Spała 12 - 14.02.2016
Halowe Mistrzostwa Polski Jun. i Jun. Mł.
60 m K
1 2 e 1 7.74 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. # 1
2 4 e 1 7.79 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL --
3 6 e 1 7.82 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD -- B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
4 9 e 1 7.86 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- B.D. 1
5 10 e 1 7.92 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
6 12 e 1 7.94 LACH Marta MKL Toruń 1997 U20 KP --
7 14 e 1 8.03 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
1 1 e 2 7.34 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2023 MM
2 3 e 2 7.77 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
3 5 e 2 7.80 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
4 7 e 2 7.84 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
5 8 e 2 7.85 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
6 11 e 2 7.93 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP --
7 13 e 2 7.97 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- #
8 15 e 2 8.26 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
1 3 e 3 7.89 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 6 e 3 7.93 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
3 10 e 3 8.12 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
4 14 e 3 8.23 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
5 15 e 3 8.24 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 2000 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
6 19 e 3 8.54 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
7 21 e 3 8.62 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
1 2 e 4 7.71 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
2 4 e 4 7.89 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
3 5 e 4 7.92 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- B.D.
4 11 e 4 8.16 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
5 13 e 4 8.18 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
6 17 e 4 8.48 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK -- LDK!
7 18 e 4 8.53 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U18 PK --
8 22 e 4 8.72 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
1 1 e 5 7.66 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 7 e 5 8.04 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2023
3 8 e 5 8.10 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U18 DS --
4 9 e 5 8.12 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U18 ZP -- #
5 12 e 5 8.17 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -- #
6 16 e 5 8.36 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
7 20 e 5 8.57 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL --
1 f 1 7.24 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2023 MM
1 f 1 7.59 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 f 1 7.65 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
2 f 1 7.66 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
3 f 1 7.74 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
3 f 1 7.76 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U20 LD -- B.D. # 1
4 f 1 7.78 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD -- B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
4 f 1 7.82 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- B.D.
5 f 1 7.80 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL --
5 f 1 7.83 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
6 f 1 7.81 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
6 f 1 7.89 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
7 f 1 7.88 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
7 f 1 7.89 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2023
8 f 1 7.91 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
8 f 1 8.01 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U18 DS --
1 f 2 7.84 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- B.D. 1
1 f 2 8.10 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
2 f 2 7.91 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
2 f 2 8.10 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -- #
3 f 2 7.94 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
3 f 2 8.11 WYSOCKA Zuzanna PTT Delta Płock 2000 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3091/15 2016 3
4 f 2 7.98 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA -- #
4 f 2 8.11 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U18 SL -- B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
5 f 2 8.03 LACH Marta MKL Toruń 1997 U20 KP --
5 f 2 8.13 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
6 f 2 8.14 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U18 ZP -- #
6 f 2 8.18 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
7 f 2 8.16 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
8 f 2 8.39 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
  f 2 DNS CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP --
200 m K
1 4 e 1 25.42 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD II GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
2 7 e 1 25.73 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN II #
3 11 e 1 26.52 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
1 5 e 2 25.60 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ II #
2 8 e 2 26.08 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ II B.D. 2
3 13 e 2 27.17 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 1998 U20 PK III
1 3 e 3 25.36 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 10 e 3 26.15 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II B.D. # BEZ
3 12 e 3 27.07 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK III
1 1 e 4 25.24 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL II
2 6 e 4 25.63 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP II
3 15 e 4 28.46 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA IV
1 2 e 5 25.34 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 9 e 5 26.08 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
3 14 e 5 27.40 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
1 5 e 6 25.59 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1648/15 , 2023
2 10 e 6 26.33 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U18 DS III LDK!
3 14 e 6 27.63 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków 1999 U18 MA IV B.D. #
1 2 e 7 25.40 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ II TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
2 6 e 7 25.74 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL II
1 7 e 8 26.03 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM II
2 15 e 8 27.75 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
1 4 e 9 25.56 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM II
2 9 e 9 26.18 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL II
1 1 e 10 25.38 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
2 12 e 10 26.48 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL III B.D.
3 13 e 10 26.66 CIEŚLAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL III
1 3 e 11 25.43 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 8 e 11 26.07 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
3 11 e 11 26.41 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U18 MA III B.D.
1 f 1 24.94 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL II
1 f 1 25.21 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
2 f 1 25.29 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 f 1 25.35 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ II TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
3 f 1 25.38 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
3 f 1 25.42 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
4 f 1 25.49 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD II GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023
4 f 1 25.95 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM II
1 f 2 25.45 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1648/15 , 2023
1 f 2 25.59 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ II #
2 f 2 25.74 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U20 ZP II
2 f 2 25.87 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL II
3 f 2 25.81 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN II #
3 f 2 26.09 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM II
4 f 2 26.18 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
  f 2 DNS PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ -- B.D. 2
300 m K
1 2 e 1 40.17 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U18 SL -- B.D.
2 19 e 1 43.35 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
3 25 e 1 44.20 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- #
1 13 e 2 42.18 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U18 MZ --
2 15 e 2 42.72 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA -- PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
3 26 e 2 44.26 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ --
1 7 e 3 41.09 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 16 e 3 43.05 KARAŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL --
  e 3 DQ BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U18 LD --
1 14 e 4 42.52 WÓJCIK Angelika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL --
2 22 e 4 43.97 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD --
3 32 e 4 48.39 KOWALSKA Katarzyna LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
1 3 e 5 40.39 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
2 24 e 5 44.06 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
3 27 e 5 44.32 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
1 10 e 6 41.65 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U18 WP --
2 20 e 6 43.51 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- #
3 30 e 6 45.41 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 1999 U18 SL --
1 1 e 7 40.14 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2023
2 21 e 7 43.75 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U18 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
3 23 e 7 43.98 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
1 5 e 8 40.85 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP -- #
2 11 e 8 41.72 KSYTA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U18 LD --
3 31 e 8 46.67 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- #
1 6 e 9 40.96 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 18 e 9 43.29 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
3 29 e 9 45.18 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL --
1 8 e 10 41.57 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
2 9 e 10 41.61 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
3 12 e 10 41.94 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL --
1 4 e 11 40.76 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
2 17 e 11 43.25 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ --
3 28 e 11 44.35 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD --
1 f 1 39.57 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2023
2 f 1 39.92 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
3 f 1 40.72 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U18 SL -- B.D.
4 f 1 40.87 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
1 f 2 40.64 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 f 2 40.83 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
3 f 2 41.07 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP -- #
4 f 2 41.75 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
400 m K
1 2 e 1 56.97 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
2 7 e 1 58.43 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL II
3 15 e 1 61.42 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK III ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
1 9 e 2 59.32 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL III #
2 11 e 2 60.73 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III B.D. JASIŃSKI Cyprian # , Z/0545/14 , 2023
3 16 e 2 62.39 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP IV BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
1 4 e 3 58.31 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
2 5 e 3 58.36 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 1998 U20 PM II B.D. 2
3 17 e 3 64.17 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA IV #
1 1 e 4 55.82 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD I B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
2 10 e 4 60.09 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU III B.D.
  e 4 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -- #
1 6 e 5 58.39 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 1997 U20 PD II B.D. # Z/5014/15 2020 2
2 8 e 5 58.80 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II
3 13 e 5 61.38 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL III
1 3 e 6 57.10 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
2 12 e 6 60.80 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL III
3 14 e 6 61.38 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III B.D.
1 f 1 54.80 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD I B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
2 f 1 55.62 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
3 f 1 57.06 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
4 f 1 58.82 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
1 f 2 57.99 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 1997 U20 PD II B.D. # Z/5014/15 2020 2
2 f 2 58.34 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 1998 U20 PM II B.D. 2
3 f 2 58.59 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL II
4 f 2 58.65 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II
600 m K
1 7 e 1 1:37.86 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2023
2 10 e 1 1:39.03 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP --
3 11 e 1 1:39.47 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL -- B.D.
4 12 e 1 1:39.54 BOKINIEC Ewa MKS Juvenia Białystok 1999 U18 PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. # Z/0252/16 2016
5 13 e 1 1:39.56 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021
6 17 e 1 1:41.67 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2021 3
7 20 e 1 1:48.00 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
1 1 e 2 1:34.86 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
2 3 e 2 1:36.41 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 1999 U18 WP -- #
3 4 e 2 1:36.99 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
4 9 e 2 1:39.01 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
5 14 e 2 1:39.83 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- #
6 16 e 2 1:41.60 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
7 18 e 2 1:43.18 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
1 2 e 3 1:35.23 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
2 5 e 3 1:37.23 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 6 e 3 1:37.46 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
4 8 e 3 1:38.26 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL --
5 15 e 3 1:40.54 TYBUCHOWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1999 U18 MZ --
6 19 e 3 1:46.01 CICHOCKA Patrycja MKLA Łęczyca 2000 U18 LD --
  e 3 DNF ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- B.D.
1 f 1 1:34.68 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
2 f 1 1:35.63 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał # Z/2061/15 2018 2
3 f 1 1:35.97 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 1999 U18 WP -- #
4 f 1 1:37.12 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
5 f 1 1:37.49 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
6 f 1 1:37.59 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U18 LD -- B.D. #
1 f 2 1:33.10 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2023
2 f 2 1:38.41 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP --
3 f 2 1:38.62 BOKINIEC Ewa MKS Juvenia Białystok 1999 U18 PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. # Z/0252/16 2016
4 f 2 1:38.78 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL --
5 f 2 1:38.87 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL -- B.D.
6 f 2 1:42.72 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U18 PK -- B.D.
800 m K
1 1 e 1 2:11.67 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
2 2 e 1 2:12.18 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
3 6 e 1 2:12.94 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ II
4 7 e 1 2:14.03 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 1998 U20 MZ II
5 9 e 1 2:17.46 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U20 PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
6 12 e 1 2:21.55 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
7 14 e 1 2:24.88 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP III
8 15 e 1 2:24.94 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III
1 3 e 2 2:12.27 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP II B.D.
2 4 e 2 2:12.44 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 1998 U20 LD II #
3 5 e 2 2:12.76 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
4 8 e 2 2:14.12 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ II
5 10 e 2 2:17.52 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U20 ZP III B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
6 11 e 2 2:18.41 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U20 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/1776/13 2023
7 13 e 2 2:23.37 ZAJDEL Marlena KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK III
8 16 e 2 2:28.80 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka # 3
1 f 1 2:15.48 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
2 f 1 2:15.93 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U20 KP II B.D.
3 f 1 2:16.00 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
4 f 1 2:16.22 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 1998 U20 LD II #
5 f 1 2:16.36 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
6 f 1 2:19.30 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
1 1 w 1 2:25.38 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS IV B.D. # 1 752
2 2 w 1 2:30.31 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP IV # 689
3 3 w 1 2:31.35 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS IV # 676
4 4 w 1 2:33.51 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 650
5 5 w 1 2:35.70 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS -- 623
6 6 w 1 2:40.80 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU -- # 564
  w 1 DNF DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2 0
1 1 w 2 2:21.84 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 799
2 2 w 2 2:24.28 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM III B.D. # 766
3 3 w 2 2:33.47 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM -- B.D. # 650
4 4 w 2 2:35.80 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3 622
5 5 w 2 2:37.15 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 606
6 6 w 2 3:03.69 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ -- 332
  w 2 DNF NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 0
1000 m K
1 1 s 1 2:52.29 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2023
2 2 s 1 2:54.14 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
3 3 s 1 2:55.59 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
4 4 s 1 2:57.18 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
5 5 s 1 2:57.98 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
6 6 s 1 2:59.68 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
7 7 s 1 2:59.75 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
8 9 s 1 3:02.65 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U18 PD --
9 10 s 1 3:04.50 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
10 12 s 1 3:05.37 KRYSZTOFORSKA Angelika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U18 SL --
11 14 s 1 3:06.13 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 2 LDK!
12 17 s 1 3:14.34 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- B.D.
1 8 s 2 3:01.55 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów # 1999 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2023
2 11 s 2 3:04.96 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
3 13 s 2 3:05.47 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 2000 U18 WP --
4 15 s 2 3:06.20 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS --
5 16 s 2 3:06.21 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL -- B.D.
6 18 s 2 3:14.58 PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las # 2000 U18 WP -- #
7 19 s 2 3:18.35 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U18 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
8 20 s 2 3:19.62 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
9 21 s 2 3:19.70 MISARKO Aleksandra UKS Otrębusy 2000 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3962/15 2017 3
10 22 s 2 3:21.03 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
11 23 s 2 3:23.24 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
12 24 s 2 3:30.32 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
1500 m K
1 f 1 4:24.42 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U20 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
2 f 1 4:31.04 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U20 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2023 1 LDK!
3 f 1 4:33.81 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP II
4 f 1 4:41.95 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 1997 U20 ZP II B.D. # 1
5 f 1 4:59.36 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U20 MZ IV
6 f 1 5:01.48 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 1997 U20 SL IV
7 f 1 5:30.17 TRYBUŁA Agata AZS UMCS Lublin # 1998 U20 LU --
  f 1 DNF SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów 1997 U20 LD --
3000 m K
1 f 1 10:02.33 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
2 f 1 10:03.65 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 1997 U20 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
3 f 1 10:04.35 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
4 f 1 10:06.38 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
5 f 1 10:10.86 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK II ZIĘBA Julian Z/0089/14 2018 1
6 f 1 10:13.37 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U20 KP II B.D. # 1
7 f 1 10:19.99 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0347/13 2016 3
8 f 1 10:43.10 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 1998 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
9 f 1 12:06.44 KIEŁPIKOWSKA Marta UKS Czapla Białe Błota 1998 U20 KP --
  f 1 DNF GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
2000 m K
1 1 s 1 6:15.21 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2023
2 2 s 1 6:31.78 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2023
3 3 s 1 6:32.23 DIAS Julia GKS Żukowo # 1999 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021
4 4 s 1 6:33.92 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
5 5 s 1 6:37.82 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL --
6 6 s 1 6:37.93 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0389/15 2023
7 7 s 1 6:40.95 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U18 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2023
8 8 s 1 6:46.63 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
9 9 s 1 6:47.29 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL --
10 11 s 1 6:55.02 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 2000 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2023 3
11 12 s 1 6:56.99 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
12 13 s 1 6:57.41 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U18 PM -- B.D. #
13 19 s 1 7:05.41 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP --
1 10 s 2 6:53.47 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U18 DS --
2 14 s 2 6:57.91 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 1999 U18 SL --
3 15 s 2 6:59.35 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 2000 U18 PM --
4 16 s 2 7:00.10 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL -- #
5 17 s 2 7:00.45 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2020 4
6 18 s 2 7:02.75 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U18 PK -- B.D.
7 20 s 2 7:08.65 BUL Julia GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
8 21 s 2 7:14.92 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
9 22 s 2 7:22.80 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
10 23 s 2 7:46.84 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- #
11 24 s 2 7:54.07 MIGORA Aleksandra UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM --
12 25 s 2 7:56.79 KACZOROWSKA Patrycja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1999 U18 LD --
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.63 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 3 e 1 9.08 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 5 e 1 9.12 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
4 10 e 1 9.37 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
5 14 e 1 9.55 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U18 DS -- #
6 15 e 1 9.73 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
7 19 e 1 10.27 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof # Z/0297/15 2020 3
1 4 e 2 9.12 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
2 6 e 2 9.13 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
3 8 e 2 9.26 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2023
4 12 e 2 9.48 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
5 13 e 2 9.50 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
6 18 e 2 9.89 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1 2 e 3 8.78 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
2 7 e 3 9.26 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
3 9 e 3 9.35 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- #
4 11 e 3 9.38 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- B.D. # LDK!
5 16 e 3 9.81 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
6 17 e 3 9.85 KARAŚ Anna RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ --
7 20 e 3 10.46 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U18 PM -- B.D. #
1 f 1 8.57 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 f 1 8.71 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
3 f 1 9.00 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 f 1 9.02 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
5 f 1 9.11 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
6 f 1 9.20 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2023
7 f 1 9.33 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
  f 1 DQ STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
1 f 2 9.27 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- #
2 f 2 9.33 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U18 PM --
3 f 2 9.45 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
4 f 2 9.47 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- B.D. # LDK!
5 f 2 9.51 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U18 DS -- #
6 f 2 9.61 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
7 f 2 9.65 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
8 f 2 9.85 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
1 1 w 1 8.69 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 976
2 2 w 1 9.00 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- B.D. # 910
3 3 w 1 9.52 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM -- B.D. # 804
4 4 w 1 9.86 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1999 U18 OP -- B.D. 738
5 5 w 1 9.90 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 731
6 6 w 1 10.00 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3 712
7 7 w 1 10.02 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 708
8 8 w 1 10.16 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ -- 682
60 m pł K K
1 1 e 1 8.50 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 3 e 1 8.95 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- BONK Stanisław
3 5 e 1 8.97 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 7 e 1 9.07 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD --
5 9 e 1 9.22 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM --
  e 1 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS -- #
1 2 e 2 8.90 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U20 LD -- B.D. # 1
2 4 e 2 8.97 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
3 6 e 2 9.01 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 1998 U20 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
4 8 e 2 9.14 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U20 WP --
5 10 e 2 9.45 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP --
6 11 e 2 9.59 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS --
1 f 1 8.32 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 f 1 8.83 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U20 LD -- B.D. # 1
3 f 1 8.88 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 f 1 9.00 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
5 f 1 9.02 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 1998 U20 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
6 f 1 9.15 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD --
7 f 1 9.21 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U20 WP --
  f 1 DNS ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- BONK Stanisław
1 1 w 1 8.96 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS -- B.D. # 1 918
2 2 w 1 9.22 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS -- # 865
3 3 w 1 9.37 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS -- 834
4 4 w 1 9.39 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP -- # 830
5 5 w 1 9.46 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 816
6 6 w 1 9.56 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU -- # 796
7 7 w 1 10.20 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2 675
Wzwyż K
1 f 1 1.72 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP I B.D. #
1 f 1 1.87 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U20 PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2023 M
2 f 1 1.70 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 1999 U18 LD I B.D.
2 f 1 1.73 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023
3 f 1 1.67 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
3 f 1 1.73 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM I B.D. 1
4 f 1 1.67 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ II
4 f 1 1.70 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS I
5 f 1 1.67 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
5 f 1 1.70 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD I
6 f 1 1.64 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2023
6 f 1 1.67 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP II B.D. #
7 f 1 1.60 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 1997 U20 DS III
7 f 1 1.60 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/0389/14 2020 3
7 f 1 1.64 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U18 WP II KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2
8 f 1 1.60 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 1999 U18 ZP III
8 f 1 1.60 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III #
9 f 1 1.60 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 1998 U20 WP III
9 f 1 1.60 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL III B.D. 3
10 f 1 1.60 FERENC Kamila UKS Orlica Domaniów 2000 U18 DS III
11 f 1 1.60 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ III
12 f 1 1.55 SZWEJK Justyna MKS Pułtusk 2000 U18 MZ III
  f 1 NM SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB -- PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023
  f 1 NM NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS --
  f 1 NM LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
1 1 w 1 1.71 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS I B.D. # 1 867
2 2 w 1 1.62 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS II 759
3 3 w 1 1.62 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS II # 759
4 4 w 1 1.59 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 724
5 5 w 1 1.59 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III # 724
6 6 w 1 1.50 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ IV CICHOSZ Sandra # 2 621
7 7 w 1 1.47 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU IV # 588
1 1 w 2 1.69 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM II B.D. # 842
2 3 w 2 1.60 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 736
2 2 w 2 1.60 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM III B.D. # 736
4 5 w 2 1.54 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 666
5 4 w 2 1.54 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ IV 666
6 6 w 2 1.33 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3 439
7 7 w 2 1.30 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1999 U18 OP -- B.D. 409
  w 2 NM NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 0
Tyczka K
1 1 f 1 3.60 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS I #
1 f 1 4.15 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U20 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023
2 2 f 1 3.50 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr # Z/0504/15 2020 1
2 f 1 3.80 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ M GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
3 3 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U18 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
3 f 1 3.60 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 U20 ZP I
3 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U20 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2023
4 4 f 1 3.40 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 2000 U18 PM I
5 5 f 1 3.40 WRĘGA Paula OSOT Szczecin 1999 U18 ZP I #
5 f 1 3.50 NOWAK Anna OSOT Szczecin 1998 U20 ZP I
6 6 f 1 3.20 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 2000 U18 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2019
6 f 1 3.30 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
7 7 f 1 3.00 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM II B.D. #
7 f 1 3.20 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
7 f 1 3.20 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS II
8 8 f 1 3.00 CELEJ Natalia SKLA Sopot 1999 U18 PM II
9 9 f 1 2.90 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 2000 U18 SK III
9 f 1 3.00 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II
10 f 1 3.00 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U20 LD II
11 f 1 3.00 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 1998 U20 ZP II
  f 1 NM DUDA Sandra OSOT Szczecin 1999 U18 ZP --
W dal K
1 f 1 5.70 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
1 f 1 5.80 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 1999 U18 DS I B.D. # Z/0719/15 2017 2
2 f 1 5.63 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA II B.D. #
2 f 1 5.68 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U18 ZP II #
3 f 1 5.57 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin 1997 U20 KP II
3 f 1 5.58 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U18 KP II #
4 f 1 5.52 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK II WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
4 f 1 5.57 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM II
5 f 1 5.49 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
5 f 1 5.52 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II #
6 f 1 5.36 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD III
6 f 1 5.50 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD II #
7 f 1 5.28 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U18 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
7 f 1 5.47 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB II
8 f 1 5.26 ŁUKASIEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III
8 f 1 5.38 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP III B.D. #
9 f 1 5.14 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ III
9 f 1 5.25 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK III #
10 f 1 5.09 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U20 WP IV
10 f 1 5.25 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL III BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
11 f 1 5.15 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III
12 f 1 5.12 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U18 SL III
13 f 1 5.06 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ IV B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
14 f 1 4.95 SZEWCZUK Patrycja AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU IV
15 f 1 4.39 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP --
1 1 w 1 5.79 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS II B.D. # 1 786
2 2 w 1 5.66 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS II # 747
3 3 w 1 5.23 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III # 623
4 4 w 1 5.18 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS III 609
5 5 w 1 5.14 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 598
6 6 w 1 4.73 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU -- # 487
7 7 w 1 4.51 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2 431
1 1 w 2 5.52 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM II B.D. # 706
2 2 w 2 5.38 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 665
3 3 w 2 4.96 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM IV WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3 548
4 4 w 2 4.85 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ IV 519
5 5 w 2 4.68 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM -- B.D. # 474
6 6 w 2 4.24 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 364
7 7 w 2 4.12 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 336
  w 2 DNS BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1999 U18 OP -- B.D. 0
Trójskok K
1 f 1 12.08 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS I KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022
1 f 1 12.58 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U20 LD I #
2 f 1 11.91 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP II
2 f 1 12.36 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U20 PM I B.D. 1
3 f 1 11.69 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U18 KP II
3 f 1 12.32 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP I B.D. #
4 f 1 11.63 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U18 KP II B.D. #
4 f 1 12.29 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź # 1998 U20 LD I SADACH Aneta B.D. # Z/0907/14 2023 1
5 f 1 11.62 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U18 LD II
5 f 1 12.05 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U20 LD I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
6 f 1 11.16 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U18 LD III B.D.
6 f 1 11.81 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin 1997 U20 KP II
7 f 1 10.98 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000 U18 KP III
7 f 1 11.70 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1997 U20 LD II
8 f 1 10.80 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999 U18 PK III
8 f 1 11.60 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II B.D. B.D.
9 f 1 10.79 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 2000 U18 DS III
9 f 1 11.56 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U20 LD II
10 f 1 10.79 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL III
10 f 1 11.33 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD III
11 f 1 10.43 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV
11 f 1 11.25 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ III B.D. 3
12 f 1 10.33 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U18 ZP IV
12 f 1 11.25 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 1997 U20 SL III
13 f 1 10.05 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
  f 1 NM KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin 1997 U20 KP -- B.D. BEZ
  f 1 NM KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 2000 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.70 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U18 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
2 f 1 14.45 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1
3 f 1 14.37 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ I B.D. LDK!
4 f 1 12.85 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U18 MZ III
5 f 1 12.83 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL III #
6 f 1 12.63 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U18 WP III
7 f 1 12.21 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
8 f 1 11.93 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III
9 f 1 11.37 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 1999 U18 ZP III #
10 f 1 11.21 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD III
11 f 1 9.89 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD IV B.D.
1 1 w 1 13.20 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 741
2 2 w 1 13.13 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM II B.D. # 736
3 3 w 1 10.34 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM IV B.D. # 552
4 4 w 1 9.58 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 502
5 5 w 1 9.24 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ -- 480
6 6 w 1 8.93 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1999 U18 OP -- B.D. 460
7 7 w 1 8.91 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 458
8 8 w 1 8.70 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3 445
Kula (4) K
1 f 1 15.08 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA I #
2 f 1 14.95 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
3 f 1 14.41 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 1998 U20 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2020 1
4 f 1 12.50 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD I
5 f 1 12.45 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ II B.D. 1
6 f 1 12.23 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
7 f 1 12.12 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II
8 f 1 9.01 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 1997 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
1 1 w 1 10.99 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS III 594
2 2 w 1 10.92 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS III B.D. # 1 590
3 3 w 1 10.71 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS III # 576
4 4 w 1 9.94 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ IV CICHOSZ Sandra # 2 526
5 5 w 1 9.67 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU IV # 508
6 6 w 1 8.77 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP -- # 449
7 7 w 1 7.94 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 395
5-bój K
1 f 1 3913 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U20 DS -- B.D. # 1
2 f 1 3623 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS -- #
3 f 1 3419 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS --
4 f 1 3315 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP -- #
5 f 1 3183 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
6 f 1 2943 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU -- #
7 f 1 2253 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U20 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
5-bój J MŁ K
1 f 1 3960 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- B.D. #
2 f 1 3917 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U18 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 f 1 3216 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U18 PM -- B.D. #
4 f 1 2802 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
5 f 1 2766 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 1999 U18 PM -- WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
6 f 1 2679 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ --
7 f 1 1569 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
  f 1 DNF BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1999 U18 OP -- B.D.
Chód 3 km K
1 1 s 1 13:48.76 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2023 MM
2 2 s 1 13:53.93 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie # 1998 U20 MZ --
3 3 s 1 14:09.44 KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U20 ZP --
4 4 s 1 14:52.10 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2022 1
5 5 s 1 15:23.07 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997 U20 PK --
6 6 s 1 15:25.91 GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998 U20 SL --
7 7 s 1 15:54.74 LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ --
8 8 s 1 16:58.21 STANKOWSKA Marta UKS Dąb Suchy Las # 1998 U20 WP --
9 9 s 1 17:41.57 KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- #
10 10 s 1 18:19.83 PRZESTRZELSKA Kornelia WLKS Nowe Iganie # 1998 U20 MZ --
1 1 s 2 15:15.53 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 2000 U18 PK --
2 2 s 2 15:38.22 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U18 PM --
3 3 s 2 15:47.08 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 1999 U18 WP --
4 4 s 2 16:00.44 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999 U18 LB --
5 5 s 2 16:01.55 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 2000 U18 MZ --
6 6 s 2 16:22.29 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000 U18 PK -- KULIG Marzena Z/2612/15 2022 2
7 7 s 2 16:25.27 REMSAK Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2000 U18 SL --
8 8 s 2 16:59.70 JAKIMOWICZ Alicja KL Lechia Gdańsk 1999 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/0625/15 2017 3
9 9 s 2 17:09.00 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2020 3
10 10 s 2 18:35.18 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL --
  s 2 DNF MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP --
60 m M
1 2 e 1 7.00 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
2 7 e 1 7.07 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL --
3 12 e 1 7.12 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -- #
4 15 e 1 7.22 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
5 21 e 1 7.36 CHRAPEK Przemysław UKS bieganie.pl Stryszawa 1998 U20 MA --
6 24 e 1 7.84 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA --
1 3 e 2 7.00 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. 1
2 9 e 2 7.08 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 1998 U20 KP --
3 10 e 2 7.09 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U20 WP -- #
4 14 e 2 7.18 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
5 16 e 2 7.24 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U20 ZP -- B.D. # Z/1531/14 2022
6 19 e 2 7.27 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2023
1 1 e 3 6.96 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
2 6 e 3 7.04 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 1998 U20 MZ --
3 11 e 3 7.10 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
4 20 e 3 7.28 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP --
5 22 e 3 7.42 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK -- B.D. 3
1 4 e 4 7.02 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
2 5 e 4 7.03 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- #
3 8 e 4 7.08 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- #
4 13 e 4 7.12 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA --
5 17 e 4 7.25 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 1998 U20 LD -- B.D. Z/1255/14 2017 3
6 18 e 4 7.26 MILIŃSKI Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 1997 U20 WP --
7 23 e 4 7.51 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U20 LD --
1 2 e 5 7.08 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U18 DS --
2 3 e 5 7.13 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 7 e 5 7.26 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 1999 U18 DS -- #
4 10 e 5 7.33 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
5 11 e 5 7.34 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2023
6 18 e 5 7.61 DOBROWOLSKI Patryk KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
7 19 e 5 7.87 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
1 5 e 6 7.20 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U18 WP -- B.D. #
2 6 e 6 7.20 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
3 8 e 6 7.27 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP -- #
4 12 e 6 7.37 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
5 14 e 6 7.45 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA --
6 16 e 6 7.48 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA --
1 1 e 7 7.04 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 4 e 7 7.14 BAJEK Sylwester MKL Szczecin 1999 U18 ZP -- #
3 9 e 7 7.29 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
4 13 e 7 7.38 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
5 15 e 7 7.48 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U18 WN --
6 17 e 7 7.51 ŁĄCKI Kamil LKS Stal Mielec 1999 U18 PK --
1 f 1 6.90 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 1998 U20 MZ --
1 f 1 6.96 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U18 DS --
2 f 1 6.95 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. 1
2 f 1 6.98 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 f 1 6.98 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
3 f 1 7.11 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 f 1 6.98 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL -- #
4 f 1 7.12 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
5 f 1 7.02 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
5 f 1 7.14 BAJEK Sylwester MKL Szczecin 1999 U18 ZP -- #
6 f 1 7.07 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- #
6 f 1 7.17 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 1999 U18 DS -- #
7 f 1 7.08 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- #
7 f 1 7.22 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP -- #
8 f 1 7.10 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL --
8 f 1 7.31 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U18 WP -- B.D. #
1 f 2 7.06 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U20 WP -- #
1 f 2 7.24 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/1781/15 2023
2 f 2 7.08 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
2 f 2 7.25 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U18 PK --
3 f 2 7.09 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -- #
3 f 2 7.29 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
4 f 2 7.14 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U20 MA --
4 f 2 7.32 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
5 f 2 7.15 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
5 f 2 7.39 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
6 f 2 7.20 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U20 ZP -- B.D. # Z/1531/14 2022
6 f 2 7.41 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U18 WN --
7 f 2 7.24 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
7 f 2 7.45 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA --
8 f 2 7.50 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA --
  f 2 DQ JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 1998 U20 KP --
1 1 w 1 7.24 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022 799
2 2 w 1 7.33 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- 769
3 3 w 1 7.48 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM -- 719
4 4 w 1 7.55 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 697
5 5 w 1 7.60 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS -- B.D. # 1 681
6 6 w 1 7.64 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U20 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 668
7 7 w 1 7.71 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 646
1 1 w 2 7.40 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 745
2 2 w 2 7.43 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 736
3 3 w 2 7.49 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 716
4 4 w 2 7.51 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- # 710
5 5 w 2 7.52 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP -- # 706
6 6 w 2 7.63 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 671
7 7 w 2 7.77 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 628
8 8 w 2 7.92 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 583
200 m M
1 6 e 1 22.28 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U20 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2023 2
2 11 e 1 22.96 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2023
3 16 e 1 23.33 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ III B.D. 3
1 1 e 2 22.18 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U20 PM II #
2 12 e 2 23.05 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
1 7 e 3 22.35 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
2 10 e 3 22.95 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U20 ZP III B.D. # Z/1531/14 2022
3 21 e 3 24.22 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU IV B.D.
1 9 e 4 22.84 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ III
2 14 e 4 23.15 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP III
3 20 e 4 24.17 DĄBROWSKI Paweł UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ IV
1 8 e 5 22.82 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U20 LD III
2 15 e 5 23.26 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL III B.D. 3
1 2 e 6 22.20 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II
2 18 e 6 23.71 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 1998 U20 LD IV
3 19 e 6 23.89 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U20 LU IV #
1 4 e 7 22.20 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II #
2 5 e 7 22.24 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 3 e 8 22.20 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U20 LD II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
2 13 e 8 23.05 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III #
3 17 e 8 23.45 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U20 MZ III
1 7 e 9 23.15 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 1999 U18 LD III
2 10 e 9 23.48 SUDOŁ Jarosław LUKS Namysłów # 2000 U18 OP III #
3 20 e 9 24.98 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- #
1 2 e 10 22.85 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM III JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
2 9 e 10 23.41 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS III
3 14 e 10 23.95 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U18 MZ IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
1 6 e 11 23.08 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS III
2 11 e 11 23.62 NOWAK Ernest MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD IV #
1 1 e 12 21.67 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 16 e 12 24.26 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 1999 U18 LD IV
3 18 e 12 24.41 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 1999 U18 LD --
1 3 e 13 22.91 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL III
2 8 e 13 23.38 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 17 e 13 24.35 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV #
1 12 e 14 23.91 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV #
  e 14 DQ GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 5 e 15 22.96 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL III
2 19 e 15 24.91 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 2000 U18 MA --
1 4 e 16 22.93 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL III
2 13 e 16 23.94 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U18 ZP IV B.D. B.D. B.D. B.D. B.D.
3 15 e 16 24.05 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 1999 U18 LD IV #
1 f 1 21.64 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
1 f 1 22.14 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U20 PM II #
2 f 1 22.18 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II
2 f 1 22.85 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM III JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
3 f 1 22.31 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U20 LD II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
3 f 1 22.86 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL III
4 f 1 22.46 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II #
4 f 1 23.14 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL III
1 f 2 22.38 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 f 2 22.72 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL II
2 f 2 22.98 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 1999 U18 LD III
2 f 2 23.12 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U20 LD III
3 f 2 23.05 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U18 DS III
4 f 2 23.58 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
  f 2 DNF WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2023 2
  f 2 DNS MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U20 LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
300 m M
1 8 e 1 36.53 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 1999 U18 LD -- #
2 15 e 1 36.91 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- #
1 16 e 2 36.92 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -- B.D. #
2 19 e 2 37.42 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
3 23 e 2 37.79 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 1999 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
1 7 e 3 36.43 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
2 12 e 3 36.77 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL --
1 10 e 4 36.61 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- #
2 17 e 4 37.08 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 1999 U18 LD --
3 31 e 4 39.23 ADAMUS Patryk KS Wejher Wejherowo 1999 U18 PM -- BOGUSZ Igor # Z/0230/16 2017 4
1 5 e 5 36.22 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
2 21 e 5 37.52 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 2000 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2018 4
3 24 e 5 38.08 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- LDK!
1 3 e 6 35.88 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -- #
2 13 e 6 36.90 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
3 28 e 6 38.32 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
1 1 e 7 34.79 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 2000 U18 MA -- CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1
2 11 e 7 36.76 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 2000 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
3 26 e 7 38.12 KAWULSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ --
1 2 e 8 35.52 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
2 27 e 8 38.26 ORLIKOWSKI Mateusz LUKS Namysłów # 1999 U18 OP -- #
3 29 e 8 38.35 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
1 4 e 9 35.96 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 25 e 9 38.10 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 2000 U18 WP --
3 30 e 9 38.65 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD --
1 9 e 10 36.57 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
2 32 e 10 39.34 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U18 LD --
1 6 e 11 36.38 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD -- B.D. #
2 20 e 11 37.43 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
3 33 e 11 40.67 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA --
1 14 e 12 36.90 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 18 e 12 37.34 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
3 22 e 12 37.64 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U18 SL -- CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
1 f 1 35.41 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 2000 U18 MA -- CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1
2 f 1 35.45 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
3 f 1 35.69 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -- #
4 f 1 36.44 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
1 f 2 36.18 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
2 f 2 36.71 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 f 2 37.07 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 1999 U18 LD -- #
4 f 2 37.54 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD -- B.D. #
400 m M
1 5 e 1 49.71 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II
2 13 e 1 50.56 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III B.D. 3
3 15 e 1 50.93 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL III
1 6 e 2 49.77 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD II NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub B.D. # Z/1077/14 2023
2 14 e 2 50.72 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
3 18 e 2 51.88 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 U20 PK III
1 1 e 3 49.04 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD II
2 9 e 3 50.38 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II B.D. #
3 24 e 3 52.39 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U20 WP III
1 4 e 4 49.40 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U20 SL II
2 12 e 4 50.54 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ III #
3 27 e 4 54.19 PORĘBSKI Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/6500/15 2020 3
1 2 e 5 49.21 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
2 17 e 5 51.57 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP III B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
3 19 e 5 51.90 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ III B.D.
1 8 e 6 49.93 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
2 20 e 6 51.92 POŁOŚKA Łukasz LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP III
3 26 e 6 52.94 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U20 PM IV
1 7 e 7 49.88 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. 2
2 22 e 7 52.19 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań 1998 U20 WP III
3 23 e 7 52.30 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U20 SL III
1 3 e 8 49.27 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL II
2 16 e 8 51.54 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U20 MZ III
3 25 e 8 52.59 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U20 MZ III #
1 10 e 9 50.53 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III #
2 11 e 9 50.54 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U20 PM III B.D. ADAMCZYK Dariusz
3 21 e 9 52.17 MAZURKIEWICZ Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U20 WP III
1 f 1 48.43 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
2 f 1 48.58 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL II
3 f 1 48.71 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U20 LD II
4 f 1 48.93 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U20 SL II
1 f 2 49.27 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD II NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub B.D. # Z/1077/14 2023
2 f 2 49.44 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U20 SL II
3 f 2 49.57 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. 2
4 f 2 50.05 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
600 m M
1 1 e 1 1:22.01 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U18 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
2 2 e 1 1:22.20 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/2581/15 2023 1
3 7 e 1 1:23.88 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2023 2
4 8 e 1 1:24.06 WIŚNIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ -- B.D. Z/0164/15 2023
5 10 e 1 1:24.70 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 1999 U18 LD --
6 18 e 1 1:27.58 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
7 19 e 1 1:28.61 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U18 SL --
8 22 e 1 1:31.33 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 2000 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
1 4 e 2 1:23.33 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
2 9 e 2 1:24.32 BĄK Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP --
3 11 e 2 1:25.04 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
4 12 e 2 1:25.46 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. #
5 13 e 2 1:25.64 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U18 MZ -- LDK!
6 14 e 2 1:26.04 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U18 DS --
7 20 e 2 1:29.12 CIEŚLA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1999 U18 OP --
1 3 e 3 1:22.93 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U18 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 5 e 3 1:23.36 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
3 6 e 3 1:23.56 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/0519/15 2023
4 15 e 3 1:26.10 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
5 16 e 3 1:26.76 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U18 PM --
6 17 e 3 1:26.81 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 1999 U18 SL -- BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
7 21 e 3 1:29.57 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
1 f 1 1:21.98 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U18 KP --
2 f 1 1:22.48 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/0519/15 2023
3 f 1 1:22.69 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U18 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
4 f 1 1:24.72 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U18 KP --
5 f 1 1:41.59 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/2581/15 2023 1
  f 1 DNF KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U18 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
1 f 2 1:23.30 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- B.D. #
2 f 2 1:23.75 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2023 2
3 f 2 1:23.84 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 1999 U18 LD --
4 f 2 1:24.03 WIŚNIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U18 MZ -- B.D. Z/0164/15 2023
5 f 2 1:24.13 BĄK Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP --
  f 2 DNF NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U18 SL --
800 m M
1 1 e 1 1:52.82 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
2 2 e 1 1:53.16 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2023 1
3 9 e 1 1:55.83 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U20 WN II
4 12 e 1 1:56.84 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
5 13 e 1 1:56.90 NARLOCH Damian KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM II
6 18 e 1 1:58.48 RATAJCZAK Adrian MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U20 WP III
7 23 e 1 2:00.63 BROJA Jakub UKS Olimpia Zabrze 1998 U20 SL III
8 24 e 1 2:02.06 CHMIEL Jakub CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV B.D. BEZ
9 25 e 1 2:02.51 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 1997 U20 SK IV B.D. NIWIŃSKI Aleksander , Z/0053/13 , 2017 2
10 27 e 1 2:05.23 CIEŚLIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL IV #
1 5 e 2 1:54.23 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2023
2 7 e 2 1:54.91 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2023 1
3 8 e 2 1:55.60 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
4 10 e 2 1:56.06 MICHALSKI Wojciech SKLA Sopot 1997 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof 3
5 14 e 2 1:57.00 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK II B.D. 2
6 16 e 2 1:58.21 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D. 3
7 19 e 2 1:59.52 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U20 SL III B.D. 3
8 20 e 2 2:00.25 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 1998 U20 DS III JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 3
9 21 e 2 2:00.43 HOHMANN Daniel UKS Olimpia Zabrze 1997 U20 SL III
10 29 e 2 2:08.06 SONIAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 1998 U20 LU --
1 3 e 3 1:53.27 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
2 4 e 3 1:53.63 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
3 6 e 3 1:54.76 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM II
4 11 e 3 1:56.23 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U20 MA II B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2023
5 15 e 3 1:57.50 PIWKO Dawid SSR Olimp Strawczyn 1998 U20 SK III NIWIŃSKI Aleksander Z/2552/15 2017 3
6 17 e 3 1:58.37 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL III
7 22 e 3 2:00.48 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U20 MZ III
8 26 e 3 2:02.60 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV
9 28 e 3 2:05.90 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
10 30 e 3 2:17.37 BEDNAREK Marcin LUKS Start Nakło 1997 U20 KP --
1 f 1 1:51.03 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2023
2 f 1 1:51.18 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U20 PK I SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
3 f 1 1:52.18 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
4 f 1 1:52.91 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2023 1
5 f 1 1:55.12 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
6 f 1 1:56.26 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U20 PM II
1000 m M
1 18 s 1 2:41.07 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 1999 U18 ZP --
2 20 s 1 2:41.58 GULCZYŃSKI Marek UKS Dąb Suchy Las # 1999 U18 WP -- #
3 22 s 1 2:42.69 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
4 23 s 1 2:42.98 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
5 24 s 1 2:43.12 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 2000 U18 SL --
6 25 s 1 2:43.26 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 1999 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
7 27 s 1 2:47.89 LINSTEDT Michał SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS --
8 29 s 1 2:49.60 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS -- WOSIEK Jacek Z/0357/15 2023
9 30 s 1 2:50.59 GAJECKI Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL -- #
10 31 s 1 2:50.82 JEDRAS Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD --
11 33 s 1 3:04.07 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 2000 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej LDK!
1 1 s 2 2:28.40 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U18 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
2 2 s 2 2:31.93 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 1999 U18 MZ --
3 3 s 2 2:34.26 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2023
4 4 s 2 2:35.46 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U18 LD -- #
5 5 s 2 2:35.49 GROTH Patryk GKS Żukowo 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1154/15 2019
6 6 s 2 2:36.30 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 2000 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
7 7 s 2 2:36.66 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U18 LD --
8 8 s 2 2:37.95 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
9 9 s 2 2:38.00 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 2000 U18 MA -- #
10 10 s 2 2:38.43 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2000 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2018 3
11 26 s 2 2:44.65 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- #
12 32 s 2 2:55.89 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 2000 U18 LD --
1 11 s 3 2:38.52 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
2 12 s 3 2:39.42 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 1999 U18 LD -- #
3 13 s 3 2:40.09 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
4 14 s 3 2:40.29 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 2000 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
5 15 s 3 2:40.47 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
6 16 s 3 2:40.55 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 1999 U18 SL --
7 17 s 3 2:40.78 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 1999 U18 LU -- B.D.
8 19 s 3 2:41.33 MURAWSKI Jakub MKL Szczecin 1999 U18 ZP -- #
9 21 s 3 2:42.13 BEDNAREK Jakub RLTL ZTE Radom 1999 U18 MZ --
10 28 s 3 2:48.20 MAŃSKI Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1999 U18 PM --
  s 3 DNF OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
1 1 w 1 3:00.23 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- 662
2 2 w 1 3:02.87 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U20 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 636
3 3 w 1 3:03.94 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 626
4 4 w 1 3:04.44 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS -- B.D. # 1 621
5 5 w 1 3:05.87 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022 608
6 6 w 1 3:14.50 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 529
  w 1 DNF MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM -- 0
1 1 w 2 2:53.93 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 725
2 2 w 2 2:58.82 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 676
3 3 w 2 2:59.01 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 674
4 4 w 2 3:00.82 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- # 656
5 5 w 2 3:05.45 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 612
6 6 w 2 3:21.80 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP -- # 467
  w 2 DNF ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 0
  w 2 DNF JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 0
1500 m M
1 1 s 1 3:55.89 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 1997 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
2 2 s 1 3:56.15 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U20 MZ II #
3 3 s 1 3:58.32 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2022 2
4 4 s 1 3:58.85 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 1998 U20 LB II
5 5 s 1 4:00.41 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 1998 U20 PM II
6 7 s 1 4:04.19 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 1998 U20 ZP III
7 8 s 1 4:04.42 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U20 LD III
8 9 s 1 4:06.79 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 U20 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2023 3
9 10 s 1 4:06.92 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP III B.D. 2
1 6 s 2 4:01.65 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 1997 U20 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
2 11 s 2 4:09.48 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 1997 U20 DS III
3 12 s 2 4:13.65 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
4 13 s 2 4:17.52 LASKOWSKI Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP IV
5 14 s 2 4:24.78 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1998 U20 PK --
6 15 s 2 4:32.85 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 1998 U20 LU --
7 16 s 2 4:40.00 PIETRZOK Patryk WKB Meta Lubliniec 1997 U20 SL -- B.D. Z/4164/15 2017
8 17 s 2 4:47.92 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2023
3000 m M
1 f 1 8:26.94 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
2 f 1 8:29.74 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
3 f 1 8:43.24 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 1998 U20 SK II NIWIŃSKI Aleksander Z/0705/14 2017 2
4 f 1 8:46.19 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U20 SL III #
5 f 1 8:47.44 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U20 PM III B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
6 f 1 8:57.06 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U20 PM III B.D. # Z/0270/13 2021
7 f 1 9:01.05 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
8 f 1 9:05.96 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 1997 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2021 BEZ
9 f 1 9:12.00 WIELGUS Mateusz KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD III #
10 f 1 9:17.54 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U20 SL IV
11 f 1 9:27.82 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 U20 LD IV
12 f 1 9:30.08 PAWŁOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 1998 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0563/14 2022 LDK!
13 f 1 9:36.75 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 1998 U20 MA IV KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 5:29.47 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/0361/15 2023 1
2 2 s 1 5:30.80 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. # Z/0201/15 2023
3 3 s 1 5:31.58 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/0469/15 2020
4 4 s 1 5:39.38 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy # 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/1155/15 2020 2
5 5 s 1 5:40.69 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U18 PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
6 6 s 1 5:40.77 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U18 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
7 8 s 1 5:53.38 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U18 WP -- #
8 15 s 1 6:16.03 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U18 PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2023
  s 1 DQ LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
1 7 s 2 5:51.49 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 1999 U18 SL -- #
2 9 s 2 5:53.50 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM -- JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2
3 10 s 2 5:55.07 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U18 ZP -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2023
4 11 s 2 5:56.57 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2023 LDK!
5 12 s 2 5:58.67 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U18 SL --
6 13 s 2 6:04.50 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
7 14 s 2 6:04.72 GROSICKI Wit MKS MOS Wrocław # 1999 U18 DS --
8 16 s 2 6:23.86 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 2000 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2020 BEZ
9 17 s 2 6:35.46 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2020 4
60 m pł M J Mł M
1 2 e 1 8.19 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 7 e 1 8.45 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
3 8 e 1 8.48 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB --
4 9 e 1 8.53 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL --
5 11 e 1 8.64 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
6 14 e 1 8.69 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2023
7 20 e 1 8.82 SOKÓŁ Wiktor AZS-AWF Warszawa 1999 U18 MZ --
1 1 e 2 8.08 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
2 5 e 2 8.36 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 10 e 2 8.61 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 1999 U18 LD -- #
4 13 e 2 8.68 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
5 18 e 2 8.80 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
6 19 e 2 8.81 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba # 2000 U18 DS -- B.D. B.D. # Z/2601/15 2023
7 21 e 2 9.00 ĆWIKLIŃSKI Jan UKS Skoczek Władysławów 1999 U18 WP -- LDK!
1 3 e 3 8.24 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U18 WP -- KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2
2 4 e 3 8.31 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS --
3 6 e 3 8.37 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
4 12 e 3 8.67 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS --
5 15 e 3 8.71 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
6 16 e 3 8.74 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP --
7 17 e 3 8.75 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- B.D. #
8 22 e 3 9.09 ZAPALSKI Michał UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 f 1 7.86 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U18 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
2 f 1 8.02 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 f 1 8.23 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
4 f 1 8.34 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS --
5 f 1 8.36 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
6 f 1 8.39 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U18 WP -- KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2
7 f 1 8.53 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U18 LB --
8 f 1 8.59 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
1 f 2 8.48 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2023
2 f 2 8.59 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U18 SL --
3 f 2 8.63 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 1999 U18 WP --
4 f 2 8.66 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 1999 U18 LD -- #
5 f 2 8.71 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS --
6 f 2 8.73 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
7 f 2 8.79 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
8 f 2 8.81 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP --
1 1 w 1 8.48 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 865
2 2 w 1 8.52 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 855
3 3 w 1 8.79 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- # 793
4 4 w 1 8.83 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 784
5 5 w 1 9.09 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 726
6 6 w 1 9.13 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP -- # 717
7 7 w 1 9.38 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 664
8 8 w 1 9.80 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 579
60 m pł M (99.1) M
1 2 e 1 7.79 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- B.D. #
2 3 e 1 7.93 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP -- B.D. M
3 6 e 1 8.20 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD --
4 9 e 1 8.37 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. BEZ
5 12 e 1 8.46 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 1997 U20 DS -- B.D. BEZ
6 13 e 1 8.78 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 U20 ZP -- B.D.
1 1 e 2 7.73 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2022 M
2 4 e 2 7.99 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
3 5 e 2 8.04 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -- B.D.
4 7 e 2 8.30 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
5 8 e 2 8.32 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 1997 U20 LD --
6 10 e 2 8.38 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 1998 U20 WP --
7 11 e 2 8.44 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U20 WP -- B.D. 1
1 f 1 7.69 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2022 M
2 f 1 7.93 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- B.D. #
3 f 1 7.95 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP -- B.D. M
4 f 1 7.96 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U20 PM -- B.D.
5 f 1 8.26 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 1997 U20 LD --
6 f 1 8.27 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD --
7 f 1 8.28 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP --
  f 1 DNF KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP -- #
1 1 w 1 8.12 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022 952
2 2 w 1 8.35 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- 896
3 3 w 1 8.58 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U20 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 841
4 4 w 1 8.66 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 823
5 5 w 1 8.94 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM -- 759
6 6 w 1 8.96 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS -- B.D. # 1 755
7 7 w 1 10.06 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 530
Wzwyż M
1 f 1 2.06 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN II
1 f 1 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U20 KP M KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2023
2 f 1 1.95 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 1999 U18 LD II
2 f 1 2.16 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U20 PK I B.D. 1
3 f 1 1.95 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U18 PM II NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2022 2
3 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U18 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2023
3 f 1 2.12 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 1998 U20 PM I B.D. 2
4 f 1 2.06 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS II #
5 f 1 1.88 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U18 DS III B.D.
5 f 1 2.03 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U20 LD II
6 f 1 1.88 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN III B.D.
6 f 1 2.00 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II #
7 f 1 1.84 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U18 DS III
7 f 1 2.00 NAKONIECZNY Michał LKS Fenix Słupsk 1998 U20 PM II
8 f 1 1.80 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
8 f 1 1.80 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL IV GRABOLUS Marek # Z/2231/15 2023
8 f 1 1.95 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD II B.D.
9 f 1 1.95 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie # 1998 U20 MZ II
10 f 1 1.90 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D. # 3
  f 1 NM MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 1997 U20 WP --
1 1 w 1 1.99 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022 794
2 2 w 1 1.90 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS III B.D. # 1 714
3 4 w 1 1.84 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 661
3 3 w 1 1.84 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III 661
5 5 w 1 1.72 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U20 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 560
6 6 w 1 1.66 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM -- 512
7 7 w 1 1.63 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 488
1 1 w 2 1.81 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS IV # 636
2 2 w 2 1.75 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS IV # 585
3 3 w 2 1.66 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 512
4 5 w 2 1.63 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM -- # 488
5 4 w 2 1.63 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP -- # 488
6 6 w 2 1.60 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 464
7 8 w 2 1.57 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 441
8 7 w 2 1.57 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 441
Tyczka M
1 f 1 4.10 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 1999 U18 PM II
1 f 1 4.80 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 1998 U20 ZP I #
2 f 1 4.00 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 1999 U18 ZP II #
2 f 1 4.00 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U18 SL II
2 f 1 4.60 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U20 MZ I #
3 f 1 4.50 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U20 LD I B.D. #
4 f 1 3.90 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 1999 U18 ZP III B.D. #
4 f 1 4.40 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U20 KP II #
5 f 1 3.90 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 1999 U18 LD III
5 f 1 4.30 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U20 KP II B.D. #
6 f 1 3.80 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III
6 f 1 4.30 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła 1998 U20 WP II
7 f 1 3.80 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U18 DS III #
7 f 1 4.30 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB II
8 f 1 3.70 BLEJA Jacek SKLA Sopot 1999 U18 PM III B.D. B.D. #
8 f 1 4.20 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II
9 f 1 3.60 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 1999 U18 PM III B.D. #
9 f 1 4.10 NIŹNIK Mateusz WKS Flota Gdynia 1998 U20 PM II B.D.
10 f 1 3.50 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U18 LD IV
10 f 1 3.90 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III #
11 f 1 3.90 KAPTURSKI Albert KL Gdynia 1998 U20 PM III
12 f 1 3.70 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III B.D. #
1 1 w 1 4.30 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022 702
2 2 w 1 4.00 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 617
3 3 w 1 4.00 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II 617
4 4 w 1 3.50 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U20 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 482
5 5 w 1 3.40 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS IV B.D. # 1 457
6 6 w 1 3.30 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 431
  w 1 NM MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM -- 0
1 1 w 2 3.90 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 590
2 2 w 2 3.60 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM III # 509
3 3 w 2 3.40 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS IV # 457
4 4 w 2 3.20 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ IV WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 406
5 5 w 2 3.10 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 381
  w 2 NM ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 0
  w 2 NM JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 0
  w 2 NM PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP -- # 0
W dal M
1 f 1 7.00 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U18 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
1 f 1 7.52 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1997 U20 MZ I
2 f 1 6.73 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U18 ZP III
2 f 1 7.44 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U20 KP I #
3 f 1 6.62 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2023
3 f 1 7.19 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD II
4 f 1 6.46 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP III
4 f 1 7.09 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD II B.D. 1
5 f 1 6.43 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U18 PD III #
5 f 1 6.92 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP II CHRZĄSZCZ Piotr NOWAK Łukasz Z/4479/15 2019
6 f 1 6.43 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP III #
6 f 1 6.88 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
7 f 1 6.14 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U18 WN IV
7 f 1 6.81 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS II
8 f 1 5.80 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL -- #
8 f 1 6.80 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA II
9 f 1 5.70 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- #
9 f 1 6.72 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD III
10 f 1 6.70 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 1997 U20 PD III
11 f 1 6.54 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
12 f 1 6.54 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 1998 U20 DS III
13 f 1 6.49 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 1997 U20 DS III B.D. # 3
14 f 1 6.43 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP III B.D. # 3
15 f 1 6.42 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U20 PD III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
16 f 1 6.41 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM III KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2022 1
17 f 1 6.33 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 1997 U20 PK III WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
18 f 1 6.21 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1998 U20 SL IV
19 f 1 6.08 GUMIELA Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 1998 U20 PK IV B.D.
1 1 w 1 7.08 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022 833
2 2 w 1 6.60 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III 720
3 3 w 1 6.36 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U20 DS III B.D. # 1 666
4 4 w 1 6.35 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 664
5 5 w 1 6.10 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 1998 U20 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 608
6 6 w 1 6.08 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 604
7 7 w 1 6.05 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U20 PM IV 597
1 1 w 2 6.43 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U18 MZ III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 682
2 2 w 2 6.37 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 668
3 3 w 2 6.28 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U18 PM IV # 648
4 4 w 2 6.07 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U18 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 602
5 5 w 2 5.87 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 1999 U18 DS -- # 559
6 6 w 2 5.79 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 542
7 7 w 2 5.72 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP -- # <