Wrocław 13 - 14.05.2017
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2017. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.00 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.6 I #
2 e 1 12.44 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB +0.6 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
3 e 1 12.55 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +0.6 II DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 96
4 e 1 12.56 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.6 II
5 e 1 12.58 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.6 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
6 e 1 12.74 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.6 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2
7 e 1 12.78 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.6 III #
8 e 1 12.89 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.6 III
1 e 2 12.83 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.6 III
2 e 2 12.89 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
3 e 2 13.05 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.6 III LDK!
4 e 2 13.25 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.6 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
5 e 2 13.27 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.6 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
6 e 2 13.33 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS +0.6 IV
7 e 2 13.36 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +0.6 IV B.D. 4 LDK!
8 e 2 13.43 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U20 DS +0.6 IV
1 e 3 12.91 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +0.6 III B.D.
2 e 3 13.02 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS +0.6 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 e 3 13.15 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +0.6 III KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK!
4 e 3 13.26 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +0.6 IV LDK!
5 e 3 13.26 DUBIŃSKA Anna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +0.6 IV
6 e 3 13.34 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.6 IV
7 e 3 13.46 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +0.6 IV
8 e 3 13.50 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS +0.6 IV
1 e 4 13.38 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.6 IV
2 e 4 13.58 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.6 IV LDK!
3 e 4 13.62 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 IV
4 e 4 13.89 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.6 V ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
5 e 4 14.00 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.6 -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
6 e 4 14.14 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +0.6 V
7 e 4 14.42 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +0.6 V #
8 e 4 14.47 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +0.6 V #
1 e 5 13.76 DĄBEK Ada WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.7 IV #
2 e 5 13.76 ZIELIŃSKA Adrianna WLKS Wrocław 1999 U20 DS +0.7 IV #
3 e 5 13.88 LEŚNIEWSKA Weronika MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +0.7 V WOSIEK Jacek # 4 LDK!
4 e 5 13.88 POGORZAŁA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +0.7 V LDK!
5 e 5 13.93 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +0.7 V MAKUCH Beata 4 LDK!
6 e 5 14.18 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.7 --
7 e 5 14.34 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS +0.7 V GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
8 e 5 14.54 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS +0.7 --
1 e 6 13.70 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.6 IV BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4
2 e 6 13.85 KISIEL Wiktoria GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.6 V
3 e 6 13.96 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +1.6 V TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
4 e 6 14.16 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP +1.6 V ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
5 e 6 14.37 WIONCZEK Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS +1.6 V
6 e 6 14.40 MITER Martyna MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS +1.6 V BIALIC Marek 5 LDK!
7 e 6 14.77 BARTKOWIAK Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.6 --
8 e 6 14.79 BIK Julia SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +1.6 --
1 e 7 14.34 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U16 DS +1.6 V #
2 e 7 14.70 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.6 -- WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
3 e 7 14.82 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.6 -- #
4 e 7 14.85 POMYKAŁA Paulina MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.6 --
5 e 7 14.99 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +1.6 -- PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK!
6 e 7 15.03 MACIĄG Weronika GKS Start Długołęka 2000 U18 DS +1.6 --
7 e 7 15.07 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP +1.6 -- ZOK Roman BEZ LDK!
8 e 7 15.81 ZAWADZKA Klaudia GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.6 --
1 e 8 13.38 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -0.8 IV ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
2 e 8 13.75 DRZYMAŁA Weronika KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -0.8 IV LDK!
3 e 8 14.57 DROŻDŻ Anna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.8 --
4 e 8 14.99 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.8 -- B.D. 5 LDK!
5 e 8 15.14 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.8 -- BENKOWSKI Henryk # Z/2188/17 2022 4
6 e 8 15.19 SZPONARSKA Dominika GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.8 -- B.D. BEZ LDK!
7 e 8 15.61 GASIAK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.8 --
8 e 8 15.75 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -0.8 -- LDK!
1 e 9 13.18 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.5 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 104
2 e 9 13.42 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -0.5 IV ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
3 e 9 14.04 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.5 V MARKOWSKI Tomasz # Z/0832/17 2021 4 LDK!
4 e 9 14.30 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS -0.5 V #
5 e 9 14.38 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.5 V
6 e 9 14.69 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS -0.5 --
7 e 9 15.03 CZUBAK Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS -0.5 --
1 e 10 14.22 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.4 V #
2 e 10 14.52 CAŁUS Barbara MKS MOS Wrocław 1997 U23 DS +0.4 --
3 e 10 15.06 MIERZWA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +0.4 -- LDK!
4 e 10 15.21 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +0.4 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
5 e 10 16.31 KACZMARCZYK Weronika GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.4 --
6 e 10 16.63 CZERWIŃSKA Justyna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.4 -- #
1 f 1 12.0 r MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +0.5 -- DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 129
2 f 1 12.1 r WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.5 -- B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
3 f 1 13.1 r AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS +0.5 --
4 f 1 13.2 r ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U20 DS +0.5 --
5 f 1 13.6 r ZIELIŃSKA Adrianna WLKS Wrocław 1999 U20 DS +0.5 -- #
1 f 2 12.5 r PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.9 --
2 f 2 12.6 r GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.9 -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
3 f 2 12.8 r PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.9 -- LDK!
4 f 2 13.1 r DUBIŃSKA Anna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +0.9 --
5 f 2 13.2 r BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.9 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
6 f 2 13.2 r CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +0.9 -- LDK!
1 f 3 12.6 r WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS +1.1 -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 f 3 12.8 r KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS +1.1 -- ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
3 f 3 12.8 r TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +1.1 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK!
4 f 3 13.2 r PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.1 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 104
5 f 3 13.2 r NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U16 DS +1.1 --
6 f 3 13.2 r SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.1 -- ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
7 f 3 13.3 r BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.1 -- BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4
200 m K
1 s 1 24.54 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.5 I #
2 s 1 25.61 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.5 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2
3 s 1 25.76 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -0.5 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
4 s 1 25.91 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.5 II
5 s 1 26.36 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -0.5 III
6 s 1 26.87 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U20 OP -0.5 III #
1 s 2 25.55 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.6 II #
2 s 2 26.52 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.6 III
3 s 2 26.90 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.6 III LDK!
4 s 2 26.94 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.6 III
5 s 2 27.53 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.6 IV B.D. 4 LDK!
6 s 2 27.78 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS -0.6 IV
7 s 2 27.89 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS -0.6 IV
1 s 3 26.54 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS -0.5 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 s 3 27.03 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.5 III
3 s 3 27.37 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -0.5 -- #
4 s 3 27.38 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.5 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
5 s 3 27.60 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U20 DS -0.5 IV
6 s 3 27.63 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -0.5 IV #
7 s 3 27.72 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 1998 U20 DS -0.5 IV
1 s 4 26.17 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS 0.0 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
2 s 4 27.60 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS 0.0 IV
3 s 4 28.33 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS 0.0 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
4 s 4 28.70 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS 0.0 -- #
5 s 4 29.10 DĄBEK Ada WLKS Wrocław 2001 U18 DS 0.0 -- #
6 s 4 30.35 SIMON Dominika LZS KL Kotwica Brzeg 2000 U18 OP 0.0 --
7 s 4 31.29 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 1999 U20 DS 0.0 --
1 s 5 27.13 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS 0.0 III # LDK!
2 s 5 28.09 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS 0.0 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
3 s 5 28.11 CABAN Martyna MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS 0.0 IV WOSIEK Jacek SZOMBURG Tomasz # 4 LDK!
4 s 5 29.04 POGORZAŁA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS 0.0 V LDK!
5 s 5 29.85 FLIS Sandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS 0.0 V GRUMAN Bartosz # 4 LDK!
6 s 5 30.02 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 1996 U23 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
7 s 5 30.11 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS 0.0 -- #
1 s 6 28.95 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS 0.0 V ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
2 s 6 29.08 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 s 6 30.02 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP 0.0 V ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
4 s 6 30.12 DROŻDŻ Anna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS 0.0 V
5 s 6 31.16 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP 0.0 -- ZOK Roman BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 37.33 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021
2 s 1 38.02 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
3 s 1 38.80 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
4 s 1 39.23 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS --
5 s 1 39.28 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS --
6 s 1 39.73 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
7 s 1 40.08 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS --
400 m K
1 s 1 58.5 r GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS --
2 s 1 58.8 r KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022 87
3 s 1 60.5 r SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- #
4 s 1 60.8 r MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 1998 U20 DS --
5 s 1 61.2 r NOWACKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0931/17 2018 BEZ
6 s 1 61.3 r PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 1996 U23 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
7 s 1 64.6 r GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
  s 1 DNF MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U20 OP --
1 s 2 59.5 r GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1 s 2 62.8 r GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
2 s 2 63.1 r PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 s 2 64.2 r ZIELIŃSKA Adrianna WLKS Wrocław 1999 U20 DS -- #
4 s 2 64.4 r BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
5 s 2 64.6 r PREGIEL Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
6 s 2 65.1 r PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
7 s 2 68.3 r CABAN Martyna MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS -- WOSIEK Jacek SZOMBURG Tomasz # 4 LDK!
1 s 3 65.8 r BIAŁAS Martyna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS --
2 s 3 68.9 r PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 s 3 69.2 r ROSOCHACKA Dorota MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS --
4 s 3 69.2 r GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- #
5 s 3 71.0 r BIK Julia SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS --
6 s 3 72.1 r PAWŁOWICZ Anita MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS --
1 s 4 64.2 r KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1470/17 2022 3 LDK!
2 s 4 64.7 r ŚLEMP Julia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
3 s 4 69.0 r HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -- #
4 s 4 71.6 r BARTKOWIAK Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
600 m K
1 s 1 1:39.93 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!
2 s 1 1:43.45 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK!
3 s 1 1:45.18 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV WOLAK Bożena # 3 LDK!
4 s 1 1:48.22 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS V BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4
5 s 1 1:50.65 WOJTAK Adriana KS SMS Szklarska Poręba 2002 U16 DS -- LDK!
6 s 1 1:52.18 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2021 4 LDK!
7 s 1 1:52.53 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS -- #
8 s 1 1:55.35 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- B.D. 5 LDK!
9 s 1 1:58.27 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata # , Z/1205/17 , 2021 5 LDK!
10 s 1 2:06.61 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 2003 U16 DS --
1 s 2 1:50.31 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
2 s 2 1:54.07 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS --
3 s 2 1:54.43 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2110/17 2022
4 s 2 1:55.96 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS -- #
5 s 2 1:56.48 GUŁA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS --
6 s 2 2:01.77 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
7 s 2 2:01.79 ZAKRZEWSKA Marta SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS -- #
8 s 2 2:08.51 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
9 s 2 2:13.27 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS --
800 m K
1 s 1 2:20.84 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III B.D. # Z/1196/15 2018 2
2 s 1 2:24.40 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
3 s 1 2:27.79 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
4 s 1 2:53.58 MICHOWSKA Joanna KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1035/15 2017 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:52.9 r SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP -- B.D. # Z/1196/15 2018 2
2 s 1 4:56.6 r PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
3 s 1 4:57.5 r PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
4 s 1 5:04.2 r KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
5 s 1 5:05.7 r ADAMSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U23 OP -- #
6 s 1 5:07.8 r KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP --
  s 1 DNF KRAUZE Sylwia UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław # 1993 Sen DS --
3000 m K
1 s 1 10:16.2 r ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1996 U23 DS -- B.D. 1
2 s 1 10:32.4 r PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -- SZCZUREK Leszek 2
3 s 1 10:51.2 r KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 s 1 10:53.9 r ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS --
5 s 1 11:16.0 r MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
6 s 1 12:00.5 r FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice # 1998 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
7 s 1 12:04.5 r GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
8 s 1 12:15.8 r NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2022
80 pł K
1 s 1 12.5 r SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB +1.7 -- #
2 s 1 13.6 r ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +1.7 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
3 s 1 14.0 r BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.7 --
4 s 1 14.0 r PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U16 DS +1.7 -- #
5 s 1 14.8 r KATA Emilia MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS +1.7 -- BIALIC Marek BEZ LDK!
6 s 1 14.8 r KOZAK Maja WLKS Wrocław # 2002 U16 DS +1.7 -- #
7 s 1 16.6 r OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.7 -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0832/17 2021 4 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.5 r KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1
2 s 1 15.3 r PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.3 -- LDK!
3 s 1 15.7 r KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3098/15 2018 3
4 s 1 16.3 r RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.3 -- LDK!
5 s 1 16.4 r WOŁOSZYN Julia MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS +0.3 -- LDK!
6 s 1 17.1 r SIMON Dominika LZS KL Kotwica Brzeg 2000 U18 OP +0.3 --
7 s 1 17.1 r ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.3 --
100 m pł K
1 s 1 13.8 r OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.7 -- #
2 s 1 14.2 r WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.7 -- #
200 m pł K
1 s 1 32.87 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS -1.2 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
2 s 1 33.80 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -1.2 IV
3 s 1 34.51 STAŃCZYK Julia LUKS Namysłów 2002 U16 OP -1.2 V
4 s 1 35.78 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -1.2 V MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
5 s 1 37.52 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -1.2 -- KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
6 s 1 39.17 KOZAK Maja WLKS Wrocław # 2002 U16 DS -1.2 -- #
400 m pł K K
1 s 1 63.60 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS II
2 s 1 66.51 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III
3 s 1 70.86 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U20 OP IV DMP OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2022 51
4 s 1 73.16 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
5 s 1 74.06 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- LDK!
  s 1 DNF GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
2000 m prz K
1 s 1 7:32.74 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP III
2 s 1 7:40.98 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS III
3 s 1 7:58.72 RYNG Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS III SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2018 2
4 s 1 8:09.61 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III LDK!
4x100 m K
1 s 1 46.95 OCHOCKA Ewa
WRZESIŃSKA Karolina
CHOJKA Weronika
MAŁKOWSKA Paulina
KS AZS AWF Wrocław 1996
1997
1997
1997
U23 DOL --

ROŻEJ Marek
Z/1561/13
2022
2
2 s 1 50.13 GĄSIOR Adriana
GORA Maja
PIETROŃ Natalia
PALUSZEK Anna
MKS MOS Wrocław 2001
2000
2000
2000
U18 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D.


, Z/3488/15
, 2022

3 s 1 52.14 BALASZCZUK Julia
KORCZUK Natalia
ZDUŃCZYK Katarzyna
RAJEWSKA Alicja
MKS MOS Wrocław 1998
1998
1998
1999
U20 DOL --
SKRZYPACZ Adrian B.D.

B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D.
Z/1634/14
, Z/3620/15
2022
, 2022


4 s 1 53.22 KISIEL Wiktoria
BENKOWSKA Hanna
HAWRYLAK Izabela
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 2002
2002
2002
2003
U16 DOL --
BENKOWSKI Henryk

BENKOWSKI Henryk
Z/0104/15
Z/0251/17
2022
2022
4
2
Wzwyż K
1 f 1 1.78 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I DMP B.D. Z/3660/11 2022 M 132
2 f 1 1.70 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS I B.D. # 1
3 f 1 1.65 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II
4 f 1 1.45 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK!
5 f 1 1.40 BARANOWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- LDK!
6 f 1 1.40 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
7 f 1 1.35 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS -- # LDK!
8 f 1 1.15 GRUDZIEŃ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.70 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 144
2 f 1 3.50 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I
3 f 1 2.10 PAWŁOWICZ Martyna MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS V LDK!
W dal K
1 f 1 5.97 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.7 I
2 f 1 5.50 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.3 II KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022
3 f 1 5.27 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U20 OP +0.9 III #
4 f 1 5.15 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +0.1 III B.D.
5 f 1 4.86 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS +1.8 IV # LDK!
6 f 1 4.72 GARCZAREK Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +0.9 -- B.D. 4
7 f 1 4.64 WOŁOSZYN Julia MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS +0.8 -- LDK!
8 f 1 4.51 BARANOWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.3 -- LDK!
1 f 2 4.66 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +1.0 V ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
2 f 2 4.65 WIONCZEK Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS +0.5 V
3 f 2 4.58 LEŚNIEWSKA Weronika MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +0.2 V WOSIEK Jacek # 4 LDK!
4 f 2 4.53 KISIEL Wiktoria GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.1 V
5 f 2 4.48 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB +0.3 -- #
6 f 2 4.46 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
7 f 2 4.10 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS +0.5 --
8 f 2 4.10 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +1.5 -- #
9 f 2 3.98 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP +0.3 -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
10 f 2 3.98 MITER Martyna MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS -0.1 -- BIALIC Marek 5 LDK!
11 f 2 3.92 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.2 -- PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK!
12 f 2 3.72 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP +0.1 -- ZOK Roman BEZ LDK!
13 f 2 3.72 MIERZWA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS 0.0 -- LDK!
14 f 2 3.72 CZUBAK Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS +0.6 --
  f 2 NM KATA Emilia MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS 0.0 -- BIALIC Marek BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.50 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.4 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022 87
2 f 1 10.31 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +1.0 IV B.D.
3 f 1 10.29 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.9 IV
4 f 1 10.19 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +0.4 --
5 f 1 9.48 WIONCZEK Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 12.65 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS III
2 f 1 12.23 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U18 OP III
3 f 1 12.21 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS III B.D. 2 LDK!
4 f 1 11.42 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS III LDK!
5 f 1 9.62 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- B.D. #
6 f 1 9.59 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
7 f 1 8.96 TOMANKIEWICZ Sandra MLKS Polonia Środa Śląska 2000 U18 DS --
8 f 1 8.38 BURAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
1 f 2 9.93 FRYZKOWSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U16 DS IV
2 f 2 9.62 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 f 2 9.58 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK!
4 f 2 9.42 MURDZA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS V
5 f 2 9.40 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP V GŁOWACKI Leszek 3
6 f 2 9.39 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS V
7 f 2 8.56 ŚLUSARSKA Emilia niestowarzyszona 2003 U16 --
8 f 2 8.43 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/2167/16 2022 3 LDK!
9 f 2 7.66 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
10 f 2 7.61 SZWEDYK Monika UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
11 f 2 7.28 SANDAK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.71 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I
2 f 1 12.57 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS I B.D. # 1
3 f 1 12.15 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 1998 U20 DS II
4 f 1 11.30 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
5 f 1 9.82 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP IV
6 f 1 8.27 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS --
7 f 1 7.43 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.25 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 1 31.97 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 f 1 29.19 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP IV #
4 f 1 28.80 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/2167/16 2022 3 LDK!
5 f 1 23.94 SANDAK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
6 f 1 22.93 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
7 f 1 22.75 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
8 f 1 21.74 FRYZKOWSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U16 DS --
9 f 1 19.50 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK!
10 f 1 18.33 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS -- B.D. B.D. KOZANECKA Anna # , Z/2417/16 , 2021 3 LDK!
11 f 1 16.97 MUSIAŁ Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- LDK!
12 f 1 12.35 TYLICKA Estera SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1632/17 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM CYSEWSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 35.76 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
2 f 1 33.12 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U18 OP III
3 f 1 32.59 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III LDK!
4 f 1 32.25 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP III B.D. #
5 f 1 25.04 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -- LDK!
6 f 1 23.97 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
Oszczep (500) K
1 f 1 36.15 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/2167/16 2022 3 LDK!
2 f 1 27.39 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK!
3 f 1 26.60 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
4 f 1 26.06 CIEPLUCH Wiktoria UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
5 f 1 25.47 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
6 f 1 24.77 PILARSKA Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2637/17 2017 5
7 f 1 24.09 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
8 f 1 22.17 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
9 f 1 21.55 KARABAN Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
10 f 1 20.95 KUBIAK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2655/17 2017 BEZ
11 f 1 19.35 GARBERA Wiktoria UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
12 f 1 18.87 CYSEWSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- LDK!
13 f 1 18.75 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK!
14 f 1 18.67 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
15 f 1 16.83 OSSOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM SANDAK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
1 f 2 42.98 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 2 42.31 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS II LDK!
3 f 2 33.68 TOMASZCZYK Kamila MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS IV LDK!
4 f 2 31.93 KRZYWAŃSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS --
5 f 2 31.68 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS --
6 f 2 22.99 WIECZOREK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 47.52 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS I
2 f 1 40.18 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS II B.D. # 1
3 f 1 23.59 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
4 f 1 22.30 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS --
100 m M
1 e 1 10.8 r MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +1.1 -- #
2 e 1 10.8 r ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin 1995 U23 ZP +1.1 -- B.D. 3
3 e 1 11.1 r PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +1.1 -- B.D. 1
4 e 1 11.2 r MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 1998 U20 DS +1.1 --
5 e 1 11.2 r BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA +1.1 -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
6 e 1 11.2 r MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.1 -- B.D. 3
7 e 1 11.3 r SUDOŁ Jarosław LUKS Namysłów 2000 U18 OP +1.1 --
8 e 1 11.4 r BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 1998 U20 DS +1.1 --
1 e 2 11.1 r PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.7 --
2 e 2 11.2 r WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +1.7 -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
3 e 2 11.4 r BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 -- DMP ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK! 72
4 e 2 11.4 r ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS +1.7 --
5 e 2 11.5 r WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.7 --
6 e 2 11.5 r KORNAŚ Karol MMKS Kędzierzyn Koźle 2001 U18 OP +1.7 -- SACZKO Andrzej 3 LDK!
7 e 2 11.8 r KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 1999 U20 DS +1.7 --
8 e 2 11.9 r WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.7 -- #
1 e 3 11.5 r SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.8 -- ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
2 e 3 11.5 r POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS +0.8 -- #
3 e 3 11.5 r WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP +0.8 -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2022
4 e 3 11.5 r MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.8 -- JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
5 e 3 11.6 r WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U18 DS +0.8 -- B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
6 e 3 11.6 r KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.8 -- LDK!
7 e 3 12.0 r WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS +0.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
8 e 3 12.0 r CZARNECKI Jan MKL 12 Jelenia Góra 2000 U18 DS +0.8 --
1 e 4 11.7 r PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS 0.0 -- B.D. # 3
2 e 4 12.0 r TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP 0.0 -- #
3 e 4 12.0 r WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 -- #
4 e 4 12.0 r DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
5 e 4 12.1 r WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS 0.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
6 e 4 12.1 r RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS 0.0 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK!
7 e 4 12.3 r AKUŁA Oliwier WLKS Wrocław 2000 U18 DS 0.0 -- #
8 e 4 12.5 r KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U18 DS 0.0 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
1 e 5 11.8 r KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD +0.9 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
2 e 5 12.0 r FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +0.9 --
3 e 5 12.1 r GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.9 -- LDK!
4 e 5 12.4 r JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS +0.9 --
5 e 5 12.4 r KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.9 -- # LDK!
6 e 5 12.5 r JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.9 -- LDK!
7 e 5 12.6 r LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.9 --
8 e 5 12.6 r SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
1 e 6 12.5 r ZIEMBA Piotr MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.1 --
2 e 6 12.5 r HERMAN Maciej MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +1.1 --
3 e 6 12.7 r DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.1 --
4 e 6 12.8 r KĄCKI Dominik WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS +1.1 -- LDK!
5 e 6 12.9 r KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.1 -- LDK!
6 e 6 13.1 r KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS +1.1 -- LDK!
7 e 6 13.2 r KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.1 -- BENKOWSKI Henryk # Z/2187/17 2021 4
8 e 6 13.5 r KORUS Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS +1.1 --
1 e 7 12.0 r PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +1.5 --
2 e 7 13.1 r SKONIECZNY Rafał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS +1.5 --
3 e 7 13.2 r JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.5 --
4 e 7 13.3 r RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS +1.5 --
5 e 7 13.4 r BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
6 e 7 13.2 r ZAJĄC Dominik MULKS Olimpia Świdnica # 2001 U18 DS +1.5 --
6 e 7 13.5 r BIOŁY Adam GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.5 --
7 e 7 14.0 r MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS +1.5 --
8 e 7 14.7 r JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
1 e 8 12.2 r ŚLIWA Piotr LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U16 OP -0.1 --
2 e 8 12.4 r RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.1 -- #
3 e 8 12.6 r DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -0.1 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2021 4 LDK!
4 e 8 12.8 r JĘDRZEJKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 --
5 e 8 13.0 r DUBICKI Łukasz WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.1 --
1 e 9 12.2 r NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP +0.5 -- B.D. Z/2511/17 2018 5
2 e 9 12.8 r CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.5 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
3 e 9 13.3 r ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.5 -- # LDK!
4 e 9 13.4 r BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
5 e 9 14.5 r PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2022 BEZ LDK!
1 f 1 10.8 r MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +0.3 -- #
2 f 1 11.2 r ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS +0.3 --
3 f 1 11.3 r BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 1998 U20 DS +0.3 --
4 f 1 11.8 r RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +0.3 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK!
5 f 1 12.3 r ŚLIWA Piotr LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U16 OP +0.3 --
1 f 2 11.2 r SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 -- ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
2 f 2 11.3 r BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 -- DMP ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK! 79
3 f 2 11.3 r POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 -- #
4 f 2 11.3 r PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.7 --
5 f 2 11.4 r WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.7 --
200 m M
1 s 1 22.17 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.2 II #
2 s 1 22.52 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS -0.2 II
3 s 1 22.56 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.2 II B.D. 3
4 s 1 22.81 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -0.2 III B.D. 1
5 s 1 22.84 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA -0.2 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
6 s 1 22.84 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -0.2 III #
7 s 1 23.48 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS -0.2 III
1 s 2 22.13 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -0.1 II SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
2 s 2 23.33 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -0.1 III
3 s 2 23.33 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -0.1 III
4 s 2 23.59 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U18 DS -0.1 III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
5 s 2 23.65 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -0.1 IV
6 s 2 23.77 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -0.1 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
7 s 2 24.82 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U23 DS -0.1 -- B.D.
1 s 3 22.68 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U16 OP -0.1 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
2 s 3 23.57 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 III #
3 s 3 23.99 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -0.1 IV LDK!
4 s 3 24.37 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.1 -- B.D. # 3
5 s 3 24.47 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 -- #
6 s 3 24.52 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA -0.1 -- B.D. # Z/0447/14 2021
7 s 3 25.09 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.1 -- #
1 s 4 23.86 COP Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP -0.2 IV
2 s 4 24.20 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 IV #
3 s 4 24.62 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -0.2 V BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
4 s 4 24.70 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -0.2 --
5 s 4 25.45 SYDOR Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 1999 U20 OP -0.2 --
6 s 4 25.58 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U18 DS -0.2 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
7 s 4 25.60 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -0.2 V
1 s 5 23.44 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.2 III
2 s 5 23.88 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.2 IV LDK!
3 s 5 24.61 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +0.2 --
4 s 5 24.80 AKUŁA Oliwier WLKS Wrocław 2000 U18 DS +0.2 -- #
5 s 5 24.87 ŻÓŁTOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +0.2 --
6 s 5 24.94 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.2 -- B.D. Z/1613/15 2021
7 s 5 25.37 DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.2 --
1 s 6 23.17 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.6 III
2 s 6 23.19 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 III DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 69
3 s 6 24.68 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 --
4 s 6 25.59 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +0.6 V WOSIEK Jacek # BEZ LDK!
5 s 6 26.83 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
1 s 7 23.12 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 III ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK!
2 s 7 25.25 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.2 V LDK!
3 s 7 25.78 ŚLIWA Piotr LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U16 OP -0.2 --
400 m M
1 1 s 1 48.0 r AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- #
2 2 s 1 48.7 r KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS --
3 3 s 1 48.8 r JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
4 5 s 1 49.8 r GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS --
5 6 s 1 49.8 r WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2022
6 4 s 1 49.8 r SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- #
7 8 s 1 51.9 r BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP -- B.D. # 2
8 10 s 1 52.3 r PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -- LDK!
1 7 s 2 50.2 r BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
2 9 s 2 52.2 r FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
3 12 s 2 53.4 r POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
4 17 s 2 54.4 r SYDOR Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 1999 U20 OP --
5 18 s 2 54.6 r KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
6 19 s 2 55.0 r KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS -- B.D. # Z/3667/15 2022
7 22 s 2 56.6 r PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U18 DS --
8 24 s 2 57.7 r KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica 1975 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios Z/2636/18 2018 BEZ
1 11 s 3 52.7 r DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 13 s 3 53.7 r PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
3 15 s 3 54.3 r GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
4 20 s 3 55.3 r TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP -- #
5 23 s 3 57.6 r WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U16 DS --
6 26 s 3 58.0 r KOBAK Tymoteusz MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS -- LDK!
7 27 s 3 59.0 r JĘDRZEJKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
8 32 s 3 61.7 r HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1 14 s 4 54.0 r WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS -- BIALIC Marek B.D. # LDK!
2 21 s 4 55.4 r MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS --
3 25 s 4 57.9 r SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
4 28 s 4 59.1 r SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
5 30 s 4 59.6 r HERMAN Maciej MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS --
1 16 s 5 54.3 r SARZYŃSKI Jakub MULKS Olimpia Świdnica 2000 U18 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/5046/15 2016 BEZ
2 29 s 5 59.6 r DZIDO Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
3 31 s 5 61.1 r BAGŁAJ Jakub MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS -- LDK!
4 33 s 5 62.1 r KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK!
5 34 s 5 65.7 r SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
6 35 s 5 67.8 r MICHALAK Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman BEZ LDK!
7 36 s 5 67.8 r SIWEK Mikołaj LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP --
600 m M
1 s 1 1:29.20 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK!
2 s 1 1:30.68 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U16 OP III LDK!
3 s 1 1:31.89 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK!
4 s 1 1:32.35 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U16 DS IV
5 s 1 1:32.47 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U16 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
6 s 1 1:32.99 GRASZA Wojciech MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS IV LDK!
7 s 1 1:33.57 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
8 s 1 1:36.20 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS V SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
9 s 1 1:38.04 MOSEJKO Maksymilian SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS V
10 s 1 1:39.70 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 2002 U16 DS V
1 s 2 1:40.81 RASZEJA Filip KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- WOSIEK Jacek Z/2459/17 2022
2 s 2 1:44.60 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK!
3 s 2 1:44.97 PNIACZEK Wojciech MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK!
4 s 2 1:45.22 KUNICKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS --
5 s 2 1:46.41 LACHOWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
6 s 2 1:47.23 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
7 s 2 1:47.99 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
8 s 2 1:49.68 MICHALAK Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman BEZ LDK!
9 s 2 1:52.37 SIWEK Mikołaj LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP --
10 s 2 1:56.01 DRUŻGA Miłosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- GRUMAN Bartosz BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:56.22 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022 75
2 s 1 1:57.42 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS III ADAMEK Marek # Z/1124/15 2022 2
3 s 1 1:59.03 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS III
4 s 1 2:01.66 NAJDEK Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS III
5 s 1 2:03.64 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV
6 s 1 2:09.43 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
7 s 1 2:10.03 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- # LDK!
8 s 1 2:10.05 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U18 DS --
9 s 1 2:15.34 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- # LDK!
10 s 1 2:22.10 MATKOWSKI Michał UKS Piast Bolków 2001 U18 DS --
11 s 1 2:27.05 MISZKIEŁO Bartosz MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
12 s 1 2:29.05 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1500 m M
1 s 1 4:11.1 r PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS --
2 s 1 4:14.4 r PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
3 s 1 4:16.2 r SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
4 s 1 4:19.2 r WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
5 s 1 4:23.9 r MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2021
6 s 1 4:24.2 r MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -- #
7 s 1 4:26.7 r LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
8 s 1 4:34.1 r CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
9 s 1 4:39.6 r KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
10 s 1 4:40.4 r ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
11 s 1 5:32.9 r DOGBE John UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
3000 m M
1 s 1 8:34.4 r KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. # Z/0597/14 2022
2 s 1 9:01.2 r CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
3 s 1 9:09.3 r FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- B.D. 2
4 s 1 9:09.6 r WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław # 1985 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2022 3
5 s 1 9:31.2 r KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS -- B.D. Z/0357/15 2022
6 s 1 9:52.6 r PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
7 s 1 9:53.9 r MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS -- LDK!
8 s 1 10:04.1 r PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -- #
9 s 1 10:11.2 r ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS --
10 s 1 10:26.0 r PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2120/15 2021 BEZ
11 s 1 10:29.3 r STASIK Marek MKS Siechnice # 1997 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2021
12 s 1 10:34.1 r MICHALAK Daniel MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
13 s 1 10:41.4 r KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
14 s 1 11:29.1 r KRUPA Filip MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
110 m pł MŁ M
1 s 1 18.50 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.3 V LDK!
2 s 1 22.40 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.3 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK!
3 s 1 25.28 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.2 r BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP +0.5 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M
2 s 1 15.2 r KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.5 --
3 s 1 15.6 r GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +0.5 -- #
4 s 1 15.7 r KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.5 --
5 s 1 16.4 r NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.5 --
6 s 1 19.6 r GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +0.5 --
1 s 2 15.5 r ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.0 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
2 s 2 16.3 r STACH Wojciech MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.0 --
3 s 2 16.6 r WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS +1.0 -- #
4 s 2 17.6 r WOJCIECHOWSKI Remigiusz LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.0 -- # LDK!
5 s 2 18.4 r MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.0 -- LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.8 r PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +1.2 --
2 s 1 16.7 r JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U20 DS +1.2 --
110 m pł M
1 s 1 14.9 r MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.7 -- B.D. 3
2 s 1 14.8 r GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.7 --
200 m pł M
1 s 1 30.06 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS -0.6 V WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2020 LDK!
2 s 1 30.09 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS -0.6 V BIALIC Marek B.D. # LDK!
3 s 1 31.23 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U16 OP -0.6 --
4 s 1 31.66 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.6 -- #
5 s 1 32.41 KORUS Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.6 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 58.25 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn Koźle 2000 U18 OP III
2 s 1 58.59 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP IV DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022
3 s 1 61.95 STACH Wojciech MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 s 1 63.78 WOJCIECHOWSKI Remigiusz LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- # LDK!
400 m pł M
1 s 1 53.83 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I
2 s 1 54.69 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin 1995 U23 ZP II B.D. 3
3 s 1 58.61 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
4 s 1 63.29 ORLIKOWSKI Mateusz LUKS Namysłów 1999 U20 OP --
2000 m prz M
1 s 1 6:29.21 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
2 s 1 6:31.06 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2022 2
3 s 1 6:47.17 BOBROWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS IV
4 s 1 6:58.42 CIEŚLA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP --
5 s 1 7:06.81 MIKA Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP --
6 s 1 7:11.78 RÓŻYCKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS --
7 s 1 7:45.57 PIETRAŃCZYK Dominik MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
4x100 m M
1 s 1 44.57 BUGAJSKI Paweł
KAKAKIS Nikodem
SZACHNIEWICZ Szymon
MIŃCZUK Mateusz
MKS MOS Wrocław 2001
2000
2001
2000
U18 DOL -- ROSTEK William

ROSTEK William
JOPEK Mateusz
Z/4584/15
Z/1867/17
Z/2692/15
2022
2022
2021



2 s 1 46.46 POSTUMENT Dariusz
STACH Wojciech
ŻYGADŁO Bogdan
RAK Jakub
MKS MOS Wrocław 1999
2000
1999
2000
U20 DOL --


3 s 1 49.63 LEWANDOWSKI Jan
KORUS Szymon
KUCHCIŃSKI Szymon
GRĄBCZEWSKI Mateusz
WLKS Wrocław 2002
2002
2002
2002
U16 DOL --


  s 1 DNF PRZEMYSKI Patryk
PYTLIK Krzysztof
GRUCHOT Dawid
MISIOŁEK Adrian
KS AZS AWF Wrocław 1996
1995
1995
1996
U23 DOL -- B.D.
B.D.

B.D.
3
1
3
Wzwyż M
1 f 1 2.22 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS M #
2 f 1 2.00 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS II WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2021 1
3 f 1 1.93 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M
4 f 1 1.89 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III B.D. #
5 f 1 1.83 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS III
6 f 1 1.83 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS III
7 f 1 1.80 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS IV
7 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
8 f 1 1.70 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. # Z/1767/17 2022
9 f 1 1.70 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U16 OP V
10 f 1 1.55 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 16
11 f 1 1.45 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
Tyczka M
1 f 1 4.50 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I
2 f 1 4.30 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II LDK!
3 f 1 4.10 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD II
4 f 1 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13, Z/1232/13 2019, 2
5 f 1 3.90 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III
6 f 1 3.30 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV DMP ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2022 31
7 f 1 2.90 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS V BIALIC Marek 3 LDK!
8 f 1 2.70 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # 4 LDK!
  f 1 NM OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS --
W dal M
1 f 1 7.55 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +0.1 I B.D. # Z/4261/11 2022
2 f 1 7.40 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U23 OP +1.3 I DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 120
3 f 1 6.85 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.8 II B.D. 3
4 f 1 6.80 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +0.3 II
5 f 1 6.65 KURDUN Anton KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.5 III B.D. 3
6 f 1 6.43 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -0.5 III JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
7 f 1 6.02 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław # 1999 U20 DS 0.0 IV #
8 f 1 5.89 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.7 -- #
9 f 1 5.49 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD +1.0 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
10 f 1 5.40 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP 0.0 -- GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3
11 f 1 5.13 ZIEMBA Piotr MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.3 --
12 f 1 4.81 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
13 f 1 4.80 MAZIARZ Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -0.7 --
1 f 2 5.08 KOWALSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS +0.7 -- LDK!
2 f 2 5.97 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.7 IV LDK!
3 f 2 5.88 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -0.7 V BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
4 f 2 5.64 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -2.6 V
5 f 2 5.52 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U16 OP +0.9 --
6 f 2 5.52 ŚLIWA Piotr LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U16 OP -0.8 --
7 f 2 5.43 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U16 DS -0.1 --
8 f 2 5.26 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS +0.6 -- BIALIC Marek 3 LDK!
9 f 2 5.07 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP +0.8 -- B.D. Z/2511/17 2018 5
10 f 2 5.02 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.7 -- # LDK!
11 f 2 4.75 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.1 -- BENKOWSKI Henryk # Z/2187/17 2021 4
12 f 2 4.58 LESZCZYŃSKI Oliwier LUKS Namysłów 2003 U16 OP +0.7 --
13 f 2 4.56 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +0.6 --
Trójskok M
1 f 1 14.35 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.8 III
2 f 1 13.28 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS +1.5 III
3 f 1 11.52 LUPA Michał LUKS Namysłów 2000 U18 OP +0.3 --
Kula (5) M
1 f 1 17.54 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U18 OP I #
2 f 1 17.16 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2022
3 f 1 15.12 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
4 f 1 14.33 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS III
5 f 1 14.28 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS III
6 f 1 12.74 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV #
7 f 1 12.48 SICIŃSKI Eryk GKS Start Długołęka 2000 U18 DS --
8 f 1 12.26 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 2001 U18 OP -- LDK!
9 f 1 11.13 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
10 f 1 8.43 MULARCZYK Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
1 f 2 14.51 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 2000 U18 DS III
2 f 2 11.15 GRABOWICZ Grzegorz MLKS Rakowice 2002 U16 DS V ŁUKASIK Joanna Z/2433/16 2017 BEZ
3 f 2 11.13 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
4 f 2 10.14 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS --
5 f 2 9.97 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
Kula (6) M
1 f 1 14.03 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS II #
2 f 1 13.29 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 1998 U20 DS III
3 f 1 12.57 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS IV
4 f 1 12.26 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 1999 U20 DS IV
Dysk (1) M
1 f 1 53.23 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U16 MZ II CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK!
2 f 1 42.03 DUCZMAL Adrian MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS III LDK!
3 f 1 39.99 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
4 f 1 38.42 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP IV #
5 f 1 35.53 GRABOWICZ Grzegorz MLKS Rakowice 2002 U16 DS IV ŁUKASIK Joanna Z/2433/16 2017 BEZ
6 f 1 35.38 GRZEŚKÓW Marcel MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS V BIALIC Marek BEZ LDK!
7 f 1 31.04 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS V
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.13 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U18 OP II #
2 f 1 47.10 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 f 1 44.36 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2022
4 f 1 39.23 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS III
5 f 1 36.08 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 2001 U18 OP IV LDK!
6 f 1 33.62 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --
7 f 1 29.51 NOGA Igor LUKS Namysłów 2000 U18 OP --
8 f 1 21.84 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
9 f 1 13.02 MULARCZYK Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.44 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 1998 U20 DS III
  f 1 NM PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS --
Dysk (2) M
1 f 1 42.57 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
Oszczep (700) M
1 f 1 57.06 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 2000 U18 DS II
2 f 1 56.65 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/5898/15 2022 1 LDK!
3 f 1 51.90 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
4 f 1 46.95 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
5 f 1 41.29 LENIART Szymon LKS Polkowice 2000 U18 DS --
6 f 1 40.63 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP --
7 f 1 40.34 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
8 f 1 38.15 CZOP Szymon MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS -- #
9 f 1 37.65 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --
10 f 1 35.64 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- #
11 f 1 31.04 NOGA Igor LUKS Namysłów 2000 U18 OP --
12 f 1 29.44 MAZIARZ Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 56.35 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród 1998 U20 DS II
2 f 1 52.15 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS III #
3 f 1 51.41 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 1999 U20 DS III
4 f 1 51.40 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III
5 f 1 40.10 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 48.390973091125 sekund