Słubice 24 - 25.09.2016
Mistrzostwa Polski Młodzików / mały memoriał J. Kusocińskiego
100 m K
1 2 e 1 12.40 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL +1.0 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 5 e 1 12.62 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U16 WP +1.0 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2021 2 LDK!
3 11 e 1 12.86 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +1.0 III BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
4 17 e 1 12.93 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U16 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
5 19 e 1 12.96 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +1.0 III GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
6 22 e 1 13.09 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP +1.0 III OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II
7 25 e 1 13.13 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB +1.0 III LDK!
1 6 e 2 12.64 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U16 KP +0.7 II BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
2 7 e 2 12.76 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.7 III #
3 9 e 2 12.84 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK +0.7 III BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
4 11 e 2 12.86 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU +0.7 III JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2022 LDK!
5 14 e 2 12.90 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM +0.7 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
6 18 e 2 12.96 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ +0.7 III LDK!
7 28 e 2 13.35 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +0.7 IV LAMCH Mariola 3 LDK!
1 3 e 3 12.56 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB +0.7 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
2 4 e 3 12.57 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U16 ZP +0.7 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022
3 13 e 3 12.88 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U16 PD +0.7 III
4 20 e 3 12.98 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +0.7 III GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
5 23 e 3 13.11 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.7 III LDK!
6 24 e 3 13.12 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U16 SL +0.7 III B.D.
7 26 e 3 13.15 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD +0.7 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!
1 1 e 4 12.32 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U16 PK +1.8 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2022 LDK!
2 8 e 4 12.83 SIEG Weronika CMKL Człuchów 2002 U16 PM +1.8 III B.D. # 3
3 9 e 4 12.84 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP +1.8 III B.D. # 2 LDK!
4 15 e 4 12.91 ŁUKA Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U16 WP +1.8 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2074/16 2018 4
5 16 e 4 12.93 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U16 KP +1.8 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2022
6 21 e 4 12.99 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U16 LD +1.8 III NOWOSIELSKI Rafał # Z/2227/15 2019 2
7 27 e 4 13.23 ŁUSZCZYK Kinga KS Agros Zamość 2002 U16 LU +1.8 IV
1 f 1 12.15 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL +1.6 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 f 1 12.24 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U16 PK +1.6 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2022 LDK!
3 f 1 12.35 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB +1.6 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
4 f 1 12.48 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U16 ZP +1.6 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022
5 f 1 12.50 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U16 KP +1.6 II BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
6 f 1 12.62 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +1.6 II #
7 f 1 12.66 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U16 WP +1.6 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2021 2 LDK!
8 f 1 12.68 SIEG Weronika CMKL Człuchów 2002 U16 PM +1.6 II B.D. # 3
300 m K
1 19 s 1 43.21 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
2 22 s 1 43.54 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda Śląska 2001 U16 SL III LDK!
3 26 s 1 44.25 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK III #
4 27 s 1 44.46 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
5 28 s 1 45.09 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
6 30 s 1 46.51 GÓRA Gabriela MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB V GÓRA Ireneusz Z/0905/16 2017 BEZ LDK!
1 10 s 2 41.77 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U16 LD II NOWOSIELSKI Rafał # Z/2227/15 2019 2
2 13 s 2 42.38 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U16 LU II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 20 s 2 43.26 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ III
4 23 s 2 43.67 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U16 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
5 24 s 2 43.85 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 2001 U16 ZP III
6 25 s 2 44.00 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U16 LD III
1 7 s 3 41.57 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU II JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2022 LDK!
2 15 s 3 42.65 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM II
3 16 s 3 42.68 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U16 MZ II JOBT Andrzej # Z/5364/15 2021 2
4 17 s 3 42.73 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U16 KP II
5 18 s 3 42.79 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U16 SL II
6 21 s 3 43.37 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U16 PD III
1 3 s 4 41.26 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
1 3 s 4 41.26 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 2001 U16 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2019 2
3 6 s 4 41.33 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U16 PK II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2022 LDK!
4 8 s 4 41.71 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
5 9 s 4 41.73 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U16 PM II SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2019 3
6 14 s 4 42.43 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 2001 U16 WP II LDK!
1 1 s 5 40.61 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U16 KP II BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
2 2 s 5 40.84 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
3 5 s 5 41.31 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II #
4 11 s 5 42.09 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
5 12 s 5 42.16 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM II # LDK!
6 29 s 5 45.66 TUCKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U16 SL IV #
600 m K
1 18 s 1 1:42.17 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2022
2 20 s 1 1:42.62 ZAWADZKA Julia MKS MOS Wrocław # 2001 U16 DS III #
3 21 s 1 1:42.66 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U16 PM III B.D. ANDRZEJCZAK Paweł # , Z/2850/16 , 2022 LDK!
4 23 s 1 1:43.37 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U16 LB IV
5 24 s 1 1:43.80 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA IV SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
6 25 s 1 1:44.07 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U16 SK IV # LDK!
7 26 s 1 1:44.22 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
8 27 s 1 1:45.04 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 2001 U16 PD IV SOWÓL Bogusław 3 LDK!
  s 1 DNF SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/0063/16 2022 LDK!
1 4 s 2 1:38.97 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 2001 U16 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1567/15 2022 1
2 5 s 2 1:39.00 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U16 MZ II ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
3 7 s 2 1:39.39 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III
4 10 s 2 1:40.64 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN III B.D.
5 12 s 2 1:41.48 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001 U16 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2022
6 13 s 2 1:41.52 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U16 PM III THIEL Adam B.D. Z/2119/15 2022
7 14 s 2 1:41.70 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 2001 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
8 16 s 2 1:42.05 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III
9 19 s 2 1:42.41 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL III
10 28 s 2 1:45.42 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP IV B.D. # 2 LDK!
1 1 s 3 1:37.54 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK II B.D.
2 2 s 3 1:38.37 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD II LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/3706/15 2022
3 3 s 3 1:38.79 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD II # LDK!
4 6 s 3 1:39.39 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U16 ZP III LDK!
5 8 s 3 1:39.95 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2022 LDK!
6 9 s 3 1:40.61 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL III
7 11 s 3 1:41.20 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
8 15 s 3 1:41.74 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKL Jarocin # 2002 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2019 BEZ
9 17 s 3 1:42.11 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 2001 U16 LU III # LDK!
10 22 s 3 1:42.98 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U16 MZ III LDK!
1 1 w 1 1:40.32 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD III B.D. # 710
2 2 w 1 1:43.37 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV B.D. B.D. 648
3 3 w 1 1:44.84 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV 619
4 4 w 1 1:46.28 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U16 DS V BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 592
5 5 w 1 1:51.48 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2022 497
6 6 w 1 1:53.34 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 465
7 7 w 1 1:55.42 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! 430
8 8 w 1 1:56.31 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA -- B.D. 3 LDK! 416
9 9 w 1 1:56.48 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK -- MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 413
10 10 w 1 2:01.46 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! 337
  w 1 DNS SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- B.D. 0
1000 m K
1 9 s 1 3:03.04 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS III B.D. # LDK!
2 10 s 1 3:03.04 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U16 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
3 11 s 1 3:04.21 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
4 13 s 1 3:05.43 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
5 14 s 1 3:06.05 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 2001 U16 MZ III
6 17 s 1 3:06.52 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
7 19 s 1 3:08.01 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 2001 U16 PM III #
8 20 s 1 3:09.36 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U16 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2022
9 21 s 1 3:09.72 RYNG Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U16 DS III SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2018 2
10 22 s 1 3:11.15 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U16 DS III #
11 24 s 1 3:12.60 SKAŁECKA Kamila LKS Znicz Biłgoraj 2001 U16 LU IV
12 25 s 1 3:14.44 SERWIN Antonina MLUKS Tarnów 2001 U16 MA IV GRECH Halina Z/2093/15 2017 4 LDK!
13 26 s 1 3:15.60 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK!
14 27 s 1 3:22.29 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
  s 1 DNF CERBIN Magdalena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB -- LDK!
1 1 s 2 2:52.84 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2023 LDK!
2 2 s 2 2:52.84 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U16 MZ II TARASIUK Paweł Z/0385/16 2022 2 LDK!
3 3 s 2 2:58.99 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 2001 U16 WP II SADOWSKI Waldemar # Z/1456/15 2021 2
4 4 s 2 2:59.77 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
5 5 s 2 3:00.47 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
6 6 s 2 3:00.52 DAWIDZIAK Aleksandra UKS Czempion Bełchatów # 2002 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz B.D. # BEZ LDK!
7 7 s 2 3:00.80 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
8 8 s 2 3:01.25 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin # 2001 U16 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1
9 12 s 2 3:04.88 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL III LDK!
10 15 s 2 3:06.23 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2022 2 LDK!
11 16 s 2 3:06.33 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U16 PM III KRÓL Krzysztof # Z/1272/15 2022 I LDK!
12 18 s 2 3:07.57 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2021 3
13 23 s 2 3:11.86 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD III B.D.
80 pł K
1 1 e 1 11.98 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.9 II SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 2 e 1 12.00 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -0.9 II LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
3 8 e 1 12.44 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.9 III RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2022
4 11 e 1 12.48 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ -0.9 III B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
5 14 e 1 12.52 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 2001 U16 LU -0.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2019 4
6 16 e 1 12.53 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP -0.9 III B.D. B.D. , Z/1328/15 , 2023
7 23 e 1 13.07 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA -0.9 IV B.D. # 2 LDK!
1 3 e 2 12.01 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD -0.1 II NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2022 LDK!
2 6 e 2 12.37 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U16 LD -0.1 II
3 9 e 2 12.46 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -0.1 III MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
4 20 e 2 12.71 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 2001 U16 LD -0.1 III LDK!
5 25 e 2 13.18 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ -0.1 IV
6 26 e 2 13.30 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -0.1 IV
1 4 e 3 12.15 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB -0.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
2 7 e 3 12.40 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ -0.3 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
3 12 e 3 12.49 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -0.3 III
4 15 e 3 12.52 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U16 LB -0.3 III B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/2685/16 , 2022 LDK!
5 18 e 3 12.63 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD -0.3 III GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!
6 19 e 3 12.70 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA -0.3 III GIZA Maciej 2 LDK!
7 22 e 3 12.89 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U16 DS -0.3 III
8 24 e 3 13.13 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ -0.3 IV SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
1 5 e 4 12.34 PALUCH Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK 0.0 II MIREK Andrzej Z/2711/16 2016 2
2 10 e 4 12.47 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB 0.0 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
3 13 e 4 12.52 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA 0.0 III GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2022
4 17 e 4 12.56 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL 0.0 III
5 21 e 4 12.77 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U16 WP 0.0 III CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2023
6 27 e 4 13.44 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U16 LD 0.0 IV B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2023 1 LDK!
7 28 e 4 13.89 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL 0.0 V LDK!
1 f 1 11.82 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD +0.4 II NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2022 LDK!
2 f 1 12.03 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB +0.4 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
3 f 1 12.05 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.4 II SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
4 f 1 12.18 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD +0.4 II LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
5 f 1 12.27 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U16 LD +0.4 II
6 f 1 12.41 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.4 III RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2022
7 f 1 12.45 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ +0.4 III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
8 f 1 12.48 PALUCH Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +0.4 III MIREK Andrzej Z/2711/16 2016 2
1 2 w 1 12.50 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM +0.7 III B.D. B.D. 787
2 3 w 1 12.58 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.7 III 774
3 4 w 1 12.73 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM +0.7 III KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2022 751
4 5 w 1 12.77 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +0.7 III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 745
5 6 w 1 12.80 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD +0.7 III B.D. # 741
6 8 w 1 12.91 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA +0.7 III B.D. 3 LDK! 724
1 1 w 2 12.43 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -0.3 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! 798
2 7 w 2 12.84 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U16 DS -0.3 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 735
3 9 w 2 13.31 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -0.3 IV B.D. 665
4 10 w 2 13.63 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM -0.3 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 620
5 11 w 2 13.95 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -0.3 V B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! 576
200 m pł K
1 15 s 1 31.49 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U16 PK -0.4 II LDK!
2 18 s 1 32.03 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U16 WP -0.4 III
3 22 s 1 32.88 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U16 LD -0.4 IV B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2023 1 LDK!
4 23 s 1 33.08 SUROWIEC Aleksandra RKS Rumia 2001 U16 PM -0.4 IV PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!
  s 1 DQ KUŚ Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.4 -- KACZOCHA Malwina B.D. # 3 LDK!
1 10 s 2 30.99 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD +1.3 II GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!
2 17 s 2 32.01 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +1.3 III MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
3 19 s 2 32.10 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U16 MA +1.3 III GIZA Maciej 2 LDK!
4 20 s 2 32.55 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +1.3 IV LDK!
5 21 s 2 32.70 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ +1.3 IV
1 5 s 3 30.35 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP +1.9 II DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!
2 6 s 3 30.36 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U16 LB +1.9 II B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/2685/16 , 2022 LDK!
3 7 s 3 30.43 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +1.9 II RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2022
4 14 s 3 31.40 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U16 WP +1.9 II
1 1 s 4 29.23 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD +1.4 II NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2022 LDK!
2 2 s 4 29.60 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +1.4 II GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2022
3 3 s 4 29.67 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB +1.4 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
4 4 s 4 29.77 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK +1.4 II
5 8 s 4 30.50 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ +1.4 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
6 11 s 4 31.27 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +1.4 II
1 9 s 5 30.87 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U16 LD +0.6 II
2 12 s 5 31.32 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 2001 U16 LU +0.6 II LDK!
3 13 s 5 31.39 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U16 DS +0.6 II
4 16 s 5 31.73 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS +0.6 III MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
5 24 s 5 33.46 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U16 LD +0.6 IV LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023
4x100 m K
1 2 s 1 50.77 JĘDRASZAK Roksana
SCHUTZ Monika
WESOŁOWSKA Kaja
MRUGALSKA Nikola
MKS Juvenia Puszczykowo 2002
2001
2001
2002
U16 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz B.D.

B.D. B.D.
CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej
Z/2912/16
, Z/1328/15
, Z/0922/16
2022
, 2023
, 2021



2 5 s 1 51.11 GOS Klaudia
GAJOS Aleksandra
WITKOWSKA Agata
SZYMAŃSKA Julia
RLTL ZTE Radom 2001
2001
2001
2001
U16 MAZ --


3 6 s 1 51.50 BARTOLEWSKA Julia
ŻYGADŁO Oliwia
MARCZEWSKA Ewa
SKRZYPCZYK Marta
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2002
U16 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
CIUK Marek
Z/3020/16
Z/3211/16
2021
2020
2
3
2
  s 1 DQ PAWŁOW Nina
MISTOŃ Zuzanna
ŚWIĄTEK Iga
ŻELAZEK Emilia
MLKS Agros Żary 2002
2002
2001
2002
U16 LBU -- WISZ Dariusz
WISZ Dariusz

Z/0485/16
Z/0441/16
2021
2021
2
2
1 1 s 2 50.69 KOWALSKA Nicole
OGÓROWSKA Wiktoria
TUCKA Dominika
OGÓROWSKA Natalia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2002
2001
2001
2001
U16 SLK --
B.D.

B.D.


2 3 s 2 50.95 MŁODAK Natalia
GRABLOWSKA Natalia
SUROWIEC Aleksandra
DŻUGAN Aleksandra
RKS Rumia 2002
2001
2001
2001
U16 POM -- PEPLIŃSKI Tadeusz
PEPLIŃSKI Tadeusz
PEPLIŃSKI Tadeusz
SZYMAŃSKI Maciej
Z/2232/15
2019
BEZ
BEZ
BEZ
3
3 4 s 2 51.00 BRZYSKA Martyna
BORZEWSKA Zuzanna
TARKOWSKA Natalia
SKRZYPNIK Kamila
MKL Toruń 2002
2001
2002
2001
U16 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1574/16
Z/1895/16
Z/1576/16
Z/1575/16
2020
2022
2022
2021
3

3

4 7 s 2 51.98 ROSIŃSKA Martyna
DĘBSKA Zofia
JANUS Julia
KWIATKOWSKA Julia
MKS Aleksandrów Łódzki 2002
2001
2001
2002
U16 LDZ --
B.D.
LIPIŃSKI Leszek B.D.
B.D. B.D.
Z/3706/15
2022



Wzwyż K
1 1 f 1 1.62 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź # 2002 U16 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1644/16 2023
2 2 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS II
3 3 f 1 1.59 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP III B.D. 1 LDK!
4 4 f 1 1.59 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok # 2001 U16 PD III B.D. #
5 5 f 1 1.55 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK III TITTINGER Michał B.D. # Z/2337/16 2022
6 6 f 1 1.55 KUŃKA Marta UKS-MOS Opole 2002 U16 OP III # LDK!
7 7 f 1 1.55 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U16 PM III WERNER Bernard # Z/2927/16 2021 2 LDK!
8 8 f 1 1.55 GRUŻEWSKA Dominika OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław 4 LDK!
9 9 f 1 1.50 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK!
9 9 f 1 1.50 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin # 2001 U16 ZP IV # LDK!
9 9 f 1 1.50 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
12 12 f 1 1.45 RACHAŃSKA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL IV
1 1 w 1 1.60 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2022 736
2 3 w 1 1.54 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! 666
3 4 w 1 1.54 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD IV B.D. # 666
4 2 w 1 1.54 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 666
5 5 w 1 1.48 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ IV ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! 599
6 6 w 1 1.45 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 566
7 7 w 1 1.42 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM V B.D. B.D. 534
7 7 w 1 1.42 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL V 534
7 7 w 1 1.42 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U16 DS V BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 534
10 10 w 1 1.39 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- B.D. 502
11 11 w 1 1.36 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA -- B.D. 3 LDK! 470
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP M KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2022
2 2 f 1 3.40 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
3 3 f 1 3.30 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U16 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2022 1
4 4 f 1 3.30 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ I # LDK!
5 5 f 1 3.30 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U16 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2022 LDK!
6 6 f 1 3.20 MUSIAŁ Julia MKS Ustroń 2002 U16 SL II
6 6 f 1 3.20 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM II # LDK!
8 8 f 1 3.20 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U16 SL II #
9 9 f 1 3.10 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM II # LDK!
10 10 f 1 3.10 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U16 SK II #
11 11 f 1 3.00 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U16 MZ II SZYMCZAK Edward B.D. # Z/3878/16 2022 LDK!
12 12 f 1 2.90 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # 3 LDK!
13 13 f 1 2.70 KUBIEC Kaja KKL Kielce 2001 U16 SK III
13 13 f 1 2.70 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III # LDK!
15 15 f 1 2.70 MASIANIS Małgorzata OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III # LDK!
16 16 f 1 2.40 GUMOWSKA Maja AZS-AWF Warszawa 2002 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz 4 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.65 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ 0.0 II SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 2 f 1 5.27 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP 0.0 III
3 3 f 1 5.21 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U16 MZ +0.6 III
4 4 f 1 5.18 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM +0.4 III # LDK!
5 5 f 1 5.18 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 2001 U16 LD +0.6 III SADACH Aneta 3 LDK!
6 6 f 1 5.14 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +1.9 III
7 7 f 1 5.10 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP +0.7 III GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2022 LDK!
8 8 f 1 5.05 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U16 PK +1.0 IV
9 9 f 1 4.97 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U16 MA +1.0 IV # LDK!
10 10 f 1 4.95 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ +0.5 IV B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
11 11 f 1 4.91 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U16 PD +0.2 IV KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
12 12 f 1 4.73 MRUGALSKA Nikola LUKS Orkan Września # 2002 U16 WP -1.0 V CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej # , Z/0922/16 , 2021 LDK!
13 13 f 1 4.53 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U16 LD -1.0 V SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
14 14 f 1 4.31 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława # 2002 U16 MZ +0.3 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
1 1 w 1 5.16 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ 0.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! 603
2 2 w 1 4.93 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD 0.0 IV B.D. # 540
3 3 w 1 4.89 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL 0.0 IV 530
4 4 w 1 4.88 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM 0.0 IV B.D. B.D. 527
5 5 w 1 4.71 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U16 DS 0.0 V BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 482
6 6 w 1 4.68 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA 0.0 V B.D. 3 LDK! 474
7 7 w 1 4.63 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM 0.0 V KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2022 461
8 8 w 1 4.60 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -0.4 V B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! 454
9 9 w 1 4.42 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +0.2 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 408
10 10 w 1 4.41 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK 0.0 -- MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 406
11 11 w 1 4.34 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL 0.0 -- B.D. 388
Kula (3) K
1 1 f 1 13.65 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 2001 U16 WP II ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 2 f 1 13.10 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022
3 3 f 1 12.55 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo # 2001 U16 ZP III #
4 4 f 1 12.43 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U16 LD III #
5 5 f 1 11.82 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!
6 6 f 1 11.48 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
7 7 f 1 11.34 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
8 8 f 1 10.99 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 2002 U16 PD IV TRZONKOWSKA Beata # Z/0854/16 2022 3
9 9 f 1 10.91 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U16 MZ IV
10 10 f 1 10.64 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
11 11 f 1 10.60 MITRĘGA Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
12 12 f 1 10.52 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU IV KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2022
13 13 f 1 10.28 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK IV #
14 14 f 1 10.27 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U16 OP IV # LDK!
15 15 f 1 10.27 PRZYBYLSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 2001 U16 LB IV
16 16 f 1 10.26 BIAŁKOWSKA Klaudia ULKS Jedlińsk 2001 U16 MZ IV KILAR Krystian Z/5477/15 2016 3
17 17 f 1 10.25 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
18 18 f 1 10.22 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
19 19 f 1 10.01 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U16 DS IV LDK!
20 20 f 1 9.31 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
1 1 w 1 11.06 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 599
2 2 w 1 10.62 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! 570
3 3 w 1 10.00 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA IV B.D. 3 LDK! 529
4 4 w 1 9.98 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2022 528
5 5 w 1 9.95 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV B.D. B.D. 526
6 6 w 1 9.43 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V B.D. 492
7 7 w 1 8.53 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD -- B.D. # 434
8 8 w 1 8.25 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 416
9 9 w 1 7.85 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! 390
10 10 w 1 6.98 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 334
11 11 w 1 6.94 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -- 331
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 41.74 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022
2 2 f 1 40.50 SZAFRAŃSKA Wiktoria MKS Pułtusk 2001 U16 MZ II
3 3 f 1 37.45 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK III #
4 4 f 1 37.37 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2022 LDK!
5 5 f 1 36.59 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U16 LD III #
6 6 f 1 36.20 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP III
7 7 f 1 35.18 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
8 8 f 1 33.74 ZAMOJSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD III
9 9 f 1 33.45 FLIS Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP III
10 10 f 1 33.06 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo # 2001 U16 ZP III #
11 11 f 1 32.40 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS IV LDK!
12 12 f 1 31.06 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD IV GOŹDZIK Beata Z/2332/16 2021 3
13 13 f 1 29.52 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2022 LDK!
14 14 f 1 28.87 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U16 WP IV
15 15 f 1 27.14 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK V SUGIER Maria # 3 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 56.06 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU I B.D. # 1 LDK!
2 2 f 1 53.22 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU I B.D. # 1 LDK!
3 3 f 1 47.30 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U16 WP III
4 4 f 1 46.84 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
5 5 f 1 45.38 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 2001 U16 WP III ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
6 6 f 1 44.70 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa # 2002 U16 MZ III SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK!
7 7 f 1 43.78 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U16 DS III
8 8 f 1 42.39 OLECHNO Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD III #
9 9 f 1 40.17 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP IV NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
10 10 f 1 39.54 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP IV LDK!
11 11 f 1 37.59 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK!
12 12 f 1 35.12 KOTWICA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK IV
13 13 f 1 34.63 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2020 3
14 14 f 1 32.70 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 48.79 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U16 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. # Z/1568/15 2023
2 2 f 1 43.14 SMOLIŃSKA Katarzyna AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB II
3 3 f 1 41.57 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U16 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2022 2 LDK!
4 4 f 1 39.58 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
5 5 f 1 39.10 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP III LDK!
6 6 f 1 38.31 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec 2001 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/2883/16 2021
7 7 f 1 38.20 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA III MUNIAK Michał Z/1267/15 2021
8 8 f 1 36.47 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ IV B.D. #
9 9 f 1 36.04 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1
10 10 f 1 34.24 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 2001 U16 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5650/15 2018 BEZ
11 11 f 1 31.70 OLSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD V
12 12 f 1 31.40 MARCZAK Jagoda UKS przy SP Międzybórz 2001 U16 DS V PLISZEK Grzegorz Z/2422/16 2016 BEZ
5-bój K MŁ K
1 f 1 3091 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD II B.D. #
2 f 1 3022 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM II B.D. B.D.
3 f 1 2973 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM II KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2022
4 f 1 2829 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
5 f 1 2820 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
6 f 1 2788 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III
7 f 1 2759 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U16 DS III BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
8 f 1 2613 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U16 MA III B.D. 3 LDK!
9 f 1 2603 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
10 f 1 2393 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
  f 1 DNF SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- B.D.
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:40.69 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 2001 U16 ZP II
2 2 s 1 16:01.45 WYPYCHOWSKA Agnieszka UKS Przełaj Żerków 2001 U16 WP III
3 3 s 1 16:09.97 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 2002 U16 ZP III
4 4 s 1 16:15.84 BARSZCZ Aurelia LKS Stal Mielec 2001 U16 PK III
5 5 s 1 16:15.85 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U16 ZP III WOŹNIAK Agnieszka # Z/3207/16 2022 3
6 6 s 1 16:39.92 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 2002 U16 PK III
7 7 s 1 16:51.22 KĘSY Zofia UKS Dąb Suchy Las # 2001 U16 WP III
8 8 s 1 17:11.41 PLAK Luiza KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U16 ZP III
9 9 s 1 17:39.40 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP IV KENSIK Jan # 3 LDK!
10 10 s 1 17:41.72 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U16 PM IV B.D. BODZIAK Igor B.D. # 3 LDK!
11 11 s 1 17:44.74 LIPKA Wanessa AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB IV
12 12 s 1 18:01.63 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 2001 U16 PM IV B.D. BODZIAK Igor B.D. # 3 LDK!
13 13 s 1 18:11.90 LE Jasmina AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB IV
14 14 s 1 18:55.54 KRZYŻANOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U16 PD IV
15 15 s 1 19:06.55 MISIŃSKA Weronika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
16 16 s 1 19:13.54 PECZYŃSKA Nikola LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/6028/15 2017 BEZ
17 17 s 1 19:13.79 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB V WOŹNIAK Daniel 2 LDK!
18 18 s 1 20:15.12 ŁUBA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U16 PD V
100 m M
1 1 e 1 11.17 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U16 LD +1.8 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
2 5 e 1 11.37 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U16 OP +1.8 III POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
3 6 e 1 11.39 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U16 WP +1.8 III
4 20 e 1 11.57 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +1.8 III MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
5 25 e 1 11.69 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +1.8 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
6 27 e 1 11.88 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 2001 U16 DS +1.8 IV #
1 2 e 2 11.18 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +2.0 II B.D. # Z/4779/15 2022 II
2 7 e 2 11.39 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP +2.0 III GRENDA Jan #
3 10 e 2 11.48 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U16 WP +2.0 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
4 11 e 2 11.49 ZIELONKA Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2001 U16 LD +2.0 III
5 13 e 2 11.50 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN +2.0 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
6 14 e 2 11.50 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +2.0 III
7 24 e 2 11.65 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 2001 U16 LD +2.0 III FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
1 3 e 3 11.30 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 2001 U16 PD +0.9 II GWIAZDOWSKI Rafał # Z/0427/16 2020 2
2 4 e 3 11.32 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U16 KP +0.9 III KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!
3 17 e 3 11.54 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.9 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
4 18 e 3 11.55 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2001 U16 LB +0.9 III
5 21 e 3 11.59 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +0.9 III
6 22 e 3 11.59 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS +0.9 III ROSTEK William # Z/4584/15 2023 LDK!
7 23 e 3 11.61 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 2001 U16 PD +0.9 III NABIAŁEK Łukasz # Z/1540/15 2018 3
1 8 e 4 11.41 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U16 LU +0.4 III BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK!
2 9 e 4 11.46 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U16 WN +0.4 III BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2
3 12 e 4 11.50 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP +0.4 III # LDK!
4 15 e 4 11.52 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +0.4 III
5 16 e 4 11.54 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU +0.4 III JAROS Marek B.D. B.D. # Z/0316/16 2022 LDK!
6 19 e 4 11.55 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U16 KP +0.4 III
7 26 e 4 11.81 RICCIARDI Alessio UKS Technik Augustów 2001 U16 PD +0.4 IV SOWÓL Bogusław 3 LDK!
1 f 1 11.11 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U16 LD +0.4 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
2 f 1 11.26 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.4 II B.D. # Z/4779/15 2022 II
3 f 1 11.28 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U16 KP +0.4 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!
4 f 1 11.32 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 2001 U16 PD +0.4 III GWIAZDOWSKI Rafał # Z/0427/16 2020 2
5 f 1 11.42 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U16 LU +0.4 III BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK!
6 f 1 11.50 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U16 OP +0.4 III POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
7 f 1 11.53 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U16 WP +0.4 III
8 f 1 11.53 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP +0.4 III GRENDA Jan #
300 m M
1 24 s 1 38.20 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U16 ZP III # LDK!
2 27 s 1 38.38 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 2002 U16 MA III KRZYŻAK Stanisław # Z/3868/16 2022 3
3 29 s 1 38.67 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U16 MZ III #
4 30 s 1 38.86 PICH Wiktor KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK III
5 31 s 1 40.00 GIEBAŁ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U16 MA IV
1 8 s 2 36.85 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U16 OP II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
2 10 s 2 37.28 RICCIARDI Alessio UKS Technik Augustów 2001 U16 PD II SOWÓL Bogusław 3 LDK!
3 16 s 2 37.74 SKUBISZEWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 2001 U16 LB III
4 20 s 2 37.99 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin # 2001 U16 ZP III ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
5 21 s 2 38.00 MOSTOWSKI Sebastian LKS Lubusz Słubice 2001 U16 LB III
1 15 s 3 37.68 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U16 DS III #
2 17 s 3 37.79 PACYŃSKI Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2001 U16 PM III
3 22 s 3 38.04 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 2001 U16 LB III #
4 25 s 3 38.22 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN III
5 28 s 3 38.53 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2002 U16 SL III B.D. # LDK!
1 1 s 4 35.54 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U16 LD II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
2 5 s 4 36.71 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP II # LDK!
3 12 s 4 37.30 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 2001 U16 PM II
4 14 s 4 37.63 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP III #
5 23 s 4 38.13 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U16 LU III MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
  s 4 DNF NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD -- #
1 11 s 5 37.29 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/2711/15 2022 3
2 13 s 5 37.60 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM III LDK!
3 18 s 5 37.82 WOŹNIAK Maciej SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U16 DS III URBATZKA Natalia Z/3122/15 2021 LDK!
4 19 s 5 37.84 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 2001 U16 PD III NABIAŁEK Łukasz # Z/1540/15 2018 3
5 26 s 5 38.29 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U16 WP III
1 2 s 6 35.74 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U16 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
2 3 s 6 35.99 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
3 4 s 6 36.20 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
4 6 s 6 36.75 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U16 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!
5 7 s 6 36.79 ŚLUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL II
6 9 s 6 36.99 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU II JAROS Marek B.D. B.D. # Z/0316/16 2022 LDK!
600 m M
1 16 s 1 1:29.58 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 2001 U16 PD III #
2 18 s 1 1:30.73 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB III WOŹNIAK Daniel 4 LDK!
3 19 s 1 1:30.80 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
4 20 s 1 1:31.55 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS III # LDK!
5 23 s 1 1:32.20 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 2001 U16 SL IV # LDK!
6 24 s 1 1:32.76 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK IV
7 25 s 1 1:32.78 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U16 DS IV URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
8 26 s 1 1:32.79 KRUPA Piotr TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U16 LU IV
9 28 s 1 1:33.20 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 2001 U16 LB IV
1 7 s 2 1:26.63 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U16 KP II
2 8 s 2 1:26.67 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2001 U16 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
3 10 s 2 1:27.48 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK II
4 11 s 2 1:28.35 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U16 WN III
5 12 s 2 1:28.63 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
6 13 s 2 1:28.98 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U16 LB III
7 14 s 2 1:29.45 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL III LDK!
8 21 s 2 1:31.82 BIEKSZO Eryk ZLKL Zielona Góra 2001 U16 LB III
9 27 s 2 1:33.20 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK IV ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
1 1 s 3 1:22.54 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U16 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023
2 2 s 3 1:23.94 MACKIEWICZ Jonatan UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U16 WP II
3 3 s 3 1:24.09 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U16 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
4 4 s 3 1:24.40 CZAJKOWSKI Fabian OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz 3 LDK!
5 5 s 3 1:24.61 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U16 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2022 LDK!
6 6 s 3 1:26.57 SZYMAŃSKI Szymon STS Skarżysko-Kamienna 2001 U16 SK II #
7 9 s 3 1:26.73 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U16 LD II SADACH Aneta # 4 LDK!
8 15 s 3 1:29.53 ZAWADZKI Bartosz KS Energetyk Poznań 2001 U16 WP III #
9 17 s 3 1:30.45 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2022
10 22 s 3 1:32.06 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U16 DS IV
1000 m M
1 7 s 1 2:43.01 GREŃ Radosław UKS Brenna Górki 2001 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2850/15 2017 BEZ
2 11 s 1 2:43.64 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2022 3
3 12 s 1 2:43.78 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 2001 U16 LU IV SWATOWSKI Wojciech # Z/5109/15 2019 3
4 15 s 1 2:45.30 KOWALCZYK Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2001 U16 MA IV
5 16 s 1 2:45.75 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2022 LDK!
6 17 s 1 2:47.16 KOŚCIOŁKO Kamil MKS Unia Hrubieszów 2001 U16 LU IV
7 18 s 1 2:47.97 RYBACZEWSKI Tobiasz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U16 WP IV
8 19 s 1 2:49.59 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U16 DS IV B.D. # Z/3667/15 2022
9 21 s 1 3:01.78 DZIĘCIOŁ Dawid MLKS Lubusz Barlinek # 2002 U16 ZP -- SZYMANIAK Wojciech Z/3387/17 2020 4
1 1 s 2 2:37.36 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U16 KP II JASZCZAK Stanisław # Z/0931/16 2023 LDK!
2 2 s 2 2:37.60 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U16 WN II # LDK!
3 3 s 2 2:38.94 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
4 4 s 2 2:40.98 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2
5 5 s 2 2:41.48 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
6 6 s 2 2:42.99 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin # 2001 U16 ZP III #
7 8 s 2 2:43.06 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK!
8 9 s 2 2:43.32 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
9 10 s 2 2:43.52 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP IV ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!
10 13 s 2 2:44.26 TUSZYŃSKI Szymon WMLKS Pomorze Stargard 2001 U16 ZP IV
11 14 s 2 2:45.00 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV #
12 20 s 2 2:50.34 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD V B.D. # 3 LDK!
  s 2 DNF MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK --
1 1 w 1 2:50.94 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2 756
2 2 w 1 2:54.44 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U16 LD V KUBIAK Robert # Z/4820/15 2022 3 720
3 3 w 1 2:55.25 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V B.D. 712
4 4 w 1 2:55.64 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM V B.D. Z/5375/15 2022 708
5 5 w 1 2:56.19 KOZIOŁ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS V 702
6 6 w 1 3:00.14 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK! 663
7 7 w 1 3:02.07 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP -- 644
8 8 w 1 3:04.23 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK! 623
9 9 w 1 3:07.25 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD -- 595
10 10 w 1 3:08.26 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej # 3 LDK! 586
11 11 w 1 3:09.26 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 576
2000 m M
1 1 s 1 5:44.93 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 2001 U16 ZP II CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
2 2 s 1 5:46.62 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 2001 U16 ZP II CZEPIEL Mateusz 1 LDK!
3 3 s 1 5:55.08 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U16 LD II
4 5 s 1 6:02.03 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U16 LD III B.D.
5 6 s 1 6:03.24 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U16 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
6 8 s 1 6:05.44 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022
7 10 s 1 6:07.55 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2002 U16 PM III
8 11 s 1 6:08.16 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2023 3
9 16 s 1 6:11.46 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U16 ZP IV B.D. KOSTRZEBA Jacek # , Z/1911/15 , 2022 LDK!
10 19 s 1 6:16.47 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 2001 U16 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
11 21 s 1 6:16.96 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2001 U16 WP IV #
1 4 s 2 6:01.93 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/2385/16 2022
2 7 s 2 6:04.36 KOWALINA Jan MMKS Gdańsk 2001 U16 PM III LDK!
3 9 s 2 6:06.13 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka # 2001 U16 PD III
4 12 s 2 6:08.56 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM III
5 13 s 2 6:10.30 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2021 2 LDK!
6 14 s 2 6:10.47 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U16 MZ IV
7 15 s 2 6:11.09 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 2001 U16 KP IV LDK!
8 17 s 2 6:11.52 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL IV SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2021 LDK!
9 18 s 2 6:14.26 HASIURA Antoni RKS Łódź # 2001 U16 LD IV
10 20 s 2 6:16.70 KRYSTEK Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U16 DS IV
11 22 s 2 6:17.61 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U16 MA IV KUKLA Rafał 4 LDK!
12 23 s 2 6:17.88 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik # 2001 U16 SL IV
13 24 s 2 6:27.18 PIERZYNA Jakub LUKS MGOKSiR Korfantów # 2001 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz # Z/2729/16 2018 BEZ LDK!
14 25 s 2 6:31.94 KILISZEK Mateusz KS Wisła Puławy 2002 U16 LU V
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 14.65 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U16 ZP -0.4 II B.D. #
2 4 e 1 15.47 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U16 ZP -0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
3 9 e 1 15.97 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 2001 U16 LD -0.4 III
4 17 e 1 16.45 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -0.4 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
5 19 e 1 16.54 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -0.4 III GIZA Maciej 3 LDK!
6 20 e 1 16.61 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U16 LD -0.4 III KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
7 24 e 1 17.04 PRZEPIÓRA Wiktor PLKS Gwda Piła 2001 U16 WP -0.4 IV
1 6 e 2 15.77 WŁODKOWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U16 PD 0.0 III
2 7 e 2 15.80 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 2001 U16 DS 0.0 III LDK!
3 8 e 2 15.81 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP 0.0 III SACZKO Andrzej # 2 LDK!
4 21 e 2 16.87 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA 0.0 III LDK!
5 22 e 2 16.93 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP 0.0 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
1 5 e 3 15.56 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP +0.8 II #
2 10 e 3 16.19 ZEMMER Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U16 LB +0.8 III
3 11 e 3 16.29 PANEK Jakub MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP +0.8 III SACZKO Andrzej 4 LDK!
4 12 e 3 16.30 BŁASZKOWSKI Przemysław UKS Lipusz 2001 U16 PM +0.8 III
5 14 e 3 16.40 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL +0.8 III
6 18 e 3 16.54 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin # 2002 U16 ZP +0.8 III BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. # , Z/0682/17 , 2022 LDK!
1 2 e 4 15.37 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB +0.7 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2
2 3 e 4 15.40 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.7 II #
3 13 e 4 16.34 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 2001 U16 PD +0.7 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0424/16 2020 4
4 15 e 4 16.40 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U16 SL +0.7 III JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
5 16 e 4 16.43 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +0.7 III
6 23 e 4 16.97 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.7 III
1 f 1 14.80 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U16 ZP -1.8 II B.D. #
2 f 1 15.48 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP -1.8 II #
3 f 1 15.55 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB -1.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2
4 f 1 15.60 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ -1.8 II #
5 f 1 15.69 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U16 ZP -1.8 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
6 f 1 15.72 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 2001 U16 DS -1.8 II LDK!
7 f 1 16.36 WŁODKOWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U16 PD -1.8 III
8 f 1 16.75 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP -1.8 III SACZKO Andrzej # 2 LDK!
1 4 w 1 16.21 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U16 LD +2.3 III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2 709
2 7 w 1 17.15 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +2.3 IV KUBIAK Robert # Z/4820/15 2022 3 609
3 8 w 1 17.19 KOZIOŁ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS +2.3 IV 605
4 10 w 1 17.37 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +2.3 IV LAMCH Mariola 4 LDK! 586
5 11 w 1 17.42 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +2.3 IV B.D. Z/5375/15 2022 581
1 1 w 2 15.81 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +2.8 III B.D. 754
2 2 w 2 15.93 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD +2.8 III 741
3 3 w 2 16.21 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP +2.8 III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK! 709
4 5 w 2 16.63 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP +2.8 III 663
5 6 w 2 16.72 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +2.8 III GIZA Maciej # 3 LDK! 654
6 9 w 2 17.30 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +2.8 IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 593
200 m pł M
1 21 s 1 28.12 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U16 LB 0.0 III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2022
2 26 s 1 28.60 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 2001 U16 LB 0.0 IV LDK!
3 27 s 1 28.91 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 2002 U16 MZ 0.0 IV ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert # , Z/2614/16 , 2019 BEZ LDK!
4 30 s 1 29.37 SYPULA Piotr AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ 0.0 V
5 31 s 1 30.29 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ 0.0 V RĄCZKA Paweł # Z/0758/15 2022 LDK!
1 13 s 2 27.64 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS +1.6 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
2 16 s 2 27.84 BEŚKA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +1.6 III LAMCH Mariola # 4 LDK!
3 20 s 2 28.11 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 2001 U16 WP +1.6 III #
4 24 s 2 28.51 MEJER Filip MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U16 LD +1.6 IV
5 28 s 2 29.05 SPICH Remigiusz MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U16 DS +1.6 IV
6 29 s 2 29.37 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP +1.6 V PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
1 15 s 3 27.80 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +0.6 III GIZA Maciej 3 LDK!
2 19 s 3 28.04 ZEMMER Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U16 LB +0.6 III
3 22 s 3 28.35 KORNAŚ Karol MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP +0.6 IV SACZKO Andrzej 3 LDK!
4 23 s 3 28.37 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U16 LD +0.6 IV #
5 25 s 3 28.59 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +0.6 IV B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
1 9 s 4 27.02 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U16 WP +0.6 II LDK!
2 11 s 4 27.35 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 2001 U16 PD +0.6 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0424/16 2020 4
3 12 s 4 27.52 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB +0.6 III #
4 14 s 4 27.74 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U16 MZ +0.6 III #
5 17 s 4 27.91 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U16 SL +0.6 III JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
1 5 s 5 26.40 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 2001 U16 DS +0.5 II LDK!
2 6 s 5 26.62 KUBIAK Sebastian MKL Toruń # 2001 U16 KP +0.5 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
3 10 s 5 27.33 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA +0.5 II LDK!
4 18 s 5 27.99 WŁODKOWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U16 PD +0.5 III
  s 5 DQ SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 2001 U16 LB +0.5 -- # LDK!
1 1 s 6 25.49 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP +1.3 II #
1 1 s 6 25.49 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 2001 U16 KP +1.3 II LDK!
3 3 s 6 25.77 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM +1.3 II LDK!
4 4 s 6 25.97 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U16 MZ +1.3 II LDK!
5 7 s 6 26.64 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 2001 U16 PM +1.3 II
6 8 s 6 26.82 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U16 WP +1.3 II WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 3
4x100 m M
1 1 s 1 45.20 KRÓLIKOWSKI Kacper
NOWAK Igor
WARSZYCKI Konrad
ADAMCZEWSKI Dominik
MKS Aleksandrów Łódzki 2002
2001
2001
2001
U16 LDZ --


WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/3703/15
2022

2 2 s 1 45.52 WARZYSZYŃSKI Kacper
SOWA Karol
BEŚKA Dominik
ŚLUSAREK Kacper
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --
CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
Z/3837/15
2019
2
4
  s 1 DNF MAREK Michał
SZWARC Daniel
ZABAWA Maciej
BROWCZUKOWSKI Michał
MLKS Agros Żary 2001
2001
2001
2001
U16 LBU --


  s 1 DNF ŻYGOWSKI Damian
KASZYŃSKI Dawid
MATUSZYŃSKI Karol
BRODZIK Mikołaj
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001
2002
2002
2001
U16 KPO --
B.D.
KACZOCHA Alina
B.D.
2
BEZ
3
1 3 s 2 45.78 BŁAŻEJOWSKI Mateusz
PARAFINIUK Mateusz
KULESZA Oktawiusz
TARADAJ Bartosz
MKS-MOS Katowice 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/5732/15
2022

2 4 s 2 46.14 ROHDE Karol
SŁOMIŃSKI Sebastian
WĘSIERSKI Bartosz
FRĄCKOWIAK Milan
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
2002
2001
2001
U16 POM --
B.D.

4
  s 2 DNF ŻYCZYŃSKI Maximilian
OŻÓG Hubert
ŻYCZYŃSKI Tomasz
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów 2002
2001
2002
2002
U16 PDK -- MAZUR Janusz

MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
Z/2338/16
2023
3
3

Wzwyż M
1 1 f 1 1.91 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP III MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2022 LDK!
2 2 f 1 1.88 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U16 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
3 3 f 1 1.88 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP III SACZKO Andrzej 3 LDK!
4 4 f 1 1.85 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U16 DS III
5 5 f 1 1.82 FELSKI Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/4603/15 2021
5 5 f 1 1.82 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP III SACZKO Andrzej # 2 LDK!
7 7 f 1 1.82 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 2001 U16 LD III
8 8 f 1 1.79 LAMTSCHEK Eryk PLKS Gwda Piła 2002 U16 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!
9 9 f 1 1.79 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 2001 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
9 9 f 1 1.79 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2022 2
11 11 f 1 1.75 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
12 12 f 1 1.75 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 2001 U16 LD IV
13 13 f 1 1.75 PANEK Jakub MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U16 OP IV SACZKO Andrzej 4 LDK!
14 14 f 1 1.70 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U16 LB V LDK!
15 15 f 1 1.70 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 2001 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 4
16 16 f 1 1.65 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
16 16 f 1 1.65 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U16 DS V
18 18 f 1 1.65 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2022 3
18 18 f 1 1.65 PĄGOWSKI Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2001 U16 KP V
20 20 f 1 1.60 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 BEZ
1 1 w 1 1.80 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK! 627
2 2 w 1 1.77 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD IV 602
3 3 w 1 1.74 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD V KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 577
4 4 w 1 1.71 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP V 552
5 5 w 1 1.68 KOZIOŁ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS V 528
6 6 w 1 1.65 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U16 LD V KUBIAK Robert # Z/4820/15 2022 3 504
7 7 w 1 1.62 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA -- B.D. 480
8 8 w 1 1.62 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK! 480
9 9 w 1 1.62 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM -- B.D. Z/5375/15 2022 480
10 10 w 1 1.56 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2 434
11 11 w 1 1.53 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej # 3 LDK! 411
Tyczka M
1 1 f 1 3.65 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U16 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
2 2 f 1 3.60 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III MASTALERZ Janusz SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/2627/16 2022 I LDK!
3 3 f 1 3.50 MANIA Aleksander LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM IV #
4 4 f 1 3.50 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2022
5 5 f 1 3.40 KUROWSKI Andrzej OSOT Szczecin # 2001 U16 ZP IV
6 6 f 1 3.35 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U16 DS IV LDK!
7 7 f 1 3.30 SKURAS Filip KL Gdynia 2001 U16 PM IV B.D. 2
8 8 f 1 3.20 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM IV SZYMCZAK Edward # Z/0575/16 2021 2 LDK!
9 9 f 1 3.20 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/2573/16 2022 2 LDK!
10 10 f 1 3.20 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U16 LB IV
11 11 f 1 3.00 KRZYŻANOWSKI Kajetan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM V #
11 11 f 1 3.00 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2022 1
13 13 f 1 3.00 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 2001 U16 SL V
14 14 f 1 2.80 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM V LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.62 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U16 KP +0.8 III # LDK!
2 2 f 1 6.56 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U16 LD -0.5 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2022 LDK!
3 3 f 1 6.22 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki # 2001 U16 PD +2.6 IV GWIAZDOWSKI Rafał # Z/1521/15 2020 3
4 4 f 1 6.21 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD 0.0 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
5 5 f 1 6.21 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM -0.1 IV PROKOP Wojciech B.D. # Z/5925/15 2022 LDK!
6 6 f 1 6.14 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 2001 U16 WP +0.8 IV
7 7 f 1 5.97 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U16 ZP +0.5 IV GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4
8 8 f 1 5.93 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA +0.8 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2022
9 9 f 1 5.88 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U16 LD +0.7 V ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
10 10 f 1 5.84 GRYCMAN Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U16 WP -0.4 V WALCZAK Marek Z/0598/15 2017 2
11 11 f 1 5.79 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL +0.3 V BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
12 12 f 1 5.78 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U16 MZ -0.8 V DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
13 13 f 1 5.78 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK +0.5 V
14 14 f 1 5.72 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA -0.3 V
15 15 f 1 5.56 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.4 -- B.D. # Z/4779/15 2022 II
16 16 f 1 5.54 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL -0.7 --
17 17 f 1 5.52 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U16 LB -0.5 -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
18 18 f 1 5.28 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +1.6 -- RĄCZKA Paweł # Z/0758/15 2022 LDK!
19 19 f 1 5.20 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U16 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2
1 1 w 1 5.97 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD +0.8 IV 580
2 2 w 1 5.75 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +0.5 V GIZA Maciej # 3 LDK! 533
3 3 w 1 5.67 KOZIOŁ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS +1.2 V 516
4 4 w 1 5.64 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +1.6 V B.D. 510
5 5 w 1 5.60 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP +1.0 V 502
6 6 w 1 5.35 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +0.5 -- LAMCH Mariola 4 LDK! 451
7 7 w 1 5.31 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +0.6 -- KUBIAK Robert # Z/4820/15 2022 3 443
8 8 w 1 5.28 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP +0.7 -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK! 437
9 9 w 1 5.21 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM +0.4 -- B.D. Z/5375/15 2022 423
10 10 w 1 5.13 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +1.7 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 407
11 11 w 1 5.09 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U16 LD -0.1 -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2 400
Kula (5) M
1 1 f 1 17.43 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2023 LDK!
2 2 f 1 16.57 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U16 ZP II B.D. #
3 3 f 1 16.51 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ II MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2023
4 4 f 1 14.57 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
5 5 f 1 14.40 NIEDŹWIECKI Patryk OKLA Ostrołęka 2001 U16 MZ III #
6 6 f 1 13.85 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2022
7 7 f 1 13.76 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 2002 U16 PD III SOWÓL Bogusław 2 LDK!
8 8 f 1 13.50 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław # 2001 U16 DS III
9 9 f 1 13.44 ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U16 DS IV
10 10 f 1 13.42 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 2001 U16 PD IV SOWÓL Bogusław 3 LDK!
11 11 f 1 13.02 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U16 DS IV #
12 12 f 1 12.75 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2023 LDK!
13 13 f 1 12.07 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U16 PK V ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2022 2 LDK!
14 14 f 1 11.13 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
1 1 w 1 13.52 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD III 699
2 2 w 1 12.81 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP IV 656
3 3 w 1 12.79 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U16 LD IV KUBIAK Robert # Z/4820/15 2022 3 654
4 4 w 1 10.55 KOZIOŁ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS V 519
5 5 w 1 9.79 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej # 3 LDK! 473
6 6 w 1 9.43 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA -- B.D. 451
7 7 w 1 9.21 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK! 438
8 8 w 1 9.06 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK! 429
9 9 w 1 9.05 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM -- B.D. Z/5375/15 2022 429
10 10 w 1 8.67 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2 406
11 11 w 1 7.77 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 353
Dysk (1) M
1 1 f 1 63.78 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2023 LDK!
2 2 f 1 61.67 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 3 f 1 58.61 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U16 ZP II B.D. #
4 4 f 1 56.68 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL II
5 5 f 1 52.39 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U16 DS II #
6 6 f 1 49.78 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL II
7 7 f 1 48.92 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław # 2001 U16 DS II
8 8 f 1 45.98 LADA Marcin KS Wisła Puławy 2001 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir # Z/3002/16 2020 3
9 9 f 1 42.67 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U16 MZ III MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2023
10 10 f 1 41.67 HALBOWICZ Rafał UKS Technik Augustów 2001 U16 PD III SOWÓL Bogusław 3 LDK!
11 11 f 1 37.35 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2001 U16 WP IV UNGER Krzysztof Z/6428/15 2020 3
  f 1 NM ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U16 DS --
  f 1 NM GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM -- PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2022
  f 1 NM GŁĄB Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U16 PK --
Młot (5) M
1 1 f 1 57.90 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK!
2 2 f 1 56.69 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
3 3 f 1 56.32 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U16 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2021 1
4 4 f 1 50.06 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 2001 U16 WP III PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2022 2
5 5 f 1 48.28 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej # Z/2643/16 2022 3
6 6 f 1 45.39 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 2001 U16 MZ IV
7 7 f 1 45.37 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 2001 U16 LU IV ŻMUDA Tomasz # Z/6097/15 2020 2
8 8 f 1 44.67 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS IV
9 9 f 1 42.40 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 2002 U16 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2021 2
10 10 f 1 42.32 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB IV
11 11 f 1 40.21 FATYGA Jakub TS Start Lublin 2001 U16 LU IV
12 12 f 1 39.80 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA V
13 13 f 1 38.50 SKWIERZYŃSKI Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U16 WP V
14 14 f 1 37.16 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
  f 1 NM PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U16 PK -- ROSA Mikołaj # Z/1858/16 2022 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 55.12 GRYCZEWSKI Damian UKS Cyprianka 2001 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5653/15 2021 BEZ
2 2 f 1 55.04 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 2001 U16 WP III
3 3 f 1 53.06 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA III
4 4 f 1 52.78 SZPYTMA Jan MKS Junior Złocieniec 2001 U16 ZP III
5 5 f 1 51.06 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/5898/15 2022 1 LDK!
6 6 f 1 50.37 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U16 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
7 7 f 1 50.20 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
8 8 f 1 50.11 SIERADZKI Mateusz UKS Cyprianka 2001 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5649/15 2018 2
9 9 f 1 47.14 STEC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS IV LDK!
10 10 f 1 45.93 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2023 LDK!
11 11 f 1 45.48 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków # 2001 U16 MA IV
12 12 f 1 41.05 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U16 KP V # LDK!
5-bój M MŁ M
1 f 1 3217 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U16 PD II
2 f 1 3017 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U16 OP II
3 f 1 2930 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U16 LD III KUBIAK Robert # Z/4820/15 2022 3
4 f 1 2907 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U16 MA +9.9 III B.D.
5 f 1 2874 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK!
6 f 1 2870 KOZIOŁ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U16 DS III
7 f 1 2705 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2
8 f 1 2657 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA III GIZA Maciej # 3 LDK!
9 f 1 2621 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U16 PM IV B.D. Z/5375/15 2022
10 f 1 2569 KNAPIK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL IV LAMCH Mariola 4 LDK!
11 f 1 2506 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U16 LD +9.9 IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:15.37 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 2001 U16 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2019 3
2 2 s 1 26:37.60 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP III KENSIK Jan Z/1988/15 2022 3 LDK!
3 3 s 1 27:04.29 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB III PAPUGA Sebastian B.D. Z/5644/15 2022
4 4 s 1 27:15.77 JANKOWIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U16 WP III
5 5 s 1 27:26.01 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 2001 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław # Z/5349/15 2019 4
6 6 s 1 28:19.44 WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta 3 LDK!
7 7 s 1 28:20.49 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2022 4
8 8 s 1 29:07.00 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta BEZ LDK!
9 9 s 1 29:19.46 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U16 DS IV LDK!
10 10 s 1 30:29.21 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM V # LDK!
11 11 s 1 31:10.68 HOFMAN Jakub AZS-AWF Gorzów 2001 U16 LB V
12 12 s 1 31:44.26 CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP V
13 13 s 1 32:08.58 MARTYSIUK Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U16 PD V
  s 1 DQ BACŁAWSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U16 PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.1030910015106 sekund