Sosnowiec 06.05.2017
Mityng otwarcia sezonu
100 m K
1 s 1 12.36 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 II #
2 s 1 12.58 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.1 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
3 s 1 12.63 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U23 SL +0.1 II B.D. 2
4 s 1 12.78 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +0.1 III BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
5 s 1 12.81 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL +0.1 III
6 s 1 13.38 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +0.1 IV
7 s 1 13.65 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +0.1 IV
1 s 2 13.15 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL -0.1 III #
2 s 2 13.35 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD -0.1 IV
3 s 2 13.47 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -0.1 IV
4 s 2 13.71 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -0.1 IV
5 s 2 13.73 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD -0.1 IV B.D. # 4 LDK!
6 s 2 13.82 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 2001 U18 LD -0.1 --
1 s 3 13.58 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL 0.0 IV
2 s 3 13.61 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL 0.0 IV
3 s 3 13.70 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 IV LDK!
4 s 3 13.88 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL 0.0 V FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
5 s 3 14.13 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL 0.0 --
1 s 4 13.97 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +1.0 --
2 s 4 14.09 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +1.0 --
3 s 4 14.26 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 1999 U20 SL +1.0 --
4 s 4 14.66 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL +1.0 -- HOMA Wioleta 5 LDK!
1 s 5 13.50 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL 0.0 IV LDK!
2 s 5 13.83 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL 0.0 --
3 s 5 13.97 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL 0.0 -- BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
4 s 5 14.08 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 2001 U18 SL 0.0 -- MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 4
5 s 5 14.15 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL 0.0 V
6 s 5 14.18 GOFRON Żaneta MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL 0.0 V LDK!
7 s 5 14.39 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL 0.0 V
1 s 6 13.29 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL 0.0 IV
2 s 6 14.09 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U14 SL 0.0 V
3 s 6 14.37 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U16 SL 0.0 V BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
4 s 6 14.40 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL 0.0 --
5 s 6 14.65 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice # 2003 U16 SL 0.0 -- PĘKALA Łukasz # BEZ
1 s 7 14.16 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL 0.0 -- B.D.
2 s 7 14.41 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir # Z/4551/17 2023 LDK!
3 s 7 14.89 LARA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PRZYBYL Piotr # 5 LDK!
4 s 7 15.00 OLE¦ Daria RMKS Rybnik 2003 U16 SL 0.0 -- LDK!
5 s 7 15.01 KIEDROWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
6 s 7 15.07 SZWELENGREBER Anna RMKS Rybnik 2004 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 s 8 14.44 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
2 s 8 14.84 GÓRA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- # LDK!
3 s 8 15.10 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
4 s 8 15.18 BIELAWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
5 s 8 15.37 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
6 s 8 16.88 MIKA Amelia UKS Chromik Mysłowice 2006 U12 SL 0.0 --
1 s 9 14.15 GRAD Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.5 V # LDK!
2 s 9 14.25 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.5 V B.D. # LDK!
3 s 9 14.46 STANEK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL +0.5 V PASZTA Anna BONK Stanisław # LDK!
4 s 9 14.93 KSIˇŻEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.5 -- # LDK!
5 s 9 15.07 GŁOWACKA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.5 -- # LDK!
6 s 9 16.69 KOPER Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +0.5 -- #
7 s 9 20.27 WEJCHMAN Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.5 -- MALARZ Beata # BEZ LDK!
1 s 10 15.55 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL 0.0 -- # LDK!
2 s 10 16.46 ŁÓJ Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL 0.0 -- # LDK!
3 s 10 17.14 ZAKRZEWSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2007 U12 SL 0.0 -- # LDK!
4 s 10 17.41 MUSIALIK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL 0.0 -- MALARZ Beata BEZ LDK!
5 s 10 17.51 SZMATLOCH Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U12 SL 0.0 -- # LDK!
6 s 10 18.35 GORCZYCA Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 s 11 14.56 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.5 -- GÓRECKA Małgorzata 5 LDK!
2 s 11 14.57 KLUJ Karolina UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL +0.5 -- # LDK!
3 s 11 15.54 WELCEL Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.5 -- LDK!
4 s 11 16.17 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U12 SL +0.5 -- ROLAK Dorota # Z/2319/18 2023 LDK!
150 m K
1 s 1 19.12 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
2 s 1 19.33 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
3 s 1 19.65 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 s 1 19.95 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 1994 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3235/11 2017 3
1 s 2 18.86 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
2 s 2 19.73 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
3 s 2 19.93 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
4 s 2 19.97 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL --
5 s 2 20.39 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
1 s 3 20.11 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
2 s 3 20.24 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD --
3 s 3 20.45 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL --
4 s 3 20.78 KUBAN Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
5 s 3 21.00 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
1 s 4 20.50 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
2 s 4 20.87 KOWALSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
3 s 4 21.00 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
4 s 4 21.65 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP --
5 s 4 22.91 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 5 LDK!
1 s 5 21.00 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 2001 U18 LD --
2 s 5 21.90 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 1999 U20 SL --
3 s 5 22.25 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
4 s 5 22.53 FULAR Oliwia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL --
1 s 6 20.35 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
2 s 6 21.57 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
3 s 6 21.97 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
4 s 6 22.07 LIS Aniela BKL Bełchatów 2002 U16 LD -- LDK!
5 s 6 23.77 AKSAMIT Kinga GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- # LDK!
1 s 7 22.12 ¦WIĘCICKA Maja GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- LDK!
2 s 7 22.83 STROKOSZ Oliwia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- # LDK!
3 s 7 22.95 WAWRZICZEK Paulina TS AKS Chorzów 2001 U18 SL --
4 s 7 24.16 ZAJˇC Anna GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- # LDK!
1 s 8 18.82 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- #
2 s 8 20.56 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL --
3 s 8 20.76 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
4 s 8 21.68 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL -- BONK Stanisław # LDK!
5 s 8 22.60 TEKIELI Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -- #
1 s 9 21.25 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
2 s 9 21.86 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
3 s 9 21.99 WRÓBEL Klaudia UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL -- # LDK!
4 s 9 22.54 GOFRON Żaneta MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -- LDK!
1 s 10 21.35 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U16 SL -- # LDK!
2 s 10 24.20 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL -- # LDK!
3 s 10 26.80 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 2007 U12 SL -- # LDK!
300 m K
1 s 1 40.56 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL -- #
2 s 1 41.25 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
3 s 1 42.07 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL --
4 s 1 43.80 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -- #
1 s 2 42.29 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL --
2 s 2 42.73 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL --
3 s 2 43.45 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- LDK!
4 s 2 44.77 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
1 s 3 43.03 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
2 s 3 43.79 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/1733/15 2022 4
3 s 3 45.12 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
4 s 3 45.14 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL -- LDK!
1 s 4 43.40 CIE¦LAR Julia MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL --
2 s 4 45.17 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
3 s 4 45.59 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
4 s 4 45.81 WOJTYNEK Marta LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL --
1 s 5 45.57 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL -- #
2 s 5 45.66 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. 4
3 s 5 45.77 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV FOJCIK Dorota # 4 LDK!
4 s 5 47.52 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
1 s 6 46.43 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U14 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
2 s 6 47.48 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2023
3 s 6 48.27 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL V #
4 s 6 48.72 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U20 SL --
5 s 6 50.60 SOROŃ Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 2003 U16 SL --
1 s 7 45.95 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL IV # LDK!
2 s 7 48.05 KARDELA Julia RMKS Rybnik 2003 U16 SL V LDK!
3 s 7 49.76 WARZYŃSKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- RAMUS Józef # BEZ LDK!
4 s 7 50.33 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
1 s 8 50.34 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice # 2006 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 s 8 50.82 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- LDK!
3 s 8 52.81 AKSAMIT Kaja GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- RAMUS Józef # BEZ LDK!
4 s 8 56.28 STRˇK Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
1 s 9 48.37 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 1999 U20 SL --
2 s 9 50.53 CHWALENIA Barbara MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
3 s 9 51.60 OSTROWSKA Katarzyna MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
4 s 9 52.42 KRAWCZYK Agata MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
1 s 10 46.67 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL V
2 s 10 50.63 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
3 s 10 56.35 JANKOWSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
4 s 10 58.32 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2023 LDK!
5 s 10 59.48 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
1 s 11 46.62 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U14 SL V CHRIST Marek # 3 LDK!
2 s 11 48.49 PIETRYGA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL V CHRIST Marek 5 LDK!
3 s 11 48.85 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
4 s 11 52.45 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U14 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
5 s 11 53.95 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice # 2006 U12 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
1 s 12 46.88 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL V B.D. B.D. # LDK!
2 s 12 47.62 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL V CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
3 s 12 50.95 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2023 4 LDK!
4 s 12 53.61 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2004 U14 SL -- # LDK!
5 s 12 65.94 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- MALARZ Beata B.D. # , Z/3958/18 , 2023 LDK!
1 s 13 44.40 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU -- BONK Stanisław
2 s 13 49.31 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U16 SL -- #
3 s 13 53.97 DEC Alicja UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL -- # LDK!
4 s 13 57.56 ŁÓJ Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- # LDK!
1 s 14 41.71 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
2 s 14 46.51 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL V B.D. PRENCEL Piotr # , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 s 14 50.17 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U18 SL --
4 s 14 55.74 FORTUNA Daria MOSiR Łaziska Górne 2006 U12 SL -- LDK!
500 m K
1 s 1 1:16.17 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
2 s 1 1:19.35 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL --
3 s 1 1:19.51 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
4 s 1 1:19.86 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
5 s 1 1:21.66 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL --
6 s 1 1:23.26 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
7 s 1 1:24.52 LIS Aniela BKL Bełchatów 2002 U16 LD -- LDK!
8 s 1 1:31.25 DYLLA Elżbieta UKS Trójka Mikołów 1999 U20 SL -- #
9 s 1 1:42.04 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
600 m K
1 s 1 1:33.07 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 Sen SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 s 1 1:33.95 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1993 Sen SL -- PASZTA Wiesław 1
3 s 1 1:40.03 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL --
4 s 1 1:42.69 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL III LDK!
5 s 1 1:42.83 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U18 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
6 s 1 1:45.42 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice 2002 U16 SL IV B.D.
7 s 1 1:45.63 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
8 s 1 1:47.61 ZIENTEK Martyna LKS Pszczyna 2002 U16 SL V
9 s 1 1:48.43 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
1 s 2 1:45.82 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
2 s 2 1:46.00 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL --
3 s 2 1:49.14 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL V
4 s 2 1:51.89 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
5 s 2 1:52.31 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina # 3 LDK!
6 s 2 1:56.57 ZAMORA Julia KS Victoria Zawiercie 2003 U16 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2704/16 2017 BEZ
7 s 2 2:01.72 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- LDK!
8 s 2 2:17.98 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
1 s 3 1:54.97 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL -- #
2 s 3 1:55.00 SZYSZKA Martyna GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- # LDK!
3 s 3 1:56.36 GŁOWACKA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- # LDK!
4 s 3 1:56.60 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- LDK!
5 s 3 1:58.56 KASPRZYK Maja UKS Chromik Mysłowice 2005 U14 SL -- LDK!
6 s 3 1:58.60 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 2001 U18 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 4
7 s 3 1:59.29 STAROŃ Kornelia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL --
8 s 3 2:00.59 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL -- RAMUS Józef # BEZ LDK!
9 s 3 2:11.46 MODZELEWSKA Vanessa UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
1 s 4 1:48.96 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL V
2 s 4 1:50.20 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL -- #
3 s 4 1:55.18 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1858/18 , 2023 5 LDK!
4 s 4 2:01.53 STĘPIEŃ Sonia UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
5 s 4 2:05.76 PATALONG Iga UKS Chromik Mysłowice 2006 U12 SL -- # LDK!
6 s 4 2:09.23 WICHARY Zofia UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
7 s 4 2:10.35 BŁASZCZYK Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 2003 U16 SL --
8 s 4 2:29.71 GŁOWACKA Daria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U12 SL -- LDK!
1000 m K
1 s 1 2:58.00 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
2 s 1 3:01.44 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL --
3 s 1 3:03.57 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
4 s 1 3:06.94 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
5 s 1 3:09.47 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
6 s 1 3:11.03 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
7 s 1 3:12.69 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL -- #
8 s 1 3:16.42 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz 4 LDK!
1 s 2 3:10.31 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 1998 U20 SL --
2 s 2 3:18.04 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
3 s 2 3:19.79 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL IV PASZTA Anna # 3 LDK!
4 s 2 3:20.72 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL --
5 s 2 3:22.04 JAGU¦CIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ IV B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/3730/17 , 2023
6 s 2 3:30.94 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL V PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
7 s 2 3:34.15 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- # LDK!
8 s 2 3:39.15 PONDO Izabela GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
Wzwyż K
1 f 1 1.60 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice 1996 U23 SL III B.D. # 2
2 f 1 1.50 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- B.D. 2
3 f 1 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
3 f 1 1.45 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
5 f 1 1.40 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
6 f 1 1.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
7 f 1 1.40 NOWAK Stella TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL --
8 f 1 1.35 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL -- WAJDA Aleksandra # 4 LDK!
9 f 1 1.35 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
10 f 1 1.30 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
11 f 1 1.30 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL -- CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
12 f 1 1.25 NOWAKOWSKA Inez RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK!
13 f 1 1.25 KRYŃSKA Julia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK!
14 f 1 1.20 STARZYCKA Julita KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
15 f 1 1.20 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD --
16 f 1 1.15 SYDOR Karolina GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- LDK!
17 f 1 1.05 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 5.15 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP +0.7 III RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
2 f 1 5.00 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL +1.5 IV B.D. PRENCEL Piotr # , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 f 1 4.98 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.0 IV PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
4 f 1 4.86 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM 0.0 IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
5 f 1 4.81 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD +0.1 IV B.D. # 4 LDK!
6 f 1 4.75 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +0.3 --
7 f 1 4.62 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U16 SL +0.3 V PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
8 f 1 4.62 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +0.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
9 f 1 4.60 KLEKOTKO Gloria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -0.3 --
10 f 1 4.50 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL 0.0 -- B.D.
11 f 1 4.40 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.3 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
12 f 1 4.37 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +1.1 --
13 f 1 4.36 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir # Z/4551/17 2023 LDK!
14 f 1 4.34 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
15 f 1 4.27 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.9 -- B.D. # LDK!
16 f 1 4.24 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL +2.7 -- WAJDA Aleksandra # 4 LDK!
17 f 1 4.20 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.3 --
18 f 1 4.14 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -0.1 -- # LDK!
19 f 1 4.12 LARA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.5 -- PRZYBYL Piotr # 5 LDK!
20 f 1 4.09 GRAD Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.5 -- # LDK!
21 f 1 4.07 WRÓBEL Klaudia UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL +0.1 -- # LDK!
22 f 1 4.01 KLUJ Karolina UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL +0.8 -- # LDK!
23 f 1 4.01 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U14 SL +0.1 -- CHRIST Marek # 3 LDK!
24 f 1 4.00 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL 0.0 -- B.D. B.D. # LDK!
25 f 1 3.99 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP +0.1 --
26 f 1 3.97 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U16 SL +0.1 -- #
27 f 1 3.95 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL +0.1 -- CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2023 4 LDK!
28 f 1 3.93 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL 0.0 -- # LDK!
29 f 1 3.92 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL +0.6 --
30 f 1 3.89 TRUBIC Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +0.1 -- #
31 f 1 3.88 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U14 SL -0.2 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
32 f 1 3.84 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -0.2 -- #
33 f 1 3.83 KIEDROWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
34 f 1 3.79 PIETRYGA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek 5 LDK!
35 f 1 3.76 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
36 f 1 3.72 GÓRA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +1.2 -- # LDK!
37 f 1 3.47 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2004 U14 SL 0.0 -- # LDK!
38 f 1 3.42 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U14 SL +0.6 -- CHRIST Marek 5 LDK!
39 f 1 3.38 KSIˇŻEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -0.1 -- # LDK!
40 f 1 3.38 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +0.2 -- LDK!
41 f 1 3.35 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD +0.1 --
42 f 1 3.35 JANKOWSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
43 f 1 3.26 BIELAWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +1.0 -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
44 f 1 3.18 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2023 LDK!
45 f 1 3.17 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.2 -- MALARZ Beata B.D. # , Z/3958/18 , 2023 LDK!
46 f 1 3.12 MUSIALIK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +1.1 -- MALARZ Beata BEZ LDK!
47 f 1 3.09 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL +0.7 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
48 f 1 3.06 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice # 2006 U12 SL +0.1 -- CHRIST Marek 4 LDK!
49 f 1 2.83 GORCZYCA Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.4 -- LDK!
50 f 1 2.76 GŁOWACKA Daria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U12 SL +0.1 -- LDK!
51 f 1 2.46 WEJCHMAN Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.2 -- MALARZ Beata # BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.93 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.2 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
2 f 1 11.22 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U20 LD +0.9 III
3 f 1 10.76 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.2 III LDK!
4 f 1 10.50 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +0.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
5 f 1 10.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +0.2 IV
Kula (3) K
1 f 1 10.75 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
2 f 1 10.11 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
3 f 1 9.28 MISZOK Julia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL V
4 f 1 8.75 KO¦CIÓŁEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL V LDK!
5 f 1 8.35 KRAWCZYK Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
6 f 1 8.08 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
7 f 1 7.73 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
8 f 1 7.71 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5
9 f 1 7.66 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
10 f 1 6.88 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
11 f 1 6.59 BIELAWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
12 f 1 6.11 GRZEGORZYCA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
13 f 1 5.85 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
14 f 1 5.81 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP --
15 f 1 5.81 GÓRA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- # LDK!
16 f 1 5.73 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- # LDK!
17 f 1 4.80 OSOBA Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- LDK!
18 f 1 4.69 KORZENIOWSKA Nicol MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL --
19 f 1 4.40 POKRZYWA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- LDK!
1 f 2 12.31 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
2 f 2 12.12 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
3 f 2 11.82 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
4 f 2 11.24 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
5 f 2 11.02 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III
6 f 2 10.06 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV B.D.
7 f 2 8.57 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
8 f 2 8.24 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
9 f 2 8.06 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
10 f 2 7.41 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- #
11 f 2 6.73 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
Kula (4) K
1 f 1 12.77 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I
2 f 1 11.00 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.13 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL IV
2 f 1 32.74 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL IV
3 f 1 32.33 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL IV B.D. # Z/6409/15 2023 1
4 f 1 30.19 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D.
5 f 1 28.29 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
6 f 1 25.29 FUZOŃ Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL --
7 f 1 22.32 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
8 f 1 21.96 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
9 f 1 15.87 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
1 f 2 25.52 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 2003 U16 SL -- #
2 f 2 25.09 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
3 f 2 21.78 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
4 f 2 20.68 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
5 f 2 20.53 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
6 f 2 20.12 KWA¦KIEWICZ Nelly MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL --
7 f 2 17.11 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5
8 f 2 17.04 NOWAKOWSKA Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
9 f 2 16.69 KO¦CIÓŁEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -- LDK!
10 f 2 15.24 KIEDROWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PRZYBYL Piotr # BEZ LDK!
11 f 2 14.25 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL --
  f 2 NM SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.14 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. # 1
2 f 1 27.41 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
100 m M
1 s 1 11.01 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +0.1 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 s 1 11.08 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.1 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 s 1 11.12 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +0.1 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 s 1 11.24 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +0.1 II
5 s 1 11.31 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.1 III
6 s 1 11.32 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL +0.1 III
1 s 2 11.51 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 III B.D. # Z/4779/15 2023 II
2 s 2 11.60 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL 0.0 III
3 s 2 11.77 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL 0.0 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
4 s 2 12.22 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice 1996 U23 SL 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
1 s 3 11.66 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +0.3 III
2 s 3 11.86 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +0.3 IV MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
3 s 3 11.88 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.3 IV
4 s 3 11.96 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.3 IV
5 s 3 12.18 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL +0.3 IV LDK!
6 s 3 12.45 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +0.3 --
1 s 4 12.11 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD 0.0 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
2 s 4 12.26 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL 0.0 --
3 s 4 12.53 KRAWCZYK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL 0.0 V #
4 s 4 13.51 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 --
5 s 4 13.76 KOZOK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL 0.0 --
1 s 5 12.30 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +0.1 -- BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
2 s 5 13.23 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +0.1 -- # LDK!
3 s 5 13.31 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +0.1 -- # LDK!
4 s 5 13.77 POJDA Paweł LKS Pszczyna 2003 U16 SL +0.1 -- KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
5 s 5 14.36 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
6 s 5 15.22 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
7 s 5 16.06 WOJCIECHOWSKI Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL +0.1 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
1 s 6 12.14 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS 0.0 IV
2 s 6 12.34 BOROWSKI Kacper RMKS Rybnik 2000 U18 SL 0.0 --
3 s 6 12.36 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 s 6 14.18 PRYCIUK Hubert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
5 s 6 15.06 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
6 s 6 19.03 NOWAK Emanuel UKS Miotacz Sosnowiec # 2009 U12 SL 0.0 -- MALARZ Beata # BEZ LDK!
1 s 7 12.04 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL 0.0 IV BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
2 s 7 12.75 NOCENTINI Pierangelo MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL 0.0 V # LDK!
3 s 7 14.14 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL 0.0 -- # LDK!
150 m M
1 s 1 16.33 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL --
2 s 1 16.54 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 s 1 16.77 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL --
4 s 1 16.83 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
1 s 2 16.55 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 Sen SL -- B.D. M
2 s 2 16.69 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
3 s 2 16.81 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
4 s 2 16.91 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
5 s 2 17.43 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
1 s 3 17.18 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
2 s 3 17.59 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
3 s 3 17.72 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
1 s 4 17.50 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL --
2 s 4 17.60 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
3 s 4 17.85 JOCHYMCZYK Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
4 s 4 17.94 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL --
5 s 4 18.04 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -- BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
1 s 5 18.14 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- #
2 s 5 18.18 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
3 s 5 18.57 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL --
4 s 5 20.14 GAWENDA Rafał TS AKS Chorzów 2002 U16 SL -- B.D.
1 s 6 17.13 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL -- B.D. 3
2 s 6 17.16 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL --
3 s 6 17.61 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL --
4 s 6 19.28 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL --
5 s 6 19.84 AUGUSTYN Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL --
1 s 7 17.20 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. # Z/4779/15 2023 II
2 s 7 17.61 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL --
3 s 7 18.45 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
4 s 7 18.77 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL -- LDK!
5 s 7 19.04 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U16 SL -- BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
1 s 8 17.75 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
2 s 8 18.30 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL -- BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
3 s 8 19.88 KRAWCZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
4 s 8 22.41 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U12 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra # Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
1 s 9 16.66 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 s 9 18.37 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U18 SL -- BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
1 s 10 16.48 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -- B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 s 10 17.93 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
3 s 10 19.49 BUSZ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL -- #
4 s 10 21.33 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
1 s 11 16.85 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 s 11 17.17 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
3 s 11 20.08 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
300 m M
1 s 1 34.95 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL --
2 s 1 35.72 KOS Marek UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL -- B.D. 2
3 s 1 36.35 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
4 s 1 36.89 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL -- B.D. 3
5 s 1 37.38 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL --
1 s 2 35.76 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U20 SL --
2 s 2 35.82 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
3 s 2 36.41 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
4 s 2 37.35 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL --
5 s 2 38.79 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL -- LDK!
1 s 3 37.13 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
2 s 3 37.94 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
3 s 3 38.84 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
4 s 3 39.25 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL --
1 s 4 38.46 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- #
2 s 4 39.78 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U16 SL IV BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
3 s 4 40.05 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL --
4 s 4 41.43 KOZIEŁ Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL V
1 s 5 38.80 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL --
2 s 5 40.53 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
3 s 5 41.00 ULBRYCH Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL -- #
1 s 6 38.57 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
2 s 6 38.87 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U18 SL -- BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
3 s 6 48.14 SURY Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
1 s 7 37.87 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -- #
2 s 7 38.12 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2023 LDK!
3 s 7 41.03 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL V LDK!
4 s 7 47.62 ŻURAWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- LDK!
1 s 8 41.39 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów # 1979 Masters SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
2 s 8 42.51 RAMS Arkadiusz MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- LDK!
3 s 8 46.52 SZYMAŁA Mateusz RMKS Rybnik 2003 U16 SL --
1 s 9 38.69 RUTKA Jakub KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL --
2 s 9 38.99 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL --
3 s 9 53.47 UCIECHA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
1 s 10 39.45 SIKORA Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
2 s 10 43.16 BUSZ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL -- #
3 s 10 43.22 PORĘBSKI Artur MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
500 m M
1 s 1 1:07.59 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 1995 U23 SL -- B.D. # 2
2 s 1 1:08.54 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
3 s 1 1:09.73 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
4 s 1 1:13.97 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL --
5 s 1 1:14.99 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
6 s 1 1:16.16 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL --
7 s 1 1:38.85 HACHOŁ Aleksander UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL -- # LDK!
600 m M
1 s 1 1:24.55 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 1991 Sen SL -- B.D. B.D. # 2
2 s 1 1:25.13 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL -- B.D. 3
3 s 1 1:25.49 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- B.D.
4 s 1 1:28.16 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- # LDK!
5 s 1 1:30.94 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL --
6 s 1 1:34.92 JABŁOŃSKI Wojciech UKS Czwórka Żory 1996 U23 SL --
1 s 2 1:28.70 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U20 OP --
2 s 2 1:31.19 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL --
3 s 2 1:42.85 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL --
4 s 2 1:51.98 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 2004 U14 SL --
5 s 2 1:56.74 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U14 SL -- BONK Anna # Z/3967/18 2023 BEZ
1 s 3 1:33.14 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2023 3
2 s 3 1:33.43 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD IV ADAMCZYK Dariusz
3 s 3 1:42.60 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
4 s 3 1:51.27 MARAŃDA Dawid RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK!
5 s 3 2:02.36 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław # , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
6 s 3 2:10.26 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2006 U12 SL -- PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2023
1000 m M
1 s 1 2:37.61 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
2 s 1 2:37.87 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
3 s 1 2:38.06 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U20 SL --
4 s 1 2:41.15 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL --
5 s 1 2:42.87 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
6 s 1 2:42.90 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 1999 U20 SL --
7 s 1 2:50.13 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
8 s 1 2:51.98 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek 3 LDK!
1 s 2 2:46.43 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL --
2 s 2 2:48.43 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL IV LDK!
3 s 2 2:55.95 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U16 SL V
4 s 2 3:04.89 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL --
5 s 2 3:06.34 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 2001 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
6 s 2 3:11.37 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL --
7 s 2 3:11.47 SOLGA Arkadiusz UKS Olimpia Zabrze 2002 U16 SL --
8 s 2 3:15.60 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # LDK!
9 s 2 3:17.23 MYGA Mikołaj KS Victoria Zawiercie 2003 U16 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2706/16 2018 5
10 s 2 3:17.57 PAWLIK Radosław MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- LDK!
11 s 2 3:19.34 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
12 s 2 3:20.44 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL --
13 s 2 3:20.60 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL --
2000 m M
1 s 1 5:37.89 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL -- #
2 s 1 5:40.64 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
3 s 1 5:41.51 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
4 s 1 5:43.12 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
5 s 1 5:46.61 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995 U23 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0981/15 2018 3
6 s 1 5:56.05 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2023 3
7 s 1 5:57.21 BEZNER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1984 Sen SL --
8 s 1 6:06.04 SETLA Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U20 OP --
9 s 1 6:15.22 JÓ¬WIAK Jan MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
Wzwyż M
1 f 1 1.85 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III
2 f 1 1.80 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV
3 f 1 1.80 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
4 f 1 1.75 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
5 f 1 1.75 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
6 f 1 1.75 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
7 f 1 1.65 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ V B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2023 LDK!
8 f 1 1.60 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL --
9 f 1 1.45 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL -- LDK!
10 f 1 1.40 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U16 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
11 f 1 1.25 NOCENTINI Pierangelo MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -- # LDK!
12 f 1 1.20 CIE¦LIK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- # LDK!
W dal M
1 f 1 6.61 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 1994 Sen SL 0.0 III B.D. B.D. 2
2 f 1 6.42 KUSTRA Piotr TL ROW Rybnik 1994 Sen SL 0.0 III
3 f 1 6.21 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL 0.0 IV
4 f 1 6.11 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL 0.0 IV BONK Stanisław #
5 f 1 5.99 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD 0.0 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
6 f 1 5.65 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL 0.0 --
7 f 1 5.61 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 V
8 f 1 5.52 CHOLEWA Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL 0.0 --
9 f 1 5.24 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL +0.4 --
10 f 1 5.20 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -0.1 -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
11 f 1 5.12 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
12 f 1 4.87 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL 0.0 --
13 f 1 4.54 CIE¦LIK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +1.0 -- # LDK!
14 f 1 4.29 SZEWCZYK Oskar MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL +0.3 --
15 f 1 4.23 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +0.3 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
16 f 1 3.76 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
17 f 1 3.64 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA 0.0 -- LDK!
18 f 1 3.61 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA +0.5 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
19 f 1 3.59 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
20 f 1 3.42 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U12 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
21 f 1 2.52 NOWAK Emanuel UKS Miotacz Sosnowiec # 2009 U12 SL +1.0 -- MALARZ Beata # BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.23 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U23 SL +0.5 I
2 f 1 12.97 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL 0.0 IV B.D.
3 f 1 11.69 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL 0.0 --
4 f 1 11.30 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.6 --
5 f 1 11.10 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.2 --
  f 1 NM ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL 0.0 -- KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
Kula (5) M
1 f 1 12.45 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 9.95 KALISZEWSKI Kasjan MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
3 f 1 9.35 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
4 f 1 9.12 HERMAN Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- # LDK!
5 f 1 8.91 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
6 f 1 8.79 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- #
7 f 1 8.47 WRÓBLEWSKI Mikołaj LUKS Strzałków 2002 U16 LD --
8 f 1 8.16 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
9 f 1 7.60 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
1 f 2 10.05 SŁABOŃ Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL --
Kula (6) M
1 f 1 13.38 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III
2 f 1 10.49 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL -- BONK Stanisław #
Kula (7.26) M
1 f 1 13.12 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL III
2 f 1 12.18 BRY¦ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 1996 U23 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
Oszczep (600) M
1 f 1 35.12 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
2 f 1 25.31 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL -- # LDK!
3 f 1 21.14 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 f 1 18.31 HERMAN Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- # LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 46.57 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
2 f 1 40.25 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL IV BONK Stanisław #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.572020053864 sekund