Bielsko-Biała 03.05.2016 Mityng otwarcia sezonu |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.00 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | -2.2 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.43 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U20 | SL | -2.2 | IV | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | |||||
3 | 3 | s | 1 | 13.64 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U23 | MA | -2.2 | -- | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||
4 | 4 | s | 1 | 13.86 | BRAMBERGER Paulina | RMKS Rybnik # | 2002 | U16 | SL | -2.2 | V | # | LDK! | |||||||
5 | 6 | s | 1 | 13.93 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | -2.2 | V | |||||||||
6 | 7 | s | 1 | 14.05 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U18 | SL | -2.2 | -- | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 13.91 | PŁONKA Patrycja | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | -3.3 | -- | |||||||||
2 | 37 | s | 2 | 14.16 | ŚLIWA Julia | MOSM Tychy # | 2003 | U14 | SL | -3.3 | V | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3182/16 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 38 | s | 2 | 14.16 | MAJEWSKA Sandra | niest. Katowice # | 2001 | U16 | SL | -3.3 | V | JUSTYNIAK Joanna B.D. | , Z/3475/15 | , 2016 | 5 | LDK! | ||||
4 | 12 | s | 2 | 14.30 | SŁOMIŃSKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -3.3 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 15 | s | 2 | 14.35 | GRĘDA Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | -3.3 | V | |||||||||
6 | 18 | s | 2 | 14.70 | TURKOWSKA Alicja | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U16 | SL | -3.3 | -- | |||||||||
1 | 10 | s | 3 | 14.19 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | -0.9 | V | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 16 | s | 3 | 14.48 | KOWAL Weronika | LUKS Zabrzeg | 2002 | U16 | SL | -0.9 | V | KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta | Z/1678/16 | 2016 | 5 | LDK! | ||||
3 | 20 | s | 3 | 14.74 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | -0.9 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||
4 | 22 | s | 3 | 14.85 | SEPIOŁ Amy | MKS Rabka-Zdrój # | 1998 | U20 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
5 | 27 | s | 3 | 14.95 | ZAWADZKA Natalia | MKS Tempo Kęty | 2000 | U18 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
6 | 29 | s | 3 | 14.97 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U14 | SL | -0.9 | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||
7 | 30 | s | 3 | 15.08 | MAZGAJ Sylwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
8 | 32 | s | 3 | 15.11 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | -0.9 | -- | # | ||||||||
1 | 11 | s | 4 | 14.21 | FORMA Angelika | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -0.9 | V | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 21 | s | 4 | 14.76 | LOSE Małgorzata | TL Athletics Jastrzębie # | 2003 | U14 | SL | -0.9 | -- | |||||||||
3 | 23 | s | 4 | 14.87 | ŻYŁA Julia | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -0.9 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 25 | s | 4 | 14.90 | SZPOCZEK Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | -0.9 | -- | B.D. | ||||||||
5 | 26 | s | 4 | 14.93 | MITERSKA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -0.9 | -- | PILAREK Sławomir # | 5 | LDK! | ||||||
6 | 31 | s | 4 | 15.10 | LIGĘZA Gabriela | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | -0.9 | -- | |||||||||
8 | 36 | s | 4 | 16.18 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | -0.9 | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | ||||
1 | 9 | s | 5 | 14.15 | BASIURA Julia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | -0.3 | V | WIKTOR Dagmara | 4 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 5 | 14.66 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U14 | SL | -0.3 | -- | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 5 | 14.71 | TERESZCZAK Wiktoria | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -0.3 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 24 | s | 5 | 14.87 | LANC Wiktoria | MKS-R Centrum Dzięgielów | 2002 | U16 | SL | -0.3 | -- | |||||||||
5 | 28 | s | 5 | 14.95 | KUBIK Natalia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -0.3 | -- | JUSTYNIAK Joanna | 5 | LDK! | ||||||
6 | 33 | s | 5 | 15.50 | PIERŚCIECKA Sara | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -0.3 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 34 | s | 5 | 15.86 | SKOTNICKA Julia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 8 | s | 6 | 14.09 | DOBIJA Kamila | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | -1.4 | -- | |||||||||
2 | 13 | s | 6 | 14.32 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -1.4 | V | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | |||||
3 | 14 | s | 6 | 14.34 | GĘBSKA Weronika | MKS Żywiec | 2000 | U18 | SL | -1.4 | -- | |||||||||
150 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 19.28 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||
2 | 3 | s | 1 | 19.70 | KWAŚNIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||
3 | 5 | s | 1 | 20.41 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U20 | SL | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 8 | s | 1 | 21.16 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 1 | 21.53 | SZYMURA Natalia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 1 | 21.97 | PIĄTEK Anna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2002 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta | 5 | LDK! | |||||||
7 | 14 | s | 1 | 22.41 | PIONTEK Klaudia | LUKS Podium Kup | 2001 | U16 | OP | -- | ||||||||||
8 | 16 | s | 1 | 23.58 | SKOWRONEK Małgorzata | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 19.12 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 4 | s | 2 | 19.91 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 6 | s | 2 | 20.89 | NIEPALA Natalia | LUKS Podium Kup | 2001 | U16 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 7 | s | 2 | 20.96 | WOZNIAKOWSKA Oliwia | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 9 | s | 2 | 21.19 | JAGIEŁO Wiktoria | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
6 | 10 | s | 2 | 21.45 | SOBIK Simona | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 13 | s | 2 | 22.19 | KRZUŚ Laura | MKS Żywiec | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 15 | s | 2 | 22.84 | GRUBIAK Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2002 | U16 | OP | -- | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.81 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.19 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 41.25 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 1997 | U20 | OP | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 41.75 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 41.79 | CIEŚLAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 7 | s | 1 | 41.87 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 9 | s | 1 | 42.45 | WARMIŃSKA Klaudia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | II | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3456/15 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 10 | s | 1 | 42.59 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 41.86 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 11 | s | 2 | 43.05 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | |||||||
3 | 12 | s | 2 | 43.48 | ZAJĄC Justyna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U18 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/2375/15 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 59 | s | 2 | 43.62 | LEGIERSKA Zuzanna | MUKS SZS Cieszyn | 2001 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 60 | s | 2 | 43.62 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 15 | s | 2 | 44.56 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
7 | 54 | s | 2 | 50.87 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 56 | s | 2 | 52.52 | SZCZYPKA Roksana | LKS Pogórze Skoczów | 2003 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 3 | 44.07 | ZWIAS Elżbieta | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 16 | s | 3 | 44.61 | FRĄCZEK Eliza | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2001 | U16 | MA | III | # | |||||||||
3 | 17 | s | 3 | 44.78 | SIMKA Wiktoria | KS Energetyk Jaworzno | 2000 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | 4 | ||||||||
4 | 21 | s | 3 | 45.47 | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 25 | s | 3 | 45.83 | PARALUK Joanna | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 30 | s | 3 | 46.61 | GAJOWY Magdalena | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
1 | 14 | s | 4 | 44.31 | BOROWIECKA Julia | TL Pogoń Ruda Śląska | 2001 | U16 | SL | III | LDK! | |||||||||
2 | 18 | s | 4 | 44.90 | WOJTYNEK Marta | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 20 | s | 4 | 45.34 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1989 | Sen | MA | -- | B.D. # | Z/2405/15 | 2024 | |||||||
4 | 26 | s | 4 | 45.96 | KOTORC Daria | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
5 | 27 | s | 4 | 46.00 | ŻWAK Emilia | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U16 | SL | IV | B.D. | |||||||||
6 | 28 | s | 4 | 46.09 | GRĘDA Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | IV | ||||||||||
7 | 37 | s | 4 | 47.43 | SEPIOŁ Amy | MKS Rabka-Zdrój # | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
8 | 47 | s | 4 | 49.25 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 19 | s | 5 | 45.06 | BIAŁEK Kinga | TL Pogoń Ruda Śląska | 2001 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 23 | s | 5 | 45.77 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | IV | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | |||||||
3 | 24 | s | 5 | 45.80 | HRUBY Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 29 | s | 5 | 46.14 | GÓRNIAK Samanta | MUKS SZS Cieszyn | 2002 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 34 | s | 5 | 46.93 | WŁODARCZYK Nikola | MOSM Tychy | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 36 | s | 5 | 47.41 | SZCZEPAŃSKA Iga | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U14 | SL | V | ||||||||||
7 | 42 | s | 5 | 48.26 | PIONTEK Klaudia | LUKS Podium Kup | 2001 | U16 | OP | V | ||||||||||
8 | 43 | s | 5 | 48.48 | SZCZYPKA Magdalena | MUKS SZS Cieszyn # | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||
1 | 31 | s | 6 | 46.69 | SZULIK Dominika | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 33 | s | 6 | 46.89 | SIERŻĘGA Agnieszka | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
3 | 39 | s | 6 | 47.99 | WRZESZCZ Patrycja | LKS Pogórze Skoczów | 2003 | U14 | SL | V | ||||||||||
4 | 41 | s | 6 | 48.16 | LIPKA Barbara | MUKS SZS Cieszyn | 2000 | U18 | SL | -- | WERNER Mirosław B.D. | Z/0763/16 | 2023 | |||||||
5 | 46 | s | 6 | 49.11 | DROŻDŻ Zofia | MCKiS Jaworzno # | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
6 | 49 | s | 6 | 50.21 | SZCZOTKA Natalia | LKS Pogórze Skoczów | 2003 | U14 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław | Z/5662/15 | 2023 | |||||||
7 | 50 | s | 6 | 50.22 | GAJNY Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 22 | s | 7 | 45.52 | OPIOŁKA Sabina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U20 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 32 | s | 7 | 46.83 | DROŻDŻ Oliwia | KS Energetyk Jaworzno | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 45 | s | 7 | 49.00 | BĄK Agata | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 52 | s | 7 | 50.54 | KOCUR Wiktoria | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2002 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 53 | s | 7 | 50.60 | CZADER Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 57 | s | 7 | 52.60 | CHROMIK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. WOSIEK Jacek | , Z/2286/16 | , 2024 | |||||||
7 | 58 | s | 7 | 54.30 | STAROŃ Kornelia | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 35 | s | 8 | 47.02 | SKÓRA Karolina | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
2 | 38 | s | 8 | 47.66 | RAŹNA Aleksandra | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 48 | s | 8 | 49.84 | JUSTYNIAK Anna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -- | JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna | Z/1991/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 51 | s | 8 | 50.35 | SKRZYPEK Emilia | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||
1 | 8 | s | 9 | 42.13 | CIEŚLAR Noemi | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 40 | s | 9 | 48.07 | RATAJ Małgorzata | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U16 | OP | V | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 44 | s | 9 | 48.50 | KONDERLA Natalia | niest. Katowice # | 2001 | U16 | SL | V | JUSTYNIAK Joanna B.D. | , Z/3472/15 | , 2016 | 5 | LDK! | |||||
4 | 55 | s | 9 | 52.50 | GRUBIAK Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2002 | U16 | OP | -- | # | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:46.48 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:47.40 | SZYMALA Paulina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:49.24 | MALINA Michalina | GTS Bojszowy | 2000 | U18 | SL | -- | TOMALA Grzegorz # | Z/1407/15 | 2019 | 3 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 1:51.05 | ZAHRAJ Adrianna | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:51.32 | MAJCHEREK Kamila | LUKS Zabrzeg | 2001 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4408/15 | 2016 | 4 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:51.52 | SIKORA Joanna | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. | Z/1438/15 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:51.75 | ZIENTEK Martyna | LKS Pszczyna | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:53.95 | MARSZAŁEK Alicja | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 9 | s | 2 | 1:56.87 | WIERZBICKA Zuzanna | KS Energetyk Jaworzno | 1999 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/1977/16 | 2016 | BEZ | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 1:57.83 | JARZOMBEK Emilia | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U14 | SL | -- | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 1:58.52 | SIUDA Nikola | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||
4 | 12 | s | 2 | 1:58.77 | GĘBSKA Weronika | MKS Żywiec | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 2 | 2:01.18 | GANDZIAROWSKA Martyna | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2004 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz # | 5 | LDK! | |||||||
6 | 14 | s | 2 | 2:03.97 | PASTUSZAK Roksana | TL Athletics Jastrzębie # | 2005 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||
7 | 15 | s | 2 | 2:05.54 | JURANEK Maja | UKS Olimpia Zabrze | 2005 | U12 | SL | -- | # | |||||||||
8 | 16 | s | 2 | 2:08.96 | GAJ Agata | KS Energetyk Jaworzno | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | Z/4864/15 | 2016 | BEZ | ||||||
9 | 17 | s | 2 | 2:12.40 | SCHEIBLICH Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2003 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz # | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 18 | s | 2 | 2:15.92 | HOC Emilia | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2004 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz # | 5 | LDK! | |||||||
11 | 19 | s | 2 | 2:16.74 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2005 | U12 | OP | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł # | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
12 | 20 | s | 2 | 2:19.10 | WANDZEL Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2004 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz # | BEZ | LDK! | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:56.22 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U20 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:57.49 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U20 | LU | -- | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:57.81 | JAROMIN Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:58.87 | KORNY Karolina | LKS Pszczyna | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:03.28 | BARTCZAK Julia | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | III | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:05.59 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:06.83 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:06.92 | PIECHACZEK Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/1005/13 | 2021 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:07.64 | WOJTYŁA-SIKORA Barbara | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U23 | SL | -- | B.D. # | Z/0438/11 | 2023 | 3 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:08.08 | SOBSTEL Sandra | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | III | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:08.16 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki | 1998 | U20 | SL | -- | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:09.73 | GIERACH Milena | LKS Omega Kleszczów | 2000 | U18 | LD | -- | URBANIAK Mateusz B.D. | Z/4398/15 | 2024 | |||||||
13 | 13 | s | 1 | 3:22.80 | RAKUS Maria | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 3:36.67 | KRZEMPEK Nadia | UKS Brenna Górki | 2003 | U14 | SL | -- | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/2945/15 | 2017 | BEZ | ||||||
15 | 15 | s | 1 | 3:38.37 | FAŁOWSKA Sonia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
16 | 16 | s | 1 | 4:07.45 | KOCOŃ Joanna Karolina | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2000 | U18 | OP | -- | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.62 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U23 | MA | -0.1 | II | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 5.22 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U18 | SL | +1.5 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.04 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.5 | IV | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.92 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U18 | SL | +0.6 | IV | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.83 | PASTOR Agnieszka | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | +1.2 | IV | KOS Kamil # | Z/2607/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
6 | 6 | f | 1 | 4.80 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.75 | GREŃ Joanna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2000 | U18 | SL | +0.8 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.48 | ZAWADZKA Natalia | MKS Tempo Kęty | 2000 | U18 | MA | +2.3 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.44 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | +1.6 | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2024 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 4.41 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | +1.3 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.24 | NIEPALA Natalia | LUKS Podium Kup | 2001 | U16 | OP | +0.8 | -- | # | LDK! | |||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.15 | LANC Wiktoria | MKS-R Centrum Dzięgielów | 2002 | U16 | SL | +1.5 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.07 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | +1.1 | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | |||||
14 | 14 | f | 1 | 4.05 | ŻYŁA Julia | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -0.1 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.03 | HARAŃCZYK Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | +1.4 | -- | # | LDK! | |||||||
16 | 16 | f | 1 | 4.01 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U14 | SL | +1.5 | -- | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 3.89 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | +0.4 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||
18 | 18 | f | 1 | 3.88 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | +1.6 | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | ||||
20 | 20 | f | 1 | 3.53 | MITERSKA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | +0.5 | -- | PILAREK Sławomir # | 5 | LDK! | ||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.33 | HRAPKOWICZ Klaudia | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | -0.7 | -- | |||||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.06 | ZACNY Weronika | MKS Tempo Kęty | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.10 | KOŁODZIEJ Julia | LUKS Podium Kup | 2001 | U16 | OP | III | # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.00 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.67 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.95 | GRZYK Kinga | LUKS Zabrzeg | 2002 | U16 | SL | V | HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan | , Z/3172/16 | , 2016 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 1 | 8.52 | MŁOCEK Monika | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5982/15 | 2020 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.86 | MACHNER Kinga | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.70 | MAZGAJ Sylwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 7.18 | KOTYŃSKA Alicja | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5980/15 | 2017 | BEZ | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.89 | MITERSKA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | 5 | LDK! | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.32 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.29 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.12 | SOBIK Simona | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 34.12 | GĄSIOREK Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 3 | f | 1 | 29.02 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 4 | f | 1 | 24.30 | FUZOŃ Aleksandra | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 32.61 | BEDNAREK Aleksandra | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 29.93 | MAĆKOWIAK Natalia | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 28.49 | SZPOCZEK Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 22.49 | SOBIK Klaudia | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 21.81 | MŁOCEK Monika | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5982/15 | 2020 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 20.76 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 19.24 | KOTYŃSKA Alicja | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5980/15 | 2017 | BEZ | ||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 31.07 | BĄBEL Wiktoria | LUKS Podium Kup | 1998 | U20 | OP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.89 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U20 | MA | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.26 | GIBAS Marcin | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | +0.6 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.30 | KOŁODZIEJCZYK Maksymilian | niest. Katowice | 1993 | Sen | SL | +0.6 | II | B.D. | Z/2590/11 | 2016 | 3 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 11.69 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | +0.6 | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||
4 | 4 | s | 1 | 11.71 | PAJĄK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +0.6 | III | # | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 11.86 | WALA Sławomir | niestowarzyszony # | 1996 | U23 | +0.6 | -- | B.D. | Z/1185/12 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | 7 | s | 1 | 12.10 | KRUCZEK Piotr | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | +0.6 | IV | JUSTYNIAK Joanna | 4 | LDK! | ||||||
7 | 8 | s | 1 | 12.11 | KONIOR Bartłomiej | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1998 | U20 | SL | +0.6 | IV | HACZEK Mariusz | Z/3383/15 | 2016 | 4 | |||||
8 | 9 | s | 1 | 12.25 | WOJCIUCH Arkadiusz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1997 | U20 | SL | +0.6 | -- | B.D. HACZEK Mariusz # | , Z/1177/14 | , 2022 | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 11.76 | NOWIŃSKI Kamil | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | +2.0 | IV | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 2 | 12.27 | WŁODEK Wojciech | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | +2.0 | -- | |||||||||
3 | 14 | s | 2 | 12.97 | SIUDA Krzysztof | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | +2.0 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 2 | 13.09 | BUKSA Mateusz | MKS Rabka-Zdrój # | 2000 | U18 | MA | +2.0 | -- | |||||||||
5 | 16 | s | 2 | 13.10 | CZYLOK Arkadiusz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | +2.0 | -- | |||||||||
6 | 17 | s | 2 | 13.33 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie # | 2003 | U14 | SL | +2.0 | -- | # | ||||||||
1 | 11 | s | 3 | 12.30 | ŻUKOWSKI Igor | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2001 | U16 | SL | +0.4 | V | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 3 | 12.70 | PAJĄK Jakub | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | +0.4 | V | JUSTYNIAK Joanna | 3 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 12.92 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | +0.4 | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | |||||
7 | 35 | s | 4 | 16.10 | A E | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | -0.9 | -- | |||||||||
150 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.50 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | -- | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 16.56 | PAJĄK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||||
3 | s | 1 | 16.62 | WANDZEL Szymon | MKS Żywiec | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 17.25 | PAJĄK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 17.44 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 17.89 | WOJCIUCH Arkadiusz | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1997 | U20 | SL | -- | B.D. HACZEK Mariusz # | , Z/1177/14 | , 2022 | ||||||||
7 | s | 1 | 18.19 | KONIOR Bartłomiej | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1998 | U20 | SL | -- | HACZEK Mariusz | Z/3383/15 | 2016 | 4 | |||||||
8 | s | 1 | 18.92 | KUŚ Miłosz | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2002 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta | 3 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 17.44 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 18.91 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U18 | SL | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 19.14 | JAWORSKI Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2000 | U18 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 19.66 | SKUPIEŃ Jakub | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.13 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 34.95 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | -- | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 35.60 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 35.95 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | -- | # | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 35.96 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
6 | 7 | s | 1 | 36.09 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
7 | 12 | s | 1 | 38.52 | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||
8 | 15 | s | 1 | 38.96 | KURLETO Dominik | KS Cracovia 1906 Kraków | 1994 | U23 | MA | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 35.22 | WARZECHA Tomasz | MKS-R Centrum Dzięgielów | 1994 | U23 | SL | -- | ŻWAK Adam | Z/3287/11 | 2016 | 2 | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 37.83 | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2000 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 37.95 | KRAKOWSKI Dawid | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 38.35 | ŻYDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2000 | U18 | OP | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 2 | 38.68 | KOZŁOWSKI Jakub | TL Pogoń Ruda Śląska | 2002 | U16 | SL | III | B.D. # | LDK! | ||||||||
6 | 14 | s | 2 | 38.75 | CZADER Hubert | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 16 | s | 2 | 39.42 | KAPINOS Radosław | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 18 | s | 2 | 40.32 | BUKSA Mateusz | MKS Rabka-Zdrój # | 2000 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 17 | s | 3 | 39.99 | JAWORSKI Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2000 | U18 | OP | -- | ||||||||||
2 | 19 | s | 3 | 40.36 | PŁACHECKI Robert | MKS Iskra Pszczyna # | 2001 | U16 | SL | IV | JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # | , Z/3474/15 | , 2021 | 4 | LDK! | |||||
3 | 22 | s | 3 | 41.36 | ŻUCHOWSKI Aleksander | KS Sprint Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | V | LDK! | |||||||||
4 | 23 | s | 3 | 41.75 | OWCZORZ Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | V | # | LDK! | ||||||||
5 | 25 | s | 3 | 42.06 | SKUPIEŃ Jakub | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 26 | s | 3 | 42.36 | WOJCIUK Konrad | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2002 | U16 | SL | V | HOMA Wioleta | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 28 | s | 3 | 43.00 | HERZYK Paweł | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 29 | s | 3 | 43.77 | ŚLIWKA Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 4 | 38.26 | ZAMORA Stanisław | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 20 | s | 4 | 40.52 | WELET Michał | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 21 | s | 4 | 41.06 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 24 | s | 4 | 41.77 | BILIŃSKI Robin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U16 | OP | V | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/0971/16 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 27 | s | 4 | 42.80 | OLEŚ Dawid | UKS Brenna Górki | 2002 | U16 | SL | -- | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/2949/15 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | 30 | s | 4 | 43.87 | ZARĘBSKI Michał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2002 | U16 | SL | -- | HOMA Wioleta | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 31 | s | 4 | 44.04 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | -- | ||||||||||
8 | 32 | s | 4 | 48.18 | KRZEMPEK Jakub | UKS Brenna Górki | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:22.86 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:23.63 | WARZECHA Henryk | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U23 | MA | -- | KRÓL Zbigniew # | Z/0525/13 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:24.86 | HOHMANN Daniel | UKS Olimpia Zabrze | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:26.77 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U23 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:29.99 | CZERNECKI Remigiusz | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:31.63 | GREŃ Radosław | UKS Brenna Górki | 2001 | U16 | SL | III | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/2850/15 | 2017 | BEZ | ||||||
7 | 10 | s | 1 | 1:48.20 | LIZUREJ Kacper | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 1:33.13 | PERCZAK Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
2 | 8 | s | 2 | 1:37.66 | BILIŃSKI Robin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U16 | OP | V | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/0971/16 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 1:40.39 | PALONKA Krzysztof | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 1:58.90 | DWORACZEK Szymon | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U14 | SL | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 2 | 2:01.73 | OLEŚ Daniel | UKS Brenna Górki | 2003 | U14 | SL | -- | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/2948/15 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | 13 | s | 2 | 2:03.20 | DURAJ Dawid | MKS Żywiec | 2004 | U14 | SL | -- | ||||||||||
7 | 14 | s | 2 | 2:05.45 | WANICKI Michał | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2003 | U14 | OP | -- | PATERAK Mateusz # | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 15 | s | 2 | 2:11.06 | ZADWORNY Franciszek | KB MOSiR Jastrzębie | 2005 | U12 | SL | -- | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:32.07 | MARMON Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1189/14 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:38.76 | BROJA Jakub | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:41.25 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:41.46 | MORDYŃSKI Bartłomiej | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:43.47 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:44.85 | HOHMANN Sebastian | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 8 | s | 1 | 2:49.29 | RYSZKA Dariusz | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
8 | 10 | s | 1 | 2:57.75 | GRZYBCZYK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||
1 | 7 | s | 2 | 2:46.66 | OBRZUT Krzysztof | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1999 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 2:56.37 | SETLA Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U20 | OP | -- | # | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 2:58.65 | LEGIERSKI Mikołaj | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 2:58.80 | SWALSKI Kamil | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | V | STAŚKIEWICZ Jakub | Z/0818/15 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 13 | s | 2 | 3:00.90 | BALICKI Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
6 | 14 | s | 2 | 3:02.37 | WEJWODA Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 15 | s | 2 | 3:05.76 | IZYDOREK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 16 | s | 2 | 3:08.81 | MACHULIK Mateusz | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 17 | s | 2 | 3:09.98 | BIERONSKI Nikodem | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 18 | s | 2 | 3:20.18 | MADEJA Krzysztof | MKS Tempo Kęty | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 3.55 | A E | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | -0.2 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.26 | BOCHENEK Kamil | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | +1.5 | -- | JUSTYNIAK Joanna | 5 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.66 | KUSTRA Piotr | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | +1.2 | III | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.43 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -0.9 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.40 | KUŚ Miłosz | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2002 | U16 | SL | +0.4 | -- | HOMA Wioleta | 3 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.39 | BOCHENEK Kamil | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2002 | U16 | SL | +2.2 | -- | JUSTYNIAK Joanna | 5 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.53 | DIDYK Krystian | KS Sprint Bielsko-Biała | 2003 | U14 | SL | -0.2 | -- | # | LDK! | |||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.65 | A E | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | +2.6 | -- | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.75 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.74 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U20 | OP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.61 | RADZIEJ Fabian | LUKS Podium Kup | 1998 | U20 | OP | III | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.70 | BRYŚ Kamil | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1996 | U23 | SL | III | HACZEK Mariusz B.D. | Z/1178/14 | 2015 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 7.92 | SKLANY Szymon | MOSM Tychy | 1996 | U23 | SL | -- | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 53.28 | RADZIEJ Fabian | LUKS Podium Kup | 1998 | U20 | OP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 42.70 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 27.42 | NORAS Szymon | MOSM Tychy | 1992 | Sen | SL | -- | # | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.9613590240479 sekund |