Mielec 16.01.2016
Halowe mistrzostwa woj.podkarpackiego juniorów młodszych
60 m K
1 e 1 8.24 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 e 1 8.26 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
3 e 1 8.37 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
4 e 1 8.61 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK -- LDK!
1 e 2 8.27 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
2 e 2 8.38 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
3 e 2 8.83 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U16 PK --
4 e 2 8.94 SALACH Dżesika KKS Victoria Stalowa Wola # 2000 U18 PK --
1 e 3 8.51 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
2 e 3 8.75 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK --
3 e 3 8.79 TARSA Natalia ULKS Lipinki # 2000 U18 MA -- #
4 e 3 9.22 OZIMEK Julia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek 4 LDK!
1 e 4 8.07 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 e 4 8.34 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
3 e 4 8.71 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK --
1 e 5 8.02 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
2 e 5 8.42 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK --
3 e 5 9.04 PIETRASZEK Patrycja ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK --
4 e 5 11.28 SUROWIEC Natalia LKS Stal Mielec 2005 U12 PK -- SUROWIEC Jarosław LDK!
1 e 6 9.33 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
2 e 6 10.30 PIECHOTA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
3 e 6 10.44 GUL Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2005 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan 4 LDK!
1 f A 7.93 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
2 f A 8.00 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
3 f A 8.26 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
4 f A 8.27 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
1 f B 8.24 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
2 f B 8.42 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
3 f B 8.55 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
4 f B 8.88 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U16 PK --
1 f C 8.30 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
2 f C 8.37 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK --
3 f C 8.50 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
4 f C 8.64 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK -- LDK!
1 f D 8.75 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK --
2 f D 8.94 TARSA Natalia ULKS Lipinki # 2000 U18 MA -- #
3 f D 9.05 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK --
4 f D 9.06 SALACH Dżesika KKS Victoria Stalowa Wola # 2000 U18 PK --
300 m K
1 s 1 55.64 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 2004 U14 PK -- TORBA Agnieszka # 5 LDK!
2 s 1 59.03 PIECHOTA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan BEZ LDK!
3 s 1 59.31 GUL Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2005 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan 4 LDK!
1 s 2 50.04 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 s 2 50.41 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U16 PK --
3 s 2 51.78 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
1 s 3 50.04 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
2 s 3 53.00 FEDOR Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
1 s 4 48.31 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK --
2 s 4 49.41 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
3 s 4 50.43 KAPUSTKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1997 U20 PK --
4 s 4 53.62 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno # 1999 U18 PK -- KATAN Wacław # Z/0483/17 2019 3
600 m K
1 s 1 1:45.28 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
2 s 1 1:48.99 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
3 s 1 1:52.95 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno # 1999 U18 PK -- KATAN Wacław # Z/0483/17 2019 3
4 s 1 1:54.01 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
5 s 1 1:57.73 ZATOR Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK --
6 s 1 1:58.49 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2002 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2022 BEZ
7 s 1 1:58.69 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 2002 U16 PK -- KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
8 s 1 1:58.70 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:35.04 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
2 s 1 3:39.07 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 1999 U18 PK -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
3 s 1 3:42.68 PIKOR Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK --
4 s 1 3:44.10 ZIĘBA Klaudia KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U16 MA -- B.D. # Z/2925/15 2021
5 s 1 3:51.99 KOTLIŃSKA Anna CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- #
60 m pł K Mł K
1 s 1 10.16 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK -- #
2 s 1 12.27 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 s 2 8.72 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 s 2 10.05 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK --
3 s 2 10.06 TARSA Natalia ULKS Lipinki # 2000 U18 MA -- #
4 s 2 10.21 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK -- LDK!
1 s 3 10.46 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
2 s 3 10.63 CZUBEK Anna AZS Łódź # 2000 U18 LD --
3 s 3 10.70 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
4 s 3 10.84 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
Wzwyż K
1 1.50 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
2 1.30 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U14 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3667/17 2021 4 LDK!
3 1.20 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
W dal K
1 1 4.17 OZIMEK Julia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek 4 LDK!
2 1 2.94 ŁYCZAK Natalia LKS Stal Mielec 2005 U12 PK -- SUROWIEC Jarosław BEZ LDK!
1 2 5.25 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK III #
2 2 5.05 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U16 PK IV #
3 2 4.95 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV
4 2 4.74 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U16 PK V
5 2 4.58 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
Trójskok K
1 10.59 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK IV
2 10.08 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
3 9.36 CZUBEK Anna AZS Łódź # 2000 U18 LD --
Chód 3 km K
1 15:28.67 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2022 1
60 m M
1 e 1 7.41 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
2 e 1 7.55 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
3 e 1 7.83 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -- LDK!
4 e 1 8.63 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
1 e 2 8.03 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK --
2 e 2 8.31 CZAJKA Piotr ULKS Technik Trzcinica 2001 U16 PK -- B.D. BEZ
3 e 2 8.31 ŁAKOMY Mikołaj LKS Stal Mielec 2000 U18 PK --
4 e 2 8.42 NIEMCZYK Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/2765/16 2016 BEZ
1 e 3 7.76 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK --
2 e 3 8.15 ZAJĄC Wiktor LUKS Burza Rogi 2000 U18 PK -- SZEWCZYK Sławomir Z/6183/15 2015 BEZ
3 e 3 8.17 WERON Filip ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
4 e 3 8.33 BATOR Eryk KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --
1 e 4 7.86 LIPA Paweł LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
2 e 4 8.02 GAJECKI Dawid ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
3 e 4 8.06 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
4 e 4 8.30 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U14 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
1 e 5 7.34 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK -- B.D. 3
2 e 5 7.53 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
3 e 5 7.65 KALEMBA Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
4 e 5 7.94 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 1997 U20 PK --
1 e 6 7.37 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
2 e 6 7.38 MYTYCH Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
3 e 6 7.80 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK --
4 e 6 7.94 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 1995 U23 PK --
1 e 7 7.41 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK --
2 e 7 7.52 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 1998 U20 PK --
3 e 7 7.76 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- #
4 e 7 7.99 KOZIEŁ Michał ULKS Technik Trzcinica 1998 U20 PK --
1 e 8 7.47 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
2 e 8 7.66 ŁĄCKI Kamil LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
3 e 8 7.78 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
4 e 8 7.95 WOJNAR Dominik ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK --
1 e 9 7.89 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
2 e 9 7.91 BARZYK Kamil ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0151/16 2016 4
3 e 9 8.08 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK --
4 e 9 8.46 ZDUŃSKI Mateusz LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
1 e 10 7.72 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK -- #
2 e 10 7.84 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 1998 U20 PK --
3 e 10 8.36 BUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
1 e 11 7.61 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 e 11 7.64 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
1 f A 7.29 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
2 f A 7.30 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
3 f A 7.39 MYTYCH Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
4 f A 7.40 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
1 f B 7.49 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
2 f B 7.51 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
3 f B 7.52 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
4 f B 7.64 KALEMBA Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
1 f C 7.39 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK --
2 f C 7.42 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK -- B.D. 3
3 f C 7.50 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 1998 U20 PK --
4 f C 7.51 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
1 f D 7.74 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
2 f D 7.76 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK --
300 m M
1 s 1 43.70 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 s 1 43.85 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK --
3 s 1 44.46 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
1 s 2 47.68 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
2 s 2 48.59 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2023 LDK!
3 s 2 49.68 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
1 s 3 43.85 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
2 s 3 45.17 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. #
3 s 3 55.32 KOMOROWSKI Artur CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- #
1 s 4 42.68 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
2 s 4 44.28 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -- B.D.
3 s 4 46.98 WOJNAR Dominik ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK --
1 s 5 43.51 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK --
2 s 5 45.71 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 U18 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2023
3 s 5 45.82 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK --
4 s 5 46.31 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
5 s 5 46.99 BARAN Szymon ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK --
600 m M
1 s 1 1:32.40 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
2 s 1 1:35.54 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. #
3 s 1 1:37.19 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2023
4 s 1 1:38.62 CHMIEL Jakub CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK -- B.D. BEZ
5 s 1 1:40.49 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
6 s 1 1:41.74 BABIK Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U18 PK --
7 s 1 1:43.57 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK --
1 s 2 1:42.08 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
2 s 2 1:45.85 PUCHALSKI Aleksander KKB MOSiR Krosno 2001 U16 PK --
3 s 2 1:50.66 CISEK Daniel CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
4 s 2 2:03.84 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:55.66 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U18 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
2 s 1 3:02.73 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK --
3 s 1 3:04.62 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
4 s 1 3:06.58 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3
5 s 1 3:13.16 GABRYCHOWICZ Bartosz KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK --
6 s 1 3:19.27 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 2000 U18 PK --
1 s 2 3:02.69 SOKÓL Karol LUKS Burza Rogi 2000 U18 PK -- B.D. BEZ
2 s 2 3:04.88 ŻYRADZKI Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK --
3 s 2 3:28.80 HAŁKA Wiktor MKS Stal Nowa Dęba 2000 U18 PK --
4 s 2 3:35.32 PORADA Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK --
5 s 2 3:45.58 WIERDAK Jakub LUKS Burza Rogi 2001 U16 PK -- SZEWCZYK Sławomir # BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.42 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -- LDK!
2 s 1 10.34 ŚWIDER Jan CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- MAZUR Janusz LDK!
3 s 1 11.95 KOMOROWSKI Artur CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- #
1 s 4 9.24 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U16 MA -- LDK!
60 m pł M J Mł M
1 s 2 8.77 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- #
2 s 2 9.20 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
3 s 2 9.62 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK --
1 s 3 9.49 GAJECKI Dawid ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
2 s 3 9.60 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --
3 s 3 10.05 WERON Filip ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
2 s 4 9.55 GAJECKI Dawid ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
3 s 4 10.10 WERON Filip ULKS Lipinki 2000 U18 MA --
Wzwyż M
1 1.85 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2023
2 1.75 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK IV MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
3 1.65 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK -- B.D. #
4 1.60 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U16 PK -- TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2023
5 1.55 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 U18 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2023
6 1.50 BĄK Kacper LKS Stal Mielec 2002 U16 PK -- SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
7 1.50 PECURAS Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK --
8 1.40 IDZIOR Damian LKS Stal Mielec 2001 U16 PK --
W dal M
1 1 5.12 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2023 LDK!
2 1 4.63 CZAJKA Piotr ULKS Technik Trzcinica 2001 U16 PK -- B.D. BEZ
3 1 3.34 KOMANIECKI Kacper LKS Stal Mielec 2004 U14 PK -- SUROWIEC Jarosław LDK!
1 2 6.36 GUMIELA Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 1998 U20 PK III B.D.
2 2 6.27 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK IV WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
3 2 6.20 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 1996 U23 PK -- B.D. B.D. SOCHA Tomasz , Z/3274/15 , 2020
4 2 6.09 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
5 2 5.77 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
6 2 5.71 BARZYK Kamil ULKS Technik Trzcinica 1999 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0151/16 2016 4
7 2 5.69 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U16 PK V
8 2 5.30 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
9 2 5.29 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --
10 2 5.28 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 1995 U23 PK --
Trójskok M
1 13.10 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK IV
  NM STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
Chód 3 km M
1 15:00.76 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
2 15:27.37 JACHER Marcin LKS Stal Mielec 2000 U18 PK --
3 19:05.86 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U14 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2023 2
4 19:37.41 KAGAN Karol LKS Stal Mielec 2003 U14 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2831308841705 sekund