Sosnowiec 01 - 02.10.2016
Finał ligi młodzików oraz jesinne wieloboje
100 m K
1 1 s 1 13.08 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL 0.0 III LAMCH Mariola 3 LDK!
2 2 s 1 13.17 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL 0.0 III B.D.
3 3 s 1 13.26 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
4 4 s 1 13.31 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL 0.0 IV
5 5 s 1 13.49 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U18 SL 0.0 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
6 8 s 1 13.61 KOWALSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 IV
7 13 s 1 13.68 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U16 SL 0.0 IV
8 87 s 1 16.54 KORZENIOWSKA Nicol MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL 0.0 --
1 6 s 2 13.51 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL -1.4 IV
2 10 s 2 13.64 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD -1.4 IV # LDK!
3 11 s 2 13.66 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U14 SL -1.4 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
4 19 s 2 14.03 KOŁODZIEJ Ewelina TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -1.4 V
5 23 s 2 14.12 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -1.4 V
6 24 s 2 14.14 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -1.4 V LDK!
7 28 s 2 14.21 MAZURSKA Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL -1.4 V
1 7 s 3 13.52 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ # 2001 U16 LD -0.1 IV
2 9 s 3 13.63 MORAWSKA Julia CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL -0.1 IV
3 14 s 3 13.72 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -0.1 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
4 16 s 3 13.85 SKRZYPCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -0.1 V LDK!
5 17 s 3 13.94 ROSÓŁ Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -0.1 V
6 27 s 3 14.19 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL -0.1 V WIKTOR Dagmara 4 LDK!
7 29 s 3 14.21 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -0.1 V LDK!
1 15 s 4 13.76 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -0.2 IV LDK!
2 25 s 4 14.17 KLIMCZAK Maja UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL -0.2 V #
3 26 s 4 14.18 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -0.2 V
4 33 s 4 14.36 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -0.2 V HOMA Wioleta 5 LDK!
5 39 s 4 14.48 WYPART Wiktoria MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -0.2 V
6 41 s 4 14.52 TATARA Angelika MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -0.2 --
1 21 s 5 14.05 KRÓTKI Marcelina MKS Czechowice-Dziedzice # 2004 U14 SL -0.2 V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan LDK!
2 35 s 5 14.42 KOWALSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -0.2 V PASZTA Anna 5 LDK!
3 37 s 5 14.47 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.2 V
4 40 s 5 14.50 PASOŃ Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL -0.2 V
5 43 s 5 14.64 GOFRON Żaneta MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -0.2 -- LDK!
6 45 s 5 14.66 KOKOT Ewa MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -0.2 -- KOTUŁA Krzysztof # 5 LDK!
7 48 s 5 14.82 STAWICKA Natalia GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -0.2 --
8 65 s 5 15.34 MILA Klaudia GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -0.2 --
1 12 s 6 13.66 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U14 WP -0.6 IV RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 30 s 6 14.27 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -0.6 V LDK!
3 34 s 6 14.37 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL -0.6 V
4 46 s 6 14.70 STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL -0.6 -- #
5 49 s 6 14.90 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -0.6 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
6 53 s 6 14.95 SZYLAK Sandra MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL -0.6 --
7 58 s 6 15.13 SZADKOWSKA Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -0.6 -- #
8 61 s 6 15.23 WOITALLA Daria MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -0.6 --
1 44 s 7 14.65 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL -2.0 -- #
2 50 s 7 14.90 HAŁAS Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -2.0 --
3 51 s 7 14.94 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -2.0 -- # LDK!
4 56 s 7 15.07 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -2.0 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
5 60 s 7 15.15 FOLTYN Aleksandra MKS-MOS Katowice 2003 U14 SL -2.0 -- #
6 62 s 7 15.23 KOLARCZYK Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL -2.0 -- LDK!
7 82 s 7 16.13 SPYRKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -2.0 --
1 22 s 8 14.07 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -2.2 V LDK!
2 36 s 8 14.46 STRZESAK Marta TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -2.2 V #
3 57 s 8 15.09 OLE¦ Daria RMKS Rybnik 2003 U14 SL -2.2 -- LDK!
4 66 s 8 15.38 KUBIES Emilia LKS Pogórze Skoczów 2005 U12 SL -2.2 --
5 68 s 8 15.46 KRUZEL Martyna TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -2.2 -- #
6 74 s 8 15.66 KRYŃSKA Julia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -2.2 -- LDK!
1 55 s 9 15.01 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U14 SL -1.4 -- PILAREK Sławomir # Z/4551/17 2023 LDK!
2 59 s 9 15.13 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U14 SL -1.4 -- CHRIST Marek # 3 LDK!
3 64 s 9 15.33 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U12 SL -1.4 -- CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
4 69 s 9 15.47 KIEDROWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -1.4 -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
5 73 s 9 15.65 SZWELENGREBER Anna RMKS Rybnik 2004 U14 SL -1.4 -- LDK!
6 79 s 9 15.97 NOWAKOWSKA Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -1.4 -- # LDK!
7 80 s 9 15.98 AKSAMIT Kinga GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -1.4 -- # LDK!
  s 9 DQ SKOTNICKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL -1.4 -- LDK!
1 18 s 10 13.95 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL -0.4 V WIKTOR Dagmara 4 LDK!
2 20 s 10 14.04 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -0.4 V #
3 63 s 10 15.28 MENDERA Sandra TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -0.4 -- #
4 67 s 10 15.43 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U12 SL -0.4 -- CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2023 4 LDK!
5 71 s 10 15.54 KASPRZYK Maja UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL -0.4 -- LDK!
6 89 s 10 19.54 DUDA Alicja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -0.4 --
1 31 s 11 14.29 NOCUŃ Marcelina GKS Piast Gliwice 2003 U14 SL -3.3 V
2 38 s 11 14.48 GRAD Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -3.3 V # LDK!
3 52 s 11 14.95 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL -3.3 -- #
4 72 s 11 15.61 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL -3.3 -- LDK!
5 76 s 11 15.80 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U12 SL -3.3 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
6 81 s 11 16.05 POPIOŁEK Julia KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL -3.3 -- LDK!
7 88 s 11 16.64 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2004 U14 SL -3.3 -- # LDK!
1 32 s 12 14.34 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -1.1 V JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK!
2 42 s 12 14.63 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL -1.1 -- #
3 54 s 12 14.95 KSIˇŻEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -1.1 -- # LDK!
4 75 s 12 15.68 STANEK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -1.1 -- PASZTA Anna BONK Stanisław # LDK!
5 77 s 12 15.81 GÓRA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -1.1 -- # LDK!
6 84 s 12 16.36 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice # 2005 U12 SL -1.1 -- CHRIST Marek 5 LDK!
7 90 s 12 20.06 RYŁKO Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U12 SL -1.1 --
1 47 s 13 14.74 ŁAWNICZAK Roksana MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL -1.6 --
2 70 s 13 15.53 SROKA Magdalena TS AKS Chorzów 2004 U14 SL -1.6 --
3 78 s 13 15.88 MAJEWICZ Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -1.6 --
4 83 s 13 16.22 GORYS Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 2004 U14 SL -1.6 --
5 85 s 13 16.42 ZIOBRO Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U12 SL -1.6 -- GÓRECKA Małgorzata # LDK!
6 86 s 13 16.44 MAKAROWSKA Elżbieta MKS-MOSM Bytom 2004 U14 SL -1.6 --
7 91 s 13 20.32 MALOMON Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -1.6 --
200 m K
1 1 s 1 26.29 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU +0.1 III BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2023
2 2 s 1 26.60 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +0.1 III
3 3 s 1 27.23 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +0.1 III
4 4 s 1 27.29 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.1 III B.D. #
1 5 s 2 27.88 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.1 IV #
2 6 s 2 29.24 WOJTYNEK Marta LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +0.1 --
3 7 s 2 30.12 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL +0.1 V #
300 m K
1 1 s 1 41.12 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL II #
2 2 s 1 43.22 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL III LDK!
3 3 s 1 43.52 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U16 LD III # LDK!
4 s 1 44.96 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U16 LD III
5 12 s 1 46.51 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V # LDK!
1 4 s 2 44.46 KUBICZ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III
2 6 s 2 45.34 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV
3 11 s 2 46.38 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U16 SL IV B.D.
4 14 s 2 46.57 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
5 15 s 2 46.78 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
6 18 s 2 47.51 NIED¬WIED¬ Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V LDK!
1 7 s 3 45.72 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL IV
2 8 s 3 45.86 KRAWCZYK Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL IV LAMCH Mariola # BEZ LDK!
3 10 s 3 46.28 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV
4 13 s 3 46.55 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL V B.D. 4
5 21 s 3 47.94 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL V #
6 22 s 3 47.98 KOWAL Oliwia MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V LDK!
1 9 s 4 46.23 KOWALSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
2 17 s 4 47.41 LENDZIK Emilia TS AKS Chorzów 2004 U14 SL V
3 19 s 4 47.64 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U16 SL V B.D.
4 28 s 4 48.75 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
5 50 s 4 51.08 WAWRZICZEK Paulina TS AKS Chorzów 2001 U16 SL --
6 56 s 4 52.03 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
1 16 s 5 47.11 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL V PASZTA Anna # 3 LDK!
2 25 s 5 48.22 KAMIŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL V #
3 27 s 5 48.74 PIETRYGA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
4 30 s 5 49.11 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL -- LAMCH Mariola # 3 LDK!
5 33 s 5 49.39 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL --
6 49 s 5 50.97 MASARCZYK Roksana TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -- #
1 32 s 6 49.31 GAJNY Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
2 34 s 6 49.52 SOBOL Wiktoria TS AKS Chorzów 2004 U14 SL --
3 38 s 6 49.75 TEKIELI Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- #
4 52 s 6 51.44 SOROŃ Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 2003 U14 SL --
1 37 s 7 49.60 KARDELA Julia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
2 39 s 7 49.86 KOWALSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -- #
3 41 s 7 50.06 WALICA Emilia MUKS SZS Cieszyn 2003 U14 SL --
4 48 s 7 50.91 GRZE¦KOWIAK Emilia MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- #
5 54 s 7 51.74 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL -- LDK!
1 43 s 8 50.47 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom # 2003 U14 SL -- LDK!
2 44 s 8 50.51 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- LDK!
3 47 s 8 50.88 JAGIEŁO Zofia MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- # LDK!
4 53 s 8 51.57 WARZYŃSKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- RAMUS Józef # BEZ LDK!
5 57 s 8 52.21 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- RAMUS Józef # BEZ LDK!
1 55 s 9 51.85 AKSAMIT Kaja GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- RAMUS Józef # BEZ LDK!
2 59 s 9 52.71 SOJKA Agnieszka TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -- #
3 62 s 9 55.70 ŁUKACZ Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL -- B.D. # BEZ LDK!
4 65 s 9 59.27 PECOLD Marta UKS Chromik Mysłowice 2007 U12 SL --
1 35 s 10 49.57 ŁUCZAK Julia MUKS SZS Cieszyn 2003 U14 SL --
2 45 s 10 50.59 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
3 51 s 10 51.19 BALON Katarzyna UKS Chromik Mysłowice 2002 U16 SL --
4 58 s 10 52.33 ŁUBKOWSKA Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL --
5 67 s 10 63.99 PYTLIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- #
1 24 s 11 48.13 WAŁGA Hanna MUKS SZS Cieszyn 2003 U14 SL V B.D.
2 36 s 11 49.58 KILAR Sandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U14 SL --
3 60 s 11 52.75 KRZYWONOS Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL --
4 64 s 11 57.49 MIKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL --
1 20 s 12 47.75 KALETKA Karolina GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
2 26 s 12 48.54 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- LDK!
3 31 s 12 49.24 PONIEDZIAŁEK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL --
4 40 s 12 49.94 SZYMONEK Marta TS AKS Chorzów 2004 U14 SL --
5 46 s 12 50.74 GŁOWACKA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- # LDK!
1 23 s 13 48.10 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL V # LDK!
2 29 s 13 48.77 KUBAN Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
3 42 s 13 50.47 KALETKA Milena GKS Piast Gliwice 2004 U14 SL -- MATUSZ Mirosława BEZ LDK!
4 61 s 13 52.87 KOLARCZYK Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL --
5 63 s 13 56.64 LIBERDA Klaudia TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- # LDK!
6 66 s 13 59.46 SZCZYPKA Klaudia KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:38.26 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL II
2 2 s 1 1:38.67 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
3 3 s 1 1:38.73 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
4 4 s 1 1:39.44 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
5 5 s 1 1:42.62 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL III
6 6 s 1 1:43.69 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/0669/17 2020 3 LDK!
7 7 s 1 1:43.95 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV #
8 8 s 1 1:44.78 JUNIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV
9 10 s 1 1:46.67 ZAHRAJ Adrianna LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL V
10 13 s 1 1:48.03 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V LDK!
1 9 s 2 1:45.03 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV LDK!
2 11 s 2 1:46.75 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL V LDK!
3 12 s 2 1:46.86 GAMROTEK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V
4 15 s 2 1:48.61 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U16 SL V PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
5 17 s 2 1:50.16 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL --
6 18 s 2 1:50.45 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
7 19 s 2 1:50.48 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
8 23 s 2 1:53.37 KAIK Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
1 14 s 3 1:48.31 KOCH Zuzanna BKL Bełchatów 2003 U14 LD V LDK!
2 16 s 3 1:50.14 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U16 SL -- # LDK!
3 21 s 3 1:52.59 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3180/16 2023 2
4 22 s 3 1:53.13 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
5 24 s 3 1:53.46 KRZEMPEK Nadia UKS Brenna Górki 2003 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2945/15 2017 BEZ
6 25 s 3 1:53.95 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U16 SL -- #
7 26 s 3 1:54.84 WANDOR Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U14 SL --
1 29 s 4 1:58.21 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
2 30 s 4 1:58.66 STAROŃ Kornelia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL --
3 33 s 4 2:00.66 SZYMOŃCZYK Monika MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
4 37 s 4 2:01.31 GRZEGORZYCA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
5 39 s 4 2:02.37 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
6 40 s 4 2:02.82 PODŻORSKA Magdalena UKS Brenna Górki 2006 U12 SL --
7 41 s 4 2:03.89 MARTIN Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL --
8 48 s 4 2:15.77 ZIOMEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
1 20 s 5 1:51.82 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
2 32 s 5 2:00.12 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- # LDK!
3 34 s 5 2:00.98 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
4 36 s 5 2:01.21 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U14 SL -- SZYJKA Beata # 5 LDK!
5 38 s 5 2:02.13 DWORACZEK Wiktoria TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -- #
6 44 s 5 2:05.67 FERFECKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2004 U14 SL --
7 45 s 5 2:06.39 JANKOWSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U12 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
8 47 s 5 2:14.51 PIEPRZYK Paulina UKS Chromik Mysłowice 2003 U14 SL --
9 49 s 5 2:19.03 NOWAKOWSKA Inez RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
10 51 s 5 2:20.47 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
1 27 s 6 1:56.79 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL --
2 28 s 6 1:57.19 ADAMSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
3 31 s 6 1:59.39 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL --
4 35 s 6 2:01.13 KOŁECZEK Matylda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
5 42 s 6 2:04.43 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U14 SL -- LDK!
6 43 s 6 2:05.54 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL --
7 46 s 6 2:12.78 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2023 LDK!
8 50 s 6 2:20.09 PATALONG Iga UKS Chromik Mysłowice 2006 U12 SL -- # LDK!
9 52 s 6 2:21.37 ROZKOSZ Agata UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL -- LDK!
1 1 w 1 1:45.04 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- PASZTA Anna 4 LDK! 615
2 2 w 1 1:45.41 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK! 608
3 3 w 1 1:47.99 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V 560
4 4 w 1 1:49.59 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL V B.D. # 5 531
5 5 w 1 2:00.15 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL -- 356
6 6 w 1 2:09.16 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. # 1 234
1000 m K
1 1 s 1 2:51.25 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL II
2 2 s 1 3:00.70 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
3 3 s 1 3:02.16 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U16 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
4 4 s 1 3:06.43 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL III #
5 5 s 1 3:08.49 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
6 6 s 1 3:08.79 SZULIK Dominika KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL III
7 7 s 1 3:09.51 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
8 8 s 1 3:13.34 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV
9 9 s 1 3:13.81 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U16 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
10 10 s 1 3:18.30 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL IV JONDA Czesław Z/4241/15 2023 3
11 11 s 1 3:19.23 FRANKOWSKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
12 12 s 1 3:21.59 PALA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL IV
13 13 s 1 3:31.10 ROGALA Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
  s 1 DNF KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
80 pł K
1 1 s 1 12.48 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -0.4 III GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
2 3 s 1 13.40 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -0.4 IV B.D.
3 4 s 1 13.65 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U16 SL -0.4 IV BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
4 6 s 1 15.92 WIDOK Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -0.4 -- # LDK!
1 1 w 1 12.58 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL +0.3 III 774
2 2 w 1 12.88 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.3 -- PASZTA Anna 4 LDK! 729
3 3 w 1 13.40 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD +0.3 IV MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK! 653
4 4 w 1 13.47 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL +0.3 IV 643
5 5 w 1 14.62 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.3 -- B.D. # 1 489
6 6 w 1 14.77 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL +0.3 V B.D. # 5 471
200 m pł K
1 1 s 1 30.36 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -1.0 II
2 2 s 1 34.55 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -1.0 V B.D.
3 3 s 1 34.59 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL -1.0 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
4 4 s 1 38.46 KOREPTA Ksenia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL -1.0 --
4x100 m K
1 2 s 1 51.84 NOWAK Wiktoria
ŁACHOWSKA Natalia
ENGELMANN Weronika
TYPER Michalina
MKS-MOSM Bytom 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


SZCZYRK Janusz B.D.
Z/1317/16
2023

2 6 s 1 54.27 GAJ Joanna
MYRCIK Martyna
MI¦ Małgorzata
NOWAK Martyna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001
2001
2001
2003
U16 SLK --
B.D.

B.D.
4
5
3 17 s 1 56.86 ŁAWNICZAK Roksana
SZYLAK Sandra
TATARA Angelika
WYPART Wiktoria
MKS-MOS Katowice 2001
2001
2002
2002
U16 SLK --


4 21 s 1 59.53 STAWICKA Natalia
SIKORA Angelika
SOBÓR Wiktoria
KALETKA Karolina
GKS Piast Gliwice 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


  s 1 DNF GŁOMBIK Sonja
GAMROTEK Natalia
SICHMA Agnieszka
ZIEMBICKA Julia
MKS-SMS Victoria Racibórz 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --


GIZA Maciej B.D.
Z/2577/15
2023

  s 1 DNF OGÓROWSKA Natalia
OGÓROWSKA Wiktoria
TUCKA Dominika
KOWALSKA Nicole
MOS CSiR D±browa Górnicza 2001
2001
2001
2002
U16 SLK -- B.D.
B.D.



1 3 s 2 52.71 ŻYGADŁO Oliwia
KUBICZ Maja
SKRZYPCZYK Marta
RELUGA Weronika
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2002
2001
U16 SLK -- LAMCH Mariola


3
2 9 s 2 54.86 BˇK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
WOZNIAKOWSKA Oliwia
RMKS Rybnik 2002
2003
2003
2001
U16 SLK --

FOJCIK Dorota
Z/3624/16
2022
3
3 11 s 2 55.53 GAJNY Natalia
TURKOWSKA Alicja
PASOŃ Wiktoria
¦LIWA Julia
KS Sprint Bielsko-Biała 2002
2001
2001
2003
U16 SLK --


DOBIJA Katarzyna
Z/3182/16
2023
3
4 13 s 2 55.74 SZCZYPKA Roksana
ZAHRAJ Adrianna
WRZESZCZ Patrycja
ŻWAK Emilia
LKS Pogórze Skoczów 2003
2002
2003
2001
U16 SLK --


B.D.

5 15 s 2 56.39 MASARCZYK Roksana
KOREPTA Ksenia
KWA¦NY Daria
KOŁODZIEJ Ewelina
TS AKS Chorzów 2003
2001
2001
2003
U16 SLK --


  s 2 DQ BIAŁEK Kinga
BOROWIECKA Julia
BRACKA Wiktoria
PAZERA Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001
2001
2002
2002
U16 SLK --


1 4 s 3 53.30 KRÓTKI Marcelina
GRĘDA Oliwia
SZPOCZEK Magdalena
MAREK Julia
LUKS Zabrzeg 2004
2001
2001
2001
U16 SLK -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan

B.D.


2 10 s 3 55.28 DUTKA Martyna
BASIURA Julia
SZAREK Oliwia
RZYMAN Oliwia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001
2003
2002
2003
U16 SLK -- B.D.
WIKTOR Dagmara

WIKTOR Dagmara

4
4
3 14 s 3 55.87 KOWALSKA Agata
NIED¬WIED¬ Agnieszka
ŁOZIŃSKA Karolina
ŁUKASIK Martyna
MKS-MOSM Bytom 2002
2002
2002
2002
U16 SLK --


4 20 s 3 59.42 DZIUBA Klaudia
KARDELA Julia
KRYŃSKA Julia
OLE¦ Daria
RMKS Rybnik 2003
2003
2003
2003
U14 SLK --


5 22 s 3 59.71 PLAMINIAK Roksana
STĘPIEŃ Dagmara
DUDA Julia
PIETRYGA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005
2005
2004
2004
U14 SLK -- CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/0820/18
2023
4
3
3
5
6 23 s 3 59.75 WARZYŃSKA Aleksandra
AKSAMIT Kinga
MILA Klaudia
¦WIĘCICKA Maja
GKS Piast Gliwice 2002
2002
2001
2003
U16 SLK -- RAMUS Józef


BEZ
1 1 s 4 50.72 SZADE Małgorzata
TOMANEK Olga
CIUPEK Sylwia
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 2000
2000
2000
2000
U18 SLK --

BONK Stanisław

2 7 s 4 54.34 TEKIELI Aleksandra
JUNIEWICZ Natalia
MAZURSKA Eliza
STANISZEWSKA Anna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2001
2001
2003
2002
U16 SLK --


3 8 s 4 54.68 ¦LĘCZEK Kinga
KOWALSKA Weronika
KRASOWSKA Kamila
PORĘBSKA Karolina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002
2002
2001
2002
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna

PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D.
Z/1432/16
2023
3
5

4 12 s 4 55.69 MROWIEC Kinga
SZPAŁEK Aleksandra
SZYMAŃSKA Dominika
KAIK Daria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001
2001
2001
2002
U16 SLK -- JONDA Czesław


Z/4241/15
2023
3
5 16 s 4 56.76 PIˇTEK Anna
HAŁAS Wiktoria
GOFRON Żaneta
BIERNAT Angelika
LUKS Zabrzeg 2002
2002
2002
2001
U16 SLK -- HOMA Wioleta


5
  s 4 DQ ARIK Natalia
KOWAL Oliwia
BABKIEWICZ Dorota
SZABLA Patrycja
MKS-MOSM Bytom 2003
2002
2002
2003
U16 SLK --


1 5 s 5 53.88 KOWOLIK Dagmara
NAPORA Alicja
NAPORA Patrycja
SZCZYRBA Ewa
MKS-MOSM Bytom 2001
2003
2002
2001
U16 SLK --


2 18 s 5 57.84 GAWRY¦ Wiktoria
KOKOT Ewa
MAKAROWSKA Elżbieta
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 2003
2003
2004
2003
U14 SLK -- JACYSZYN Lechosław
KOTUŁA Krzysztof

Z/1149/17
2022
2
5
3 19 s 5 58.71 WÓJCIK Alicja
JAGIEŁO Zofia
GALUCH Vanessa
WOITALLA Daria
MKS-MOSM Bytom 2003
2003
2003
2002
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D.


, Z/1162/17
, 2023

  s 5 DQ DWORACZEK Wiktoria
KRUZEL Martyna
MENDERA Sandra
STRZESAK Marta
TS AKS Chorzów 2003
2003
2003
2003
U14 SLK --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 NOWAK Stella TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
1 1 f 1 1.35 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
3 3 f 1 1.35 GŁOMBIK Sonja MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL --
4 4 f 1 1.30 SWATEK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
5 5 f 1 1.25 TALAGA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U14 SL -- LDK!
6 6 f 1 1.15 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
7 7 f 1 1.15 SZUDY Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- SZYMAŃSKA Katarzyna # BEZ LDK!
1 1 w 1 1.47 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV 588
2 2 w 1 1.41 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- PASZTA Anna 4 LDK! 523
3 3 w 1 1.35 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK! 460
4 4 w 1 1.35 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. # 1 460
5 5 w 1 1.32 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -- B.D. # 5 429
6 6 w 1 1.32 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL -- 429
W dal K
1 1 f 1 5.26 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -0.8 III GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
1 1 f 1 5.28 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.4 III GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 2 f 1 4.80 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.7 IV JOPEK Mateusz B.D. # Z/1426/17 2022
2 2 f 1 5.00 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -1.3 IV B.D. #
3 3 f 1 4.80 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.2 IV
3 3 f 1 4.91 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -0.1 IV
4 4 f 1 4.89 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +0.3 IV
5 5 f 1 4.82 SICHMA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL -1.5 IV
6 6 f 1 4.56 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -1.0 V
7 6 f 1 4.56 KLEKOTKO Gloria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL -0.3 V
8 8 f 1 4.40 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U14 SL 0.0 --
9 9 f 1 4.29 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U14 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
10 10 f 1 4.28 ZACZEK Katarzyna MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -0.5 --
11 11 f 1 4.13 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U14 SL -1.5 -- CHRIST Marek # 3 LDK!
12 12 f 1 4.09 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U14 SL 0.0 -- LDK!
13 13 f 1 4.02 TRUBIC Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +0.2 -- #
14 14 f 1 3.97 SZEWCZYK Patrycja MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -0.9 --
15 15 f 1 3.95 ¦WIĘCICKA Maja GKS Piast Gliwice 2003 U14 SL -2.5 -- LDK!
16 16 f 1 3.92 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL +0.4 -- LDK!
17 17 f 1 3.90 PAGIEŁA Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2005 U12 SL 0.0 --
18 18 f 1 3.86 SKOWROŃSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U14 SL +0.9 -- LDK!
19 19 f 1 3.85 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U12 SL -1.1 -- CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
20 20 f 1 3.80 KOSOWSKA Emilia RMKS Rybnik 2004 U14 SL +0.5 -- LDK!
21 21 f 1 3.80 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -0.7 -- # LDK!
22 22 f 1 3.76 PIETRYGA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -0.4 -- CHRIST Marek 5 LDK!
23 23 f 1 3.69 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U12 SL +0.9 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
24 24 f 1 3.61 ROSÓŁ Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL 0.0 --
25 25 f 1 3.59 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2004 U14 SL +0.1 -- # LDK!
26 26 f 1 3.57 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U12 SL +0.4 -- CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2023 4 LDK!
27 27 f 1 3.46 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice # 2005 U12 SL 0.0 -- CHRIST Marek 5 LDK!
28 28 f 1 3.31 STANEK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL +0.1 -- PASZTA Anna BONK Stanisław # LDK!
29 29 f 1 3.21 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
30 30 f 1 3.08 MAJEWICZ Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.2 --
1 1 w 1 4.82 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.4 IV PASZTA Anna 4 LDK! 511
2 2 w 1 4.61 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD +1.0 V MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK! 456
3 3 w 1 4.46 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL 0.0 -- B.D. # 5 418
4 4 w 1 4.39 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL +0.6 -- 401
5 5 w 1 4.37 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.4 -- B.D. # 1 396
6 6 w 1 4.09 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -0.2 -- 329
Kula (2) K
1 1 f 1 10.37 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
2 2 f 1 9.73 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 8.30 ZIÓŁKOWSKA Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- #
4 4 f 1 7.91 ADAMSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
5 5 f 1 7.01 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
6 6 f 1 5.83 JANKOWSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U12 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
7 7 f 1 5.33 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2023 LDK!
8 8 f 1 5.19 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.15 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
2 2 f 1 11.51 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 3 f 1 11.16 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
4 4 f 1 10.50 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U16 KP IV
5 5 f 1 10.42 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
6 6 f 1 10.37 MITRĘGA Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
7 7 f 1 10.33 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL IV
8 8 f 1 10.29 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
9 9 f 1 10.16 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U16 KP IV KENSIK Jan 3 LDK!
10 10 f 1 9.76 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
11 11 f 1 9.60 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
12 12 f 1 9.47 PIETRZAK Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
13 13 f 1 9.33 KASZNIA Karolina LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL V B.D. Z/3171/16 2016 5
14 14 f 1 8.82 BIENIEK Joanna MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL V
15 15 f 1 8.66 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U14 SL -- ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
16 16 f 1 8.63 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
17 17 f 1 8.58 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
18 18 f 1 8.15 MISZOK Julia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- #
19 19 f 1 8.06 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
20 20 f 1 7.90 ZIOMEK Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
21 21 f 1 7.88 GRZYK Kinga LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/3172/16 , 2016 BEZ LDK!
22 22 f 1 6.78 ADAMSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
23 23 f 1 6.63 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej # , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
24 24 f 1 6.62 ZIÓŁKOWSKA Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- #
1 1 w 1 9.28 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. # 1 482
2 2 w 1 8.59 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- PASZTA Anna 4 LDK! 438
3 3 w 1 8.51 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- 432
4 4 w 1 8.04 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK! 402
5 5 w 1 7.94 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -- B.D. # 5 395
6 6 w 1 7.81 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL -- 387
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.66 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U16 KP III
2 2 f 1 30.71 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 3 f 1 30.29 FLIS Martyna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U16 KP IV
4 4 f 1 26.68 STRASZ Aleksandra MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V
5 5 f 1 26.22 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
6 6 f 1 25.28 PIETRZAK Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL V
7 7 f 1 23.88 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
8 8 f 1 23.75 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- LDK!
9 9 f 1 23.01 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U16 SL -- #
10 10 f 1 21.72 CYROL Katarzyna MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL --
11 11 f 1 20.67 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
12 12 f 1 19.31 ZIÓŁKOWSKA Roksana MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- #
  f 1 NM ADAMSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 28.11 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
2 2 f 1 28.02 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 3 f 1 24.08 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
4 4 f 1 22.33 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
5 5 f 1 21.96 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
Młot (3) K
1 1 f 1 40.36 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2023 1 LDK!
2 2 f 1 26.87 KOLOMPAR Sandra CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
3 3 f 1 25.57 RYNKIEWICZ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.84 CHACIŃSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL IV #
1 1 f 2 34.89 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL IV B.D. # Z/6409/15 2023 1
2 2 f 2 32.92 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 9 f 2 16.06 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
3 3 f 2 28.67 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 2001 U16 SL V
4 4 f 2 28.19 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U16 KP V KENSIK Jan 3 LDK!
5 5 f 2 25.15 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
6 6 f 2 23.00 HANUSEK Agata MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
7 7 f 2 22.61 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
8 8 f 2 20.08 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 40.41 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. # 1
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 2816 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- PASZTA Anna 4 LDK!
2 2 f 1 2683 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL III
3 3 f 1 2579 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!
4 4 f 1 2244 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL V B.D. # 5
5 5 f 1 2216 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U14 SL V
6 6 f 1 2061 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. # 1
Chód 3 km K
1 1 s 1 19:08.81 MISIŃSKA Weronika GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
2 2 s 1 19:34.57 SŁAWIK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U14 SL V LAMCH Mariola Z/0667/17 2017 3 LDK!
3 3 s 1 20:17.27 BEREZA Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V
100 m M
1 1 s 1 11.29 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.8 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
2 3 s 1 11.61 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 2000 U18 SL +0.8 III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
2 2 s 1 11.61 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL +0.8 III
4 4 s 1 11.63 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +0.8 III
5 5 s 1 11.66 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL +0.8 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
6 6 s 1 11.87 ¦LUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL +0.8 IV
7 8 s 1 11.97 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL +0.8 IV B.D. Z/0680/14 2019 1
1 7 s 2 11.92 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -1.6 IV B.D. # LDK!
2 9 s 2 12.00 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -1.6 IV
3 10 s 2 12.13 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL -1.6 IV #
4 11 s 2 12.15 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -1.6 IV LDK!
5 12 s 2 12.20 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -1.6 IV
6 13 s 2 12.27 WARZYSZYŃSKI Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL -1.6 V
7 15 s 2 12.35 KIRSZNIOK Radosław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -1.6 V LDK!
1 14 s 3 12.35 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL 0.0 V JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
2 16 s 3 12.52 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL 0.0 V HOMA Wioleta # 2 LDK!
3 17 s 3 12.53 WIERTELORZ Jakub LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL 0.0 V HOMA Wioleta Z/3629/16 2016 5
4 18 s 3 12.56 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL 0.0 V
5 19 s 3 12.67 SIUDA Krzysztof SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL 0.0 V JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
6 20 s 3 12.68 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL 0.0 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
7 22 s 3 12.89 ULBRYCH Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL 0.0 -- #
1 21 s 4 12.82 KRAWCZYK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -2.2 -- #
2 24 s 4 13.14 MAKOWIECKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -2.2 --
3 25 s 4 13.22 MŁODZIK Mateusz TS AKS Chorzów 2001 U16 SL -2.2 --
4 27 s 4 13.37 DYBA¦ Jakub MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -2.2 -- # LDK!
5 31 s 4 13.53 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -2.2 -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
6 38 s 4 14.07 DYBA¦ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -2.2 -- # LDK!
1 29 s 5 13.41 PALARCZYK Tomasz GKS Piast Gliwice 2004 U14 SL -1.9 --
2 33 s 5 13.85 NEUMAN Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -1.9 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
3 35 s 5 13.92 MADEJA Michał MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -1.9 -- LDK!
4 37 s 5 14.02 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -1.9 -- # LDK!
5 39 s 5 14.20 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -1.9 -- # LDK!
6 44 s 5 14.85 SZYMAŁA Mateusz RMKS Rybnik 2003 U14 SL -1.9 --
7 45 s 5 14.89 ŁˇCZKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -1.9 -- # LDK!
1 28 s 6 13.39 NOCENTINI Pierangelo MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL +0.9 -- # LDK!
2 32 s 6 13.56 PORĘBSKI Artur MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +0.9 --
3 34 s 6 13.88 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL +0.9 -- # LDK!
4 41 s 6 14.29 ZŁOTO¦ Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL +0.9 -- LDK!
5 48 s 6 15.33 ROGACZ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U12 SL +0.9 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
6 49 s 6 15.39 CHWASTEK Natan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U12 SL +0.9 -- GÓRECKA Małgorzata LDK!
1 23 s 7 13.02 ZIOBRO Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.3 --
2 26 s 7 13.32 KACZOROWSKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +0.3 --
3 40 s 7 14.24 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL +0.3 -- KOTUŁA Krzysztof # 4 LDK!
4 43 s 7 14.53 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.3 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
5 46 s 7 15.10 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL +0.3 -- LDK!
6 47 s 7 15.28 PĘKALA Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.3 --
7 50 s 7 16.15 WOJCIECHOWSKI Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U12 SL +0.3 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
8 52 s 7 18.22 SZPINETA Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U12 SL +0.3 --
1 30 s 8 13.44 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -1.1 -- LDK!
2 36 s 8 13.94 WESOŁEK Wiktor RMKS Rybnik 2003 U14 SL -1.1 -- # LDK!
3 42 s 8 14.30 MICHAŁEK Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -1.1 -- LDK!
4 51 s 8 17.52 MARCHLIK Oliwier KB MOSiR Jastrzębie 2005 U12 SL -1.1 --
1 1 w 1 11.43 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP +0.7 III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 767
2 2 w 1 11.44 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA +0.7 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 765
1 1 w 2 11.45 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA +0.7 III B.D. # 3 763
2 2 w 2 12.13 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +0.7 IV BONK Stanisław # 626
300 m M
1 1 s 1 36.34 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4403/15 2022
2 2 s 1 37.74 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U16 LU III MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2023 LDK!
3 3 s 1 39.46 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U14 SL IV LDK!
4 4 s 1 39.56 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL IV KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
5 5 s 1 39.67 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL IV
6 6 s 1 39.97 HULBÓJ Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
1 7 s 2 40.79 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL V
2 9 s 2 41.30 ZWOLIŃSKI Michał GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
3 11 s 2 41.73 KOZIEŁ Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL V
4 12 s 2 41.91 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
5 14 s 2 42.43 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL V #
6 17 s 2 42.79 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
1 15 s 3 42.46 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL V LDK!
2 20 s 3 43.85 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- LDK!
3 21 s 3 44.05 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2003 U14 SL -- WIKTOR Dagmara # 4 LDK!
4 23 s 3 44.42 BUSZ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -- #
5 24 s 3 44.47 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL --
6 26 s 3 44.72 PAŃCIO Aleksander GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
1 19 s 4 43.66 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
2 22 s 4 44.37 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- # LDK!
3 25 s 4 44.71 LITKE Dominik TS AKS Chorzów 2002 U16 SL --
4 28 s 4 45.07 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna # BEZ LDK!
5 30 s 4 45.86 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
6 31 s 4 48.09 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL --
1 13 s 5 42.27 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V
2 33 s 5 50.26 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # BEZ LDK!
3 34 s 5 50.45 SZCZYGIEŁ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL -- #
4 38 s 5 60.00 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL -- # LDK!
1 8 s 6 40.84 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL V
2 16 s 6 42.73 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U14 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
3 35 s 6 50.46 PIKULICKI Patryk KB MOSiR Jastrzębie 2003 U14 SL --
4 36 s 6 50.76 SURY Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
1 18 s 7 42.92 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice # 2003 U14 SL -- HOMA Wioleta B.D. # 2 LDK!
2 27 s 7 44.82 STRZESAK Mariusz TS AKS Chorzów 2003 U14 SL -- #
3 29 s 7 45.35 FIOŁEK Piotr MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL --
4 32 s 7 49.39 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U12 SL -- LDK!
5 37 s 7 58.05 MRÓZ Michał KB MOSiR Jastrzębie 2004 U14 SL --
1 10 s 8 41.45 TKOCZ Cyryl TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U14 SL V
2 39 s 8 65.20 IZYKOWSKI Olaf UKS Chromik Mysłowice 2007 U12 SL -- #
400 m M
1 1 s 1 52.22 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA III OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
1 1 w 1 51.18 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 761
2 2 w 1 52.52 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 702
1 1 w 2 54.98 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 600
2 2 w 2 55.32 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław # 586
600 m M
1 1 s 1 1:21.47 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL -- B.D. BEZ
2 2 s 1 1:27.85 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL II LDK!
3 3 s 1 1:27.90 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL II #
4 4 s 1 1:28.36 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 1:28.38 GREŃ Radosław UKS Brenna Górki 2001 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2850/15 2017 BEZ
6 6 s 1 1:28.89 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
7 7 s 1 1:29.86 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL III
8 8 s 1 1:30.22 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL III # LDK!
9 9 s 1 1:31.12 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 2003 U14 SL III
10 11 s 1 1:34.38 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL IV
1 10 s 2 1:33.86 CYROŃ Krystian MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL IV
2 13 s 2 1:34.47 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta BEZ LDK!
3 14 s 2 1:35.09 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL V LDK!
4 18 s 2 1:38.46 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
5 19 s 2 1:39.24 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
6 22 s 2 1:41.17 KAJDA Michael MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL --
7 23 s 2 1:41.36 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U14 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK!
8 24 s 2 1:41.64 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
9 25 s 2 1:43.48 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
1 12 s 3 1:34.39 WO¦KO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 2003 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz # Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 15 s 3 1:35.97 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
3 20 s 3 1:39.86 KOPICZKO Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL V LDK!
4 21 s 3 1:41.03 SCHNEIDROWSKI Aron MKS-MOSM Bytom 2003 U14 SL --
5 26 s 3 1:49.07 PONTUS Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- # LDK!
6 29 s 3 1:51.96 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 2002 U16 SL --
7 30 s 3 1:52.23 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
8 32 s 3 1:58.19 KOPYTO Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U14 SL --
9 33 s 3 1:59.48 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
1 16 s 4 1:36.55 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U16 SL V
2 17 s 4 1:36.94 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL V LAMCH Mariola # 3 LDK!
3 27 s 4 1:49.37 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
4 28 s 4 1:51.31 JANKOWSKI Wojciech MKS-MOS Katowice 2003 U14 SL --
5 31 s 4 1:54.91 KRÓL Filip UKS Chromik Mysłowice 2005 U12 SL -- #
6 34 s 4 2:04.96 BEDNORZ Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U12 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:47.25 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
2 2 s 1 2:53.17 KU¦ Kamil TS AKS Chorzów 2001 U16 SL V
3 3 s 1 2:53.83 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL V
4 4 s 1 3:05.68 WALCZAK Sebastian LUKS Zabrzeg 2001 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1382/16 2016 BEZ
5 5 s 1 3:07.07 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U16 SL --
6 6 s 1 3:07.21 WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
7 7 s 1 3:14.04 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U14 SL -- #
8 8 s 1 3:17.00 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U14 SL --
9 9 s 1 3:24.48 KASZA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL --
10 10 s 1 3:25.60 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U14 SL -- #
1500 m M
1 1 w 1 4:47.57 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 633
2 2 w 1 5:05.44 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 529
1 1 w 2 5:16.64 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław # 468
2 2 w 2 5:33.67 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 381
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.93 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL -0.9 III
2 2 s 1 17.61 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -0.9 IV ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 16.63 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +0.8 IV BONK Stanisław # 663
2 2 w 1 17.03 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA +0.8 IV B.D. # 3 621
110 m pł M
1 1 w 1 15.35 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP +0.8 II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 808
  w 1 DNF BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA +0.8 -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 0
200 m pł M
1 1 s 1 26.76 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 2000 U18 SL 0.0 -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
2 2 s 1 28.19 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U16 SL 0.0 III LAMCH Mariola # 4 LDK!
3 3 s 1 30.13 JĘDRUSIAK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL 0.0 V
4 4 s 1 30.49 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL 0.0 V HOMA Wioleta 3 LDK!
5 5 s 1 34.86 MOCHNACKI Nikodem MKS-MOS Katowice 2003 U14 SL 0.0 --
4x100 m M
1 2 s 1 46.22 KAPS Tomasz
MROZOWSKI Sebastian
KORUS Kacper
PTAK Bartosz
MKS-MOSM Bytom 2001
2002
2001
2001
U16 SLK --


2 3 s 1 47.76 KOPICZKO Bartosz
KOZŁOWSKI Jakub
MAKOWIECKI Adrian
ULBRYCH Kamil
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002
2002
2001
2001
U16 SLK --
B.D.


3 4 s 1 48.04 GRZEGORZEWICZ Patryk
HULBÓJ Paweł
ZACHARKO Grzegorz
ŻYŁA Rafał
MKS-SMS Victoria Racibórz 2002
2001
2002
2002
U16 SLK -- MORKA Piotr B.D.


ŁO¦ Dariusz B.D.
Z/0303/16
Z/0305/16
2023
2023


4 7 s 1 49.16 KOWALISZYN Patryk
MYSIUK Dawid
MOTYKA Mateusz
ZWOLIŃSKI Michał
GKS Piast Gliwice 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --
¦NIEGÓRSKI Adam

2
5 9 s 1 50.44 CIE¦LAK Dawid
GARUS Kamil
LIZUREJ Kacper
KOSOWSKI Kamil
RMKS Rybnik 2001
2002
2001
2001
U16 SLK --


  s 1 DQ SZEWCZYK Oskar
CIEŃ Marcel
KOSOWSKI Mariusz
DRÓŻDŻ Marcin
MOS CSiR D±browa Górnicza 2002
2002
2002
2002
U16 SLK --


KRUPA Iwona B.D.
Z/1406/16
2023

1 1 s 2 45.72 WARZYSZYŃSKI Kacper
SOWA Karol
BE¦KA Dominik
¦LUSAREK Kacper
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2001
2001
U16 SLK --
CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
Z/3837/15
2019
2
4
2 5 s 2 48.12 WOJCIUK Konrad
PAJˇK Jakub
KU¦ Miłosz
WIERTELORZ Jakub
LUKS Zabrzeg 2002
2001
2002
2001
U16 SLK -- HOMA Wioleta
MATUSIŃSKI Aleksander
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/4403/15
Z/3629/16
2022
2016
BEZ

3
5
3 6 s 2 48.18 TATARCZYK Brunon
WIEWIÓRKA Paweł
KULESZA Oktawiusz
TARADAJ Bartosz
MKS-MOS Katowice 2002
2002
2001
2001
U16 SLK --
ROLAK Dorota

KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/3197/16
Z/5732/15
2023
2023
2

4 12 s 2 54.64 ŁĘSKI Bruno
SCHNEIDROWSKI Aron
WITKOWSKI Stanisław
ROMBERG Adrian
MKS-MOSM Bytom 2003
2003
2002
2003
U16 SLK -- SOBCZYK Grzegorz B.D.


SZCZYRK Janusz B.D.
Z/1154/17
Z/1159/17
2023
2023


  s 2 DQ ¦LIWKA Oskar
PALA Jakub
HERZYK Paweł
ŻUCHOWSKI Aleksander
KS Sprint Bielsko-Biała 2001
2001
2002
2003
U16 SLK --


1 8 s 3 49.85 CYROŃ Krystian
LEGUT Bartłomiej
RUTKOWSKI Piotr
STRYCZEK Szymon
LUKS Zabrzeg 2001
2003
2002
2003
U16 SLK --

HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
BEZ
2
2 10 s 3 51.53 GÓRA Krystian
BUSZ Damian
KUCHMAN Mateusz
TKOCZ Cyryl
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001
2001
2001
2003
U16 SLK --


3 11 s 3 54.16 MADEJA Michał
DYBA¦ Jakub
DYBA¦ Kamil
MUSZAK Krystian
MKS-MOSM Bytom 2002
2002
2002
2001
U16 SLK --


  s 3 DQ CHLUBA Michał
KIRSZNIOK Radosław
KULISZ Kamil
MICHAŁEK Tymoteusz
MKS-MOSM Bytom 2003
2002
2002
2002
U16 SLK --


Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL V
2 2 f 1 1.60 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
3 3 f 1 1.55 ULBRYCH Jakub RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
1 1 w 1 1.71 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 552
2 2 w 1 1.56 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 434
1 1 w 2 1.62 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 480
2 2 w 2 1.53 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław # 411
Tyczka M
1 1 w 1 3.70 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 535
2 2 w 1 2.40 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 220
1 1 w 2 2.20 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 179
  w 2 NM CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław # 0
W dal M
1 1 f 1 6.86 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 1994 U23 SL +0.7 II B.D. B.D. 2
2 2 f 1 6.29 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -1.8 IV #
3 3 f 1 6.02 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL -0.2 IV
4 4 f 1 5.78 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -2.0 --
5 5 f 1 5.71 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -0.8 -- #
6 6 f 1 5.63 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -0.7 V
7 7 f 1 5.57 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -1.7 -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK!
8 8 f 1 4.98 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -3.2 --
9 9 f 1 4.93 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U14 SL -1.3 -- # LDK!
10 10 f 1 4.90 ULBRYCH Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL -1.3 -- #
11 11 f 1 4.88 CZYŻEWSKI Bartosz GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -0.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam BEZ LDK!
12 12 f 1 4.79 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -1.7 --
13 13 f 1 4.64 KASZA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL -0.2 --
14 14 f 1 4.49 NOCENTINI Pierangelo MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL +0.9 -- # LDK!
15 15 f 1 4.46 PYTEL Michał GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL +0.5 --
16 16 f 1 4.04 PĘKALA Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL +0.1 --
1 1 w 1 6.76 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP +2.0 III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 757
2 2 w 1 6.43 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA +1.0 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 682
1 1 w 2 6.57 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -0.1 III B.D. # 3 713
2 2 w 2 5.87 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -0.1 -- BONK Stanisław # 559
Kula (4) M
1 1 f 1 12.89 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 2 f 1 8.88 BOBER Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL --
3 3 f 1 8.36 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.76 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III #
2 2 f 1 14.59 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
1 1 f 2 12.05 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
2 2 f 2 11.85 PACEK Jonatan GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
3 3 f 2 11.17 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 4 f 2 9.46 SABLIŃSKI Kamil GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
5 5 f 2 9.31 KALISZEWSKI Kasjan MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
6 6 f 2 9.17 SŁABOŃ Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U16 SL --
7 7 f 2 8.93 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- #
8 8 f 2 7.49 WRÓBLEWSKI Mikołaj LUKS Strzałków 2002 U16 LD --
9 9 f 2 6.93 KUMALSKI Igor GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
10 10 f 2 6.67 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
Kula (6) M
1 1 f 1 17.47 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
1 1 w 1 11.28 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL IV BONK Stanisław # 563
2 2 w 1 10.17 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 496
Kula (7.26) M
1 1 w 1 12.00 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 606
2 2 w 1 8.30 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 384
Dysk (1) M
1 1 f 1 53.11 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL II
2 2 f 1 44.88 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL III B.D.
3 3 f 1 38.00 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL IV PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 4 f 1 28.74 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- B.D.
5 5 f 1 28.41 MIETIÓŁKA Krzysztof MKS-MOS Katowice 2001 U16 SL --
6 6 f 1 27.43 JARGOŃ Przemysław RMKS Rybnik 2003 U14 SL -- LDK!
7 7 f 1 27.18 KALISZEWSKI Kasjan MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
8 8 f 1 27.11 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
9 9 f 1 24.72 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
10 10 f 1 22.11 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U14 SL -- GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
11 11 f 1 22.03 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
  f 1 NM KUMALSKI Igor GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
Dysk (1.5) M
  f 1 NM KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL -- #
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 36.82 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL IV BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
1 1 w 1 26.64 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław # 399
2 2 w 1 22.50 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 319
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.33 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
1 1 w 1 32.55 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 515
2 2 w 1 20.23 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 276
Młot (5) M
1 1 f 1 38.53 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL V
2 2 f 1 37.88 CIE¦LAK Dawid RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
3 3 f 1 34.65 GRELICH Dominik RMKS Rybnik 2002 U16 SL V WYPIÓR Aleksander 5 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 34.33 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- # LDK!
2 2 f 1 29.79 CZARNECKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- # LDK!
3 3 f 1 22.29 FITAS Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
Oszczep (700) M
1 1 f 1 38.69 BACA Szymon MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
Oszczep (800) M
1 1 f 1 54.49 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
1 1 w 1 45.90 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023 528
2 2 w 1 34.27 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023 360
1 1 w 2 41.68 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL IV BONK Stanisław # 467
2 2 w 2 31.82 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA -- B.D. # 3 325
10-bój JUN M
1 1 f 1 4877 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 U20 MA IV B.D. # 3
2 2 f 1 4742 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL IV BONK Stanisław #
10-bój M
1 1 f 1 6358 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023
2 2 f 1 4456 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 U23 MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5521409511566 sekund