Jelenia Góra 27.05.2017
Mistrzostwa Dolnego Śląskiego U18 i U20 2017. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 5 s 1 12.98 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 III LDK!
2 6 s 1 13.09 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.8 III
3 13 s 1 13.64 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.8 IV B.D. 4 LDK!
4 14 s 1 14.16 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -0.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
5 15 s 1 14.51 JAKUBOWSKA Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -0.8 --
  s 1 DNF GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 --
1 2 s 2 12.72 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.1 II
2 4 s 2 12.88 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
3 7 s 2 13.17 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.1 III
4 9 s 2 13.36 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.1 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
5 11 s 2 13.51 KRONKOWSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS -0.1 IV
6 12 s 2 13.61 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.1 IV
1 1 s 3 12.71 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.1 II
2 3 s 3 12.83 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów # 2000 U18 DS -0.1 III BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
3 8 s 3 13.18 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -0.1 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
4 10 s 3 13.50 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 IV
1 1 e 1 11.83 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.9 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021
2 2 e 1 12.14 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.9 I #
3 3 e 1 12.22 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.9 II B.D. # M
4 4 e 1 12.54 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.9 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
5 5 e 1 12.63 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS -0.9 II
6 6 e 1 12.64 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -0.9 II DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 91
7 7 e 1 12.81 KWIT Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1984 Sen DS -0.9 III
1 8 e 2 12.87 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.6 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 9 e 2 12.97 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -1.6 III
3 10 e 2 12.99 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -1.6 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
4 11 e 2 13.51 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS -1.6 IV
5 12 e 2 13.70 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U20 DS -1.6 IV
6 13 e 2 14.40 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -1.6 -- #
1 f A 12.66 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 II
2 f A 12.67 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 II
3 f A 12.88 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 III LDK!
4 f A 12.91 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.8 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
5 f A 12.96 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów # 2000 U18 DS -0.8 III BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
6 f A 13.13 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 III
6 f A 13.13 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -0.8 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
1 f 1 12.42 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -0.3 II DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 103
2 f 1 12.60 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.3 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
3 f 1 12.78 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.3 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 f 1 13.43 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS -0.3 IV
5 f 1 13.83 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 1998 U20 DS -0.3 --
200 m K
1 1 s 1 23.87 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.2 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021
2 2 s 1 24.23 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987 Sen DS +0.2 I
3 3 s 1 24.47 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U20 DS +0.2 I ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
4 4 s 1 24.53 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.2 I B.D. # M
5 6 s 1 24.96 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.2 II ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
1 5 s 2 24.77 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS +1.0 I
2 8 s 2 25.57 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.0 II
3 10 s 2 26.35 KWIT Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1984 Sen DS +1.0 III
1 7 s 3 25.32 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +1.0 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
2 9 s 3 25.68 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.0 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
1 4 e 1 26.97 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -1.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
2 9 e 1 27.92 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -1.0 IV B.D. 4 LDK!
3 14 e 1 29.56 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -1.0 V CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
1 1 e 2 26.08 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów # 2000 U18 DS -1.3 II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
2 3 e 2 26.54 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -1.3 III
3 5 e 2 27.20 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS -1.3 III
4 7 e 2 27.83 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -1.3 IV
1 2 e 3 26.45 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.9 III
2 6 e 3 27.61 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS -0.9 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # 4 LDK!
3 10 e 3 28.19 KRONKOWSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS -0.9 IV
4 12 e 3 28.98 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2000 U18 DS -0.9 --
5 15 e 3 30.33 GAWRA Kasandra ULKS Muflon Bielawa 2000 U18 DS -0.9 --
1 8 e 4 27.84 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -0.8 IV #
2 11 e 4 28.89 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -0.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 13 e 4 29.19 CHOWAŃSKA Martyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -0.8 --
400 m K
1 1 s 1 55.54 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I
2 2 s 1 55.79 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL I B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
3 3 s 1 56.60 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II
4 4 s 1 58.43 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022 91
5 5 s 1 63.16 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV
6 6 s 1 65.99 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
1 3 e 1 61.06 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III #
2 7 e 1 63.57 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS IV LDK!
3 8 e 1 63.73 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
4 11 e 1 67.60 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
1 2 e 2 60.74 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
2 4 e 2 61.87 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 6 e 2 63.30 ZAWADZKA Julia MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS IV
4 14 e 2 71.01 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- #
1 1 e 3 59.46 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS III
2 5 e 3 62.38 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 9 e 3 64.09 SAWICKA Patrycja KS Maraton Nowa Ruda 2001 U18 DS IV B.D. Z/1605/17 2017 4 LDK!
4 10 e 3 66.37 BIAŁAS Martyna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS --
5 12 e 3 67.81 KACZYŃSKA Zofia SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS --
6 13 e 3 70.70 FABIJAN Maria MKS Siechnice # 2001 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/3602/15 2022
800 m K
1 1 s 1 2:20.43 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS III #
2 2 s 1 2:21.73 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III #
3 3 s 1 2:23.13 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
4 4 s 1 2:45.41 ROSOCHACKA Dorota MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS --
5 5 s 1 2:59.96 KOZAKIEWICZ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -- MALCZEWSKI Jacek Z/0548/17 2020 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:01.72 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS IV
2 2 s 1 5:13.25 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
3 3 s 1 5:14.30 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
4 4 s 1 5:48.23 NOWAKOWSKA Ewelina LKS Zorza Niemil 2001 U18 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
5 5 s 1 6:29.20 PAWŁOWICZ Anita MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS --
1 1 s 2 4:44.41 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III B.D. # Z/1196/15 2018 2
2 2 s 2 4:52.60 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS III
3000 m K
1 1 s 1 10:49.44 KACZMAREK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP III B.D.
2 2 s 1 11:24.20 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV
3 3 s 1 11:25.45 STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
4 4 s 1 13:48.26 KARCZEWSKA Natalia MLKS Sokół Lubin 1999 U20 DS --
1 1 s 2 10:47.58 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS III
2 2 s 2 10:58.85 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS III
3 3 s 2 11:05.64 RYNG Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2018 2
4 4 s 2 11:08.50 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS IV
5 5 s 2 12:26.46 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.09 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.7 II
2 2 s 1 15.16 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.7 II LDK!
3 3 s 1 15.93 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +0.7 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
4 5 s 1 16.66 GAWRA Kasandra ULKS Muflon Bielawa 2000 U18 DS +0.7 III
5 8 s 1 18.03 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.7 --
1 4 s 2 16.20 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -1.0 III LDK!
2 6 s 2 16.78 KARBOWSKA Dagmara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -1.0 III
3 7 s 2 17.40 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -1.0 IV
4 9 s 2 18.42 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -1.0 --
5 10 s 2 20.81 REPLIN Nikola SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -1.0 --
100 m pł K
1 1 s 1 14.07 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.9 I #
2 2 s 1 14.32 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.9 I #
3 3 s 1 16.42 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.9 III
4 4 s 1 16.78 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -0.9 III
400 m pł K K
1 1 s 1 67.38 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS III
2 2 s 1 74.38 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
3 3 s 1 79.56 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
  s 1 DNF GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
1 1 s 2 68.54 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 1998 U20 DS III
2 2 s 2 70.66 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS IV
3 3 s 2 74.19 ANTONIUK Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP --
4 4 s 2 76.93 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 1999 U20 DS --
4x100 m K
1 s 1 49.32 GĄSIOR Adriana
GORA Maja
PIETROŃ Natalia
PALUSZEK Anna
MKS MOS Wrocław 2001
2000
2000
2000
U18 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D.


, Z/3488/15
, 2022

2 s 1 51.48 CZARNOWSKA Martyna
GRĘDZIŃSKA Katarzyna
DYDUCH Kornelia
TOMASZEWSKA Aleksandra
LKS Górnik Wałbrzych 2001
2000
2001
2001
U18 DOL --

B.D.
BANASZEK Grzegorz
4
2
3 s 1 52.14 JANIEC Eryka
STUPIEC Aleksandra
PRZYSTARZ Magdalena
RUDEK Anna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001
2001
2001
2001
U18 DOL -- MARKOWSKI Tomasz

MARKOWSKI Tomasz
4
4
4 s 1 55.16 CHOWAŃSKA Martyna
KARBOWSKA Dagmara
KOZAKIEWICZ Wiktoria
PIETRASZKO Julia
WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001
2001
2001
2001
U18 DOL --

MALCZEWSKI Jacek
Z/0548/17
2020
BEZ
1 s 2 49.73 KORCZUK Natalia
MIERZYŃSKA Jagoda
ZDUŃCZYK Katarzyna
RAJEWSKA Alicja
MKS MOS Wrocław 1998
1998
1998
1999
U20 DOL -- SKRZYPACZ Adrian B.D.
ROSTEK William B.D.

B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D.
Z/1634/14
Z/0925/14
, Z/3620/15
2022
2022
, 2022



2 s 2 51.12 JANIK Michalina
BUK Aleksandra
PISKOREK Aleksandra
KOŚCIELNA Monika
MKS MOS Wrocław 2000
2001
2001
2001
U18 DOL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz
B.D. STOLARCZYK Grzegorz

, Z/0578/17
, Z/3394/15
, 2022
, 2022


3 s 2 52.12 ROGULA Julia
JACKOWSKA Amelia
DROZDEK Marcelina
GOSS Martyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002
2003
2000
2001
U18 DOL -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Tomasz
CHYLIŃSKI Andrzej
MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata
Z/2488/15
, Z/2468/15
2022
, 2021
4
3

2
  s 2 DQ WYSOTA Karolina
ROSA Julia
DZIEMIDOWICZ Ewa
SL GKS Olsza Olszyna 2000
2002
2002
brak daty DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław
Z/2466/15
Z/5625/15
Z/0129/16
2018
2020
2022
2
BEZ
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II
2 2 f 1 1.58 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III
3 3 f 1 1.50 GODEK Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
4 4 f 1 1.45 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK!
5 6 f 1 1.40 BARANOWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- LDK!
5 5 f 1 1.40 CHOWAŃSKA Martyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
7 7 f 1 1.35 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
  f 1 NM JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
Tyczka K
1 1 f 2 3.70 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 144
W dal K
1 1 f 1 5.96 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +1.1 I DMP STOLARCZYK Grzegorz # Z/3313/11 2022 1 124
2 2 f 1 5.74 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -1.4 II
3 3 f 1 5.65 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław 1999 U20 DS +1.2 II B.D. Z/0719/15 2017 2
4 4 f 1 5.24 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.0 III KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022
1 1 f 2 5.10 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -1.0 III B.D.
2 2 f 2 5.00 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -1.0 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 3 f 2 4.95 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS +0.6 IV # LDK!
4 4 f 2 4.80 GARCZAREK Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +0.5 IV B.D. 4
5 5 f 2 4.48 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -0.9 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
6 6 f 2 4.15 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.0 --
7 7 f 2 4.09 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -0.9 --
Trójskok K
1 1 f 1 10.64 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +1.5 IV B.D.
2 2 f 1 10.50 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 IV
3 3 f 1 10.47 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.0 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
4 4 f 1 10.29 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS -0.5 IV
5 5 f 1 9.78 GARCZAREK Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +1.1 -- B.D. 4
1 f 2 11.83 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.2 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022 101
Kula (3) K
1 f 1 12.80 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS III B.D. 2 LDK!
2 f 1 11.71 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS III
3 f 1 11.58 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
4 f 1 10.74 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS IV LDK!
5 f 1 10.57 POPRAWA Sara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
6 f 1 9.92 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS IV
7 f 1 9.20 TOMANKIEWICZ Sandra MLKS Polonia Środa Śląska 2000 U18 DS --
8 f 1 9.13 BURAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
Kula (4) K
1 1 f 1 12.17 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #
2 2 f 1 11.62 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 2
3 3 f 1 10.74 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
4 4 f 1 8.49 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS --
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.60 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 2
2 2 f 1 32.48 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
3 3 f 1 28.94 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
4 4 f 1 28.63 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
5 5 f 1 28.59 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U18 DS IV B.D. WODNICKI Łukasz
6 6 f 1 26.82 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS --
7 7 f 1 23.83 POPRAWA Sara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
8 8 f 1 20.78 PIOSNA Sandra MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS --
9 9 f 1 20.64 KRZYWAŃSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS --
Młot (3) K
1 f 1 50.16 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS II
2 f 1 45.46 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U18 DS III B.D. WODNICKI Łukasz
3 f 1 43.57 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS III
4 f 1 40.16 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
5 f 1 38.57 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS IV KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 39.93 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III
2 f 1 30.69 PIOSNA Sandra MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS --
Oszczep (500) K
1 f 1 39.78 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS III B.D. 2 LDK!
2 f 1 39.24 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz # Z/2167/16 2022 3 LDK!
3 f 1 39.09 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
4 f 1 36.64 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS IV
5 f 1 32.81 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS IV
6 f 1 29.47 TOMASZCZYK Kamila MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS -- LDK!
7 f 1 28.30 KRZYWAŃSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS --
8 f 1 26.17 ZŁOCKA Maja WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS --
9 f 1 18.56 JARZĄBEK Klaudia UKS Sprint Legnica 2001 U18 DS --
  f 1 NM GODEK Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 24.54 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS --
2 f 1 28.65 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- #
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:16.23 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ III DMP CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2022 65
2 2 s 1 29:58.32 BYKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS III
3 3 s 1 31:38.84 ZAKRZEWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.48 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 III DMP ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK! 67
2 7 s 1 12.19 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.7 IV B.D. Z/1613/15 2021
3 10 s 1 12.37 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U18 DS +0.7 -- WOŚ Michał Z/0177/16 2022 BEZ
4 11 s 1 12.56 POBIHON Mateusz MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.7 --
1 2 s 2 11.56 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 III ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
2 5 s 2 12.07 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -0.1 IV
3 6 s 2 12.08 WOJTUN Jakub MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -0.1 IV LDK!
4 8 s 2 12.26 CZARNECKI Jan MKL 12 Jelenia Góra 2000 U18 DS -0.1 --
5 12 s 2 12.59 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
6 14 s 2 13.30 SKONIECZNY Rafał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS -0.1 --
1 3 s 3 11.64 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -0.7 III
2 4 s 3 11.73 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.7 III LDK!
3 9 s 3 12.37 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -0.7 -- LDK!
4 13 s 3 13.22 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.7 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
1 6 e 1 11.61 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -0.8 III
2 7 e 1 11.68 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -0.8 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
3 8 e 1 11.71 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 1999 U20 DS -0.8 III
4 11 e 1 11.73 BŁAŻEJEWSKI Dawid MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -0.8 III
5 13 e 1 12.16 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -0.8 IV
1 1 e 2 10.91 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.2 II #
2 2 e 2 11.22 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 1998 U20 DS +0.2 II
3 3 e 2 11.38 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS +0.2 III
4 4 e 2 11.53 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS +0.2 III
5 5 e 2 11.57 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 1998 U20 DS +0.2 III
6 9 e 2 11.72 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +0.2 III
7 10 e 2 11.73 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS +0.2 III
8 12 e 2 11.77 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 1999 U20 DS +0.2 IV
1 f A 11.36 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.8 III
2 f A 11.43 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.8 III ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
3 f A 11.45 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.8 III DMP ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK! 69
4 f A 11.78 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.8 IV LDK!
5 f A 12.09 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +0.8 IV
6 f A 12.14 WOJTUN Jakub MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.8 IV LDK!
7 f A 12.28 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.8 -- B.D. Z/1613/15 2021
1 f 1 11.32 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 1998 U20 DS -0.2 III
2 f 1 11.52 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS -0.2 III
3 f 1 11.72 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS -0.2 III
4 f 1 11.77 BŁAŻEJEWSKI Dawid MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -0.2 IV
5 f 1 11.78 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 1999 U20 DS -0.2 IV
200 m M
1 2 s 1 22.64 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -1.4 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022
2 3 s 1 22.71 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -1.4 II
3 4 s 1 23.07 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS -1.4 III
4 6 s 1 24.86 ŻÓŁTOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -1.4 --
1 1 s 2 21.82 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS -0.4 I #
2 5 s 2 24.65 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -0.4 --
1 3 e 1 23.31 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.7 III
2 6 e 1 23.36 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 III ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK!
3 8 e 1 23.63 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS +0.7 IV GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
4 9 e 1 23.84 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.7 IV LDK!
1 1 e 2 22.92 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +3.2 III
2 2 e 2 23.21 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS +3.2 III LDK!
3 7 e 2 23.36 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +3.2 III
4 16 e 2 25.57 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +3.2 --
5 19 e 2 26.97 SKONIECZNY Rafał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS +3.2 --
1 5 e 3 23.35 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U18 DS +1.5 III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
2 10 e 3 23.84 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +1.5 IV
3 11 e 3 24.30 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +1.5 IV LDK!
4 12 e 3 24.65 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +1.5 -- B.D. Z/1613/15 2021
5 18 e 3 26.13 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.5 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
1 4 e 4 23.32 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -0.2 III
2 13 e 4 24.92 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.2 -- #
3 14 e 4 25.03 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.2 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 15 e 4 25.11 POBIHON Mateusz MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -0.2 --
5 17 e 4 25.86 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -0.2 --
400 m M
1 1 s 1 48.11 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I #
2 2 s 1 48.39 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994 Sen DS I
3 3 s 1 48.85 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 Sen DS II
4 4 s 1 50.30 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
5 5 s 1 50.40 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
1 6 s 2 50.51 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 1999 U20 DS III B.D. B.D. 3
2 7 s 2 50.74 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 9 s 2 51.80 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS III
1 8 s 3 50.98 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
2 10 s 3 52.66 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS III
3 11 s 3 57.00 ŻÓŁTOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS --
1 1 e 1 50.98 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
2 7 e 1 54.58 MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS IV
3 8 e 1 56.26 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U18 DS -- WOŚ Michał Z/0177/16 2022 BEZ
4 9 e 1 56.39 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U18 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
1 2 e 2 52.23 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 3 e 2 52.29 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS III
3 5 e 2 54.12 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS IV #
4 6 e 2 54.31 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS IV
1 4 e 3 53.13 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS IV GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
2 10 e 3 56.40 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
800 m M
  s 1 2:10.65 NAJDEK Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS --
1 s 1 1:57.29 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS III ADAMEK Marek # Z/1124/15 2022 2
2 s 1 1:57.65 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS III
3 s 1 1:57.76 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U18 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
4 s 1 1:57.92 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS III #
5 s 1 1:59.88 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 1998 U20 DS III JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 3
6 s 1 2:00.52 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS III
7 s 1 2:08.96 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
1 1 s 2 2:04.68 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS IV B.D. # Z/3667/15 2022
2 2 s 2 2:12.54 KOBAK Tymoteusz MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS -- LDK!
3 3 s 2 2:13.93 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 4 s 2 2:17.28 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
5 5 s 2 2:23.19 RUTKOWSKI Eryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS --
1500 m M
1 s 1 4:18.82 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
2 s 1 4:26.95 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -- #
3 s 1 4:39.75 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
1 1 s 2 4:29.04 MOSEJKO Maksymilian SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS V
2 2 s 2 4:31.05 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 2000 U18 DS -- LDK!
3 3 s 2 4:34.76 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
4 4 s 2 4:40.82 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U18 DS --
5 5 s 2 4:42.08 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- # LDK!
6 6 s 2 4:42.61 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
7 7 s 2 4:42.67 PIETRAŃCZYK Dominik MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
3000 m M
1 1 s 1 9:20.82 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
2 2 s 1 9:21.23 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS IV B.D. Z/0357/15 2022
3 3 s 1 9:53.93 KLIMKOWSKI Michał UKS Sokół Żmigród 1998 U20 DS IV
4 4 s 1 10:32.67 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS --
1 1 s 2 9:23.61 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
2 2 s 2 9:45.91 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
4 4 s 2 10:01.36 RÓŻYCKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS IV
5 5 s 2 10:34.80 PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2120/15 2021 BEZ
3 2 s 3 9:47.31 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS IV LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.11 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.6 III
2 2 s 1 15.44 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.6 III
3 3 s 1 15.81 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.6 IV
4 4 s 1 15.84 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +0.6 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
5 7 s 1 16.17 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS +0.6 IV
1 5 s 2 15.88 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -0.2 IV LDK!
2 s 2 16.08 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 IV #
3 8 s 2 18.73 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -0.2 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.28 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +1.1 III B.D. # 3
2 2 s 1 16.49 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U20 DS +1.1 III
3 3 s 1 16.49 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS +1.1 III
4 4 s 1 16.78 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +1.1 IV
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.18 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U18 DS III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
2 2 s 1 56.98 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022
3 3 s 1 59.70 MIŁOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
1 4 s 2 64.52 WISNIEWSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
400 m pł M
1 1 s 1 52.66 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I
2 2 s 1 56.54 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS III B.D. 3
3 3 s 1 58.82 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
4 4 s 1 58.94 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
5 5 s 1 60.80 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS IV
4x100 m M
1 s 1 43.61 MAKOWSKI Adam
KLIMCZAK Przemysław
KLIMCZAK Sebastian
NOWICKI Oskar
MKS Osa Zgorzelec 2000
2000
2000
2000
U18 DOL --


2 s 1 43.91 JAKUBOWSKI Jakub
KRAWCZYK Kamil
PRZYGODA Michał
MODLIBOREK Dominik
LKS Polkowice 1999
1999
1999
1998
U20 DOL -- PIERZCHAŁA Władysław



  s 1 DNF KARABAN Jakub
KOZAK Gracjan
POSŁUSZNY Piotr
KRAWIEC Kamil
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000
2001
2001
2001
U18 DOL --
MARKOWSKI Tomasz

Z/2491/15
2022
1
  s 1 DNF MIŃCZUK Mateusz
KAKAKIS Nikodem
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 2000
2000
2001
2001
U18 DOL -- JOPEK Mateusz

ROSTEK William
ROSTEK William
Z/2692/15
Z/1867/17
Z/4584/15
2021
2022
2022



1 s 2 44.80 BŁAŻEJEWSKI Dawid
POSTUMENT Dariusz
STOPA Artur
ŻYGADŁO Bogdan
MKS MOS Wrocław 1999
1999
1999
1999
U20 DOL --

SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
Z/0360/16
2022

2 s 2 46.19 WUJDA Konrad
WERNER Kamil
JANKOWSKI Krzysztof
DOMINIAK Daniel
SL GKS Olsza Olszyna 1999
1999
2001
2001
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław

URBATZKA Natalia
Z/0359/15
Z/0360/15
Z/0817/16
2019
2018
2022
2
3
3
3 s 2 46.99 FIT Wiktor
CHMIELEWSKI Kevin
DUDEK Mateusz
WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999
1999
1999
brak daty DOL -- GRZYBEK Grzegorz
B.D.

Z/0942/15
2021
4

Wzwyż M
1 f 1 2.10 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS I #
2 f 1 2.05 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS II WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2021 1
3 f 1 2.00 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
4 f 1 2.00 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS II
5 f 1 1.95 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS II
6 f 1 1.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D. # 3
7 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
1 f 2 1.85 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS III
2 f 2 1.80 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS IV
3 f 2 1.80 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS IV
4 f 2 1.70 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -- LDK!
  f 2 NM RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
Tyczka M
1 1 f 1 4.50 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I
2 5 f 1 4.10 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS II
3 2 f 1 4.10 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II
3 4 f 1 4.10 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD II
5 3 f 1 4.10 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II
1 1 f 2 4.10 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II LDK!
2 2 f 2 3.70 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS III LDK!
3 3 f 2 3.10 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS --
W dal M
1 1 f 1 7.09 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U23 OP +2.0 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 97
2 2 f 1 6.82 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.3 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 79
3 3 f 1 6.39 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław # 1999 U20 DS +1.5 III #
4 4 f 1 6.36 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +1.0 III B.D. # 3
5 5 f 1 5.87 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS +1.0 --
1 1 f 2 6.31 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -0.7 III JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
2 2 f 2 5.86 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -1.1 -- #
3 3 f 2 5.84 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.8 --
4 4 f 2 5.75 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.5 -- #
5 5 f 2 5.67 TOMASZEWSKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +0.5 --
6 6 f 2 4.57 KALINOWSKI Sebastian SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS +0.5 --
Trójskok M
1 f 1 12.96 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.9 IV JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
2 f 1 12.16 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +1.5 -- LDK!
3 f 1 12.12 PARADA Adrian MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS +0.5 --
4 f 1 11.58 TOMASZEWSKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.9 --
1 1 f 2 13.23 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS +0.7 III
Kula (5) M
1 f 1 15.80 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 15.58 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS II
3 f 1 13.55 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 2000 U18 DS III
4 f 1 13.38 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS IV
5 f 1 13.27 ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U18 DS IV
6 f 1 12.60 SICIŃSKI Eryk GKS Start Długołęka 2000 U18 DS IV
7 f 1 12.38 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- LDK!
8 f 1 11.04 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
9 f 1 10.69 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
10 f 1 8.76 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
11 f 1 8.55 MULARCZYK Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
12 f 1 8.28 DULĘBA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
  f 1 NM MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
Kula (6) M
1 f 1 14.06 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS II
2 f 1 13.41 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
3 f 1 11.44 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.05 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.50 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 2 f 1 39.95 ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U18 DS III
3 3 f 1 37.30 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
4 4 f 1 33.88 PORA Karol MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS --
5 5 f 1 31.88 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS --
6 6 f 1 28.08 WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS --
  f 1 NM SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.95 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
2 f 1 40.56 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 1998 U20 DS III
3 f 1 37.80 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS IV
Dysk (2) M
1 f 1 50.06 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
2 f 1 42.60 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
Młot (5) M
1 1 f 1 47.19 TOMCZYK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS IV
2 2 f 1 42.09 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U16 DS IV MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 40.56 MIKOŁAJCZYK Jakub MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV
4 4 f 1 33.06 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 51.33 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS II #
2 2 f 1 51.26 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 1998 U20 DS II
3 3 f 1 44.11 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
Oszczep (700) M
1 1 f 1 56.10 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 2000 U18 DS III
2 2 f 1 51.95 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
3 3 f 1 48.67 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS IV GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
4 4 f 1 45.43 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
5 5 f 1 43.72 LENIART Szymon LKS Polkowice 2000 U18 DS --
6 6 f 1 42.27 CZOP Szymon MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS -- #
7 7 f 1 40.26 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
8 8 f 1 39.61 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS --
9 9 f 1 36.87 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 58.37 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród 1998 U20 DS II
2 f 1 57.51 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS II #
3 f 1 55.41 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 1999 U20 DS II
4 f 1 54.12 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III
5 f 1 52.96 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 1999 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław
6 f 1 52.23 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
Chód 5 km M
1 1 s 1 28:34.55 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.066673994064 sekund