Słubice 13.06.2017
Lubuska Olimpiada Młodzieży, finał U16 [DMP]
600 m K
1 s 1 1:35.15 KACZMAREK Alicja O¦ AZS Poznań # 2002 U16 WP II B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK!
2 s 1 1:42.17 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U16 LB III BIESIADA Ryszard # Z/0444/17 2022 2 LDK!
3 s 1 1:42.67 BERE¦NIEWICZ Aleksandra O¦ AZS Poznań # 2002 U16 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
4 s 1 1:49.86 MILEJ Wiktoria Gimnazjum Szczaniec 2003 U16 LB V
5 s 1 1:50.91 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/3558/17 2020 3 LDK!
6 s 1 1:53.24 PAWŁOWSKA Michalina AZS-AWF Gorzów # 2003 U16 LB -- LDK!
7 s 1 1:54.30 WO¬NIAK Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1317/17 2019 4 LDK!
8 s 1 1:54.66 KĘDZIERSKA Natalia MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK!
9 s 1 2:03.06 KOWALCZYK Marcelina Gimnazjum Jasień 2003 U16 LB --
10 s 1 2:06.36 CHOŁUJ Weronika ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -- #
11 s 1 2:08.19 BORKOWSKA Martyna AZS ŁódĽ 2002 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
12 s 1 2:11.84 ADAM Alicja Gimnazjum Kożuchów 2003 U16 LB --
13 s 1 2:17.04 MOSKALJUK Wiktoria Gimnazjum 3 Sulechów 2001 U18 LB --
1 s 2 1:55.18 KOBRYŃ Martyna AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- LDK!
2 s 2 1:58.41 PIASKOWSKA Weronika PG Maszewo 2002 U16 LB --
3 s 2 1:59.74 BŁASZCZYK Marta Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
4 s 2 2:00.28 STACHOWICZ Wiktoria PG 3 ¦wiebodzin 2003 U16 LB --
5 s 2 2:01.48 LENCKOSZ Apolonia Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
6 s 2 2:04.03 URBANIAK Marzena PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --
7 s 2 2:04.82 ZIOŁEK Wiktoria Gimnazjum 10 Zielona Góra 2002 U16 LB --
8 s 2 2:05.51 MARKOWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
9 s 2 2:07.99 MARYNOWSKA Agata PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --
10 s 2 2:08.76 SZELWACK Julia Gimnazjum Sulęcin 2002 U16 LB --
11 s 2 2:12.70 LANGOWSKA Oliwia Gimnazjum Rzepin 2003 U16 LB --
12 s 2 2:16.21 CHOJNOWSKA Martyna Gimnazjum 1 Gubin 2002 U16 LB --
13 s 2 2:21.23 FERENZ Klaudia Gimnazjum Rzepin 2003 U16 LB --
14 s 2 2:24.38 KRUGIOŁKA Paulina Gimnazjum 1 Gubin 2002 U16 LB --
1000 m K
1 s 1 3:07.23 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK!
2 s 1 3:08.07 CHRÓ¦CIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U16 LB III BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
3 s 1 3:12.39 ¦CISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/1198/17 2022 LDK!
4 s 1 3:14.42 LEMIERZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB IV WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
5 s 1 3:24.55 MĘKALSKA Martyna Gimnazjum 1 Zielona Góra 2003 U16 LB V
6 s 1 3:32.08 KALISKA Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1315/17 2018 5 LDK!
7 s 1 3:33.26 WRÓBEL Patrycja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir BEZ LDK!
8 s 1 3:34.96 SZLACHTOWSKA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB --
9 s 1 3:36.77 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2023 2 LDK!
10 s 1 3:41.17 RˇCZKOWIAK Marcelina AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB --
11 s 1 3:44.38 GAWROŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- LDK!
12 s 1 3:46.30 ŁAWICKA Maja Gimnazjum 3 Sulechów 2002 U16 LB --
13 s 1 3:47.46 WAWRZYSZCZUK Julia LLKS Gubin 2003 U16 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
14 s 1 3:50.96 BUŁA Natalia PG 3 ¦wiebodzin 2003 U16 LB --
15 s 1 3:55.37 KRZYWIECKA Oliwia Gimnazjum Jasień 2003 U16 LB --
16 s 1 3:59.34 KRÓL Weronika ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
17 s 1 4:03.73 GALIK Karolina Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
18 s 1 4:13.15 PARON Klaudia Gimnazjum Kargowa 2003 U16 LB --
19 s 1 4:13.28 ¦NIEG Oliwia PG 3 ¦wiebodzin 2003 U16 LB --
Wzwyż K
1 f 1 1.55 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice # 2002 U16 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
2 f 1 1.50 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
3 f 1 1.45 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ IV DMP WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! 46
4 f 1 1.45 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
5 f 1 1.40 GRAJNERT Weronika ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V
5 f 1 1.40 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V #
7 f 1 1.35 ŁOBODZIŃSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!
8 f 1 1.25 DˇBROWSKA Natalia Gimnazjum 3 Sulechów 2003 U16 LB --
9 f 1 1.20 POSTEK Anna ZSS Krzeszyce 2001 U18 LB --
  f 1 NM NAWROCKA Emilia ZSS Krzeszyce # 2001 U18 LB --
Tyczka K
1 f 1 3.00 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB II
2 f 1 2.80 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB III
3 f 1 2.30 WYBUDOWSKA Dominika ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V
4 f 1 2.20 LETKIEWICZ Sara ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V
W dal K
1 f 1 4.87 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +1.1 IV WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK!
2 f 1 4.75 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +1.2 --
3 f 1 4.67 SADOWSKA Julia LKS Lubusz Słubice # 2003 U16 LB +0.3 V CZERNIK Edward # Z/1607/18 2019 4
4 f 1 4.63 PRENTKA Ola Gimnazjum Pszczew 2002 U16 LB -0.1 V
5 f 1 4.59 ¦MIGIELSKA Sara AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB +0.2 V LDK!
6 f 1 4.52 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +1.5 V
7 f 1 4.50 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB 0.0 V # LDK!
8 f 1 4.50 STASZKIEWICZ Julia PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB -1.0 V
9 f 1 4.46 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -0.6 -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
10 f 1 4.39 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +1.2 --
11 f 1 4.35 PASZKIEWICZ Joanna SP 2 Gubin 2003 U16 LB +0.9 --
12 f 1 4.34 KRASOWSKA Julia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.4 -- LDK!
13 f 1 4.28 TOMIAK Karolina PG Babimost 2002 U16 LB +0.4 --
14 f 1 4.27 ŻUKOWSKA Weronika OLA Lubuskie # 2002 U16 LB +0.9 --
15 f 1 4.26 LETKIEWICZ Sara ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -0.6 --
16 f 1 4.22 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB -0.5 -- BIŁAN Grzegorz # Z/3023/16 2021 3 LDK!
17 f 1 4.18 HENSEL Martyna ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -0.9 --
18 f 1 4.18 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice # 2003 U16 LB +1.0 -- CZERNIK Edward # Z/2111/17 2023 5
19 f 1 4.14 FRONT Oliwia ZS Przewóz 2002 U16 LB -0.1 --
20 f 1 4.11 KOWALEWSKA Klaudia PG Maszewo 2002 U16 LB -0.5 -- MUCHOWSKI Michał BEZ LDK!
21 f 1 4.11 MAZUR Martyna ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.2 -- #
22 f 1 4.11 ŁUKASZEWSKA Emilia ULKS Sprinter Zielona Góra 2003 U16 LB +0.4 --
23 f 1 4.10 TYCHOWSKA Katarzyna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.1 -- LDK!
24 f 1 4.10 WOLANIN Alicja ZSS Lubniewice 2002 U16 LB +0.9 --
25 f 1 4.10 WOJCIECHOWSKA Nadia PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB +1.0 --
26 f 1 4.05 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -0.2 -- PAPUGA Sebastian # LDK!
27 f 1 4.05 BLIMEL Amelia MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -0.2 -- LDK!
28 f 1 3.98 TOMASZEWSKA Julia PG Babimost 2003 U16 LB -0.7 --
29 f 1 3.98 SAWICKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB +0.2 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/2616/17 2018 5
30 f 1 3.95 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.9 -- # LDK!
31 f 1 3.94 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +1.3 -- #
32 f 1 3.87 KACZMAREK Alicja Gimnazjum Zb±szynek 2003 U16 LB +0.8 --
33 f 1 3.85 DERCZYŃSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -0.6 --
34 f 1 3.83 TATARSKA Marta Gimnazjum Kargowa 2002 U16 LB +0.5 --
35 f 1 3.80 TOMASZEWSKA Aleksandra ZSS Lubniewice 2002 U16 LB +0.2 --
36 f 1 3.79 SZTUKOWSKA Angelika SP 2 Gubin 2003 U16 LB +0.8 --
37 f 1 3.70 OWCZAREK Zuzanna PG Babimost 2002 U16 LB +0.9 --
38 f 1 3.65 WILIŃSKA Wiktoria Gimnazjum Zb±szynek 2003 U16 LB +1.1 --
39 f 1 3.25 MAJEWICZ Klaudia Gimnazjum Krzeszyce 2002 U16 LB -0.1 --
Kula (3) K
1 f 1 10.60 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2023 LDK!
2 f 1 9.85 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV LDK!
3 f 1 9.06 BANECKA Klaudia Gimnazjum Jasień 2002 U16 LB V
4 f 1 9.05 WI¦NIEWSKA Anastazja Gimnazjum Szczaniec 2002 U16 LB V
5 f 1 9.03 JARZYNA Alicja ZSS Lubniewice 2002 U16 LB V
6 f 1 8.93 GÓRSKA Wiktoria Gimnazjum Rzepin 2002 U16 LB V
7 f 1 8.89 GRAJCAR Martyna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V # LDK!
8 f 1 8.73 CICHA Monika Gimnazjum Kargowa 2002 U16 LB V
9 f 1 8.66 JAS Sara niest. Z.Góra 2002 U16 LB --
10 f 1 8.55 ROGACZEWSKA Rozalia Gimnazjum 1 Zielona Góra 2003 U16 LB --
11 f 1 8.45 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
12 f 1 8.25 HAJNAS Weronika Gimnazjum 1 Gubin 2003 U16 LB --
13 f 1 7.97 DERCZYŃSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
14 f 1 7.95 WYSOCKA Hanna Gimnazjum 1 Zielona Góra 2003 U16 LB --
15 f 1 7.57 SIELKA Marcelina PG Maszewo 2002 U16 LB --
16 f 1 7.51 WALCZAK Katarzyna MLKS Agros Żary # 2003 U16 LB -- # LDK!
17 f 1 7.36 WOJCIK Kinga Gimnazjum 4 Zielona Góra 2002 U16 LB --
18 f 1 7.18 KOŁODZIEJ Karolina Gimnazjum 4 Zielona Góra 2002 U16 LB --
19 f 1 6.70 DEGÓRSKA Aleksandra Gimnazjum Rzepin 2003 U16 LB --
20 f 1 6.44 JOŃSKA Wiktoria ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
21 f 1 6.08 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2022 3 LDK!
22 f 1 6.07 DEGÓRSKA Patrycja Gimnazjum Rzepin 2002 U16 LB --
23 f 1 5.94 KULECZKA Anita Gimnazjum ¦widnica 2002 U16 DS --
24 f 1 5.70 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/3556/17 2020 BEZ LDK!
25 f 1 5.35 MIOTK Maria ZSS Krzeszyce 2001 U18 LB --
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.92 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB V CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
2 f 1 25.17 DŁUGOSZ Katarzyna PG Babimost 2002 U16 LB V
3 f 1 23.48 WAWRZYCZEK Karolina Gimnazjum Przewóz # 2002 U16 LB --
4 f 1 22.40 GRAJCAR Martyna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK!
5 f 1 21.87 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
6 f 1 20.51 WYSOCKA Hanna Gimnazjum 1 Zielona Góra 2003 U16 LB --
7 f 1 16.70 JOŃSKA Wiktoria ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
8 f 1 16.70 WIELGOS Natalia AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
9 f 1 15.82 JĘDRYCZKA Natalia Gimnazjum 4 Zielona Góra 2003 U16 LB --
10 f 1 14.91 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 41.77 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB III
2 f 1 39.57 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
3 f 1 32.51 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB V KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2022 3 LDK!
4 f 1 32.43 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V
5 f 1 24.46 WIELGOS Natalia AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
6 f 1 24.24 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.39 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB IV BIŁAN Grzegorz # Z/3023/16 2021 3 LDK!
2 f 1 27.24 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
3 f 1 26.41 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2023 LDK!
4 f 1 25.13 BLIMEL Amelia MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK!
5 f 1 24.95 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK!
6 f 1 24.23 PASZKIEWICZ Joanna SP 2 Gubin 2003 U16 LB --
7 f 1 23.56 DLUGOSZ Katarzyna PG Babimost 2002 U16 LB --
8 f 1 21.66 RAKOWSKA Wiktoria PG Babimost 2002 U16 LB --
9 f 1 21.53 LISIAK Roksana Gimnazjum 2 Gubin 2002 U16 LB --
10 f 1 20.91 KOD¬ Natalia Gimnazjum 1 Gubin 2002 U16 LB --
11 f 1 20.70 WITRYLAK Jagna Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
12 f 1 18.82 SZTUKOWSKA Angelika SP 2 Gubin 2003 U16 LB --
13 f 1 17.83 PODGÓRSKA Roksana Gimnazjum 1 Zielona Góra 2003 U16 LB --
14 f 1 13.74 OWCZAREK Zuzanna PG Babimost 2002 U16 LB --
15 f 1 13.14 JEDRYCZKA Natalia Gimnazjum 4 Zielona Góra 2003 U16 LB --
Chód 3 km K
1 s 1 15:48.75 ZAJˇCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB II WO¬NIAK Daniel 2 LDK!
2 s 1 15:56.71 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U20 LB --
Chód 5 km K
1 s 1 27:32.20 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB III
2 s 1 33:57.14 KANIA Magda AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB --
600 m M
1 s 1 1:31.34 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB III WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
2 s 1 1:34.39 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U16 SL IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2022 3
3 s 1 1:35.91 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB V # LDK!
4 s 1 1:36.32 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
5 s 1 1:37.56 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
6 s 1 1:39.55 ONUCHOWSKI Maciej MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V # LDK!
7 s 1 1:41.37 STACHOWSKI Maciej PG Maszewo 2002 U16 LB --
8 s 1 1:43.23 ZŁAMAŃSKI Dawid Gimnazjum 4 Zielona Góra 2002 U16 LB --
9 s 1 1:44.82 STANKIEWICZ Aleksander PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB --
10 s 1 1:47.10 CYDZIK Jakub Gimnazjum ¦widnica 2003 U16 DS --
11 s 1 1:50.59 HUKIEWICZ Bartłomiej PG 3 ¦wiebodzin 2002 U16 LB --
12 s 1 1:56.28 LINDNER Mateusz SP 2 Słubice 2003 U16 LB --
1 s 2 1:36.94 NOWICKI Eryk Gimnazjum Pszczew 2003 U16 LB V
2 s 2 1:39.92 KONDYCKI Adam ZLKL Zielona Góra # 2003 U16 LB V
3 s 2 1:42.06 WI¦NIEWSKI Adrian Gimnazjum 10 Zielona Góra 2001 U18 LB --
4 s 2 1:43.92 DELAK Szymon niest. Z.Góra 2002 U16 LB --
5 s 2 1:45.21 MCMURRAY Mikołaj Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
6 s 2 1:46.12 SIKORA Jakub Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB --
7 s 2 1:46.43 ŁUKOMSKI Marian Gimnazjum 3 Sulechów 2002 U16 LB --
8 s 2 1:47.93 FRITSCHE Karol PG Babimost 2003 U16 LB --
9 s 2 1:48.00 CZESKI Andrzej PG Babimost 2002 U16 LB --
10 s 2 1:48.07 SIKORA Michał Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB --
11 s 2 1:51.42 LEDZIANOWSKI Jakub Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB --
1000 m M
1 s 1 2:52.92 BŁASZCZYK Grzegorz ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V
2 s 1 2:52.95 LEOŃCZYK Tomasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2000 U18 LB --
3 s 1 2:53.58 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB V MAŁECKI Leszek # Z/3741/17 2020
4 s 1 2:58.73 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka # Z/3738/17 2021 LDK!
5 s 1 3:00.87 SIBERA Wiktor niest. Z.Góra 2002 U16 LB --
6 s 1 3:03.13 KASPRZAK Marcel PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --
7 s 1 3:04.07 SŁUGOCKI Dominik Gimnazjum Nowogród Bobrzański 2002 U16 LB --
8 s 1 3:06.11 JANIAK Nikolas ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
9 s 1 3:06.51 ZAKRZEWSKI Michał Gimnazjum Sulęcin 2001 U18 LB --
10 s 1 3:07.73 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary # 2003 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
11 s 1 3:08.52 PATRZYKˇT Jakub SG Żary 2002 U16 LB --
12 s 1 3:16.07 PAJCZ Kasjan Gimnazjum Kargowa 2002 U16 LB --
13 s 1 3:22.76 ŁOBOS Cyprian Gimnazjum Kargowa 2002 U16 LB --
1 s 2 3:12.19 MUSZTYFAGA Dominik ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
2 s 2 3:19.02 KOCIAŃSKI Szymon Gimnazjum ¦widnica 2003 U16 DS --
3 s 2 3:20.91 CZESKI Aleksander PG Babimost 2002 U16 LB --
4 s 2 3:23.38 KOPACZ Jakub Gimnazjum 1 Szprotawa 2002 U16 LB --
5 s 2 3:24.72 GWARA Arkadiusz Gimnazjum 2 Gubin 2002 U16 LB --
6 s 2 3:25.86 TROJANOWSKI Paweł Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
7 s 2 3:27.96 PUCINO Ilario PG 3 ¦wiebodzin 2003 U16 LB --
8 s 2 3:28.49 WOJTUŃ Szymon ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
9 s 2 3:30.24 GAWROŃSKI Nikodem PG Babimost 2003 U16 LB --
10 s 2 3:31.28 WOJCIECHOWSKI Stanisław Gimnazjum 3 Sulechów 2003 U16 LB --
11 s 2 3:32.51 LUCYK Sebastian OLA Lubuskie 2003 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
12 s 2 3:36.65 KACZMAREK Jakub PG Babimost 2003 U16 LB --
13 s 2 3:37.97 KU¬MIŃSKI Kamil Gimnazjum 1 Lubsko 2003 U16 LB --
14 s 2 3:38.94 WOŁOD¬KO Oliwier PG 3 ¦wiebodzin 2003 U16 LB --
15 s 2 3:39.38 TOMICZEK Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- LDK!
16 s 2 3:41.50 CIERNIAK Dawid Gimnazjum 1 Gubin 2002 U16 LB --
17 s 2 3:46.82 BŁAŻKÓW Mateusz Gimnazjum 1 Szprotawa 2003 U16 LB --
18 s 2 3:56.68 GODLEWSKI Adrian ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
19 s 2 3:56.91 ROZŁONKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1607/17 2019 BEZ LDK!
2000 m M
1 s 1 5:59.67 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2023 3
2 s 1 6:26.92 DZIUBIŃSKI Łukasz LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB V KACZMAREK Grzegorz Z/2176/17 2021 BEZ
3 s 1 6:29.33 CHOMONT Jakub Gimnazjum 2 Gubin 2002 U16 LB V
4 s 1 6:30.27 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
5 s 1 6:30.88 FALTYN Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB V
6 s 1 6:37.30 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
7 s 1 6:37.40 KLEPACKI Mateusz UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2002 U16 LB V
8 s 1 6:42.93 SZOSTAK Kacper Gimnazjum 2 Gubin 2002 U16 LB --
9 s 1 6:43.66 KOZIOROWSKI Filip ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB --
10 s 1 6:54.04 KUKULSKI Jakub UKS Maszewiak Maszewo # 2003 U16 LB -- LDK!
11 s 1 6:58.23 KOZINOGA Paweł ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
12 s 1 6:59.42 GRUDKA Gabriel PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB --
13 s 1 6:59.48 SKAŁECKI Piotr Gimnazjum 2 Sulechów 2002 U16 LB --
14 s 1 7:01.71 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo # 2003 U16 LB -- LDK!
15 s 1 7:03.26 WOLAK Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
16 s 1 7:05.91 LITWIŃSKI Sebastian Gimnazjum Nowogród Bobrzański 2002 U16 LB --
17 s 1 7:06.85 GLOCK Piotr MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- LDK!
18 s 1 7:26.03 BAR Jakub Gimnazjum Nowogród Bobrzański 2002 U16 LB --
19 s 1 7:31.68 ŁOKIETKO Jakub Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
Wzwyż M
1 f 1 1.85 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
2 f 1 1.75 SZELˇG Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
3 f 1 1.70 JUSZYŃSKI Damian ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V
4 f 1 1.65 RUSIN Kryspin Gimnazjum 2 Żary 2003 U16 LB V
5 f 1 1.60 KLIMUK Jakub Gimnazjum 6 Zielona Góra 2002 U16 LB --
5 f 1 1.60 ZAJˇC Eryk MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- SKORUPA Joanna # BEZ LDK!
5 f 1 1.60 KAMIEŃ Kamil ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
8 f 1 1.60 JASZCZUR Jakub ZS Przewóz 2002 U16 LB --
9 f 1 1.60 ROGALIŃSKI Miłosz Gimnazjum 1 Szprotawa 2002 U16 LB --
10 f 1 1.55 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/3880/16 2023
11 f 1 1.50 PIGŁAS Kewin Gimnazjum Kargowa 2002 U16 LB --
12 f 1 1.45 MORGIEWICZ Kamil Gimnazjum 2 Słubice 2002 U16 LB --
13 f 1 1.45 WYSOCKI Wiktor Gimnazjum 6 Zielona Góra 2002 U16 LB --
14 f 1 1.40 ODWAŻNY Nikodem Gimnazjum 3 Sulechów 2002 U16 LB --
14 f 1 1.40 PATER Mateusz ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
16 f 1 1.40 JANUSZEWSKI Miłosz Gimnazjum ¦widnica 2002 U16 DS --
17 f 1 1.40 MIROŃCZUK-OSSOWSKI Paweł ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
18 f 1 1.40 KOCHANOWSKI Bartek ZSS Krzeszyce 2003 U16 LB --
19 f 1 1.35 WO¬NIAK Michał ZSS Krzeszyce 2003 U16 LB --
19 f 1 1.35 LISAJEWICZ Emil AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!
21 f 1 1.30 KOZŁOWSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.70 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 2000 U18 LB III #
2 f 1 3.20 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
W dal M
1 f 1 5.46 BILON Michał ZSS Lubniewice 2002 U16 LB +0.8 --
2 f 1 5.46 JUSZYŃSKI Damian ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.6 --
3 f 1 5.37 KRZY¦KÓW Jakub ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB +1.4 --
4 f 1 5.19 SZEWCZYK Szymon niest. Z.Góra 2002 U16 LB +1.1 --
5 f 1 5.10 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB +0.2 -- WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
6 f 1 5.08 MIREK Jakub PG Babimost 2002 U16 LB +0.6 --
7 f 1 5.06 LESICKI Marcel Gimnazjum 10 Zielona Góra 2002 U16 LB -0.9 --
8 f 1 5.04 KAMIEŃ Kamil ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +0.2 -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
9 f 1 5.02 ARDELI Dawid Gimnazjum 3 Żary 2002 U16 LB +0.9 --
10 f 1 5.00 SUDOŁ Kacper LKS Lubusz Słubice # 2003 U16 LB -0.6 -- KACZMAREK Grzegorz Z/3999/17 2020 3
11 f 1 4.97 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.4 -- SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/3880/16 2023
12 f 1 4.95 KUCZYŃSKI Aleksander ULKS Uczniak Szprotawa # 2003 U16 LB -0.1 --
13 f 1 4.93 CZERNICKI Norbert ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5361/18 2021 LDK!
14 f 1 4.91 URBANIAK Gracjan Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB -0.6 --
15 f 1 4.84 OLKISZ Jakub Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB +1.5 --
16 f 1 4.77 SMOLIŃSKI Jarosław Gimnazjum ¦widnica 2002 U16 DS -0.3 --
17 f 1 4.75 KUBIAK Mateusz Gimnazjum 2 Wschowa 2002 U16 LB +1.4 --
18 f 1 4.72 ZBIEG Jan Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB +0.5 --
19 f 1 4.72 PŁOMIŃSKI Mateusz niest. Z.Góra 2001 U18 LB +0.1 --
20 f 1 4.51 ZIŃCZUK Michał PG Babimost 2003 U16 LB 0.0 --
21 f 1 4.50 FRAMM Miłosz ZLKL Zielona Góra # 2003 U16 LB -0.9 --
22 f 1 4.46 BANNACH Maksymilian PG Babimost 2002 U16 LB -0.2 --
23 f 1 4.46 WIĘCKOWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB +0.1 -- #
24 f 1 4.30 BARTOSZEWICZ Jakub PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB +0.9 --
25 f 1 4.28 WŁODARCZYK Michał Gimnazjum Kożuchów 2003 U16 LB +0.9 --
26 f 1 4.28 LISAJEWICZ Emil AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +1.4 -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!
27 f 1 4.19 IDACZYK Tomasz Gimnazjum Rzepin 2003 U16 LB +0.6 --
28 f 1 4.14 HAUSDORF Erik ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -0.9 --
29 f 1 4.06 LEDZIANOWSKI Jakub Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB -0.9 --
30 f 1 4.04 JANUSZEWSKI Miłosz Gimnazjum ¦widnica 2002 U16 DS -0.4 --
31 f 1 3.98 PRZYBYLAK Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB +0.2 -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
32 f 1 3.78 KOZŁOWSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB +0.9 -- LDK!
33 f 1 3.54 KROCZAK Jakub Gimnazjum Rzepin 2003 U16 LB +1.1 --
Kula (5) M
1 f 1 18.93 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
2 f 1 12.00 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
3 f 1 11.37 NISZCZOT Adam UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2002 U16 LB V MAŁECKI Leszek Z/3742/17 2017 4
4 f 1 10.72 DYDERSKI Mateusz Gimnazjum 1 Lubsko 2002 U16 LB V
5 f 1 10.71 WILIŃSKI Miłosz Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB V
6 f 1 10.60 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB V
7 f 1 10.58 TARCZEWSKI Maciej ZS Wężyska 2002 U16 LB V
8 f 1 10.35 ŁAWRYNOWICZ Kamil Gimnazjum 2 Słubice 2002 U16 LB --
9 f 1 9.94 JAWORSKI Karol Gimnazjum Przewóz 2002 U16 LB --
10 f 1 9.91 SUSKI Jakub Gimnazjum Rzepin 2002 U16 LB --
11 f 1 9.74 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
12 f 1 9.56 CZARNECKI Mikołaj ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
13 f 1 9.54 GEMBARA Wojciech Gimnazjum 1 Lubsko 2002 U16 LB --
14 f 1 9.41 DZWONIAREK Hubert PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB --
15 f 1 9.39 MAJCHRZAK Michał Gimnazjum 2 Gubin 2002 U16 LB --
16 f 1 9.38 SZYMAŃSKI Szymon Gimnazjum 2 Wschowa 2003 U16 LB --
17 f 1 9.12 ZWIERZCHACZEWSKI Kornel Gimnazjum 2 Słubice 2002 U16 LB --
18 f 1 9.05 DEC Mateusz ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
19 f 1 9.05 GAWORSKI Maksymilian PG1 ¦wiebodzin 2002 U16 LB --
20 f 1 8.87 WO¬NIAK Michał PG Babimost 2002 U16 LB --
21 f 1 8.80 TUMILEWICZ Michał niest. Z.Góra 2002 U16 LB --
22 f 1 8.78 SOPIELEWSKI Michał PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB --
23 f 1 8.55 BRODZIK Michał Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
24 f 1 8.53 KUBACZYK Patryk Gimnazjum 2 Sulechów 2002 U16 LB --
25 f 1 8.48 OLEJNIK Damian niest. Z.Góra 2002 U16 LB --
26 f 1 7.94 SPYCHAŁA Filip Gimnazjum Zb±szynek 2003 U16 LB --
27 f 1 7.74 KRYGER Dawid Gimnazjum 1 Drezdenko 2002 U16 LB --
28 f 1 6.91 MAJEWICZ Patryk ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
Dysk (1) M
1 f 37.74 KORYTKO Jakub Gimnazjum Witoszyn 2000 U18 LB --
2 f 1 29.74 GEMBARA Wojciech Gimnazjum 1 Lubsko 2002 U16 LB --
3 f 1 29.41 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK!
4 f 1 29.19 MATKOWSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2177/17 2017 5
5 f 1 28.17 NISZCZOT Adam UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2002 U16 LB -- MAŁECKI Leszek Z/3742/17 2017 4
6 f 1 27.69 DRABEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
7 f 1 27.35 WIĘCKOWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB -- #
8 f 1 26.66 DZWONIAREK Hubert PG Strzelce Krajeńskie 2002 U16 LB --
9 f 1 26.26 CZERNICKI Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
10 f 1 25.67 MAZUR Marcel PG Czarnowice 2002 U16 LB --
11 f 1 25.41 HAWRAN Michał PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --
12 f 1 24.31 KUCHARSKI Hubert Gimnazjum 2 Żary 2003 U16 LB --
13 f 1 23.86 BRATKOWSKI Igor Gimnazjum 6 Zielona Góra 2002 U16 LB --
14 f 1 22.04 DEC Mateusz ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
15 f 1 21.46 GO¬DZICKI Maciej UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2002 U16 LB -- B.D. B.D.
16 f 1 18.75 MAJEWICZ Patryk ZSS Krzeszyce 2002 U16 LB --
17 f 1 18.55 KRUK Michał ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
  f 1 NM OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 28.96 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
2 f 1 28.16 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK!
3 f 1 22.68 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
4 f 1 22.06 DRABEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
5 f 1 19.24 KRUK Michał ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
Oszczep (600) M
1 f 1 38.54 KORYTKO Jakub Gimnazjum Witoszyn 2000 U18 LB --
2 f 1 36.80 ZAJˇC Eryk MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- SKORUPA Joanna # BEZ LDK!
3 f 1 36.79 SKALNIAK Jan OLA Lubuskie 2002 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał BEZ LDK!
4 f 1 35.19 WILIŃSKI Miłosz Gimnazjum 1 Zielona Góra 2002 U16 LB --
5 f 1 33.37 MAZUR Marcel PG Czarnowice 2002 U16 LB --
6 f 1 32.18 CZERNICKI Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
7 f 1 31.46 KONSUR Szymon Gimnazjum 3 Sulechów 2002 U16 LB --
8 f 1 27.86 KASOWSKI Kornel MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- # LDK!
9 f 1 27.24 MARCELA Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
10 f 1 24.46 ORŁOWSKI Jakub LLKS Osowa Sień 2002 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0513/16 2022 BEZ
Chód 5 km M
1 s 1 24:42.05 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/4456/15 2022 3
2 s 1 36:02.32 ORŁOWSKI Jakub LLKS Osowa Sień 2002 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0513/16 2022 BEZ
3 s 1 36:02.72 KAMIŃSKI Jakub PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --
4 s 1 38:50.50 GABRYELÓW Jan PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --
5 s 1 38:54.02 LUDWICZAK Tymoteusz PG Strzelce Krajeńskie 2003 U16 LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.376482009888 sekund