Piaseczno 03.09.2016
Mistrzostwa Mazowsza U16 / mityng
100 m K
1 5 e 1 13.18 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 2002 U16 MZ -0.8 III
2 6 e 1 13.30 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -0.8 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
3 7 e 1 13.37 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -0.8 IV MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
4 12 e 1 13.63 LISIECKA Kinga PTT Delta Płock 2002 U16 MZ -0.8 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1526/16 2017 3
5 14 e 1 13.72 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ -0.8 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
6 15 e 1 13.75 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ -0.8 IV B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
7 30 e 1 14.72 MAKOWSKA Nina MKS Pułtusk 2002 U16 MZ -0.8 --
1 28 e 2 14.68 KOWALSKA Klaudia UKS Otrębusy 2003 U14 MZ +0.2 --
2 29 e 2 14.71 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.2 -- SKORUPSKI Szymon B.D. # Z/3156/16 2022
3 32 e 2 14.86 OSIEWSKA Dżesika OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ +0.2 --
4 33 e 2 14.90 TOKARZ Helena AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ +0.2 --
5 37 e 2 15.01 ZACHAREWICZ Olga OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ +0.2 -- RADKIEWICZ Przemysław BEZ LDK!
6 38 e 2 15.06 ŁOJEWSKA Katarzyna KS Maków Biega 2001 U16 MZ +0.2 -- #
7 42 e 2 15.56 WŁODARSKA Dominika UKS MTE Milanówek # 2002 U16 MZ +0.2 --
8 44 e 2 15.66 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U14 MZ +0.2 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan # , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
1 4 e 3 13.05 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +0.5 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2022
2 8 e 3 13.40 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U20 MZ +0.5 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
3 11 e 3 13.59 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ +0.5 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
4 19 e 3 14.00 PODOWSKA Daria MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ +0.5 V SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3112/16 , 2016 BEZ LDK!
5 22 e 3 14.36 SKOWROŃSKA Maria KS Orzeł Warszawa 2002 U16 MZ +0.5 V LDK!
6 27 e 3 14.65 GŁADYSZ Julia UKS MTE Milanówek # 2002 U16 MZ +0.5 --
7 39 e 3 15.13 SMOLEŃSKA Oliwia PTT Delta Płock 2001 U16 MZ +0.5 -- B.D. KĄPIŃSKI Sławomir , Z/3710/16 , 2016 BEZ
8 45 e 3 15.71 PARZYCH Zuzanna OKLA Ostrołęka 2003 U14 MZ +0.5 -- WITKOWSKI Bartosz BEZ LDK!
1 1 e 4 12.29 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ -0.7 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 2 e 4 12.87 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -0.7 III
3 3 e 4 12.89 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN -0.7 III #
4 20 e 4 14.14 BIERNACKA Olga OKLA Ostrołęka 2002 U16 MZ -0.7 V
5 24 e 4 14.54 PODSIADŁY Nina RLMKS Orlęta Radom 2003 U14 MZ -0.7 --
6 26 e 4 14.64 MIĄCZYŃSKA Oliwia MAL-MKLA Mława 2001 U16 MZ -0.7 -- SZYMAŃSKI Adam 5 LDK!
7 35 e 4 14.99 ANTONOWICZ Oliwia MUKS Płock # 2003 U14 MZ -0.7 -- MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
8 40 e 4 15.39 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 2003 U14 MZ -0.7 -- #
1 10 e 5 13.55 STEFAŃSKA Izabela OKLA Ostrołęka 2003 U14 MZ -1.8 IV WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!
2 9 e 5 13.55 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ -1.8 IV SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
3 18 e 5 13.98 WAŚKA Agnieszka MAL-MKLA Mława 2001 U16 MZ -1.8 V SZYMAŃSKI Adam 5 LDK!
4 23 e 5 14.37 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 2002 U16 WN -1.8 V
5 31 e 5 14.74 MIASTOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ -1.8 -- RADKIEWICZ Przemysław LDK!
6 34 e 5 14.90 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U14 MZ -1.8 -- REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!
7 36 e 5 14.99 CZAJKOWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2003 U14 MZ -1.8 -- WITKOWSKI Bartosz BEZ LDK!
8 41 e 5 15.42 DUROK Joanna ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ -1.8 --
1 13 e 6 13.68 ZABADAŁA Zuzanna MKS Pogoń Siedlce # 2004 U14 MZ -1.0 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/0602/17 2019 3
2 17 e 6 13.90 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U16 MZ -1.0 V #
3 25 e 6 14.57 DĄBROWSKA Magdalena Maria MKS Pogoń Siedlce 2002 U16 MZ -1.0 -- MARKOWSKI Michał Z/2947/16 2018 4
4 47 e 6 16.82 ZEMBRZUSKA Julia MUKS Płock 2002 U16 MZ -1.0 -- DOBRZENIAK Jarosław BEZ LDK!
1 16 e 7 13.77 SZULC Zofia MKS Durasan Płońsk 2002 U16 MZ -0.9 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr LDK!
2 21 e 7 14.28 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U14 MZ -0.9 V # LDK!
3 43 e 7 15.63 WRONKA Marcelina MKS Durasan Płońsk 2002 U16 MZ -0.9 -- ZABOROWSKI Marcin BEZ LDK!
4 46 e 7 15.75 BIAŁOŁĘCKA Maja MKS Durasan Płońsk # 2002 U16 MZ -0.9 -- ZABOROWSKI Marcin BEZ LDK!
1 f 1 13.19 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 2002 U16 MZ -0.5 III
2 f 1 13.34 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
3 f 1 13.44 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -0.5 IV MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
4 f 1 13.54 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ -0.5 IV SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
5 f 1 13.63 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ -0.5 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
6 f 1 13.66 ZABADAŁA Zuzanna MKS Pogoń Siedlce # 2004 U14 MZ -0.5 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/0602/17 2019 3
7 f 1 13.69 LISIECKA Kinga PTT Delta Płock 2002 U16 MZ -0.5 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1526/16 2017 3
300 m K
1 5 s 1 42.60 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U16 MZ II ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
2 7 s 1 43.61 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U16 MZ III JOBT Andrzej # Z/5364/15 2021 2
3 11 s 1 44.71 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ III
4 13 s 1 45.99 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 2002 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2020 3
5 15 s 1 46.13 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 2002 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
6 18 s 1 46.73 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2001 U16 MZ V
1 17 s 2 46.36 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 2002 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2022 3 LDK!
2 20 s 2 47.92 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 2002 U16 MZ V
3 21 s 2 48.20 ROKITA Natalia RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ V # LDK!
4 29 s 2 49.21 OLBRYŚ Julia KS Maków Biega 2002 U16 MZ --
5 32 s 2 49.76 WIERZBA Paulina OKS Start Otwock 2001 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3392/16 2018 4
6 35 s 2 50.43 BORYSOWICZ Zuzanna KS Maków Biega 2001 U16 MZ --
1 24 s 3 48.42 WIERZBA Ewelina OKS Start Otwock 2004 U14 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3393/16 2021 4
2 30 s 3 49.28 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 2001 U16 MZ --
3 34 s 3 50.08 ZAWADZKA Aleksandra MKS Pułtusk 2001 U16 MZ --
4 36 s 3 51.25 CHRABĄSZCZ Natasza UKS Otrębusy 2002 U16 MZ --
5 40 s 3 52.95 WŁODARSKA Dominika UKS MTE Milanówek # 2002 U16 MZ --
6 42 s 3 55.63 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 2003 U14 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2022 4
1 1 s 4 42.48 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
2 2 s 4 42.54 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN -- #
3 3 s 4 42.55 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/0183/16 2022
4 27 s 4 49.12 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock # 1997 U20 MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2022
1 14 s 5 46.13 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 2002 U16 WN IV
2 16 s 5 46.17 OLEKSIAK Sandra OKLA Ostrołęka 2003 U14 MZ IV WITKOWSKI Bartosz 5 LDK!
3 22 s 5 48.24 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 2003 U14 MZ V #
4 23 s 5 48.38 KOCISZEWSKA Wiktoria Akademia Sportu Otwock # 2002 U16 MZ V
5 25 s 5 48.57 PODSIADŁY Nina RLMKS Orlęta Radom 2003 U14 MZ --
6 31 s 5 49.34 HEŁMIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 2002 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/2771/16 2017 BEZ
1 6 s 6 42.92 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 Sen MZ -- B.D. 3
2 9 s 6 44.14 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ III
3 12 s 6 45.79 WOJTYCKA Agata PTT Delta Płock 2001 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3092/15 2017 3
4 26 s 6 49.03 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa # 2003 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0362/17 2022
5 33 s 6 50.02 CICHOWSKA Kamila OKLA Ostrołęka 2002 U16 MZ --
6 38 s 6 51.67 KORBECKA Natalia UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ --
1 4 s 7 42.57 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ II SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 8 s 7 43.75 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
3 10 s 7 44.32 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
4 37 s 7 51.29 ANTONOWICZ Oliwia MUKS Płock # 2003 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
5 39 s 7 51.92 OKOŃ Małgorzata MTE Milanówek 2002 U16 MZ --
6 41 s 7 53.64 WEREMCZUK Agnieszka OKS Start Otwock 2001 U16 MZ --
1 19 s 8 47.77 DĄBROWSKA Liwia UKS Filipides Teresin 2003 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
2 28 s 8 49.13 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 2003 U14 MZ --
3 43 s 8 56.51 CELIŃSKA Aleksandra OKS Start Otwock 2004 U14 MZ --
4 44 s 8 59.58 KULPA Natalia Akademia Sportu Otwock # 2003 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2022
600 m K
1 1 s 1 1:35.66 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
2 2 s 1 1:39.24 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ --
3 3 s 1 1:39.55 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
4 4 s 1 1:39.73 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 1999 U18 MZ --
5 5 s 1 1:41.47 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
6 6 s 1 1:44.78 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU -- B.D.
7 7 s 1 1:46.21 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
8 8 s 1 1:46.70 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ --
9 9 s 1 1:47.37 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2022
10 10 s 1 1:50.58 MIKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ --
1 1 s 2 1:43.91 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U16 MZ IV PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2022 LDK!
2 2 s 2 1:44.64 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ IV
3 3 s 2 1:46.37 GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom 2002 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!
4 4 s 2 1:47.37 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ V #
5 6 s 2 1:48.97 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U16 MA V B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
6 13 s 2 1:51.68 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 2001 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # 4 LDK!
7 15 s 2 1:53.02 WĄTŁY Weronika RLTL ZTE Radom 2002 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # BEZ LDK!
8 17 s 2 1:54.31 CIARKA Patrycja UKS Filipides Teresin 2001 U16 MZ -- # LDK!
9 24 s 2 1:57.66 TOMASZEWSKA Paulina KS Maków Biega 2001 U16 MZ -- #
10 25 s 2 1:58.92 ORDAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk # 2002 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1025/17 , 2017 BEZ LDK!
1 8 s 3 1:49.05 TWAROWSKA Paulina OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław # BEZ LDK!
2 10 s 3 1:49.28 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2022 LDK!
3 11 s 3 1:49.96 KRUK Daria KS Maków Biega 2002 U16 MZ V #
4 14 s 3 1:51.73 MILEWSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk # 2003 U14 MZ -- ZABOROWSKI Marcin # BEZ LDK!
5 19 s 3 1:55.41 ŻYCZYŃSKA Natalia UKS Kusy Warszawa # 2005 U12 MZ -- RADKE Karol # Z/1676/20 2021 LDK!
6 20 s 3 1:55.88 DZIEDZIC Daria UKS Filipides Teresin 2004 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # BEZ LDK!
7 21 s 3 1:56.46 CHUDZIK Oliwia PTT Delta Płock 2002 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1592/16 2017 5
8 22 s 3 1:56.68 ZABDYR Magdalena SRS Kondycja Piaseczno 2001 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław BEZ LDK!
9 26 s 3 1:59.93 SIKORSKA Marysia WLKS Nowe Iganie 2002 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # BEZ LDK!
10 28 s 3 2:05.30 GÓRZYŃSKA Patrycja WLKS Nowe Iganie 2001 U16 MZ --
1 5 s 4 1:48.54 MIKUCKA Julia PTT Delta Płock 2001 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2932/16 2017 3
2 7 s 4 1:49.02 SZCZĘSNOWICZ Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ V
3 9 s 4 1:49.27 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 2001 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
4 12 s 4 1:51.65 WARDA Anna MUKS Płock 2002 U16 MZ --
5 16 s 4 1:54.14 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0389/17 , 2022 4 LDK!
6 18 s 4 1:55.39 ZALEWSKA Katarzyna Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2002 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # BEZ LDK!
7 23 s 4 1:57.37 BIENIEK Martyna ULKS Jedlińsk 2002 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/2772/16 2017 BEZ
8 27 s 4 2:03.91 SZOT Magdalena ULKS Jedlińsk 2002 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/2773/16 2017 BEZ
9 29 s 4 2:09.39 TROJANOWSKA Paulina ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ --
10 30 s 4 2:09.59 MAJEWSKA Agata OKS Start Otwock 2003 U14 MZ --
1000 m K
1 1 s 1 2:59.10 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ II TARASIUK Paweł Z/0385/16 2022 2 LDK!
2 2 s 1 3:02.33 SZATECKA Adrianna AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ --
3 3 s 1 3:06.34 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -- B.D.
4 4 s 1 3:06.61 TYBUCHOWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ --
5 5 s 1 3:07.95 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 1999 U18 MZ --
6 6 s 1 3:08.36 GAWROŃSKA Aneta MUKS Płock 1994 U23 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr 3
7 7 s 1 3:08.70 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2022
8 8 s 1 3:19.69 CZYŻOWSKA Paulina MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ --
9 9 s 1 3:20.52 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- #
10 10 s 1 3:24.59 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
11 11 s 1 3:46.48 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U20 MZ --
1 1 s 2 3:22.18 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ IV B.D. Z/0937/16 2018 BEZ
2 2 s 2 3:23.83 SOKÓŁ Zuzanna SRS Kondycja Piaseczno 2001 U16 MZ V LDK!
3 3 s 2 3:23.96 MIROSŁAW Monika WLKS Nowe Iganie 2001 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia BEZ LDK!
4 4 s 2 3:24.68 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U14 MZ V
5 5 s 2 3:26.92 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ V B.D. Z/0936/16 2018 BEZ
6 6 s 2 3:27.95 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 2002 U16 MZ V #
7 7 s 2 3:30.21 KRZEMIŃSKA Elżbieta PTT Delta Płock 2001 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/3093/15 2017 BEZ
8 8 s 2 3:32.39 ZIÓŁEK Agata ULKS Jedlińsk 2002 U16 MZ V KILAR Krystian Z/2774/16 2017 BEZ
4x100 m K
1 1 s 1 52.99 GĄSIEWSKA Olga
NOWOSIELSKA Julia
MAKOWSKA Nina
KAMIŃSKA Zuzanna
MKS Pułtusk 2002
2002
2002
2001
U16 MAZ --


KRAWCZAK Andrzej
Z/3925/15
2020
2
2 2 s 1 54.13 LISIECKA Kinga
WOJTYCKA Agata
KRZEMIŃSKA Elżbieta
BUDNICKA Zuzanna
PTT Delta Płock 2002
2001
2001
2002
U16 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
Z/1526/16
Z/3092/15
Z/3093/15
Z/1527/16
2017
2017
2017
2019
3
3
BEZ
3
3 3 s 1 54.18 MASZKIEWICZ Maja
NOWAKOWSKA Marcelina
MAZUR Anna
TOKARZ Helena
AKL Ursynów Warszawa 2001
2002
2001
2002
U16 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
SKORUPSKI Szymon B.D.
Z/2152/16
Z/2149/16
Z/3156/16
2022
2022
2022



4 5 s 1 57.22 PARZYCH Zuzanna
STEFAŃSKA Izabela
BERKOWSKA Karolina
CZAJKOWSKA Aleksandra
OKLA Ostrołęka 2003
2003
2003
2003
U14 MAZ -- WITKOWSKI Bartosz
WITKOWSKI Bartosz
WITKOWSKI Bartosz
WITKOWSKI Bartosz
BEZ
3
BEZ
BEZ
5 6 s 1 57.51 BIAŁOŁĘCKA Maja
WRONKA Marcelina
SZYMAŃSKA Maja
SZULC Zofia
MKS Durasan Płońsk 2002
2002
2002
2002
U16 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
BEZ
BEZ
5

1 s 2 56.11 ZALEWSKA Angelika
OSIEWSKA Dżesika
CICHOWSKA Kamila
BIERNACKA Olga
OKLA Ostrołęka 1997
2001
2002
2002
U20 MAZ --


  8 s 2 DQ HEŁMIŃSKA Roksana
DUROK Joanna
NOWAKOWSKA Karolina
ZIÓŁEK Agata
ULKS Jedlińsk 2002
2001
2001
2002
U16 MAZ -- KILAR Krystian

KILAR Krystian
KILAR Krystian
Z/2771/16
Z/2168/15
Z/2774/16
2017
2016
2017
BEZ
BEZ
BEZ
  2 s 2 DQ ZAWADZKA Natalia
WAŚKA Agnieszka
PODOWSKA Daria
MIĄCZYŃSKA Oliwia
MAL-MKLA Mława 2002
2001
2002
2001
U16 MAZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam
SZYMAŃSKI Adam
SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam
SZYMAŃSKI Adam
, Z/3112/16
, 2016
4
5
BEZ
5
  s 2 DQ KALISIAK Helena
GORAL Blanka
POLANOWSKA Nina
WITKOWSKA Maria
AKL Ursynów Warszawa 2003
2003
2003
2003
U14 MAZ --

JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
TOPOLEWSKI Maciej
, Z/1481/17
Z/0362/17
, 2022
2022
4

W dal K
1 f 1 5.19 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.2 III SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 f 1 5.18 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U16 MZ +0.3 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2020 2
3 f 1 4.91 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.3 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
4 f 1 4.83 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ +1.1 IV B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
5 f 1 4.79 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +0.6 V
6 f 1 4.49 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U14 MZ -0.8 -- # LDK!
7 f 1 4.45 PODOWSKA Daria MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ +0.2 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3112/16 , 2016 BEZ LDK!
8 f 1 4.42 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U16 MZ +0.7 -- B.D.
9 f 1 4.19 ZACHAREWICZ Olga OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ +0.2 -- RADKIEWICZ Przemysław BEZ LDK!
10 f 1 4.09 SZYMAŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 2002 U16 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
11 f 1 4.07 CHRABĄSZCZ Natasza UKS Otrębusy 2002 U16 MZ -0.3 --
12 f 1 3.98 MIASTOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ +1.2 -- RADKIEWICZ Przemysław LDK!
13 f 1 3.95 KOWALSKA Klaudia UKS Otrębusy 2003 U14 MZ +0.1 --
14 f 1 3.81 DUROK Joanna ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ +0.6 --
15 f 1 3.76 KORBECKA Natalia UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ +0.9 --
16 f 1 3.55 KUTKOWSKA Karolina MKS Durasan Płońsk 2002 U16 MZ +1.1 --
17 f 1 3.51 ZEMBRZUSKA Julia MUKS Płock 2002 U16 MZ +0.1 -- DOBRZENIAK Jarosław BEZ LDK!
  f 1 NM ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ 0.0 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
  f 1 NM GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U14 MZ 0.0 -- REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.26 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U16 MZ III
2 f 1 10.58 BIAŁKOWSKA Klaudia ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ IV KILAR Krystian Z/5477/15 2016 3
3 f 1 9.67 NOWAKOWSKA Karolina ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ V KILAR Krystian Z/2168/15 2016 BEZ
4 f 1 9.45 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ V ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław # Z/2639/16 2022 2 LDK!
5 f 1 9.17 SMOLIŃSKA Agata MKS Durasan Płońsk 2001 U16 MZ V
6 f 1 9.00 KOZŁOWSKA Anna MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ V # LDK!
7 f 1 7.64 KASZUBA Paulina ULKS Jedlińsk 2002 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/2776/16 2017 BEZ
8 f 1 6.38 BERKOWSKA Karolina OKLA Ostrołęka 2003 U14 MZ -- WITKOWSKI Bartosz BEZ LDK!
100 m M
1 5 e 1 12.14 MUC Karol RLTL ZTE Radom # 2002 U16 MZ -1.3 IV LDK!
2 6 e 1 12.25 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -1.3 V DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
3 9 e 1 12.55 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ -1.3 V #
4 10 e 1 12.59 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -1.3 V B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2022 LDK!
5 11 e 1 12.64 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -1.3 V OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
6 12 e 1 12.65 MAŁKOWSKI Maciej KS Maków Biega 2002 U16 MZ -1.3 V
7 13 e 1 12.70 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -1.3 V ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022
8 22 e 1 13.20 KRÓL Dawid OKS Start Otwock 2002 U16 MZ -1.3 --
1 2 e 2 11.67 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
2 4 e 2 11.96 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U18 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2651/16 2022
3 8 e 2 12.43 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ 0.0 V OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
4 16 e 2 12.89 PFÖSTL Tobiasz UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ 0.0 --
5 17 e 2 12.94 ZDUŃCZYK Mikołaj UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ 0.0 --
6 18 e 2 12.96 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
7 28 e 2 15.19 REDZIŃSKI Karol OKS Start Otwock 2004 U14 MZ 0.0 -- #
8 29 e 2 15.50 MIŁKOWSKI Mikołaj UKS 48 Warszawa # 2007 U12 MZ 0.0 --
1 1 e 3 11.44 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2021 3
2 7 e 3 12.36 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ 0.0 --
3 14 e 3 12.72 KANIOWSKI Dominik UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ 0.0 V
4 20 e 3 13.09 KWIATKOWSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 2002 U16 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin # BEZ LDK!
5 21 e 3 13.15 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ 0.0 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!
6 23 e 3 13.29 BURGESS Piotr MTE Milanówek 2002 U16 MZ 0.0 --
7 24 e 3 13.36 CYBULSKI Filip MUKS Płock 2003 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
8 25 e 3 13.41 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U16 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
1 3 e 4 11.88 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -0.9 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/4219/15 2021
2 15 e 4 12.79 RYBAK Daniel SKS Feniks Siedlce 2001 U16 MZ -0.9 --
3 19 e 4 12.96 BABLICH Eryk MKS Durasan Płońsk 2002 U16 MZ -0.9 --
4 26 e 4 13.55 BASTKOWSKI Jakub MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ -0.9 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3113/16 , 2017 BEZ LDK!
5 27 e 4 13.65 JADCZAK Bartosz UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ -0.9 --
1 f 1 12.05 MUC Karol RLTL ZTE Radom # 2002 U16 MZ -0.7 IV LDK!
2 f 1 12.30 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -0.7 V DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
3 f 1 12.42 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -0.7 V OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
4 f 1 12.47 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ -0.7 V #
5 f 1 12.55 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -0.7 V OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
6 f 1 12.58 MAŁKOWSKI Maciej KS Maków Biega 2002 U16 MZ -0.7 V
300 m M
1 1 s 1 38.33 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ III B.D. #
2 3 s 1 38.74 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa # 2001 U16 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 4 s 1 39.99 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ IV #
4 5 s 1 40.10 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2021 3
5 9 s 1 41.27 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 2002 U16 MZ V ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert # , Z/2614/16 , 2019 BEZ LDK!
6 11 s 1 42.11 BUŁAWA Jakub OKS Start Otwock 2002 U16 MZ V
1 7 s 2 40.96 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2018 4
2 8 s 2 41.03 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U16 MZ V ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!
3 10 s 2 42.06 CHOJNACKI Wiktor SKS Feniks Siedlce 2002 U16 MZ V LDK!
4 12 s 2 42.35 OSTROWSKI Dawid KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ V SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam # BEZ LDK!
5 20 s 2 44.51 KREJNER Mateusz UKS Filipides Teresin 2002 U16 MZ -- LDK!
6 27 s 2 52.23 SZCZYPIŃSKI Franciszek OKS Start Otwock 2004 U14 MZ --
1 2 s 3 38.44 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2651/16 2022
2 13 s 3 42.80 PFÖSTL Tobiasz UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ --
3 17 s 3 43.60 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk # 2002 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!
4 18 s 3 43.66 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
5 26 s 3 48.79 KROGUL Damian SKS Feniks Siedlce 2001 U16 MZ --
1 6 s 4 40.40 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 2002 U16 MZ IV RADKE Karol # Z/2053/15 2021 3 LDK!
2 15 s 4 43.46 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 2002 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał 4 LDK!
3 19 s 4 44.07 JACAK Mateusz OKS Start Otwock 2004 U14 MZ --
4 21 s 4 44.56 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 2002 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał # Z/2948/16 2017 4
5 23 s 4 45.18 LUDWICZAK Mateusz MAL-MKLA Mława 2001 U16 MZ -- SZYMAŃSKI Adam BEZ LDK!
6 24 s 4 45.89 KRAJEWSKI Bartosz MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ --
1 14 s 5 43.35 OLSZEWSKI Bartłomiej MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ --
2 16 s 5 43.52 FERENC Jakub OKS Start Otwock 2003 U14 MZ --
3 22 s 5 45.02 KRUPA Jakub OKS Start Otwock 2004 U14 MZ --
4 25 s 5 47.44 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2022 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:23.60 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2022
2 2 s 1 1:24.23 LADA Kamil GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ --
3 3 s 1 1:25.21 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ --
4 4 s 1 1:25.54 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -- B.D. 3
5 5 s 1 1:27.00 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -- B.D. 3
6 6 s 1 1:27.96 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ --
7 7 s 1 1:29.62 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej # Z/2323/15 2021
8 8 s 1 1:32.55 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U18 MA -- B.D. Z/2052/15 2022
9 9 s 1 1:33.66 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ --
10 10 s 1 1:36.19 MUSZELIK Wiktor AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -- #
11 11 s 1 1:36.85 TOKARSKI Daniel GKS Wilga Garwolin # 2000 U18 MZ --
12 12 s 1 1:46.00 KIELISZEK Piotr UKS Otrębusy 2000 U18 MZ --
1 1 s 2 1:29.66 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!
2 2 s 2 1:30.63 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ III
3 3 s 2 1:33.69 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ IV
4 4 s 2 1:34.14 ŻAKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 2002 U16 MZ IV LDK!
5 5 s 2 1:38.16 WYDMAŃSKI Kacper MUKS Płock 2002 U16 MZ V DOBRZENIAK Jarosław 5 LDK!
6 6 s 2 1:43.25 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk # 2002 U16 MZ --
7 7 s 2 1:47.61 CELIŃSKI Tomasz OKS Start Otwock 2001 U16 MZ --
8 8 s 2 1:50.84 CELIŃSKI Kacper OKS Start Otwock 2002 U16 MZ --
9 9 s 2 1:51.97 KLUSKA Szymon MUKS Płock # 2003 U14 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
10 10 s 2 1:54.17 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa # 2005 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2022
11 11 s 2 1:56.29 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
12 12 s 2 2:00.03 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
13 13 s 2 2:04.00 ZEMBRZUSKI Szymon SKS Feniks Siedlce # 2003 U14 MZ -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:49.99 WEREDA Bartosz MKS Pogoń Siedlce 2001 U16 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2058/15 2016 4
2 2 s 1 2:50.05 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS V WOSIEK Jacek B.D. # Z/5610/15 2022
3 3 s 1 2:53.16 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2001 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
4 4 s 1 2:54.05 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 2001 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2021 3 LDK!
5 5 s 1 2:54.09 WIELECHOWSKI Piotr KS Maków Biega 2001 U16 MZ V #
6 6 s 1 2:59.73 DOBKOWSKI Marcin OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ V
7 7 s 1 3:00.31 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna # 2002 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2022 4 LDK!
8 8 s 1 3:05.56 STACHURA Ignacy MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ --
9 9 s 1 3:10.73 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa # 2003 U14 MZ -- B.D. # Z/2006/18 2021 4
10 10 s 1 3:12.60 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2003 U14 MZ -- LDK!
11 11 s 1 3:16.74 PASIK Jan GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ --
12 12 s 1 3:23.06 DOMAŃSKI Antoni MKS Lesznowola # 2002 U16 MZ -- B.D. Z/1486/17 2018 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:31.90 REDUCH Kacper MUKS Płock 2002 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław BEZ LDK!
1 8 s 2 2:42.48 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ -- LDK!
2 9 s 2 2:42.97 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
3 10 s 2 2:43.29 BARCIKOWSKI Arkadiusz GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ --
4 11 s 2 2:43.90 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 1980 Masters MZ --
5 14 s 2 2:44.64 PAJĄK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1989 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
6 16 s 2 2:50.34 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 1999 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian B.D. # Z/2052/18 2019
7 17 s 2 2:51.42 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
8 18 s 2 2:57.65 ZABORSKI Mateusz SRS Kondycja Piaseczno 1993 Sen MZ -- B.D. BEZ
9 19 s 2 3:01.47 SZCZEPAŃSKI Paweł SRS Kondycja Żabieniec 1998 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata BEZ LDK!
10 20 s 2 3:07.33 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2022
1 1 s 3 2:34.59 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U18 MZ --
2 2 s 3 2:34.78 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2022 2
3 3 s 3 2:36.87 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
4 4 s 3 2:37.40 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ --
5 5 s 3 2:37.50 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Sen MZ --
6 6 s 3 2:37.92 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ --
7 7 s 3 2:41.52 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
8 12 s 3 2:44.47 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
9 13 s 3 2:44.56 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 1999 U18 MZ -- LDK!
10 15 s 3 2:46.57 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
2000 m M
1 s 1 6:52.94 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U16 MZ --
2 s 1 7:07.21 NAROJCZYK Mateusz KS Maków Biega 2001 U16 MZ --
3 s 1 7:14.14 BOGUCKI Bartosz UKS Filipides Teresin 2002 U16 MZ -- LDK!
4 s 1 7:36.42 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 2002 U16 MZ -- RADKE Karol # LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.82 CHUDAK Franciszek
TSHISENSE William
TUROWSKI Jan
ZIELIŃSKI Stanisław
AKL Ursynów Warszawa 2001
2000
2001
2001
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan


OBROCKI Bogdan B.D.
Z/4214/15
Z/4218/15
2022
2022
3

2 2 s 1 50.20 MATEŃKO Wiktor
KWIATKOWSKI Adam
MAŁECKI Adrian
PRZĄDAK Szymon
MKS Durasan Płońsk 2002
2002
2002
2002
U16 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D.
ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert
ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert
, Z/2618/16
, Z/2613/16
, Z/2614/16
, 2022
, 2021
, 2019

BEZ

BEZ
3 3 s 1 51.37 SADOLEWSKI Alan Wiktor
OSTROWSKI Dawid
OLSZEWSKI Bartłomiej
BASTKOWSKI Jakub
MAL-MKLA Mława 2002
2002
2002
2002
U16 MAZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam
SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam

SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam
, Z/3113/16
, 2017
3
BEZ
BEZ
4 4 s 1 51.63 DONACKI Adam
CHOJNACKI Wiktor
PILARSKI Mateusz
RYBAK Daniel
SKS Feniks Siedlce 2002
2002
2002
2001
U16 MAZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał

WYSOCKI Rafał
Z/5559/15
2022
4
4
5 5 s 1 51.82 MAKOS Szymon
ŁUKASIAK Szymon
MAKOS Bartosz
KANIOWSKI Dominik
UKS Herkules Sulejówek 2002
2003
2001
2002
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/1921/16
Z/2216/16
Z/1920/16
2022
2022
2021
BEZ
3
3
W dal M
1 f 1 5.91 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ +0.8 IV DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
2 f 1 5.50 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.0 -- B.D. #
3 f 1 5.30 ZDUŃCZYK Mikołaj UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ +1.8 --
4 f 1 5.24 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa # 2001 U16 MZ +0.6 -- JOBT Andrzej # Z/3951/15 2022
5 f 1 5.09 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ +0.4 --
6 f 1 5.06 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U16 MZ 0.0 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2021 3
7 f 1 4.99 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 2002 U16 MZ -0.2 -- RADKE Karol # Z/2053/15 2021 3 LDK!
8 f 1 4.90 JADCZAK Bartosz UKS MTE Milanówek # 2001 U16 MZ -0.4 --
9 f 1 4.76 OSTROWSKI Dawid KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ +0.3 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam # BEZ LDK!
10 f 1 4.72 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ +1.1 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!
11 f 1 4.61 BASTKOWSKI Jakub MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ +1.2 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3113/16 , 2017 BEZ LDK!
12 f 1 4.47 BURGESS Piotr MTE Milanówek 2002 U16 MZ +1.5 --
13 f 1 4.46 KANIOWSKI Dominik UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ +0.2 --
14 f 1 4.36 OLSZEWSKI Bartłomiej MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ +1.1 --
15 f 1 4.21 CYBULSKI Filip MUKS Płock 2003 U14 MZ +1.3 -- # LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.22 NIEDŹWIECKI Patryk OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ IV #
2 f 1 12.07 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
3 f 1 11.50 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 2001 U16 MZ V
4 f 1 11.44 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ V BOROŃ Adam Z/2535/16 2021 3 LDK!
5 f 1 10.99 UJAZDOWSKI Kamil MKS Pułtusk 2001 U16 MZ V
6 f 1 9.91 BARANOWSKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ --
7 f 1 9.90 KACZMARCZYK Wojciech OKLA Ostrołęka 2002 U16 MZ --
8 f 1 9.80 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ -- LDK!
9 f 1 8.95 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2021 BEZ
10 f 1 8.20 CIEŚLAK Kacper MTE Milanówek 2001 U16 MZ --
11 f 1 5.96 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
12 f 1 5.85 DUBIELECKI Mateusz UKS Otrębusy 2002 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/2051/18 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3184900283813 sekund