Bielsko-Biała 17.06.2017
16. Mityng Beskidianathletic [DMP]
60 m K
4 12 s 1 9.93 ZIEMBIŃSKA Lidia KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA 0.0 -- LDK!
5 15 s 1 10.23 CZYŻ Aleksandra MUKS SZS Cieszyn 2006 U12 SL 0.0 --
6 17 s 1 10.29 OLCHAWA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL 0.0 -- #
7 18 s 1 10.40 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2006 U12 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
8 21 s 1 10.62 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL 0.0 -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 9.09 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów # 2007 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
3 10 s 2 9.69 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 2006 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5413/19 2022 5
4 13 s 2 9.95 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
6 19 s 2 10.48 SYPYTKOWSKA Justyna UKS Gminy Brzeszcze 2006 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław BEZ
7 20 s 2 10.52 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
1 1 s 3 8.97 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # 4 LDK!
2 6 s 3 9.55 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice # 2006 U12 SL 0.0 -- CHRIST Marek 4 LDK!
3 7 s 3 9.60 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U12 SL 0.0 -- #
5 11 s 3 9.70 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U12 SL 0.0 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
6 16 s 3 10.24 MACIEJCZYK Julia MUKS SZS Cieszyn 2007 U12 SL 0.0 --
7 22 s 3 10.85 SZCZEPAŃSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2006 U12 SL 0.0 --
8 23 s 3 11.57 GRAJCAREK Karolina niest. Katowice 2009 U12 SL 0.0 -- B.D. BEZ
1 8 e 1 8.67 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U14 SL 0.0 --
2 12 e 1 8.84 KŁODA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara 5 LDK!
3 19 e 1 9.00 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U14 SL 0.0 -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
4 35 e 1 9.57 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa 4 LDK!
5 37 e 1 9.66 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa 5 LDK!
6 40 e 1 9.75 STARZYCKA Julita KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 43 e 1 9.86 SZCZYPKA Klaudia KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL 0.0 --
4 21 e 3 9.06 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL 0.0 -- LDK!
5 22 e 3 9.08 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL 0.0 -- LDK!
2 26 e 4 9.16 GIBIEC Pola MUKS SZS Cieszyn 2005 U14 SL 0.0 -- #
3 36 e 4 9.58 WO¬NIAK Weronika UKS Czwórka Żory 2004 U14 SL 0.0 --
5 39 e 4 9.75 TYRNA Olga MUKS SZS Cieszyn 2004 U14 SL 0.0 --
6 46 e 4 10.23 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 47 e 4 14.77 WO¬NY Alicja UKS Czwórka Żory 2004 U14 SL 0.0 --
4 32 e 5 9.39 PAPADYMITRIOU Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL 0.0 --
7 41 e 5 9.81 KLIMCZYŃSKA Klaudia MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4468/18 2018 BEZ LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.22 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +3.0 II KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 2 s 1 12.71 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL +3.0 II
3 4 s 1 13.00 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD +3.0 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!
4 6 s 1 13.20 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD +3.0 III B.D. # 4 LDK!
5 8 s 1 13.26 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL +3.0 IV
7 11 s 1 13.55 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U16 SL +3.0 IV # LDK!
8 14 s 1 13.63 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +3.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2022 3 LDK!
1 7 s 2 13.25 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +1.3 IV LDK!
2 15 s 2 13.67 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.3 IV LDK!
3 16 s 2 13.75 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +1.3 IV # LDK!
4 17 s 2 13.82 FELINIAK Marta TL ROW Rybnik 2003 U16 SL +1.3 V
5 18 s 2 13.83 MAZURSKA Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL +1.3 V
7 21 s 2 14.10 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL +1.3 V HOMA Wioleta 5 LDK!
8 23 s 2 14.20 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U14 MA +1.3 V ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
1 12 s 3 13.55 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL +1.8 IV B.D. PRENCEL Piotr # , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 13 s 3 13.61 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.8 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
3 20 s 3 14.09 GRZEGORZEK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +1.8 V LDK!
4 25 s 3 14.45 KARDELA Julia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.8 V LDK!
5 27 s 3 14.51 KA¬MIERCZAK Magda UKS Czwórka Żory 2002 U16 SL +1.8 --
6 28 s 3 14.68 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA +1.8 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2019 BEZ LDK!
7 29 s 3 14.74 ŻAK Oliwia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.8 -- LDK!
8 30 s 3 14.75 KOCUR Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL +1.8 -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
4 22 s 4 14.12 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +3.0 V KOBĘDZA Jan 5 LDK!
6 31 s 4 14.78 SEREMET Łucja MLUKS Tarnów 2002 U16 MA +3.0 -- # LDK!
1 1 e 1 11.65 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +1.7 M B.D. #
2 4 e 1 12.42 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.7 II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
3 5 e 1 12.44 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.7 II
4 6 e 1 12.49 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +1.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
1 3 e 2 12.35 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL +2.7 II #
1 2 e 2 12.35 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA +2.7 II #
3 7 e 2 12.55 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +2.7 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
4 8 e 2 12.67 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA +2.7 II B.D. # 2
5 11 e 2 12.95 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.7 III
6 12 e 2 13.06 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +2.7 III
7 15 e 2 13.11 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U20 DS +2.7 III
8 17 e 2 13.20 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.7 III FRANKIEWICZ Wioletta 3
1 10 e 3 12.93 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL +1.8 III
2 13 e 3 13.06 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL +1.8 III
3 14 e 3 13.06 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.8 III
4 18 e 3 13.26 DUBIŃSKA Anna MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +1.8 IV
5 19 e 3 13.33 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 2001 U18 MA +1.8 IV #
6 23 e 3 13.50 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 2001 U18 LD +1.8 IV
1 9 e 4 12.76 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL +2.1 III
3 21 e 4 13.45 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +2.1 IV
4 22 e 4 13.49 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +2.1 IV GIZA Maciej 2 LDK!
5 25 e 4 13.58 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL +2.1 IV
6 28 e 4 13.71 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2001 U18 SL +2.1 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
7 29 e 4 13.74 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +2.1 IV
8 31 e 4 14.37 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy S±cz 2002 U16 MA +2.1 V B.D. KLIMEK Józef , Z/3156/17 , 2019 4
2 24 e 5 13.52 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U18 SL +4.4 IV B.D.
3 27 e 5 13.69 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +4.4 IV SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
4 30 e 5 14.01 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA +4.4 V #
5 32 e 5 14.48 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +4.4 --
6 33 e 5 15.38 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA +4.4 --
300 m K
1 1 s 1 49.29 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów # 2007 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
3 6 s 1 51.50 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice # 2006 U12 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
4 17 s 1 60.21 SZCZEPAŃSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2006 U12 SL --
5 19 s 1 61.23 MACIEJCZYK Julia MUKS SZS Cieszyn 2007 U12 SL --
1 3 s 2 50.46 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL -- SPISAK Barbara # 4 LDK!
2 5 s 2 51.48 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
3 12 s 2 57.19 ROPSKA Nikola LKS Orzeł Kozy 2007 U12 SL --
4 15 s 2 57.47 OLCHAWA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL -- #
5 18 s 2 60.68 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U12 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
6 20 s 2 61.59 PIWOWARCZYK Maja MOSM Tychy 2006 U12 SL -- #
3 9 s 3 52.48 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
4 11 s 3 56.93 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
5 14 s 3 57.36 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U12 SL --
6 16 s 3 58.54 CZYŻ Aleksandra MUKS SZS Cieszyn 2006 U12 SL --
2 10 s 4 56.02 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U12 SL -- #
3 13 s 4 57.24 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2006 U12 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
4 21 s 4 62.27 LIPNICKA Aleksandra niest. Katowice 2006 U12 SL -- B.D. BEZ
1 1 s 5 40.02 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- B.D. 2
2 3 s 5 42.29 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
3 4 s 5 43.14 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL III JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK!
4 6 s 5 44.35 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U16 SL III LDK!
5 8 s 5 44.72 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
6 10 s 5 45.36 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL IV # LDK!
7 12 s 5 46.00 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV FOJCIK Dorota # 4 LDK!
1 9 s 6 45.34 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL IV
2 13 s 6 46.22 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U16 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 14 s 6 46.28 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV WIKTOR Dagmara 4 LDK!
4 15 s 6 46.67 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA V SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
5 16 s 6 46.92 LABY Sandra TL ROW Rybnik 2003 U16 SL V
6 18 s 6 47.16 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL V KOBĘDZA Jan 5 LDK!
  s 6 DQ SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL -- LDK!
1 5 s 7 43.79 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów # 2002 U16 LD III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!
3 20 s 7 47.61 WAŁGA Hanna MUKS SZS Cieszyn 2003 U16 SL V B.D.
4 21 s 7 48.01 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL V LDK!
5 23 s 7 49.95 MAZURSKA Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL --
2 7 s 8 44.45 SKONECZNY Karolina MUKS SZS Cieszyn 2003 U16 SL III
4 22 s 8 48.07 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
1 1 s 9 44.12 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0272/18 , 2020 LDK!
2 2 s 9 44.16 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 3 s 9 44.59 KMIECIK Monika TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA III GIZA Andrzej B.D. 3 LDK!
4 7 s 9 45.81 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0457/18 2023 3 LDK!
5 9 s 9 46.53 JURKOWSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL V #
6 12 s 9 48.25 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
7 19 s 9 49.37 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U14 SL -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
8 21 s 9 49.58 KŁODA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL -- SPISAK Barbara 5 LDK!
1 18 s 10 49.05 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- LDK!
2 25 s 10 49.96 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 4 LDK!
3 32 s 10 52.77 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 2004 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/2508/18 2023 5 LDK!
4 38 s 10 56.11 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
3 14 s 11 48.46 CZARNECKA Julia MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL V # LDK!
5 24 s 11 49.90 SKORUPA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL --
7 29 s 11 51.30 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL -- # LDK!
3 27 s 12 50.47 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL -- # LDK!
4 30 s 12 51.39 PAPADYMITRIOU Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL --
5 33 s 12 52.80 WO¬NY Alicja UKS Czwórka Żory 2004 U14 SL --
7 35 s 12 53.48 WO¬NIAK Weronika UKS Czwórka Żory 2004 U14 SL --
3 16 s 13 48.73 GIBIEC Pola MUKS SZS Cieszyn 2005 U14 SL -- #
4 36 s 13 53.52 TYRNA Olga MUKS SZS Cieszyn 2004 U14 SL --
3 39 s 14 57.76 KASPRZYCKA Martyna MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4467/18 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.57 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
2 3 s 1 57.63 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II #
3 4 s 1 57.76 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL II
4 5 s 1 58.08 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA II PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
5 6 s 1 58.11 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2020 2
6 8 s 1 58.53 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL II B.D.
7 9 s 1 59.01 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
1 2 s 2 57.56 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 7 s 2 58.52 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL II
3 10 s 2 59.38 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA III B.D. # BEZ
4 11 s 2 59.82 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
5 12 s 2 60.17 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL III
6 14 s 2 60.55 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL III
7 15 s 2 60.80 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2021 1
8 17 s 2 61.02 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III
1 13 s 3 60.43 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU III BONK Stanisław
2 16 s 3 60.95 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL III KRUPA Iwona # Z/1733/15 2022 4
3 19 s 3 61.37 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL III
4 20 s 3 61.50 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III B.D. #
5 21 s 3 61.77 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL III LDK!
6 22 s 3 61.99 WÓJCIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL III
1 18 s 4 61.21 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
2 24 s 4 63.54 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL IV HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
3 25 s 4 63.63 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL IV B.D. 4
4 26 s 4 63.82 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV LDK!
5 33 s 4 71.05 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- #
1 23 s 5 63.53 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 U18 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
2 29 s 5 67.01 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -- #
3 30 s 5 68.36 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 2001 U18 MA --
4 32 s 5 69.29 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U18 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2023
1 27 s 6 65.17 STEC Julia MOSM Tychy 2000 U18 SL --
3 31 s 6 68.73 WALAT Julia UKS Budowlani Nowy S±cz 2004 U14 MA -- KLIMEK Józef Z/3157/17 2018 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:37.94 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
3 3 s 1 1:40.60 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2023 LDK!
4 7 s 1 1:44.39 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
5 13 s 1 1:48.56 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL V
7 24 s 1 1:56.64 KIJAK Lena MOSM Tychy 2003 U16 SL --
9 32 s 1 2:02.50 BURKERT Natalia MOSM Tychy 2003 U16 SL --
1 4 s 2 1:41.44 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U16 SL III
2 5 s 2 1:42.02 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL III LDK!
3 6 s 2 1:42.68 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy S±cz 2003 U16 MA III KLIMEK Józef Z/2015/16 2019 5
4 8 s 2 1:44.82 NIED¬WIED¬ Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV LDK!
5 9 s 2 1:45.68 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 2003 U16 MA IV JASICZ Ryszard B.D. # 2 LDK!
6 11 s 2 1:46.18 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U16 MA V #
7 15 s 2 1:48.82 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U16 SL V GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
8 16 s 2 1:49.30 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL V
9 23 s 2 1:56.01 KOWAL Oliwia MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL -- LDK!
10 26 s 2 1:58.53 JAGIEŁO Zofia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- # LDK!
11 30 s 2 2:01.65 MARKIEL Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -- KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
12 31 s 2 2:01.97 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 2003 U16 SL --
1 10 s 3 1:45.98 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL IV
2 12 s 3 1:46.87 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
3 14 s 3 1:48.62 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
4 17 s 3 1:49.53 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
5 19 s 3 1:51.45 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL --
6 20 s 3 1:52.46 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL -- #
7 21 s 3 1:52.94 JARECKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL --
8 22 s 3 1:54.29 WANDOR Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL --
9 27 s 3 1:58.64 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- # LDK!
10 28 s 3 1:58.70 STAROŃ Kornelia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL --
11 29 s 3 1:59.96 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:10.82 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II
2 2 s 1 2:14.32 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL II B.D. # Z/4043/11 2022
3 3 s 1 2:15.10 DAWIDZIAK Aleksandra UKS Czempion Bełchatów # 2002 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz B.D. # BEZ LDK!
4 4 s 1 2:15.66 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
5 5 s 1 2:17.21 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL II LDK!
6 6 s 1 2:18.02 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
7 7 s 1 2:18.18 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
8 8 s 1 2:18.76 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 2001 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
9 9 s 1 2:20.13 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
10 10 s 1 2:23.14 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA III GIZA Maciej 2 LDK!
11 11 s 1 2:24.65 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III B.D.
12 18 s 1 2:35.14 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 1998 U20 SL --
1 12 s 2 2:27.06 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA IV
2 13 s 2 2:27.92 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2023
3 14 s 2 2:28.48 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV #
4 15 s 2 2:29.27 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno 1999 U20 PK IV KATAN Wacław Z/0483/17 2019 3
5 16 s 2 2:31.04 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
6 17 s 2 2:31.85 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:55.38 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III # LDK!
2 2 s 1 4:58.11 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL IV B.D.
3 3 s 1 5:00.00 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 1998 U20 SL IV
4 4 s 1 5:06.13 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1997 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2023
5 5 s 1 5:08.45 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 1998 U20 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 12.90 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U14 MA +3.8 III ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 2 s 1 12.91 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +3.8 III LDK!
3 3 s 1 13.03 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL +3.8 IV LDK!
4 7 s 1 13.24 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U16 SL +3.8 IV LDK!
5 8 s 1 13.62 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U16 SL +3.8 IV # LDK!
6 10 s 1 14.40 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL +3.8 V B.D. # 5
2 13 s 2 15.33 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +3.5 -- # LDK!
3 15 s 2 16.06 WIDOK Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL +3.5 -- LDK!
2 6 s 3 13.13 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA +2.4 IV #
3 9 s 3 13.83 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +2.4 V HOMA Wioleta HOMA Wioleta 4 LDK!
5 12 s 3 15.22 SKOTNICKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +2.4 -- LDK!
7 16 s 3 17.82 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U16 SL +2.4 -- #
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 14.41 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +2.6 I GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
3 3 s 1 14.83 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +2.6 II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 4 s 1 14.96 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +2.6 II
5 5 s 1 15.33 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +2.6 II GIZA Maciej 2 LDK!
6 6 s 1 15.62 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL +2.6 II
7 7 s 1 16.42 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL +2.6 III
  s 1 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.6 --
100 m pł K
  s 1 DQ ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL +2.6 -- BONK Stanisław
2000 m prz K
1 1 s 1 7:12.60 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II #
2 2 s 1 7:27.00 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL II
4x100 m K
1 1 s 1 48.97 CIE¦LAR Katarzyna
CIE¦LAR Noemi
ZWIAS Justyna
ZAMORA Małgorzata
MUKS SZS Cieszyn 1999
1998
1999
1999
U20 SLK --

KRUPA Iwona
Z/1733/15
2022
4
2 2 s 1 49.14 GŁUPCZYK Karolina
KOZIOŁ Paulina
KWA¦NIAK Oliwia
KRĘTOSZ Natalia
MKS Czechowice-Dziedzice 1998
1998
1999
1999
U20 SLK --

B.D.

Wzwyż K
1 2 f 1 1.45 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
3 4 f 1 1.40 CEMBALA Elżbieta KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL V
5 9 f 1 1.35 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
6 7 f 1 1.35 PODWOJSKA Katarzyna RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- FOJCIK Dorota # 4 LDK!
8 8 f 1 1.35 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- # LDK!
9 5 f 1 1.35 HAŁAT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
10 10 f 1 1.30 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U14 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
11 12 f 1 1.25 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK!
12 11 f 1 1.25 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta 4 LDK!
13 13 f 1 1.20 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5
13 14 f 1 1.20 STARZYCKA Julita KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
15 15 f 1 1.15 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
2 2 f 2 1.40 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D.
3 3 f 2 1.40 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
1 1 f 3 1.45 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
  f 3 NM FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- B.D. 2
W dal K
1 1 f 1 6.03 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA +2.9 I B.D. #
2 2 f 1 5.76 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.5 II B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
3 3 f 1 5.76 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK +2.2 II B.D. 2
4 4 f 1 5.58 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +3.0 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
5 5 f 1 5.51 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA +2.3 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
6 6 f 1 5.12 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL +2.2 III
7 7 f 1 5.09 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.3 IV SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
8 8 f 1 4.86 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL +2.6 IV
9 9 f 1 4.84 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL +2.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
10 10 f 1 4.76 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.9 --
11 11 f 1 4.75 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +3.0 -- BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
12 12 f 1 4.73 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA +1.7 -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2023 BEZ
13 13 f 1 4.69 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +3.3 -- B.D.
2 2 f 2 4.88 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD +3.0 IV B.D. # 4 LDK!
5 5 f 2 4.84 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +2.0 IV LDK!
6 6 f 2 4.70 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA +1.0 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
7 7 f 2 4.68 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL +3.5 V B.D. PRENCEL Piotr # , Z/2281/17 , 2023 LDK!
8 8 f 2 4.62 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +3.5 V FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
9 9 f 2 4.43 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL +2.0 -- #
10 10 f 2 4.37 STRˇK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +3.0 -- # LDK!
12 12 f 2 4.24 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +4.5 -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
13 13 f 2 4.15 GAGATEK Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +4.2 --
14 14 f 2 4.08 SEREMET Łucja MLUKS Tarnów 2002 U16 MA +2.2 -- # LDK!
15 15 f 2 3.85 GRZEGORZEK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +2.5 -- LDK!
16 16 f 2 3.78 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U16 SL +2.3 -- #
  3.78 GRZEGORZEK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +1.2 -- LDK!
  3.88 GAGATEK Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +2.0 --
  4.77 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL +1.8 --
  5.08 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL +1.9 IV
  5.51 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA +1.5 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
  5.61 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK +1.5 II B.D. 2
W dal strefa K
1 1 f 1 4.81 JURKOWSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL +2.1 -- #
4 4 f 1 4.60 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U14 MA +2.2 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
7 7 f 1 4.40 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U14 SL +2.1 --
13 13 f 1 4.24 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL +1.8 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
16 16 f 1 3.93 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL +2.4 -- LDK!
18 18 f 1 3.78 KASPRZYCKA Martyna MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA +0.1 -- SYSAK Tomasz Z/4467/18 2018 BEZ LDK!
19 19 f 1 3.76 SAS Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL +3.4 --
20 20 f 1 3.39 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +2.0 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
22 22 f 1 3.20 KLIMCZYŃSKA Klaudia MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA +2.8 -- SYSAK Tomasz Z/4468/18 2018 BEZ LDK!
  3.31 SAS Eliza MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL +1.4 --
  3.84 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U14 SL +1.4 -- LDK!
  4.44 JURKOWSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U14 SL +1.7 -- #
Trójskok K
1 1 f 1 10.93 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +2.5 III LDK!
3 3 f 1 10.22 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +3.7 IV
4 4 f 1 10.11 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.5 --
Kula (3) K
1 1 f 1 12.05 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
2 2 f 1 11.62 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
4 4 f 1 9.00 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V LDK!
5 5 f 1 8.59 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA --
6 6 f 1 8.45 WOJDAK Emilia MLUKS Tarnów 2002 U16 MA -- #
7 7 f 1 8.32 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
9 9 f 1 7.47 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2019 BEZ LDK!
10 10 f 1 7.23 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U14 MA -- SZUBERLA Stanisław # Z/4591/17 2023 3 LDK!
11 11 f 1 5.98 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
12 12 f 1 5.07 BADZIOCH Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
  f 1 NM POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2023 1 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.46 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 11.91 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #
3 3 f 1 11.69 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.67 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 24.65 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V # LDK!
4 4 f 1 11.86 BADZIOCH Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
  f 1 NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U14 MA -- SZUBERLA Stanisław # Z/4591/17 2023 3 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.55 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
2 2 f 1 34.28 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U20 MA III #
3 3 f 1 34.05 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
4 4 f 1 33.63 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U18 MA III DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
5 5 f 1 31.46 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
6 6 f 1 30.80 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U23 SL --
7 7 f 1 26.38 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków # 2001 U18 MA -- LDK!
8 8 f 1 25.84 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL --
Młot (4) K
1 1 f 1 48.96 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL I B.D. 2
2 2 f 1 47.22 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL II
3 3 f 1 38.97 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.99 MAĆKOWIAK Natalia RMKS Rybnik 2001 U18 SL IV
2 2 f 1 29.95 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. # Z/6409/15 2023 1
3 3 f 1 27.00 NOWAKOWSKA Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK!
4 4 f 1 26.92 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
5 5 f 1 26.38 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D.
6 6 f 1 25.82 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL --
7 7 f 1 24.66 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2020 BEZ
8 8 f 1 22.17 KOTYŃSKA Alicja MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5980/15 2017 BEZ
9 9 f 1 21.11 SROKA Natalia WKS Wawel Kraków # 2001 U18 MA -- B.D.
60 m M
1 3 s 1 9.22 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
2 7 s 1 9.53 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 2006 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
3 8 s 1 9.79 ŁYSIAK Igor KS Victoria Trzebinia 2007 U12 MA 0.0 -- LDK!
4 9 s 1 10.18 LACH Bartosz UKS Gminy Brzeszcze 2007 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/10996/21 2021
4 6 s 2 9.52 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL 0.0 -- # LDK!
5 14 s 2 10.11 A A TL ROW Rybnik 2006 U12 SL 0.0 --
3 9 s 3 8.65 STANCLIK Marcin MOSM Tychy 2004 U14 SL 0.0 --
4 14 s 3 8.94 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 2004 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2019 BEZ
6 20 s 3 9.22 CHROBAK Szymon LKS Orzeł Kozy 2005 U14 SL 0.0 -- B.D. BEZ
7 25 s 3 9.32 WALCZAK Andrzej TL ROW Rybnik 2005 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 2 s 4 8.04 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
2 8 s 4 8.59 SZWAJNOCH Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL 0.0 -- # LDK!
4 17 s 4 9.03 GODLEWSKI Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
5 18 s 4 9.11 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA 0.0 -- LDK!
7 39 s 4 9.99 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
1 26 s 5 9.42 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
2 31 s 5 9.75 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- LDK!
3 33 s 5 9.81 KWA¦NY Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 37 s 5 9.87 HESS Antoni MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4469/18 2018 BEZ LDK!
5 47 s 5 10.70 GRĘBOSZ Kacper SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- LDK!
1 6 s 6 8.37 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL 0.0 -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 12 s 6 8.86 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
3 28 s 6 9.66 JURZAK Filip MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
4 41 s 6 10.08 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 42 s 6 10.09 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4470/18 2018 BEZ LDK!
6 44 s 6 10.27 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 1 s 7 7.91 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL 0.0 --
2 3 s 7 8.12 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław # Z/4452/18 2023 BEZ
3 5 s 7 8.31 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
4 10 s 7 8.67 BANACHOWICZ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
5 11 s 7 8.75 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 16 s 7 9.02 KOMANDZIK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
7 21 s 7 9.24 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA 0.0 -- LDK!
8 24 s 7 9.27 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL 0.0 -- LDK!
9 27 s 7 9.45 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 2005 U14 SL 0.0 -- LDK!
10 34 s 7 9.81 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 32 s 8 9.77 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
5 36 s 8 9.85 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
8 45 s 8 10.43 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
9 46 s 8 10.44 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.95 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +2.5 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 2 s 1 11.33 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +2.5 III
3 3 s 1 11.52 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U16 LD +2.5 III MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!
4 4 s 1 11.66 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL +2.5 III KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
5 5 s 1 11.68 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +2.5 III HOMA Wioleta # 2 LDK!
6 6 s 1 11.77 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL +2.5 IV B.D. LDK!
7 7 s 1 11.77 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD +2.5 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
8 10 s 1 11.98 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +2.5 IV
9 12 s 1 12.08 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U16 MA +2.5 IV JASICZ Ryszard 4 LDK!
10 20 s 1 12.33 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 2002 U16 MA +2.5 V B.D. 5 LDK!
1 8 s 2 11.90 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U16 SL +3.0 IV FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
2 13 s 2 12.08 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +3.0 IV PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 16 s 2 12.18 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL +3.0 IV #
4 17 s 2 12.22 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA +3.0 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
5 18 s 2 12.23 BARON Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +3.0 V
6 19 s 2 12.30 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +3.0 V KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2021 5 LDK!
7 25 s 2 12.39 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL +3.0 V HOMA Wioleta BEZ LDK!
8 26 s 2 12.81 ROPSKI Maksymilian LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL +3.0 --
9 30 s 2 13.21 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +3.0 -- # LDK!
1 14 s 3 12.12 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +2.1 IV LDK!
2 15 s 3 12.17 STATKIEWICZ Adam MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka # 2003 U16 SL +2.1 IV
3 23 s 3 12.64 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +2.1 V # LDK!
5 28 s 3 12.84 PINDEL Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +2.1 -- LDK!
4 22 s 4 12.63 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL +2.7 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
5 27 s 4 12.81 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL +2.7 -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
1 1 s 5 10.65 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +1.8 M B.D. # M
2 3 s 5 10.81 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL +1.8 I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 4 s 5 10.82 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL +1.8 I
4 5 s 5 10.87 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +1.8 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
5 7 s 5 10.91 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +1.8 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
6 8 s 5 10.91 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +1.8 II
7 10 s 5 10.94 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.8 II #
8 13 s 5 11.00 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +1.8 II B.D. # 3
1 2 s 6 10.68 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +3.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
2 6 s 6 10.89 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL +3.4 I
3 9 s 6 10.93 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL +3.4 II
4 11 s 6 10.98 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU +3.4 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2023 104
5 12 s 6 11.00 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA +3.4 II #
6 14 s 6 11.14 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL +3.4 II
7 16 s 6 11.26 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA +3.4 II B.D. 2
8 18 s 6 11.30 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +3.4 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
9 21 s 6 11.46 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +3.4 III #
1 15 s 7 11.19 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +2.7 II
2 17 s 7 11.29 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +2.7 II
3 20 s 7 11.45 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +2.7 III
4 23 s 7 11.48 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +2.7 III
5 26 s 7 11.59 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +2.7 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
6 28 s 7 11.60 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL +2.7 III JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
7 29 s 7 11.61 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +2.7 III
1 19 s 8 11.37 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.6 III KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
2 22 s 8 11.46 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U18 MA +2.6 III B.D.
3 24 s 8 11.50 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +2.6 III #
4 25 s 8 11.58 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +2.6 III
5 27 s 8 11.60 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +2.6 III GIZA Maciej 3 LDK!
6 31 s 8 11.75 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL +2.6 III
7 34 s 8 11.76 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +2.6 IV BONK Stanisław #
8 36 s 8 12.00 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +2.6 IV
1 30 s 9 11.68 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL +5.7 III
2 32 s 9 11.75 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +5.7 III
3 37 s 9 12.07 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U18 MA +5.7 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2023 3
4 38 s 9 12.08 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów # 1979 Masters SL +5.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
5 40 s 9 12.23 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +5.7 -- WÓJCIK Teodor B.D. # Z/2981/16 2023
3 39 s 10 12.13 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U18 SL +3.6 IV KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
6 43 s 10 12.65 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +3.6 --
7 44 s 10 13.17 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U18 MA +3.6 --
200 m M
1 1 s 1 21.94 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 1994 Sen SL +1.7 II
2 3 s 1 22.16 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +1.7 II
3 4 s 1 22.67 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.7 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
4 6 s 1 23.06 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA +1.7 III B.D. 2
5 8 s 1 23.27 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL +1.7 III
6 9 s 1 23.35 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +1.7 III
  s 1 DQ FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL +1.7 --
1 2 s 2 21.98 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.2 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
2 5 s 2 23.03 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 U23 MA +1.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
3 7 s 2 23.09 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +1.2 III
4 10 s 2 23.51 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +1.2 III
5 11 s 2 23.88 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL +1.2 IV BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
6 12 s 2 24.32 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL +1.2 IV
7 13 s 2 25.96 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.2 -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.41 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 2 s 1 37.15 KOPICZKO Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL II LDK!
3 3 s 1 38.26 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA III GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
4 4 s 1 38.28 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL III JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
5 6 s 1 39.44 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV # LDK!
6 7 s 1 39.64 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL IV HOMA Wioleta 3 LDK!
7 9 s 1 40.07 TKOCZ Cyryl TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL IV
8 10 s 1 40.16 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL IV
1 12 s 2 41.07 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
2 13 s 2 41.30 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL V LDK!
3 15 s 2 41.42 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
4 17 s 2 41.74 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL V LDK!
5 22 s 2 42.72 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna # BEZ LDK!
6 23 s 2 43.23 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA --
1 11 s 3 41.04 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U16 MA V JASICZ Ryszard 4 LDK!
2 16 s 3 41.64 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2003 U16 SL V WIKTOR Dagmara 4 LDK!
3 19 s 3 42.10 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 2002 U16 MA V B.D. 5 LDK!
4 24 s 3 43.70 WITEK Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL --
6 28 s 3 52.33 GOMOŁA Rafał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL --
2 18 s 4 42.01 BEDNARSKI Olaf KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U16 MA V
3 20 s 4 42.26 SCHNEIDROWSKI Aron MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL V
1 8 s 5 39.67 ŻAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA --
2 14 s 5 41.40 STATKIEWICZ Adam MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka # 2003 U16 SL V
400 m M
1 1 s 1 48.01 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL I B.D. M
2 2 s 1 48.10 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I #
3 3 s 1 48.66 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #
4 4 s 1 49.35 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II
5 5 s 1 49.48 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA II B.D. 2
6 9 s 1 50.34 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
7 11 s 1 50.74 MACIˇG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
1 6 s 2 49.52 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
2 7 s 2 49.57 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
3 8 s 2 50.13 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2020
4 10 s 2 50.53 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U23 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
5 16 s 2 51.24 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA III B.D. 2
6 18 s 2 51.87 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL III B.D. 3
7 19 s 2 52.07 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
  s 2 DQ DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- #
1 12 s 3 50.89 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
2 15 s 3 51.11 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III DMP GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2023 73
3 17 s 3 51.42 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III #
4 20 s 3 52.28 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL III
5 22 s 3 52.73 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
6 24 s 3 53.55 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1999 U20 SL IV
7 25 s 3 53.59 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL IV
1 14 s 4 51.10 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
2 21 s 4 52.47 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
3 23 s 4 53.04 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
4 26 s 4 53.70 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL IV
5 28 s 4 54.54 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL IV
6 30 s 4 55.45 SIWEK Marcin UKS Budowlani Nowy S±cz 1999 U20 MA --
1 13 s 5 51.06 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III #
2 27 s 5 54.14 KUCHARSKI Mateusz TL ROW Rybnik 2000 U18 SL IV
3 33 s 5 57.29 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL --
4 34 s 5 58.14 BALICKI Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U20 SL --
5 35 s 5 58.53 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL --
1 29 s 6 55.40 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
2 31 s 6 57.00 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
3 32 s 6 57.24 FAC Daniel KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:53.73 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U12 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz # , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:05.89 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U12 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
6 6 s 1 2:07.01 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 2006 U12 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
7 7 s 1 2:07.67 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U12 SL -- # LDK!
1 2 s 2 1:40.78 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 5 s 2 1:46.39 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
3 9 s 2 1:51.61 BANACHOWICZ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
4 12 s 2 1:58.34 ZADWORNY Franciszek KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL --
5 14 s 2 2:01.22 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- #
8 20 s 2 2:05.52 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
12 25 s 2 2:22.90 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
13 26 s 2 2:24.71 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -- LDK!
1 1 s 3 1:38.76 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA V B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!
2 3 s 3 1:45.64 KOZŁOWSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2004 U14 SL -- #
4 6 s 3 1:47.41 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/0448/18 2023 5 LDK!
6 8 s 3 1:49.83 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
7 10 s 3 1:52.04 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- LDK!
8 11 s 3 1:57.04 RALA Lothar MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- LDK!
10 15 s 3 2:02.04 BIAŁECKI Tomasz TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- # LDK!
800 m M
2 2 s 1 1:56.44 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL II B.D. 3
3 3 s 1 1:56.50 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK II KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
4 4 s 1 1:56.61 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2022 2
5 5 s 1 1:57.13 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III B.D.
6 6 s 1 1:57.95 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL III # LDK!
7 7 s 1 1:58.24 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 2000 U18 MA III
8 8 s 1 1:58.40 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III B.D. # 3 LDK!
9 9 s 1 1:58.74 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U18 MA III KUKLA Rafał 4 LDK!
10 10 s 1 2:00.18 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III
11 11 s 1 2:03.44 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL IV #
  s 1 DNF KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U23 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
1 12 s 2 2:04.16 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3
3 14 s 2 2:05.18 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL IV
4 15 s 2 2:05.58 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
5 16 s 2 2:07.73 MATUSZCZYK Marek UKS Chromik Mysłowice 2000 U18 SL --
6 17 s 2 2:08.42 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
8 19 s 2 2:17.20 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy S±cz 2002 U16 MA -- KLIMEK Józef B.D. # Z/0506/16 2019
9 20 s 2 2:26.53 PALONKA Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 1998 U20 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:44.94 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK!
2 3 s 1 2:51.90 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL V SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
4 5 s 1 2:55.55 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL V KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
5 6 s 1 2:57.35 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U16 MA V
8 12 s 1 3:06.14 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL --
9 13 s 1 3:06.69 MARZEC Emil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL --
10 15 s 1 3:08.26 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 2002 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/1542/16 2017 BEZ
1 2 s 2 2:51.19 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL V
2 8 s 2 3:01.17 PYTEL Adrian MCKiS Jaworzno 2003 U16 SL --
5 14 s 2 3:08.21 WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
6 16 s 2 3:10.32 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # BEZ LDK!
9 19 s 2 3:25.54 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 2002 U16 SL --
1500 m M
1 1 s 1 3:59.40 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA II MIREK Wacław # Z/0469/15 2020
2 2 s 1 4:03.99 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 1995 U23 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
3 3 s 1 4:07.46 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 1999 U20 MA III
4 4 s 1 4:07.73 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 1990 Sen SL III B.D. B.D. BEZ
5 5 s 1 4:09.36 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL III PASZTA Wiesław 2
6 6 s 1 4:10.10 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL III
7 7 s 1 4:10.70 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL III B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
8 8 s 1 4:12.36 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U18 MA IV KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2
9 9 s 1 4:12.86 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U18 SL IV HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
10 10 s 1 4:17.37 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 2000 U18 MA IV LDK!
11 11 s 1 4:25.86 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- #
13 13 s 1 4:33.30 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA --
14 14 s 1 5:05.12 WALA Sławomir niestowarzyszony # 1996 U23 -- B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 8:38.85 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II #
2 2 s 1 8:39.62 DRˇG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U23 SL II
3 3 s 1 9:04.79 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 1999 U20 MA III B.D.
4 4 s 1 9:23.05 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U18 PK IV KATAN Wacław Z/2971/15 2023 3
5 5 s 1 9:25.12 DUDCZAK Michał LLKS Osowa Sień # 2000 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1757/17 2023
6 6 s 1 10:07.99 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.34 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +2.4 II GIZA Maciej 3 LDK!
2 2 s 1 15.86 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +2.4 III B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2023 LDK!
3 3 s 1 16.02 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL +2.4 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
4 4 s 1 18.71 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U16 SL +2.4 --
5 5 s 1 19.24 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL +2.4 -- # LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.03 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +1.7 III
2 2 s 1 16.05 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +1.7 IV WÓJCIK Teodor B.D. # Z/2981/16 2023
3 3 s 1 16.33 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL +1.7 IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
4 4 s 1 16.49 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +1.7 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.72 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL +2.1 III BONK Stanisław #
2 2 s 1 16.72 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +2.1 IV
110 m pł M
1 1 s 1 14.09 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +2.1 M B.D. # M
2 2 s 1 14.92 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +2.1 I B.D. 1
2000 m prz M
1 1 s 1 6:13.35 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
2 2 s 1 6:15.90 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2023 3
3 3 s 1 6:39.55 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
4 4 s 1 7:23.02 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
4x100 m M
  s 1 DNF PERCZAK Błażej
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
GIBAS Marcin
MKS Czechowice-Dziedzice 1998
1999
1999
1999
U20 SLK --
HOMA Wioleta B.D.

Z/0363/15
2023

  s 1 DQ ROSÓŁ Sebastian
MO¦ Damian
KULPECKI Filip
BURDA Adam
MOS CSiR D±browa Górnicza 1999
1999
1999
1999
U20 SLK -- KRUPA Iwona B.D.


KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/0754/15
Z/0601/17
2023
2023


Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D.
2 2 f 1 1.75 KNAPIK Marcin CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
3 2 f 2 1.55 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- LDK!
4 4 f 2 1.50 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL -- LDK!
4 5 f 2 1.50 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U16 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
7 7 f 2 1.45 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK!
1 2 f 3 1.75 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS IV
2 1 f 3 1.75 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 2001 U18 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 4
3 3 f 3 1.70 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL --
4 4 f 3 1.60 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL --
W dal M
1 1 f 1 7.18 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +1.7 II
2 2 f 1 6.27 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U20 SL +1.2 IV
3 3 f 1 6.15 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.4 IV #
4 4 f 1 6.14 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +2.0 IV #
5 5 f 1 6.08 KOCIŃSKI Patryk KS Słoneczko Busko Zdrój 2000 U18 SK +2.3 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/2781/16 2018 3
6 6 f 1 5.98 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U18 MA +2.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2023 3
7 7 f 1 5.95 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.9 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
8 8 f 1 5.06 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U18 SL +2.5 --
1 1 f 2 6.34 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD +2.0 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
2 2 f 2 5.72 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +1.6 V B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2023 LDK!
3 3 f 2 5.58 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +2.8 -- HOMA Wioleta # 2 LDK!
4 4 f 2 5.45 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U16 SL +2.2 -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
5 5 f 2 5.42 DYBA¦ Jakub MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +2.9 -- # LDK!
10 10 f 2 5.01 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL +3.0 -- #
11 11 f 2 4.83 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U16 SL +3.7 -- LDK!
12 12 f 2 4.77 ROPSKI Maksymilian LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL +2.5 --
14 14 f 2 3.85 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA +3.7 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
  4.29 ROPSKI Maksymilian LKS Orzeł Kozy 2002 U16 SL +0.6 --
  4.90 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL +2.0 -- #
  5.19 DYBA¦ Jakub MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL +0.6 -- # LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 5.64 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U14 SL +1.3 --
2 2 f 1 5.32 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL +2.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 4.64 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U14 MA +3.9 -- WŁODARCZYK Mirosław # Z/4452/18 2023 BEZ
4 4 f 1 4.59 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL +2.8 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.55 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +4.0 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
6 6 f 1 4.39 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +2.3 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
10 10 f 1 4.26 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +2.0 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
11 12 f 1 4.21 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +0.7 -- LDK!
12 11 f 1 4.21 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +1.9 -- LDK!
13 13 f 1 4.18 STANCLIK Marcin MOSM Tychy 2004 U14 SL +2.8 --
14 14 f 1 4.16 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 2004 U14 MA +2.9 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2019 BEZ
15 15 f 1 4.14 GODLEWSKI Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL +1.2 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
16 16 f 1 4.11 BIAŁECKI Tomasz TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL +1.5 -- # LDK!
17 19 f 1 4.05 KOMANDZIK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL +1.9 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
18 18 f 1 4.05 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL +2.3 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
19 17 f 1 4.05 WALCZAK Andrzej TL ROW Rybnik 2005 U14 SL +0.8 -- LDK!
20 20 f 1 3.96 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U14 MA +1.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
21 21 f 1 3.95 CHROBAK Szymon LKS Orzeł Kozy 2005 U14 SL +3.3 -- B.D. BEZ
23 23 f 1 3.84 JURZAK Filip MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL +2.0 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
24 24 f 1 3.83 SZWAJNOCH Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL +1.7 -- # LDK!
25 25 f 1 3.79 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +3.6 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
26 26 f 1 3.70 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 2005 U14 SL +2.8 -- LDK!
29 29 f 1 3.58 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +2.3 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
31 31 f 1 3.51 ZADWORNY Franciszek KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL +2.4 --
32 32 f 1 3.48 HESS Antoni MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA +2.2 -- SYSAK Tomasz Z/4469/18 2018 BEZ LDK!
33 33 f 1 3.37 GRĘBOSZ Kacper SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +2.2 -- LDK!
34 34 f 1 3.36 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA +2.1 -- SYSAK Tomasz Z/4470/18 2018 BEZ LDK!
35 35 f 1 3.35 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +0.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
36 36 f 1 3.32 KWA¦NY Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA +1.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
37 37 f 1 3.29 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +1.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
  3.10 GRĘBOSZ Kacper SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +0.8 -- LDK!
  3.35 ZADWORNY Franciszek KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL +1.7 --
  3.44 HESS Antoni MKS Tempo Kęty 2005 U14 MA +1.4 -- SYSAK Tomasz Z/4469/18 2018 BEZ LDK!
  3.56 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA +1.6 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
  3.60 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +1.4 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
  3.64 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 2005 U14 SL +1.3 -- LDK!
  3.76 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U14 SL +1.4 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
  3.91 CHROBAK Szymon LKS Orzeł Kozy 2005 U14 SL +1.5 -- B.D. BEZ
  4.03 STANCLIK Marcin MOSM Tychy 2004 U14 SL +1.8 --
  4.10 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +1.9 -- MUNIAK Michał 5 LDK!
  4.24 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +1.2 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
  4.53 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL +1.6 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.45 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.4 -- DMP ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023 36
2 2 f 1 11.87 JAWORSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +2.4 --
3 3 f 1 11.36 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +2.4 --
  11.24 PARUZEL Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.5 --
Kula (5) M
1 1 f 1 14.44 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL III #
2 2 f 1 11.11 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 10.51 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
7 7 f 1 8.71 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
  f 1 NM PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
  f 1 NM BOBER Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL --
  f 1 NM PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 20.71 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
2 2 f 1 15.70 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II
3 3 f 1 14.52 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL II #
4 4 f 1 14.47 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II
5 5 f 1 12.83 MOL Michał UKS Chromik Mysłowice 1998 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 f 1 20.16 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
2 f 1 14.33 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków 1993 Sen MA II
  f 1 NM HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL -- DMP B.D. # Z/0084/11 2023 MM
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.06 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL III
2 2 f 1 39.42 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 37.86 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL IV B.D.
4 4 f 1 34.31 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 2003 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2020 4
7 7 f 1 31.38 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
8 8 f 1 30.60 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL -- GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
9 9 f 1 28.00 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
10 10 f 1 25.63 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL --
11 11 f 1 20.06 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
  f 1 NM GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 50.81 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL II
2 2 f 1 39.01 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL III #
3 3 f 1 38.72 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL IV B.D.
4 4 f 1 34.11 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków # 2001 U18 MA -- #
6 6 f 1 31.71 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
7 7 f 1 23.66 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA --
Młot (7.26) M
1 1 f 1 47.91 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL II
2 2 f 1 44.38 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 Sen SL III GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2023 2
3 3 f 1 32.73 ŻYWCZOK Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.96 NOWICKI Rafał TS AKS Chorzów 2000 U18 SL --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 44.47 TARCZOŃ Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 1996 U23 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 26.149256944656 sekund