Toruń 30.01.2016
Halowy ogólnopolski mityng LA
60 m K
1 1 s 1 9.90 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U12 KP -- GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
2 2 s 1 11.10 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U12 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.11 KLONEK Justyna MKL Toruń 2006 U12 KP -- B.D. # LDK!
4 4 s 1 11.21 MITRĘGA Maja MKL Toruń 2006 U12 KP -- B.D. # LDK!
5 5 s 1 11.36 KLONEK Paulina MKL Toruń 2006 U12 KP -- B.D. # LDK!
6 6 s 1 11.73 DEMBEK Antonina MKL Toruń 2006 U12 KP --
7 7 s 1 13.47 POPŁAWSKA Patrycja MKL Toruń 2006 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
1 2 e 1 7.51 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 1 e 1 7.51 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
3 3 e 1 7.68 JESCHKE Marta SKLA Sopot 1986 Sen PM --
4 4 e 1 7.70 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1990 Sen PM --
5 5 e 1 7.72 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
6 8 e 1 7.86 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot 1996 U23 PM --
7 11 e 1 7.92 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
1 6 e 2 7.75 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- B.D. 2
2 7 e 2 7.84 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. # 1
3 12 e 2 7.95 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP --
4 14 e 2 8.01 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP --
5 15 e 2 8.01 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -- #
6 20 e 2 8.11 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- B.D. # BEZ
1 9 e 3 7.91 LACH Marta MKL Toruń 1997 U20 KP --
2 13 e 3 8.01 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U23 KP -- B.D. # 1
3 16 e 3 8.06 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U18 DS -- LDK!
4 19 e 3 8.10 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2019 3
5 18 e 3 8.10 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM --
6 23 e 3 8.16 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2023 2
1 17 e 4 8.06 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 1994 U23 KP -- B.D. 3
2 21 e 4 8.11 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2023
3 22 e 4 8.14 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ -- B.D. # 2
4 24 e 4 8.20 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -- #
5 25 e 4 8.22 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP -- #
6 26 e 4 8.22 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U23 PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
7 28 e 4 8.31 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 2000 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
8 40 e 4 8.59 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 2000 U18 KP --
1 29 e 5 8.32 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP -- B.D. # 2 LDK!
2 30 e 5 8.33 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 1995 U23 WP -- B.D. 2
3 31 e 5 8.35 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2023
4 32 e 5 8.35 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U18 PM --
5 41 e 5 8.60 POMIERNA Aleksandra MMKS Gdańsk 1998 U20 PM --
6 45 e 5 8.64 DAJDA Antonina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM -- B.D.
1 27 e 6 8.30 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
2 33 e 6 8.36 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
3 35 e 6 8.45 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
4 39 e 6 8.58 ROSINKE Michalina RKS Rumia 2000 U18 PM --
5 67 e 6 9.22 MAJEK Malwina SKLA Sopot 2002 U16 PM -- B.D. 4
  e 6 DQ JELIŃSKA Karina GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
1 36 e 7 8.45 SIEG Weronika CMKL Człuchów 2002 U16 PM -- B.D. # 3
2 38 e 7 8.55 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk # 2000 U18 PM -- #
3 43 e 7 8.63 SŁUPECKA Julia MMKS Gdańsk 1999 U18 PM -- B.D.
4 46 e 7 8.64 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 1993 Sen PM -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2020 2 LDK!
5 47 e 7 8.66 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 2000 U18 KP --
6 54 e 7 8.75 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 2003 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej B.D. B.D. Z/0234/17 2018 4 LDK!
7 69 e 7 9.26 KRASSOWSKA Milena SKLA Sopot 2003 U14 PM --
1 42 e 8 8.62 JĘDRAK Weronika niest. Gdańsk # 1999 U18 PM -- B.D. # Z/4855/15 2017 4
2 48 e 8 8.67 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 2002 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2020 3
3 51 e 8 8.69 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 2001 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/5677/15 2019 BEZ
4 53 e 8 8.70 NOWOSADKO Julia AML Słupsk # 2002 U16 PM -- #
5 56 e 8 8.80 BUTKIEWICZ Aleksandra MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
6 58 e 8 8.90 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 1998 U20 KP -- WASIELEWSKI Michał 4
7 60 e 8 8.92 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP -- # LDK!
1 49 e 9 8.67 GREBIN Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1998 U20 PM -- B.D. BEZ
2 52 e 9 8.69 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
3 55 e 9 8.78 KOŁODZIEJSKA Kaja UKS Jedynka Reda 2000 U18 PM --
4 57 e 9 8.84 RADZYMIŃSKA Julia KS Gwardia Piła 2002 U16 WP --
5 61 e 9 8.94 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM -- B.D. BEZ LDK!
6 62 e 9 8.94 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń # 1974 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz # BEZ
7 63 e 9 9.07 SOSNOWSKA Laura MMKS Gdańsk 2002 U16 PM --
1 10 e 10 7.91 KASICA Monika SKLA Sopot # 1996 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 34 e 10 8.41 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U18 WP --
3 44 e 10 8.63 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 1998 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
4 50 e 10 8.68 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1839/16 2023 LDK!
5 66 e 10 9.18 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
6 71 e 10 9.31 ROMANOWSKA Zuzanna MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
7 75 e 10 9.58 KWIATKOWSKA Karolina KL Lechia Gdańsk 2005 U12 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2616/18 2018 5
1 37 e 11 8.53 OSTRZYNIEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2000 U18 PM --
2 65 e 11 9.13 PUCHALSKA Paulina LUKS Lidzbark Welski # 2000 U18 WN -- AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol # BEZ
3 68 e 11 9.25 MARZENTA Milena AML Słupsk 2001 U16 PM -- # LDK!
4 76 e 11 9.69 GŁOWACKA Aleksandra SKLA Sopot 2002 U16 PM --
5 77 e 11 9.95 JANKE Iga CMKL Człuchów 2004 U14 PM -- B.D. BEZ
1 59 e 12 8.91 KAWECKA Justyna LUKS Lidzbark Welski # 2002 U16 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/2832/16 2018 BEZ
2 64 e 12 9.08 KORNIAT Ludwika AML Słupsk # 2003 U14 PM -- B.D. # 3 LDK!
3 70 e 12 9.28 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U16 WN -- #
4 72 e 12 9.35 GRZEGOREK Natalia UKB Szubin 2003 U14 KP -- #
5 73 e 12 9.52 GRZEGOREK Dominika UKB Szubin 2002 U16 KP -- #
6 74 e 12 9.56 GÓRECKA Klaudia KS Gwardia Piła 2002 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/3655/16 2017 BEZ
  e 12 DQ GNOZA Weronika UKS Nidka Ruciane-Nida # 2002 U16 WN --
1 f 1 7.42 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 f 1 7.64 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
3 f 1 7.65 JESCHKE Marta SKLA Sopot 1986 Sen PM --
4 f 1 7.70 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1990 Sen PM --
5 f 1 7.81 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot 1996 U23 PM --
6 f 1 7.83 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. # 1
7 f 1 7.84 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- B.D. 2
200 m K
1 1 s 1 24.82 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I B.D. 2
2 2 s 1 24.92 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
3 4 s 1 25.37 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM II
4 8 s 1 25.58 GESEK Karolina SKLA Sopot 1996 U23 PM II
5 10 s 1 25.80 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. # 1
1 3 s 2 25.30 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 1992 Sen MZ II B.D. # 1 LDK!
2 6 s 2 25.43 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP II #
3 16 s 2 26.31 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U18 WP III ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2023
4 21 s 2 26.68 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U18 WP III
5 25 s 2 27.27 LASEK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM III
6 30 s 2 28.15 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM IV # LDK!
1 5 s 3 25.40 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U23 KP II B.D. # 1
2 7 s 3 25.53 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
3 11 s 3 25.94 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II
4 13 s 3 26.08 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP II
1 17 s 4 26.33 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2019 3
2 18 s 4 26.36 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 1994 U23 KP III B.D. 3
3 22 s 4 26.80 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ III B.D. # 2
4 48 s 4 33.90 PARDUA Anna UKB Szubin 2002 U16 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0216/15 2018 4 LDK!
1 12 s 5 25.98 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U18 DS II LDK!
2 14 s 5 26.09 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM II
3 19 s 5 26.57 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP III #
4 20 s 5 26.59 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP III #
5 24 s 5 27.05 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U18 DS III
1 9 s 6 25.74 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2022
2 15 s 6 26.26 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP III #
3 23 s 6 26.95 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U18 PM III
4 27 s 6 27.72 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 2000 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
5 32 s 6 28.38 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP IV B.D. # 2 LDK!
6 44 s 6 30.06 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U14 PM V KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/0038/16 2023 3 LDK!
1 31 s 7 28.23 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP IV
2 33 s 7 28.43 SŁUPECKA Julia MMKS Gdańsk 1999 U18 PM IV B.D.
3 37 s 7 28.97 ROSINKE Michalina RKS Rumia 2000 U18 PM --
4 40 s 7 29.54 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM V B.D. BEZ LDK!
1 29 s 8 28.09 MICHALSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP IV
2 34 s 8 28.60 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 2000 U18 KP --
3 39 s 8 29.28 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk # 2000 U18 PM -- #
4 41 s 8 29.60 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 2003 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej B.D. B.D. Z/0234/17 2018 4 LDK!
1 38 s 9 29.04 GOTÓWKA Monika MKS Inowrocław 1996 U23 KP -- B.D. BEZ
2 42 s 9 29.73 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 2001 U16 WP V MARCINIAK Roman Z/5677/15 2019 BEZ
3 43 s 9 29.90 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń # 1974 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz # BEZ
1 26 s 10 27.31 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 1995 U23 WP -- B.D. 2
2 35 s 10 28.71 KAISER Jagoda UKB Szubin 2002 U16 KP V # LDK!
3 36 s 10 28.96 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 1998 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
1 28 s 11 27.91 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1839/16 2023 LDK!
2 45 s 11 30.24 BUTKIEWICZ Aleksandra MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
3 46 s 11 30.89 ROMANOWSKA Zuzanna MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
4 47 s 11 31.16 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 2000 U18 KP --
300 m K
1 1 s 1 39.05 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM --
2 2 s 1 39.53 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
3 3 s 1 39.54 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U23 PM --
4 4 s 1 39.61 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 1992 Sen MZ -- B.D. # 1 LDK!
5 6 s 1 40.75 GESEK Karolina SKLA Sopot 1996 U23 PM --
1 5 s 2 40.38 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM --
2 7 s 2 40.91 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
  s 2 DQ WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2022
1 10 s 3 42.67 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- #
2 12 s 3 43.75 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 U23 KP -- B.D. 3
3 14 s 3 44.50 GRUDA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U16 PM III
4 15 s 3 44.51 MESZYŃSKA Anna KS Gwardia Piła 1999 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/2147/15 2018 4
5 17 s 3 45.12 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!
1 11 s 4 43.34 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- #
2 16 s 4 44.91 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM III
3 18 s 4 45.49 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek # 2 LDK!
4 23 s 4 47.37 RADZYMIŃSKA Julia KS Gwardia Piła 2002 U16 WP V
5 33 s 4 53.30 ROSZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 2004 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/0474/18 2022 3
1 19 s 5 45.50 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/0024/15 2023 LDK!
2 20 s 5 45.86 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U16 KP IV #
3 22 s 5 47.22 PACZKOWSKA Daria MUKL Brodnica 2002 U16 KP V #
4 24 s 5 47.58 KOWALSKA Katarzyna LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
5 27 s 5 49.54 SZCZUKOWSKA Nikola CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP --
6 28 s 5 49.80 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # , Z/1124/17 , 2022 LDK!
1 25 s 6 48.75 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U16 WN -- #
2 26 s 6 49.09 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
3 30 s 6 50.55 SOBCZAK Liwia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. BEZ LDK!
4 34 s 6 56.79 GRESIK Joanna LKS Zantyr Sztum 2002 U16 PM --
1 9 s 7 41.97 KASICA Monika SKLA Sopot # 1996 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 31 s 7 50.84 BARNAŚ Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3480/16 , 2023 LDK!
3 32 s 7 52.99 KWIATKOWSKA Karolina KL Lechia Gdańsk 2005 U12 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2616/18 2018 5
  s 7 DQ PAWLAK Paulina MMKS Gdańsk 2002 U16 PM --
1 8 s 8 41.42 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- B.D. # BEZ
2 13 s 8 43.77 OSTRZYNIEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2000 U18 PM --
3 21 s 8 46.43 GRABLOWSKA Natalia WKS Flota Gdynia # 2001 U16 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz # BEZ LDK!
4 29 s 8 50.29 KOTŁOWSKA Monika RKS Rumia 2001 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # BEZ LDK!
  s 8 DQ LEPEK Julia MMKS Gdańsk # 2000 U18 PM --
400 m K
1 1 s 1 58.84 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 1998 U20 PM II B.D. 2
2 2 s 1 58.91 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 3 s 1 62.24 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP IV B.D. BEZ
4 4 s 1 62.37 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2023
5 5 s 1 66.64 GOŁUŃSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 1999 U18 PM -- B.D.
600 m K
1 1 s 1 1:36.04 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
2 2 s 1 1:36.68 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP --
3 3 s 1 1:36.79 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 1999 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/0859/15 2021
4 4 s 1 1:40.43 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021
5 6 s 1 1:42.20 LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- LDK!
6 9 s 1 1:43.30 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 2001 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
7 10 s 1 1:43.92 GROTH Dagmara GKS Żukowo 1999 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
8 12 s 1 1:45.67 ŻMICH Katarzyna MKS Inowrocław 2000 U18 KP --
9 15 s 1 1:46.35 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U18 MZ --
10 16 s 1 1:48.91 GÓRECKA Marta LKS Vectra Włocławek # 2001 U16 KP V B.D. # 4 LDK!
11 19 s 1 1:49.41 PREDENKIEWICZ Klaudia MKL Toruń 1999 U18 KP --
12 23 s 1 1:51.45 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
1 5 s 2 1:41.54 STOLARCZYK Laura SKLA Sopot 1999 U18 PM -- B.D.
2 7 s 2 1:42.61 PIETRZYK Natalia LKS Jantar Ustka 2000 U18 PM --
3 8 s 2 1:43.12 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U16 PM IV THIEL Adam B.D. # Z/2119/15 2022
4 11 s 2 1:44.79 GLAZA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM IV B.D. 3 LDK!
5 13 s 2 1:45.68 JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2001 U16 WP IV MARCINIAK Roman Z/1477/15 2019 BEZ LDK!
6 17 s 2 1:49.18 SPITZKA Agnieszka MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM V LDK!
7 18 s 2 1:49.35 KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM V B.D. MARKOWICZ Eugeniusz # , Z/0577/16 , 2020 4 LDK!
8 24 s 2 1:51.91 ROKSZ Marta KS Wejher Wejherowo 2001 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/5556/15 2016 BEZ
9 27 s 2 1:52.45 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!
10 29 s 2 1:53.89 ROPEL Klaudia RKS Rumia 2001 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz 5 LDK!
11 33 s 2 1:55.35 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
12 44 s 2 2:02.01 KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 1999 U18 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0853/22 2023
1 21 s 3 1:50.88 GRUCEL Oliwia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof B.D. # 5 LDK!
2 25 s 3 1:52.30 KILIAN Kinga MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
3 28 s 3 1:53.47 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM --
4 31 s 3 1:54.31 KRAUSE Wiktoria UKS Wiking Rychnowy 2001 U16 PM --
5 34 s 3 1:55.40 KOROL Julia MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
6 38 s 3 1:59.27 WROŃSKA Natalia MUKL Brodnica 2001 U16 KP --
7 39 s 3 1:59.35 LABUDA Klaudia MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- B.D. BEZ LDK!
8 40 s 3 2:00.58 SOBCZAK Martyna MUKL Brodnica 2001 U16 KP --
9 42 s 3 2:01.19 OSTROWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -- KACZOCHA Alina BEZ
10 43 s 3 2:01.97 BOROWSKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 2001 U16 PM --
1 14 s 4 1:45.70 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
2 20 s 4 1:50.58 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 2001 U16 PM -- LDK!
3 30 s 4 1:54.24 RYBCZYŃSKA Jagoda MKL Toruń 2000 U18 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek BEZ LDK!
4 32 s 4 1:54.79 CHICIAK Wiktoria MKS Piast Głogów 2001 U16 DS -- # LDK!
5 35 s 4 1:56.50 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1999 U18 PM --
6 36 s 4 1:57.76 KARCZEWSKA Zuzanna MUKL Brodnica 2002 U16 KP --
7 37 s 4 1:58.00 TRZCIOŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 2001 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/1466/15 2018 BEZ
8 41 s 4 2:01.03 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
9 46 s 4 2:09.69 BEDNARSKA Katarzyna LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM --
10 48 s 4 2:10.54 WOŁUJEWICZ Katarzyna CMKL Człuchów 2004 U14 PM -- B.D. # 5
1 22 s 5 1:51.22 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM -- MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
2 26 s 5 1:52.44 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!
3 45 s 5 2:04.62 NADOLSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2001 U16 KP --
4 47 s 5 2:10.23 KRASOWSKA Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 2006 U12 PM -- LDK!
5 49 s 5 2:39.74 KALINOWSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2006 U12 PM -- # LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:27.24 KOHNKE Daria RKS Rumia 1998 U20 PM IV
2 2 s 1 2:27.35 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U20 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/1776/13 2023
3 3 s 1 2:33.29 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 1999 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/3975/15 2018 3
4 4 s 1 2:33.60 BEJMA Karolina UKB Szubin 2001 U16 KP V #
5 5 s 1 2:37.51 PRZYBYLSKA Dominika UKS Dąb przy SP w Stobnie # 2001 U16 KP -- B.D. # Z/0171/17 2021
1000 m K
1 1 s 1 2:49.74 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U20 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2023 1 LDK!
2 2 s 1 2:50.55 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2023 1
3 3 s 1 2:50.90 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP -- B.D.
4 4 s 1 2:51.87 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 1997 U20 ZP -- B.D. # 1
5 5 s 1 3:01.86 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 2001 U16 ZP II BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1
6 6 s 1 3:11.59 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2019 3
7 7 s 1 3:14.78 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 2000 U18 MZ -- LDK!
8 8 s 1 3:15.25 GREBER Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 2000 U18 WN --
9 11 s 1 3:22.70 MIROSŁAW Monika WLKS Nowe Iganie # 2001 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia BEZ LDK!
1 9 s 2 3:17.41 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
2 10 s 2 3:21.03 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U20 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
3 12 s 2 3:23.22 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
4 13 s 2 3:24.98 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM V # LDK!
5 14 s 2 3:26.00 MIGORA Aleksandra UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM --
6 15 s 2 3:45.72 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 2001 U16 KP --
2000 m K
1 1 s 1 6:23.40 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2023
2 2 s 1 6:31.41 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U20 KP -- B.D. # 1
3 3 s 1 6:35.25 JASIŃSKA Magdalena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1995 U23 PM --
4 4 s 1 6:37.14 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1996 U23 PM --
5 5 s 1 6:37.40 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
6 6 s 1 6:47.07 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U18 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2022
7 7 s 1 6:56.84 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP --
8 8 s 1 7:03.25 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999 U18 PM --
9 9 s 1 7:03.43 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
10 10 s 1 7:06.72 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 2000 U18 PM --
11 11 s 1 7:11.16 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP --
12 12 s 1 7:17.89 BĄK Daria KS Gwardia Piła 1998 U20 WP --
13 13 s 1 7:22.92 DĄBROWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
14 14 s 1 7:28.27 ZIÓŁKOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP --
15 15 s 1 7:35.27 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 2002 U16 KP -- LDK!
16 16 s 1 8:14.52 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
60 m pł K Mł K
1 1 s 1 10.01 BARANOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM --
2 2 s 1 10.17 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP -- # LDK!
3 3 s 1 10.47 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2023
4 4 s 1 11.12 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP -- LDK!
5 5 s 1 11.75 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert # Z/0039/16 2022 LDK!
  s 1 DQ WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
60 m pł K J Mł K
1 1 s 1 8.68 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 2 s 1 8.73 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
3 3 s 1 9.18 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
4 4 s 1 9.37 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
5 5 s 1 9.56 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP --
6 6 s 1 9.72 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM -- B.D. #
7 9 s 1 10.18 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
1 7 s 2 9.89 SZANIEC Milena RKS Rumia 2000 U18 PM --
2 8 s 2 10.15 PASEK Magdalena KL Gdynia 1999 U18 PM --
3 10 s 2 10.21 GOŁĘBIEWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP -- ADAMCZYK Dariusz #
4 11 s 2 10.22 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
5 12 s 2 10.74 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM --
60 m pł K K
1 1 s 1 8.73 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP -- B.D. B.D. M
1 1 s 1 9.61 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM --
2 2 s 1 8.87 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia # 1995 U23 PM --
2 2 s 1 9.87 LESNER Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U20 PM -- GELO Krystyna Z/0275/14 2022
3 3 s 1 9.45 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U23 PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
3 3 s 1 10.08 GARBOŚ Magdalena LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U20 PM --
7 4 s 1 10.17 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 1993 Sen PM -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2020 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.70 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
2 f 1 1.70 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM I B.D. 1
3 f 1 1.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U23 PM II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
4 f 1 1.65 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM II B.D. #
5 f 1 1.60 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
6 f 1 1.55 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM III
6 f 1 1.55 GOŁĘBIEWSKA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D.
8 f 1 1.50 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk # 1995 U23 PM -- WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2023
9 f 1 1.50 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot # 2000 U18 PM IV
10 f 1 1.50 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP IV #
10 f 1 1.50 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 2000 U18 PM IV
12 f 1 1.45 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV B.D. RADTKE Marek # , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
13 f 1 1.40 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U16 KP V WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
14 f 1 1.40 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
15 f 1 1.40 ANTONIAK Julia LKS Fenix Słupsk 2001 U16 PM V
16 f 1 1.35 KOŁODZIEJSKA Kaja UKS Jedynka Reda 2000 U18 PM --
17 f 1 1.30 POTAPCZUK Andżelika MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
17 f 1 1.30 NAWROCKA Patrycja MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/2851/16 2018 5
Tyczka K
1 f 1 4.20 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM M
2 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U20 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023
3 f 1 3.50 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS I #
4 f 1 3.30 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023
5 f 1 3.20 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 1983 Sen LU II
6 f 1 3.20 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U16 PM II KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1
7 f 1 3.10 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 2000 U18 PM II
8 f 1 3.10 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U18 PM II MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
9 f 1 3.00 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM II # LDK!
10 f 1 2.90 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP III
11 f 1 2.80 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III
12 f 1 2.80 CELEJ Natalia SKLA Sopot 1999 U18 PM III
13 f 1 2.70 POHNKE Dominika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1998 U20 PM III
14 f 1 2.50 PORĘBA Martyna KL Gdynia 2002 U16 PM IV
15 f 1 2.40 BRZESKA Zofia KL Gdynia 2000 U18 PM IV
16 f 1 2.20 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U16 PM V B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2023 4
  f 1 NM KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- B.D. #
W dal K
1 f 1 5.88 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP I B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
2 f 1 5.41 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP II B.D. #
3 f 1 5.24 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 1998 U20 PM III B.D. 2
4 f 1 5.07 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM IV
5 f 1 5.07 LESNER Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U20 PM IV GELO Krystyna Z/0275/14 2022
6 f 1 5.07 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U20 WP IV
1 f 2 4.96 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM IV # LDK!
2 f 2 4.65 SZCZECH Aleksandra UKB Szubin 2002 U16 KP V
3 f 2 4.50 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM V B.D. RADTKE Marek # , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
4 f 2 4.24 SIEG Weronika CMKL Człuchów 2002 U16 PM -- B.D. # 3
5 f 2 4.22 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
6 f 2 4.18 GRZEGOREK Natalia UKB Szubin 2003 U14 KP -- #
7 f 2 3.77 GRZEGOREK Dominika UKB Szubin 2002 U16 KP -- #
8 f 2 3.20 OLEKSIAK Ola LKS Zantyr Sztum 2004 U14 PM -- B.D. LDK!
1 f 3 5.56 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM II B.D.
2 f 3 5.36 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP III B.D. #
3 f 3 5.13 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
4 f 3 5.08 WACHLER Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM IV
5 f 3 5.08 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000 U18 KP IV
6 f 3 5.05 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U18 KP IV LUZAK Małgorzata # Z/1942/15 2021
7 f 3 4.72 SZANIEC Milena RKS Rumia 2000 U18 PM --
8 f 3 4.39 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM --
9 f 3 4.27 BARANOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM --
10 f 3 4.10 PUCHALSKA Paulina LUKS Lidzbark Welski # 2000 U18 WN -- AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol # BEZ
11 f 3 4.02 BUGAJ Zuzanna MMKS Gdańsk 2003 U14 PM --
12 f 3 3.62 CZEPLI Anna MMKS Gdańsk 2003 U14 PM -- # LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.02 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1988 Sen LU I
2 f 1 12.71 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot 1988 Sen PM I
3 f 1 11.98 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP II B.D. #
4 f 1 11.57 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP II B.D. #
5 f 1 11.52 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U18 KP II
6 f 1 11.38 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 1998 U20 PM III B.D. 2
7 f 1 11.28 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM III B.D. 1
8 f 1 10.80 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U20 WP III
9 f 1 9.94 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U18 ZP --
10 f 1 9.92 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 2000 U18 PM --
  f 1 NM CELMER Patrycja KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM --
Kula (3) K
1 f 1 11.97 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo # 2001 U16 ZP III #
1 f 1 12.53 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 f 1 11.46 RĄBAŁA Wiktoria UKS Dwójka Pelplin 2001 U16 PM III B.D. Z/5607/15 2015 2
2 f 1 12.31 PIESIK Nina RKS Rumia 2000 U18 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1953/15 2019 3
3 f 1 9.98 FLIS Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP IV
3 f 1 11.80 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U18 PM III
4 f 1 9.61 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP V
4 f 1 11.64 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 2000 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
5 f 1 9.49 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP V LDK!
5 f 1 11.33 OSSOWSKA Justyna SKLA Sopot 2000 U18 PM III B.D. B.D. 3
6 f 1 8.68 WYSOCKA Adrianna AML Słupsk 2001 U16 PM -- LDK!
6 f 1 11.19 ŻOŁEK Anna MLKL Płock 2000 U18 MZ III
7 f 1 8.45 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP -- KENSIK Jan 3 LDK!
7 f 1 10.73 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM IV
8 f 1 8.13 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM -- #
8 f 1 10.48 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM IV B.D. #
9 f 1 7.59 CZEPEK Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
9 f 1 10.42 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM IV
10 f 1 6.00 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica # 2004 U14 KP -- AFELTOWICZ Karol # Z/0236/19 2022 4
10 f 1 10.33 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U18 PM IV
11 f 1 10.05 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 2000 U18 PM IV GRENDA Jan PIĄTEK Mirosław #
12 f 1 9.79 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
13 f 1 9.21 JĘDRAS Jadwiga KL Gdynia 2000 U18 PM -- #
14 f 1 8.86 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
15 f 1 7.50 MERDA Dominika MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
  f 1 NM RAKOWSKA Amelia UKL Feniks Świdwin # 2002 U16 ZP -- #
1 f 2 11.48 LESNER Agata KS Wejher Wejherowo # 1998 U20 PM -- GELO Krystyna Z/0275/14 2022
Kula (4) K
1 f 1 9.77 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM IV
1 f 1 12.72 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U23 PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
2 f 1 8.67 ŻYSZKOWSKA Karolina AML Słupsk 1998 U20 PM --
2 f 1 12.06 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 1994 U23 KP II B.D. 2
3 f 1 6.93 RUCK Ewelina LKS Zantyr Sztum 1998 U20 PM --
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:48.18 KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U20 ZP --
2 2 s 1 15:44.55 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U18 PM --
3 3 s 1 16:50.01 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2020 3
4 4 s 1 16:51.10 PLAK Luiza KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U16 ZP III
5 5 s 1 17:16.48 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999 U18 KP -- #
6 6 s 1 17:23.45 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 2001 U16 PM III B.D. BODZIAK Igor B.D. # 3 LDK!
7 7 s 1 17:27.63 JAKIMOWICZ Alicja KL Lechia Gdańsk 1999 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/0625/15 2017 3
8 8 s 1 17:27.82 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 2000 U18 MZ --
9 9 s 1 17:55.80 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 2000 U18 WP --
10 10 s 1 18:31.53 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!
11 11 s 1 18:31.85 CUPPA Alicja ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM IV
12 12 s 1 18:44.18 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U16 PM IV B.D. BODZIAK Igor B.D. # 3 LDK!
13 13 s 1 20:04.36 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V KENSIK Jan # 3 LDK!
14 14 s 1 21:40.62 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 2001 U16 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2019 3
15 15 s 1 22:52.54 ARCZYŃSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U14 KP -- KALINOWSKA Katarzyna 5 LDK!
16 16 s 1 22:53.99 ANTOSZEWSKA Zuzanna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U14 WN -- # LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.60 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 10.29 ZIOMEK Filip MKL Toruń 2006 U12 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna LDK!
3 3 s 1 10.32 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U12 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 11.67 BĄK Wiktor MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # BEZ
5 5 s 1 12.60 WITT Arkadiusz MKL Toruń 2009 U12 KP --
6 6 s 1 13.99 WISNIWSKI Filip MKL Toruń 2006 U12 KP --
1 1 e 1 6.77 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
2 2 e 1 6.82 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1992 Sen KP -- #
3 3 e 1 6.83 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
4 4 e 1 6.84 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 1992 Sen WP --
5 5 e 1 6.85 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #
6 7 e 1 6.94 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1994 U23 PM --
7 13 e 1 7.09 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 1998 U20 KP --
8 20 e 1 7.21 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U23 PM --
1 8 e 2 6.94 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 1987 Sen WP --
2 9 e 2 7.01 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 1993 Sen WP -- B.D. B.D. 2
3 10 e 2 7.03 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 Sen ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
4 11 e 2 7.04 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2023 2
5 12 e 2 7.08 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ --
6 15 e 2 7.14 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- #
7 22 e 2 7.23 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 1987 Sen LD --
1 6 e 3 6.85 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP -- #
2 14 e 3 7.11 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 Sen KP --
3 16 e 3 7.14 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
4 17 e 3 7.18 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP -- #
5 19 e 3 7.20 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
6 26 e 3 7.25 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM -- #
7 32 e 3 7.39 I O AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM --
1 18 e 4 7.18 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U20 WP -- B.D. B.D. 2
2 23 e 4 7.24 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
3 25 e 4 7.25 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
4 27 e 4 7.28 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
5 29 e 4 7.32 MIELNICZEK Artur AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM --
6 30 e 4 7.33 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP -- #
7 34 e 4 7.42 BAZELA Alan LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
1 38 e 5 7.45 RUDA Rafał KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM --
2 39 e 5 7.46 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U20 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz
3 40 e 5 7.47 ŚLIWKA Rafał MKL Szczecin 1982 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał #
4 44 e 5 7.51 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 1999 U18 DS -- B.D. B.D. 3
5 45 e 5 7.52 MARCINKOWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP --
1 33 e 6 7.40 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U20 PM --
2 37 e 6 7.45 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
3 42 e 6 7.50 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
4 50 e 6 7.56 CZUBACHOWSKI Alek LKS Ziemi Puckiej Puck 1997 U20 PM -- SKIBICKI Jarosław # BEZ
5 51 e 6 7.57 BILIŃSKI Olaf ULKS Skoczek Pogórze # 1999 U18 PM -- #
6 52 e 6 7.57 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U18 ZP -- B.D. B.D. B.D. B.D. B.D.
1 31 e 7 7.35 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP -- B.D. B.D. 2
2 35 e 7 7.44 WIECZORKOWSKI Adrian MKL Toruń 2000 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2146/16 2018 3
3 36 e 7 7.45 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 1999 U18 KP --
4 46 e 7 7.52 GOŁĘBIEWSKI Wojciech KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM --
5 53 e 7 7.58 KONOPIŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa 1999 U18 MZ --
6 54 e 7 7.59 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U16 ZP -- B.D. #
7 59 e 7 7.66 BOGUSKI Kamil GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP --
8 60 e 7 7.70 BOCZULA Michał niestowarzyszony # 2000 U18 -- B.D. # Z/4311/15 2017 3
1 24 e 8 7.24 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- #
2 43 e 8 7.51 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U18 WN --
3 49 e 8 7.55 SPIECK Robert MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
4 62 e 8 7.72 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
5 65 e 8 7.82 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
6 67 e 8 7.88 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U18 PD -- B.D. Z/0535/15 2023
7 101 e 8 9.81 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
1 48 e 9 7.55 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
2 56 e 9 7.61 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 2001 U16 PM --
3 63 e 9 7.74 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok # 2001 U16 PD -- #
4 66 e 9 7.84 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 1999 U18 KP --
5 68 e 9 7.90 PIASTOWSKI Adam LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
6 71 e 9 7.95 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP --
7 78 e 9 8.07 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2022
1 64 e 10 7.74 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM -- B.D. # LDK!
2 70 e 10 7.94 KRAMPICHOWSKI Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U18 PM --
3 73 e 10 7.99 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 2002 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
4 77 e 10 8.06 CZAJA Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -- #
5 79 e 10 8.07 MOŻEROWSKI Patryk MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
6 81 e 10 8.11 RÓŻEWICZ Jan UKS Nidka Ruciane-Nida 2001 U16 WN --
7 83 e 10 8.14 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
8 84 e 10 8.19 BRZĘK Jakub MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
1 47 e 11 7.55 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM --
2 69 e 11 7.90 SAMSEL Szymon UKS Nidka Ruciane-Nida 2001 U16 WN --
3 87 e 11 8.28 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
4 93 e 11 8.48 CHARUBIN Maciej UKS Nidka Ruciane-Nida 2003 U14 WN --
5 98 e 11 8.97 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- LDK!
6 99 e 11 9.00 WĄS Maciej MMKS Gdańsk 2003 U14 PM -- LDK!
1 21 e 12 7.22 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U20 WP -- #
2 28 e 12 7.30 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2019 3
3 41 e 12 7.49 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. 2
4 72 e 12 7.98 PUCHALSKI Wojciech MUKL Brodnica # 1998 U20 KP -- #
5 74 e 12 8.00 CZUJKO Tymoteusz LKS Zorza Gdynia # 2000 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2665/16 2019
6 80 e 12 8.09 FORMANIEWICZ Andrzej MKL Toruń 1957 Masters KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel Z/0353/19, Z/1766/22 2019, 2022
7 96 e 12 8.75 MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
1 55 e 13 7.60 CHODOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 2000 U18 PM -- B.D. BEZ
2 57 e 13 7.61 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 1999 U18 LD --
3 58 e 13 7.63 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/5720/15 2020 2
4 75 e 13 8.01 KOCHANOWSKI Robert ULKS Skoczek Pogórze 2000 U18 PM --
5 76 e 13 8.03 SIKORSKI Alan LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM --
6 85 e 13 8.23 CHMIELEWSKI Sławomir LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
7 88 e 13 8.31 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 2000 U18 PM -- B.D.
1 61 e 14 7.72 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U16 WP --
2 82 e 14 8.14 GÓRCZYŃSKI Wiktor MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # 5 LDK!
3 90 e 14 8.39 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 2001 U16 WP --
4 91 e 14 8.43 KNIETOWSKI Kacper MKL Toruń 2001 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2101/16 2018 BEZ
5 97 e 14 8.93 GOLIŃSKI Stanisław MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- # LDK!
1 86 e 15 8.28 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U14 KP -- WOCHNA Marek # Z/1131/16 2022 3 LDK!
2 89 e 15 8.33 ADAMCZYK Szymon UKB Szubin 2003 U14 KP -- PAWLAK Sandra B.D. # Z/5223/15 2019 3 LDK!
3 92 e 15 8.45 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U14 WN -- BORYSEWICZ Piotr # Z/1189/17 2023
4 94 e 15 8.62 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U14 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
5 95 e 15 8.72 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
6 100 e 15 9.19 HOLC Mikołaj CMKL Człuchów 2005 U12 PM -- B.D. LDK!
7 102 e 15 10.65 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica # 2006 U12 KP -- #
1 f 1 6.74 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
2 f 1 6.75 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1992 Sen KP -- #
3 f 1 6.82 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 1992 Sen WP --
4 f 1 6.85 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
5 f 1 6.86 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #
6 f 1 6.90 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 1987 Sen WP --
7 f 1 6.91 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1994 U23 PM --
8 f 1 6.93 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP -- #
200 m M
1 1 s 1 21.67 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP I #
2 6 s 1 22.70 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 1987 Sen LD II
3 61 s 1 28.51 CHARUBIN Maciej UKS Nidka Ruciane-Nida 2003 U14 WN --
1 9 s 2 22.83 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
2 10 s 2 22.86 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP III B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
3 60 s 2 28.30 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
  s 2 DNF ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 Sen KP --
1 2 s 3 22.21 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2023 2
2 4 s 3 22.55 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
3 15 s 3 23.02 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
4 18 s 3 23.09 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA III GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
5 21 s 3 23.28 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U23 PM III
1 s 4 22.43 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ II
2 13 s 4 23.02 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM III #
3 17 s 4 23.08 MIELNICZEK Artur AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM III
4 58 s 4 27.35 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
1 5 s 5 22.61 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 14 s 5 23.02 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
3 20 s 5 23.25 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP III B.D. B.D. 2
4 62 s 5 29.17 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 2002 U16 PM -- B.D. # 4
1 12 s 6 23.01 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA III
2 22 s 6 23.42 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U20 WP III B.D. B.D. 2
3 25 s 6 23.69 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
4 28 s 6 23.80 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP IV #
5 57 s 6 27.13 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 2002 U16 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
1 23 s 7 23.56 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 1999 U18 DS III B.D. B.D. 3
2 26 s 7 23.76 CZUBACHOWSKI Alek LKS Ziemi Puckiej Puck 1997 U20 PM IV SKIBICKI Jarosław # BEZ
3 32 s 7 24.31 RUDA Rafał KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM IV
1 39 s 8 24.83 GOŁĘBIEWSKI Wojciech KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM --
2 40 s 8 25.05 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 2000 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
3 50 s 8 26.05 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok # 2001 U16 PD -- #
1 35 s 9 24.53 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP V #
2 36 s 9 24.57 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 2001 U16 PM V
3 38 s 9 24.72 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U18 PD -- B.D. Z/0535/15 2023
4 41 s 9 25.19 PIASTOWSKI Adam LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
5 42 s 9 25.37 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
  s 9 DQ SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 1999 U18 KP --
1 33 s 10 24.36 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
2 43 s 10 25.54 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN V FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
3 48 s 10 26.01 DUBIELA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP --
4 53 s 10 26.37 SMĘTEK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
5 54 s 10 26.65 RÓŻEWICZ Jan UKS Nidka Ruciane-Nida 2001 U16 WN --
1 7 s 11 22.71 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U20 WP II #
2 8 s 11 22.76 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II #
3 16 s 11 23.05 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP III B.D. BEZ
4 19 s 11 23.11 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań 1998 U20 WP III
5 52 s 11 26.25 CZAJA Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -- #
6 59 s 11 27.66 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 2000 U18 PM -- B.D.
1 11 s 12 22.91 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D.
2 27 s 12 23.79 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U18 ZP IV B.D. B.D. B.D. B.D. B.D.
3 29 s 12 24.00 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP IV #
4 45 s 12 25.63 CZUJKO Tymoteusz LKS Zorza Gdynia # 2000 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2665/16 2019
5 56 s 12 26.73 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/0198/16 2023 3 LDK!
1 30 s 13 24.17 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 1999 U18 LD IV
2 34 s 13 24.47 ORLIKOWSKI Mateusz LUKS Namysłów # 1999 U18 OP -- #
3 37 s 13 24.58 KONOPIŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa 1999 U18 MZ --
4 47 s 13 25.68 FREJLISZEK Michał LIUKS Kruszwica 2000 U18 KP --
5 49 s 13 26.03 KRAMPICHOWSKI Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U18 PM --
6 55 s 13 26.68 SIKORSKI Alan LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM --
1 24 s 14 23.60 SUDOŁ Jarosław LUKS Namysłów # 2000 U18 OP III #
2 31 s 14 24.24 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM IV
3 44 s 14 25.60 SZCZYGIEŁ Kacper AML Słupsk 2000 U18 PM -- #
4 46 s 14 25.67 BOGUSKI Kamil GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP --
5 51 s 14 26.05 SOBIERSKI Igor AML Słupsk 2000 U18 PM -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.59 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP --
2 2 s 1 33.75 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 1994 U23 SL --
3 26 s 1 40.75 DĄBROWSKI Maciej LKS Zantyr Sztum 1997 U20 PM --
  s 1 DQ RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań 1998 U20 WP --
1 4 s 2 36.75 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
2 5 s 2 37.01 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -- #
3 7 s 2 37.32 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
4 8 s 2 37.56 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 1999 U18 PM --
5 16 s 2 39.41 TYMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 2000 U18 WP --
6 20 s 2 39.86 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
1 6 s 3 37.18 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 1999 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
2 9 s 3 37.79 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U18 PM --
3 13 s 3 38.96 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
4 18 s 3 39.52 KACZMAREK Wojciech KS Gwardia Piła 1998 U20 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
5 22 s 3 40.23 WEDEMAN Krzysztof KS Gwardia Piła 1998 U20 WP --
1 14 s 4 39.02 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 2000 U18 PM -- #
2 19 s 4 39.55 USTARBOWSKI Szymon SKLA Sopot 2000 U18 PM --
3 24 s 4 40.30 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U16 KP IV #
4 31 s 4 41.32 CICHOREK Artur KS Gwardia Piła 2001 U16 WP V MARCINIAK Roman Z/0799/16 2017 4
1 23 s 5 40.24 POGODA Kamil MLKS Baszta Bytów 2000 U18 PM --
2 30 s 5 41.27 BERNIAK Kamil SKLA Sopot 1999 U18 PM -- #
3 33 s 5 42.06 GÓRCZYŃSKI Wiktor MMKS Gdańsk 2002 U16 PM V SKALSKI Krzysztof B.D. # 5 LDK!
4 35 s 5 42.96 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U16 KP -- LDK!
5 38 s 5 44.66 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
1 25 s 6 40.71 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 2002 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
2 34 s 6 42.10 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 2000 U18 KP --
  s 6 DQ SZAŁOWICZ Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2001 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
1 12 s 7 38.93 BILIŃSKI Olaf ULKS Skoczek Pogórze # 1999 U18 PM -- #
2 17 s 7 39.43 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP --
3 40 s 7 47.07 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
4 45 s 7 55.86 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 2003 U14 PM --
1 3 s 8 36.01 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
2 11 s 8 38.90 MARCINKOWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP --
3 28 s 8 41.18 WIELICZKO Daniel LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM --
4 32 s 8 41.48 PUCHALSKI Wojciech MUKL Brodnica # 1998 U20 KP -- #
5 43 s 8 51.00 BORSUK Kuba LKS Prime Food Brda Przechlewo 2005 U12 PM --
6 44 s 8 54.47 BOROWIAK Oliwier LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U12 PM -- B.D. LDK!
1 10 s 9 38.86 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/0187/15 2023
2 15 s 9 39.29 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- LDK!
3 27 s 9 40.89 KOCHANOWSKI Robert ULKS Skoczek Pogórze 2000 U18 PM --
1 21 s 10 39.89 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
2 37 s 10 44.60 PILICHOWSKI Konrad SKLA Sopot 2001 U16 PM -- #
3 41 s 10 49.88 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 2001 U16 KP -- LDK!
1 29 s 11 41.27 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U14 PM V KRÓL Krzysztof # Z/3326/17 2019 2
2 36 s 11 44.55 PROKOPOWICZ Igor UKS Czapla Białe Błota 2002 U16 KP --
3 39 s 11 45.63 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
4 42 s 11 50.13 BRONK Miłosz KS Gwardia Piła 2001 U16 WP --
5 46 s 11 57.25 KRAWCZYK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 2005 U12 PM --
400 m M
1 1 s 1 49.02 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
2 2 s 1 49.76 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. 2
3 4 s 1 50.93 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP III B.D. BEZ
4 5 s 1 51.24 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 1997 U20 PM III
5 7 s 1 51.98 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U20 MZ III #
6 9 s 1 52.10 RYCHCIK Marcin KS Zawkrze Mława 1997 U20 MZ III
1 3 s 2 50.36 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U20 PM II B.D. ADAMCZYK Dariusz
2 6 s 2 51.57 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN III
3 10 s 2 52.52 JENDRZEJCZAK Damian OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP III #
4 11 s 2 53.71 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek 4
5 13 s 2 55.00 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo # 1997 U20 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2022
6 15 s 2 56.93 WANDA Mateusz CMKL Człuchów 1997 U20 PM --
1 8 s 3 52.02 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U20 PM III
2 12 s 3 54.79 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
3 14 s 3 56.74 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo # 1997 U20 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
4 16 s 3 59.51 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 2002 U16 KP --
5 17 s 3 60.79 GRABOWSKI Marcel UKB Szubin 2000 U18 KP -- #
600 m M
1 1 s 1 1:24.63 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
2 2 s 1 1:24.68 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U16 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023
3 3 s 1 1:26.25 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U18 DS --
4 4 s 1 1:27.17 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U16 KP II
5 5 s 1 1:28.57 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U18 PM --
6 8 s 1 1:29.88 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # 3
7 9 s 1 1:31.75 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot # 2000 U18 PM --
8 15 s 1 1:36.33 DOMARADZKI Jakub KS Gwardia Piła 2002 U16 WP V MARCINIAK Roman Z/5680/15 2019 3
1 7 s 2 1:29.84 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U18 PM -- LDK!
2 10 s 2 1:32.45 MAŃSKI Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
3 12 s 2 1:34.35 NARLOCH Patryk SKLA Sopot # 2000 U18 PM --
4 13 s 2 1:35.01 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 1995 U23 KP --
5 16 s 2 1:36.86 SZWEDA Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM -- #
6 17 s 2 1:37.41 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V
7 19 s 2 1:38.28 SZOPIŃSKI Olgierd MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2001 U16 PM V B.D. 5 LDK!
8 20 s 2 1:39.12 JUREWICZ Jakub LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM --
9 22 s 2 1:48.08 ŁABĘDŹ Maksymilian CMKL Człuchów 2004 U14 PM -- B.D. # 5 LDK!
10 25 s 2 2:06.33 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 2003 U14 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2021 BEZ
1 6 s 3 1:28.71 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1738/13 , 2023 BEZ
2 11 s 3 1:33.64 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM IV B.D. 3
3 14 s 3 1:35.15 KUSTUSZ Mateusz UKS Jedynka Reda 2000 U18 PM --
4 18 s 3 1:38.06 GACEK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP V
5 21 s 3 1:41.95 MAZIEJUK Norbert LKS Jantar Ustka 2002 U16 PM --
6 23 s 3 1:54.68 CHMIELEWSKI Jan MMKS Gdańsk 2002 U16 PM -- #
7 24 s 3 2:05.31 LITERSKI Dawid MMKS Gdańsk 2003 U14 PM -- # LDK!
8 26 s 3 2:07.79 CZYŻ Paweł KL Lechia Gdańsk 2003 U14 PM --
800 m M
1 1 s 1 1:56.90 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM II
2 2 s 1 1:57.12 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U20 MA III B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2023
3 4 s 1 1:59.17 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 1998 U20 PM III
4 5 s 1 1:59.68 NARLOCH Damian KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM III
5 6 s 1 2:06.52 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
6 10 s 1 2:18.45 BEDNAREK Marcin LUKS Start Nakło 1997 U20 KP --
1 3 s 2 1:58.89 BOJARSKI Jakub SKLA Sopot 1997 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof 3
2 7 s 2 2:09.13 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1997 U20 PM --
3 8 s 2 2:10.36 MAKOWIECKI Adrian MKS Inowrocław 1999 U18 KP --
4 9 s 2 2:14.84 JAKUBOWSKI Jakub MKS Inowrocław 1999 U18 KP --
5 11 s 2 2:22.32 DĄBROWSKI Jakub KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16, Z/0592/16 2019, 2021 LDK!
6 12 s 2 2:29.22 MARCZYK Kacper LKS Zantyr Sztum 2000 U18 PM --
1000 m M
1 1 s 1 2:35.57 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 1998 U20 PM --
2 2 s 1 2:36.17 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
3 3 s 1 2:36.33 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2023 3
4 4 s 1 2:36.33 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 2000 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
5 5 s 1 2:37.23 GROTH Patryk GKS Żukowo 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1154/15 2019
6 6 s 1 2:37.49 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2023 3
7 7 s 1 2:37.50 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U20 PM -- B.D. 3
8 8 s 1 2:39.38 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
9 9 s 1 2:42.44 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
10 11 s 1 2:43.41 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
11 12 s 1 2:44.07 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ --
12 14 s 1 2:44.59 ODWROT Michał KS Gwardia Piła 1997 U20 WP --
13 16 s 1 2:46.09 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 1997 U20 KP --
14 19 s 1 2:49.62 DĄBROWICZ Szymon LUKS Start Nakło # 1998 U20 KP -- B.D.
1 10 s 2 2:43.01 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM -- JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2
2 15 s 2 2:45.09 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP IV ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!
3 17 s 2 2:46.60 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U18 PM --
4 20 s 2 2:50.20 RZENIECKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1948/15 2021 BEZ
5 21 s 2 2:51.95 MALICH Kacper ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
6 22 s 2 2:53.32 WYSOKIŃSKI Seweryn LKS Jantar Ustka 1999 U18 PM --
7 24 s 2 2:54.91 WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2020 BEZ
8 27 s 2 2:57.12 KUBIAK Sebastian MKL Toruń # 2001 U16 KP V BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
9 31 s 2 3:04.69 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 2001 U16 KP --
10 33 s 2 3:05.66 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN --
1 13 s 3 2:44.49 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ --
2 18 s 3 2:49.32 DRAWC Filip SKLA Sopot 2000 U18 PM -- #
3 23 s 3 2:54.42 WITKOWSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP --
4 26 s 3 2:56.35 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
5 28 s 3 2:58.21 KOSMALA Szymon LKS Zantyr Sztum 1998 U20 PM --
6 30 s 3 3:00.47 ŚMIELAK Rafał UKS Jedynka Reda 2000 U18 PM --
7 32 s 3 3:05.59 ŚWIĄTEK Jan UKS Jedynka Reda 2000 U18 PM --
8 35 s 3 3:10.99 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U16 PM -- # LDK!
9 36 s 3 3:16.76 CUPPA Maciej MLKS Baszta Bytów 2000 U18 PM --
10 37 s 3 3:17.93 DZIADUSZEK Michał UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U16 WN --
1 25 s 4 2:56.25 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
2 29 s 4 2:59.79 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 2000 U18 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz # Z/1944/15 2020 3
3 34 s 4 3:09.85 ŚWITALSKI Dorian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP --
4 38 s 4 3:32.67 DRÓZD Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP --
5 39 s 4 3:37.54 DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
6 40 s 4 3:44.74 MOSTOWSKI Adrian MLKS Baszta Bytów 2004 U14 PM -- LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:30.73 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U20 PM -- B.D. # Z/0270/13 2021
2 2 s 1 5:35.99 MAZERSKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 1976 Masters PM -- MAZERSKI Ryszard Z/0611/11 2021 3
3 3 s 1 5:47.51 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy # 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/1155/15 2020 2
4 4 s 1 5:51.52 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 1999 U18 PM -- #
5 5 s 1 5:57.35 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U18 PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2023
6 6 s 1 5:58.47 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
7 7 s 1 5:58.48 KOPECKI Marcin LKS Zantyr Sztum 1999 U18 PM --
8 8 s 1 5:59.73 GROSICKI Wit MKS MOS Wrocław # 1999 U18 DS --
9 9 s 1 6:00.17 LEANDRO Jean Marc niest. Warszawa 1969 Masters MZ --
10 10 s 1 6:04.06 SERAFIŃSKI Maciej KS Agros Zamość 1996 U23 LU --
11 11 s 1 6:04.14 ZIEGERT Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- #
12 12 s 1 6:05.24 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica # 2000 U18 KP -- #
13 13 s 1 6:39.39 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP V KENSIK Jan Z/1988/15 2023 3 LDK!
14 14 s 1 6:45.74 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2020 4
15 15 s 1 7:07.91 PAWLICKI Aleksander UKB Szubin 2000 U18 KP -- #
16 16 s 1 7:08.14 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 2003 U14 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0209/15 2022 5
  s 1 DNF WIŚNIEWSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn # 1999 U18 PM --
60 m pł M Mł M
1 s 1 8.99 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U16 ZP -- B.D. #
2 s 1 9.90 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 2001 U16 PM --
3 s 1 10.05 BORUCKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
4 s 1 10.31 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U16 PM -- B.D. BEZ
5 s 1 10.81 POLAK Wojciech KL Gdynia 2002 U16 PM -- B.D. 4
60 m pł M J Mł M
1 2 s 1 9.18 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
2 3 s 1 9.24 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 1999 U18 DS --
3 4 s 1 9.37 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM --
  s 1 DNF CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U18 PM -- LDK!
1 1 s 2 8.79 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- #
2 5 s 2 9.76 STANDURA Jakub KL Gdynia 2000 U18 PM --
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 8.00 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP -- B.D. M
2 2 s 1 8.06 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
3 3 s 1 8.38 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
4 4 s 1 8.39 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. BEZ
5 5 s 1 8.55 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM --
6 6 s 1 8.65 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- B.D. #
1 7 s 2 9.22 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP -- #
2 8 s 2 9.24 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U20 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2021 BEZ
3 9 s 2 9.85 ŁAWNICZAK Phillip MKL Toruń 1997 U20 KP --
4 10 s 2 10.10 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii B.D. # Z/1588/14 2022
60 m pł M M
1 1 s 1 8.00 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 Sen ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
2 2 s 1 8.02 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
3 3 s 1 8.04 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 U23 KP -- B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
4 4 s 1 8.08 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 U23 KP -- B.D. 1
5 5 s 1 8.28 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 U23 PM --
Wzwyż M
1 f 1 2.05 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 1998 U20 PM II B.D. 2
2 f 1 1.95 NAKONIECZNY Michał LKS Fenix Słupsk 1998 U20 PM II
3 f 1 1.90 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U18 PM III NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2022 2
4 f 1 1.85 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 1997 U20 WP III
5 f 1 1.80 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP IV
6 f 1 1.80 KŁOSOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U16 KP IV
7 f 1 1.75 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV #
8 f 1 1.75 BEKIER Filip LKS Fenix Słupsk 2000 U18 PM IV GRECKA Ewa # Z/4306/15 2018 BEZ
9 f 1 1.75 ZABROCKI Michał SKLA Sopot 1998 U20 PM IV KOZŁOWSKI Krzysztof 4
10 f 1 1.70 JANKOWSKI Filip KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/5685/15 2016 4
11 f 1 1.70 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP -- KENSIK Jan B.D. Z/1503/16 2019
12 f 1 1.70 WIŚNIEWSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U16 PM V #
13 f 1 1.70 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U16 KP V B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2023 LDK!
14 f 1 1.65 JASTROWSKI Aleksander LKS Zantyr Sztum # 2000 U18 PM -- B.D. # 4
15 f 1 1.60 BŁĘDOWSKI Bartosz SKLA Sopot 2000 U18 PM -- B.D. BEZ
15 f 1 1.60 JAROSZEWSKI Sebastian MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
Tyczka M
1 f 1 5.40 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 U23 KP M DAKINIEWICZ Wojciech # Z/2178/11 2023 M
2 f 1 4.60 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP I B.D. BEZ
3 f 1 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U20 LD II B.D. #
4 f 1 4.30 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP II #
5 f 1 4.20 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996 U23 PM II B.D. # BEZ
6 f 1 4.10 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM II
7 f 1 3.90 NIŹNIK Mateusz WKS Flota Gdynia 1998 U20 PM III B.D.
8 f 1 3.80 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM III
9 f 1 3.80 KAPTURSKI Albert KL Gdynia 1998 U20 PM III
10 f 1 3.70 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2021 BEZ
11 f 1 3.60 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 1999 U18 LD III
12 f 1 3.60 BLEJA Jacek SKLA Sopot 1999 U18 PM III B.D. B.D. #
12 f 1 3.60 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III KACHKOVSKYI Gennadii B.D. # Z/1588/14 2022
14 f 1 3.50 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM IV #
15 f 1 2.90 STANDURA Jakub KL Gdynia 2000 U18 PM --
  f 1 NM LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1990 Sen KP --
W dal M
1 f 1 7.23 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP II B.D. # 2
2 f 1 7.00 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP II CHRZĄSZCZ Piotr Z/4479/15 2019 3
3 f 1 6.99 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U20 KP II #
4 f 1 6.70 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
5 f 1 6.65 KOPER Karol AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM III
6 f 1 6.62 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM III KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2023 2
7 f 1 6.51 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP III B.D. #
8 f 1 6.49 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 1998 U20 PM III B.D. 2
9 f 1 6.26 MAJCHRZAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM IV
10 f 1 6.16 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła # 1995 U23 WP --
11 f 1 6.16 LIPIŃSKI Bartosz MMKS Gdańsk 1998 U20 PM IV
12 f 1 6.11 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP IV B.D. # 3
13 f 1 5.30 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2022 1
14 f 1 5.21 ZACHACZEWSKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 1997 U20 PM --
15 f 1 4.86 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
1 f 2 6.60 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U18 ZP III
2 f 2 6.01 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U16 KP IV # LDK!
3 f 2 5.91 GAWIN Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM IV
4 f 2 5.85 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
5 f 2 5.85 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U16 ZP V B.D. #
6 f 2 5.82 JASTROWSKI Aleksander LKS Zantyr Sztum # 2000 U18 PM -- B.D. # 4
7 f 2 5.81 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM V B.D. # LDK!
8 f 2 5.78 SPIECK Robert MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
9 f 2 5.64 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 1999 U18 PM -- #
10 f 2 5.62 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM -- #
11 f 2 5.57 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U16 PM -- # LDK!
12 f 2 5.56 ROZIŃSKI Maciej MKS Sambor Tczew 1999 U18 PM --
13 f 2 5.51 BORUCKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
14 f 2 5.30 CHODOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 2000 U18 PM -- B.D. BEZ
15 f 2 5.18 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy BKS Bydgoszcz 2001 U16 KP --
16 f 2 5.08 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM --
17 f 2 5.04 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 2002 U16 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
18 f 2 5.04 SAMSEL Szymon UKS Nidka Ruciane-Nida 2001 U16 WN --
19 f 2 4.93 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U16 PM -- # LDK!
20 f 2 4.88 BEKIER Filip LKS Fenix Słupsk 2000 U18 PM -- GRECKA Ewa # Z/4306/15 2018 BEZ
21 f 2 4.79 SANECKI Dawid KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM --
22 f 2 4.74 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U14 KP -- WOCHNA Marek # Z/1131/16 2022 3 LDK!
23 f 2 4.47 ADAMCZYK Szymon UKB Szubin 2003 U14 KP -- PAWLAK Sandra B.D. # Z/5223/15 2019 3 LDK!
24 f 2 4.24 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 2001 U16 WP --
25 f 2 3.62 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 2002 U16 PM -- B.D. # 4
26 f 2 2.93 KULINOWSKI Adam MMKS Gdańsk 1999 U18 PM --
Trójskok M
1 f 1 13.92 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
2 f 1 13.31 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U18 MZ III
3 f 1 12.84 BREŃSKI Dominik KS Zawkrze Mława 2000 U18 MZ IV
4 f 1 12.22 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
Kula (3) M
1 f 1 9.59 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 1943 Masters KP -- B.D. BEZ
Kula (5) M
1 f 1 15.17 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 1999 U18 PM II GRECKA Ewa Z/4200/15 2020 1
2 f 1 14.53 ŁYSK Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM III #
3 f 1 13.72 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM III
4 f 1 13.06 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 2000 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2019 2
5 f 1 13.06 SNOPEK Marcin KL Gdynia 1999 U18 PM IV
6 f 1 12.98 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP IV
7 f 1 11.63 TOMCZUK Adrian LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
8 f 1 11.54 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U18 KP -- WALCZAK Leszek # Z/0021/15 2023 1
9 f 1 10.87 KRAUSE Patryk SKLA Sopot 2000 U18 PM --
10 f 1 10.57 GOSTKOWSKI Oskar RKS Rumia # 2000 U18 PM --
11 f 1 10.10 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -- B.D. 3 LDK!
12 f 1 9.37 ROZIŃSKI Maciej MKS Sambor Tczew 1999 U18 PM --
13 f 1 8.96 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
14 f 1 8.90 KURKIEWICZ Daniel MMKS Gdańsk 2000 U18 PM --
1 f 2 12.61 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM IV #
1 f 2 13.22 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
1 f 3 12.36 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U16 PM V PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2023
2 f 3 9.29 CZARNECKI Konrad MMKS Gdańsk 2001 U16 PM -- LDK!
3 f 3 9.06 IŃSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
4 f 3 7.09 JAROMIJ Paweł LKS Zantyr Sztum 2002 U16 PM --
Kula (6) M
1 f 1 18.69 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP I
2 f 1 17.69 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP I
3 f 1 15.75 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
4 f 1 15.69 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II #
5 f 1 15.43 JANICKI Krzysztof KL Gdynia 1997 U20 PM II
6 f 1 15.13 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 1998 U20 PM II KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2021 2
7 f 1 14.28 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U20 PM II
8 f 1 13.90 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1998 U20 PM III #
9 f 1 13.12 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U20 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/1247/14 2019
10 f 1 13.11 RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U20 PM III
11 f 1 12.83 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM IV
12 f 1 12.05 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP IV B.D. #
13 f 1 10.89 ŁEBEK Marek MMKS Gdańsk 1997 U20 PM --
14 f 1 10.87 STANIUCHA Adrian LUKS Start Nakło 1998 U20 KP --
15 f 1 9.26 SONNENBERG Mateusz LUKS Start Nakło 1998 U20 KP --
1 f 2 13.73 CHILMANOWICZ Janusz UKS MOSiR Działdowo 1964 Masters WN -- B.D. B.D. B.D.
Kula (7.26) M
1 f 1 17.64 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 U23 KP I B.D. M
2 f 1 17.55 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 1989 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2021 1
3 f 1 15.42 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 1987 Sen PM I JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2023
4 f 1 13.55 GRUBA Szymon KL Gdynia 1996 U23 PM II
5 f 1 12.42 SZCZEPAŃSKI Bartosz UKL Feniks Świdwin 1985 Sen ZP III #
Chód 5 km M
1 1 s 1 22:41.97 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997 U20 KP --
2 2 s 1 23:37.39 KAMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 1997 U20 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0414/13 2016 2
3 3 s 1 25:47.03 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP -- LDK!
4 4 s 1 26:04.50 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. # Z/0002/11 2023 BEZ
5 5 s 1 28:09.13 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2023 2 LDK!
6 6 s 1 30:32.79 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 2001 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław # Z/5349/15 2019 4
7 7 s 1 31:22.18 PIETRZAK Mateusz SKLA Sopot 2000 U18 PM --
8 8 s 1 31:22.70 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2023 4
9 9 s 1 31:46.76 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
10 10 s 1 32:16.41 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!
11 11 s 1 35:33.65 FURMAN Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U16 KP --
  s 1 DQ GACKOWSKI Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno # 2002 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3760209083557 sekund