Złocieniec 30.04.2016 Otwarte mistrzostwa MKS i UKS |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.96 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | 0.0 | III | B.D. # | LDK! | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 13.65 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | 0.0 | IV | # | ||||||||
3 | 22 | e | 1 | 14.80 | KIEDAS Gabriela | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | 0.0 | -- | HANUSZKIEWICZ Monika # | 4 | LDK! | ||||||
4 | 29 | e | 1 | 15.42 | IWANICZ Laura | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||
5 | 30 | e | 1 | 15.42 | WIECZOREK Agnieszka | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 10 | e | 2 | 13.99 | NADŁONEK Joanna | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | 0.0 | V | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ||||||
2 | 14 | e | 2 | 14.18 | KALISIAK Natalia | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | V | WIELECHOWSKI Adam | Z/5305/15 | 2017 | 4 | |||||
3 | 15 | e | 2 | 14.23 | KOBIERECKA Julia | STS Pomerania Szczecinek # | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | V | # | LDK! | |||||||
4 | 19 | e | 2 | 14.50 | KIEDROWICZ Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | 0.0 | V | LDK! | ||||||||
5 | 26 | e | 2 | 15.22 | STĘPNIAK Agata | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 2 | e | 3 | 13.63 | SZCZERBA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | IV | # | ||||||||
2 | 11 | e | 3 | 14.11 | GRZYWIŃSKA Małgorzata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | V | # | ||||||||
3 | 23 | e | 3 | 15.01 | NIEDZIELSKA Aleksandra | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 33 | e | 3 | 15.84 | CICHOCKA Wiktoria | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||
5 | 34 | e | 3 | 16.80 | GRZELAK Wiktoria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U14 | PM | 0.0 | -- | B.D. # | BEZ | |||||||
6 | 35 | e | 3 | 17.56 | KULIG Alicja | UKL Ósemka Police | 2004 | U14 | ZP | 0.0 | -- | KARLIŃSKA Monika | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 4 | 13.79 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U14 | ZP | 0.0 | IV | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ||||||
2 | 9 | e | 4 | 13.99 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | V | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 13 | e | 4 | 14.16 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | 0.0 | V | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 12 | e | 4 | 14.16 | KIEDROWICZ Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | 0.0 | V | LDK! | ||||||||
5 | 31 | e | 4 | 15.71 | MORAWIAN Amelia | UKL Ósemka Police | 2004 | U14 | ZP | 0.0 | -- | OBERLAN Paulina # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 32 | e | 4 | 15.77 | CZYŻAK Weronika | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 5 | e | 5 | 13.88 | ANDRZEJEWSKA Natalia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | +0.4 | V | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 6 | e | 5 | 13.90 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | +0.4 | V | JACEWICZ Edward | Z/3119/15 | 2024 | 3 | |||||
3 | 8 | e | 5 | 13.93 | RZEPNIKOWSKA Paulina | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | +0.4 | V | |||||||||
4 | 24 | e | 5 | 15.06 | FLOREK Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | +0.4 | -- | |||||||||
5 | 28 | e | 5 | 15.36 | PIKUŁA Aleksandra | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | +0.4 | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 7 | e | 6 | 13.91 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | +0.8 | V | # | ||||||||
2 | 16 | e | 6 | 14.24 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | +0.8 | V | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | |||||
3 | 18 | e | 6 | 14.33 | KULING Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | +0.8 | V | # | ||||||||
4 | 25 | e | 6 | 15.18 | LESZCZYSZYN Oliwia | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | +0.8 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 27 | e | 6 | 15.31 | KULIG Adrianna | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | +0.8 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 17 | e | 7 | 14.31 | JĘDRASZEK Weronika | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.2 | V | LDK! | ||||||||
2 | 20 | e | 7 | 14.60 | BIAŁY Zuzanna | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U16 | ZP | +0.2 | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 21 | e | 7 | 14.69 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje # | 2003 | U14 | ZP | +0.2 | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | ||||||
1 | 1 | e | 8 | 12.95 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | 0.0 | III | |||||||||
2 | 2 | e | 8 | 13.37 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | 0.0 | IV | |||||||||
3 | 4 | e | 8 | 13.57 | KARPICKA Monika | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | 0.0 | IV | |||||||||
4 | 7 | e | 8 | 13.87 | KOWALCZYK Małgorzata | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 8 | e | 8 | 13.88 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||
6 | 9 | e | 8 | 13.98 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 3 | e | 9 | 13.56 | KOSTKA Karina | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U20 | ZP | +0.1 | IV | |||||||||
2 | 6 | e | 9 | 13.70 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.1 | IV | |||||||||
3 | 11 | e | 9 | 14.25 | HEN Paula | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.1 | -- | |||||||||
4 | 12 | e | 9 | 14.42 | FURMAN Klaudia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.1 | -- | |||||||||
1 | 5 | e | 10 | 13.69 | PAWLAK Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | 0.0 | IV | |||||||||
2 | 10 | e | 10 | 14.06 | JANKOWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 13 | e | 10 | 15.02 | PARFIN Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||
4 | 14 | e | 10 | 15.66 | GŁADEK Edyta | UKL Ósemka Police | 2000 | U18 | ZP | 0.0 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 12.92 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | -0.6 | III | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 13.54 | SZCZERBA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | -0.6 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 13.82 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | -0.6 | V | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.88 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.6 | V | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 14.00 | RZEPNIKOWSKA Paulina | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | -0.6 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 14.30 | NADŁONEK Joanna | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | -0.6 | V | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 13.62 | KOSTKA Karina | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U20 | ZP | -1.1 | IV | ||||||||||
2 | f | 2 | 13.68 | PAWLAK Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -1.1 | IV | ||||||||||
3 | f | 2 | 13.77 | KARPICKA Monika | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -1.1 | IV | ||||||||||
4 | f | 2 | 14.16 | JANKOWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | f | 2 | 14.56 | FURMAN Klaudia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -1.1 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 43.61 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | III | JACEWICZ Edward | Z/3119/15 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 44.88 | KOWALAK Aleksandra | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | III | LDK! | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 45.10 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 46.05 | MIRONCZUK Sandra | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 45.97 | PIERÓG Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | IV | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 13 | s | 2 | 47.61 | PRABUCKA Weronika | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | V | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 27 | s | 2 | 52.37 | MATERA Małgorzata | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 9 | s | 3 | 46.03 | LEWANDOWSKA Wiktoria | MKS Olimp Łobez | 2003 | U14 | ZP | IV | # | LDK! | ||||||||
2 | 18 | s | 3 | 48.57 | CICHOSZ Natalia | MKS Olimp Łobez # | 2003 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 19 | s | 3 | 48.58 | BURBA Karolina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 20 | s | 3 | 48.85 | OBERLAN Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 5 | s | 4 | 45.47 | KALIBABKA Gracja | KS Hanza Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | IV | WALKOWIAK Piotr | Z/1729/18 | 2019 | |||||||
2 | 15 | s | 4 | 47.80 | KOMARZAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | V | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 28 | s | 4 | 52.54 | NIEDZIELSKA Aleksandra | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 29 | s | 4 | 53.11 | SMUGA Justyna | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 12 | s | 5 | 47.04 | KIEDROWICZ Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | V | LDK! | |||||||||
2 | 16 | s | 5 | 47.96 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U14 | ZP | V | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | |||||||
3 | 17 | s | 5 | 48.31 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | V | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 24 | s | 5 | 51.08 | OLESIŃSKA Julia | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał | 4 | LDK! | |||||||
1 | 8 | s | 6 | 45.99 | MŚCICHOWSKA Jessica | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||
2 | 14 | s | 6 | 47.71 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 25 | s | 6 | 51.20 | RAGAN Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | 4 | LDK! | |||||||
4 | 30 | s | 6 | 60.73 | KRZEMIŃSKA Hanna | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 7 | 45.87 | KIEDROWICZ Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | IV | LDK! | |||||||||
2 | 11 | s | 7 | 46.30 | ZASUWA Zofia | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U16 | ZP | IV | GOŁĘBIOWSKI Michał # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 21 | s | 7 | 49.07 | IZDEBSKA Martyna | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U14 | ZP | -- | HANUSZKIEWICZ Monika | 4 | LDK! | |||||||
4 | 22 | s | 7 | 49.15 | KRÓLIKIEWICZ Julia | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U14 | ZP | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał # | 3 | LDK! | |||||||
1 | 2 | s | 8 | 44.45 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 23 | s | 8 | 49.95 | PROBOLA Marika | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 26 | s | 8 | 52.27 | DOLNA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2003 | U14 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 9 | 41.51 | SZKUDLAR Klaudia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 9 | 41.93 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
3 | 3 | s | 9 | 43.84 | KOROBEJKO Laura | UKL Ósemka Police | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 9 | 44.20 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 5 | s | 10 | 45.76 | ZAJĄC Oliwia | UKL Ósemka Police | 2000 | U18 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 6 | s | 10 | 47.98 | HEN Paula | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:46.92 | PARNIAK Katarzyna | MKS Szkuner Myślibórz | 2001 | U16 | ZP | V | CIELECKI Zbigniew | Z/1282/15 | 2016 | 5 | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 1:47.28 | PIEKARZ Agata | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 1:48.19 | PENDER Natalia | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | V | WIELECHOWSKI Adam | Z/5307/15 | 2017 | BEZ | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 1:48.76 | METLICKA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | V | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1852/15 | 2024 | 3 | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 1:49.01 | SICIARZ Kornelia | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 1:49.44 | GLAZA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | V | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
7 | 9 | s | 1 | 1:49.58 | REINSCH Olivia | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | V | GOŁĘBIOWSKI Michał | 4 | LDK! | |||||||
8 | 10 | s | 1 | 1:49.81 | FLITTA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
9 | 11 | s | 1 | 1:49.96 | JAWORSKA Hanna | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
10 | 12 | s | 1 | 1:50.05 | TYPA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
11 | 13 | s | 1 | 1:51.00 | OSIŃSKA Marcelina | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 1:47.27 | ZAJAC Joanna | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U16 | ZP | V | ŁAPIŃSKI Jerzy | Z/6394/15 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 15 | s | 2 | 1:52.10 | JARZĄBEK Joanna | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 17 | s | 2 | 1:55.63 | BRZOZECKA Agnieszka | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Janusz # | 5 | LDK! | |||||||
4 | 18 | s | 2 | 1:59.90 | CZERNIAK Oliwia | UKS Sprinter Wolin | 2002 | U16 | ZP | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/0900/16 | 2017 | 5 | ||||||
5 | 19 | s | 2 | 1:59.98 | DĄBROWSKA Julia | MKS Szkuner Myślibórz | 2001 | U16 | ZP | -- | KOWALIK Wojciech | Z/0708/16 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | 20 | s | 2 | 2:00.43 | MACKOWIAK Katarzyna | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 21 | s | 2 | 2:02.68 | LESZCZYŃSKA Justyna | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 5 | s | 3 | 1:48.33 | ZDRZENICKA Julia | MKP Myślibórz # | 2004 | U14 | ZP | V | LDK! | |||||||||
2 | 14 | s | 3 | 1:51.71 | GLIWIŃSKA Anastazja | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U16 | ZP | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 16 | s | 3 | 1:54.31 | WAWRZYCKA Katarzyna | MKP Myślibórz # | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 22 | s | 3 | 2:03.18 | ZARZYKA Zuzanna | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 23 | s | 3 | 2:03.21 | MACHALSKA Nikola | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 24 | s | 3 | 2:11.05 | DRÓBKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2004 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:02.17 | GRZELAK Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:04.24 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | Sen | PM | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:10.87 | KACIUPA Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:15.72 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:22.50 | KĘPA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:28.73 | LIGĘZA Katarzyna | MKS Szkuner Myślibórz | 2000 | U18 | ZP | -- | KOWALIK Wojciech | Z/1281/15 | 2016 | BEZ | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:32.42 | URBAŃSKA Klaudia | MKS Olimp Łobez # | 2000 | U18 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.59 | SOJSKA Ewa | OSOT Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | III | # | LDK! | ||||||||
2 | 3 | f | 1 | 1.40 | FLOREK Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.40 | LASEK Blanka | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | V | FERFET Marek | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.40 | KULING Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | V | # | |||||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.35 | NOWAK Klaudia | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 7 | f | 1 | 1.35 | KOMARZAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 5 | f | 1 | 1.35 | SZULC Wiktoria | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | 5 | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.30 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje # | 2003 | U14 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.15 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.62 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | II | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.59 | KWIECIEŃ Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.40 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.77 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.11 | BARDA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.79 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U16 | ZP | V | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.90 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | V | B.D. B.D. | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 7.89 | BURBA Karolina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.54 | KOWALAK Aleksandra | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 6.55 | OBERLAN Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 9.16 | GRABARCZYK Alicja | ULKS Tychowo | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 6.56 | GŁADEK Edyta | UKL Ósemka Police | 2000 | U18 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.22 | PABIAN Angelika | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | III | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 31.20 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.08 | GRABARCZYK Alicja | ULKS Tychowo | 1999 | U18 | ZP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 26.42 | BARDA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 37.93 | PABIAN Angelika | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.03 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U16 | ZP | III | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 23.23 | TUCHOLSKA Lilianna | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 43.54 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | II | GRENDA Jan | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 32.97 | KUCHARSKA Paulina | MKS Junior Złocieniec | 1999 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 31.05 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 30.47 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -- | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | |||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 61.48 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U23 | PM | MM | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 1 | 12.82 | GAŁGAŃSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -0.7 | -- | GIZA Zdzisław | Z/1747/16 | 2021 | 4 | |||||
2 | 5 | e | 1 | 13.09 | SARECKI Norbert | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.7 | -- | GIERASIMCZYK Anna # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 7 | e | 1 | 13.20 | POROŻYŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -0.7 | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||
4 | 8 | e | 1 | 13.41 | STASIAK Dawid | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2001 | U16 | ZP | -0.7 | -- | |||||||||
5 | 10 | e | 1 | 14.28 | PANKAU Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2004 | U14 | PM | -0.7 | -- | |||||||||
6 | 13 | e | 1 | 15.11 | MARCISZEWSKI Kacper | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.7 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 12.55 | WOJDALSKI Mariusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U16 | ZP | -1.2 | V | # | ||||||||
2 | 9 | e | 2 | 13.72 | DRAPIKOWSKI Dawid | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U14 | ZP | -1.2 | -- | |||||||||
3 | 12 | e | 2 | 14.90 | WALKOWIAK Kondrad | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U14 | ZP | -1.2 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 3 | 12.78 | BORNY Nikodem | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | -- | # | ||||||||
2 | 3 | e | 3 | 12.81 | SURZYN Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 6 | e | 3 | 13.19 | KUJDA Dominik | AL Międzyzdroje # | 2001 | U16 | ZP | -0.4 | -- | BŁOCIAN Rafał # | Z/2119/16 | 2019 | 4 | |||||
4 | 11 | e | 3 | 14.31 | HUBIN Viktor | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -0.4 | -- | FERFET Marek # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 14 | e | 3 | 15.35 | A A | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | -- | |||||||||
6 | 15 | e | 3 | 16.34 | STACHOWIAK Michał | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | -0.4 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 4 | 11.98 | ANTONIK Bartosz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U20 | ZP | -0.6 | IV | GRENDA Jan # | ||||||||
2 | 4 | e | 4 | 12.24 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -0.6 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||
3 | 6 | e | 4 | 12.38 | GĘBICKI Patryk | MKS Olimp Łobez | 1996 | U23 | ZP | -0.6 | -- | |||||||||
4 | 8 | e | 4 | 12.56 | NOWICKI Jakub | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U20 | ZP | -0.6 | -- | |||||||||
5 | 9 | e | 4 | 12.61 | SOBOLEWSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2000 | U18 | ZP | -0.6 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 5 | 11.88 | KUZIO Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U20 | ZP | 0.0 | IV | B.D. | ||||||||
2 | 3 | e | 5 | 12.05 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U20 | DS | 0.0 | IV | B.D. # | 1 | |||||||
3 | 10 | e | 5 | 12.70 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U20 | PM | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 5 | e | 6 | 12.37 | BUSZMAN Mateusz | KL Iskra Białogard | 1994 | U23 | ZP | -0.7 | -- | |||||||||
2 | 7 | e | 6 | 12.54 | SURZYN Michał | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | -0.7 | -- | # | ||||||||
3 | 11 | e | 6 | 12.96 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.7 | -- | |||||||||
4 | 12 | e | 6 | 13.00 | MAJ Grzegorz | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U20 | ZP | -0.7 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 13.01 | SURZYN Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 16.38 | STACHOWIAK Michał | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | 0.0 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 11.75 | ANTONIK Bartosz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U20 | ZP | +0.4 | III | GRENDA Jan # | |||||||||
2 | f | 2 | 11.79 | KUZIO Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U20 | ZP | +0.4 | IV | B.D. | |||||||||
3 | f | 2 | 12.62 | SURZYN Michał | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | +0.4 | -- | # | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.59 | PLĂCINTĂ Wiktor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | III | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.29 | LEŚNIEWSKI Hubert | UKS Sprinter Wolin | 2002 | U16 | ZP | V | WIELECHOWSKI Adam | Z/0559/16 | 2017 | 3 | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 42.18 | PABIN Krystian | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | V | KAMIŃSKI Ryszard # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 43.56 | ZIELIŃSKI Jakub | UKL Ósemka Police | 2001 | U16 | ZP | -- | # | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 36.61 | KLUCZYŃSKI Hubert | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 2 | 37.16 | ŁAKOMIEC Rafał | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 6 | s | 2 | 40.36 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 3 | 42.58 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 3 | 44.59 | SUCHOCKI Borys | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U14 | ZP | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 9 | s | 3 | 46.20 | RZEPKA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 8 | s | 3 | 46.20 | SWÓŁ Miłosz | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 4 | 37.72 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
2 | 4 | s | 4 | 38.40 | ADAMKIEWICZ Zbigniew | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 5 | 41.83 | POROŻYŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 2002 | U16 | DS | V | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 5 | 50.14 | SURDACKI Jerzy | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 11 | s | 5 | 51.81 | PANKAU Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2004 | U14 | PM | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 5 | 53.17 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U12 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 5 | s | 6 | 39.32 | GĘBICKI Patryk | MKS Olimp Łobez | 1996 | U23 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 6 | 40.45 | KWIATKOWSKI Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 8 | s | 6 | 46.40 | LINOWIECKI Cezary | KL Bałtyk Koszalin | 1960 | Masters | ZP | -- | B.D. | Z/1508/18 | 2024 | BEZ | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:44.73 | STRUNIAWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1840/15 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:50.64 | SOLDAT Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | V | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:50.99 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | V | OSTROWSKI Ryszard B.D. # | Z/1273/15 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:52.71 | LANDOWSKI Jakub | CMKL Człuchów | 2001 | U16 | PM | V | BODZIAK Igor # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:53.16 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | V | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:53.88 | ORŁOWSKI Paweł | KS Hanza Goleniów | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:54.04 | PANKRATOW Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | V | # | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:54.87 | SOSZYŃSKI Patryk | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:57.88 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | V | PODLEŚNY Jan | Z/0311/16 | 2023 | 3 | ||||||
10 | 12 | s | 1 | 3:22.66 | DWORNIK Kamil | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2003 | U14 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał # | Z/2117/16 | 2019 | 5 | ||||||
1 | 10 | s | 2 | 3:03.51 | KACZOR Mateusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U16 | ZP | -- | # | |||||||||
2 | 11 | s | 2 | 3:18.92 | GOLAŃSKI Stanisław | UKS Barnim Goleniów # | 2003 | U14 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał # | , Z/4639/17 | , 2024 | 3 | LDK! | |||||
3 | 13 | s | 2 | 3:24.96 | ROKITA Wojciech | UKL Feniks Świdwin | 2003 | U14 | ZP | -- | # | |||||||||
4 | 14 | s | 2 | 3:38.55 | KRĘPA Igor | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
s | 2 | DNF | A A | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||||
s | 2 | DNF | PAWŁOWSKI Jakub | MKS Junior Złocieniec # | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 2:33.59 | GAŁGAŃSKI Marek | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 3 | 2:38.96 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 3 | 2:39.52 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 3 | 2:44.31 | JAKUBIK Sławomir | MKS Hermes Gryfino | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 3 | 2:45.97 | BAKAN Piotr | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/1271/15 | 2020 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 3 | 2:46.94 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 3 | 2:48.21 | MAŃSKI Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 3 | 2:48.68 | SZYSZKA Michał | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 12 | s | 3 | 2:54.48 | GAŁAN Kacper | LŁKB Trucht Łobez | 1998 | U20 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr | Z/2620/15 | 2016 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 9 | s | 4 | 2:50.18 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | 10 | s | 4 | 2:52.89 | ŁYSIAK Jędrzej | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 11 | s | 4 | 2:53.60 | JAKUBOWSKI Kacper | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 13 | s | 4 | 2:54.66 | WRÓBEL Daniel | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 14 | s | 4 | 2:59.47 | PRZYBYSZ Adrian | SKB Dzik Police | 1997 | U20 | ZP | -- | WÓJCIK Rafał B.D. | Z/1221/13 | 2017 | |||||||
6 | 15 | s | 4 | 3:05.81 | LINOWIECKI Cezary | KL Bałtyk Koszalin | 1960 | Masters | ZP | -- | B.D. | Z/1508/18 | 2024 | BEZ | ||||||
7 | 16 | s | 4 | 3:27.72 | BARANIECKI Łukasz | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.55 | TRAFAS Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.50 | LEŚNIEWSKI Gracjan | MKS Święc Sławno | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | RZEPKA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.35 | SROKA Gracjan | MKS Święc Sławno | 2004 | U14 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0511/18 | 2022 | 5 | ||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.30 | DZIEŃSKI Stanisław | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 5 | f | 1 | 1.30 | GOSTOMCZYK Jan | AML Słupsk # | 2005 | U12 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | Z/3217/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.80 | OSUCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | IV | ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # | Z/1233/14 | 2024 | |||||||
1 | 2 | f | 2 | 1.80 | KRZYSZTOFEK Dariusz | OSOT Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | IV | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.75 | KACZMAREK Hubert | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 1.65 | GAŁGAŃSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 2 | 1.60 | TOLKO Michał | MKS Kusy Szczecin | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.45 | MUSZYŃSKI Klaudiusz | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 7.17 | HUBIN Viktor | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.83 | SMUTEK Jakub | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.75 | TYSZKIEWICZ Jan | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 11.45 | ZAREMBA Maksymilian | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 8.68 | WÓJCIAK Jakub | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.12 | GUNERA Mateusz | MKS Olimp Łobez | 1998 | U20 | ZP | II | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.60 | PTAK Adam | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | KOTWICA Czesław # | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.13 | BRZOZOWSKI Hubert | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 20.05 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U12 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 19.16 | SMUTEK Jakub | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 16.83 | TYSZKIEWICZ Jan | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.90 | WALKOWIAK Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1999 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 32.40 | MACIEJEWSKI Daniel | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 31.98 | ZAREMBA Maksymilian | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.51 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U20 | DS | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.08 | DAWID Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.21 | SZPYTMA Jan | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 19.97 | BOKHAN Gordyey | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 66.47 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | I | GRECKA Ewa | Z/4200/15 | 2020 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 62.15 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk | 1999 | U18 | PM | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 54.36 | WISZNIEWSKI Marcel | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 53.04 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 52.16 | SIDEŁKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | III | JACEWICZ Edward B.D. | Z/2463/15 | 2024 | |||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 57.82 | GUNERA Mateusz | MKS Olimp Łobez | 1998 | U20 | ZP | II | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 55.41 | SMYK Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | II | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 50.18 | PTAK Adam | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | KOTWICA Czesław # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 40.09 | PÓŁTORAK Szymon | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U20 | ZP | IV | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 47.64 | MISZKIEWICZ Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1987 | Sen | ZP | III | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.862487077713 sekund |