Opole 17.06.2017
Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.54 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ +2.2 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
2 2 s 1 12.66 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +2.2 II
3 3 s 1 12.71 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.2 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 4 s 1 12.74 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +2.2 II
5 5 s 1 12.76 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +2.2 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
6 11 s 1 13.34 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +2.2 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 6 s 2 13.10 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +4.2 III SASKA Tomasz # Z/5696/15 2022 LDK!
2 7 s 2 13.15 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +4.2 III
3 8 s 2 13.19 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +4.2 III
4 9 s 2 13.29 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +4.2 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2021 2 LDK!
5 10 s 2 13.30 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +4.2 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
6 13 s 2 13.52 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +4.2 IV
7 19 s 2 14.26 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U18 LB +4.2 -- LDK!
1 12 s 3 13.48 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP +1.7 IV # LDK!
2 14 s 3 13.74 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.7 IV B.D. # LDK!
3 15 s 3 13.78 JONDERKO Laura UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP +1.7 IV
4 16 s 3 13.91 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.7 V
5 17 s 3 14.16 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U14 OP +1.7 V JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
6 20 s 3 14.37 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.7 V
1 18 s 4 14.22 WOŹNIAK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP +1.4 -- # LDK!
2 23 s 4 14.53 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP +1.4 -- NALEPA Marek Z/2643/17 2020 4
3 25 s 4 14.71 ORLICKA Anna MUKS Szok Bojanowo 2004 U14 WP +1.4 --
4 26 s 4 14.98 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ +1.4 --
1 21 s 5 14.47 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.4 V # LDK!
2 22 s 5 14.50 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +0.4 V #
3 24 s 5 14.56 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U14 OP +0.4 -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.93 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.0 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 2 s 1 26.03 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.0 II
3 3 s 1 26.04 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +2.0 II
4 4 s 1 26.09 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +2.0 II
5 5 s 1 26.56 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +2.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
6 7 s 1 27.39 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +2.0 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 6 s 2 26.80 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS +2.3 III # LDK!
2 8 s 2 27.57 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +2.3 IV LDK!
3 9 s 2 27.65 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +2.3 IV #
4 10 s 2 27.75 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +2.3 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
5 12 s 2 27.82 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +2.3 IV
6 14 s 2 28.38 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +2.3 IV
1 11 s 3 27.79 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +2.4 IV
2 13 s 3 28.34 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +2.4 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2021 2 LDK!
3 16 s 3 30.23 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +2.4 V CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
4 18 s 3 30.40 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +2.4 --
1 15 s 4 28.61 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +2.2 V #
2 17 s 4 30.27 ORLICKA Anna MUKS Szok Bojanowo 2004 U14 WP +2.2 --
3 19 s 4 30.54 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +2.2 --
400 m K
1 1 s 1 61.34 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL III
2 2 s 1 62.65 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
3 3 s 1 62.85 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U20 SL IV
4 4 s 1 65.13 PRZYSTARZ Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
1 5 s 2 68.70 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- # LDK!
2 6 s 2 69.53 NOWAK Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL --
3 7 s 2 70.80 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2021 4 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.77 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL III #
2 2 s 1 2:28.46 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
3 3 s 1 2:31.86 KALISZ Agnieszka LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/1957/17 2021
4 4 s 1 2:34.11 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP --
5 5 s 1 2:48.35 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
  s 1 DNF FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA -- DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.85 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.2 III #
2 2 s 1 13.19 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +2.2 IV
3 3 s 1 15.15 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +2.2 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
4 4 s 1 15.26 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +2.2 -- #
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.83 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +2.8 II
2 2 s 1 16.01 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +2.8 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 3 s 1 16.35 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.8 III MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.07 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ +2.8 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
200 m pł K
1 1 s 1 30.64 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +3.1 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 30.69 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +3.1 II SASKA Tomasz # Z/5696/15 2022 LDK!
3 3 s 1 31.27 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +3.1 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
4 5 s 1 33.08 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +3.1 IV B.D. # LDK!
  s 1 DNF NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP +3.1 -- # LDK!
1 4 s 2 32.15 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.6 III #
2 6 s 2 33.40 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP +2.6 IV
3 7 s 2 35.66 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +2.6 V
400 m pł K K
1 1 s 1 59.81 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
2 2 s 1 61.38 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994 Sen OP I
3 5 s 1 69.14 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U20 OP IV DMP OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2022 61
4 6 s 1 69.25 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U20 OP IV
5 7 s 1 81.26 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS --
1 3 s 2 67.36 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA III GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
2 4 s 2 68.61 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
3 8 s 2 71.27 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA IV LDK!
4 9 s 2 75.46 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- B.D. 4 LDK!
5 10 s 2 76.18 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
6 11 s 2 76.45 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:41.99 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
2 2 s 1 8:02.52 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL III PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2020
4x100 m K
1 1 s 1 53.52 JUŚKIEWICZ Agnieszka
KOSTRZEWSKA Barbara
KULESZA Kalina
MISIAK Zuzanna
UKS LA Basket Warszawa 2000
1998
1999
1999
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam B.D.
BOROŃ Adam
Z/2433/15
Z/1443/14
Z/4018/15
2021
2022
2020
2
1
3
2 2 s 1 56.20 DREWIENKOWSKA Kaja
RANECKA Daria
STOKŁOSA Nicola
SOBEK Magdalena
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998
1998
1998
1994
Sen OPL --

OLCZYK Hubert B.D.
Z/2011/16
2022

Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL III
2 2 f 1 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV
3 3 f 1 1.35 ŻURCZAK Maria UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U14 SL --
4 4 f 1 1.30 SYDOR Karolina GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- LDK!
5 5 f 1 1.30 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. # Z/0747/16 2022 LDK!
6 6 f 1 1.25 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP --
  f 1 NM KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
W dal K
1 1 f 1 5.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ +1.8 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
2 2 f 1 5.22 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +2.8 III B.D. 2
3 3 f 1 5.13 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM +2.4 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.94 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +2.8 IV
5 5 f 1 4.81 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.3 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
6 6 f 1 4.57 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +2.0 V CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
7 7 f 1 4.48 BARYŁA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS +2.9 -- LDK!
8 8 f 1 4.33 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.5 -- # LDK!
9 9 f 1 4.32 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +1.6 -- #
  4.80 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL -0.1 IV
  4.95 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.1 -- B.D. 2
Trójskok K
1 1 f 1 11.12 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2003 U16 WP +3.0 III PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
2 2 f 1 10.53 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.9 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
3 3 f 1 10.41 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +1.7 IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
4 4 f 1 10.10 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +1.4 --
5 5 f 1 9.99 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.7 -- PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
6 6 f 1 9.84 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +1.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3
7 7 f 1 9.04 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.8 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. # Z/0747/16 2022 LDK!
8 8 f 1 8.76 WOŹNIAK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP +1.6 -- # LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.15 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000 U18 WP III
2 2 f 1 10.56 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP IV # LDK!
3 3 f 1 9.53 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
1 1 f 2 9.88 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek 3
2 2 f 2 9.84 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL IV ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
3 3 f 2 9.58 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2022 LDK!
4 4 f 2 8.90 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP V
5 5 f 2 8.53 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 2002 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
6 6 f 2 8.43 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
7 7 f 2 8.11 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 13.61 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP I
2 2 f 1 11.18 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 2
3 3 f 1 10.16 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.56 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V #
2 2 f 1 25.47 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2022 LDK!
3 4 f 1 23.22 LENSKA Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
4 3 f 1 23.22 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 35.92 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 2
2 2 f 1 30.63 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM IV PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
3 3 f 1 27.80 PRUCHNICKA Bogumiła LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV
4 4 f 1 24.85 KOŁODZIEJ Julia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP -- # LDK!
5 5 f 1 24.81 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
6 6 f 1 17.62 RADLAK Martyna LUKS Podium Kup 2001 U18 OP -- #
Młot (3) K
1 1 f 1 38.58 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV
2 2 f 1 38.51 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2020 3
3 3 f 1 38.33 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 2000 U18 ZP IV B.D. Z/2443/17 2019 3
4 4 f 1 35.39 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000 U18 WP IV
  f 1 NM DAWIDOWICZ Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4491/15 2016 BEZ
1 1 f 2 30.15 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 2002 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
Młot (4) K
1 1 f 1 51.45 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 1995 U23 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.10 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP III
2 2 f 1 32.61 BIEŻUŃSKA Klara MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS IV
3 3 f 1 27.77 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2022 LDK!
4 4 f 1 21.24 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2022 4
5 5 f 1 20.40 WIECZOREK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
1 1 f 2 37.27 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP III # LDK!
2 2 f 2 23.64 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
3 3 f 2 22.67 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
4 4 f 2 22.36 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
100 m M
1 1 s 1 11.02 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +1.8 II #
2 2 s 1 11.24 KOŚCIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 1997 U23 OP +1.8 II
3 3 s 1 11.37 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA +1.8 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
4 4 s 1 11.64 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS +1.8 III
5 6 s 1 11.75 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.8 III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2020 2
6 9 s 1 11.82 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +1.8 IV SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
1 7 s 2 11.75 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD +2.6 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
2 8 s 2 11.81 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 2001 U18 WP +2.6 IV
3 10 s 2 11.84 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +2.6 IV LDK!
4 11 s 2 11.93 COP Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +2.6 IV
5 13 s 2 12.06 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS +2.6 IV #
6 14 s 2 12.08 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +2.6 IV
7 15 s 2 12.14 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP +2.6 IV
8 17 s 2 12.23 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +2.6 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
1 5 s 3 11.72 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 1998 U20 LB +2.4 III
2 12 s 3 11.95 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 1998 U20 LB +2.4 IV
3 16 s 3 12.21 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +2.4 -- #
4 18 s 3 12.29 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +2.4 -- # LDK!
5 20 s 3 12.53 BOŃCZASZEK Kacper KS Żak Wałcz 2003 U16 ZP +2.4 V MAKAROŃSKI Grzegorz Z/2435/17 2018 5
6 22 s 3 12.67 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +2.4 --
7 23 s 3 12.81 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +2.4 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 BEZ
8 24 s 3 13.08 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +2.4 --
1 19 s 4 12.46 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.9 V ZIEMBA Krzysztof # BEZ LDK!
2 21 s 4 12.54 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.9 V LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.10 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.4 III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2020 2
2 2 s 1 23.43 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS +1.4 III
3 10 s 1 24.54 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS +1.4 -- #
4 15 s 1 25.23 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +1.4 V
1 3 s 2 23.49 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 1998 U20 LB +2.1 III
2 4 s 2 23.64 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U23 OP +2.1 -- B.D.
3 6 s 2 23.91 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 1998 U20 LB +2.1 IV
4 7 s 2 24.01 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.1 IV
5 8 s 2 24.16 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +2.1 IV SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
6 9 s 2 24.28 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +2.1 IV LDK!
1 11 s 3 24.58 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP +2.1 -- B.D. # 2
2 13 s 3 24.92 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP +2.1 --
3 14 s 3 24.98 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +2.1 -- # LDK!
4 16 s 3 25.45 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +2.1 --
5 19 s 3 27.09 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U20 LD +2.1 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
1 5 s 4 23.87 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD +2.0 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
2 12 s 4 24.86 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +2.0 -- #
3 17 s 4 25.54 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP +2.0 --
4 18 s 4 25.94 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP +2.0 --
5 20 s 4 27.31 MINECKI Dawid UKS Dziesiątka Radomsko 2001 U18 LD +2.0 -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.04 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
2 2 s 1 51.02 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 3 s 1 52.01 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
4 7 s 1 55.21 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 2000 U18 MA --
1 4 s 2 54.06 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD IV
2 5 s 2 54.54 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA IV LDK!
3 6 s 2 55.11 KWAŚNIAK Jakub UKS Komar Strzelce Opolskie 1999 U20 OP --
4 8 s 2 56.21 COP Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP --
5 11 s 2 59.39 TRZEŚNIEWSKI Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP --
1 9 s 3 56.76 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP V DMP DZIUBA Jacek # Z/0665/16 2022 3 LDK! 16
2 10 s 3 57.56 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof # BEZ LDK!
3 12 s 3 60.64 WÓJCIK Sławomir SSMKS Parasol Wrocław # 1976 Masters DS -- GOLEC Dominik # Z/3539/18 2019 BEZ
4 13 s 3 63.26 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP --
800 m M
1 1 s 1 2:01.57 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2021 2 LDK!
2 2 s 1 2:02.50 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U18 SL IV
3 3 s 1 2:02.77 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U20 LB IV SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
4 4 s 1 2:02.92 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U20 OP IV
5 5 s 1 2:03.99 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
6 6 s 1 2:04.57 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD IV B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
7 7 s 1 2:10.05 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
8 10 s 1 2:14.02 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- #
1 8 s 2 2:13.76 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD --
2 9 s 2 2:13.99 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 2001 U18 LB --
3 11 s 2 2:14.24 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U18 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek # , Z/1911/15 , 2022 LDK!
4 12 s 2 2:14.68 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U16 OP -- LDK!
5 13 s 2 2:16.65 SŁONKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL --
6 14 s 2 2:32.13 URBANIAK Rafał MULKS Żeromski Sieradz 2002 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/2261/17 2017 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:19.00 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2021 LDK!
2 2 s 1 4:20.14 DROŻDŻ Damian TL ROW Rybnik # 1987 Sen SL -- B.D. Z/2754/18 2020
3 3 s 1 4:24.57 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
4 4 s 1 4:26.21 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
5 5 s 1 4:36.66 MARCINIAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2000 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1228/16 2018 4
6 6 s 1 4:45.64 JĘDRYSIAK Patryk UKS-MOS Opole 2003 U16 OP -- # LDK!
5000 m M
1 1 s 1 16:23.49 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS IV B.D. Z/0357/15 2022
2 2 s 1 17:02.16 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
110 m pł MŁ M
1 1 s 3 16.51 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.3 III
2 2 s 3 17.28 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.3 IV
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.79 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +3.3 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.03 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +3.3 II
110 m pł M
1 1 s 1 15.22 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +3.3 II B.D. 3
200 m pł M
1 1 s 1 27.75 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ +2.2 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
2 2 s 1 29.05 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +2.2 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
3 3 s 1 29.26 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +2.2 V JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 4 s 1 35.08 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +2.2 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3466/16 , 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.28 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
2 2 s 1 57.77 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP III DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022
3 3 s 1 58.54 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn Koźle 2000 U18 OP IV
4 4 s 1 60.42 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL IV
5 5 s 1 60.79 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 2000 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
6 6 s 1 61.20 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.61 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
2 2 s 1 55.59 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1260/13 , 2022 1
3 3 s 1 56.51 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL III B.D. Z/0680/14 2019 1
4 4 s 1 57.09 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
5 5 s 1 57.66 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS III B.D. 3
  s 1 DNF SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- #
2000 m prz M
1 s 1 6:28.25 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2022
2 s 1 6:42.98 BOBROWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS IV
3 s 1 6:44.98 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV B.D. 3
4 s 1 6:49.54 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
5 s 1 7:04.59 RÓŻYCKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U18 DS --
6 s 1 7:07.19 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP --
  s 1 DNF PIERZYNA Jakub LUKS MGOKSiR Korfantów # 2001 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/2729/16 2018 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
2 2 f 1 1.90 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M
3 3 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
4 5 f 1 1.70 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
5 4 f 1 1.70 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. # Z/1767/17 2022
6 6 f 1 1.65 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- #
7 8 f 1 1.60 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP --
7 7 f 1 1.60 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
9 9 f 1 1.55 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # 3 LDK!
10 10 f 1 1.50 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 7.28 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +2.0 I B.D. # Z/4261/11 2022
2 2 f 1 7.06 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U23 OP +1.4 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 95
3 3 f 1 6.41 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +1.3 III
4 4 f 1 6.23 KURDUN Anton KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.0 -- B.D. 3
5 5 f 1 5.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +2.1 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK!
6 6 f 1 5.58 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD +1.1 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
7 7 f 1 5.57 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +1.9 -- #
8 8 f 1 5.31 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.2 -- RAMUS Józef Z/2729/17 2021 3
9 9 f 1 5.18 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.7 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2022 LDK!
10 10 f 1 4.91 MINECKI Dawid UKS Dziesiątka Radomsko 2001 U18 LD +1.0 -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017 BEZ
11 11 f 1 4.85 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.0 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
12 12 f 1 4.78 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP +1.0 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # 3 LDK!
13 13 f 1 4.68 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP +1.5 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
14 14 f 1 4.59 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U20 LD +2.1 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
15 15 f 1 3.76 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 2001 U18 WP +3.0 --
16 16 f 1 3.61 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.2 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3466/16 , 2022 LDK!
  4.25 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U20 LD +1.2 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
Trójskok M
1 1 f 1 14.77 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP +2.0 II OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2021 1
2 2 f 1 14.33 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +2.2 III
3 3 f 1 13.10 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP +1.4 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3
4 4 f 1 11.37 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +4.2 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 11.26 ŁACINIK Klaudiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +2.1 -- PTAK Krzysztof Z/3763/16 2017 BEZ
6 6 f 1 11.21 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +3.2 -- ZIEMBA Krzysztof # BEZ LDK!
  10.41 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.9 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
  10.73 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.6 -- ZIEMBA Krzysztof # BEZ LDK!
  12.88 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +2.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 12.90 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS IV B.D. # 2 LDK!
2 2 f 1 12.45 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
3 3 f 1 11.49 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
4 4 f 1 11.34 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V # LDK!
5 5 f 1 8.62 GLIED Emanuel LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
6 6 f 1 7.56 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # 3 LDK!
7 7 f 1 6.15 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3466/16 , 2022 LDK!
1 1 f 2 16.82 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U18 OP II #
2 2 f 2 15.90 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 3 f 2 10.93 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS --
4 4 f 2 10.29 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.42 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I #
2 2 f 1 13.39 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław # 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.83 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
2 2 f 1 39.49 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS IV B.D. # 2 LDK!
3 3 f 1 38.67 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP IV # LDK!
4 4 f 1 34.71 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V #
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.51 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U18 OP II #
2 2 f 1 42.10 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 3 f 1 38.73 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP IV
4 4 f 1 28.03 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.67 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 1998 U20 DS III
Dysk (2) M
1 1 f 1 42.17 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław # 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
2 2 f 1 36.24 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 1996 U23 SL III B.D. BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 38.62 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
2 2 f 1 29.14 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
Młot (6) M
1 1 f 1 46.44 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 1998 U20 DS III
Oszczep (600) M
1 1 f 1 47.00 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin # 2002 U16 ZP IV #
Oszczep (700) M
1 1 f 1 57.32 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP II ZIEMBA Krzysztof # Z/5898/15 2022 1 LDK!
2 2 f 1 51.92 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP III
3 3 f 1 46.08 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
4 4 f 1 41.16 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP --
5 5 f 1 40.86 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 43.40 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.556710004807 sekund