Łódź 04.06.2017
25. Memoriał Ludwika Szumlewskiego [DMP]
100 m K
1 e 1 12.66 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -0.9 II B.D. 1
2 e 1 13.35 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.9 IV #
3 e 1 13.59 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 2001 U18 LD -0.9 IV
4 e 1 13.77 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U16 KP -0.9 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
5 e 1 13.85 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD -0.9 V B.D. # 4 LDK!
1 e 2 12.38 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP -1.2 II B.D. # 1
2 e 2 12.85 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -1.2 III
3 e 2 13.46 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD -1.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
4 e 2 13.73 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 2000 U18 LD -1.2 IV B.D. #
5 e 2 13.85 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 2001 U18 LD -1.2 -- B.D.
6 e 2 14.09 STAŃCZAK Wiktoria RKS Łódź 2002 U16 LD -1.2 V KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
1 e 3 12.79 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 1996 U23 LD -0.6 III
2 e 3 12.94 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U16 KP -0.6 III
3 e 3 13.16 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD -0.6 III B.D. #
4 e 3 13.42 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U16 LD -0.6 IV B.D. SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
5 e 3 13.42 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U18 LD -0.6 IV #
6 e 3 13.64 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD -0.6 IV
1 e 4 13.30 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U14 WP -0.7 IV RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 e 4 14.08 LIPIŃSKA Anita RKS Łódź 2000 U18 LD -0.7 --
3 e 4 14.66 MIKOŁAJCZYK Klaudia UMLKS START Wieruszów 2003 U16 LD -0.7 --
1 f 1 12.17 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +0.7 II B.D. # 1
2 f 1 12.31 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.7 II B.D. 1
3 f 1 12.58 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP +0.7 II
4 f 1 12.58 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 1996 U23 LD +0.7 II
5 f 1 12.72 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U16 KP +0.7 II
6 f 1 13.06 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U14 WP +0.7 III RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
7 f 1 13.07 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD +0.7 III B.D. #
8 f 1 13.10 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 III #
400 m K
1 s 1 55.23 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA I B.D. KRÓL Zbigniew GIZA Andrzej , Z/0990/18 , 2023
2 s 1 56.05 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz # Z/2805/17 2023
3 s 1 57.34 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II B.D. 1
4 s 1 59.72 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD III
5 s 1 61.19 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2001 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2023 2
6 s 1 62.34 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP IV
7 s 1 66.40 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- #
1 s 2 61.24 DAWIDZIAK Aleksandra UKS Czempion Bełchatów # 2002 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz B.D. # BEZ LDK!
2 s 2 66.04 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 2002 U16 LD V
3 s 2 67.12 KOCH Zuzanna BKL Bełchatów 2003 U16 LD -- LDK!
4 s 2 69.46 MAJCHRZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
5 s 2 76.71 STRÓZIK Sandra UMLKS START Wieruszów 2003 U16 LD --
  s 2 DNF POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz # , Z/0757/19 , 2023 5 LDK!
800 m K
1 s 1 2:24.68 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III # LDK!
2 s 1 2:27.96 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów # 2002 U16 SK IV #
3 s 1 2:28.04 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 2002 U16 LD IV #
1500 m K
1 s 1 5:00.84 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD IV # LDK!
2 s 1 5:02.93 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 1999 U20 LD IV TOMCZYK Antoni Z/2755/15 2022 3 LDK!
3 s 1 5:06.02 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD IV
4 s 1 5:14.09 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
5 s 1 6:10.91 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2023
  s 1 DNF OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD --
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.72 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD +0.8 II B.D. LDK!
2 e 1 18.55 SOPUR Amelia MKS Zduńska Wola 2002 U16 LD +0.8 --
1 f 1 14.62 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD +2.6 II B.D. LDK!
100 m pł K
1 e 1 13.87 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD +0.8 I
2 e 1 13.93 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U20 LD +0.8 I B.D. 1
3 e 1 14.00 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP +0.8 I DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023 138
4 e 1 14.08 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD +0.8 I B.D. 1
1 f 1 13.80 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD +2.6 I
2 f 1 13.81 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U20 LD +2.6 I B.D. 1
3 f 1 13.94 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD +2.6 I B.D. 1
4 f 1 13.94 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP +2.6 I DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023 140
400 m pł K K
1 s 1 62.05 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998 U20 MZ I #
2 s 1 65.88 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/3706/15 2022
3 s 1 65.94 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD II B.D. LDK!
4 s 1 68.44 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD III
5 s 1 69.19 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD IV # LDK!
6 s 1 69.58 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD IV # LDK!
7 s 1 74.40 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD --
Tyczka K
1 f 1 2.70 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U16 LD III DMP LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023 65
2 f 1 2.70 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U16 LD III DMP LISIAK Adam B.D. # Z/3535/16 2023 65
W dal K
1 s 1 5.93 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U23 LD +2.6 I #
2 s 1 5.77 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP +1.4 II SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
3 s 1 5.70 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +0.7 II B.D. #
4 s 1 5.47 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD +2.0 II #
5 s 1 5.20 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA 0.0 III ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
6 s 1 5.06 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP +1.8 IV #
7 s 1 4.97 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD 0.0 IV SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.80 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U23 LD -0.2 I
2 f 1 12.68 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP -0.3 I DMP SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023 133
3 f 1 12.32 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 1990 Sen MA -0.2 I #
4 f 1 12.26 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP 0.0 I B.D. #
5 f 1 12.09 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA -0.1 I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
6 f 1 11.95 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD +0.2 II
7 f 1 11.12 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD 0.0 III B.D.
8 f 1 10.89 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 III LDK!
9 f 1 10.71 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000 U18 KP 0.0 IV
10 f 1 10.16 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 2000 U18 LD 0.0 --
Dysk (1) K
1 f 1 54.19 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 1994 Sen KP I B.D. M
2 f 1 47.42 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 1994 Sen WP I B.D. #
3 f 1 44.50 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ I B.D. 1
4 f 1 42.75 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022
5 f 1 38.94 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD II B.D.
6 f 1 32.17 WRONKA Marlena RKS Łódź 1996 U23 LD III B.D. BEZ
7 f 1 30.96 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD IV B.D.
8 f 1 30.25 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD IV GOŹDZIK Beata Z/2332/16 2021 3
9 f 1 26.68 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
10 f 1 25.55 KUBASIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
11 f 1 25.16 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD V GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
12 f 1 22.12 MACIEJEWSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2001 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4742/17 2018 4
13 f 1 20.92 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U16 LD -- B.D. LDK!
  f 1 NM ZAMOJSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
Młot (3) K
1 f 1 53.66 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa # 2002 U16 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK!
2 f 1 49.20 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP II
3 f 1 26.12 PIETRAS Zuzanna MKS Zduńska Wola 2002 U16 LD --
Młot (4) K
1 f 1 62.98 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U23 SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
2 f 1 59.70 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U23 SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
3 f 1 44.71 BIAŁA Marzena MKL Toruń 1999 U20 KP II
4 f 1 39.18 WRYK Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK III TIETIERIN Paweł 2 LDK!
5 f 1 37.83 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 2000 U18 SK III
6 f 1 37.57 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
100 m M
1 e 1 10.94 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -0.3 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 e 1 11.17 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -0.3 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023 89
3 e 1 11.55 GRYCMAN Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP -0.3 III WALCZAK Marek Z/0598/15 2017 2
4 e 1 11.57 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP -0.3 III WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2023
5 e 1 11.58 GUZIEWICZ Adrian AZS Łódź 1993 Sen LD -0.3 III B.D. 3
6 e 1 11.59 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U20 WP -0.3 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
7 e 1 11.60 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD -0.3 III WOŹNIAK Jerzy # Z/0378/16 2022
8 e 1 11.85 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -0.3 IV ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
1 e 2 11.18 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -0.5 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 e 2 11.44 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -0.5 III
3 e 2 11.55 ZAJMA Paweł RKS Łódź 1999 U20 LD -0.5 III
4 e 2 11.63 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 1993 Sen LD -0.5 III B.D. 2
5 e 2 11.65 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -0.5 III #
6 e 2 11.68 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP -0.5 III WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
7 e 2 11.75 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 1994 Sen LD -0.5 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 e 3 12.13 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD -1.1 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
2 e 3 12.15 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD -1.1 IV GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3
3 e 3 12.27 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD -1.1 V
4 e 3 12.48 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD -1.1 V
5 e 3 12.67 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -1.1 V LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0587/17 2023
6 e 3 12.70 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2002 U16 LD -1.1 V
1 e 4 11.20 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U20 LD -0.8 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
2 e 4 11.64 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 1998 U20 LD -0.8 III
3 e 4 11.67 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -0.8 III B.D. #
4 e 4 12.03 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD -0.8 IV
5 e 4 12.91 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -0.8 -- OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
1 e 5 11.78 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD -0.7 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
2 e 5 11.94 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -0.7 IV #
3 e 5 12.12 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 2000 U18 LD -0.7 IV
4 e 5 13.10 MINECKI Dawid UKS Dziesiątka Radomsko 2001 U18 LD -0.7 -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017 BEZ
1 f 1 10.81 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +0.4 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 f 1 11.10 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U20 LD +0.4 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
3 f 1 11.12 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.4 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023 93
4 f 1 11.16 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +0.4 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
5 f 1 11.26 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP +0.4 II
6 f 1 11.42 ZAJMA Paweł RKS Łódź 1999 U20 LD +0.4 III
400 m M
1 s 1 49.83 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U23 LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2021 2
2 s 1 51.08 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD III B.D.
3 s 1 51.13 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
4 s 1 51.78 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD III
5 s 1 52.24 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD III #
6 s 1 52.88 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2
7 s 1 53.23 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP IV
1 s 2 54.23 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP IV
2 s 2 54.24 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS Łódź 1999 U20 LD IV
3 s 2 54.59 MUĆKO Bartek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV
4 s 2 55.09 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/0986/16 2023
5 s 2 56.06 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa # 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/2828/17 2020
1 s 3 51.19 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD III #
2 s 3 53.72 BIAŁY Szymon KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/0587/15 2017 3
3 s 3 55.32 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD --
4 s 3 59.98 RUTA Mateusz AZS Łódź 2001 U18 LD --
5 s 3 60.49 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
800 m M
1 s 1 2:01.66 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD III
2 s 1 2:02.17 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD IV B.D. # 3 LDK!
3 s 1 2:06.82 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 U18 LD IV B.D.
4 s 1 2:11.67 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD --
5 s 1 2:12.21 OSOSIŃSKI Jakub UKS Orzeł Dobryszyce 2000 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/0263/17 2018 4
1500 m M
1 s 1 3:57.55 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Masters LD II B.D. # Z/2641/11 2023 2
2 s 1 3:58.46 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2023
3 s 1 4:04.86 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2000 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2018 3
4 s 1 4:07.14 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 1999 U20 LD III #
5 s 1 4:08.22 FRYDRYCHOWSKI Piotr LKB im. Braci Petk Lębork # 1994 Sen PM III B.D. Z/4767/19 2021
6 s 1 4:10.84 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 2000 U18 LD III
7 s 1 4:12.68 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2023 3
8 s 1 4:14.89 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD IV B.D.
9 s 1 4:18.27 LASKOWSKI Miłosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP IV
10 s 1 4:19.82 WITKOWSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP IV B.D.
11 s 1 4:23.90 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U18 LD --
12 s 1 4:28.93 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2021 4
13 s 1 4:33.06 HASIURA Antoni RKS Łódź 2001 U18 LD --
110 m pł MŁ M
1 e 1 16.26 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U16 LD -0.4 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
2 e 1 16.40 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U16 LD -0.4 III SADACH Aneta 2 LDK!
1 f 1 15.78 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U16 LD +21.0 III SADACH Aneta 2 LDK!
2 f 1 16.02 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U16 LD +21.0 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.00 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -0.4 II TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
2 e 1 16.61 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -0.4 --
1 f 1 14.97 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD +2.1 II TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
  f 1 DNF WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD +2.1 --
110 m pł M
1 e 1 14.07 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +0.2 M B.D. # M
2 e 1 14.72 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.2 I B.D. 1
3 e 1 15.03 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ +0.2 II B.D. BEZ
4 e 1 15.31 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U23 LD +0.2 II B.D. 2
5 e 1 15.95 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.2 III GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
1 f 1 14.03 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +1.0 M B.D. # M
2 f 1 14.55 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.0 I B.D. 1
3 f 1 14.86 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ +1.0 I B.D. BEZ
4 f 1 15.25 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.0 II GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
5 f 1 15.25 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U23 LD +1.0 II B.D. 2
400 m pł M
1 s 1 56.66 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
2 s 1 59.56 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP IV
3 s 1 59.62 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV
4 s 1 61.01 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 1999 U20 LD IV #
Tyczka M
1 f 1 4.20 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U23 LD II B.D. #
2 f 1 3.30 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD IV #
3 f 1 2.90 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD V OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
Trójskok M
1 f 1 16.09 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS 0.0 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2023 1
2 f 1 14.72 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa 1989 Sen MZ +1.4 II
3 f 1 14.47 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 Sen LD +0.4 II #
4 f 1 13.44 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U23 LD +1.0 III B.D. 3
5 f 1 12.92 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD +0.2 IV #
6 f 1 12.75 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD +0.9 IV
7 f 1 11.27 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP 0.0 --
8 f 1 11.22 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 2000 U18 KP 0.0 --
Dysk (1) M
1 f 1 47.80 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD II LDK!
2 f 1 37.13 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2023 3 LDK!
3 f 1 36.52 GRABARCZYK Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD IV
4 f 1 35.30 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD V GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
5 f 1 31.74 RAKOCZY Olgierd MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD V
6 f 1 31.60 OLCZYK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD V
7 f 1 31.53 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD V
8 f 1 30.02 NOWAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.42 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD II GOŹDZIK Beata Z/0096/15 2020 2
2 f 1 43.64 KOWALCZYKOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD III
3 f 1 43.46 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD III
4 f 1 43.37 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD III
5 f 1 34.40 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
6 f 1 32.37 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
7 f 1 30.05 ROŻNIAKOWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
8 f 1 23.02 STRUMIŁŁO Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.55 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD III
2 f 1 38.98 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 1999 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 70.76 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ I GÓRA Marcin Z/1648/16 2023 LDK!
2 f 1 49.47 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej # Z/2643/16 2022 3
3 f 1 40.76 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 2002 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2019 4 LDK!
4 f 1 35.50 AKSAMITOWSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 2002 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz 5 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 47.66 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 1999 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2019 3
Młot (7.26) M
1 f 1 48.68 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 1996 U23 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
2 f 1 43.33 SULIŃSKI Andrzej KS Resursa Zduńska Wola 1977 Masters LD III SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0354/19 , 2020 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3683340549469 sekund