Częstochowa 17.09.2016
Liga Juniorów 2016 (finał)
100 m K
1 1 s 1 12.49 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD -1.1 II GRANASZEWSKI Artur # Z/1209/14 2022 M
2 2 s 1 12.66 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -1.1 II B.D.
3 6 s 1 12.90 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -1.1 III B.D. 1
4 7 s 1 12.91 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -1.1 III KOTUŁA Krzysztof # Z/4569/15 2022 M
5 10 s 1 13.10 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -1.1 III
6 18 s 1 13.40 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -1.1 IV ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
7 23 s 1 13.63 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -1.1 IV
1 3 s 2 12.78 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU -1.4 III
2 4 s 2 12.85 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -1.4 III
3 13 s 2 13.26 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U18 LU -1.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
4 16 s 2 13.31 BUŃKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD -1.4 IV B.D. NIEDŹWIECKI Wojciech , Z/4789/15 , 2022
5 17 s 2 13.33 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM -1.4 IV
6 28 s 2 13.97 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -1.4 --
1 11 s 3 13.13 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -2.3 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2022
2 20 s 3 13.52 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 1998 U20 LU -2.3 IV BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 BEZ
3 25 s 3 13.77 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -2.3 IV KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
4 34 s 3 14.24 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U20 DS -2.3 --
5 35 s 3 14.29 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -2.3 --
6 38 s 3 14.72 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -2.3 --
1 5 s 4 12.89 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS -1.6 III
2 8 s 4 12.94 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -1.6 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
3 12 s 4 13.17 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS -1.6 III
4 15 s 4 13.30 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -1.6 IV # LDK!
5 21 s 4 13.55 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U18 LD -1.6 IV
6 29 s 4 14.01 KUBICZ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.6 V
7 31 s 4 14.16 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -1.6 --
1 9 s 5 13.07 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -1.7 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
2 24 s 5 13.76 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 2001 U16 LD -1.7 IV KOPEĆ Dominik B.D. LDK!
3 33 s 5 14.18 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -1.7 V
1 14 s 6 13.29 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -1.8 IV #
2 30 s 6 14.03 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.8 V CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
3 36 s 6 14.46 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -1.8 V
1 19 s 7 13.47 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U16 DS -0.4 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
2 22 s 7 13.58 PŁONKA Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL -0.4 IV
3 26 s 7 13.87 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U16 DS -0.4 V
4 27 s 7 13.96 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2001 U16 SL -0.4 V JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
5 32 s 7 14.17 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
6 37 s 7 14.48 DOBIJA Kamila SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL -0.4 --
7 39 s 7 14.80 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2000 U18 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.79 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -0.8 I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 2 s 1 24.80 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -0.8 I OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2022
3 3 s 1 25.00 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.8 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
4 4 s 1 25.54 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -0.8 II JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
5 6 s 1 26.13 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -0.8 II B.D.
1 7 s 2 26.27 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -0.3 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 11 s 2 26.62 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -0.3 III B.D. # 3
3 15 s 2 27.31 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.3 IV LDK!
4 17 s 2 27.39 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.3 IV PASZTA Anna 4 LDK!
5 23 s 2 27.65 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997 U20 LB -0.3 IV
1 9 s 3 26.41 MICHALEWICZ Magdalena KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD +0.1 III
2 10 s 3 26.61 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD +0.1 III NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # Z/4521/15 2022
3 12 s 3 27.05 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD +0.1 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
4 16 s 3 27.31 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ +0.1 IV ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022
5 19 s 3 27.47 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM +0.1 IV #
1 18 s 4 27.43 RYŚ Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -0.7 IV
2 22 s 4 27.63 MOSTOWSKA Agata AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU -0.7 IV
3 24 s 4 27.67 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.7 IV # LDK!
4 26 s 4 27.91 PROKOPSKA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK -0.7 IV MAZUR Janusz
5 29 s 4 28.52 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -0.7 -- #
1 8 s 5 26.31 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -0.1 III
2 31 s 5 28.95 PETRYK Justyna KS Agros Zamość 1998 U20 LU -0.1 --
3 33 s 5 29.35 CAŁUS Barbara MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS -0.1 --
4 35 s 5 30.06 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -0.1 -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
5 36 s 5 30.18 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -0.1 --
1 14 s 6 27.21 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -0.2 III #
2 27 s 6 27.98 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U20 SL -0.2 IV
3 28 s 6 28.47 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS -0.2 IV
1 5 s 7 26.04 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -1.5 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 21 s 7 27.61 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.5 IV CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
3 25 s 7 27.88 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U16 LD -1.5 IV
4 34 s 7 29.43 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -1.5 V
1 13 s 8 27.13 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS -0.7 III
2 20 s 8 27.61 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U16 DS -0.7 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
3 30 s 8 28.92 ADLER Ada RKS Łódź 2001 U16 LD -0.7 V B.D. BEZ LDK!
4 32 s 8 29.08 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U16 DS -0.7 V
400 m K
1 1 s 1 58.34 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
2 2 s 1 58.45 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 1992 Sen SL II CIUK Marek Z/1853/11 2018 2
3 3 s 1 60.04 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
4 4 s 1 60.24 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS III
5 7 s 1 60.36 MALINOWSKA Marta KS Agros Zamość 1999 U18 LU III
  s 1 DQ BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
1 9 s 2 61.63 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
2 10 s 2 62.47 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV
3 11 s 2 62.74 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ IV B.D.
4 13 s 2 64.29 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM IV
5 15 s 2 65.25 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U18 LD -- B.D.
6 18 s 2 68.21 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -- #
1 14 s 3 65.14 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL V #
2 17 s 3 68.08 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
1 5 s 4 60.28 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III
2 6 s 4 60.34 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL III LDK!
3 8 s 4 61.36 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
4 12 s 4 63.18 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1996 U23 SL --
5 16 s 4 66.30 PYRAK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL V
800 m K
1 1 s 1 2:11.48 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
2 2 s 1 2:11.86 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 1998 U20 LD II #
3 3 s 1 2:11.86 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
4 4 s 1 2:12.14 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
5 5 s 1 2:18.43 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU III B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew # , Z/0479/13 , 2023
6 6 s 1 2:19.09 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022
7 8 s 1 2:20.16 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022
8 10 s 1 2:20.77 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU III B.D. 3
9 12 s 1 2:21.77 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
10 13 s 1 2:22.07 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
11 14 s 1 2:22.98 TOMASIK Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U20 LU III B.D. BEZ
1 7 s 2 2:19.61 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz # Z/1216/14 2022 2
2 9 s 2 2:20.53 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2021 3
3 11 s 2 2:20.93 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0706/14 2020 1
4 15 s 2 2:26.86 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV B.D.
5 16 s 2 2:27.69 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U18 SL IV
6 17 s 2 2:28.19 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U16 DS IV #
7 18 s 2 2:29.54 ADAMSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP IV #
8 19 s 2 2:29.73 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 2001 U16 SL IV JONDA Czesław Z/4241/15 2022 3
9 20 s 2 2:32.97 SZYMONIK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL --
1500 m K
1 1 s 1 4:45.96 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U18 OP III B.D. # Z/1196/15 2018 2
2 2 s 1 4:50.38 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB III B.D. 3
3 3 s 1 5:02.41 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD IV B.D. 2
4 4 s 1 5:05.53 SAWICKA Weronika KS Agros Zamość 1998 U20 LU IV
5 5 s 1 5:08.15 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U16 LD IV
6 6 s 1 5:25.93 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:19.40 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
2 2 s 1 10:23.97 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS II
3 3 s 1 10:34.82 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL III
4 4 s 1 10:38.18 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL III LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
5 5 s 1 10:48.26 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL III LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
6 6 s 1 10:50.42 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS III
7 7 s 1 11:02.36 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL III B.D. # Z/0438/11 2022 3
8 8 s 1 11:02.54 ZIÓŁKOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP III
  s 1 DNF KACZMAREK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D.
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.32 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -0.5 I B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 2 s 1 14.33 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP -0.5 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 3 s 1 15.80 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM -0.5 III
4 4 s 1 15.91 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U18 LU -0.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
5 5 s 1 16.48 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS -0.5 III
6 6 s 1 17.06 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U18 OP -0.5 IV
7 7 s 1 17.17 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -0.5 IV
400 m pł K K
1 1 s 1 62.35 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP I
2 2 s 1 62.97 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3062/15 2022
3 3 s 1 64.09 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL II CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
4 4 s 1 64.40 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
5 7 s 1 68.64 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ III
1 5 s 2 66.23 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS III
2 6 s 2 68.22 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III B.D. #
3 8 s 2 70.68 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 1999 U18 LU IV B.D.
4 9 s 2 71.78 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS IV #
5 10 s 2 72.49 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
2000 m prz K
1 1 s 1 6:31.32 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U20 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2022 1
2 2 s 1 7:16.19 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
3 3 s 1 7:28.73 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL II
4 4 s 1 7:36.39 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów # 1999 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2023
5 5 s 1 7:59.63 NOWAKOWSKA Sandra ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB III
6 6 s 1 8:11.70 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL --
  s 1 DNF FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 1997 U20 LD --
4x100 m K
1 1 s 1 47.82 KOŃCZAL Wiktoria
PLUSCHKE Anna
WEILAND Natasza
SUŁEK Adrianna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000
1999
1997
1999
U20 KPO --
B.D.
B.D.
B.D. RZEPKA Marek
, Z/0250/15
, 2023

1

2 3 s 1 49.11 BUŃKOWSKA Katarzyna
GRANASZEWSKA Marlena
MARKOWSKA Natalia
ŁOZOWSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 1999
1998
1999
1999
U20 POD -- B.D. NIEDŹWIECKI Wojciech
GRANASZEWSKI Artur
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
OGONOWSKI Jakub
, Z/4789/15
Z/1209/14
Z/4521/15
Z/0304/15
, 2022
2022
2022
2022

M


3 6 s 1 50.15 SZYMEROWSKA Aleksandra
SZECHNIUK Natalia
WARMINSKI Cathrin
FARASIEWICZ Monika
AZS-AWFiS Gdańsk 1999
2000
2000
2002
U18 POM --


SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D.
Z/5826/15
2022

4 7 s 1 50.71 JANCZARA Kaja
JAROSZEWICZ Elżbieta
PIETRUCZUK Natalia
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 2001
1997
1999
2001
U20 LBE --

MARUSZEWSKI Piotr B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
Z/1853/16
Z/6101/15
2022
2022


  s 1 DNF KRAWCZYK Aleksandra
SZOTA Paulina
RYNDAK Wiktoria
GAJ Joanna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998
2000
2000
2001
U20 SLK -- B.D. B.D.
PASZTA Anna


4
1 4 s 2 49.33 RYŚ Weronika
WOJTUNIK Klaudia
FILAR Gabriela
KALEMBA Wiktoria
CWKS Resovia Rzeszów 2000
1999
2001
2000
U18 PDK --
B.D. B.D. B.D.

Z/0536/15
2023

2 8 s 2 51.26 PETRYK Justyna
SOWA Aleksandra
ZASADA Klaudia
BIAŁACH Marzena
KS Agros Zamość 1998
1998
1999
2000
U20 LBE --
BIKOWSKI Wojciech
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/0927/14
Z/4707/15
Z/5234/15
2018
2020
2019
BEZ
3
2
3 10 s 2 52.70 SZYMCZAK Dominika
GIERSZEWSKA Martyna
SENDEREK Jagoda
PATELAK Angelika
ZLKL Zielona Góra 1998
1997
1999
1999
U20 LBU --


4 11 s 2 53.06 GÓRKA Magdalena
MAŁKOWSKA Paulina
MIERZYŃSKA Jagoda
PIETROŃ Natalia
MKS MOS Wrocław 1997
1997
1998
2000
U20 DOL --

ROSTEK William B.D.
Z/0925/14
2022

1 2 s 3 48.38 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1999
1999
U18 MAZ --
JADCZAK Bożena B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2022
2022
2022



2 5 s 3 49.62 BARTOLEWSKA Julia
UŁAMEK Urszula
BRENDEL Magdalena
SZCZEPAŃSKA Zuzanna
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2000
2000
2000
U18 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
CIUK Marek
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/3020/16
Z/3899/15
Z/3835/15
2021
2018
2022
2
2

3 9 s 3 51.80 JAKŚ Małgorzata
SPYCHALSKA Zuzanna
SZABLEWSKA Paulina
ADLER Ada
RKS Łódź 1998
2001
1998
2001
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik B.D.
KOPEĆ Dominik B.D.
B.D.
B.D.
Z/1334/14
2022


1
BEZ
  s 3 DQ KOWOLIK Dagmara
KURA Weronika
WIATREK Natalia
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 2001
2000
2001
2000
U18 SLK --


KOTUŁA Krzysztof
Z/4569/15
2022
M
4x400 m K
1 2 s 1 3:59.96 WASILEWSKA Sylwia
GRYC Anna Maria
MICHALEWICZ Magdalena
SKRZYPKO Barbara
KS Podlasie Białystok 1998
1999
1999
1997
U20 POD -- DĄBROWSKI Tomasz
KĘDZIORA Robert B.D.

DĄBROWSKI Tomasz B.D.
Z/1216/14
Z/3062/15
Z/0814/13
2022
2022
2021
2

2
2 3 s 1 4:02.72 NOWAK Wiktoria
ŁACHOWSKA Natalia
ENGELMANN Weronika
TYPER Michalina
MKS-MOSM Bytom 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


SZCZYRK Janusz B.D.
Z/1317/16
2022

3 7 s 1 4:10.59 DRABIK Kamila
CZARNOTA Małgorzata
GLIBOWSKA Paulina
WAŚNIEWSKA Paulina
RLTL ZTE Radom 1997
1999
1999
1997
U20 MAZ --
BARTOSZ Bartłomiej
B.D.
Z/0265/16
2023


4 9 s 1 4:11.16 ZIÓŁKOWSKA Natalia
DALKE Helena
AFELT Julia
PACZYŃSKA Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999
1997
1999
1999
U20 KPO --

NIEBUDEK Sylwester B.D.
Z/0252/15
2022

5 11 s 1 4:17.24 STENCEL Angelika
BULCZAK Sylwia
BULCZAK Natalia
HUNIEWICZ Natalia
AZS-AWFiS Gdańsk 2000
1999
1998
1998
U20 POM --


1 1 s 2 3:59.90 KAPAŁA Patrycja
KORBUT Milena
KRASOWSKA Kamila
KRAUZE Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997
2000
2001
2000
U20 SLK -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew
BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D.

B.D.
, Z/0479/13
Z/2389/15
, 2023
2022



2 4 s 2 4:07.96 GORA Eliza
GORA Maja
SMOLEŃ Sylwia
KORCZUK Natalia
MKS MOS Wrocław 2000
2000
1999
1998
U20 DOL --


SKRZYPACZ Adrian B.D.
Z/1634/14
2022

3 5 s 2 4:08.55 CZAPKA Emilia
PROKOPSKA Magdalena
SUROWIEC Patrycja
SZOSTECKA Paulina
CWKS Resovia Rzeszów 2001
1998
1999
1998
U20 PDK -- B.D.
MAZUR Janusz
KOWAL Piotr B.D.
B.D. B.D. MIREK Wacław
Z/0537/15
, Z/0143/14
2022
, 2020




4 10 s 2 4:16.56 BRYCH Wiktoria
TRUSZCZYŃSKA Magdalena
KMIN-NIEMIRSKA Julia
JAKŚ Aleksandra
RKS Łódź 2001
2001
2001
1998
U20 LDZ --


KOPEĆ Dominik B.D.
Z/1333/14
2022
2
1 6 s 3 4:10.02 TOMASIK Aleksandra
MRÓZ Katarzyna
WŁODARCZYK Natalia
MALINOWSKA Marta
KS Agros Zamość 1997
1998
1999
1999
U20 LBE -- B.D.
ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D.
B.D.
Z/4449/15
2022
BEZ


2 8 s 3 4:11.08 TARACHA Weronika
SEKUŁA Magdalena
MOSTOWSKA Agata
PLESKACZYŃSKA Julia
AZS UMCS Lublin 2002
1997
1997
1998
U20 LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D.
B.D.

JAKUBOWSKI Marek B.D.
, Z/0351/16
Z/0706/14
, 2022
2020

3
1
3 12 s 3 4:28.84 SZYMCZAK Dominika
JASTRZĘBSKA Iga
DZIAŁOSZEWSKA Maja
NOWAKOWSKA Sandra
ZLKL Zielona Góra 1998
1998
2001
1998
U20 LBU --
B.D.
LEWANDOWSKI Michał B.D.
Z/3912/15
2022
3

  s 3 DQ JAGIELSKA Karolina
SITEK Monika
RYDZ Marta
RYDZ Weronika
CKS Budowlani Częstochowa 2000
1997
1999
1999
U20 SLK --
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
Z/0764/13
Z/0565/15
Z/0566/15
2021
2017
2017
2
3
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.76 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023 M
2 2 f 1 1.65 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD II
2 2 f 1 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP II B.D. #
4 4 f 1 1.65 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ II
5 5 f 1 1.55 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III BERNATOWICZ Jolanta B.D. # Z/1436/13 2022 2
6 6 f 1 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999 U18 LB III
7 7 f 1 1.50 CZARNOTA Marcelina CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV
8 8 f 1 1.50 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ IV
9 9 f 1 1.50 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U16 DS IV
9 9 f 1 1.50 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL IV
11 11 f 1 1.45 RACHAŃSKA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
12 12 f 1 1.45 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV
13 13 f 1 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL IV #
14 14 f 1 1.40 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS M #
2 2 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U18 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
3 3 f 1 3.20 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II
4 4 f 1 3.00 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 1999 U18 LB II
5 5 f 1 2.90 ROBAK Eliza AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III
6 6 f 1 2.80 KOT Anna AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU III
7 7 f 1 2.60 ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV
8 8 f 1 2.20 STĘPIEŃ Agata AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. B.D.
W dal K
1 1 f 1 5.64 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS +0.7 II
2 2 f 1 5.05 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD +0.8 IV
3 3 f 1 4.96 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA +0.9 IV B.D. B.D.
4 4 f 1 4.68 HYRA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL +0.8 -- B.D. BEZ
5 5 f 1 4.45 ANDRE Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 1999 U18 LD +2.2 --
6 6 f 1 4.40 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.2 --
Trójskok K
1 1 f 1 11.81 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD +0.6 II B.D. 1
2 2 f 1 11.18 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM +1.0 III
3 3 f 1 9.89 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 2000 U18 LD +1.2 --
Kula (3) K
1 1 f 1 13.13 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999 U18 PD II
2 2 f 1 11.92 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM III
3 3 f 1 10.36 KUNA Wiktoria RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ IV
4 4 f 1 6.59 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL --
Kula (4) K
1 1 f 1 11.81 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 11.47 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III
3 3 f 1 11.21 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS III
4 4 f 1 10.68 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM III WALCZAK Leszek Z/1394/13 2022 1
5 5 f 1 9.98 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM IV
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.58 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM II
2 2 f 1 38.19 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
3 3 f 1 35.38 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL III B.D. # 2
4 4 f 1 32.93 WRONKA Marlena RKS Łódź 1996 U23 LD III B.D. BEZ
5 5 f 1 32.82 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD III
6 6 f 1 28.87 SERAFIN Sabina CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV B.D. BEZ
7 7 f 1 28.46 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV
Młot (3) K
1 1 f 1 54.89 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2022
2 2 f 1 44.88 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2022
3 3 f 1 43.83 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB III
4 4 f 1 35.63 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 2000 U18 LU IV
5 5 f 1 24.63 KOLOMPAR Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
6 6 f 1 20.62 RYNKIEWICZ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 52.41 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U20 LU I ROSA Mikołaj B.D. # Z/1398/13 2022
2 2 f 1 48.00 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL I
3 3 f 1 46.68 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL II B.D. 2
4 4 f 1 43.14 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 1998 U20 LU II KOPRON Witold Z/0537/14 2018 1
5 5 f 1 38.91 NALEWAJEK Sylwia AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III
6 6 f 1 36.34 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL IV RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
1 1 f 1 51.83 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ I B.D. LDK!
2 2 f 1 41.41 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU III KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/5214/15 2022
3 3 f 1 28.95 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 1999 U18 LD --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.03 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM II
2 2 f 1 32.70 LESNER Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U20 PM IV GELO Krystyna Z/0275/14 2022
3 3 f 1 32.28 MATYGA Aleksandra KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD IV
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:12.74 KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL III #
2 2 s 1 29:17.14 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ III CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2022
3 3 s 1 30:30.55 KOTLIŃSKA Anna CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK III
100 m M
1 2 s 1 11.13 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -0.8 II
2 3 s 1 11.30 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -0.8 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
3 6 s 1 11.47 MIELNICZEK Mateusz KS Agros Zamość 1997 U20 LU -0.8 III
4 7 s 1 11.61 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 1999 U18 LD -0.8 III
5 11 s 1 11.77 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 U20 LU -0.8 IV JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2022
6 13 s 1 11.79 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD -0.8 IV
7 14 s 1 11.83 PIWKO Bartłomiej KS Agros Zamość 1997 U20 LU -0.8 IV
1 10 s 2 11.75 TARASEK Filip MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL -2.0 III
2 15 s 2 11.88 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -2.0 IV TUSTANOWSKI Roman # 2 LDK!
3 19 s 2 12.00 MYTYCH Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -2.0 IV
4 20 s 2 12.06 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD -2.0 IV
5 22 s 2 12.09 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD -2.0 IV
6 24 s 2 12.17 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD -2.0 IV
7 28 s 2 12.26 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -2.0 -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021
8 29 s 2 12.30 SUBKO Dominik RKS Łódź 2000 U18 LD -2.0 -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
1 8 s 3 11.67 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB -0.5 III #
2 18 s 3 11.97 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997 U20 LD -0.5 IV
3 33 s 3 12.41 WÓJCIK Tomasz AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU -0.5 --
4 35 s 3 12.46 KALLA Marcin MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS -0.5 --
5 37 s 3 12.56 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -0.5 --
6 40 s 3 12.72 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -0.5 -- #
7 41 s 3 12.90 BARTOSZEK Kordian MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -0.5 --
1 1 s 4 11.12 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -0.4 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2022
2 4 s 4 11.36 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.4 III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
3 9 s 4 11.68 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ -0.4 III LDK!
4 11 s 4 11.77 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -0.4 IV
5 17 s 4 11.96 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL -0.4 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
6 23 s 4 12.14 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.4 IV
7 26 s 4 12.21 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.4 --
1 20 s 5 12.06 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -1.0 IV
2 25 s 5 12.20 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -1.0 IV LDK!
3 27 s 5 12.22 WŁODEK Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1999 U18 SL -1.0 --
4 31 s 5 12.38 WARZYSZYŃSKI Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.0 V
5 32 s 5 12.40 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -1.0 --
6 33 s 5 12.41 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U20 SL -1.0 --
7 39 s 5 12.68 FRĄCKOWIAK Milan AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM -1.0 V
1 5 s 6 11.43 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.6 III B.D. # Z/4779/15 2022 II
2 15 s 6 11.88 ŚLUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -0.6 IV
3 30 s 6 12.33 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -0.6 V LAMCH Mariola 4 LDK!
4 36 s 6 12.50 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM -0.6 V
5 38 s 6 12.59 PAJĄK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -0.6 V JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
6 42 s 6 13.26 SOKÓŁ Marcin MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -0.6 -- #
7 43 s 6 13.54 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -0.6 -- LAMCH Mariola BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.13 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP -1.4 II
2 3 s 1 22.65 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U20 LD -1.4 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
3 4 s 1 22.75 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -1.4 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
4 5 s 1 22.88 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -1.4 III
5 7 s 1 23.28 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -1.4 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2022
1 6 s 2 23.13 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB -0.3 III
2 8 s 2 23.33 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.3 III
3 12 s 2 23.85 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ -0.3 IV
4 13 s 2 23.97 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS -0.3 IV
5 15 s 2 24.06 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.3 IV
1 9 s 3 23.50 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB -0.8 III
2 14 s 3 24.01 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -0.8 IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
3 17 s 3 24.32 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -0.8 IV
4 19 s 3 24.39 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 1999 U18 LD -0.8 IV #
5 24 s 3 24.74 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U18 LD -0.8 --
1 18 s 4 24.33 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU -0.2 IV B.D.
2 21 s 4 24.42 GIRUĆ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -0.2 --
3 23 s 4 24.51 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -0.2 --
4 25 s 4 25.31 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -0.2 --
5 26 s 4 25.59 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -0.2 --
6 28 s 4 25.86 KOWALKOWSKI Łukasz MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -0.2 --
1 2 s 5 22.30 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -0.6 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2022
2 11 s 5 23.74 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -0.6 IV
3 22 s 5 24.45 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -0.6 --
4 27 s 5 25.63 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.6 -- #
1 10 s 6 23.65 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.2 IV CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 16 s 6 24.23 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -1.2 IV LDK!
3 20 s 6 24.40 BEŚKA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.2 IV LAMCH Mariola # 4 LDK!
4 29 s 6 26.93 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U20 SL -1.2 -- #
400 m M
1 1 s 1 49.15 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS II
2 3 s 1 49.31 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U18 LB II
3 4 s 1 49.44 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1
4 5 s 1 49.65 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II B.D. B.D. #
5 6 s 1 50.60 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK III
6 8 s 1 50.98 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP III B.D. 2
1 9 s 2 51.40 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
2 10 s 2 51.65 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
3 11 s 2 51.66 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2021
4 12 s 2 51.77 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 1999 U18 LB III
5 17 s 2 52.53 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U20 MZ III
6 20 s 2 52.92 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/0187/15 2022
1 13 s 3 51.96 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester # 3
2 15 s 3 52.45 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL III
3 16 s 3 52.52 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2022
4 19 s 3 52.82 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV B.D.
5 21 s 3 53.07 CHMIEL Jakub CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV B.D. BEZ
6 22 s 3 53.58 MALUGA Daniel KS Agros Zamość 2000 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/2111/15 2018 4
1 18 s 4 52.69 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 1997 U20 LU III
2 23 s 4 54.39 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV B.D. BEZ
3 24 s 4 54.60 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL IV
4 25 s 4 54.79 KLEE Maximilian ZLKL Zielona Góra 1999 U18 LB --
5 26 s 4 54.98 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 1999 U18 LD -- #
6 28 s 4 55.63 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 2000 U18 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 3
1 2 s 5 49.20 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
2 7 s 5 50.65 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
3 14 s 5 52.17 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
1 27 s 6 55.55 MIKA Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U18 OP --
2 29 s 6 56.17 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM V
3 30 s 6 57.79 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2021 4
4 31 s 6 59.30 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL --
800 m M
1 1 s 1 1:51.57 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU I KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2022 1
2 2 s 1 1:53.45 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
3 4 s 1 1:56.26 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2022
4 5 s 1 1:56.58 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 1998 U20 DS II JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 3
5 6 s 1 1:57.22 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. # Z/0201/15 2022
6 7 s 1 1:59.64 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK III #
7 8 s 1 2:00.29 BROJA Jakub UKS Olimpia Zabrze 1998 U20 SL III
8 9 s 1 2:00.71 LASKOWSKI Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP III
9 16 s 1 2:06.98 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
1 3 s 2 1:54.19 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL II B.D. BEZ
2 10 s 2 2:01.14 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U20 SL III B.D. 3
3 11 s 2 2:01.18 NAJDEK Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS III
4 12 s 2 2:02.86 MRÓZ Przemysław KS Agros Zamość 1999 U18 LU IV
5 13 s 2 2:03.38 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS IV ADAMEK Marek # Z/1124/15 2023 2
6 14 s 2 2:04.97 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 2000 U18 LD IV
7 15 s 2 2:06.82 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS IV #
8 17 s 2 2:12.17 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- # LDK!
9 18 s 2 2:16.18 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
10 19 s 2 2:17.04 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- BARAŃSKI Przemysław
1500 m M
1 1 s 1 3:58.75 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
2 2 s 1 3:59.12 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2022
3 3 s 1 4:00.62 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 1991 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2020 2
4 4 s 1 4:07.15 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021
5 5 s 1 4:13.10 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV
6 6 s 1 4:14.36 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV B.D.
7 7 s 1 4:24.40 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 1999 U18 SL --
3000 m M
1 1 s 1 8:33.44 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 1995 U23 LD II B.D. B.D. # Z/0415/13 2022
2 2 s 1 8:39.75 DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U20 SL II #
3 3 s 1 8:49.75 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
4 4 s 1 9:01.94 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U20 SL III #
5 6 s 1 9:11.51 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2022
6 5 s 1 9:19.38 TOMASZEWSKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK IV B.D. BEZ
7 7 s 1 9:23.29 CHMAJ Piotr CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK IV
8 8 s 1 9:38.01 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL IV
9 9 s 1 10:10.78 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.05 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD -1.5 III
2 2 s 1 15.28 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -1.5 III MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
3 4 s 1 15.29 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -1.5 III TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
4 5 s 1 15.58 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -1.5 III
5 7 s 1 15.95 NOWAK Michał ULKS Sprinter Zielona Góra # 2000 U18 LB -1.5 IV
6 8 s 1 15.96 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U18 LD -1.5 IV SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
1 2 s 2 15.28 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP -1.8 III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M
2 6 s 2 15.91 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -1.8 IV
3 9 s 2 16.18 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -1.8 IV B.D. #
4 10 s 2 16.69 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD -1.8 --
5 11 s 2 16.98 STACH Wojciech MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -1.8 --
6 12 s 2 17.25 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -1.8 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.08 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD -2.1 II
2 2 s 1 15.17 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -2.1 II B.D. BEZ
3 3 s 1 15.97 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU -2.1 III B.D.
4 4 s 1 17.22 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -2.1 IV BONK Stanisław #
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.02 NOWAK Michał ULKS Sprinter Zielona Góra # 2000 U18 LB III
2 2 s 1 59.53 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn-Koźle 2000 U18 OP IV
3 3 s 1 60.35 DUDEK Daniel MMKS Kędzierzyn-Koźle 2000 U18 OP IV
4 4 s 1 62.75 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
5 5 s 1 63.72 STACH Wojciech MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
400 m pł M
1 1 s 1 56.52 LIPIŃSKI Sebastian KS Agros Zamość 1998 U20 LU III
2 2 s 1 58.91 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 1998 U20 LD III #
3 3 s 1 59.91 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL IV B.D. Z/0680/14 2019 1
2000 m prz M
1 1 s 1 5:56.27 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 1999 U18 LB I
2 2 s 1 5:59.84 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0695/14 2022 2
3 3 s 1 6:10.26 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP III
4 4 s 1 6:12.88 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP III #
5 5 s 1 6:17.02 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U20 LD III
6 6 s 1 6:27.75 ZIEGERT Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV #
7 7 s 1 6:31.95 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
8 8 s 1 6:38.75 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U18 DS IV
9 9 s 1 6:42.65 WIELGUS Mateusz KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD IV
10 10 s 1 6:46.72 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS IV
  s 1 DNF WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1123/13 2022
4x100 m M
1 1 s 1 42.95 WOLTMANN Kacper
WOJCIECHOWSKI Adrian
RYCHLEWSKI Jakub
BOLSZAKÓW Miłosz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1998
1997
1997
U20 KPO --

B.D. B.D.
B.D.
Z/1667/13
2022

BEZ
2 4 s 1 44.50 SIKORSKI Piotr
PIEŃKOS Łukasz
STUKAN Maciej
DAKOWICZ Artur
KS Podlasie Białystok 1998
1998
1998
1998
U20 POD --


3 7 s 1 45.29 TAMUL Kacper
KAZARNOWICZ Daniel
KOMASZKO Michał
MAJEWSKI Michał
ZLKL Zielona Góra 1999
1998
2000
1998
U20 LBU --


B.D. B.D.

4 9 s 1 46.12 GRACA Dawid
MYTYCH Patryk
FUDALI Paweł
HABER Wojciech
CWKS Resovia Rzeszów 1999
1999
1999
1999
U18 PDK --


5 10 s 1 46.86 SUCHOMSKI Benedykt
KAŃSKI Norbert
WĘSIERSKI Bartosz
FRĄCKOWIAK Milan
AZS-AWFiS Gdańsk 1998
1998
2001
2001
U20 POM --
KAŃSKI Ryszard

Z/1240/14
2022
2
1 2 s 2 43.44 OLIFIROWICZ Mateusz
ŚWIERCZYNA Bartosz
SIKORSKI Jakub
JANIK Dawid
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997
1998
2001
2000
U20 SLK --
KORZEŃ Robert B.D.
B.D.
Z/0485/14
Z/4779/15
2022
2022

II
2 3 s 2 43.88 PIWKO Bartłomiej
MIROSŁAW Cezary
LIPIŃSKI Sebastian
MIELNICZEK Mateusz
KS Agros Zamość 1997
1997
1998
1997
U20 LBE --
JAROS Marek B.D.

Z/1644/13
2022
1
3 6 s 2 45.11 MACIASZCZYK Jakub
MICHNIEWSKI Olgierd
PERKUSZEWSKI Kamil
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 2001
2000
1997
2000
U20 MAZ --
TRZOS Leszek B.D.

BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek
Z/5567/15
Z/4910/15
2022
2022


  s 2 DQ STEMPURSKI Daniel
ORYSZKO Dominik
KOTYRA Mikołaj
KISTER Jakub
AZS UMCS Lublin 1997
1998
2001
2000
U20 LBE -- JAROS Marek B.D. B.D.
B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
TUSTANOWSKI Roman
Z/6526/15
Z/0316/16
2022
2022



2
1 5 s 3 44.78 WŁOSTEK Piotr
NOWAKOWSKI Kasper
TARNOWSKI Maksymilian
PIETRZAK Kacper
RKS Łódź 2000
1999
2000
1999
U18 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D.


Z/4835/15
2022

2 8 s 3 45.60 BARAN Jakub
SZTANDERSKI Kamil
TARASEK Filip
KORUS Kacper
MKS-MOSM Bytom 1999
1998
1998
2001
U20 SLK --
B.D.

Z/0680/14
2019
1
  s 3 DQ KALLA Marcin
MIŃCZUK Mateusz
KOPEĆ Bartłomiej
RAK Jakub
MKS MOS Wrocław 1999
2000
1997
2000
U20 DOL --

B.D.
3
  s 3 DQ WARZYSZYŃSKI Kacper
SOWA Karol
BEŚKA Dominik
ŚLUSAREK Kacper
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --
CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
Z/3837/15
2019
2
4
4x400 m M
1 2 s 1 3:23.57 SIERADZKI Patryk
SIERADZKI Mateusz
PRZYBOROWSKI Piotr
WŁÓDARSKI Maciej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998
1997
1999
1997
U20 KPO -- SOBOWIEC Bartosz B.D.
B.D.
NIEBUDEK Sylwester
B.D.
Z/0064/14
2022
1
2
3

2 3 s 1 3:23.70 OLESZEK Kamil
KANIA Karol
KITLIŃSKI Michał
GOŁĘBIOWSKI Oskar
AZS UMCS Lublin 1998
1998
1998
2000
U20 LBE -- KRÓL Zbigniew B.D.
B.D. B.D.
KRÓL Zbigniew B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
Z/0705/16
Z/0127/14
Z/6045/15
2022
2022
2022


1

3 6 s 1 3:32.08 PYTLAK Konrad
CHMIEL Jakub
DZIMIRA Marcin
PRZYDZIAŁ Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 1998
1998
2000
2000
U20 PDK --
B.D.
B.D.
BEZ

4 9 s 1 3:35.50 WNOROWSKI Damian
KALISZEWSKI Jakub
MARKOWSKI Patryk
MODZELEWSKI Łukasz
KS Podlasie Białystok 2000
2000
2000
2000
U18 POD --
B.D.


5 13 s 1 3:41.85 GIRUĆ Karol
TANAŚ Patryk
PIETRZAK Krzysztof
STANIAK Jakub
AZS-AWFiS Gdańsk 1998
2000
2001
2001
U20 POM --
KRAWCZAK Tomasz B.D.

KRAWCZAK Tomasz
Z/0187/15
Z/0185/15
2022
2021

4
1 4 s 2 3:28.72 WÓJCIK Maciej
WRÓBEL Sebastian
KLEE Maximilian
URBANOWICZ Mateusz
ZLKL Zielona Góra 1999
1999
1999
2000
U18 LBU --


2 5 s 2 3:30.51 KACZOR Mateusz
DĘBSKI Mateusz
MNICH Robert
KOZŁOWSKI Patryk
RLTL ZTE Radom 1997
1998
1998
1998
U20 MAZ -- TRZOS Leszek
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur B.D.
TRZOS Leszek
Z/0310/13
Z/0695/14
Z/0648/14
Z/0697/15
2022
2022
2021
2022
1
2

M
3 8 s 2 3:35.15 STOBIENIECKI Oskar
KALINKIEWICZ Damian
CHEŁCZYŃSKI Norbert
PIKUL Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000
1997
1998
1997
U20 SLK --

BONK Stanisław

4 10 s 2 3:36.63 CHMIEL Jakub
SWATOWSKI Adrian
MALUGA Daniel
MRÓZ Przemysław
KS Agros Zamość 1997
2000
2000
1999
U20 LBE --
SWATOWSKI Wojciech
SWATOWSKI Wojciech
Z/2112/15
Z/2111/15
2018
2018
3
4
1 1 s 3 3:22.13 BORKOWSKI Mateusz
GIBASZEK Aleksander
RZEŹNICZAK Mateusz
CHMIEL Paweł
RKS Łódź 1997
1998
1998
1997
U20 LDZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej

KOPEĆ Dominik B.D.
, Z/0185/13
Z/0865/14
, 2023
2023

M
2 7 s 3 3:33.19 TURSKI Tomasz
MICHALAK Mateusz
WASZKIEWICZ Bruno
TUREK Aleksander
CKS Budowlani Częstochowa 1999
1998
2000
1998
U20 SLK -- CIUK Marek

MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
LAMCH Czesław
Z/4339/15
Z/3045/16
Z/0522/14
2020
2021
2019
3

3
3 11 s 3 3:36.93 FOCH Jakub
POSTUMENT Dariusz
STOPA Artur
MICHALSKI Dominik
MKS MOS Wrocław 1998
1999
1999
1999
U20 DOL --

SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
Z/0360/16
2022

4 12 s 3 3:39.53 MRACHACZ Piotr
KAPS Tomasz
MROZOWSKI Sebastian
KRAUZE Filip
MKS-MOSM Bytom 1997
2001
2002
1997
U20 SLK -- SZCZYRK Janusz B.D.


B.D.
Z/0562/13
2021
3
BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK I B.D. 1
2 2 f 1 2.08 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2022
3 3 f 1 2.05 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS II #
4 4 f 1 1.90 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M
5 5 f 1 1.85 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III
6 6 f 1 1.85 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U16 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
7 7 f 1 1.80 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB IV
7 7 f 1 1.80 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL IV GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
9 9 f 1 1.80 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U18 LB IV
10 10 f 1 1.80 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS IV
11 11 f 1 1.80 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U16 DS IV
12 12 f 1 1.65 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
13 13 f 1 1.65 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- #
  f 1 NM NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1639/16 2021 BEZ
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I B.D. #
2 2 f 1 4.10 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra # 1999 U18 LB II
3 3 f 1 4.00 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB II
4 4 f 1 4.00 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2022
5 5 f 1 3.80 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.91 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD +0.3 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2022 1
2 2 f 1 6.89 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM +0.8 II KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2022 2
3 3 f 1 6.46 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS +0.1 III B.D. 3
4 4 f 1 6.40 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.8 III #
5 5 f 1 6.23 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.3 IV #
6 6 f 1 6.15 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U20 SL -0.3 IV B.D.
7 7 f 1 6.05 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +0.9 IV
8 8 f 1 5.90 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -0.7 IV BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
9 9 f 1 5.42 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.3 -- #
10 10 f 1 5.24 ŁABĘDŹ Konrad CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL -0.2 --
Trójskok M
1 1 f 1 15.00 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 1995 U23 SL +1.4 I
2 2 f 1 14.27 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +1.0 III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2022
3 3 f 1 13.12 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +0.4 IV B.D.
4 4 f 1 12.64 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.4 IV
5 5 f 1 12.20 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL +1.4 --
Kula (5) M
1 1 f 1 15.35 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
2 2 f 1 14.99 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2021 1
3 3 f 1 14.59 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III #
4 4 f 1 13.98 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U18 LU III KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2023
5 5 f 1 13.40 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL IV #
6 6 f 1 12.01 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -- #
7 7 f 1 12.01 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1852/16 2022
8 8 f 1 11.64 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
9 9 f 1 10.73 BRYŁA Jan MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL --
Kula (6) M
1 1 f 1 17.56 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 16.30 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I
3 3 f 1 15.59 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U20 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
4 4 f 1 13.06 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB III B.D.
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.90 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U18 LU II KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2023
2 2 f 1 33.17 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2022
3 3 f 1 27.23 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 43.20 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U20 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
2 2 f 1 41.14 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III
Młot (5) M
1 1 f 1 54.76 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP III
2 2 f 1 38.09 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
3 3 f 1 34.66 GARNCARZ Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL --
Młot (6) M
1 1 f 1 67.88 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I B.D. 1
2 2 f 1 59.38 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL II
3 3 f 1 54.36 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997 U20 LU II ROSA Mikołaj B.D. # Z/1400/13 2020 1
4 4 f 1 38.33 ŻYWCZOK Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL IV
Oszczep (700) M
1 1 f 1 59.82 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ II
2 2 f 1 57.47 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM II
3 3 f 1 57.13 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD II WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022
4 4 f 1 52.15 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD III
5 5 f 1 42.55 KWAŚNIAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
6 6 f 1 38.48 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U18 OP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 67.53 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM I PIĄTEK Mirosław # Z/0962/14 2022 MM
2 2 f 1 57.31 BONECKI Bartłomiej RKS Łódź 1997 U20 LD II
3 3 f 1 53.72 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM III
4 4 f 1 45.46 FURTAS Filip AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU IV
5 5 f 1 44.81 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL IV
6 6 f 1 43.55 BIELAWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM IV
7 7 f 1 42.05 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV B.D. B.D.
8 8 f 1 41.61 KANIA Damian MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV
9 9 f 1 32.41 ŁABĘDŹ Konrad CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL --
Chód 10 km M
1 1 s 1 47:56.53 WIATER Michał KS Agros Zamość 1999 U18 LU II SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2018 BEZ
2 2 s 1 48:44.24 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0749609470367 sekund