Bielsko-Biała 10.09.2016
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2016
100 m K
1 1 e 1 12.74 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL -1.4 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 3 e 1 13.31 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -1.4 IV B.D.
3 16 e 1 14.28 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.4 V CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
4 30 e 1 14.90 MAJEWSKA Sandra niest. Katowice # 2001 U16 SL -1.4 -- JUSTYNIAK Joanna B.D. , Z/3475/15 , 2016 5 LDK!
5 31 e 1 15.04 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -1.4 --
6 34 e 1 15.58 KRZYWONOS Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -1.4 --
1 2 e 2 13.21 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL -2.2 IV BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
2 4 e 2 13.46 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -2.2 IV LAMCH Mariola 3 LDK!
3 8 e 2 13.70 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -2.2 IV
4 12 e 2 13.87 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL -2.2 V
5 19 e 2 14.41 KRZOSA Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL -2.2 V
6 21 e 2 14.50 RYSZKA Edyta TL ROW Rybnik 2001 U16 SL -2.2 V LDK!
7 27 e 2 14.64 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL -2.2 --
8 32 e 2 15.14 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -2.2 -- CIUK Marek # Z/3210/16 2019 4 LDK!
1 7 e 3 13.51 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL -2.2 IV #
2 10 e 3 13.77 DˇBROWSKA Daria TL ROW Rybnik 2002 U16 SL -2.2 IV LDK!
3 18 e 3 14.40 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -2.2 V
4 22 e 3 14.51 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -2.2 --
5 26 e 3 14.60 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U16 SL -2.2 -- LDK!
6 28 e 3 14.82 KUBAN Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -2.2 --
7 33 e 3 15.27 KARPOWICZ Adela TL ROW Rybnik 2002 U16 SL -2.2 --
1 5 e 4 13.46 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL -0.5 IV
2 11 e 4 13.85 SKRZYPCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -0.5 V LDK!
3 14 e 4 13.91 CZOPEK Weronika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP -0.5 V #
4 15 e 4 13.95 KOWALSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -0.5 V
5 20 e 4 14.45 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -0.5 V LDK!
6 23 e 4 14.51 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -0.5 -- HOMA Wioleta 5 LDK!
7 24 e 4 14.56 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL -0.5 --
8 29 e 4 14.87 HAŁAS Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -0.5 --
1 6 e 5 13.49 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U16 SL -1.0 IV
2 9 e 5 13.71 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U14 SL -1.0 IV
3 13 e 5 13.87 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2001 U16 SL -1.0 V JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
4 17 e 5 14.40 TATARA Angelika MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -1.0 V
5 25 e 5 14.56 GOFRON Żaneta MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -1.0 -- LDK!
1 f 1 12.69 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL -3.5 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 f 1 13.19 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL -3.5 III BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
3 f 1 13.26 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -3.5 IV LAMCH Mariola 3 LDK!
4 f 1 13.39 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -3.5 IV B.D.
5 f 1 13.51 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL -3.5 IV #
6 f 1 13.68 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -3.5 IV
7 f 1 13.82 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U16 SL -3.5 V
8 f 1 13.87 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL -3.5 V
300 m K
1 1 s 1 41.77 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II #
2 2 s 1 42.48 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL II #
3 3 s 1 43.12 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL III
4 5 s 1 44.13 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL III LDK!
5 6 s 1 44.46 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL III
6 7 s 1 44.72 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL III
7 9 s 1 45.83 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U16 SL IV # LDK!
8 11 s 1 45.98 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP IV B.D. # LDK!
1 8 s 2 44.87 KUBICZ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III
2 10 s 2 45.89 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV
3 13 s 2 46.08 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
  s 2 DNF HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -- OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej # , Z/0693/16 , 2022 LDK!
  s 2 DQ JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL --
1 4 s 3 43.98 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
2 12 s 3 46.05 SLOTTA Julia LUKS Podium Kup 2002 U16 OP IV DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
3 14 s 3 46.29 ROSÓŁ Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV
4 15 s 3 46.43 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U16 SL IV B.D. B.D.
5 17 s 3 46.93 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
5 17 s 3 46.93 KULBAT Agata CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL V LAMCH Mariola # BEZ LDK!
7 19 s 3 48.11 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!
1 16 s 4 46.78 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL V
2 20 s 4 49.42 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
3 21 s 4 49.59 JANKOWSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U16 OP --
4 22 s 4 49.60 GAJNY Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
5 23 s 4 53.85 JAKUBCZAK Aneta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
6 24 s 4 54.64 GRZE¦KOWIAK Emilia MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- #
600 m K
1 1 s 1 1:36.68 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
2 2 s 1 1:40.22 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III
3 3 s 1 1:40.52 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL III
4 4 s 1 1:40.96 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL III
5 5 s 1 1:43.12 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV #
6 6 s 1 1:45.57 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV
7 7 s 1 1:46.82 JUNIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
8 10 s 1 1:51.46 KOWALSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- LDK!
1 8 s 2 1:48.46 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U16 SL V
2 9 s 2 1:51.11 GAMROTEK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
3 11 s 2 1:53.77 LIBERKOWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- B.D.
4 12 s 2 1:59.53 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2020 BEZ
5 13 s 2 2:09.27 WALECZEK Agata MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:03.86 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL III LDK!
2 2 s 1 3:04.56 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2021 3
3 3 s 1 3:04.70 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
4 4 s 1 3:04.91 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
5 5 s 1 3:06.24 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III
6 7 s 1 3:09.54 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U16 SL III CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
7 8 s 1 3:10.81 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
8 9 s 1 3:11.13 ZIENTEK Martyna LKS Pszczyna 2002 U16 SL III
9 10 s 1 3:11.39 SZULIK Dominika KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL III
10 13 s 1 3:15.97 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL IV
11 14 s 1 3:18.20 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL IV LDK!
1 6 s 2 3:09.16 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 4 LDK!
2 11 s 2 3:12.00 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
3 12 s 2 3:15.57 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV JONDA Czesław Z/4241/15 2022 3
4 15 s 2 3:18.30 ZAHRAJ Adrianna LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL IV
5 16 s 2 3:20.53 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV B.D. 4
6 17 s 2 3:20.63 FRANKOWSKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
7 18 s 2 3:22.02 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
8 19 s 2 3:22.06 PALA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL IV
9 20 s 2 3:35.81 BARCIK Julia MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.37 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -0.4 II GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2022
2 3 e 1 13.10 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.4 IV
3 4 e 1 13.28 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -0.4 IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
4 6 e 1 13.45 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -0.4 IV B.D.
5 9 e 1 14.64 PIONTEK Klaudia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP -0.4 V
6 12 e 1 14.96 FORMA Angelika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
7 13 e 1 15.96 TABORSKA Adrianna UKS-MOS Opole 2001 U16 OP -0.4 -- B.D.
1 2 e 2 12.58 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -0.9 III
2 5 e 2 13.44 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -0.9 IV #
3 7 e 2 13.80 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP -0.9 IV # LDK!
4 8 e 2 14.07 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL -0.9 V BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
5 10 e 2 14.75 GRELA Agata MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U16 SL -0.9 V
6 11 e 2 14.87 KONDERLA Natalia niest. Katowice # 2001 U16 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna B.D. , Z/3472/15 , 2016 5 LDK!
7 14 e 2 16.00 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -0.9 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. # Z/0747/16 2022 LDK!
8 15 e 2 16.32 ŻUKOWSKA Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -0.9 -- LDK!
1 f 1 12.32 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -1.4 II GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2022
2 f 1 12.69 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -1.4 III
3 f 1 13.14 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -1.4 IV
4 f 1 13.34 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -1.4 IV #
5 f 1 13.35 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -1.4 IV B.D.
6 f 1 13.54 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP -1.4 IV # LDK!
7 f 1 14.20 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL -1.4 V BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
8 f 1 19.78 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -1.4 -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 30.23 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +0.2 II GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2022
2 2 s 1 31.21 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +0.2 II
3 4 s 1 32.64 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +0.2 IV LDK!
4 7 s 1 33.52 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL +0.2 IV B.D.
5 11 s 1 35.15 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +0.2 V
6 12 s 1 36.04 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP +0.2 -- # LDK!
7 15 s 1 37.54 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.2 --
1 6 s 2 33.03 PIONTEK Klaudia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP -0.1 IV
2 9 s 2 34.50 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -0.1 V DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
3 10 s 2 34.97 STAŃCZYK Julia LUKS Namysłów # 2002 U16 OP -0.1 V #
4 14 s 2 37.49 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -0.1 -- #
1 3 s 3 32.62 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -1.1 IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 5 s 3 32.98 CHUDZIK Justyna UKS-MOS Opole 2001 U16 OP -1.1 IV LDK!
3 8 s 3 34.23 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -1.1 V #
4 13 s 3 36.09 KONDERLA Natalia niest. Katowice # 2001 U16 SL -1.1 -- JUSTYNIAK Joanna B.D. , Z/3472/15 , 2016 5 LDK!
5 16 s 3 39.02 PASOŃ Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL -1.1 --
4x100 m K
1 1 s 1 51.26 KOWALSKA Nicole
OGÓROWSKA Wiktoria
OGÓROWSKA Natalia
TUCKA Dominika
MOS CSiR D±browa Górnicza 2002
2001
2001
2001
U16 SLK --
B.D.
B.D.


2 2 s 1 51.91 BARTOLEWSKA Julia
ŻYGADŁO Oliwia
KULBAT Agata
SKRZYPCZYK Marta
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2002
U16 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
Z/3020/16
2021
2
3
BEZ
3 4 s 1 53.75 MUC Julia
KOWOLIK Dagmara
NOWAK Wiktoria
SZCZYRBA Ewa
MKS-MOSM Bytom 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


4 5 s 1 53.87 BIAŁEK Kinga
PAZERA Wiktoria
BOROWIECKA Julia
BRACKA Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001
2002
2001
2002
U16 SLK --


5 7 s 1 54.06 SICHMA Agnieszka
GAMROTEK Natalia
GRELA Agata
GŁOMBIK Sonja
MKS-SMS Victoria Racibórz 2001
2001
2002
2001
U16 SLK --


6 9 s 1 56.48 PIˇTEK Anna
GRĘDA Oliwia
LIGĘZA Gabriela
GOFRON Żaneta
LUKS Zabrzeg 2002
2001
2001
2002
U16 SLK -- HOMA Wioleta


5
1 3 s 2 52.99 WARMIŃSKA Klaudia
SOBIK Natalia
POLAK Julia
DˇBROWSKA Daria
TL ROW Rybnik 2001
2002
2001
2002
U16 SLK -- CIEPŁAK Maciej B.D.

OLSZAR Michał B.D.
Z/3456/15
Z/3464/15
2022
2023


2 6 s 2 53.89 KIEŁKOWSKA Emilia
KRZOSA Aleksandra
MACHOWICZ Agnieszka
RACHAŃSKA Natalia
MKS Iskra Pszczyna 2001
2001
2001
2001
U16 SLK -- BIELA Marek B.D.


Z/4607/15
2022

3 8 s 2 55.04 KUBICZ Maja
KRAWCZYK Adrianna
MARCZEWSKA Ewa
JEZIAK Wiktoria
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2002
U16 SLK --
LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek
Z/3211/16
Z/3210/16
2020
2019
BEZ
2
4
4 10 s 2 56.81 FELDMAN Emilia
KLONZ Agnieszka
POLANOWSKA Monika
LISOWICKA Aleksandra
LUKS Podium Kup 2002
2002
2002
2001
U16 OPL --


5 11 s 2 57.54 GAJNY Natalia
TURKOWSKA Alicja
PASOŃ Wiktoria
JAKUBCZAK Aneta
KS Sprint Bielsko-Biała 2002
2001
2001
2001
U16 SLK --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RACHAŃSKA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
2 2 f 1 1.50 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL IV
3 3 f 1 1.45 KUŃKA Marta UKS-MOS Opole 2002 U16 OP IV # LDK!
4 4 f 1 1.45 CEMBALA Elżbieta KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL IV
5 5 f 1 1.40 GŁOMBIK Sonja MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V
6 6 f 1 1.40 CHUDZIK Justyna UKS-MOS Opole 2001 U16 OP V LDK!
7 7 f 1 1.40 POLANOWSKA Monika LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V # LDK!
8 8 f 1 1.40 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V
9 9 f 1 1.35 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. # Z/0747/16 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 TABORSKA Adrianna UKS-MOS Opole 2001 U16 OP -- B.D.
11 11 f 1 1.35 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
12 12 f 1 1.30 JANKOWSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U16 OP --
13 13 f 1 1.30 KOCIERZ Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/6024/15 2016 BEZ
  f 1 NM STAŃCZYK Julia LUKS Namysłów # 2002 U16 OP -- #
Tyczka K
1 1 f 1 3.00 MUSIAŁ Julia MKS Ustroń 2002 U16 SL II
2 2 f 1 2.90 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U16 SL III #
3 3 f 1 2.50 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U16 SL IV #
W dal K
1 1 f 1 5.06 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL 0.0 IV
2 2 f 1 4.84 SICHMA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL -0.9 IV
3 3 f 1 4.51 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.1 V
4 4 f 1 4.39 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.3 -- BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
5 5 f 1 4.28 KLONZ Agnieszka LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -0.5 -- #
6 6 f 1 4.21 SLOTTA Julia LUKS Podium Kup 2002 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
7 7 f 1 4.14 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP -1.4 -- #
8 8 f 1 3.80 ŻUKOWSKA Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -0.7 -- LDK!
9 9 f 1 3.66 FELDMAN Emilia LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -1.2 -- #
10 10 f 1 3.56 LISOWICKA Aleksandra LUKS Podium Kup 2001 U16 OP -0.2 --
11 11 f 1 3.53 KRAWCZYK Agata MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.70 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.21 MITRĘGA Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL III
3 3 f 1 11.10 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP III # LDK!
4 4 f 1 11.08 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
5 5 f 1 10.19 BILNIK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV
6 6 f 1 10.03 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
7 7 f 1 9.39 KASZNIA Karolina LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL V B.D. Z/3171/16 2016 5
8 8 f 1 9.20 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
9 9 f 1 9.16 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
10 10 f 1 9.07 KUZAJ Paulina LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V #
11 11 f 1 9.07 PIETRZAK Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
12 12 f 1 8.86 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP V # LDK!
13 13 f 1 8.68 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
14 14 f 1 8.34 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.34 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2020 3
2 2 f 1 29.82 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
3 3 f 1 29.49 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP IV # LDK!
4 4 f 1 26.90 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
5 5 f 1 26.08 BILNIK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
6 6 f 1 25.23 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn-KoĽle # 2002 U16 OP V # LDK!
7 7 f 1 25.07 PIETRZAK Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
8 8 f 1 24.43 STRASZ Aleksandra MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V
9 9 f 1 21.82 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
10 10 f 1 21.34 WEKLICZ Alina MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP -- SACZKO Andrzej BEZ LDK!
11 11 f 1 21.20 KUŃKA Marta UKS-MOS Opole 2002 U16 OP -- # LDK!
12 12 f 1 20.92 BARTKÓW Dominika LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- #
13 13 f 1 19.45 CYROL Katarzyna MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL --
14 14 f 1 19.25 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U16 SL -- #
15 15 f 1 17.93 LENSKA Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
  f 1 NM BALDYS Weronika UKS-MOS Opole 2001 U16 OP -- LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 38.46 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2020 3
2 2 f 1 34.82 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
3 3 f 1 30.75 DAWIDOWICZ Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/4491/15 2016 BEZ
4 4 f 1 27.83 HAUZER Oliwia Elżbieta LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1023/15 2016 5
5 5 f 1 21.88 BARTKÓW Dominika LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- #
6 6 f 1 21.74 GRABOWY Gabriela LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # BEZ LDK!
7 7 f 1 21.62 KOLOMPAR Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
8 8 f 1 19.90 KUZAJ Paulina LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- #
9 9 f 1 15.77 KOCIERZ Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/6024/15 2016 BEZ
10 10 f 1 15.45 WEKLICZ Alina MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP -- SACZKO Andrzej BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.88 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
2 2 f 1 30.80 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP V # LDK!
3 3 f 1 29.12 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V B.D.
4 4 f 1 26.98 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL --
5 5 f 1 25.58 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
6 6 f 1 24.03 DAWIDOWICZ Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4491/15 2016 BEZ
7 7 f 1 22.84 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 21.47 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
9 9 f 1 20.06 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
10 10 f 1 12.13 KOLOMPAR Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:47.92 PECZYŃSKA Nikola LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/6028/15 2017 BEZ
2 2 s 1 19:22.21 MISIŃSKA Weronika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
3 3 s 1 20:52.69 BEREZA Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
4 4 s 1 21:22.88 KRUPSKA Julia LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2464/15 2016 BEZ
5 5 s 1 21:25.05 OTRĘBA Julia CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL --
6 6 s 1 22:12.52 KUBIS Katarzyna LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- #
7 7 s 1 22:45.28 JUZWA Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # BEZ LDK!
8 8 s 1 22:47.57 KUZIOR Weronika LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/6026/15 2016 BEZ
9 9 s 1 23:39.64 KLAMPKO Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/6022/15 2016 BEZ
10 10 s 1 25:56.84 RYMARZ Joanna LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1960/16 , 2017 BEZ LDK!
  s 1 DNF KASPRZYK Katarzyna LUKS Podium Kup # 2002 U16 OP --
100 m M
1 1 e 1 11.43 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.6 III B.D. # Z/4779/15 2022 II
2 3 e 1 11.84 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.6 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
3 11 e 1 12.50 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U16 SL -0.6 V MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
4 15 e 1 12.77 WIERTELORZ Jakub LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL -0.6 -- HOMA Wioleta Z/3629/16 2016 5
5 16 e 1 12.85 ZWOLIŃSKI Michał GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -0.6 --
6 21 e 1 13.34 SMOLAREK Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U16 SL -0.6 --
1 2 e 2 11.68 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.9 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
2 5 e 2 12.05 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL -0.9 IV #
3 10 e 2 12.46 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -0.9 V KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2022
4 12 e 2 12.51 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -0.9 V JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
5 20 e 2 13.31 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -0.9 --
6 23 e 2 13.62 KOSOWSKI Mariusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -0.9 --
7 25 e 2 14.04 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -0.9 --
1 4 e 3 11.90 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -2.4 IV
2 8 e 3 12.39 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -2.4 V
3 13 e 3 12.67 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL -2.4 V
4 14 e 3 12.68 KIRSZNIOK Radosław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -2.4 V LDK!
5 22 e 3 13.61 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -2.4 -- #
6 24 e 3 13.81 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -2.4 --
1 6 e 4 12.15 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL -2.6 IV
2 7 e 4 12.37 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -2.6 V FOJCIK Dorota Z/3618/16 2021 3 LDK!
3 9 e 4 12.39 WARZYSZYŃSKI Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -2.6 V
4 17 e 4 12.91 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U16 SL -2.6 -- #
5 18 e 4 13.04 GLOS Michał LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL -2.6 --
6 19 e 4 13.05 SIUDA Krzysztof SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -2.6 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
7 26 e 4 15.47 URBAŃCZYK Andrzej LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL -2.6 --
1 f 1 11.41 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -2.6 III B.D. # Z/4779/15 2022 II
2 f 1 11.47 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -2.6 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
3 f 1 11.72 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -2.6 III
4 f 1 11.77 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -2.6 IV KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
5 f 1 12.04 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL -2.6 IV
6 f 1 12.12 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL -2.6 IV #
7 f 1 12.30 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -2.6 V FOJCIK Dorota Z/3618/16 2021 3 LDK!
8 f 1 12.38 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -2.6 V
300 m M
1 1 s 1 35.95 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
2 2 s 1 36.63 ¦LUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL II
3 3 s 1 37.54 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U16 LU III MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
4 4 s 1 37.84 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL III B.D. # LDK!
5 5 s 1 38.17 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL III BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
6 6 s 1 38.57 ŻUKOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U16 SL III JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
  s 1 DNF POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U16 OP -- POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
1 7 s 2 38.96 KOPICZKO Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL III LDK!
2 8 s 2 39.46 HULBÓJ Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
3 9 s 2 39.95 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL IV
4 10 s 2 42.26 CEMPLA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
5 11 s 2 43.44 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:33.07 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
2 2 s 1 1:33.80 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
3 3 s 1 1:34.29 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV # LDK!
4 5 s 1 1:36.70 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów # 2002 U16 OP V LDK!
5 7 s 1 1:37.50 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
6 9 s 1 1:37.87 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL V
1 4 s 2 1:36.61 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V
2 6 s 2 1:36.72 CYROŃ Krystian MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
3 8 s 2 1:37.82 WEJWODA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
4 10 s 2 1:40.40 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:41.93 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
2 2 s 1 2:43.79 GREŃ Radosław UKS Brenna Górki 2001 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2850/15 2017 BEZ
3 3 s 1 2:45.44 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV #
4 4 s 1 2:47.83 KU¦ Kamil TS AKS Chorzów 2001 U16 SL IV
5 5 s 1 2:55.88 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL V
6 6 s 1 3:02.13 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # 3 LDK!
7 7 s 1 3:03.49 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
8 8 s 1 3:04.12 PLATA Dawid LUKS MGOKSiR Korfantów # 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/2728/16 2019 BEZ
9 9 s 1 3:04.89 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
10 10 s 1 3:05.03 SŁONKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL --
11 11 s 1 3:07.66 PODGÓRSKI Szymon LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1966/16 , 2017 BEZ LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:12.03 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2021 LDK!
2 2 s 1 6:16.67 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2021 2 LDK!
3 3 s 1 6:17.13 PIERZYNA Jakub LUKS MGOKSiR Korfantów # 2001 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/2729/16 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 6:24.07 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik # 2001 U16 SL V
5 5 s 1 6:37.17 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V
6 6 s 1 6:40.76 NOWAK Patryk MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
7 7 s 1 6:44.78 WALCZAK Sebastian LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1382/16 2016 BEZ
8 8 s 1 6:52.42 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- # LDK!
9 9 s 1 6:54.53 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U16 SL --
10 10 s 1 7:11.49 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
  s 1 DNF KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
110 m pł MŁ M
1 f 1 15.70 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP +1.9 II SACZKO Andrzej # 2 LDK!
2 f 1 16.10 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U16 SL +1.9 III JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
3 f 1 16.23 PANEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP +1.9 III SACZKO Andrzej 4 LDK!
4 f 1 16.65 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.9 III
5 f 1 16.75 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +1.9 III
6 f 1 17.38 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL +1.9 IV ROLAK Dorota # Z/3197/16 2022 2
7 f 1 17.45 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2001 U16 OP +1.9 IV LDK!
8 f 1 17.60 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów # 2001 U16 OP +1.9 IV GLOWACKI Leszek # Z/3318/15 2020 3
9 f 1 18.05 POLEWAJCZYK Adam MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP +1.9 V
200 m pł M
1 1 s 1 27.70 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U16 SL -1.1 III JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
2 3 s 1 28.25 PAWŁOWSKI Filip LUKS Namysłów # 2001 U16 OP -1.1 III #
3 4 s 1 28.50 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.1 IV LAMCH Mariola # 4 LDK!
4 5 s 1 28.61 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.1 IV LAMCH Mariola 4 LDK!
5 10 s 1 30.45 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -1.1 V ROLAK Dorota # Z/3197/16 2022 2
6 12 s 1 30.68 JĘDRUSIAK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL -1.1 --
  s 1 DQ BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP -1.1 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
1 9 s 2 30.08 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U16 SL 0.0 V #
2 13 s 2 30.80 BOCHENEK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna 5 LDK!
3 15 s 2 31.32 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL 0.0 --
4 17 s 2 32.57 GOLLY Markus MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP 0.0 -- LDK!
5 18 s 2 33.28 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
6 19 s 2 34.81 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 2001 U16 SL 0.0 --
1 8 s 3 29.60 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL 0.0 V HOMA Wioleta 3 LDK!
2 14 s 3 31.04 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej 2 LDK!
3 16 s 3 31.62 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL 0.0 --
4 20 s 3 35.23 KILKA Michał MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP 0.0 -- LDK!
5 22 s 3 38.82 BITNER Jan CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL 0.0 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
1 2 s 4 27.74 KORNA¦ Karol MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP +0.4 III SACZKO Andrzej 3 LDK!
2 6 s 4 29.12 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP +0.4 IV B.D. #
3 7 s 4 29.49 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U16 SL +0.4 V MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
4 11 s 4 30.61 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2001 U16 OP +0.4 -- LDK!
5 21 s 4 37.18 GIBAS Dawid MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP +0.4 -- SACZKO Andrzej BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.92 WARZYSZYŃSKI Kacper
SOWA Karol
BE¦KA Dominik
¦LUSAREK Kacper
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --
CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
Z/3837/15
2019
2
4
2 3 s 1 48.21 JĘDRUSIAK Paweł
HULBÓJ Paweł
ŻYŁA Rafał
GRZEGORZEWICZ Patryk
MKS-SMS Victoria Racibórz 2001
2001
2002
2002
U16 SLK --

ŁO¦ Dariusz B.D.
MORKA Piotr
Z/0305/16
Z/0303/16
2022
2022


  s 1 DQ KIRSZNIOK Radosław
PTAK Bartosz
MROZOWSKI Sebastian
KORUS Kacper
MKS-MOSM Bytom 2002
2001
2002
2001
U16 SLK --


  s 1 DQ KOPICZKO Bartosz
KOZŁOWSKI Jakub
SZYCHTA Krzysztof
KAZANECKI Dawid
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002
2002
2001
2002
U16 SLK --
B.D.


1 2 s 2 46.20 BŁAŻEJOWSKI Mateusz
PARAFINIUK Mateusz
KULESZA Oktawiusz
TARADAJ Bartosz
MKS-MOS Katowice 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/5732/15
2022

2 4 s 2 50.82 CIE¦LAK Dawid
KOSOWSKI Kamil
GARUS Kamil
LIZUREJ Kacper
RMKS Rybnik 2001
2001
2002
2001
U16 SLK --

FOJCIK Dorota
Z/3618/16
2021
3
3 5 s 2 51.25 DUTKIEWICZ Jakub
ŁAWNICZAK Aleksander
PLATA Dawid
JANAS Kamil
LUKS Podium Kup 2002
2001
2001
2001
U16 OPL --

ŻABIŃSKI Mariusz
Z/2728/16
2019
BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP III SACZKO Andrzej # 2 LDK!
2 2 f 1 1.85 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP III SACZKO Andrzej 3 LDK!
3 3 f 1 1.75 PANEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP IV SACZKO Andrzej 4 LDK!
4 4 f 1 1.75 PAWŁOWSKI Filip LUKS Namysłów # 2001 U16 OP IV #
5 5 f 1 1.70 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
6 6 f 1 1.70 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów # 2002 U16 OP V #
7 7 f 1 1.70 KASPRZYCKI Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U16 SL V
8 8 f 1 1.65 ILNICKI Wojciech LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V # LDK!
9 9 f 1 1.65 POLEWAJCZYK Adam MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP V
10 10 f 1 1.65 KORNA¦ Karol MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP V SACZKO Andrzej 3 LDK!
11 11 f 1 1.60 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
12 12 f 1 1.60 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
13 13 f 1 1.55 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK!
14 14 f 1 1.45 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- B.D. #
15 15 f 1 1.45 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
16 16 f 1 1.45 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola BEZ LDK!
17 17 f 1 1.35 GIBAS Dawid MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP -- SACZKO Andrzej BEZ LDK!
18 18 f 1 1.25 RYDZ Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola BEZ LDK!
Tyczka M
1 2 f 1 3.00 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 2001 U16 SL V
2 1 f 1 3.00 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2022 1
W dal M
1 1 f 1 6.13 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.5 IV BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
2 2 f 1 5.85 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów # 2001 U16 OP +1.2 V GLOWACKI Leszek # Z/3318/15 2020 3
3 3 f 1 5.84 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +0.7 V
4 4 f 1 5.63 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP -1.1 V SACZKO Andrzej 3 LDK!
5 5 f 1 5.51 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów # 2002 U16 OP -0.4 -- #
6 6 f 1 5.28 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL 0.0 -- KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2022
7 7 f 1 5.24 POLAKOWSKI Kacper LKS Orzeł Kozy # 2002 U16 SL -0.7 --
8 8 f 1 5.22 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -1.8 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
9 9 f 1 5.15 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS +0.1 -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2022 LDK!
10 10 f 1 5.14 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 -- #
11 11 f 1 4.81 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 --
12 12 f 1 4.78 ILNICKI Wojciech LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -0.1 -- # LDK!
13 13 f 1 4.64 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 --
14 14 f 1 4.56 GLOS Michał LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL +0.1 --
15 15 f 1 4.45 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS +0.7 -- B.D. #
16 16 f 1 4.10 GOLLY Markus MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -0.4 -- LDK!
17 17 f 1 3.96 URBAŃCZYK Andrzej LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 13.19 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 2001 U16 DS IV #
2 2 f 1 12.16 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP V
3 3 f 1 11.76 GLATTKI Dominik LUKS Podium Kup 2001 U16 OP V
4 4 f 1 11.23 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP V LDK!
5 5 f 1 11.17 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP V SACZKO Andrzej # 4 LDK!
6 6 f 1 11.09 BUBAK Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL V
7 7 f 1 10.84 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
8 8 f 1 9.58 HUCZ Wiktor LUKS Podium Kup 2001 U16 OP --
9 9 f 1 9.57 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- # LDK!
10 10 f 1 9.39 MAJDER Julian LUKS Podium Kup 2001 U16 OP --
11 11 f 1 9.22 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
12 12 f 1 8.86 KALISZEWSKI Kasjan MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
13 13 f 1 8.81 SŁABOŃ Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
Dysk (1) M
1 1 f 1 54.79 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL II
2 2 f 1 48.31 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 2001 U16 DS II #
3 3 f 1 47.09 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP II
4 4 f 1 46.44 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL II
5 5 f 1 43.15 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP III SACZKO Andrzej # 4 LDK!
6 6 f 1 38.19 SIKORA Jakub LUKS Namysłów # 2001 U16 OP IV #
7 7 f 1 35.55 STACHURSKI Szymon LUKS Dwójka Namysłów 2001 U16 OP IV
8 8 f 1 34.75 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP V ZIEMBA Krzysztof # Z/5898/15 2022 1 LDK!
9 9 f 1 33.10 ADAMCZYK Kamil MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP V
10 10 f 1 31.59 MAJDER Julian LUKS Podium Kup 2001 U16 OP V
11 11 f 1 31.29 TOMASZEWICZ Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP V SACZKO Andrzej BEZ LDK!
12 12 f 1 30.33 BUBAK Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
13 13 f 1 30.22 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP --
14 14 f 1 30.06 KORDY¦ Mariusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!
15 15 f 1 29.88 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- B.D.
16 16 f 1 29.61 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
17 17 f 1 27.09 KRZYWAŃSKI Adam MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP --
18 18 f 1 25.34 ŁAWNICZAK Aleksander LUKS Podium Kup 2001 U16 OP --
19 19 f 1 23.72 MIETIÓŁKA Krzysztof MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
Młot (5) M
1 1 f 1 39.08 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
2 2 f 1 33.43 CIE¦LAK Dawid RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
3 3 f 1 32.97 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan # , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 32.87 GRELICH Dominik RMKS Rybnik 2002 U16 SL V WYPIÓR Aleksander 5 LDK!
5 5 f 1 28.56 GLATTKI Dominik LUKS Podium Kup 2001 U16 OP --
6 6 f 1 27.38 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP -- LDK!
7 7 f 1 24.66 KRAWCZUK Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/6025/15 2016 BEZ LDK!
8 8 f 1 23.80 KORDY¦ Mariusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!
9 9 f 1 20.16 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- # LDK!
10 10 f 1 19.27 ADAMCZYK Kamil MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP --
11 11 f 1 17.37 TOMASZEWICZ Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U16 OP -- SACZKO Andrzej BEZ LDK!
12 12 f 1 16.60 DZIONY Fabian LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 49.63 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/5898/15 2022 1 LDK!
2 2 f 1 41.73 SIKORA Jakub LUKS Namysłów # 2001 U16 OP V #
3 3 f 1 40.00 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP V
4 4 f 1 38.87 ZAJACZKOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V #
5 5 f 1 37.38 HUCZ Wiktor LUKS Podium Kup 2001 U16 OP V
6 6 f 1 36.71 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- # LDK!
7 7 f 1 36.42 DUTKIEWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2002 U16 OP --
8 8 f 1 27.49 FITAS Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
9 9 f 1 27.31 KRAWCZUK Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/6025/15 2016 BEZ LDK!
10 10 f 1 25.83 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
11 11 f 1 25.64 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 29:26.46 WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta 3 LDK!
2 2 s 1 29:36.06 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta BEZ LDK!
3 3 s 1 30:24.47 JANAS Kamil LUKS Podium Kup 2001 U16 OP V
4 4 s 1 30:56.66 LUDWIG Dominik LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/2721/15 2017 BEZ
5 5 s 1 34:52.12 TOPOLNICKI Konrad LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/6030/15 2017 BEZ
  s 1 DQ KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.916650056839 sekund