Krosno 27.08.2016
Memoriał Kazimierza Świerzowskiego 2016
100 m K
1 s 1 12.93 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U16 PK -1.2 III MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2024 LDK!
2 s 1 13.08 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK -1.2 III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2024 2 LDK!
3 s 1 13.37 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK -1.2 IV
4 s 1 13.82 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U16 PK -1.2 V
5 s 1 13.85 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -1.2 V GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
6 s 1 14.38 DRELICH Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK -1.2 V
7 s 1 14.39 ULIASZ Jolanta KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK -1.2 V SOCHA Tomasz Z/5313/15 2020 3
1 s 2 13.93 GRYBOŚ Diana ULKS Lipinki 2002 U16 MA -2.0 V ŚWIERZOWSKI Tomasz 3 LDK!
2 s 2 14.18 STEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -2.0 V MAZUR Janusz 5 LDK!
3 s 2 14.29 GRYBOŚ Dagmara ULKS Lipinki 2002 U16 MA -2.0 V ŚWIERZOWSKI Tomasz 5 LDK!
4 s 2 14.55 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK -2.0 --
5 s 2 14.55 MATUSZYK Mariola ULKS Lipinki # 2002 U16 MA -2.0 -- LDK!
6 s 2 14.69 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK -2.0 --
7 s 2 14.79 OZIMEK Julia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK -2.0 -- ŻĄDŁO Jacek 4 LDK!
1 s 3 14.97 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U14 PK -0.8 -- SUGIER Krzysztof # 3 LDK!
2 s 3 15.28 MIKRUTA Wiktoria UKS Kobylanka 2003 U14 MA -0.8 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3875/16 2017 5
3 s 3 15.48 STANUCH Dominika UKS Maraton Sękowa 2001 U16 MA -0.8 --
4 s 3 15.57 PTAK Aleksandra ULKS Lipinki 2004 U14 MA -0.8 -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
5 s 3 15.60 SARNECKA Karolina ULKS Lipinki 2004 U14 MA -0.8 -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
6 s 3 15.87 BUCZEK Patrycja LKS Resovia Rzeszów 2003 U14 PK -0.8 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew ŻAK Dariusz BEZ LDK!
7 s 3 17.52 WOJDYLAK Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U14 PK -0.8 -- MIELNIKIEWICZ Lucjan BEZ LDK!
1 s 4 14.26 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.6 V TITTINGER Michał B.D. # Z/2337/16 2024
2 s 4 14.27 KWIECIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.6 V
3 s 4 14.42 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK -1.6 V PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2020 4
4 s 4 14.60 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U16 PK -1.6 --
5 s 4 14.97 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 2002 U16 MA -1.6 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 BEZ
6 s 4 15.41 KRUPA Karolina UKS Maraton Sękowa 2002 U16 MA -1.6 --
7 s 4 15.50 RACHEL Patrycja UKS Maraton Sękowa 2001 U16 MA -1.6 --
1 s 5 14.34 SIBIGA Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U14 PK -3.1 V MATUSZAK Robert # 4 LDK!
2 s 5 14.84 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK -3.1 -- LDK!
3 s 5 15.10 KOPEĆ Gabriela UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK -3.1 -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
4 s 5 15.37 MILCZANOWSKA Anna KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK -3.1 --
5 s 5 15.52 SIUTA Wiktoria LUKS Tytan Ropa 2002 U16 MA -3.1 --
6 s 5 15.53 ŁASZYN Anna UKS Kobylanka 2001 U16 MA -3.1 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3738/16 2016 BEZ
7 s 5 15.65 KAMIŃSKA Martyna UKS Kobylanka 2003 U14 MA -3.1 -- NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy , Z/3873/16 , 2017 BEZ LDK!
8 s 5 15.68 WĘGLOWSKA Julia LKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -3.1 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2542/16 2017 BEZ
1 s 6 12.94 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -2.5 III
2 s 6 13.37 SIEPAK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -2.5 IV
3 s 6 13.80 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno # 1998 U20 SL -2.5 IV KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
4 s 6 13.80 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -2.5 IV
5 s 6 13.86 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -2.5 -- JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
6 s 6 14.09 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK -2.5 --
7 s 6 14.30 KUKLIŃSKA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA -2.5 --
1 s 7 14.07 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -2.7 -- JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
2 s 7 14.10 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 2000 U18 SL -2.7 -- BEDNARCZYK Józef 4
3 s 7 15.02 CZUBEK Anna AZS Łódź # 2000 U18 LD -2.7 --
4 s 7 15.61 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK -2.7 --
300 m K
1 s 1 43.21 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2024 2 LDK!
2 s 1 47.31 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U14 PK V MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
3 s 1 48.14 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK V
4 s 1 49.54 ANTKIEWICZ Natalia MKS Stal Nowa Dęba # 2004 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek ŻAK Dariusz , Z/0609/18 , 2023 LDK!
5 s 1 50.90 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK -- SUGIER Maria B.D. # LDK!
1 s 2 49.05 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
2 s 2 49.07 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK -- # LDK!
3 s 2 49.23 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK -- SUGIER Maria # 4 LDK!
4 s 2 50.82 KAMIŃSKA Martyna UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy , Z/3873/16 , 2017 BEZ LDK!
5 s 2 53.49 BUCHOWICZ Sara UKS Budowlani Nowy Sącz 2003 U14 MA -- #
6 s 2 58.49 PTAK Aleksandra ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
1 s 3 46.37 KRZYŻANOWSKA Julita KKB MOSiR Krosno # 2003 U14 PK IV SOCHA Tomasz Z/4598/15 2021
2 s 3 52.27 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/1460/18 2024 BEZ
3 s 3 53.98 MIKRUTA Wiktoria UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3875/16 2017 5
4 s 3 54.29 ŚLIWA Jessica ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
5 s 3 55.12 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. # Z/3915/16 2024 LDK!
6 s 3 55.53 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/1459/18 2024 BEZ
1 s 4 42.28 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U16 PK II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2024 LDK!
2 s 4 42.57 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK II
3 s 4 43.93 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U16 PK III LDK!
4 s 4 44.75 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK III #
5 s 4 45.83 ZATOR Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK IV
6 s 4 46.37 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U16 PK IV
1 s 5 47.86 DRELICH Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK V
2 s 5 48.29 ULIASZ Jolanta KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/5313/15 2020 3
3 s 5 50.97 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK --
1 s 6 44.47 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK III MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
2 s 6 47.24 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK V
3 s 6 47.76 GRYBOŚ Diana ULKS Lipinki 2002 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz 3 LDK!
4 s 6 48.02 SZUBA Beata KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK V MATUSZAK Robert 4 LDK!
5 s 6 48.22 RZUCIDŁO Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2002 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
6 s 6 48.68 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 2002 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 BEZ
1 s 7 49.38 MATUSZYK Martyna ULKS Lipinki # 2002 U16 MA -- LDK!
2 s 7 49.95 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK -- LDK!
3 s 7 49.97 ŁASZYN Anna UKS Kobylanka 2001 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3738/16 2016 BEZ
4 s 7 50.38 MILCZANOWSKA Anna KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK --
5 s 7 52.30 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3017/16 2023 BEZ LDK!
6 s 7 55.38 SIUTA Wiktoria LUKS Tytan Ropa 2002 U16 MA --
400 m K
1 s 1 56.47 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2024 MM
2 s 1 62.10 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK IV B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
3 s 1 65.02 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 2000 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef 4
600 m K
1 s 1 1:47.14 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK V ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
2 s 1 1:50.12 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U14 PK --
3 s 1 1:56.25 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
4 s 1 1:57.99 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. # Z/3915/16 2024 LDK!
5 s 1 1:58.03 ŚLIWA Jessica ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
6 s 1 1:58.30 GUL Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2005 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan 4 LDK!
7 s 1 2:00.64 PIECHOTA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
1 s 2 1:43.88 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0509/16 2024
2 s 2 1:44.69 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2024 LDK!
3 s 2 1:46.60 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA V GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024
4 s 2 1:47.06 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK V
5 s 2 1:49.53 ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U16 PK V TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2024 BEZ
6 s 2 2:00.58 MILCZANOWSKA Daria KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK -- #
7 s 2 2:01.04 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3017/16 2023 BEZ LDK!
8 s 2 2:03.57 MENTEL Katarzyna UKS Maraton Sękowa 2002 U16 MA --
9 s 2 2:07.95 DEĆ Natalia LUKS Tytan Ropa 2001 U16 MA --
10 s 2 2:10.99 DASZYK Zuzanna KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK --
11 s 2 2:13.17 SOWA Daria KB Krościenko Wyżne 2001 U16 PK --
12 s 2 2:15.48 MARKOWICZ Martyna UKS Kobylanka 2002 U16 MA --
800 m K
1 s 1 2:25.40 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2024 LDK!
2 s 1 2:46.88 JANAS Klaudia KKB MOSiR Krosno 1999 U18 PK --
3 s 1 2:57.05 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL --
1000 m K
1 s 1 3:02.81 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
2 s 1 3:04.60 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
3 s 1 3:05.11 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U16 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
4 s 1 3:06.77 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!
5 s 1 3:07.11 SERWIN Antonina MLUKS Tarnów 2001 U16 MA III LDK!
6 s 1 3:10.73 DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 2001 U16 PK III
7 s 1 3:18.62 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/5361/15 2023 LDK!
8 s 1 3:20.92 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK IV KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3
9 s 1 3:28.24 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2002 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1362/16 2022 BEZ
10 s 1 3:29.46 GARNCARSKA Katarzyna KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK V
11 s 1 3:36.58 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U12 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1193/18 2024 4 LDK!
12 s 1 3:40.93 PRZYBYŁOWICZ Oktawia ULKS Lipinki 2002 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz BEZ LDK!
1500 m K
1 s 1 5:20.54 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U20 PK -- B.D. BEZ
2 s 1 5:20.98 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
200 m pł K
1 s 1 30.48 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.8 II
2 s 1 31.41 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.8 II
3 s 1 31.84 PALUCH Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK -1.8 III MIREK Andrzej Z/2711/16 2016 2
4 s 1 32.69 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U16 PK -1.8 IV LDK!
5 s 1 35.17 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK -1.8 V
1 s 2 33.89 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK -1.3 IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
2 s 2 38.97 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U16 PK -1.3 -- LDK!
3 s 2 41.19 MIKUŁA Aleksandra LKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.3 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2725/16 2016 BEZ
4 s 2 43.52 GIERCZAK Wiktoria LKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.3 --
1 s 3 39.58 SZETELA Zuzanna LKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -1.1 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2730/16 2018 3
2 s 3 42.40 KOTULA Paulina LKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -1.1 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2726/16 2017 BEZ
4x100 m K
1 52.59 SIUCIAK Dominika
WOJTANOWSKA Martyna
JANIK Emilia
GEFERT Karolina
KS Komunalni Sanok 2000
2000
2000
1998
U20 PDK --
JANIK Emilia B.D.
JANIK Emilia
ZAPART Stanisław B.D.
Z/5149/15
Z/5145/15
Z/1593/14
2023
2024
2022

3

2 53.40 MODRAS Gabriela
PALUCH Karolina
GROMADA Karolina
GROMADA Wiktoria
MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002
2002
2001
2002
U16 SWK -- MIREK Andrzej


MIREK Andrzej B.D.
Z/2710/16
Z/2712/16
2021
2021
3

3 58.10 MIKRUTA Wiktoria
KAMIŃSKA Martyna
ŁASZYN Anna
MAZUR Dorota
UKS Kobylanka 2003
2003
2001
2002
U16 MLP -- DZIEDZIAK Jerzy
NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
Z/3875/16
, Z/3873/16
Z/3738/16
Z/3736/16
2017
, 2017
2016
2018
5
BEZ
BEZ
BEZ
4 59.33 MIKUŁA Aleksandra
SZETELA Zuzanna
KOTULA Paulina
KALANDYK Dominika
LKS Resovia Rzeszów 2001
2001
2002
2002
U16 PDK -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew
PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew
PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew
PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew
Z/2725/16
Z/2730/16
Z/2726/16
Z/2745/16
2016
2018
2017
2020
BEZ
3
BEZ
4
5 60.77 KICILIŃSKA Paulina
SIKORA Agnieszka
ŚLIWA Jessica
PRZYBYŁOWICZ Oktawia
ULKS Lipinki 2003
2003
2003
2002
U16 MLP -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D.
WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz
Z/3915/16
Z/3016/16
2024
2022

BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1 1.55 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK III TITTINGER Michał B.D. # Z/2337/16 2024
2 1 1.50 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
3 1 1.35 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 5
4 1 1.35 BREJ Karolina UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2021 4
4 1 1.35 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U16 SK --
6 1 1.30 GRYBOŚ Dagmara ULKS Lipinki 2002 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz 5 LDK!
6 1 1.30 WAŁECKA Jagoda UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK -- MIELNIKIEWICZ Lucjan # BEZ LDK!
8 1 1.20 MENTEL Katarzyna UKS Maraton Sękowa 2002 U16 MA --
  1 NM KRUPA Karolina UKS Maraton Sękowa 2002 U16 MA --
1 2 1.45 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK IV JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
2 2 1.40 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK --
W dal K
1 2 4.99 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U16 PK +0.9 IV
2 2 4.82 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +1.6 IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
2 2 4.84 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +2.6 IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
3 2 4.73 GRYBOŚ Diana ULKS Lipinki 2002 U16 MA +0.3 V ŚWIERZOWSKI Tomasz 3 LDK!
4 2 4.71 GRYBOŚ Dagmara ULKS Lipinki 2002 U16 MA +0.2 V ŚWIERZOWSKI Tomasz 5 LDK!
5 2 4.52 STEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +1.9 V MAZUR Janusz 5 LDK!
6 2 4.41 MATUSZYK Mariola ULKS Lipinki # 2002 U16 MA +0.7 -- LDK!
7 2 4.39 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U16 SK 0.0 --
8 2 4.08 STANUCH Dominika UKS Maraton Sękowa 2001 U16 MA +1.4 --
9 2 4.01 CETNAROWSKA Patrycja LUKS Tytan Ropa 2002 U16 MA 0.0 --
10 2 3.98 RACHEL Patrycja UKS Maraton Sękowa 2001 U16 MA -0.7 --
11 2 3.93 KWIECIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -0.2 --
12 2 3.76 LICHOŃ Julia LUKS Tytan Ropa 2002 U16 MA -0.1 --
13 2 3.62 NOWAK Klaudia LUKS Tytan Ropa 2002 U16 MA -0.1 --
1 3 4.89 DURLAK Ewa UKS Maraton Sękowa 2000 U18 MA +0.9 IV
2 3 4.89 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK +0.3 IV
3 3 4.78 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK +0.1 -- JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
4 3 4.52 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK +0.5 -- JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
5 3 4.50 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -1.3 --
6 3 4.32 CZUBEK Anna AZS Łódź # 2000 U18 LD +1.6 --
W dal strefa K
1 1 4.69 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK 0.0 -- SUGIER Maria B.D. # LDK!
2 1 4.43 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U14 MA 0.0 -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
3 1 4.33 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK 0.0 -- SUGIER Maria # 4 LDK!
4 1 4.08 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 2003 U14 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 5
Kula (3) K
1 10.73 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
2 10.21 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U16 SK IV
3 9.31 PIETRUSZA Natalia UKS Kobylanka 2001 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3740/16 2020 4
4 8.31 BREJ Karolina UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2021 4
5 8.12 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2002 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 8.03 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK -- #
7 7.80 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2001 U16 MA --
8 7.78 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK -- SUGIER Maria # 3 LDK!
9 7.17 NOWAK Klaudia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK --
10 7.10 MORANIEC Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK --
11 6.92 NOWAK Patrycja LUKS Tytan Ropa 2002 U16 MA --
Kula (4) K
1 14.55 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA I #
2 9.45 SERAFIN Sabina CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV B.D. BEZ
3 8.61 ZYCH Izabela CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
4 8.13 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
Dysk (0.75) K
1 32.42 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK IV SUGIER Maria # 3 LDK!
2 25.90 PIETRUSZA Natalia UKS Kobylanka 2001 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3740/16 2020 4
3 22.86 MORANIEC Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK --
4 21.02 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U12 PK -- LDK!
Dysk (1) K
1 33.79 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
2 29.69 SERAFIN Sabina CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV B.D. BEZ
3 24.41 MADEJ Marcelina KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
4 20.47 ZYCH Izabela CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
5 20.41 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL --
Oszczep (500) K
1 31.30 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK V #
Oszczep (600) K
1 23.57 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2001 U16 MA --
100 m M
1 s 1 12.37 ŻYCZYŃSKI Maximilian CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -2.6 V MAZUR Janusz # 3 LDK!
2 s 1 12.57 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -2.6 V LDK!
3 s 1 12.74 DEREŃ Patryk KS Harpagan Tarnobrzeg # 2001 U16 PK -2.6 V STEC Karolina # Z/3627/15 2022 LDK!
4 s 1 13.21 JAMKA Maciej KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK -2.6 --
1 s 2 12.32 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -2.2 V MAZUR Janusz # 3 LDK!
2 s 2 12.54 ŻYTKA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK -2.2 V
3 s 2 12.92 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK -2.2 -- MATUSZAK Robert # 4 LDK!
4 s 2 13.00 OŻÓG Hubert CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -2.2 --
5 s 2 13.33 KUCZAJ Wiktor ULKS Lipinki 2001 U16 MA -2.2 -- LDK!
1 s 3 12.47 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK -2.2 V MATUSZAK Robert 4 LDK!
2 s 3 13.20 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U14 MA -2.2 -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
3 s 3 13.25 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 2002 U16 MA -2.2 -- B.D. # 5 LDK!
4 s 3 13.31 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA -2.2 -- #
5 s 3 13.49 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U16 PK -2.2 -- SOCHA Tomasz # Z/2441/16 2021
6 s 3 13.90 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 2003 U14 MA -2.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz 5 LDK!
7 s 3 14.95 NIEBIESZCZAŃSKI Kacper UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK -2.2 -- LDK!
1 s 4 11.76 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -2.1 IV #
2 s 4 11.90 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -2.1 IV
3 s 4 11.93 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL -2.1 IV KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
4 s 4 12.00 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -2.1 IV B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
5 s 4 12.10 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -2.1 IV
6 s 4 12.39 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -2.1 --
1 s 5 11.98 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK -1.0 IV
2 s 5 12.03 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -1.0 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
3 s 5 12.38 GAJECKI Dawid ULKS Lipinki 2000 U18 MA -1.0 --
4 s 5 12.78 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 2000 U18 MA -1.0 --
5 s 5 12.97 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -1.0 --
6 s 5 13.00 NIEMCZYK Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U18 PK -1.0 --
300 m M
1 s 1 42.12 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno # 2003 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 s 1 43.41 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U14 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
3 s 1 44.68 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz 5 LDK!
4 s 1 45.08 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna # , Z/0878/18 , 2019 5 LDK!
5 s 1 51.84 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2004 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
1 s 2 49.54 NIEBIESZCZAŃSKI Kacper UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U14 PK -- LDK!
2 s 2 54.96 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- LDK!
3 s 2 55.89 GRYGOLEC Miłosz KB Krościenko Wyżne 2006 U12 PK --
4 s 2 55.90 WOŹNIK Jakub KB Krościenko Wyżne 2006 U12 PK --
5 s 2 59.90 PELCZAR Leon KB Krościenko Wyżne 2005 U12 PK --
1 s 3 49.88 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
2 s 3 52.27 ŚWIĄTEK Łukasz ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
1 s 4 39.91 DEREŃ Patryk KS Harpagan Tarnobrzeg # 2001 U16 PK IV STEC Karolina # Z/3627/15 2022 LDK!
2 s 4 41.27 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA V LDK!
3 s 4 42.37 SZKARADEK Stanisław ULKS Lipinki 2001 U16 MA V LDK!
4 s 4 42.66 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA --
5 s 4 44.74 PORADA Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK --
1 s 5 35.91 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- #
2 s 5 36.71 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK --
3 s 5 36.94 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA --
4 s 5 41.86 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA V
5 s 5 43.87 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
400 m M
1 s 1 50.22 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS II
2 s 1 50.57 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ III B.D. #
3 s 1 51.67 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
4 s 1 52.08 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
5 s 1 53.50 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 1998 U20 MA IV KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
  s 1 DNF KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
1 s 2 53.92 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK IV
2 s 2 54.37 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK IV KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
3 s 2 56.13 WIDERA Piotr MCKiS Jaworzno # 2000 U18 SL --
4 s 2 57.65 GAJECKI Dawid ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
5 s 2 61.63 LIS Rafał MCKiS Jaworzno # 2000 U18 SL --
600 m M
1 s 1 1:51.27 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 2004 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3429/19 2021 BEZ
2 s 1 1:53.71 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
3 s 1 1:55.73 ŚWIĄTEK Łukasz ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- WOJNA Anna # BEZ LDK!
4 s 1 2:05.97 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- LDK!
1 s 2 1:34.63 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK IV B.D. #
2 s 2 1:35.70 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 2001 U16 PK V GUZIK Paweł # Z/4594/15 2024 4
3 s 2 1:36.16 KŁOS Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
4 s 2 1:36.72 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK V
5 s 2 1:39.35 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U16 PK V LDK!
6 s 2 1:43.22 SZKARADEK Stanisław ULKS Lipinki 2001 U16 MA -- LDK!
7 s 2 1:47.80 KOCHANOWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK -- LDK!
8 s 2 1:49.64 KRETOWICZ Wiktor UKS Maraton Sękowa 2001 U16 MA --
800 m M
1 s 1 1:57.32 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
2 s 1 2:02.92 GĘSIAK Wojciech KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK IV
3 s 1 2:10.15 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 1999 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/2564/15 2018 4
4 s 1 2:15.86 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
5 s 1 2:18.64 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK --
6 s 1 2:21.76 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U18 PK --
  s 1 DNF PABISZ Mirosław KKB MOSiR Krosno 1994 U23 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/0388/12 2020 3
1000 m M
1 s 1 2:29.30 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U18 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
2 s 1 2:35.00 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/0469/15 2020
3 s 1 2:36.82 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2024
4 s 1 2:37.11 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK II
5 s 1 2:40.92 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
6 s 1 2:48.24 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK IV B.D.
7 s 1 2:49.77 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK IV
8 s 1 2:51.19 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK V KATAN Wacław Z/2971/15 2024 3
9 s 1 2:52.17 TERESZKIEWICZ Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK -- B.D. LASSOTA Lesław , Z/2668/15 , 2024 LDK!
10 s 1 2:56.53 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U16 MA V KLIMEK Józef B.D. # Z/0506/16 2019
11 s 1 3:03.79 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
12 s 1 3:08.55 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK -- KOWAL Piotr B.D. # Z/3739/16 2024
13 s 1 3:12.20 ŚLĘZAK Sebastian MKS Stal Nowa Dęba 2003 U14 PK -- # LDK!
1500 m M
1 s 1 4:01.44 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
2 s 1 4:23.15 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK --
3 s 1 4:33.53 KURZYDŁO Krystian KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --
  s 1 DNF PABISZ Mirosław KKB MOSiR Krosno 1994 U23 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/0388/12 2020 3
200 m pł M
1 s 1 27.85 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -1.9 III LDK!
2 s 1 28.26 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -1.9 --
3 s 1 32.07 KUCZAJ Wiktor ULKS Lipinki 2001 U16 MA -1.9 -- LDK!
4 s 1 33.62 SZUDY Eryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -1.9 -- LDK!
5 s 1 34.01 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK -1.9 -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
4x100 m M
1 44.56 UNGAR Grzegorz
OPOCKI Michał
KUBALA Kamil
RÓŻAŃSKI Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998
1998
1999
1998
U20 MLP --

B.D. GIZA Andrzej
, Z/4801/15
, 2021

2 46.44 ŻYCZYŃSKI Maximilian
OŻÓG Hubert
ŻYCZYŃSKI Tomasz
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów 2002
2001
2002
2002
U16 PDK -- MAZUR Janusz

MAZUR Janusz
MAZUR Janusz B.D.
Z/2338/16
2024
3
3

3 47.04 ŻYTKA Jakub
KOMAŃSKI Albert
KURDYŁA Dawid
SCHMIDT Michał
KS Komunalni Sanok 2001
2000
2000
2001
U18 PDK --
MAZUR Janusz B.D.

Z/5152/15
2024

4 47.11 DUBIS Seweryn
KULIGA Marcin
CZECH Adrian
GĘSIAK Kacper
KKB MOSiR Krosno 1998
1997
1997
2000
U20 PDK --
SOCHA Tomasz B.D.

KATAN Wacław B.D.
Z/0509/13
Z/6400/15
2020
2018
2

5 48.24 KUCZAJ Wiktor
FRĄCZEK Patryk
GAJECKI Dawid
SZKARADEK Stanisław
ULKS Lipinki 2001
2001
2000
2001
U18 MLP --


6 48.80 LIS Rafał
WIDERA Piotr
BACA Szymon
KUZAK Piotr
KS Energetyk Jaworzno 2000
2000
1999
1997
U20 SLK --

BEDNARCZYK Józef
KUZAK Piotr KUZAK Piotr
Z/1465/17
Z/1205/14
2018
2024
4
2
Wzwyż M
1 1 1.60 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
2 1 1.45 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
3 1 1.35 SZUDY Eryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -- LDK!
4 1 1.35 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U14 PK -- SAMAGALSKI Tomasz B.D. # Z/3742/16 2024
5 1 1.30 RZEPKA Bartosz UKS Kobylanka 2003 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
1 2 2.10 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK I B.D. 1
2 2 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2024
3 2 1.75 LABUT Paweł KS AZS AWF Kraków 1987 Sen MA --
4 2 1.60 SALAMAK Mikołaj KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --
5 2 1.55 GORTYCH Damian KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
6 2 1.50 HAJDUK Jakub UKS Maraton Sękowa 2000 U18 MA --
W dal M
1 2 5.72 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK +0.6 V
2 2 5.26 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 2002 U16 MA +0.1 -- B.D. # 5 LDK!
3 2 4.78 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U16 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz # Z/2441/16 2021
1 3 7.07 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +0.1 II
2 3 6.63 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1994 U23 MA -0.3 III B.D. 2
3 3 6.57 GUMIELA Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 1998 U20 PK -0.7 III B.D.
4 3 6.37 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL -0.4 III
5 3 5.50 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL 0.0 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
6 3 5.39 SZAREK Kacper UKS Maraton Sękowa 2000 U18 MA 0.0 --
7 3 5.07 HAJDUK Jakub UKS Maraton Sękowa 2000 U18 MA -1.4 --
W dal strefa M
1 1 5.23 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno # 2003 U14 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 1 4.53 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 2004 U14 MA 0.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna # , Z/0878/18 , 2019 5 LDK!
3 1 4.08 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 2004 U14 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3429/19 2021 BEZ
4 1 4.07 RZEPKA Bartosz UKS Kobylanka 2003 U14 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
Kula (5) M
1 1 12.10 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK V
2 1 11.71 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U16 PK V ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2022 2 LDK!
3 1 10.40 GODEK Jakub KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK --
4 1 9.90 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków # 2001 U16 MA --
5 1 9.31 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK --
6 1 8.90 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U14 PK -- SAMAGALSKI Tomasz B.D. # Z/3742/16 2024
7 1 8.75 MAŁYSA Filip KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK --
8 1 8.53 KRETOWICZ Wiktor UKS Maraton Sękowa 2001 U16 MA --
9 1 7.80 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 2002 U16 MA -- B.D. # 5 LDK!
10 1 6.85 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz BEZ LDK!
1 2 13.45 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL IV #
2 2 11.76 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
3 2 11.52 ROJEK Szymon MKS Stal Nowa Dęba 2000 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/6404/15 2018 BEZ
4 2 11.30 DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
5 2 10.70 BACA Szymon MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
6 2 10.56 DŁUŻYŃSKI Piotr MKS Stal Nowa Dęba 2000 U18 PK --
Kula (7.26) M
1 13.01 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL III
2 11.20 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 1992 Sen PK -- WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
3 11.11 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 1994 U23 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
4 6.01 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 1993 Sen MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2291/19 2023 BEZ
Dysk (1) M
1 39.80 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK IV
2 35.29 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK V
3 30.20 ŻAK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK --
4 22.82 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 2003 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 32.12 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- #
2 29.61 DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
3 26.31 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
Dysk (2) M
1 36.74 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL III
2 34.21 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 1992 Sen PK -- WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
3 31.34 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 1994 U23 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
4 16.68 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 1993 Sen MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2291/19 2023 BEZ
Oszczep (600) M
1 44.27 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków # 2001 U16 MA IV
2 36.68 PANKIEWICZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U16 PK -- LDK!
3 28.26 GODEK Jakub KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK --
Oszczep (700) M
1 43.44 KWAŚNIAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
2 42.03 BACA Szymon MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
3 31.71 KARBOWNICZYN Hubert UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4739940166473 sekund