Warszawa 17.09.2016
Mityng warszawski
100 m K
1 1 s 1 12.37 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U23 MZ -0.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 2 s 1 12.48 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ -0.4 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
3 3 s 1 12.91 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -0.4 III
4 5 s 1 12.96 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ -0.4 III
5 7 s 1 13.24 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ -0.4 IV
6 10 s 1 13.41 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ -0.4 IV
7 16 s 1 13.60 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -0.4 IV RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
1 4 s 2 12.95 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.6 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/0183/16 2022
2 6 s 2 13.21 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
3 8 s 2 13.36 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ +0.6 IV
4 12 s 2 13.48 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ +0.6 IV SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
5 13 s 2 13.53 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
6 14 s 2 13.55 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.6 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2022
7 15 s 2 13.59 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 2002 U16 PD +0.6 IV KLIN Aleksandra 4 LDK!
1 17 s 3 13.81 PODOWSKA Daria MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ +0.9 V SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3112/16 , 2016 BEZ LDK!
2 19 s 3 14.18 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
3 20 s 3 14.21 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 --
4 22 s 3 14.39 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.9 V SKORUPSKI Szymon B.D. # Z/3156/16 2022
5 23 s 3 14.45 MODER Maria AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 --
6 24 s 3 14.57 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 -- B.D. #
7 25 s 3 14.59 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.9 --
1 18 s 4 14.00 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2001 U16 MZ +0.6 V
2 26 s 4 14.63 GREGORCZUK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ +0.6 --
3 28 s 4 14.86 TOKARZ Helena AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ +0.6 --
4 30 s 4 14.97 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 1999 U18 MZ +0.6 --
5 31 s 4 14.98 BILSKA Stefania KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U16 MA +0.6 --
6 32 s 4 15.01 MARKIEWICZ Nikola AZS-AWF Warszawa 2002 U16 MZ +0.6 --
7 35 s 4 15.47 GARBACKA Urszula AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ +0.6 --
1 9 s 5 13.40 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ -2.9 --
2 11 s 5 13.45 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -2.9 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
3 21 s 5 14.31 SAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U14 PM -2.9 V ROGUCKA Magdalena # 4 LDK!
4 29 s 5 14.92 OZGA Dorota AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -2.9 --
5 37 s 5 15.77 GO¬DZIEWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ -2.9 --
6 38 s 5 15.89 MA¦LANKA Aurelia Amelia AZS-AWF Warszawa 2002 U16 MZ -2.9 --
1 27 s 6 14.81 ŻOCHOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +1.2 --
2 33 s 6 15.01 SZCZEPAŃSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ +1.2 --
3 34 s 6 15.05 GRA¦ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ +1.2 -- LDK!
4 36 s 6 15.66 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.2 --
5 39 s 6 16.95 STACHOWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 2002 U16 MZ +1.2 --
200 m K
1 1 s 1 24.94 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U23 MZ +0.6 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 2 s 1 25.38 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
3 4 s 1 26.14 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +0.6 II
4 5 s 1 26.22 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL +0.6 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/0183/16 2022
5 6 s 1 26.26 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ +0.6 III
6 7 s 1 26.50 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ +0.6 III
1 3 s 2 26.14 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.0 II SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 8 s 2 26.86 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2022
3 9 s 2 27.05 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ +1.0 III
4 10 s 2 27.12 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U16 MZ +1.0 III JOBT Andrzej # Z/5364/15 2021 2
5 14 s 2 27.46 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ +1.0 IV
6 16 s 2 27.73 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ +1.0 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
1 17 s 3 28.59 ZIELIŃSKA Anna UKS Gepard Warszawa 2000 U18 MZ +2.2 --
2 19 s 3 30.58 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 1999 U18 MZ +2.2 --
3 20 s 3 30.98 SZCZEPAŃSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ +2.2 --
4 21 s 3 31.24 GRA¦ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ +2.2 -- LDK!
5 27 s 3 33.05 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek # 2004 U14 MZ +2.2 -- LDK!
1 12 s 4 27.42 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.4 IV RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
2 13 s 4 27.43 STEFAŃSKA Izabela OKLA Ostrołęka 2003 U14 MZ +1.4 IV WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!
3 15 s 4 27.72 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ +1.4 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
4 23 s 4 31.70 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2005 U12 MZ +1.4 --
5 24 s 4 32.23 SZEWCZAK Martyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ +1.4 --
6 25 s 4 32.46 ZŁOTKOWSKA Sandra UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ +1.4 --
1 11 s 5 27.39 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.7 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
2 18 s 5 28.99 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2001 U16 MZ +0.7 V
3 22 s 5 31.32 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ +0.7 -- LDK!
4 26 s 5 32.72 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ +0.7 -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
5 28 s 5 35.60 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ +0.7 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.76 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ III
2 2 s 1 60.10 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ III
3 3 s 1 60.56 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ III TARASIUK Paweł Z/0385/16 2022 2 LDK!
4 5 s 1 61.60 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ III
5 6 s 1 63.31 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U16 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
6 9 s 1 63.89 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ IV B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2022
1 4 s 2 61.54 POPKO Natalia LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD III KLIN Aleksandra 3 LDK!
2 7 s 2 63.32 PILARSKA Paulina O¦ AZS Poznań # 2000 U18 WP IV #
3 8 s 2 63.79 ¦NIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok # 2001 U16 PD IV KLIN Aleksandra # 4 LDK!
4 10 s 2 64.98 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2022
5 11 s 2 65.68 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
6 12 s 2 66.50 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022
7 13 s 2 67.77 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:25.40 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U20 MZ IV
2 2 s 1 2:26.43 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ IV B.D. #
3 3 s 1 2:33.56 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ --
2000 m prz K
1 1 s 1 7:45.33 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
  s 1 DNF ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
Wzwyż K
1 f 1 1.50 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 2002 U16 PD IV KLIN Aleksandra 3 LDK!
2 f 1 1.50 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ IV ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
3 f 1 1.50 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ IV
4 f 1 1.45 GRUŻEWSKA Dominika OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław 4 LDK!
4 f 1 1.45 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ IV #
6 f 1 1.45 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ IV CICHOSZ Sandra 2
7 f 1 1.35 MIASTOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław LDK!
8 f 1 1.20 ZACHAREWICZ Olga OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.56 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ I # LDK!
2 f 1 3.00 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
3 f 1 2.80 MASIANIS Małgorzata OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III # LDK!
4 f 1 2.80 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # 3 LDK!
5 f 1 2.60 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ IV # LDK!
6 f 1 2.60 GUMOWSKA Maja AZS-AWF Warszawa 2002 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz 4 LDK!
7 f 1 2.40 MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2000 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2019 2
8 f 1 2.40 PROKOSIŃSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2003 U14 MZ IV LDK!
9 f 1 2.20 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ V GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam # Z/2029/16 2019 3
W dal K
1 f 1 5.09 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +2.3 IV
2 f 1 5.05 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ +2.0 IV
3 f 1 5.04 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ +0.9 IV
4 f 1 4.98 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U20 MZ +0.2 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
5 f 1 4.98 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 2002 U16 PD -0.2 IV KLIN Aleksandra 4 LDK!
6 f 1 4.92 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ +1.7 IV #
7 f 1 4.91 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ +1.6 IV #
8 f 1 4.85 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ -0.2 IV
9 f 1 4.77 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +0.4 V
10 f 1 4.77 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +2.3 -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
11 f 1 4.61 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ -0.7 V SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
12 f 1 4.26 ŻOCHOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +1.6 --
13 f 1 4.22 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ +1.7 -- B.D. #
  f 1 NM PODOWSKA Daria MAL-MKLA Mława 2002 U16 MZ 0.0 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3112/16 , 2016 BEZ LDK!
  5.07 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +0.5 IV
Trójskok K
1 f 1 10.29 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ -0.1 IV
2 f 1 10.26 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ -0.1 IV
3 f 1 10.12 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U16 MZ +1.1 V
Kula (3) K
1 f 1 14.44 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ I DZBIKOWICZ-SIERPIŃSKA Barbara Z/0638/15 2020 1
2 f 1 10.89 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U18 MZ IV
3 f 1 10.40 CHEŁSTOWSKA Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ IV
4 f 1 10.20 KLUK Kinga OKS Start Otwock 1999 U18 MZ IV
5 f 1 9.41 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
6 f 1 9.37 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
7 f 1 6.44 JAKUBOWSKA Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
  f 1 NM SZYMCZYK Sandra OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ --
1 f 2 9.94 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ IV ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław # Z/2639/16 2022 2 LDK!
2 f 2 8.80 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ V SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
3 f 2 7.80 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.14 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.75 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2002 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2021 3
Dysk (1) K
1 f 1 34.04 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna B.D. Z/2531/15 2021
2 f 1 30.19 PIENDAK Magdalena OKLA Ostrołęka 1999 U18 MZ IV
Młot (3) K
1 f 1 40.27 FELICIAK Alicja OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ IV #
2 f 1 34.69 ŻAK Izabela AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 31.41 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U18 MZ --
2 f 1 25.31 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
3 f 1 24.96 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
4 f 1 22.72 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
5 f 1 20.60 JAKUBOWSKA Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 f 2 32.61 ZAPATKA Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2001 U16 MZ IV
2 f 2 31.26 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2001 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2019 3
3 f 2 28.10 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2003 U14 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2019 4
4 f 2 25.11 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 2002 U16 PD -- KLIN Aleksandra 3 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 25.61 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ -- CICHOSZ Sandra 2
2 f 1 18.87 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- #
100 m M
1 1 s 1 11.00 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU -0.5 II
2 2 s 1 11.31 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ -0.5 III STANISLAWSKI Krzysztof 3
3 3 s 1 11.43 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA -0.5 III B.D. B.D. , Z/0926/13 , 2022
4 4 s 1 11.44 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2021 1
5 5 s 1 11.46 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ -0.5 III
6 7 s 1 11.51 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2022 3
7 8 s 1 11.56 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa # 1991 Sen MZ -0.5 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2021 3
1 6 s 2 11.50 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD +1.1 III B.D. WO¬NIAK Jerzy #
2 9 s 2 11.61 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.1 III RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 10 s 2 11.72 TYLAK Łukasz UKS D±b Suchy Las # 1990 Sen WP +1.1 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
4 11 s 2 11.74 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +1.1 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
5 13 s 2 11.94 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +1.1 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/4219/15 2021
6 15 s 2 11.97 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ +1.1 IV #
7 20 s 2 12.38 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +1.1 --
1 12 s 3 11.87 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U20 MZ +0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
2 16 s 3 11.98 PTASIŃSKI Radosław UKS SMS Warszawa 1999 U18 MZ +0.9 IV RZEPKA Marek Z/2556/16 2017 3
3 17 s 3 12.05 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 IV
4 18 s 3 12.30 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 2000 U18 MZ +0.9 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
5 19 s 3 12.35 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
6 22 s 3 12.42 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.9 V OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
7 24 s 3 12.53 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +0.9 --
1 21 s 4 12.39 KANIOWSKI Dominik UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ +1.3 V
2 23 s 4 12.43 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +1.3 --
3 27 s 4 12.81 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +1.3 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
4 29 s 4 12.96 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +1.3 --
5 31 s 4 13.12 SYPULA Piotr AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ +1.3 --
  s 4 DQ CICHY Szymon OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ +1.3 --
1 14 s 5 11.96 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ -0.4 --
2 26 s 5 12.80 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ -0.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
3 32 s 5 13.27 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -0.4 -- #
4 34 s 5 14.02 TRĘBICKI Piotr UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ -0.4 --
5 35 s 5 14.34 PRZETACKI Ryszard KS Orzeł Warszawa 1954 Masters MZ -0.4 -- PODRAŻKO Marian BEZ
1 25 s 6 12.66 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki # 2003 U14 PD -1.5 V STACHURSKA Agnieszka # 4 LDK!
2 28 s 6 12.87 NOCEŃ Dawid UKS Herkules Sulejówek 2000 U18 MZ -1.5 --
3 30 s 6 13.04 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -1.5 --
4 33 s 6 13.51 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U14 MZ -1.5 -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.77 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA +1.0 II B.D. B.D. , Z/0926/13 , 2022
2 3 s 1 22.99 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2022 3
3 4 s 1 23.01 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ +1.0 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
4 5 s 1 23.08 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +1.0 III
5 6 s 1 23.18 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa # 1991 Sen MZ +1.0 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2021 3
6 7 s 1 23.23 TYLAK Łukasz UKS D±b Suchy Las # 1990 Sen WP +1.0 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
7 8 s 1 23.31 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD +1.0 III B.D. WO¬NIAK Jerzy #
1 9 s 2 23.42 ZIELIŃSKI Jakub SSA Legia 1926 Warszawa 1998 U20 MZ +2.3 III OBROCKI Bogdan Z/1562/14 2016 3
2 10 s 2 23.58 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ +2.3 III
3 13 s 2 23.73 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +2.3 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/4219/15 2021
4 14 s 2 23.76 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ +2.3 IV
5 16 s 2 25.02 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ +2.3 --
6 19 s 2 25.52 NOCEŃ Dawid UKS Herkules Sulejówek 2000 U18 MZ +2.3 --
1 2 s 3 22.91 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ +0.4 III RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 11 s 3 23.62 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ +0.4 --
3 18 s 3 25.25 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ +0.4 --
4 21 s 3 25.62 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U16 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2021 3
5 22 s 3 25.79 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +0.4 --
6 24 s 3 25.96 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
7 26 s 3 26.52 DˇBROWSKI Norbert UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ +0.4 --
8 27 s 3 26.91 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U14 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
1 12 s 4 23.64 KULA Damian WAT Warszawa 1993 Sen MZ -0.1 --
2 15 s 4 24.54 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -0.1 --
3 17 s 4 25.10 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ -0.1 V OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
4 20 s 4 25.59 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U16 MZ -0.1 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
5 23 s 4 25.93 KANIOWSKI Dominik UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ -0.1 --
6 25 s 4 26.33 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki # 2003 U14 PD -0.1 -- STACHURSKA Agnieszka # 4 LDK!
7 28 s 4 30.92 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ -0.1 -- LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.16 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
2 2 s 1 50.06 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ II
3 3 s 1 50.38 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 1995 U23 PM II B.D. 3
4 4 s 1 51.07 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U20 MZ III #
5 5 s 1 51.48 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
6 10 s 1 54.46 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV B.D. 3
  s 1 DNF OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -- B.D. B.D. 2
1 8 s 2 53.53 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 9 s 2 53.89 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM IV B.D. SADKOWSKI Ryszard # , Z/1589/16 , 2022
3 12 s 2 54.90 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U23 MA -- B.D. # Z/3997/15 2022
4 15 s 2 56.37 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -- B.D. 3
1 6 s 3 52.01 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2021 3
2 7 s 3 53.01 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa 1985 Sen MZ --
3 11 s 3 54.80 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa # 2001 U16 MZ V JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
4 13 s 3 54.97 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ --
5 14 s 3 55.89 KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce # 1999 U18 MZ --
800 m M
1 1 s 1 1:55.62 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2022
2 2 s 1 1:55.64 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 1996 U23 MZ II
3 3 s 1 1:58.70 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 1982 Sen MZ III
4 4 s 1 1:58.75 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
5 6 s 1 1:59.67 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
6 7 s 1 1:59.72 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ III LDK!
7 8 s 1 2:00.82 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U18 LD III
8 11 s 1 2:01.60 KOWALSKI Paweł OKS Start Otwock 1997 U20 MZ III
9 15 s 1 2:05.43 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
10 16 s 1 2:05.44 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 2000 U18 LD IV
11 17 s 1 2:06.51 ZYBOROWICZ Bartłomiej GKS Żukowo # 1998 U20 PM IV B.D. Z/0419/16 2022
12 21 s 1 2:09.56 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
  s 1 DNF KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
1 5 s 2 1:58.88 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ III
2 s 2 2:00.13 LADA Kamil GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ III
2 9 s 2 2:01.01 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ III
3 10 s 2 2:01.24 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 1998 U20 MZ III
4 12 s 2 2:03.43 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U18 MZ IV JOBT Andrzej # Z/2323/15 2021
5 13 s 2 2:04.51 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
6 14 s 2 2:05.19 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2022 BEZ
7 18 s 2 2:07.92 PAJˇK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1989 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
8 19 s 2 2:08.96 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
9 20 s 2 2:09.14 GASEK Adrian GKS Wilga Garwolin 1999 U18 MZ --
10 22 s 2 2:10.07 STEPNOWSKI Damian LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1998 U20 MZ --
Wzwyż M
1 f 1 1.90 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1995 U23 MZ III CYNOWSKI Wojciech # Z/0487/17 2022
2 f 1 1.81 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
3 f 1 1.81 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
4 f 1 1.71 TRZASKO Kacper LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD V
5 f 1 1.61 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
6 f 1 1.51 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2003 U14 PD --
  f 1 NM BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
Tyczka M
1 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
2 f 1 3.60 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2022
3 f 1 3.60 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
4 f 1 3.20 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK!
  f 1 NM SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- #
W dal M
1 f 1 6.31 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -0.6 III RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 5.93 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ +0.2 IV DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
3 f 1 5.78 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 2000 U18 MZ +0.3 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
4 f 1 5.72 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD +0.5 V
5 f 1 5.71 WI¦NIEWSKI Eryk AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ -1.1 --
6 f 1 5.64 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ -0.8 --
7 f 1 5.51 CHMIELEWSKI Stanisław WKS Gwardia Warszawa 1959 Masters MZ -1.5 -- B.D. B.D. B.D. , Z/1757/12 , 2013
8 f 1 5.39 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ +1.8 --
9 f 1 5.10 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -0.9 --
10 f 1 4.81 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -1.8 -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
11 f 1 4.79 DˇBROWSKI Norbert UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2000 U18 MZ -1.1 --
12 f 1 3.99 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 2002 U16 PD +0.3 -- KLIN Aleksandra 2 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.14 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ II
2 f 1 15.09 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U18 MZ II SZUSTER Konrad B.D. # Z/1812/15 2022
3 f 1 14.37 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U18 MZ III #
4 f 1 13.77 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
5 f 1 11.43 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. # Z/2310/16 2022
1 f 2 12.87 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD IV
2 f 2 11.37 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 2001 U16 MZ V
3 f 2 11.34 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 2002 U16 PD V KLIN Aleksandra 2 LDK!
4 f 2 10.82 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
5 f 2 9.54 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2021 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 15.33 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 15.03 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ II
3 f 1 14.16 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
4 f 1 11.57 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
Kula (7.26) M
1 f 1 17.38 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
Dysk (1) M
1 f 1 40.21 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ IV LDK!
2 f 1 38.20 PIˇCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 32.26 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 2000 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2020 3
  f 1 NM KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.51 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
2 f 1 42.62 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U20 MZ III
Dysk (2) M
1 f 1 46.07 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 Sen MZ I B.D. M
2 f 1 45.84 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U23 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
Młot (5) M
1 f 1 52.56 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ III
2 f 1 47.68 PIˇCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2022
1 f 2 43.72 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ IV
2 f 2 35.62 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ V GÓRA Marcin B.D. # Z/2986/16 2022
3 f 2 31.41 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
Młot (6) M
1 f 1 63.36 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
2 f 1 50.21 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 1999 U18 MZ III
Młot (7.26) M
1 f 1 55.86 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ I
Oszczep (600) M
1 f 1 40.40 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD V
2 f 1 39.33 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U16 MZ V LDK!
3 f 1 38.87 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ V
4 f 1 34.81 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2021 BEZ
5 f 1 33.52 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BEZ LDK!
6 f 1 23.88 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2021 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 47.59 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
2 f 1 45.45 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 2000 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2020 3
3 f 1 42.47 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ --
4 f 1 38.17 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
5 f 1 37.58 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 2000 U18 MZ --
6 f 1 36.30 NOWICKI Marek LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1999 U18 MZ --
7 f 1 36.13 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. # Z/2310/16 2022
8 f 1 30.28 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ --
  f 1 NM BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ V NIEGOWSKI Filip BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 63.47 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U23 MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2022 1
2 f 1 54.92 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
3 f 1 42.86 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2914459705353 sekund