 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL -0.2 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.78 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -0.2 III ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
3 3 s 1 12.98 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.2 III #
4 5 s 1 13.09 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL -0.2 III
5 7 s 1 13.18 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -0.2 III GIZA Andrzej B.D. # Z/2054/16 2021 3
6 9 s 1 13.46 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -0.2 IV
1 4 s 2 13.08 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL +0.6 III
2 6 s 2 13.15 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL +0.6 III
3 8 s 2 13.41 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD +0.6 IV MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!
4 10 s 2 13.51 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS +0.6 IV
5 11 s 2 13.53 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 2001 U16 LD +0.6 IV LDK!
6 15 s 2 13.64 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +0.6 IV
7 19 s 2 13.71 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U18 SL +0.6 IV
1 14 s 3 13.56 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U16 SL 0.0 IV
2 17 s 3 13.67 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL 0.0 IV #
3 18 s 3 13.68 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL 0.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3
4 20 s 3 13.76 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL 0.0 IV
5 21 s 3 13.80 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL 0.0 IV
6 24 s 3 13.89 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 1997 U20 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
7 58 s 3 16.06 BIELAWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL 0.0 -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
1 12 s 4 13.54 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +0.4 IV LDK!
2 13 s 4 13.56 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL +0.4 IV
3 16 s 4 13.65 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL +0.4 IV
4 23 s 4 13.86 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 1997 U20 SL +0.4 -- RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
5 27 s 4 14.00 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL +0.4 V
6 29 s 4 14.04 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS +0.4 V LDK!
1 22 s 5 13.81 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 2001 U16 SL +0.1 V
2 25 s 5 13.91 DˇBROWSKA Daria TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +0.1 V LDK!
3 28 s 5 14.02 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +0.1 V LDK!
4 31 s 5 14.15 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U14 SL +0.1 V
5 34 s 5 14.31 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA +0.1 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
6 44 s 5 14.54 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL +0.1 --
7 45 s 5 14.55 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 2001 U16 SL +0.1 --
1 30 s 6 14.05 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 2003 U14 SL 0.0 V LEKI Paweł # 4 LDK!
2 36 s 6 14.35 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA 0.0 V SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
3 37 s 6 14.38 ŁAWNICZAK Roksana MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL 0.0 V
4 38 s 6 14.44 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U14 SL 0.0 V FOJCIK Dorota 2 LDK!
5 48 s 6 14.60 TATARA Angelika MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL 0.0 --
6 52 s 6 14.77 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL 0.0 -- HOMA Wioleta 5 LDK!
1 26 s 7 13.95 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +0.1 --
2 33 s 7 14.22 RYSZKA Edyta TL ROW Rybnik 2001 U16 SL +0.1 V LDK!
3 40 s 7 14.49 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +0.1 V
4 41 s 7 14.50 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL +0.1 -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2022
5 42 s 7 14.52 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 2003 U14 LD +0.1 --
6 55 s 7 15.10 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U14 SL +0.1 -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
1 32 s 8 14.20 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -1.1 V FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
2 39 s 8 14.48 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL -1.1 V
3 43 s 8 14.53 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U14 SL -1.1 -- PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
4 46 s 8 14.56 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U14 SL -1.1 --
5 47 s 8 14.58 FELINIAK Marta TL ROW Rybnik 2003 U14 SL -1.1 --
6 50 s 8 14.73 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U16 SL -1.1 -- LDK!
7 56 s 8 15.37 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -1.1 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
1 35 s 9 14.33 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +1.5 V GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
2 49 s 9 14.62 GOFRON Żaneta MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL +1.5 -- LDK!
3 51 s 9 14.74 HEMERLING Karolina LUKS Strzałków 2003 U14 LD +1.5 --
4 53 s 9 14.95 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U14 SL +1.5 -- LDK!
5 54 s 9 15.01 KARDELA Julia RMKS Rybnik 2003 U14 SL +1.5 -- LDK!
6 57 s 9 15.64 KUBIES Emilia LKS Pogórze Skoczów 2005 U12 SL +1.5 --
200 m K
1 1 s 1 25.77 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.1 II
2 2 s 1 25.88 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.1 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
3 4 s 1 26.28 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +0.1 III
4 5 s 1 26.36 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.1 III #
5 7 s 1 26.60 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL +0.1 III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2022
1 3 s 2 25.99 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.5 II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 6 s 2 26.49 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL +0.5 III
3 8 s 2 26.69 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL +0.5 III
4 11 s 2 27.29 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +0.5 III
1 10 s 3 27.13 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -0.3 III RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3
2 14 s 3 27.64 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 1998 U20 SL -0.3 IV
3 20 s 3 28.23 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL -0.3 IV
4 25 s 3 28.79 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL -0.3 V
1 9 s 4 26.94 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.1 III BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
2 13 s 4 27.33 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL +0.1 IV
3 24 s 4 28.78 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 1997 U20 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
1 15 s 5 27.73 PALUCH Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK -0.9 IV MIREK Andrzej Z/2711/16 2016 2
2 16 s 5 27.74 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL -0.9 IV
3 22 s 5 28.60 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS -0.9 V LDK!
4 26 s 5 28.94 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL -0.9 --
5 29 s 5 29.38 ROSÓŁ Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -0.9 V
1 31 s 6 29.67 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL +0.1 V # LDK!
2 38 s 6 30.50 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL +0.1 -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2022
3 41 s 6 30.66 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL +0.1 --
4 45 s 6 31.90 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +0.1 --
1 28 s 7 29.08 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL 0.0 V B.D.
2 33 s 7 29.85 PIONTEK Klaudia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP 0.0 V
3 34 s 7 29.92 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL 0.0 V
4 36 s 7 30.37 SUROWY Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL 0.0 -- #
5 43 s 7 31.56 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 2003 U14 LD 0.0 --
1 12 s 8 27.29 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +0.1 III
2 19 s 8 28.18 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL +0.1 IV #
3 27 s 8 28.98 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU +0.1 -- BONK Stanisław #
4 42 s 8 30.78 GRZE¦KOWIAK Emilia MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL +0.1 -- #
5 44 s 8 31.76 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL +0.1 -- HOMA Wioleta 5 LDK!
1 18 s 9 28.09 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL 0.0 IV LDK!
2 23 s 9 28.62 NOGA Justyna MOSiR Łaziska Górne 2001 U16 SL 0.0 V BONK Anna Z/3902/18 2019 BEZ
3 30 s 9 29.40 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U14 SL 0.0 V
4 37 s 9 30.47 HEMERLING Karolina LUKS Strzałków 2003 U14 LD 0.0 --
5 40 s 9 30.66 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
1 17 s 10 27.84 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD 0.0 IV MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!
2 21 s 10 28.57 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2003 U14 WP 0.0 V PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
3 32 s 10 29.82 WRÓBEL Klaudia UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL 0.0 V # LDK!
4 35 s 10 30.21 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U14 SL 0.0 V
5 39 s 10 30.55 FIEDEŃ Sara LKS Pszczyna 2003 U14 SL 0.0 -- LEKI Paweł BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.00 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 58.48 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
3 4 s 1 61.40 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III
4 7 s 1 62.20 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL IV
5 8 s 1 63.16 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL IV
1 5 s 2 61.68 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
2 6 s 2 61.92 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/1733/15 2022
3 9 s 2 64.01 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
4 10 s 2 66.26 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U16 SL V B.D. B.D.
1 3 s 3 60.97 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL III #
2 11 s 3 66.85 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 1999 U18 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:39.61 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD III # LDK!
2 2 s 1 1:40.06 DAWIDZIAK Aleksandra UKS Czempion Bełchatów # 2002 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz B.D. # BEZ LDK!
3 3 s 1 1:40.61 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U18 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
4 4 s 1 1:41.26 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- B.D.
5 5 s 1 1:43.64 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV
6 6 s 1 1:43.97 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV #
7 7 s 1 1:44.10 BUL Julia GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
8 8 s 1 1:44.90 ZIENTEK Martyna LKS Pszczyna 2002 U16 SL IV
9 9 s 1 1:45.81 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV
10 10 s 1 1:46.28 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U16 SL V CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
11 11 s 1 1:47.95 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL V CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2022 LDK!
1 12 s 2 1:48.16 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL V # LDK!
2 13 s 2 1:48.80 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL --
3 14 s 2 1:49.83 ZAHRAJ Adrianna LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL V
4 15 s 2 1:50.50 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 2001 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/0607/15 2021 4
5 20 s 2 1:54.28 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/1210/16 2022 4 LDK!
6 21 s 2 1:54.32 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -- #
7 22 s 2 1:54.89 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U16 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
8 23 s 2 1:55.19 NIED¬WIED¬ Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- LDK!
9 25 s 2 1:55.30 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL --
1 16 s 3 1:51.87 LIBERKOWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- B.D.
2 17 s 3 1:53.14 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina # 3 LDK!
3 18 s 3 1:53.46 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2023 3
4 19 s 3 1:54.06 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta # 4 LDK!
5 26 s 3 1:55.93 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
6 27 s 3 1:57.00 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL -- KOBĘDZA Jan 5 LDK!
7 29 s 3 1:58.98 GŁADYSZ Kornelia LUKS Strzałków 2002 U16 LD --
8 35 s 3 2:08.05 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
9 36 s 3 2:14.29 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- # LDK!
1 24 s 4 1:55.26 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U18 SL -- HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
2 28 s 4 1:57.49 DYLLA Elżbieta UKS Trójka Mikołów 1999 U18 SL -- #
3 30 s 4 2:01.50 PODŻORSKA Magdalena UKS Brenna Górki 2006 U12 SL --
4 31 s 4 2:02.98 LABY Sandra TL ROW Rybnik 2003 U14 SL --
5 32 s 4 2:03.27 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U18 SL --
6 33 s 4 2:04.28 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2022 3 LDK!
7 34 s 4 2:04.94 MARKIEL Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL -- KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
8 37 s 4 2:17.34 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
9 38 s 4 2:20.19 NOWAKOWSKA Inez RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:56.63 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
2 2 s 1 2:58.65 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 1992 Sen SL -- BONK Anna Z/1549/11 2019 1
3 3 s 1 2:59.96 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2022 1
4 4 s 1 3:01.27 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
5 5 s 1 3:03.15 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
6 6 s 1 3:03.40 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
7 7 s 1 3:03.88 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL III LDK!
8 8 s 1 3:04.18 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2021 3
9 9 s 1 3:07.97 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III
10 12 s 1 3:13.01 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD IV
11 16 s 1 3:16.45 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL --
12 17 s 1 3:18.92 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL IV LDK!
1 10 s 2 3:09.23 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD -- B.D. 2
2 11 s 2 3:12.61 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL IV CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
3 13 s 2 3:13.17 MUTWIL Oliwia TL ROW Rybnik 1997 U20 SL --
4 14 s 2 3:14.51 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
5 15 s 2 3:16.34 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL IV
6 18 s 2 3:19.16 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
7 19 s 2 3:30.69 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała # 1999 U18 SL --
8 20 s 2 3:34.81 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 2002 U16 MA --
9 21 s 2 3:53.21 LISOWSKA Daria MOSM Tychy # 2005 U12 SL -- #
2000 m K
1 1 s 1 7:04.04 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz # , Z/1005/13 , 2021 3
2 2 s 1 7:10.75 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 1998 U20 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 BEZ
3 3 s 1 7:15.32 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2022 3
4 4 s 1 7:31.54 SZULIK Dominika KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL --
5 5 s 1 7:54.90 FRY¦ Kinga LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD --
80 pł K
1 1 s 1 12.35 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 2001 U16 LD 0.0 II LDK!
2 2 s 1 12.47 PALUCH Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK 0.0 III MIREK Andrzej Z/2711/16 2016 2
3 3 s 1 12.69 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL 0.0 III
4 4 s 1 13.00 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK 0.0 III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
5 5 s 1 13.15 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA 0.0 IV GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
6 6 s 1 13.39 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA 0.0 IV GIZA Maciej 2 LDK!
7 7 s 1 13.88 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL 0.0 V B.D.
1 8 s 2 14.18 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP 0.0 V PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
2 9 s 2 14.21 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP 0.0 V # LDK!
3 10 s 2 14.27 PIONTEK Klaudia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP 0.0 V
4 11 s 2 14.28 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK 0.0 V MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
5 12 s 2 14.62 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U16 SK 0.0 V
6 13 s 2 15.41 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA 0.0 -- GIZA Maciej B.D. LDK!
7 14 s 2 16.86 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.23 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL +0.7 III
  s 1 DNF STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL +0.7 --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 2 f 1 1.50 RACHAŃSKA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
3 3 f 1 1.40 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
4 4 f 1 1.40 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V #
5 5 f 1 1.40 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL V
6 6 f 1 1.35 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U14 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
7 7 f 1 1.35 CEMBALA Elżbieta KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
8 8 f 1 1.35 POLANOWSKA Monika LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- # LDK!
9 9 f 1 1.35 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
10 10 f 1 1.30 GŁADYSZ Natalia LUKS Strzałków 2002 U16 LD --
11 11 f 1 1.30 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
  f 1 NM NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.19 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U18 SL 0.0 III
2 2 f 1 4.98 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Sen MA 0.0 -- B.D. B.D. 2
3 3 f 1 4.74 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +0.2 V MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
4 4 f 1 4.74 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +0.1 V GIZA Maciej 2 LDK!
5 5 f 1 4.74 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA +0.9 V SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
6 6 f 1 4.73 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA 0.0 V GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.54 KLEKOTKO Gloria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL 0.0 V
8 8 f 1 4.49 PIERCHAŁA Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL 0.0 -- #
9 9 f 1 4.37 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U16 MA +0.4 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
10 10 f 1 4.35 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +0.6 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3
11 11 f 1 4.25 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL 0.0 -- BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
12 12 f 1 4.24 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA 0.0 -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
13 13 f 1 4.17 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL +0.5 -- WAJDA Aleksandra # 4 LDK!
14 14 f 1 4.09 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +0.1 -- GIZA Maciej B.D. LDK!
15 15 f 1 3.95 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U14 LD 0.0 --
16 16 f 1 3.88 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U14 SL +0.1 -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
17 17 f 1 3.87 KLUJ Karolina UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL 0.0 -- # LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.60 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
2 2 f 1 9.51 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 6.48 SULIGA Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
4 4 f 1 6.21 BIELAWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
5 5 f 1 5.91 WIECZOREK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.27 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
2 2 f 1 8.86 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
1 1 f 2 11.13 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
2 2 f 2 10.58 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U16 LD IV B.D. LDK!
3 3 f 2 10.55 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP IV # LDK!
4 4 f 2 10.26 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
5 5 f 2 10.10 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U16 SK IV
6 6 f 2 9.63 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
7 7 f 2 9.61 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
8 8 f 2 9.03 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL V HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.86 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II
2 2 f 1 11.82 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA II B.D. # 1
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.73 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
2 2 f 1 27.24 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
3 3 f 1 27.06 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL V MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1
4 4 f 1 26.42 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP V # LDK!
5 5 f 1 24.91 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
6 6 f 1 24.67 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U16 SL V #
7 7 f 1 22.85 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U16 LD -- B.D. LDK!
8 8 f 1 22.38 CYROL Katarzyna MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.26 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA III B.D. # 1
2 2 f 1 31.11 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U18 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
3 3 f 1 29.42 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
4 4 f 1 28.86 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL IV
Młot (3) K
1 1 f 1 49.44 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 2000 U18 SL II
2 2 f 1 39.52 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 2000 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/4664/15 2019 4
1 1 f 2 38.92 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 48.24 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL I
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.71 SOBIK Simona RMKS Rybnik 2000 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4317/15 2021 4
2 2 f 1 29.31 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
3 3 f 1 28.64 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL --
1 1 f 2 37.99 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL III MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1
2 2 f 2 31.26 PIECHOROWSKA Julia LUKS Strzałków 2001 U16 LD V
3 3 f 2 30.47 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL V
4 4 f 2 27.28 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP -- # LDK!
5 5 f 2 26.55 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- B.D.
6 6 f 2 19.92 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
7 7 f 2 19.81 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
8 8 f 2 18.01 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.14 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL III B.D. # 1
100 m M
1 1 s 1 10.96 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL -1.1 II RAMUS Józef # Z/4061/11 2020 1
2 2 s 1 11.07 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA -1.1 II B.D. # 3
3 3 s 1 11.12 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -1.1 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
4 5 s 1 11.22 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U23 DS -1.1 II #
5 7 s 1 11.35 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL -1.1 III
6 8 s 1 11.36 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -1.1 III #
7 9 s 1 11.38 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -1.1 III
2 11 s 2 11.49 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL 0.0 III B.D. 3
3 13 s 2 11.60 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL 0.0 III
4 19 s 2 11.87 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL 0.0 IV
5 22 s 2 11.88 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL 0.0 IV #
6 23 s 2 11.90 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL 0.0 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
2 14 s 3 11.67 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U20 SL -0.4 III
3 16 s 3 11.84 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL -0.4 IV
4 17 s 3 11.86 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.4 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
4 18 s 3 11.86 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.4 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2022
6 20 s 3 11.87 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL -0.4 IV
7 21 s 3 11.88 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 2000 U18 SL -0.4 IV
1 10 s 4 11.48 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U16 LD -1.0 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
3 15 s 4 11.82 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA -1.0 -- OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2022
4 24 s 4 12.11 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -1.0 IV
5 25 s 4 12.12 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -1.0 IV
6 28 s 4 12.32 WELET Michał LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL -1.0 --
7 29 s 4 12.34 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -1.0 --
8 32 s 4 12.53 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -1.0 V FOJCIK Dorota Z/3618/16 2021 3 LDK!
1 26 s 5 12.18 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL -1.0 IV #
2 27 s 5 12.29 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL -1.0 --
3 31 s 5 12.42 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U18 SL -1.0 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
4 33 s 5 12.55 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów # 1979 Masters SL -1.0 -- PODCHUL Krzysztof # Z/3758/18 2022 BEZ
5 34 s 5 12.56 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U16 SL -1.0 V
6 38 s 5 12.74 MI¦KIEWICZ Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA -1.0 V GIZA Maciej 5 LDK!
1 35 s 6 12.58 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD +0.3 V URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
2 36 s 6 12.60 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.3 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK!
3 37 s 6 12.70 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U16 LD +0.3 V #
4 41 s 6 13.09 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +0.3 -- B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
5 42 s 6 13.28 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL +0.3 -- LDK!
6 44 s 6 13.41 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL +0.3 --
7 45 s 6 13.74 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +0.3 --
8 46 s 6 14.46 POJDA Paweł LKS Pszczyna 2003 U14 SL +0.3 -- KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
1 39 s 7 13.02 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP -1.1 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
2 47 s 7 14.79 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 2004 U14 SL -1.1 -- LDK!
3 48 s 7 14.83 SZYMAŁA Mateusz RMKS Rybnik 2003 U14 SL -1.1 --
4 49 s 7 15.57 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 2005 U12 SL -1.1 -- LDK!
5 50 s 7 15.83 KUŁAK Filip TL ROW Rybnik 2003 U14 SL -1.1 --
6 51 s 7 16.36 WALCZAK Andrzej TL ROW Rybnik 2005 U12 SL -1.1 -- LDK!
7 52 s 7 17.01 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 2006 U12 MA -1.1 --
1 30 s 8 12.37 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +0.4 --
2 40 s 8 13.06 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno # 2003 U14 SL +0.4 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
3 43 s 8 13.29 CYROŃ Krystian MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +0.4 -- #
4 53 s 8 18.80 CHWIERUT Antoni ULKS Bielgim Bielany 2006 U12 MA +0.4 --
5 54 s 8 19.38 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 2005 U12 MA +0.4 -- #
200 m M
1 1 s 1 21.89 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL +0.6 I RAMUS Józef # Z/4061/11 2020 1
2 2 s 1 22.29 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.6 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2022
3 3 s 1 22.41 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +0.6 II #
4 7 s 1 22.86 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U23 DS +0.6 III #
5 8 s 1 22.87 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL +0.6 III
1 9 s 2 22.95 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL +0.1 III
2 10 s 2 23.08 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
3 14 s 2 23.42 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL +0.1 III
4 17 s 2 23.54 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.1 III #
1 12 s 3 23.14 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL +0.4 III
2 13 s 3 23.27 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.4 III
3 15 s 3 23.44 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 2000 U18 SL +0.4 III
4 16 s 3 23.49 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.4 III KRUPA Iwona # Z/0754/15 2022 2
5 19 s 3 23.75 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.4 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2022
2 18 s 4 23.71 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA +0.3 -- OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2022
3 21 s 4 24.01 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.3 IV
4 22 s 4 24.50 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD +0.3 V B.D. # 3 LDK!
5 25 s 4 24.64 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL +0.3 V B.D. # LDK!
1 11 s 5 23.10 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U16 LD +0.1 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
2 23 s 5 24.51 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +0.1 V # LDK!
3 24 s 5 24.55 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.1 V BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
4 26 s 5 24.68 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.1 --
5 38 s 5 27.39 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP +0.1 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
1 27 s 6 24.78 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +0.1 --
2 28 s 6 24.93 MATEJKO Nikolas MOSiR Łaziska Górne 1998 U20 SL +0.1 -- #
3 29 s 6 25.07 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD +0.1 V URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
4 31 s 6 25.66 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U18 SL +0.1 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
5 32 s 6 25.99 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U16 LD +0.1 -- #
1 20 s 7 23.83 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL 0.0 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
2 30 s 7 25.41 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL 0.0 V FOJCIK Dorota Z/3618/16 2021 3 LDK!
3 35 s 7 26.83 CYROŃ Krystian MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL 0.0 -- #
4 41 s 7 37.39 HERYCH Dominik TKKF Czarni Katowice 2004 U14 SL 0.0 -- B.D. BEZ
2 33 s 8 26.05 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP +0.3 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
3 36 s 8 26.87 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL +0.3 -- LDK!
4 37 s 8 27.20 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL +0.3 -- LDK!
5 39 s 8 28.01 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +0.3 --
2 34 s 9 26.31 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL +0.7 --
3 40 s 9 28.04 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL +0.7 -- LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.18 KOS Marek UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II B.D. 2
2 2 s 1 50.20 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
4 4 s 1 51.94 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
1 5 s 2 52.92 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 1995 U23 SL --
3 7 s 2 53.71 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV B.D.
4 10 s 2 55.50 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
5 11 s 2 55.64 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
1 8 s 3 54.24 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV B.D.
2 9 s 3 55.15 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U18 SL --
3 12 s 3 56.69 ¦LIWA Mateusz UKS Czwórka Żory 2000 U18 SL --
4 13 s 3 56.85 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U16 SL V BONK Anna Z/3904/18 2022 4
5 15 s 3 58.68 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U20 SL -- #
1 14 s 4 57.41 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U18 SL -- BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
2 16 s 4 60.77 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:22.71 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 1991 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2020 2
2 3 s 1 1:26.79 SZYMAŃSKI Szymon STS Skarżysko-Kamienna 2001 U16 SK II #
3 4 s 1 1:27.03 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA --
4 6 s 1 1:27.71 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL -- B.D. 3
5 7 s 1 1:28.19 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U18 SL --
7 10 s 1 1:29.20 JABŁOŃSKI Wojciech UKS Czwórka Żory # 1996 U23 SL --
8 11 s 1 1:29.78 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL --
9 16 s 1 1:34.50 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
1 9 s 2 1:29.06 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
2 12 s 2 1:30.83 GREŃ Radosław UKS Brenna Górki 2001 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2850/15 2017 BEZ
3 13 s 2 1:32.99 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik # 2001 U16 SL IV
4 14 s 2 1:33.29 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL IV
5 18 s 2 1:37.48 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL V HOMA Wioleta B.D. # 2 LDK!
6 19 s 2 1:38.88 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
7 20 s 2 1:39.60 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
8 21 s 2 1:39.91 KU¦ Kamil TS AKS Chorzów 2001 U16 SL V
1 2 s 3 1:26.79 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
3 15 s 3 1:33.86 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta BEZ LDK!
4 17 s 3 1:35.89 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
5 22 s 3 1:41.09 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL --
6 23 s 3 1:45.12 BIELEWICZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
7 24 s 3 1:45.96 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
8 25 s 3 2:04.12 OLE¦ Daniel UKS Brenna Górki 2003 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2948/15 2016 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:31.54 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL -- PASZTA Wiesław B.D. , Z/11409/21 , 2021
2 2 s 1 2:32.32 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- #
4 4 s 1 2:37.27 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
5 5 s 1 2:38.59 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
6 6 s 1 2:39.39 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U18 SL -- B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
7 7 s 1 2:43.18 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV #
10 11 s 1 2:45.39 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2021 LDK!
11 13 s 1 2:45.82 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
12 14 s 1 2:47.94 KASTELIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL --
13 15 s 1 2:49.52 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -- MIREK Wacław
1 8 s 2 2:44.33 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 1999 U18 SL --
2 12 s 2 2:45.39 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- #
3 16 s 2 2:50.48 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 1997 U20 SL --
4 17 s 2 2:51.68 ROGALSKI Sebastian STS Skarżysko-Kamienna 1999 U18 SK --
5 18 s 2 2:51.83 BALICKI Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U20 SL --
6 19 s 2 2:59.65 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
7 20 s 2 3:00.77 AUGUSTYNIAK Jakub STS Skarżysko-Kamienna 2000 U18 SK -- #
8 21 s 2 3:00.98 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD --
9 22 s 2 3:05.89 FRY¦ Konrad LKS Omega Kleszczów 2001 U16 LD --
10 23 s 2 3:06.28 SŁONKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL --
11 24 s 2 3:07.03 WALCZAK Sebastian LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1382/16 2016 BEZ
12 25 s 2 3:20.16 WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
13 26 s 2 3:33.35 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 2003 U14 SL -- BONK Anna Z/3969/18 2022 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 5:41.78 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 2000 U18 MA --
2 2 s 1 5:46.12 DRˇG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U20 SL -- #
3 3 s 1 5:48.27 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995 U23 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0981/15 2018 3
4 4 s 1 5:50.16 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2022
5 5 s 1 5:51.73 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U20 SL -- #
6 6 s 1 6:03.12 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U20 SL --
7 7 s 1 6:04.34 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
8 8 s 1 6:05.18 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
11 11 s 1 6:22.81 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA -- #
12 12 s 1 6:29.04 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
14 14 s 1 6:41.49 IZYDOREK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U18 SL --
15 15 s 1 6:47.02 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U16 SL -- #
16 16 s 1 6:49.15 GOŁY¦ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL --
17 17 s 1 7:09.75 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.58 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +0.1 III GIZA Maciej 3 LDK!
2 2 s 1 17.50 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL +0.1 IV ROLAK Dorota # Z/3197/16 2022 2
3 3 s 1 17.54 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +0.1 IV GIZA Maciej # 3 LDK!
4 4 s 1 18.95 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
5 5 s 1 19.63 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V
2 2 f 1 1.60 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
3 3 f 1 1.55 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 BEZ
5 5 f 1 1.45 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej # 3 LDK!
  f 1 NM CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
W dal M
1 1 f 1 7.18 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.8 II KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 2 f 1 6.68 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.3 III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2022
3 3 f 1 6.57 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL +0.6 III
4 4 f 1 6.42 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 1994 U23 MA 0.0 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2020 BEZ
5 5 f 1 6.17 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL 0.0 IV B.D.
6 6 f 1 6.17 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.5 IV
7 7 f 1 6.16 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD +0.7 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
8 8 f 1 5.92 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.4 IV BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
10 10 f 1 5.54 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +0.1 --
12 12 f 1 5.47 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL 0.0 --
13 13 f 1 4.98 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +0.2 -- B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
14 14 f 1 4.97 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno # 2003 U14 SL +0.3 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
15 15 f 1 4.65 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
Kula (5) M
2 2 f 1 11.08 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V # LDK!
3 3 f 1 9.28 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej # 3 LDK!
4 4 f 1 9.25 SŁABOŃ Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
5 5 f 1 8.48 MI¦KIEWICZ Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA -- GIZA Maciej 5 LDK!
6 6 f 1 7.78 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
7 7 f 1 7.59 WRÓBLEWSKI Mikołaj LUKS Strzałków 2002 U16 LD --
1 1 f 2 14.78 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III #
2 2 f 2 14.59 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
Kula (6) M
1 1 f 1 17.43 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 14.78 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL II
3 3 f 1 14.19 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2021 1
4 4 f 1 11.28 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.28 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 Sen SL I B.D. B.D. 2
2 2 f 1 13.71 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 1995 U23 SL II #
Dysk (1) M
1 1 f 1 34.09 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 33.59 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V # LDK!
3 3 f 1 29.50 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
4 4 f 1 19.59 WRÓBLEWSKI Mikołaj LUKS Strzałków 2002 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 44.67 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. B.D. , Z/0356/19 , 2019 BEZ
2 2 f 1 42.78 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL III BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
4 4 f 1 41.25 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III #
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 44.33 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL II
Dysk (2) M
1 1 f 1 47.34 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 41.71 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
Młot (5) M
1 1 f 1 37.93 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
Młot (6) M
1 1 f 1 40.49 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 1999 U18 MA IV
2 2 f 1 32.29 ŻYWCZOK Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL --
Młot (7.26) M
1 1 f 1 52.17 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 U23 SL II GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2022 2
2 2 f 1 50.24 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL II
Oszczep (600) M
1 1 f 1 32.61 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
Oszczep (700) M
2 2 f 1 47.26 NOWICKI Rafał TS AKS Chorzów 2000 U18 SL IV
4 4 f 1 39.22 BACA Szymon MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
Oszczep (800) M
1 1 f 1 54.38 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
2 2 f 1 46.93 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.8709080219269 sekund