Rzeszów 21.05.2017
Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 11.84 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +5.4 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024
2 s 1 12.07 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL +5.4 I
3 s 1 12.36 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK +5.4 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2024 LDK!
4 s 1 12.63 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 1999 U20 SK +5.4 II MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
5 s 1 12.63 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK +5.4 II
6 s 1 12.73 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK +5.4 II
1 s 2 13.20 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK +1.4 III LDK!
2 s 2 13.30 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom # 2002 U16 MZ +1.4 IV B.D. LEBIODA Stanisław # , Z/6559/15 , 2024
3 s 2 13.40 PASZKO Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK +1.4 IV
4 s 2 13.84 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +1.4 V
5 s 2 13.98 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK +1.4 V SUGIER Maria # 4 LDK!
1 s 3 13.50 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK +2.0 IV MAZUR Janusz # 3 LDK!
2 s 3 13.57 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +2.0 IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
3 s 3 14.26 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +2.0 V
4 s 3 14.38 MILCZANOWSKA Anna KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK +2.0 V
5 s 3 14.50 KILJAŃSKA Aleksandra LKS Stal Mielec 2001 U18 PK +2.0 -- LDK!
6 s 3 14.56 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK +2.0 --
7 s 3 14.68 TRELA Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK +2.0 --
8 s 3 15.89 BAGIŃSKA Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK +2.0 -- SUGIER Maria # 4 LDK!
1 s 4 13.52 SULEJ Julia CWKS Resovia Rzeszów 2004 U14 PK +3.0 IV ZŁOTEK Grzegorz 4 LDK!
2 s 4 13.96 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +3.0 V ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
3 s 4 14.06 SAWUŁA Paulina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK +3.0 V
4 s 4 14.30 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK +3.0 V LDK!
5 s 4 14.41 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +3.0 V MAZUR Janusz # 4 LDK!
6 s 4 14.77 DYJAK Patrycja LKS Stal Mielec 2001 U18 PK +3.0 -- LDK!
7 s 4 14.90 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U16 PK +3.0 --
8 s 4 15.15 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK +3.0 -- LDK!
1 s 5 13.90 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U16 PK +3.3 V SOCHA Tomasz # Z/3936/17 2021 4
2 s 5 13.96 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +3.3 V PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2020 4
3 s 5 14.44 WIŚNIEWSKA Monika LKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +3.3 V
4 s 5 15.56 SZUMILAS Klaudia KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK +3.3 --
200 m K
1 s 1 25.14 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK +3.5 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
2 s 1 25.36 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL +3.5 II
3 s 1 25.95 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +3.5 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!
4 s 1 25.99 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U20 MZ +3.5 II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
5 s 1 26.54 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK +3.5 III
6 s 1 26.79 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK +3.5 III #
7 s 1 27.90 ZĄBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK +3.5 IV
1 s 2 25.93 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK -1.3 II DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2024 LDK! 91
2 s 2 26.26 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 1999 U20 SK -1.3 III MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
3 s 2 27.35 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -1.3 IV LDK!
4 s 2 27.39 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK -1.3 IV
5 s 2 27.71 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK -1.3 IV MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2024
6 s 2 28.50 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK -1.3 IV LDK!
7 s 2 28.52 PROKOPSKA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK -1.3 -- MAZUR Janusz
8 s 2 29.44 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -1.3 V
1 s 3 28.19 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK +1.9 IV
2 s 3 28.30 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +1.9 IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
3 s 3 29.13 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U16 PK +1.9 V SOCHA Tomasz # Z/3936/17 2021 4
4 s 3 29.22 GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +1.9 V ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
5 s 3 32.14 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK +1.9 --
400 m K
1 s 1 55.77 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2024 MM
2 s 1 59.54 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024 80
3 s 1 60.99 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ III
4 s 1 61.80 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK III
5 s 1 62.48 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U20 PK IV
6 s 1 63.33 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV
7 s 1 63.67 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 2002 U16 PK IV KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
8 s 1 64.28 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U16 PK IV
1 s 2 63.58 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK IV MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
2 s 2 66.21 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U18 SK --
3 s 2 66.46 NOWAK Karolina KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --
4 s 2 66.85 KINEL Oktawia KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK -- B.D.
5 s 2 67.16 KABAŁA Angelika CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK --
6 s 2 68.99 BAUER Monika CWKS Resovia Rzeszów 1995 U23 PK --
7 s 2 69.40 GUL Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2005 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan 4 LDK!
8 s 2 70.77 KUBAS Faustyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK --
800 m K
1 s 1 2:19.49 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III
2 s 1 2:21.96 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK III DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024 61
3 s 1 2:23.15 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U20 PK III B.D.
4 s 1 2:24.95 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
5 s 1 2:26.37 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2024 LDK!
1 s 2 2:26.90 DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 2001 U18 PK IV
2 s 2 2:29.34 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 U18 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
3 s 2 2:32.54 SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 1999 U20 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/3273/15 2018
4 s 2 2:33.90 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U14 PK V DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
5 s 2 2:38.73 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 1995 U23 PK -- B.D. BEZ
6 s 2 2:39.95 ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U18 PK -- TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2024 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:43.14 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
2 s 1 4:45.68 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0089/14 2018 1
3 s 1 4:48.77 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK III
4 s 1 5:01.85 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS IV
5 s 1 5:09.59 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ IV WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024
6 s 1 5:16.09 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK V KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3
7 s 1 5:33.48 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U20 PK -- B.D.
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.59 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +2.3 II
2 s 1 20.51 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK +2.3 --
100 m pł K
1 s 1 14.02 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD +2.3 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024 137
400 m pł K K
1 s 1 69.90 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK IV MAZUR Janusz # 3 LDK!
2 s 1 71.35 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK IV LDK!
3 s 1 72.00 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U18 PK IV
4 s 1 74.77 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK --
5 s 1 76.97 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
1 s 2 60.84 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
2 s 2 62.08 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ I DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024 114
3 s 2 62.58 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom # 1998 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2024 1
4 s 2 66.79 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III
4x100 m K
1 47.28 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1999
1999
U20 MAZ --
SASKA Tomasz B.D.
KĘDZIORA Robert B.D. B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2023
2024
2024



2 49.49 BIGUS Kinga
KANTOR Weronika
SŁYŚ Magdalena
WABIA Tatiana
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001
1999
2000
2001
U20 PDK --


3 49.91 ZĄBIK Anita
WOJTUNIK Klaudia
FILAR Gabriela
MIĄSO Wiktoria
CWKS Resovia Rzeszów 2000
1999
2001
2001
U20 PDK --
JUSTYŃSKI Mikołaj B.D.

TITTINGER Michał B.D.
Z/0536/15
Z/2337/16
2024
2024


4 51.63 KROKER Nadia
PASZKO Weronika
WALIŁKO Kamila
DĄBEK Emilia
KKS Victoria Stalowa Wola 2001
2001
2002
2001
U18 PDK --


MAZUR Janusz B.D.
Z/5252/15
2024

5 53.10 MILCZANOWSKA Anna
WOJTANOWSKA Martyna
NOWAK Karolina
GEFERT Karolina
KS Komunalni Sanok 2002
2000
2000
1998
U20 PDK --
JANIK Emilia B.D.

ZAPART Stanisław B.D.
Z/5149/15
Z/1593/14
2023
2022


6 56.82 BAGIŃSKA Justyna
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
WYWROT Natalia
UKS Tempo 5 Przemyśl 2003
2003
2003
2003
U16 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria B.D.
SUGIER Maria
4
2

4
4x400 m K
1 4:09.15 CZAPKA Emilia
GROCHALA Natalia
SUROWIEC Patrycja
SZOSTECKA Paulina
CWKS Resovia Rzeszów 2001
2000
1999
1998
U20 PDK --

KOWAL Piotr B.D.
B.D. MIREK Wacław
Z/0537/15
, Z/0143/14
2023
, 2020


2 4:09.47 DUL Wiktoria
DYBKA Agnieszka
ZWOLIŃSKA Judyta
KRZYŻEWSKA Wanessa
KKS Victoria Stalowa Wola 2001
2000
2002
2001
U18 PDK --
KOWAL Piotr B.D.
MAZUR Janusz B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/2719/15
Z/3127/16
Z/1429/16
2024
2024
2024



3 4:18.37 DĘBIAK Klaudia
LIGAS Weronika
RĘBISZ Martyna
KRUK Weronika
MKL Sparta Stalowa Wola 2001
2002
2003
1999
U20 PDK --


4 4:20.02 WIDLIŃSKA Kinga
GWÓŹDŹ Kinga
ZDZIEBŁO Anna
JABŁOŃSKA Adrianna
LKS Stal Mielec 1999
2001
2001
2000
U20 PDK -- B.D.

TOMALA Grzegorz
Z/2611/15
2024

BEZ
5 4:26.87 BEREŹNICKA Monika
JABŁOŃSKA Izabella
PEMPUŚ Magdalena
WYWROT Julia
UKS Tempo 5 Przemyśl 2000
2000
2001
2001
U18 PDK -- WOSIEK Jacek B.D.


Z/0280/15
2024

Wzwyż K
1 1.65 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ II
2 1.60 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024 80
3 1.55 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK III JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
4 1.50 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ IV B.D. # 4 LDK!
5 1.45 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK IV MAZUR Janusz # 4 LDK!
6 1.45 GANCARZ Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 2001 U18 PK IV
7 1.40 GOMÓŁKA Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK V MAZUR Janusz # 4 LDK!
8 1.30 KUBASIEWICZ Maria MKL Sparta Stalowa Wola 2001 U18 PK --
  NM SIĘBIDA Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola # 2001 U18 PK --
  NM GANCARZ Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK --
W dal K
  4.42 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK -0.4 -- MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
  5.13 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA +1.9 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
  5.33 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK +1.0 III
1 5.73 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK +1.3 II B.D. 2
2 5.56 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK +0.5 II
3 5.43 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA +3.0 II ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
4 5.38 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK +2.5 III
5 4.73 WILK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK -1.1 -- B.D. BEZ
6 4.72 OLEJARKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK +0.2 --
7 4.71 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK -0.6 V SUGIER Maria B.D. # LDK!
8 4.65 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U16 PK +1.4 V SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023
9 4.43 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +2.5 -- MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
10 4.01 KILJAŃSKA Aleksandra LKS Stal Mielec 2001 U18 PK +0.8 -- LDK!
11 3.74 PAWŁOWSKA Julia MKL Sparta Stalowa Wola 2000 U18 PK +0.6 --
12 3.58 DYJAK Patrycja LKS Stal Mielec 2001 U18 PK +1.8 -- LDK!
Trójskok K
  11.83 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK -0.7 II B.D. 2
1 12.12 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK +3.2 I B.D. 2
2 10.65 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK +1.9 IV
3 10.35 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK -0.2 IV
Kula (3) K
1 9.84 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK IV
2 9.06 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK --
3 8.88 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U18 PK -- ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
4 8.71 ZYCH Izabela CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
Kula (4) K
1 9.85 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK IV
2 9.04 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK IV
Dysk (0.75) K
1 36.03 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK III SUGIER Maria # 3 LDK!
Dysk (1) K
1 40.10 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U18 PK II
2 34.57 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U20 PK III
3 18.98 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 2001 U18 PK --
Oszczep (500) K
1 30.78 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK V
2 25.50 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # LDK!
Oszczep (600) K
1 50.42 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!
2 36.71 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK III
3 33.45 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK IV
4 33.05 MAJOWICZ Karolina CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK IV
100 m M
1 s 1 10.84 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA +0.6 I WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
2 s 1 11.00 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +0.6 II DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK! 102
3 s 1 11.25 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.6 II
4 s 1 11.59 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 1999 U20 PK +0.6 III
5 s 1 11.60 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK +0.6 III
6 s 1 11.76 POPEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK +0.6 IV
7 s 1 11.77 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 1998 U20 PK +0.6 IV
8 s 1 12.59 WIĘCEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +0.6 V
1 s 2 11.37 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U18 MZ +1.4 III TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024
2 s 2 11.94 DEREŃ Patryk KS Harpagan Tarnobrzeg # 2001 U18 PK +1.4 IV STEC Karolina # Z/3627/15 2022 LDK!
3 s 2 12.09 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 1998 U20 PK +1.4 IV
4 s 2 12.18 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U16 PK +1.4 IV MARSZAŁEK Tomasz # 3 LDK!
5 s 2 12.23 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U16 PK +1.4 V SOCHA Tomasz # Z/2441/16 2021
6 s 2 12.44 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK +1.4 V TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
7 s 2 12.81 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +1.4 -- B.D. #
8 s 2 13.10 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK +1.4 --
1 s 3 12.08 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +3.8 IV MAZUR Janusz 3 LDK!
2 s 3 12.29 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +3.8 V MAZUR Janusz B.D. LDK!
3 s 3 12.41 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +3.8 V
4 s 3 13.03 ROMAN Antoni KB Witar Tarnobrzeg 2002 U16 PK +3.8 -- LDK!
5 s 3 15.08 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U12 PK +3.8 -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
6 s 3 15.25 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U12 PK +3.8 -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2024 BEZ LDK!
200 m M
1 s 1 22.46 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK +0.7 II MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!
2 s 1 22.47 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.7 II
3 s 1 23.60 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK +0.7 III
4 s 1 24.34 DEREŃ Patryk KS Harpagan Tarnobrzeg # 2001 U18 PK +0.7 IV STEC Karolina # Z/3627/15 2022 LDK!
5 s 1 24.47 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 1998 U20 PK +0.7 --
6 s 1 24.81 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 1998 U20 PK +0.7 --
7 s 1 24.88 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK +0.7 --
1 s 2 23.70 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +3.1 IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
2 s 2 25.26 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U16 PK +3.1 V MARSZAŁEK Tomasz # 3 LDK!
3 s 2 25.41 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK +3.1 V
4 s 2 25.85 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK +3.1 -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
5 s 2 26.10 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U16 PK +3.1 -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
1 s 3 24.99 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +1.9 V MAZUR Janusz 3 LDK!
2 s 3 25.34 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU +1.9 -- B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
3 s 3 25.66 KOPEĆ Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK +1.9 -- LDK!
4 s 3 26.13 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +1.9 -- MAZUR Janusz B.D. LDK!
5 s 3 26.30 WIĘCEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +1.9 --
6 s 3 26.68 ŁUKASZCZYK Maciej MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U16 PK +1.9 -- #
400 m M
1 s 1 52.28 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków # 1998 U20 MA III #
2 s 1 52.59 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU III BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2024
3 s 1 52.86 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK IV
4 s 1 53.16 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV B.D.
5 s 1 53.48 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK IV
6 s 1 54.87 CHMIEL Jakub CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK -- B.D. BEZ
1 s 2 56.82 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U16 PK V TORBA Tomasz # 2 LDK!
2 s 2 57.34 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
3 s 2 59.39 KŁOS Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
4 s 2 66.48 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
800 m M
1 s 1 1:59.19 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK III
2 s 1 2:02.11 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK IV KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
3 s 1 2:04.44 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK IV LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2024
4 s 1 2:08.70 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U16 PK V B.D.
5 s 1 2:20.82 ROMAN Antoni KB Witar Tarnobrzeg 2002 U16 PK -- LDK!
6 s 1 2:23.36 NOWAK Jan LKS Stal Mielec 2001 U18 PK --
  s 1 DNF FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1997 U23 PK -- B.D. 2
1500 m M
1 s 1 3:53.30 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II
2 s 1 3:55.13 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M
3 s 1 4:01.23 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
4 s 1 4:02.99 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
5 s 1 4:07.01 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK III
6 s 1 4:07.27 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021
7 s 1 4:09.64 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
8 s 1 4:17.18 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U18 PK IV
9 s 1 4:23.38 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U18 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2024 3
10 s 1 4:25.38 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2024 1
11 s 1 4:26.77 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 1999 U20 PK --
12 s 1 4:28.12 TERESZKIEWICZ Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK -- B.D. LASSOTA Lesław , Z/2668/15 , 2024 LDK!
13 s 1 4:31.35 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK -- B.D.
14 s 1 4:37.08 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK -- B.D. #
15 s 1 4:37.73 SZYMAŃSKI Mateusz LKS Stal Mielec 2000 U18 PK --
16 s 1 4:41.15 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ --
17 s 1 4:50.03 CZEKAJ Mateusz LKS Stal Mielec 2001 U18 PK --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.52 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U18 MZ +1.0 II TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024
2 s 1 16.10 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ +1.0 IV LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.02 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK +1.0 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 61.62 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
400 m pł M
1 s 1 51.47 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 Sen MZ M #
2 s 1 57.03 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ III B.D.
3 s 1 57.94 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
4 s 1 75.10 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK --
4x100 m M
1 44.22 GRACA Dawid
SZLACHTA Stanisław
ŻYCZYŃSKI Maximilian
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów 1999
2003
2002
2002
U20 PDK --
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz B.D.
Z/2338/16
2024
3
3

2 49.85 KOSTKIEWICZ Filip
KOPEĆ Dawid
PEMPUŚ Remigiusz
WYWROT Mateusz
UKS Tempo 5 Przemyśl 1999
2002
2001
2002
U20 PDK -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław


SUGIER Maria
Z/0505/15
2024

BEZ
3 50.00 HANEJKO Jakub
ŁUKASZCZYK Maciej
DYBKA Jan
ŻAK Marcin
MKL Sparta Stalowa Wola 2000
2002
2000
2002
U18 PDK --


  DQ KORCZ Bartosz
SUMIŃSKI Michał
MICHNIEWSKI Olgierd
MACIASZCZYK Jakub
RLTL ZTE Radom 2000
2001
2000
2001
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D.
B.D.
TRZOS Leszek B.D.
Z/0565/17
Z/5567/15
2023
2024



4x400 m M
1 3:32.11 LEBIODA Stanisław
MOSKAL Radosław
GALICIA PEREZ Daniel
ŻYWKO Szymon
KKS Victoria Stalowa Wola 1999
2001
2000
1999
U20 PDK -- TRZOS Leszek B.D.


BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/0133/15
Z/1224/16
2023
2024


2 3:32.67 PRZYDZIAŁ Jakub
DZIMIRA Marcin
SOKÓŁ Karol
KOZDRAŃSKI Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 2000
2000
2000
2002
U18 PDK -- LASSOTA Lesław B.D.
B.D.

Z/2667/15
2024


3 3:43.44 KRAKOWSKI Dawid
JAWORSKI Kacper
SZYMAŃSKI Mateusz
DULIK Paweł
LKS Stal Mielec 1999
2003
2000
2000
U20 PDK --
TORBA Tomasz

2
Wzwyż M
1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2024 87
2 1.85 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III DMP TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024 66
3 1.80 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U18 PK IV LDK!
4 1.65 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
5 1.45 WYWROT Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK -- SUGIER Maria # BEZ LDK!
  NM OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK --
W dal M
  4.66 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK -1.2 --
  5.25 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U16 PK +0.5 -- SOCHA Tomasz # Z/2441/16 2021
  5.52 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 1999 U20 PK +0.6 -- SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
1 6.11 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 1999 U20 PK +3.8 IV SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
2 5.97 SCHMIDT Michał KS Komunalni Sanok 2001 U18 PK +1.2 IV
3 5.58 WOLSKI Patryk KKB MOSiR Krosno # 2002 U16 PK +3.6 -- SOCHA Tomasz # Z/2441/16 2021
4 4.67 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 2002 U16 PK +2.1 --
Trójskok M
  10.25 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK 0.0 --
  13.22 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1994 Sen MA +1.8 III B.D. 2
1 13.95 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U23 PK +0.6 III
2 13.92 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1994 Sen MA +4.3 III B.D. 2
3 12.85 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U18 MZ +4.0 IV DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK! 46
4 11.06 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK +4.9 --
Kula (5) M
1 15.22 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK II
2 14.68 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III #
3 14.33 TABOR Rafał LKS Stal Mielec 2000 U18 PK III
4 13.61 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U16 PK III ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2022 2 LDK!
5 13.07 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV
6 12.49 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK --
7 12.12 SZADY Jakub LKS Stal Mielec 2001 U18 PK --
8 11.69 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK V
9 11.50 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK V
10 10.06 PANKIEWICZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
11 9.41 CHOMA Sebastian UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK -- # LDK!
12 9.36 MAŁYSA Filip KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK --
13 8.60 OCHMAN Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK --
Kula (6) M
1 13.59 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III #
2 11.78 SADOWSKI Cyprian RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ IV
  NM DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK --
Dysk (1) M
1 36.94 ŻAK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK IV
2 30.79 GALAS Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 2002 U16 PK -- #
3 29.53 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK --
  NM KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U16 PK -- ŁYP Jacek MATUSZAK Robert # Z/3134/16 2022 2 LDK!
Dysk (1.5) M
1 43.70 WOŹNIAK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK III
2 36.07 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK IV
3 30.26 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK --
4 29.46 SZEWCZYK Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
5 29.10 MAŁYSA Filip KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK --
6 23.08 FRENDO Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 37.83 DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK IV
Oszczep (600) M
1 38.32 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2002 U16 PK V
2 35.55 IWASIECZKO Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK --
3 23.84 OCHMAN Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U16 PK --
Oszczep (700) M
1 49.92 KWAŚNIAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK IV
2 46.56 DYBKA Jan MKL Sparta Stalowa Wola 2000 U18 PK IV #
3 41.08 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków # 2001 U18 MA --
4 37.75 PANKIEWICZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
5 29.85 SZEWCZYK Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
6 27.28 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.685804128647 sekund