Bielsko-Biała 03 - 04.06.2017
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.76 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.2 M KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 5 s 1 12.44 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +2.2 II
3 7 s 1 12.59 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.2 II
4 8 s 1 12.83 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +2.2 III B.D.
5 15 s 1 13.47 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +2.2 IV
6 18 s 1 13.64 KOWOLIK Dagmara MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +2.2 IV
7 22 s 1 14.16 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +2.2 --
1 2 s 2 12.19 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.8 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 3 s 2 12.25 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.8 II
3 9 s 2 12.88 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +0.8 III #
4 12 s 2 13.17 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.8 III CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
5 14 s 2 13.38 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.8 IV
6 16 s 2 13.52 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.8 IV
7 20 s 2 13.72 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +0.8 IV
8 23 s 2 14.52 PASOŃ Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +0.8 --
1 4 s 3 12.29 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +2.6 II
2 6 s 3 12.54 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +2.6 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
3 10 s 3 12.98 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +2.6 III
4 11 s 3 13.08 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +2.6 III
5 13 s 3 13.30 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2001 U18 SL +2.6 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
6 17 s 3 13.54 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +2.6 IV
7 19 s 3 13.69 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +2.6 IV
8 21 s 3 14.02 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL +2.6 -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2023
1 1 s 4 12.62 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL -1.4 II
2 2 s 4 12.67 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -1.4 II #
3 3 s 4 12.80 BˇBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.4 III
4 5 s 4 12.97 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -1.4 III
5 6 s 4 13.12 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -1.4 III B.D. # 2
6 7 s 4 13.19 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -1.4 III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
7 8 s 4 13.21 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -1.4 IV LDK!
8 11 s 4 13.31 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL -1.4 -- B.D. B.D. #
9 12 s 4 13.34 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -1.4 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
1 4 s 5 12.82 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U23 SL -0.5 III B.D. 2
2 9 s 5 13.27 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -0.5 IV LDK!
3 10 s 5 13.30 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -0.5 IV
4 13 s 5 13.46 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -0.5 IV GIZA Maciej 2 LDK!
5 14 s 5 13.62 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA -0.5 IV
6 15 s 5 13.71 SKOWRON Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U18 MA -0.5 IV KUKLA Rafał # 4 LDK!
7 16 s 5 14.26 GOŁUSZKA Patrycja UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U18 MA -0.5 -- KUKLA Rafał BEZ LDK!
8 17 s 5 14.35 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL -0.5 V
1 1 e 1 12.51 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.2 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
2 3 e 1 12.84 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL -0.2 III
3 4 e 1 13.02 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -0.2 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
4 5 e 1 13.03 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL -0.2 III B.D.
5 10 e 1 13.58 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1999 U20 SL -0.2 IV
6 11 e 1 13.75 PŁONKA Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL -0.2 IV
1 2 e 2 12.52 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL 0.0 II B.D.
2 6 e 2 13.06 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL 0.0 III
3 7 e 2 13.15 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL 0.0 III
4 8 e 2 13.21 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL 0.0 IV #
5 9 e 2 13.47 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL 0.0 IV B.D.
6 12 e 2 14.74 PŁOSZAJ Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL 0.0 --
1 f A 11.89 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 f A 12.11 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL -0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 f A 12.43 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.2 II
4 f A 12.47 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -0.2 II
5 f A 12.64 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -0.2 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
6 f A 12.65 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -0.2 II
7 f A 12.79 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -0.2 III
1 f 1 12.34 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL -1.5 II B.D.
2 f 1 12.51 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.5 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
3 f 1 12.78 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL -1.5 III
4 f 1 13.06 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL -1.5 III B.D.
5 f 1 13.10 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -1.5 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
6 f 1 13.13 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -1.5 III #
7 f 1 13.19 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL -1.5 III
8 f 1 13.25 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -1.5 IV
200 m K
1 1 s 1 24.31 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL 0.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 2 s 1 24.69 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL 0.0 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 5 s 1 25.07 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 II #
4 7 s 1 25.34 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL 0.0 II
5 8 s 1 25.36 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA 0.0 II GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
6 9 s 1 25.59 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL 0.0 II
7 11 s 1 26.06 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL 0.0 II
8 19 s 1 26.48 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL 0.0 III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
1 18 s 2 26.30 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +1.6 III
2 22 s 2 26.67 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +1.6 III #
3 24 s 2 26.70 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.6 III #
4 30 s 2 27.03 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +1.6 III
1 34 s 3 27.37 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +2.6 IV
2 35 s 3 27.38 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +2.6 IV B.D.
3 38 s 3 27.75 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +2.6 IV
4 43 s 3 28.03 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U18 SL +2.6 IV B.D.
5 45 s 3 28.22 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +2.6 IV
6 46 s 3 28.32 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +2.6 IV
7 50 s 3 29.13 BIAŁEK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +2.6 --
1 14 s 4 26.16 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU +4.2 II BONK Stanisław
2 32 s 4 27.25 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL +4.2 III
3 42 s 4 28.01 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +4.2 IV #
4 49 s 4 28.76 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice # 2001 U18 SL +4.2 --
5 51 s 4 29.31 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +4.2 --
6 52 s 4 29.45 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL +4.2 -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2023
7 56 s 4 33.89 PODGÓRSKA Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +4.2 --
1 29 s 5 27.00 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.8 III B.D.
2 40 s 5 27.84 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +1.8 IV
3 44 s 5 28.07 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +1.8 IV LDK!
4 47 s 5 28.44 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +1.8 IV
5 54 s 5 30.00 FULAR Oliwia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL +1.8 --
6 55 s 5 30.84 SZYMAŃSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.8 -- LDK!
1 3 s 6 24.71 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.3 I
2 4 s 6 24.85 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL +0.3 I B.D.
3 15 s 6 26.28 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL +0.3 III
3 16 s 6 26.28 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL +0.3 III
5 17 s 6 26.29 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL +0.3 III
6 23 s 6 26.69 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL +0.3 III
7 27 s 6 26.89 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL +0.3 III
1 20 s 7 26.61 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -0.1 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
2 25 s 7 26.80 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -0.1 III
3 36 s 7 27.61 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -0.1 IV SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
4 37 s 7 27.69 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -0.1 IV GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 39 s 7 27.77 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U20 SL -0.1 IV KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
1 6 s 8 25.20 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL +1.7 II #
2 10 s 8 25.69 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U23 SL +1.7 II B.D. 2
3 12 s 8 26.10 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 1997 U23 SL +1.7 II
4 13 s 8 26.12 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL +1.7 II
5 28 s 8 26.91 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 1994 Sen SL +1.7 III ZIEMBA Dariusz Z/3235/11 2017 3
6 33 s 8 27.27 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +1.7 III LDK!
1 21 s 9 26.63 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.5 III LDK!
2 26 s 9 26.88 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +0.5 III GIZA Maciej 3 LDK!
3 31 s 9 27.20 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.5 III JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK!
4 41 s 9 27.90 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +0.5 IV LDK!
5 48 s 9 28.61 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U18 MA +0.5 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/6011/15 2022
6 53 s 9 29.53 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL +0.5 V
1 1 w 1 27.49 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -1.0 IV 672
2 2 w 1 27.75 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -1.0 IV # 651
3 3 w 1 28.44 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -1.0 IV B.D. 597
4 4 w 1 28.73 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -1.0 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 574
400 m K
1 5 s 1 56.88 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
2 8 s 1 58.06 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL II B.D.
3 11 s 1 58.80 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL II CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
4 12 s 1 58.81 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL II
5 14 s 1 59.34 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL III
6 15 s 1 59.66 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL III LDK!
7 18 s 1 59.89 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL III
8 20 s 1 59.99 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
1 16 s 2 59.69 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
2 25 s 2 60.84 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
3 26 s 2 60.99 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL III
4 30 s 2 62.58 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
5 34 s 2 63.49 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV #
6 35 s 2 63.53 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL IV
7 38 s 2 63.96 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL IV
8 39 s 2 64.23 JUNIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL IV
1 19 s 3 59.95 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU III BONK Stanisław
2 31 s 3 62.83 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV LDK!
3 36 s 3 63.66 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL IV LDK!
4 37 s 3 63.68 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL IV
5 41 s 3 65.86 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL -- B.D.
1 2 s 4 55.32 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2023
2 4 s 4 56.49 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL I
3 10 s 4 58.66 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
4 13 s 4 59.29 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL III
5 21 s 4 60.09 WÓJCIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL III
6 22 s 4 60.27 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III
7 23 s 4 60.41 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III
1 17 s 5 59.86 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
2 27 s 5 61.52 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL III #
3 28 s 5 61.58 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL III HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
4 33 s 5 63.22 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL IV
1 1 s 6 53.96 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL M
2 3 s 6 56.42 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL I #
3 6 s 6 57.49 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1993 Sen SL II PASZTA Wiesław 1
4 7 s 6 57.89 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL II
5 9 s 6 58.56 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 1992 Sen SL II CIUK Marek Z/1853/11 2018 2
6 24 s 6 60.49 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
1 29 s 7 62.37 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/0080/17 2023
2 32 s 7 62.99 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy S±cz 2003 U16 MA IV KLIMEK Józef Z/2015/16 2019 5
3 40 s 7 64.90 NIED¬WIED¬ Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V LDK!
4 42 s 7 66.72 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U16 MA V #
5 43 s 7 67.21 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
6 44 s 7 73.72 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
600 m K
1 1 w 1 1:50.95 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # 4 LDK! 506
2 2 w 1 1:51.66 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK! 494
3 3 w 1 1:54.71 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK! 442
4 4 w 1 1:55.04 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! 437
5 5 w 1 1:55.17 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5 434
6 6 w 1 1:57.07 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK! 404
7 7 w 1 1:59.04 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK! 373
8 8 w 1 2:17.94 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK! 138
800 m K
1 1 s 1 2:08.78 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
2 2 s 1 2:13.32 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II
3 3 s 1 2:13.62 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II
4 4 s 1 2:14.06 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
5 5 s 1 2:16.77 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
6 6 s 1 2:16.95 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
7 7 s 1 2:17.27 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL II LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
8 8 s 1 2:17.56 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL III
9 11 s 1 2:20.74 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL III
10 16 s 1 2:25.12 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL IV
1 9 s 2 2:18.38 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
2 10 s 2 2:19.54 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
3 12 s 2 2:22.58 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL III
4 13 s 2 2:23.40 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
5 14 s 2 2:24.50 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL III
6 15 s 2 2:25.06 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 1998 U20 SL IV
7 18 s 2 2:26.16 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV
8 21 s 2 2:29.48 CHUDY Anna CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
9 25 s 2 2:31.86 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL --
10 26 s 2 2:32.02 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
11 31 s 2 2:46.22 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
  s 2 DNF MUTWIL Oliwia TL ROW Rybnik 1997 U23 SL --
1 17 s 3 2:25.77 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL IV
2 19 s 3 2:26.24 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL IV HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
3 20 s 3 2:26.61 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL IV LDK!
4 22 s 3 2:29.85 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV
5 23 s 3 2:30.83 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
6 24 s 3 2:30.87 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL IV B.D. 4
7 27 s 3 2:39.09 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL --
8 28 s 3 2:41.89 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
9 29 s 3 2:43.08 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL --
10 30 s 3 2:45.25 FRANKOWSKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL --
1 1 w 1 2:38.43 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- # 591
2 2 w 1 2:38.94 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- 585
3 3 w 1 2:44.99 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 517
4 4 w 1 2:52.46 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D. 438
1500 m K
1 1 s 1 4:33.48 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
2 2 s 1 4:36.54 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II
3 3 s 1 4:40.38 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
4 4 s 1 4:41.38 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 2001 U18 MA II KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
5 5 s 1 4:44.00 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL II
6 6 s 1 4:48.62 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL III
7 7 s 1 4:49.56 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
8 8 s 1 4:50.12 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL III LDK!
9 9 s 1 4:50.20 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA III GIZA Maciej 2 LDK!
10 10 s 1 4:54.81 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL III
11 11 s 1 4:54.98 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL III
12 12 s 1 5:14.16 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 1998 U20 SL --
13 13 s 1 5:17.44 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL --
3000 m K
1 1 s 1 10:26.39 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
2 2 s 1 10:39.24 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III #
3 3 s 1 10:40.55 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL III
4 4 s 1 10:41.95 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
5 5 s 1 10:46.93 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1997 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2023
6 6 s 1 11:04.65 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL III B.D. # Z/0438/11 2023 3
7 7 s 1 11:09.26 MALINA Michalina GTS Bojszowy 2000 U18 SL IV TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
8 8 s 1 11:16.90 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 1998 U20 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 BEZ
9 9 s 1 11:20.10 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
10 10 s 1 12:10.33 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
11 11 s 1 12:25.73 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL --
12 12 s 1 13:03.07 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL --
13 13 s 1 13:08.47 SZCZYGIEŁ Julia KS Victoria Zawiercie 2000 U18 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2760/16 2018 BEZ
14 14 s 1 14:29.47 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 2001 U18 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 4
5000 m K
1 1 s 1 17:50.76 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 1992 Sen SL II BONK Anna # Z/1549/11 2019 1
2 2 s 1 17:54.94 KUCHARSKA Ewa TL ROW Rybnik 1981 Masters SL II B.D. Z/5142/11 2019 BEZ
3 3 s 1 18:17.90 SOJDA Mariola CKS Budowlani Częstochowa 1982 Masters SL III LAMCH Czesław Z/0524/14 2017 3
4 4 s 1 18:36.21 KAMPA Dalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1986 Sen SL III
5 5 s 1 18:44.92 BYRSKA Sylwia Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2023 76
6 6 s 1 19:57.05 DULSKA Adrianna WKB Meta Lubliniec 1995 U23 SL --
7 7 s 1 25:25.73 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 2001 U18 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 4
80 pł K
1 3 w 1 14.65 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL -0.9 V FOJCIK Dorota # 4 LDK! 485
2 4 w 1 14.88 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -0.9 -- B.D. # 5 457
3 5 w 1 15.42 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -0.9 -- # LDK! 394
4 8 w 1 17.13 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -0.9 -- LDK! 222
1 1 w 2 14.34 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL +2.5 V LDK! 525
2 2 w 2 14.36 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +2.5 V LDK! 522
3 6 w 2 15.60 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +2.5 -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! 374
4 7 w 2 15.84 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +2.5 -- # LDK! 347
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.46 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.8 I GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
2 2 s 1 15.03 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.8 II
3 3 s 1 15.12 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +0.8 II GIZA Maciej 2 LDK!
4 4 s 1 15.74 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.8 II
5 5 s 1 15.94 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +0.8 III BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
6 6 s 1 16.52 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL +0.8 III
7 7 s 1 16.82 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.8 III PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
1 1 w 1 15.20 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -1.1 II 815
2 2 w 1 16.58 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -1.1 III B.D. 645
3 3 w 1 17.21 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -1.1 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 573
4 4 w 1 19.30 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -1.1 -- # 363
100 m pł K
1 1 s 1 14.57 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL +1.2 II BONK Stanisław
2 2 s 1 15.68 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ +1.2 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
  s 1 DQ JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U20 SL +1.2 --
400 m pł K K
1 2 s 1 63.49 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL II CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
2 4 s 1 66.33 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III B.D. #
3 6 s 1 67.72 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL III
4 7 s 1 69.45 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL IV
5 10 s 1 71.49 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV
6 11 s 1 72.22 STEC Julia MOSM Tychy 2000 U18 SL IV
7 12 s 1 72.53 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL IV
8 13 s 1 73.31 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
1 1 s 2 61.54 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
2 3 s 2 64.00 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023 98
3 5 s 2 66.47 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA III GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
4 8 s 2 69.63 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA IV LDK!
5 9 s 2 71.06 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV #
6 14 s 2 75.95 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -- #
7 15 s 2 86.78 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
2000 m prz K
1 1 s 1 6:53.93 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL I
2 2 s 1 7:19.52 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
3 3 s 1 7:44.51 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2023
4 4 s 1 7:48.64 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
  s 1 DNF MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL --
4x100 m K
1 1 s 1 48.94 BARTOLEWSKA Julia
UŁAMEK Urszula
BRENDEL Magdalena
MARCZEWSKA Ewa
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2000
2000
2001
U18 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
CIUK Marek

CIUK Marek
Z/3020/16
Z/3899/15
Z/3211/16
2021
2018
2020
2
2
2
2 2 s 1 49.22 CIE¦LAR Katarzyna
CIE¦LAR Noemi
ZWIAS Justyna
ZAMORA Małgorzata
MUKS SZS Cieszyn 1999
1998
1999
1999
U20 SLK --


3 4 s 1 49.81 WYCHORSKA Anna
TUCKA Dominika
OGÓROWSKA Natalia
SITEK Justyna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
2001
2001
2000
U18 SLK --

B.D.

4 6 s 1 50.02 BARTOSZ Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
HRUZIK Patrycja
SOBÓR Wiktoria
GKS Piast Gliwice 2000
2000
2000
2001
U18 SLK --


5 9 s 1 50.65 NAPORA Alicja
GAWRY¦ Wiktoria
NAPORA Patrycja
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 2003
2003
2002
2003
U16 SLK --
JACYSZYN Lechosław

Z/1149/17
2022
2
  s 1 DNF ROJEK Natalia
PODWOJSKA Katarzyna
GUTT Emilia
KARDELA Julia
RMKS Rybnik 2003
2003
2003
2003
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota

Z/3624/16
2022
3
4
  s 1 DNF BIAŁEK Jagoda
SYNOWIEC Wiktoria
BOROWIECKA Julia
PIˇTEK Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000
2000
2001
2000
U18 SLK --
B.D.


1 3 s 2 49.34 GŁUPCZYK Karolina
KOZIOŁ Paulina
KWA¦NIAK Oliwia
KRĘTOSZ Natalia
MKS Czechowice-Dziedzice 1998
1998
1999
1999
U20 SLK --

B.D.

2 5 s 2 49.88 TOMANEK Olga
CIUPEK Sylwia
KORDEK Sara
SZADE Małgorzata
MKS-MOS Katowice 2000
2000
2001
2000
U18 SLK --
BONK Stanisław
PRZYBYCIN Bogdan B.D.
Z/1629/17
2023


3 7 s 2 50.60 HAJDUK Julia
DYBAŁA Katarzyna
KIELIAN Aleksandra
RYBKA Aleksandra
TS Wieliczanka Wieliczka 2001
2001
2000
2001
U18 MLP -- GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej
, Z/1264/15
, 2022
2
3

4 8 s 2 50.63 GOŁUSZKA Patrycja
ZACHURA Magdalena
SKOWRON Aleksandra
KONDERAK Martyna
UKS bieganie.pl Stryszawa 2001
2000
2001
2001
U18 MLP -- KUKLA Rafał

KUKLA Rafał
GIZA Andrzej
Z/0903/17
2021
BEZ
4

5 10 s 2 51.06 MACHOWICZ Agnieszka
KRASOŃ Katarzyna
ŁAKOTA Klaudia
KIEŁKOWSKA Emilia
MKS Iskra Pszczyna 2001
2000
2001
2001
U18 SLK --

BIELA Marek B.D.
BIELA Marek B.D.
Z/4616/15
Z/4607/15
2018
2022


4x400 m K
1 1 s 1 3:58.19 MUC Julia
KLĘBOWSKA Wiktoria
TYPER Michalina
ŁACHOWSKA Natalia
MKS-MOSM Bytom 2001
2000
2001
2001
U18 SLK --

SZCZYRK Janusz B.D.
Z/1317/16
2023

2 2 s 1 3:59.86 SZOTA Paulina
RYNDAK Wiktoria
KRASOWSKA Kamila
PYKA Milena
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000
2000
2001
2000
U18 SLK -- PASZTA Anna


4
3 5 s 1 4:03.84 BATKO Agata
TUCKA Dominika
BRODA Julia
SKIBIŃSKA Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
2001
2000
2000
U18 SLK --


  s 1 DQ BIAŁEK Kinga
PIˇTEK Wiktoria
BOROWIECKA Julia
SYNOWIEC Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001
2000
2001
2000
U18 SLK --


B.D.

1 3 s 2 4:02.56 GAWEŁEK Marta
KAŁMUK Marta
KADELA Nina
ZIEBURA Martyna
UKS Czwórka Żory 2001
2001
2001
2001
U18 SLK --


2 4 s 2 4:02.71 CIE¦LAR Katarzyna
ZWIAS Justyna
CIE¦LAR Noemi
ZAMORA Małgorzata
MUKS SZS Cieszyn 1999
1999
1998
1999
U20 SLK --


3 6 s 2 4:10.77 MYRCIK Martyna
GAJDA Joanna
KRAUZE Aleksandra
KORBUT Milena
AZS-AWF Katowice 2001
2001
2000
2000
U18 SLK -- B.D.

B.D.
BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/2389/15
2023
4


4 7 s 2 4:12.37 DYBAŁA Katarzyna
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
KIELIAN Aleksandra
TS Wieliczanka Wieliczka 2001
2001
2001
2000
U18 MLP -- GIZA Maciej


GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej
, Z/1264/15
, 2022
3

5 8 s 2 4:13.89 JA¬WIŃSKA Aleksandra
WÓJCIK Angelika
PŁOSZAJ Kamila
KRYSZTOFORSKA Angelika
MOS CSiR D±browa Górnicza 1998
1999
1998
1999
U20 SLK -- WOJTKOWSKI Maciej


Z/0651/15
2023

6 9 s 2 4:25.53 SZUMAŁA Kamila
STOPYRA Natalia
GAŁA Aleksandra
GAŁA Katarzyna
TS AKS Chorzów 2000
2001
2001
2000
U18 SLK --
CZECH Klaus
CZECH Klaus
CZECH Klaus
Z/1809/15
Z/1807/15
Z/1808/15
2021
2020
2023
3
3
1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice 1996 U23 SL II B.D. # 2
2 2 f 1 1.55 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL III
3 3 f 1 1.55 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL III
3 3 f 1 1.55 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
5 5 f 1 1.50 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV
6 6 f 1 1.40 SICHMA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL --
7 7 f 1 1.30 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U20 SL --
1 1 w 1 1.39 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # 4 LDK! 502
2 2 w 1 1.39 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK! 502
3 3 w 1 1.33 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! 439
4 4 w 1 1.33 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5 439
5 5 w 1 1.30 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK! 409
6 6 w 1 1.24 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK! 350
7 7 w 1 1.21 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK! 321
8 8 w 1 1.15 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK! 266
1 w 2 1.51 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 632
2 w 2 1.45 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV B.D. 566
3 w 2 1.39 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- 502
4 w 2 1.30 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- # 409
Tyczka K
1 1 f 1 3.40 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
2 2 f 1 3.20 ¦WIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr # Z/0504/15 2020 1
3 3 f 1 3.00 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U16 SL II #
4 4 f 1 2.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL III DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 72
5 5 f 1 2.60 HYRNIK Anna MKS Ustroń 2000 U18 SL IV
6 6 f 1 2.40 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U16 SL IV
7 7 f 1 2.40 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL IV
8 8 f 1 2.20 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U14 SL V #
W dal K
1 1 f 1 5.95 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA +0.7 I B.D. #
2 2 f 1 5.43 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 U23 PK -0.3 II BORA Piotr # Z/1399/12 2023
3 3 f 1 5.19 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA 0.0 III DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023 72
4 4 f 1 5.12 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -0.2 III GIZA Andrzej # Z/0903/17 2021 LDK!
5 5 f 1 5.09 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +1.2 IV
6 6 f 1 4.91 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL 0.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
7 7 f 1 4.42 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.2 --
1 1 f 2 5.32 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.2 III PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 2 f 2 5.24 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.2 III
3 3 f 2 5.16 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL +0.4 III
4 4 f 2 4.84 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.1 IV #
5 5 f 2 4.79 KLEKOTKO Gloria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL +1.7 --
6 6 f 2 4.76 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +0.7 -- BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
7 7 f 2 4.63 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2000 U18 SL +2.2 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
8 8 f 2 4.62 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 --
9 9 f 2 4.39 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL 0.0 --
1 1 f 3 5.09 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA +4.3 IV
2 2 f 3 4.98 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL 0.0 IV
3 3 f 3 4.87 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +3.3 IV
4 4 f 3 4.82 WIĘCŁAW Wiktoria CTL ORLĘTA Częstochowa 1999 U20 SL +4.7 IV #
5 5 f 3 4.80 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +2.5 IV B.D.
6 6 f 3 4.74 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
7 7 f 3 4.51 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U20 SL +0.9 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
  4.42 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -2.2 --
  4.45 WIĘCŁAW Wiktoria CTL ORLĘTA Częstochowa 1999 U20 SL +1.8 -- #
  4.61 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +0.8 -- B.D.
  4.67 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.2 --
1 1 w 1 4.73 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.6 V FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! 487
1 1 w 1 5.13 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.1 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 595
2 2 w 1 4.46 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +0.2 -- # LDK! 418
2 2 w 1 5.00 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.6 IV B.D. 559
3 3 w 1 4.32 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL 0.0 -- LDK! 384
3 3 w 1 4.78 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -1.2 -- 500
4 4 w 1 4.31 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL +0.1 -- B.D. # 5 381
4 4 w 1 4.41 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.1 -- # 406
5 5 w 1 4.25 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota # 4 LDK! 367
6 6 w 1 4.12 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.5 -- LDK! 336
7 7 w 1 3.60 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL 0.0 -- # LDK! 220
8 8 w 1 3.55 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -1.2 -- LDK! 210
Trójskok K
1 1 f 1 12.72 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -0.4 I
2 2 f 1 11.93 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +3.2 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
3 3 f 1 11.65 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL +0.8 II
4 4 f 1 11.19 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 2001 U18 MA +2.9 III #
5 5 f 1 10.58 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +6.3 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
6 6 f 1 10.22 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.7 IV
7 7 f 1 10.13 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL +0.6 --
8 8 f 1 10.12 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.3 --
9 9 f 1 10.05 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +1.9 --
  11.15 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 2001 U18 MA +2.0 III #
Kula (3) K
1 1 f 1 12.84 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
2 2 f 1 12.50 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
3 3 f 1 12.39 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
4 4 f 1 11.60 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
5 5 f 1 11.54 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
6 6 f 1 10.97 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 2000 U18 SL IV
7 7 f 1 9.16 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
8 8 f 1 8.79 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
1 1 w 1 8.58 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # 4 LDK! 437
2 2 w 1 8.14 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK! 408
3 3 w 1 8.07 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5 404
4 4 w 1 5.97 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK! 269
5 5 w 1 5.89 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK! 264
6 6 w 1 5.81 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK! 259
7 7 w 1 5.79 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! 258
8 8 w 1 5.51 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK! 240
1 1 w 2 11.70 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 641
2 2 w 2 11.61 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III 635
3 3 w 2 8.91 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D. 458
4 4 w 2 7.13 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- # 343
Kula (4) K
1 1 f 1 14.84 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I #
2 2 f 1 14.41 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 Sen SL I B.D. 1
3 3 f 1 13.19 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I B.D. # 1
4 4 f 1 13.07 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
5 5 f 1 12.29 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II
6 6 f 1 12.05 PIERCHAŁA Renata RMKS Rybnik # 1996 U23 SL II WYPIÓR Aleksander # Z/0481/12 2023
7 7 f 1 10.70 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III #
8 8 f 1 10.26 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL III #
9 9 f 1 9.33 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL IV
10 10 f 1 8.94 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.45 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 31.62 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U23 SL --
1 1 f 2 53.48 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 f 2 33.32 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U18 MA III DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
3 3 f 2 32.98 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
4 4 f 2 31.56 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
5 5 f 2 26.10 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
6 6 f 2 18.39 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
1 1 f 3 39.45 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
2 2 f 3 38.88 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II #
3 3 f 3 36.33 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
4 4 f 3 30.02 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ IV
5 5 f 3 21.91 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U20 SL --
Młot (3) K
1 1 f 1 47.14 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik 2000 U18 SL III
2 2 f 1 41.66 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 2000 U18 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/4664/15 2019 4
  f 1 NM SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U18 SL --
Młot (4) K
1 1 f 1 60.31 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 1995 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz # Z/3234/11 2023 1 160
2 2 f 1 50.14 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL I B.D. 2
3 3 f 1 47.55 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL II
4 4 f 1 38.35 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.11 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL IV B.D. # Z/6409/15 2023 1
2 2 f 1 33.32 MAĆKOWIAK Natalia RMKS Rybnik 2001 U18 SL IV
3 3 f 1 33.01 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
4 4 f 1 32.03 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL IV
5 5 f 1 30.65 FUZOŃ Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL --
6 6 f 1 30.58 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL --
7 7 f 1 30.19 SOBIK Simona RMKS Rybnik 2000 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4317/15 2021 4
8 8 f 1 26.74 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
1 1 w 1 33.68 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV B.D. 546
2 2 w 1 27.17 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 423
3 3 w 1 26.45 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- 410
4 4 w 1 17.90 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- # 250
Oszczep (600) K
1 1 f 1 43.16 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. # 1
2 2 f 1 29.51 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
5-bój K MŁ K
1 f 1 2297 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL V FOJCIK Dorota # 4 LDK!
2 f 1 2115 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL V B.D. # 5
3 f 1 2000 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL V LDK!
4 f 1 1995 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +9.9 -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
5 f 1 1847 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK!
6 f 1 1819 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- # LDK!
7 f 1 1720 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
8 f 1 1331 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK!
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4119 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III
2 2 f 1 3955 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
3 3 f 1 3809 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL III B.D.
4 4 f 1 3013 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- #
Chód 5 km K
1 1 s 1 26:23.65 GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998 U20 SL II
2 2 s 1 26:52.36 KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
3 3 s 1 27:17.71 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL III
4 4 s 1 29:45.48 SŁAWIK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL III LAMCH Mariola Z/0667/17 2017 3 LDK!
5 5 s 1 29:51.69 GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III LAMCH Mariola 3 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.89 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL +0.8 I
2 10 s 1 11.55 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U18 MA +0.8 III B.D.
3 19 s 1 11.90 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów 1991 Sen SL +0.8 -- STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2019 3
4 20 s 1 11.91 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 1996 U23 SL +0.8 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2020 BEZ
5 22 s 1 12.05 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL +0.8 --
6 25 s 1 12.19 JENDRUSIAK Daniel UKS Gimpel Nowy Targ 1998 U20 MA +0.8 IV
7 28 s 1 12.39 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U20 MA +0.8 -- LDK!
8 33 s 1 13.11 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA +0.8 -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1883/17 2019
1 2 s 2 10.99 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL +0.7 II
2 11 s 2 11.60 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +0.7 III
3 16 s 2 11.78 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +0.7 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 17 s 2 11.82 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice 1996 U23 SL +0.7 -- B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
5 18 s 2 11.89 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +0.7 IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
6 21 s 2 11.97 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL +0.7 IV
7 30 s 2 12.58 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Masters SL +0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2023 BEZ
8 32 s 2 12.69 WALICZEK Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA +0.7 --
1 4 s 3 11.23 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 1994 Sen SL +1.3 II
2 5 s 3 11.28 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +1.3 II
3 8 s 3 11.40 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL +1.3 III
4 9 s 3 11.44 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +1.3 III #
5 14 s 3 11.69 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +1.3 III GIZA Maciej 3 LDK!
6 23 s 3 12.09 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.3 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
7 27 s 3 12.25 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów # 1979 Masters SL +1.3 -- B.D. # Z/3758/18 2023 BEZ
8 29 s 3 12.40 WALA Sławomir niestowarzyszony # 1996 U23 +1.3 -- B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
1 3 s 4 11.11 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA 0.0 II #
2 6 s 4 11.30 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL 0.0 II
3 7 s 4 11.37 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL 0.0 III
4 12 s 4 11.63 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA 0.0 III
5 13 s 4 11.69 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL 0.0 III WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
6 15 s 4 11.74 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice 1993 Sen SL 0.0 III B.D. Z/2590/11 2016 3
7 24 s 4 12.18 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL 0.0 IV HOMA Wioleta 3 LDK!
8 26 s 4 12.24 CHOLEWA Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U20 MA 0.0 --
9 31 s 4 12.61 BIGOS Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA 0.0 --
1 1 e 1 11.06 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.2 II
2 6 e 1 11.30 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.2 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
3 9 e 1 11.63 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +1.2 III
4 16 e 1 12.00 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL +1.2 IV
5 21 e 1 12.31 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +1.2 --
5 20 e 1 12.31 CHOLEWA Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +1.2 --
7 22 e 1 12.34 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +1.2 --
8 26 e 1 12.66 MAKOWIECKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.2 --
1 2 e 2 11.12 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 4 e 2 11.24 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +1.2 II LDK!
3 8 e 2 11.57 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +1.2 III #
4 10 e 2 11.69 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +1.2 III
5 11 e 2 11.74 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL +1.2 III #
6 13 e 2 11.83 ŻUKOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL +1.2 IV JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
7 15 e 2 12.00 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL +1.2 IV
8 24 e 2 12.38 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL +1.2 -- CIUK Marek # Z/2118/17 2023
9 25 e 2 12.62 BUSZ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.2 --
1 3 e 3 11.12 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +1.2 II
2 5 e 3 11.26 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +1.2 II #
3 7 e 3 11.53 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL +1.2 III JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
4 12 e 3 11.74 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +1.2 III
5 14 e 3 11.99 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +1.2 IV BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
6 17 e 3 12.00 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.2 IV
7 18 e 3 12.26 LIS Rafał MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL +1.2 --
8 19 e 3 12.29 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.2 --
9 23 e 3 12.37 ULBRYCH Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.2 --
1 1 e 4 10.82 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +0.7 I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
2 2 e 4 10.89 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.7 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
3 6 e 4 11.54 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL +0.7 III
4 9 e 4 11.83 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL +0.7 IV
5 11 e 4 12.12 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +0.7 IV
1 3 e 5 11.08 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL 0.0 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 4 e 5 11.14 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL 0.0 II
3 5 e 5 11.15 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL 0.0 II
4 7 e 5 11.80 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL 0.0 IV
5 8 e 5 11.81 ZAMORA Stanisław MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL 0.0 IV
6 10 e 5 11.98 BORÓWKA Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U20 SL 0.0 IV
1 f A 10.87 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -0.2 I
2 f A 11.11 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 1994 Sen SL -0.2 II
3 f A 11.22 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL -0.2 II
4 f A 11.31 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL -0.2 III
5 f A 11.48 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL -0.2 III
6 f A 11.51 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL -0.2 III
7 f A 11.68 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL -0.2 III
1 f 1 11.10 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.1 II
2 f 1 11.13 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.1 II
3 f 1 11.22 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 f 1 11.27 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
5 f 1 11.34 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +0.1 III #
6 f 1 11.52 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +0.1 III LDK!
7 f 1 11.59 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL +0.1 III JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
8 f 1 11.61 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +0.1 III #
1 f 2 10.91 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -1.5 II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
2 f 2 10.98 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
3 f 2 11.03 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL -1.5 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
4 f 2 11.12 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL -1.5 II
5 f 2 11.32 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL -1.5 III
6 f 2 11.69 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL -1.5 III
7 f 2 11.85 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL -1.5 IV
8 f 2 11.86 ZAMORA Stanisław MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL -1.5 IV
200 m M
1 4 s 1 22.00 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.6 II
2 7 s 1 22.26 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +2.6 II
3 8 s 1 22.37 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 9 s 1 22.38 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.6 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
5 13 s 1 22.79 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.6 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
6 16 s 1 22.92 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL +2.6 III LDK!
7 24 s 1 23.45 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +2.6 III
1 10 s 2 22.59 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +7.5 II
2 22 s 2 23.34 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL +7.5 III JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
3 23 s 2 23.35 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +7.5 III
4 25 s 2 23.49 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +7.5 III BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
5 29 s 2 23.70 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +7.5 IV
6 34 s 2 24.04 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL +7.5 IV
1 19 s 3 22.98 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +3.2 III #
2 28 s 3 23.61 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +3.2 IV
3 31 s 3 23.79 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL +3.2 IV
4 35 s 3 24.15 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +3.2 IV BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
5 39 s 3 24.57 HULBÓJ Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL +3.2 --
1 37 s 4 24.23 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +0.1 IV
2 41 s 4 25.73 LIS Rafał MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL +0.1 --
3 43 s 4 26.07 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL +0.1 -- CIUK Marek # Z/2118/17 2023
4 44 s 4 26.21 JĘDRUSIAK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL +0.1 --
5 46 s 4 26.54 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +0.1 -- LDK!
1 1 s 5 21.79 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL +3.4 I
2 2 s 5 21.83 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +3.4 I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 6 s 5 22.22 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +3.4 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
4 11 s 5 22.74 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL +3.4 II CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
5 15 s 5 22.91 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL +3.4 III B.D. Z/0680/14 2019 1
6 17 s 5 22.92 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +3.4 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
  s 5 DNF GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL +3.4 --
1 14 s 6 22.80 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL +5.6 II B.D. 3
2 21 s 6 23.29 ROMAŃCZUK Kamil MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL +5.6 III
3 27 s 6 23.57 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL +5.6 III
1 3 s 7 21.85 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL +2.0 I
2 5 s 7 22.05 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +2.0 II
3 12 s 7 22.76 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL +2.0 II
4 20 s 7 23.01 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +2.0 III
5 32 s 7 23.89 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL +2.0 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 18 s 8 22.98 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +2.5 III
2 26 s 8 23.53 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +2.5 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
3 33 s 8 23.91 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice 1996 U23 SL +2.5 -- B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
4 36 s 8 24.21 OLIFIROWICZ Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL +2.5 --
5 40 s 8 25.72 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL +2.5 --
6 42 s 8 26.00 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Masters SL +2.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2023 BEZ
1 30 s 9 23.76 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +1.6 IV GIZA Maciej 3 LDK!
2 38 s 9 24.32 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL +1.6 IV
3 45 s 9 26.48 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL +1.6 -- #
400 m M
1 2 s 1 49.08 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 4 s 1 49.95 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II
3 6 s 1 50.46 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL II
4 8 s 1 50.83 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
5 13 s 1 51.82 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021
6 20 s 1 53.17 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U18 SL IV
1 10 s 2 51.32 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U18 MA III KUKLA Rafał 4 LDK!
2 11 s 2 51.34 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III #
3 19 s 2 53.05 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL IV BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
4 21 s 2 53.31 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL IV
5 23 s 2 53.71 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL IV LDK!
6 24 s 2 53.74 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
7 30 s 2 55.68 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
1 27 s 3 54.36 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U18 SL IV BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
2 28 s 3 54.53 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV
3 31 s 3 56.06 WIDERA Piotr MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL --
4 34 s 3 56.92 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL --
5 35 s 3 57.24 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
1 5 s 4 50.04 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL II B.D. 3
2 7 s 4 50.78 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
3 12 s 4 51.54 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
4 15 s 4 52.04 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III
5 16 s 4 52.38 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL III
6 17 s 4 52.55 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL III
1 9 s 5 51.28 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
2 18 s 5 52.61 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL III
3 22 s 5 53.45 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL IV
4 25 s 5 53.85 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL IV
5 26 s 5 53.88 SIWEK Marcin UKS Budowlani Nowy S±cz 1999 U20 MA IV
6 29 s 5 55.40 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA --
1 1 s 6 47.11 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL M
2 3 s 6 49.73 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL II
3 14 s 6 52.01 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL III
4 32 s 6 56.25 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 1997 U23 SL --
5 33 s 6 56.87 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL --
6 36 s 6 58.77 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Masters SL -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2023 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:56.38 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno 1992 Sen SL II BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2021 BEZ
2 2 s 1 1:56.98 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL II
3 3 s 1 1:57.28 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 1991 Sen SL III B.D. B.D. # 2
4 4 s 1 1:57.44 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL III BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
5 5 s 1 1:57.60 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III B.D.
6 6 s 1 1:57.92 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL III B.D. 3
7 7 s 1 1:58.12 DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team # 1998 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/5012/15 2023
8 9 s 1 1:58.66 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL III B.D. # Z/0420/14 2023 1
9 10 s 1 1:59.12 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
10 12 s 1 2:00.20 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 1990 Sen SL III B.D. B.D. BEZ
  s 1 DNF ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 1995 U23 SL --
1 8 s 2 1:58.48 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL III
2 11 s 2 1:59.28 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U20 SL III
3 13 s 2 2:00.60 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III
4 14 s 2 2:02.02 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U18 SL IV
5 16 s 2 2:02.62 MATUSZCZYK Marek UKS Chromik Mysłowice 2000 U18 SL IV
6 17 s 2 2:02.72 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
7 18 s 2 2:03.04 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL IV #
8 19 s 2 2:03.88 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL IV
9 23 s 2 2:06.66 WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice 1999 U20 SL IV
10 26 s 2 2:10.82 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U20 SL --
11 29 s 2 2:14.16 JABŁOŃSKI Wojciech UKS Czwórka Żory 1996 U23 SL --
1 15 s 3 2:02.35 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
2 20 s 3 2:04.99 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
3 21 s 3 2:05.05 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
4 22 s 3 2:05.49 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL IV
5 24 s 3 2:09.15 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL --
6 25 s 3 2:09.57 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL --
7 27 s 3 2:11.43 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
8 28 s 3 2:14.07 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL --
9 30 s 3 2:15.79 KUCHARSKI Mateusz TL ROW Rybnik 2000 U18 SL --
10 31 s 3 2:23.43 KU¦ Kamil TS AKS Chorzów 2001 U18 SL --
11 32 s 3 2:29.47 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2023 3
1000 m M
1 1 w 1 3:00.24 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 662
2 2 w 1 3:25.13 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK! 439
3 3 w 1 3:29.40 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK! 405
4 4 w 1 3:33.74 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK! 372
5 5 w 1 3:36.61 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- LDK! 351
1500 m M
1 1 s 1 3:55.89 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II B.D. # Z/0420/14 2023 1
2 2 s 1 3:56.81 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno 1992 Sen SL II BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2021 BEZ
3 3 s 1 3:57.35 DRˇG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U23 SL II
4 4 s 1 4:01.53 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL II PASZTA Wiesław 2
5 5 s 1 4:02.51 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2022 2
6 6 s 1 4:03.06 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
7 7 s 1 4:03.98 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2023 2
8 8 s 1 4:05.68 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/2051/16 , 2023
9 9 s 1 4:07.11 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U20 SL III
10 10 s 1 4:07.93 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995 U23 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0981/15 2018 3
11 11 s 1 4:08.73 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL III
12 12 s 1 4:08.76 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
13 16 s 1 4:11.05 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 1990 Sen SL III B.D. B.D. BEZ
14 17 s 1 4:13.49 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1996 U23 SL --
15 18 s 1 4:15.92 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL IV B.D. 3
16 22 s 1 4:20.60 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U18 SL IV HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
17 26 s 1 4:29.98 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U20 SL --
1 13 s 2 4:09.05 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL III # LDK!
2 14 s 2 4:09.38 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL III B.D. # Z/1723/15 2023 3
3 15 s 2 4:10.48 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III
4 19 s 2 4:16.04 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 1999 U20 SL IV
5 20 s 2 4:17.33 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 1994 Sen SL -- WDOWIAK Szymon Z/0395/11 2017 BEZ
6 21 s 2 4:20.53 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
7 23 s 2 4:22.09 DROŻDŻ Damian TL ROW Rybnik # 1987 Sen SL -- B.D. Z/2754/18 2020
8 24 s 2 4:23.21 KˇDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 1997 U23 MA --
9 25 s 2 4:24.99 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
10 27 s 2 4:38.74 ULIDOWSKI Andrzej KS AZS AWF Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/14613/21 2022
11 28 s 2 4:39.21 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/3365/15 2023
12 29 s 2 4:46.16 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
3000 m M
1 1 s 1 8:56.66 DRˇG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U23 SL III
2 2 s 1 8:57.38 PASEK Damian TS AKS Chorzów 1985 Sen SL III B.D. Z/2342/11 2019 3
3 3 s 1 9:02.53 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL III #
4 4 s 1 9:10.75 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL III B.D. 3
5 5 s 1 9:13.30 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/2051/16 , 2023
6 6 s 1 9:20.59 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL IV # LDK!
7 7 s 1 9:22.21 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL IV
8 8 s 1 9:26.99 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 1999 U20 SL IV
9 9 s 1 9:28.60 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
10 10 s 1 9:29.28 DUDCZAK Michał LLKS Osowa Sień # 2000 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1757/17 2023
11 11 s 1 9:30.10 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL IV
12 12 s 1 9:30.13 DROŻDŻ Damian TL ROW Rybnik # 1987 Sen SL -- B.D. Z/2754/18 2020
13 13 s 1 9:32.35 BEZNER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1984 Sen SL --
14 14 s 1 9:33.81 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/0930/13 2023 2
15 15 s 1 9:43.84 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV
5000 m M
1 1 s 1 15:14.84 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II #
2 2 s 1 15:32.16 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL III B.D. 3
3 3 s 1 15:44.20 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL III
4 4 s 1 16:11.55 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U20 SL III
5 5 s 1 16:33.54 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/0930/13 2023 2
6 6 s 1 16:38.85 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
7 7 s 1 16:46.83 BEZNER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1984 Sen SL --
8 8 s 1 17:05.14 IZYDOREK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL IV
9 9 s 1 17:36.23 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA -- B.D. B.D. Z/1886/17 2019
10 10 s 1 18:09.23 KLIMEK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL --
11 11 s 1 18:16.58 KASTELIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL --
12 12 s 1 23:10.95 WĘGRZYN Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 1997 U23 MA --
  s 1 DNF WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995 U23 SL -- B.D. 2
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.12 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -0.3 III ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK! 719
2 2 w 1 16.88 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -0.3 III KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 637
3 3 w 1 18.98 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -0.3 -- LDK! 434
4 4 w 1 19.55 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -0.3 -- LDK! 386
5 5 w 1 21.39 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK! 248
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.34 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL +1.9 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
2 2 s 1 14.91 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.9 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
3 3 s 1 15.75 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +1.9 III
4 4 s 1 16.33 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL +1.9 IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
5 5 s 1 16.44 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +1.9 IV
6 6 s 1 16.71 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +1.9 --
110 m pł M (99.1) M
  s 1 DNF ROMAŃCZUK Kamil MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL -0.9 --
110 m pł M
1 1 s 1 14.81 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 Sen SL -0.9 I B.D. M
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.67 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
2 2 s 1 56.31 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III
3 3 s 1 59.59 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL IV
4 4 s 1 60.26 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL IV #
5 5 s 1 60.40 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
6 6 s 1 62.21 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK!
7 7 s 1 65.05 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
8 8 s 1 66.06 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
400 m pł M
1 1 s 1 54.09 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL I B.D. Z/0680/14 2019 1
2 2 s 1 54.96 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 1996 U23 SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
3 3 s 1 56.72 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2023
4 4 s 1 59.35 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U23 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:06.39 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
2 2 s 1 6:06.71 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
3 3 s 1 6:10.40 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3015/11 2022
4 4 s 1 6:10.72 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP III #
5 5 s 1 6:13.04 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 2000 U18 MA III
6 6 s 1 6:24.71 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL III B.D. # Z/1723/15 2023 3
7 7 s 1 6:31.79 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U18 MA IV KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2
8 8 s 1 6:52.65 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -- #
9 9 s 1 7:27.07 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
  s 1 DNF TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 U23 MA -- B.D. B.D. # , Z/0830/11 , 2023
4x100 m M
1 4 s 1 44.01 WASZKIEWICZ Bruno
SOWA Karol
BE¦KA Dominik
CHŁˇDZYŃSKI Jakub
CKS Budowlani Częstochowa 2000
2001
2001
2000
U18 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
CIUK Marek LAMCH Mariola
LAMCH Mariola
MICHALSKA Alicja B.D.
Z/3045/16
Z/3837/15
Z/3836/15
2021
2019
2018

2
4

2 5 s 1 44.42 PARAFINIUK Mateusz
PA¬DZIERZ Adam
KULESZA Oktawiusz
TARADAJ Bartosz
MKS-MOS Katowice 2001
2000
2001
2001
U18 SLK --
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.

KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4651/15
Z/5732/15
2023
2023


3 6 s 1 44.44 ROSÓŁ Sebastian
MO¦ Damian
BORÓWKA Bartosz
BURDA Adam
MOS CSiR D±browa Górnicza 1999
1999
1998
1999
U20 SLK -- KRUPA Iwona B.D.


KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/0754/15
Z/0601/17
2023
2023


  s 1 DNF KNAPIK Mateusz
KORUS Kacper
KIEŁPIŃSKI Jan
PTAK Bartosz
MKS-MOSM Bytom 2000
2001
2000
2001
U18 SLK --


  s 1 DNF ULBRYCH Kamil
MAKOWIECKI Adrian
BUSZ Damian
SZYCHTA Krzysztof
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001
2001
2001
2001
U18 SLK --


  s 1 DQ SWOBODA Patryk
BEDNARZ Piotr
SIKORSKI Jakub
JANIK Dawid
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000
2000
2001
2000
U18 SLK --

B.D.
Z/4779/15
2023
II
1 1 s 2 43.25 SAMEL Jakub
WIECZOREK Grzegorz
CHOJNOWSKI Kamil
ZYCH Jakub
KS AZS AWF Kraków 2001
2000
2000
2000
U18 MLP -- ZAPART Stanisław


Z/2528/16
2021
3
2 2 s 2 43.29 PERCZAK Błażej
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
GIBAS Marcin
MKS Czechowice-Dziedzice 1998
1999
1999
1999
U20 SLK --
HOMA Wioleta B.D.

Z/0363/15
2023

3 3 s 2 43.60 PIERZGALSKI Dawid
OLIFIROWICZ Mateusz
KALINKIEWICZ Damian
PIKUL Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996
1997
1997
1997
U23 SLK --


4 7 s 2 44.78 MICHALAK Mateusz
TUREK Aleksander
TURSKI Tomasz
JAWORSKI Marek
CKS Budowlani Częstochowa 1998
1998
1999
1998
U20 SLK --
LAMCH Czesław
CIUK Marek
Z/0522/14
Z/4339/15
2019
2020
3
3
5 8 s 2 44.89 FUCHS Maksymilian
ROMAŃCZUK Kamil
KONSTANTYNOWICZ Wiktor
BŁAŻKOWSKI Artur
MKS-MOS Katowice 1999
1999
1999
1999
U20 SLK --


6 9 s 2 45.86 KACPERAK Mateusz
BAJOR Mateusz
JAKUBOWSKI Adam
PROKOPOWICZ Patryk
CTL ORLĘTA Częstochowa 2001
2000
2000
2001
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja

KASIŃSKI Marek
CIUK Marek
Z/2283/16
Z/5242/15
Z/2118/17
2020
2023
2023

1

7 10 s 2 48.01 JENDRUSIAK Daniel
CHOWANIEC Bartłomiej
WALICZEK Szymon
CHOLEWA Paweł
UKS Gimpel Nowy Targ 1998
1999
2000
1999
U20 MLP --


8 11 s 2 49.84 KULIGOWSKI Michał
GRELICH Dominik
GATNAR Sławomir
GARUS Kamil
RMKS Rybnik 2002
2002
2002
2002
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
WYPIÓR Aleksander
FOJCIK Dorota
Z/2963/17
Z/2964/17
2022
2021
3
5
BEZ
4x400 m M
1 1 s 1 3:28.60 WASZKIEWICZ Bruno
BE¦KA Dominik
SITKOWSKI Jan
SOWA Karol
CKS Budowlani Częstochowa 2000
2001
2001
2001
U18 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek LAMCH Mariola
Z/3045/16
Z/1899/17
Z/3837/15
2021
2020
2019

4
3
2
2 2 s 1 3:29.96 MOTYKA Mateusz
OSTROPOLSKI Jakub
MYSIUK Dawid
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 2001
2000
2001
2000
U18 SLK --

¦NIEGÓRSKI Adam
2
3 3 s 1 3:31.30 KITA Jakub
ZIELE¬NIK Adrian
GŁˇBEK Kamil
MAJEWSKI Jacek
MKS Iskra Pszczyna 2001
2000
2000
2000
U18 SLK -- BIELA Marek B.D.
BIELA Marek
BIELA Marek
MATUSIŃSKI Aleksander
Z/4608/15
Z/4615/15
Z/2485/17
Z/4611/15
2019
2019
2019
2022

2
3

4 4 s 1 3:32.76 KOZŁOWSKI Dominik
SZASTAK Mateusz
GAJECKI Kacper
PIEKARCZYK Patryk
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
2000
2000
2000
U18 SLK --
MIREK Wacław B.D.

Z/0896/15
2023

5 5 s 1 3:32.77 MO¦ Damian
CIE¦LIK Wojciech
BORÓWKA Bartosz
KULPECKI Filip
MOS CSiR D±browa Górnicza 1999
1998
1998
1999
U20 SLK --


6 6 s 1 3:34.84 CZERNECKI Remigiusz
STRZOP Adrian
CZADER Hubert
JAROMIN Mateusz
KS Sprint Bielsko-Biała 2000
2001
2000
2000
U18 SLK --


B.D.

7 7 s 1 3:39.86 PARAFINIUK Mateusz
KLIMEK Wojciech
SURMA Dawid
PA¬DZIERZ Adam
MKS-MOS Katowice 2001
2000
2001
2000
U18 SLK --


MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/4651/15
2023

8 8 s 1 3:45.36 HULBÓJ Paweł
ROZWADOWSKI Mateusz
RACZEK Piotr
PLATA Karol
MKS-SMS Victoria Racibórz 2001
2001
2000
2000
U18 SLK --


Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D.
2 2 f 1 1.95 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL II
3 3 f 1 1.95 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL II
4 4 f 1 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
5 5 f 1 1.75 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL IV MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
6 6 f 1 1.65 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U18 SL --
7 7 f 1 1.65 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL --
8 8 f 1 1.60 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2003 U16 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
1 1 w 1 1.64 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 496
2 2 w 1 1.58 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK! 449
3 3 w 1 1.52 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK! 404
4 4 w 1 1.52 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK! 404
5 5 w 1 1.49 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- LDK! 381
Tyczka M
1 1 f 1 3.80 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL III
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
  f 1 NM CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL --
  f 1 NM KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2023 1
W dal M
1 1 f 1 7.13 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 1994 Sen SL 0.0 II B.D. B.D. 2
2 2 f 1 6.60 KUSTRA Piotr TL ROW Rybnik 1994 Sen SL -0.4 III
3 3 f 1 6.42 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -1.2 III STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2019 3
4 4 f 1 6.31 ŁO¦ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA 0.0 III
5 5 f 1 6.29 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA -0.9 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
6 6 f 1 6.08 WALICZEK Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA -0.8 IV
7 7 f 1 5.94 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -0.3 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
8 8 f 1 5.45 CZERWIŃSKI Hugo UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA -1.0 --
9 9 f 1 5.39 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2003 U16 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
10 10 f 1 5.15 BIGOS Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA -1.7 --
11 11 f 1 5.13 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA -2.3 -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1883/17 2019
1 1 f 2 6.51 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL 0.0 III #
2 2 f 2 6.09 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL -0.2 IV #
3 3 f 2 6.06 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U18 SL 0.0 IV
4 4 f 2 5.95 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL 0.0 IV #
5 5 f 2 5.92 CHOLEWA Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL 0.0 IV
6 6 f 2 5.91 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL 0.0 IV
7 7 f 2 5.82 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL 0.0 --
8 8 f 2 5.20 SOKÓŁ Marcin MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -0.5 -- #
1 1 f 3 6.45 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -0.9 III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
2 2 f 3 6.42 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U20 SL -0.3 III
3 3 f 3 6.40 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL 0.0 III
1 1 w 1 5.78 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -4.3 V KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 540
2 2 w 1 5.55 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -0.6 -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK! 492
3 3 w 1 5.23 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -1.4 -- LDK! 427
4 4 w 1 5.15 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -0.8 -- LDK! 411
5 5 w 1 4.87 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -0.6 -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK! 358
Trójskok M
1 1 f 1 12.44 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.1 --
2 2 f 1 12.30 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL 0.0 --
3 3 f 1 12.20 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U20 MA +2.4 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
4 4 f 1 12.06 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +0.7 --
5 5 f 1 11.22 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.3 --
6 6 f 1 11.07 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.5 --
  f 1 NM KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL 0.0 -- B.D.
  11.90 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U20 MA -0.6 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
Kula (5) M
1 1 f 1 15.01 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA II
2 2 f 1 14.84 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL III #
3 3 f 1 13.66 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL III
4 4 f 1 13.09 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL IV
5 5 f 1 11.32 O A MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL --
6 6 f 1 11.25 ZEMŁA Bartosz MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL --
7 7 f 1 10.64 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2020 4
8 8 f 1 10.54 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
1 1 w 1 10.10 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 492
2 2 w 1 9.85 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK! 477
3 3 w 1 9.44 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK! 452
4 4 w 1 8.44 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- LDK! 392
5 5 w 1 6.90 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK! 301
Kula (6) M
1 1 f 1 20.51 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
2 2 f 1 15.63 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II
3 3 f 1 14.49 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II
4 4 f 1 14.47 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL II #
5 5 f 1 14.20 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL II
6 6 f 1 9.87 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.34 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 Sen SL I B.D. B.D. 2
2 2 f 1 14.16 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Sen SL II B.D. Z/3241/11 2023 BEZ
3 3 f 1 13.53 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL II
4 4 f 1 9.63 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
5 5 f 1 9.26 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 1998 U20 MA --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.71 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL II
2 2 f 1 40.47 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL III B.D.
3 3 f 1 35.42 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL IV #
4 4 f 1 32.55 HAŁATEK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2001 U18 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz BEZ LDK!
5 5 f 1 31.21 ZEMŁA Bartosz MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL --
6 6 f 1 27.21 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
7 7 f 1 24.70 MIETIÓŁKA Krzysztof MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 54.75 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
2 2 f 1 41.79 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL III BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
3 3 f 1 41.11 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL III
4 4 f 1 39.17 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL III #
5 5 f 1 36.93 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL IV
Dysk (2) M
1 1 f 1 44.49 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
2 2 f 1 37.24 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 1995 U23 SL III GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. Z/3225/11 2019
3 3 f 1 35.92 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL III
4 4 f 1 34.96 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Sen SL -- B.D. Z/3241/11 2023 BEZ
5 5 f 1 33.73 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 1996 U23 SL -- B.D. BEZ
6 6 f 1 20.07 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 1998 U20 MA --
Młot (5) M
1 1 f 1 48.01 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL IV
Młot (6) M
1 1 f 1 41.70 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 1999 U20 MA IV
Młot (7.26) M
1 1 f 1 56.14 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
2 2 f 1 53.97 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 1993 Sen SL II
3 3 f 1 48.80 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL II
4 4 f 1 47.34 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2023 2
5 5 f 1 30.96 ŻYWCZOK Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 51.59 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 1989 Sen SL III
2 2 f 1 51.08 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III
3 3 f 1 48.00 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL III
4 4 f 1 40.28 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
5-bój M MŁ M
1 f 1 2827 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
2 f 1 2484 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS IV ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/0305/16 2023 LDK!
3 f 1 2083 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
4 f 1 1985 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- LDK!
5 f 1 1750 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:30.70 RZE¬NIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1993 Sen SL --
2 2 s 1 27:01.21 MAŁECKI Waldemar UKS Walker Bieruń # 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2023 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 40.875598907471 sekund