Zgorzelec 29.04.2017
Memoriał Wilhelma Nowickiego. Inauguracja sezonu 2017
60 m K
1 s 1 8.26 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 s 1 8.54 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.7 -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 s 1 8.84 MITER Martyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS +1.7 -- BIALIC Marek 5 LDK!
4 s 1 9.09 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.7 -- MAKUCH Beata 4 LDK!
5 s 1 9.27 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +1.7 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
1 s 2 8.82 KRONKOWSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +2.0 --
2 s 2 8.92 DUBIŃSKA Anna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +2.0 --
3 s 2 8.93 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2000 U18 DS +2.0 --
4 s 2 9.48 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +2.0 -- #
5 s 2 9.49 KLIMOWICZ Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +2.0 --
1 s 3 8.53 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +1.3 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK!
2 s 3 8.75 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +1.3 -- #
3 s 3 9.29 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
4 s 3 9.35 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.3 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
5 s 3 9.74 BUJKO Kalina KS AZS AWF Wrocław 2002 U16 DS +1.3 -- #
6 s 3 10.04 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.3 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 s 4 8.02 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +3.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
2 s 4 8.71 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +3.3 -- #
3 s 4 8.98 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS +3.3 -- #
4 s 4 9.09 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS +3.3 -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK!
5 s 4 9.72 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS +3.3 -- LDK!
6 s 4 10.32 GRESZKA Alicja KS AZS AWF Wrocław 2006 U12 DS +3.3 --
1 s 5 8.61 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS +2.9 -- MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
2 s 5 9.38 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS +2.9 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK!
3 s 5 9.88 SOWIŃSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2005 U14 DS +2.9 --
4 s 5 10.05 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2007 U12 DS +2.9 -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
5 s 5 10.91 SZYLAR Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2005 U14 DS +2.9 --
6 s 5 11.34 KOKOSIŃSKA Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2007 U12 DS +2.9 --
1 s 6 8.41 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +1.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
2 s 6 8.84 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
3 s 6 10.81 ŻUK Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +1.2 --
150 m K
1 s 1 20.05 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 s 1 20.05 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
3 s 1 20.13 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- #
4 s 1 20.36 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
5 s 1 22.72 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
  s 1 DNF GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
1 s 2 20.37 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
2 s 2 20.51 KRONKOWSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS --
3 s 2 20.81 MARCINÓW Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- LDK!
4 s 2 21.14 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
5 s 2 21.21 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2000 U18 DS --
6 s 2 22.90 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -- #
1 s 3 20.87 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS --
2 s 3 21.98 RAKOWIEC Kamila MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
3 s 3 22.21 WOŁOSZYN Julia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS -- LDK!
4 s 3 23.33 KLIMOWICZ Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS --
5 s 3 25.51 BOROWSKA Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
6 s 3 26.32 ŻUK Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS --
1 s 4 21.43 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
2 s 4 22.25 MITER Martyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS -- BIALIC Marek 5 LDK!
3 s 4 22.46 JAKIEL Jowita MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
4 s 4 22.54 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
5 s 4 22.66 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
6 s 4 24.15 KACZOR Weronika SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0128/16 2017 5
1 s 5 21.69 KISIEL Wiktoria GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
2 s 5 21.94 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -- #
3 s 5 22.10 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- #
4 s 5 22.33 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- #
5 s 5 23.45 SZPAK Laura SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
6 s 5 23.99 BUJKO Kalina KS AZS AWF Wrocław 2002 U16 DS -- #
1 s 6 21.27 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
2 s 6 21.40 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK!
3 s 6 22.14 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS -- #
4 s 6 23.96 KRZYWICKA Manuela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
5 s 6 24.93 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
6 s 6 26.31 GRESZKA Alicja KS AZS AWF Wrocław 2006 U12 DS --
1 s 7 23.79 KIEJZA Julia MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
2 s 7 27.73 BOLIBOK Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
300 m K
1 s 1 42.21 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U16 DS II ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!
2 s 1 42.30 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
3 s 1 43.50 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
4 s 1 43.65 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- #
5 s 1 44.36 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
6 s 1 44.81 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS III BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK!
1 s 2 44.08 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
2 s 2 44.74 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
3 s 2 45.83 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 s 2 47.75 MISZCZYSZYN Ines KS SMS Szklarska Poręba 2002 U16 DS V LDK!
5 s 2 48.17 KATA Emilia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS V BIALIC Marek BEZ LDK!
6 s 2 48.17 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2022 4
1 s 3 45.80 WOJTAK Adriana KS SMS Szklarska Poręba 2002 U16 DS IV LDK!
2 s 3 45.94 HRECZANY Gabriela UKS Sprint Legnica 2001 U18 DS --
3 s 3 46.16 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
4 s 3 47.41 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
5 s 3 48.13 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
6 s 3 48.15 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS V #
1 s 4 43.87 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
2 s 4 44.00 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
3 s 4 45.35 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
4 s 4 46.44 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
5 s 4 48.46 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS V
6 s 4 53.46 DOROSZ Monika SL GKS Olsza Olszyna 2004 U14 DS --
1 s 5 44.53 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U16 DS III GIERCZYK Estera 3 LDK!
2 s 5 47.32 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS --
3 s 5 47.37 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS V TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
4 s 5 47.94 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS V MAKUCH Beata 4 LDK!
5 s 5 50.93 ¦WIDZIŃSKA Zuzanna LKS Polkowice 2002 U16 DS --
6 s 5 51.08 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 s 6 45.37 DRZYMAŁA Weronika KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS IV LDK!
2 s 6 47.38 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS V
3 s 6 49.27 KOZAR Letycja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł BEZ LDK!
4 s 6 49.78 BOREK Ines UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
5 s 6 49.87 SARZYŃSKA Ewa UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
6 s 6 52.33 JACHIMKOWSKA Julia UKS Sprint Legnica 2007 U12 DS --
1 s 7 51.42 MATYJASZCZUK Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS --
2 s 7 54.70 DZIERZYK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U12 DS --
600 m K
1 s 1 1:45.45 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
2 s 1 1:48.75 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK!
3 s 1 1:49.98 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 s 1 1:53.31 ¦LEMP Julia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
5 s 1 1:55.35 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4
6 s 1 2:00.22 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
7 s 1 2:00.82 ZAKRZEWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
8 s 1 2:05.06 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # 5 LDK!
9 s 1 2:15.70 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 2003 U16 DS --
10 s 1 2:18.99 OPAŁA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U12 DS --
1000 m K
1 s 1 3:14.52 ADAMSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U23 OP -- #
2 s 1 3:21.32 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
3 s 1 3:22.16 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
4 s 1 3:32.42 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS V URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
5 s 1 3:37.97 STRYCHAR Zuzanna UKS Sprint Legnica 2004 U14 DS --
6 s 1 3:41.85 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS --
7 s 1 3:45.24 BIK Julia SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS --
8 s 1 3:47.18 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- #
  s 1 DNF MIZERSKA Maria MKS Osa Zgorzelec # 2004 U14 DS -- B.D. # Z/2229/20 2020 LDK!
80 pł K
1 s 1 13.36 ZIENKIEWICZ Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS +1.2 IV KORDASIEWICZ Damian 4 LDK!
2 s 1 13.80 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U16 DS +1.2 IV GIERCZYK Estera 3 LDK!
3 s 1 14.43 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 2002 U16 DS +1.2 V LDK!
4 s 1 14.43 KATA Emilia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS +1.2 V BIALIC Marek BEZ LDK!
5 s 1 15.03 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.2 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
6 s 1 15.10 KACZOR Weronika SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.2 -- ŁO¦ Dariusz Z/0128/16 2017 5
1 s 2 14.10 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.4 V MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
2 s 2 14.49 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +1.4 V TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
3 s 2 16.29 GÓRZAŃSKA Sophie MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.4 -- # LDK!
4 s 2 21.31 ROZENFELD Urszula MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS +1.4 -- # LDK!
1 s 3 13.44 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.5 IV MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
2 s 3 15.33 ¦LUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +1.5 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
3 s 3 15.75 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.5 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
4 s 3 16.25 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS +1.5 -- #
100 m pł K
1 s 1 16.90 WOŁOSZYN Julia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS +1.7 III LDK!
2 s 1 17.00 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +1.7 IV
200 m pł K
1 s 1 31.90 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.7 III MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
2 s 1 33.26 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +1.7 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
3 s 1 34.79 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS +1.7 V MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
4 s 1 35.77 GÓRZAŃSKA Sophie MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.7 V # LDK!
W dal K
1 f 1 4.97 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS +0.1 IV B.D.
2 f 1 4.69 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +0.3 --
3 f 1 4.61 KISIEL Wiktoria GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -0.2 V
4 f 1 4.58 WIONCZEK Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 2002 U16 DS +1.0 V
5 f 1 4.49 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U18 LD +0.7 -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
6 f 1 4.38 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -0.3 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
7 f 1 4.28 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.7 -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
8 f 1 4.07 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 2003 U16 DS -0.1 -- #
9 f 1 4.04 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -0.9 -- #
10 f 1 4.00 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS +0.4 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
11 f 1 3.96 DUBIŃSKA Anna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +0.3 --
12 f 1 3.94 IZWORSKA Martyna MLKS Rakowice 2002 U16 DS +0.3 -- ŁUKASIK Joanna Z/2856/15 2017 5
13 f 1 3.88 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.6 --
14 f 1 3.87 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -1.1 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK!
15 f 1 3.70 JAKIEL Jowita MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +0.3 --
16 f 1 3.68 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -0.7 --
17 f 1 3.55 MEKSI Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS +0.2 -- ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
17 f 1 3.55 KOZAR Letycja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS 0.0 -- WI¦NIEWSKI Paweł BEZ LDK!
19 f 1 3.50 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS 0.0 --
20 f 1 3.31 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U18 LD -0.3 -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2022 4
21 f 1 3.31 KUBÓW Magdalena MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -0.4 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.97 ŻYGADŁO Nikola MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS IV
2 f 1 9.37 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS V
3 f 1 9.19 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
4 f 1 8.60 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
5 f 1 8.47 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
6 f 1 8.29 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- LDK!
7 f 1 8.24 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
8 f 1 8.00 SZWEDYK Monika UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
9 f 1 7.81 ¦LUSAREŃKA Emilia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
10 f 1 7.75 SENKOWSKA Karolina O¦ AZS Poznań # 2002 U16 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2022
11 f 1 7.66 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
12 f 1 7.09 WISZNIEWSKA Natalia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1638/17 2018 BEZ LDK!
13 f 1 6.92 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
14 f 1 6.76 ¦LUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
15 f 1 6.45 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
16 f 1 6.25 PIETRYKOWSKA Kamila SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
17 f 1 5.91 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
1 f 2 12.03 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS III
2 f 2 10.79 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
3 f 2 10.70 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS IV LDK!
4 f 2 9.68 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U18 DS -- LDK!
5 f 2 9.58 SMOLSKA Cynthia MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
6 f 2 7.44 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
7 f 2 6.79 KUMOSZ Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.42 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 1 28.91 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 f 1 27.54 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/2167/16 2022 3 LDK!
4 f 1 23.22 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
5 f 1 23.03 POLIS Kornelia MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS --
6 f 1 21.11 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS -- # LDK!
7 f 1 20.41 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
8 f 1 19.70 WISZNIEWSKA Natalia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1638/17 2018 BEZ LDK!
9 f 1 16.29 PIETRYKOWSKA Kamila SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM TYLICKA Estera SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1632/17 2018 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 27.58 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
2 f 1 26.52 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS --
3 f 1 26.08 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U18 DS -- B.D. WODNICKI Łukasz
Młot (3) K
1 f 1 45.41 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS III
2 f 1 42.80 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U18 DS III B.D. WODNICKI Łukasz
3 f 1 34.80 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
1 f 2 42.43 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 2 34.96 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS V LDK!
3 f 2 33.78 MICHALUK Julia MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS V
4 f 2 25.58 MICHALKIEWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- # LDK!
5 f 2 24.92 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
6 f 2 24.44 ŻYGADŁO Nikola MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
  f 2 NM DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS -- # LDK!
Młot (4) K
1 f 1 43.60 PODYMA Daria WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U20 DS II
Oszczep (500) K
1 f 1 35.12 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U18 DS IV LDK!
2 f 1 32.50 KRZYWAŃSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS IV
3 f 1 27.72 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS --
4 f 1 26.73 TOMASZCZYK Kamila MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS -- LDK!
5 f 1 26.63 RAKOWIEC Kamila MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
6 f 1 23.13 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
7 f 1 22.87 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
8 f 1 21.13 ŁATA Paulina MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
9 f 1 20.28 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
10 f 1 19.65 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
11 f 1 15.84 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
12 f 1 14.02 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
13 f 1 13.42 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS --
14 f 1 12.66 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
1 f 2 31.53 PYC Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS V LDK!
2 f 2 28.60 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/2167/16 2022 3 LDK!
3 f 2 26.34 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2022 2 LDK!
4 f 2 24.16 IZWORSKA Martyna MLKS Rakowice 2002 U16 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/2856/15 2017 5
5 f 2 23.70 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK!
6 f 2 22.51 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
7 f 2 22.22 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK!
8 f 2 21.84 CIEPLUCH Wiktoria UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
9 f 2 21.72 WISZNIEWSKA Natalia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1638/17 2018 BEZ LDK!
10 f 2 20.08 KAMIŃSKA Małgorzata MLKS Rakowice 2003 U16 DS -- LDK!
11 f 2 20.01 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
12 f 2 17.82 GARBERA Wiktoria UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
13 f 2 17.60 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
14 f 2 17.50 DZIAŁAKIEWICZ Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
15 f 2 17.30 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2004 U14 DS --
16 f 2 16.70 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
17 f 2 15.80 OSSOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK!
18 f 2 9.62 DUDZIAK Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS --
  f 2 NM SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
  f 2 NM PIETRYKOWSKA Kamila SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
  f 2 NM SIKORA Iga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK!
  f 2 NM KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
  f 2 NM DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 42.26 ORLIŃSKA Dominika WKS ¦l±sk Wrocław # 1998 U20 DS II
2 f 1 38.00 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 1991 Sen DS III B.D. 3
3 f 1 22.10 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
60 m M
1 s 1 7.52 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +1.9 -- B.D. 3
2 s 1 7.60 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS +1.9 -- WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2020 LDK!
3 s 1 7.63 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +1.9 -- B.D. # 3
4 s 1 7.71 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS +1.9 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
5 s 1 7.81 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS +1.9 --
6 s 1 8.09 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +1.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
1 s 2 7.56 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 1999 U20 DS +1.5 -- PIERZCHAŁA Władysław
2 s 2 7.71 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +1.5 --
3 s 2 7.72 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
4 s 2 7.73 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS +1.5 --
5 s 2 7.74 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS +1.5 -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
6 s 2 8.83 GODOS Dionizy MKS Osa Zgorzelec 1954 Masters DS +1.5 -- B.D. BEZ
1 s 3 7.84 ZIEMBA Piotr MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +2.3 --
2 s 3 7.92 STA¦KIEWICZ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS +2.3 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 5 LDK!
3 s 3 8.23 KRÓLAK Kacper MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +2.3 --
4 s 3 8.50 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS +2.3 --
5 s 3 8.54 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +2.3 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK!
6 s 3 8.92 DUDA Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +2.3 -- LDK!
1 s 4 8.31 RODE Dawid MKS Osa Zgorzelec # 2003 U16 DS +2.2 -- LDK!
2 s 4 8.48 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS +2.2 --
3 s 4 8.57 KOWALSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS +2.2 -- LDK!
4 s 4 8.74 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +2.2 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
5 s 4 9.05 BRZEZIŃSKI Michał UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2004 U14 DS +2.2 --
6 s 4 9.68 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +2.2 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
1 s 5 9.31 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS +3.6 -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2021 BEZ LDK!
2 s 5 9.48 GRESZKA Michał KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS +3.6 --
3 s 5 9.70 HAWTARCZYK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2005 U14 DS +3.6 --
4 s 5 10.69 NAJDEK Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2007 U12 DS +3.6 --
150 m M
1 s 1 16.68 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS --
2 s 1 16.86 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
3 s 1 16.89 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS --
4 s 1 17.18 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
5 s 1 17.56 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
6 s 1 17.71 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U18 DS -- LDK!
1 s 2 17.14 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 1998 U20 DS --
2 s 2 17.21 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -- B.D. 3
3 s 2 17.59 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 1999 U20 DS --
4 s 2 17.80 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
5 s 2 18.22 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- #
6 s 2 18.83 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
1 s 3 17.98 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
2 s 3 18.02 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 1999 U20 DS --
3 s 3 18.16 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
4 s 3 18.47 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
5 s 3 19.18 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
6 s 3 20.72 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
1 s 4 17.55 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS --
2 s 4 18.27 ŻÓŁTOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS --
3 s 4 18.30 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS -- BIALIC Marek B.D. # LDK!
4 s 4 18.70 STACH Wojciech MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
5 s 4 18.86 SUŁKOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
6 s 4 19.27 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- LDK!
1 s 5 17.72 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
2 s 5 17.84 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
3 s 5 18.85 DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 s 5 18.92 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
5 s 5 20.70 ZAJˇC Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -- LDK!
6 s 5 20.90 BIOŁY Adam GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
1 s 6 19.50 RODE Dawid MKS Osa Zgorzelec # 2003 U16 DS -- LDK!
2 s 6 19.56 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/2187/17 2021 4
3 s 6 19.71 NOWAK Noel MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -- LDK!
4 s 6 19.91 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
5 s 6 20.37 SUSZYŃSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/5358/18 2018 BEZ LDK!
6 s 6 22.38 GRESZKA Michał KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS --
300 m M
1 s 1 35.69 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- #
2 s 1 37.29 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U18 DS -- B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
3 s 1 37.58 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
4 s 1 39.27 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
5 s 1 39.61 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
  s 1 DNF POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
1 s 2 36.31 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -- B.D. 3
2 s 2 39.08 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
3 s 2 39.26 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS IV BIALIC Marek B.D. # LDK!
4 s 2 39.66 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS IV WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2020 LDK!
5 s 2 39.69 ŻÓŁTOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS --
6 s 2 39.81 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS IV LDK!
1 s 3 36.71 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS --
2 s 3 38.96 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS -- B.D. # Z/3667/15 2022
3 s 3 41.10 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U16 DS V
4 s 3 41.95 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS V
5 s 3 42.10 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS V URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
6 s 3 43.72 DZIDO Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
1 s 4 36.76 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
2 s 4 36.81 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
3 s 4 36.90 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
4 s 4 40.13 DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
5 s 4 43.12 PIŻEWICZ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
6 s 4 44.03 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/0965/17 2022 LDK!
1 s 5 37.37 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U18 DS -- LDK!
2 s 5 37.59 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
3 s 5 38.05 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
4 s 5 38.80 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
5 s 5 40.89 STACH Wojciech MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
6 s 5 45.93 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS --
1 s 6 38.77 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
2 s 6 46.83 BRZEZIŃSKI Michał UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2004 U14 DS --
3 s 6 49.76 MARSZAŁEK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -- LDK!
4 s 6 50.77 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0666/19 2020 BEZ LDK!
5 s 6 51.14 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2021 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:30.25 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -- #
2 s 1 1:32.19 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
3 s 1 1:32.98 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
4 s 1 1:33.18 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U18 DS --
5 s 1 1:35.20 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
6 s 1 1:35.43 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
7 s 1 1:36.52 KAHLA Marcin MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS V TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
8 s 1 1:38.82 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS V
9 s 1 1:40.65 GRZYWACZEWSKI Jan MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS --
10 s 1 1:44.19 JĘDRZEJKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
11 s 1 1:47.44 PRÓCHNICKI Maksymilian UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
12 s 1 2:05.14 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0833/19 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:39.85 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
2 s 1 2:42.23 LASOŃ Przemysław UKS Dziesi±tka Radomsko 1990 Sen LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/2556/18 2019 3
3 s 1 2:43.00 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
4 s 1 2:45.49 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS -- B.D. Z/0357/15 2022
5 s 1 2:46.77 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
6 s 1 2:50.10 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK!
7 s 1 2:54.25 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U16 DS V WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
8 s 1 2:56.32 RÓŻYCKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS --
9 s 1 2:59.49 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U18 LB -- WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0932/16 2019
10 s 1 3:01.53 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
11 s 1 3:01.96 GRASZA Wojciech MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS -- LDK!
12 s 1 3:01.98 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
13 s 1 3:06.46 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz # BEZ LDK!
1 s 2 2:56.54 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U16 DS V ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
2 s 2 2:57.32 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -- #
3 s 2 2:57.69 PIETRAŃCZYK Dominik MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
4 s 2 3:00.75 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK!
5 s 2 3:08.49 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
6 s 2 3:09.21 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
7 s 2 3:12.05 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK!
8 s 2 3:14.70 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
9 s 2 3:15.50 LACHOWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
10 s 2 3:19.74 KRUPA Filip MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
11 s 2 3:40.13 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0664/19 2022 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.77 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS +1.6 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
2 s 1 16.17 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.6 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
3 s 1 17.66 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS +1.6 IV WOCHNA Robert Z/1037/16 2022 3 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.51 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +1.9 III
2 s 1 15.89 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +1.9 IV
3 s 1 16.06 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS +1.9 IV
4 s 1 16.09 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +1.9 IV
5 s 1 16.18 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.9 IV LDK!
1 s 2 16.90 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS +1.7 --
2 s 2 17.75 POTYCZKA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.7 --
3 s 2 17.97 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.7 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 16.75 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS +1.8 IV
  s 1 DNF FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +1.8 --
200 m pł M
1 s 1 29.46 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.5 V GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
2 s 1 32.69 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.5 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK!
3 s 1 34.79 DUDA Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +1.5 -- LDK!
4 s 1 35.45 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.40 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
2 f 1 3.30 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS IV
3 f 1 3.20 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS IV BIALIC Marek 3 LDK!
4 f 1 3.00 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -- #
W dal M
1 f 1 7.09 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U23 OP -0.8 II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022
2 f 1 6.02 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -0.1 IV B.D. # 3
3 f 1 5.91 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.0 IV
4 f 1 5.72 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.3 V LDK!
5 f 1 5.70 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -0.2 V CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
6 f 1 5.62 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.7 -- #
7 f 1 5.58 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS 0.0 -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK!
8 f 1 5.40 ZIEMBA Piotr MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.3 --
9 f 1 5.36 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.7 -- LDK!
10 f 1 5.17 HERLICZKA Magnus MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS -0.8 -- LDK!
11 f 1 5.06 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U16 DS -0.3 --
12 f 1 4.97 KRÓLAK Kacper MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.1 --
13 f 1 4.95 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +0.6 --
14 f 1 4.89 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +0.2 -- BENKOWSKI Henryk # Z/2187/17 2021 4
15 f 1 4.75 JAGUSZEWSKI Rafał MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -0.5 -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
16 f 1 4.64 ZINÓW Michał MLKS Rakowice 1996 U23 DS -0.3 --
17 f 1 4.57 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS 0.0 -- LDK!
18 f 1 3.96 GRESZKA Michał KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS -0.1 --
19 f 1 3.47 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS +0.2 -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0666/19 2020 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.24 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS III
2 f 1 13.83 ¦LIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U18 DS III
3 f 1 13.73 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
4 f 1 12.76 SICIŃSKI Eryk GKS Start Długołęka 2000 U18 DS IV
5 f 1 12.18 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS --
6 f 1 11.67 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- LDK!
7 f 1 10.90 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
8 f 1 9.74 CZOP Szymon MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS -- #
9 f 1 8.66 DULĘBA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
1 f 2 11.39 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
2 f 2 11.13 GRABOWICZ Grzegorz MLKS Rakowice 2002 U16 DS V ŁUKASIK Joanna Z/2433/16 2017 BEZ
3 f 2 9.71 SZELˇG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS --
4 f 2 9.60 ROZWÓD Jakub MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -- LDK!
5 f 2 8.22 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
6 f 2 7.49 KACPERSKI Dominik GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
7 f 2 7.23 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
Kula (6) M
1 f 1 11.01 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
2 f 1 10.02 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- B.D. # 3
Kula (7.26) M
1 f 1 11.99 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS --
Dysk (1) M
1 f 1 52.23 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U16 MZ II CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WA¦NIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK!
2 f 1 44.63 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
3 f 1 26.50 SZELˇG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS --
  f 1 NM MORAWSKI Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian B.D. # BEZ LDK!
  f 1 NM KŁOSOWSKI Piotr MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.68 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 36.87 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS IV
3 f 1 36.38 ¦LIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U18 DS IV
  f 1 NM SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Dysk (2) M
1 f 1 41.26 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
Młot (5) M
1 f 1 30.67 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
1 f 2 55.85 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS III
2 f 2 38.52 MIKOŁAJCZYK Jakub MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
3 f 2 33.15 DOWGIAŁŁO Jan MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- #
4 f 2 30.95 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- LDK!
5 f 2 24.23 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Młot (6) M
1 f 1 50.21 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław # 1998 U20 DS III #
Młot (7.26) M
1 f 1 51.21 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U23 DS II B.D. 1
Oszczep (600) M
1 f 1 46.85 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/1037/16 2022 3 LDK!
2 f 1 32.64 LIPIAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # BEZ LDK!
3 f 1 22.75 STEC Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- LDK!
4 f 1 22.54 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
5 f 1 19.38 OGONOWSKI Miłosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS --
Oszczep (700) M
1 f 1 50.64 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
2 f 1 46.48 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
3 f 1 45.12 LENIART Szymon LKS Polkowice 2000 U18 DS IV
4 f 1 39.74 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
5 f 1 31.54 CZOP Szymon MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS -- #
  f 1 NM MAZIARZ Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 56.42 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław # 1998 U20 DS II #
2 f 1 54.90 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U20 DS III
3 f 1 52.33 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 1999 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław
4 f 1 32.57 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.1985840797424 sekund