Brzeszcze 24.01.2016
Halowe mistrzostwa ¶l±ska seniorów i juniorów
60 m K
1 e 1 7.42 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2023 MM
2 e 1 8.06 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
3 e 1 8.08 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL -- #
4 e 1 8.44 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
5 e 1 8.48 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL --
6 e 1 8.62 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA --
7 e 1 9.40 BRZÓZKA Karolina GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
1 e 2 8.48 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno # 1998 U20 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
2 e 2 8.50 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- #
3 e 2 8.54 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 1998 U20 SL --
4 e 2 8.64 WOREK Klaudia MKS-MOS Katowice 1997 U20 SL --
5 e 2 8.84 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. # 1
6 e 2 9.03 PODOLAK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL --
1 e 3 7.92 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL --
2 e 3 8.23 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL --
3 e 3 8.35 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL --
4 e 3 8.49 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 1997 U20 SL --
5 e 3 8.51 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL --
6 e 3 8.82 PŁOSZAJ Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL -- #
1 e 4 7.88 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL --
2 e 4 8.53 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL --
3 e 4 8.70 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU -- BONK Stanisław #
4 e 4 8.71 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -- #
5 e 4 8.74 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 2000 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef 4
6 e 4 8.99 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 1999 U18 SL --
1 e 5 8.35 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
2 e 5 8.39 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U18 SL --
3 e 5 8.43 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
4 e 5 8.63 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 2000 U18 SL --
5 e 5 8.81 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL --
6 e 5 8.85 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
7 e 5 8.91 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL --
1 e 6 7.95 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
2 e 6 7.97 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
3 e 6 8.39 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
4 e 6 8.41 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- LDK!
5 e 6 8.72 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -- #
6 e 6 8.93 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- KRUPA Iwona # Z/1733/15 2022 4
1 e 7 7.89 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
2 e 7 8.39 MATUSZ Angelika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
3 e 7 8.55 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- PASZTA Anna 4 LDK!
4 e 7 8.66 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 2000 U18 SL --
5 e 7 8.75 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
6 e 7 8.76 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -- #
1 e 8 7.96 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 e 8 8.09 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL --
3 e 8 8.18 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
4 e 8 8.44 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U18 SL --
5 e 8 8.56 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL --
6 e 8 8.65 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL --
7 e 8 9.55 KRYŃSKA Lena MOSM Tychy 1999 U18 SL --
1 e 9 7.91 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
2 e 9 8.10 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -- #
3 e 9 8.24 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA -- B.D. #
4 e 9 8.66 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 2002 U16 SL -- # LDK!
5 e 9 8.99 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -- B.D. # 5
6 e 9 9.07 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
7 e 9 9.39 WAWEŁCZYK Irena MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
1 e 10 8.29 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA -- B.D. #
2 e 10 8.58 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
3 e 10 8.71 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL --
4 e 10 8.74 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL -- LDK!
5 e 10 8.92 KOWAL Weronika LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta Z/1678/16 2016 5 LDK!
6 e 10 9.03 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U16 SL --
1 e 11 8.65 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
2 e 11 9.02 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- #
3 e 11 9.03 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL --
4 e 11 9.46 STROKOSZ Oliwia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- # LDK!
5 e 11 9.54 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
6 e 11 9.58 ŁYSAKOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL -- PASZTA Anna BEZ LDK!
1 e 12 8.54 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- B.D. #
2 e 12 8.57 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
3 e 12 8.61 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U16 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
4 e 12 8.99 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
5 e 12 9.28 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- B.D.
6 e 12 9.91 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
1 e 13 8.36 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
2 e 13 8.67 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U16 SL --
3 e 13 8.86 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U16 SL -- B.D. #
4 e 13 9.25 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. # Z/2405/15 2023
5 e 13 DQ SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
1 f 1 7.43 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2023 MM
2 f 1 7.90 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL --
3 f 1 8.09 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL -- #
4 f 1 8.26 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL --
5 f 1 8.39 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno # 1998 U20 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
6 f 1 8.45 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 1997 U20 SL --
7 f 1 8.61 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL --
  f 1 DQ KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL --
1 f 2 7.82 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL --
2 f 2 7.86 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 f 2 7.91 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
4 f 2 7.92 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
5 f 2 7.97 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
6 f 2 8.08 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL --
7 f 2 8.20 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
1 f 3 8.10 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL -- #
2 f 3 8.28 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
3 f 3 8.29 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
  f 3 DQ HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.16 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 e 1 9.71 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
3 e 1 9.95 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
4 e 1 9.98 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
5 e 1 10.13 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- LDK!
6 e 1 10.14 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
7 e 1 10.44 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL --
1 e 2 9.42 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
2 e 2 10.11 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
3 e 2 10.62 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 1999 U18 SL --
4 e 2 10.89 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U18 MA --
1 f 1 9.18 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
2 f 1 9.28 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 f 1 9.65 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
4 f 1 9.76 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
5 f 1 9.81 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
6 f 1 10.07 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
7 f 1 10.35 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- LDK!
60 m pł K K
1 s 1 8.63 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
2 s 1 9.21 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- BONK Stanisław
3 s 1 9.60 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
4 s 1 10.04 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA --
1 s 2 8.59 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS --
2 s 2 9.13 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- BONK Stanisław
3 s 2 10.19 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA --
Wzwyż K
1 1.60 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III B.D. 3
2 1.60 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL III B.D. 3
3 1.50 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL IV
4 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV #
5 1.40 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL V
6 1.35 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL -- B.D.
7 1.30 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 2000 U18 SL --
8 1.25 KOWAL Weronika LUKS Zabrzeg 2002 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta Z/1678/16 2016 5 LDK!
  NM BERKA Kaja MKS-MOS Katowice # 1999 U18 SL --
W dal K
1 5.75 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
2 5.51 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
3 5.23 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL III BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
4 5.22 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U18 SL III
5 5.20 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III
6 5.06 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 1997 U20 SL IV
7 5.01 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U18 SL IV
8 4.93 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL IV
9 4.91 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
10 4.88 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA IV B.D. #
11 4.83 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL IV
12 4.78 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA -- B.D. #
13 4.77 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL V
14 4.77 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL --
15 4.76 HYRA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL -- B.D. BEZ
16 4.57 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
17 4.40 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U16 SL --
18 4.31 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U16 SL --
19 4.27 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL --
20 4.21 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U14 SL -- B.D. # 5
21 4.15 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL --
  NM KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno # 1998 U20 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
Trójskok K
1 11.97 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U23 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
2 11.56 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 Sen SL II
3 10.55 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL IV BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
Kula (3) K
1 13.38 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL II #
2 10.72 MITRĘGA Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U16 SL IV
3 10.51 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL IV
4 10.44 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
5 10.38 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 2000 U18 SL IV
6 10.02 DZIURZYŃSKA Monika MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL IV
7 9.87 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL IV
8 9.86 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
9 9.06 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
10 8.59 OSTROWSKA Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL --
11 8.28 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
12 8.18 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -- #
13 7.97 NOWASTOWSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
Kula (4) K
1 15.05 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I #
2 13.74 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 12.33 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
4 12.05 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA II B.D. # 1
5 11.28 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III
6 10.69 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL III #
7 10.36 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL III B.D. 2
8 9.82 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL IV B.D. # 1
9 9.74 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL IV
10 7.71 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL -- RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
60 m M
1 e 1 7.04 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -- #
2 e 1 7.18 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL --
3 e 1 7.27 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów 1994 U23 SL -- ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
4 e 1 7.41 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U23 SL --
5 e 1 7.47 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL --
6 e 1 7.58 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL --
1 e 2 7.05 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL -- #
2 e 2 7.12 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
3 e 2 7.16 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 1990 Sen SL -- MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
4 e 2 7.65 MOSKWA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 1996 U23 SL --
5 e 2 7.66 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 e 3 7.41 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
2 e 3 7.53 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL --
3 e 3 7.63 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
4 e 3 7.73 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
5 e 3 7.84 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
6 e 3 8.65 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
1 e 4 7.24 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 e 4 7.41 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL --
3 e 4 7.45 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
4 e 4 7.54 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 2000 U18 SL -- #
5 e 4 7.62 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- #
6 e 4 7.93 KLOSE Dawid TL ROW Rybnik 2000 U18 SL --
7 e 4 8.16 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- #
1 e 5 7.36 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL --
2 e 5 7.40 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
3 e 5 7.62 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
4 e 5 7.64 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
5 e 5 7.74 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL --
6 e 5 7.87 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -- #
1 e 6 7.18 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 e 6 7.22 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 e 6 7.38 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 e 6 7.40 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL --
5 e 6 7.40 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
6 e 6 7.72 BORÓWKA Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL --
7 e 6 DQ ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U20 SL --
1 e 7 7.08 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
2 e 7 7.57 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław #
3 e 7 7.58 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL --
4 e 7 7.95 KONIECZNY Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL --
5 e 7 8.05 SZYMCZAK Karol MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL --
1 e 8 7.13 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U20 SL -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
2 e 8 7.26 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL --
3 e 8 7.30 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -- B.D.
4 e 8 7.40 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL -- B.D. 3
5 e 8 7.54 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL --
6 e 8 7.70 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -- #
7 e 8 7.95 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL --
1 e 9 7.96 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
2 e 9 7.96 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U18 SL --
3 e 9 7.97 BARTOSZEK Kordian MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -- #
4 e 9 8.05 KOWALKOWSKI Łukasz MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -- #
5 e 9 8.35 PRYCIUK Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- #
6 e 9 8.91 STASIACZEK Dawid MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
1 e 10 7.41 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
2 e 10 7.75 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U18 SL -- #
3 e 10 7.76 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -- #
4 e 10 7.78 WELET Michał LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL --
5 e 10 7.85 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- #
6 e 10 7.91 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
7 e 10 8.06 LIPIŃSKI Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U18 SL --
1 e 11 7.24 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków 1989 Sen MA -- B.D.
2 e 11 7.46 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA -- B.D. 2
3 e 11 7.51 MYRTA Szymon KS Sprinterzy.com Kraków # 1988 Sen MA -- B.D. Z/2321/11 2020
4 e 11 7.51 TRZECIAKOWSKI Daniel niest. Kraków 1994 U23 MA --
5 e 11 7.63 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 1994 U23 MA --
1 e 12 7.45 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -- B.D. # Z/4779/15 2023 II
2 e 12 7.47 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
3 e 12 7.57 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA --
4 e 12 7.63 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U20 MA -- B.D.
5 e 12 7.73 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
6 e 12 7.80 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
7 e 12 9.20 MADEJA Michał MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- LDK!
1 e 13 7.58 CHRAPEK Przemysław UKS bieganie.pl Stryszawa 1998 U20 MA --
2 e 13 7.59 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U16 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4403/15 2022
3 e 13 8.55 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 e 13 8.98 DYBA¦ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK!
5 e 13 9.11 MICHAŁEK Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK!
6 e 13 9.27 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK!
  e 13 DQ ŁˇCZKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom # 2002 U16 SL -- # LDK!
1 e 14 7.83 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
2 e 14 7.84 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- LDK!
3 e 14 7.93 KIRSZNIOK Radosław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK!
4 e 14 7.98 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 2001 U16 SL --
5 e 14 7.99 DURALEK Damian KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA --
6 e 14 8.71 DYBA¦ Jakub MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK!
1 f 1 7.05 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL -- #
2 f 1 7.06 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2023 M
3 f 1 7.15 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL --
4 f 1 7.17 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL -- #
5 f 1 7.21 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 1990 Sen SL -- MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
6 f 1 7.31 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U23 SL --
7 f 1 7.31 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów 1994 U23 SL -- ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
1 f 2 6.99 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
2 f 2 7.12 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U20 SL -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
3 f 2 7.16 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
4 f 2 7.20 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL --
5 f 2 7.29 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL -- B.D.
6 f 2 7.31 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL -- B.D. 3
7 f 2 7.44 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 1997 U20 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
1 f 3 7.11 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 f 3 7.14 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 f 3 7.29 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL --
4 f 3 7.30 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
5 f 3 7.39 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
6 f 3 7.42 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
7 f 3 7.42 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL --
1 f 4 7.20 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków 1989 Sen MA -- B.D.
2 f 4 7.34 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U23 MA -- B.D. 2
3 f 4 7.39 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL --
4 f 4 7.40 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U16 SL -- #
5 f 4 7.43 MYRTA Szymon KS Sprinterzy.com Kraków # 1988 Sen MA -- B.D. Z/2321/11 2020
6 f 4 7.45 TRZECIAKOWSKI Daniel niest. Kraków 1994 U23 MA --
60 m pł M Mł M
4 s 1 9.48 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
2 s 2 10.20 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U16 SL --
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.70 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
2 s 1 8.75 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL --
3 s 1 9.05 ROMAŃCZUK Kamil MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL --
1 s 2 8.77 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL --
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 7.92 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
1 s 2 7.80 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
60 m pł M M
2 s 1 8.39 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U23 SL -- B.D. M
3 s 1 8.60 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- B.D. 1
4 s 1 9.01 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
2 s 2 8.35 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U23 SL -- B.D. M
3 s 2 8.55 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- B.D. 1
4 s 2 8.56 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
Wzwyż M
1 1.90 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III B.D.
2 1.80 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL IV
3 1.80 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
4 1.75 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS IV
5 1.70 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL --
5 1.70 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL --
7 1.70 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
8 1.65 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
8 1.65 KASPRZYCKI Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U16 SL V
10 1.65 KRZYKOWSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U18 SL --
11 1.65 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL -- #
12 1.60 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
13 1.60 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
14 1.50 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
W dal M
1 7.50 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 1990 Sen SL I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 6.88 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
3 6.86 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U23 SL II
4 6.86 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
5 6.81 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL II
6 6.40 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL III
7 6.38 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL III
8 6.16 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U20 MA IV B.D.
9 6.09 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL IV #
10 6.04 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL IV #
11 5.98 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL IV B.D.
12 5.95 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 2000 U18 MA IV
13 5.95 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 2001 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
14 5.92 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL IV
15 5.82 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U18 SL --
16 5.82 DURALEK Damian KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA --
17 5.80 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 1999 U18 SL -- BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
18 5.60 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
19 5.50 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL --
20 5.40 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
21 5.34 SALASTOWICZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
22 3.16 A A MOSM Tychy 1997 U20 SL --
22 5.31 KLOSE Dawid TL ROW Rybnik 2000 U18 SL --
23 5.20 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
24 4.89 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
25 4.62 PAŃTA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Trójskok M
1 12.33 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 2000 U18 MA --
2 11.54 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
Kula (4) M
1 10.70 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 8.63 PAŃTA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Kula (5) M
1 15.88 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL II
2 14.71 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
3 14.34 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III
4 14.04 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III #
5 13.61 SPYRKA Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U18 SL III
6 13.03 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL IV BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
7 12.54 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U16 SL IV
8 11.61 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U16 SL V
9 11.19 CIELEBAN Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U18 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
10 11.11 WIESIOŁEK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL -- #
11 10.02 SOBIK Filip RMKS Rybnik 2000 U18 SL --
12 9.51 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U14 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
13 9.44 STEFAN Bartosz RMKS Rybnik 2000 U18 SL --
Kula (6) M
1 19.12 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
2 15.81 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL II
3 13.17 SŁONKA Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL III #
4 12.04 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL IV
5 11.73 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL IV
6 10.49 OLSZEWSKI Bartłomiej UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 20.06 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2023 MM
2 14.36 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 1995 U23 SL II #
3 12.74 MAGNUCKI Szymon KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA III #
4 12.53 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL III
5 12.26 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 1993 Sen SL III
6 10.32 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.0389351844788 sekund