Wrocław 18.06.2017
17. Memoriał Edwarda Listosa [DMP]
200 m K
1 1 s 1 23.88 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.6 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021
2 2 s 1 24.21 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.6 I #
3 3 s 1 24.31 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.6 I B.D. # M
4 4 s 1 24.53 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U20 DS +0.6 I ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
5 6 s 1 24.59 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.6 I B.D. 2
6 7 s 1 25.00 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ +0.6 II B.D. 1
7 9 s 1 25.11 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.6 II
1 5 s 2 24.59 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.4 I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
2 8 s 2 25.02 KURZ Daria AZS Łódź 1997 U23 LD +0.4 II B.D. 1
3 10 s 2 25.41 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.4 II #
4 11 s 2 25.48 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.4 II
5 12 s 2 25.68 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.4 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
6 32 s 2 29.50 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
1 13 s 3 25.83 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów # 2000 U18 DS +0.7 II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
2 14 s 3 26.03 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL +0.7 II
3 15 s 3 26.04 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
4 17 s 3 26.20 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +0.7 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
5 20 s 3 26.68 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.7 III
6 23 s 3 27.07 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U20 DS +0.7 III
7 28 s 3 28.04 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U16 DS +0.7 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK!
1 16 s 4 26.14 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +0.7 II CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
2 18 s 4 26.59 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.7 III LDK!
3 19 s 4 26.66 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD +0.7 III DMP SADACH Aneta KUCZKOWSKI Piotr B.D. , Z/1956/21 , 2022 LDK! 74
4 22 s 4 26.98 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.7 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
5 24 s 4 27.16 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.7 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
6 25 s 4 27.25 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U18 LD +0.7 III #
7 26 s 4 27.53 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS +0.7 IV
1 21 s 5 26.71 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS +0.6 III ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
2 27 s 5 27.96 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +0.6 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
3 29 s 5 28.04 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS +0.6 IV GIERCZYK Estera 3 LDK!
4 30 s 5 28.05 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 IV
5 31 s 5 28.32 DĄBEK Ada WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.6 IV #
6 33 s 5 30.23 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +0.6 -- #
400 m K
1 1 s 1 53.32 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987 Sen DS M
2 2 s 1 53.33 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA M DMP BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2022 M 152
3 3 s 1 54.29 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 4 s 1 55.68 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS I
5 5 s 1 56.18 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP I
6 6 s 1 57.62 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II
7 9 s 1 60.44 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III
8 11 s 1 60.54 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS III #
1 7 s 2 59.28 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS III
2 8 s 2 59.98 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III #
3 12 s 2 60.61 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
4 14 s 2 61.85 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 1998 U20 DS III
5 17 s 2 62.38 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL IV
6 22 s 2 69.02 HRECZANY Gabriela UKS Sprint Legnica 2001 U18 DS --
1 10 s 3 60.44 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!
2 13 s 3 61.50 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 1996 U23 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
3 15 s 3 62.03 PETRYKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP IV
4 16 s 3 62.34 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/2405/15 2022 3
5 18 s 3 64.34 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
6 19 s 3 65.11 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
7 20 s 3 65.38 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 2000 U18 WP -- #
8 21 s 3 65.44 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- #
800 m K
1 6 s 1 2:13.44 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP II JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2022 M
2 9 s 1 2:17.49 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL II
3 10 s 1 2:18.08 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2022
4 12 s 1 2:18.78 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III # LDK!
5 13 s 1 2:19.44 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
6 15 s 1 2:20.89 FRYDRYSZAK Karolina UKS Jedynka Gostyń 2000 U18 WP III SADOWSKI Waldemar Z/1460/15 2019 3
7 16 s 1 2:27.55 ZAWADZKA Julia MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS IV
8 17 s 1 2:35.98 WOJTYNIAK Julia OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP --
9 18 s 1 2:37.15 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK!
  s 1 DNF SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP -- B.D. # Z/1196/15 2018 2
1 1 s 2 2:09.54 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
2 2 s 2 2:09.94 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP I DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1 117
3 3 s 2 2:10.21 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL I
4 4 s 2 2:10.86 DOMINIAK Sara RKS Łódź 1993 Sen LD II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2021 3
5 5 s 2 2:11.23 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
6 7 s 2 2:13.51 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
7 8 s 2 2:13.66 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2022
8 11 s 2 2:18.27 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III #
9 14 s 2 2:19.88 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP III
  s 2 DNF KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. Z/2776/15 2020 1
1500 m K
1 1 s 1 4:39.53 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1999 U20 LB II DRACZYŃSKI Adam B.D. # Z/1455/15 2021
2 2 s 1 4:39.95 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin # 2001 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1
3 3 s 1 4:43.70 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 2001 U18 WP II SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2021 2
4 4 s 1 4:48.10 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL III
5 5 s 1 4:50.07 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS III
6 6 s 1 4:54.47 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD III B.D. 2
7 7 s 1 5:00.57 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2021 3
8 8 s 1 5:07.61 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL IV
9 9 s 1 5:28.64 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 2000 U18 WP --
5000 m K
1 1 s 1 17:25.14 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # Z/0479/13 2022
2 2 s 1 17:46.44 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1996 U23 DS II B.D. 1
3 3 s 1 18:11.27 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD II
4 4 s 1 18:39.88 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2021
5 5 s 1 18:44.18 KACZMAREK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP III B.D.
6 6 s 1 19:10.69 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL III B.D. # Z/0438/11 2022 3
7 7 s 1 19:18.99 BYRSKA Sylwia Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2022 63
8 8 s 1 19:36.15 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
9 9 s 1 19:41.40 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV
10 10 s 1 19:58.06 STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
11 11 s 1 20:51.61 ADAMSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1997 U23 OP -- #
12 12 s 1 21:51.57 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2022
  s 1 DNF PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS --
  s 1 DNF RYNG Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2018 2
100 m pł J MŁ K
6 7 s 1 14.79 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.2 II LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.62 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.2 I #
2 3 s 1 13.90 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD -0.2 I
3 4 s 1 13.92 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP -0.2 I
4 5 s 1 13.95 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD -0.2 I B.D. 1
5 6 s 1 14.27 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.2 I #
7 8 s 1 15.76 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.2 III
  2 s 1 DQ BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -0.2 -- B.D. 1
400 m pł K K
1 1 s 1 57.96 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA M B.D. M
2 2 s 1 58.04 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
3 3 s 1 59.98 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 1991 Sen OP I #
4 4 s 1 60.36 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
5 5 s 1 60.73 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U18 WP I MARCINIAK Roman B.D. Z/1473/15 2022
6 6 s 1 61.18 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP I B.D. 2
7 7 s 1 62.92 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP II B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022
1 8 s 2 63.75 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2022 100
2 9 s 2 63.96 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD II B.D. B.D. # Z/0420/15 2021
3 10 s 2 64.25 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP II
4 11 s 2 64.53 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS II
5 12 s 2 65.02 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II
6 13 s 2 65.42 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997 U23 LB II
7 20 s 2 71.29 JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2001 U18 WP IV MARCINIAK Roman Z/1477/15 2019 BEZ LDK!
  s 2 DNF GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1 16 s 3 67.86 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD III
2 17 s 3 67.87 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS III
3 22 s 3 74.05 BRODA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
4 23 s 3 74.27 ANTONIUK Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP --
5 24 s 3 76.43 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1 14 s 4 66.82 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS III
2 15 s 4 67.03 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL III
3 18 s 4 68.88 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
4 19 s 4 70.26 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS IV
5 21 s 4 73.93 PETRYKOWSKA Anna KS Energetyk Poznań 2001 U18 WP -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.88 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 1988 Sen DS M
2 f 1 1.84 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
3 f 1 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 1987 Sen DS I
4 f 1 1.60 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III
5 f 1 1.60 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U20 WP III WALCZAK Marek # Z/0309/14 2022 1
6 f 1 1.50 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U16 DS IV
7 f 1 1.40 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
8 f 1 1.30 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.00 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I
2 f 1 3.50 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 126
W dal K
1 1 f 1 6.00 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.2 I DMP STOLARCZYK Grzegorz # Z/3313/11 2022 1 127
2 2 f 1 5.97 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.5 I
3 3 f 1 5.83 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +1.0 I
4 4 f 1 5.43 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP +1.0 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
5 5 f 1 5.39 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP +0.1 III
6 6 f 1 5.31 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP +1.2 III #
7 7 f 1 5.00 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +0.7 IV
8 8 f 1 4.98 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS 0.0 IV B.D.
9 9 f 1 4.71 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 --
10 10 f 1 4.67 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 --
11 11 f 1 4.57 GARCZAREK Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +1.1 -- B.D. 4
12 12 f 1 4.52 WIONCZEK Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS -0.1 V
13 13 f 1 4.42 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera 3 LDK!
14 14 f 1 4.22 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U16 DS 0.0 -- LDK!
15 15 f 1 4.09 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +0.3 --
Dysk (1) K
1 f 1 55.73 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 1972 Masters DS M B.D. Z/4389/11 2019 M
2 f 1 51.69 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 1994 Sen WP I B.D. #
3 f 1 45.73 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
4 f 1 36.52 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 2
5 f 1 32.03 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
6 f 1 28.51 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
Oszczep (600) K
1 1 f 1 48.86 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS I
2 2 f 1 43.00 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II JOPEK Mateusz # Z/0619/13 2021 1
3 3 f 1 41.02 STOLARSKA Magdalena WKS Śląsk Wrocław 1994 Sen DS II
4 4 f 1 38.65 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.34 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS -0.2 M WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
2 2 s 1 21.82 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP -0.2 I #
3 4 s 1 22.63 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -0.2 II
4 9 s 1 23.13 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław # 1999 U20 DS -0.2 III
1 6 s 2 22.88 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.5 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
2 8 s 2 23.06 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.5 III ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK!
3 10 s 2 23.14 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD +0.5 III B.D. KRAKOWIAK Lech # , Z/2046/15 , 2022
4 11 s 2 23.17 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.5 III DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 69
5 12 s 2 23.25 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +0.5 III
6 14 s 2 23.48 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.5 III KRUPA Iwona # Z/0754/15 2022 2
7 15 s 2 23.55 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS +0.5 III #
1 5 s 3 22.72 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL 0.0 II
2 7 s 3 22.94 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP 0.0 III
3 13 s 3 23.36 DOMAGALSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP 0.0 III
4 16 s 3 23.65 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS 0.0 IV
5 17 s 3 23.70 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS 0.0 IV
6 21 s 3 24.22 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS 0.0 IV ROSTKOWSKI Piotr # Z/3013/17 2021 3 LDK!
7 23 s 3 24.24 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS 0.0 IV ROSTKOWSKI Piotr # Z/3012/17 2022 2 LDK!
1 19 s 4 24.01 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -0.6 IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022
2 20 s 4 24.21 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.6 -- B.D. # 3
3 22 s 4 24.24 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -0.6 IV #
4 25 s 4 24.56 AKUŁA Oliwier WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.6 -- #
5 26 s 4 24.78 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS -0.6 --
6 27 s 4 24.85 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.6 V LDK!
1 3 s 5 22.19 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS +0.8 II WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
2 18 s 5 23.95 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP +0.8 IV
3 24 s 5 24.42 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.8 V CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
4 28 s 5 24.97 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.8 V # LDK!
5 29 s 5 25.35 PUCHALSKI Bartosz UKS Jedynka Gostyń 2000 U18 WP +0.8 -- SADOWSKI Waldemar Z/0907/17 2018 BEZ
6 30 s 5 25.51 DREWICZ Kamil MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.8 --
7 31 s 5 25.88 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.8 --
8 32 s 5 26.51 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS +0.8 -- LDK!
400 m M
1 2 s 1 47.62 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 Sen DS I
2 3 s 1 48.28 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I #
3 5 s 1 48.69 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/2380/16 2022
4 6 s 1 48.77 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB II
5 7 s 1 49.26 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #
6 11 s 1 49.80 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II
7 13 s 1 50.09 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II
1 1 s 2 46.82 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP M #
2 4 s 2 48.64 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II #
3 10 s 2 49.77 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP II #
4 12 s 2 50.03 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
5 14 s 2 50.23 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U23 LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2021 2
6 15 s 2 50.83 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III
1 8 s 3 49.35 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U23 DS II
2 9 s 3 49.43 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994 Sen DS II
3 17 s 3 51.48 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD III SADACH Aneta B.D. Z/1118/13 2021
4 18 s 3 51.49 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U18 DS III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022
5 24 s 3 53.78 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS IV
1 16 s 4 51.28 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 2000 U18 WP III
2 19 s 4 52.08 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
3 20 s 4 52.38 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0793/15 2022
4 22 s 4 52.69 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U18 LD III SADACH Aneta 4 LDK!
5 25 s 4 53.96 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV
6 26 s 4 54.01 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
7 28 s 4 54.19 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
8 32 s 4 62.90 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- B.D. ROSTEK William # , Z/0551/17 , 2022
1 21 s 5 52.57 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022
2 23 s 5 53.08 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- B.D. 3
3 27 s 5 54.17 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS IV BIALIC Marek B.D. # LDK!
4 29 s 5 55.79 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U16 DS V
5 30 s 5 55.94 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK!
6 31 s 5 56.72 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS -- #
800 m M
1 19 s 1 2:05.09 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS IV B.D. # Z/3667/15 2022
2 20 s 1 2:05.87 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS IV B.D. Z/1613/15 2021
3 21 s 1 2:06.32 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U18 DS IV
4 22 s 1 2:07.25 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK!
5 23 s 1 2:08.27 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
6 24 s 1 2:08.74 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- # LDK!
7 25 s 1 2:15.95 GRASZA Wojciech MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS -- LDK!
8 26 s 1 2:22.87 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
1 9 s 2 1:57.46 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2022
2 10 s 2 1:57.77 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
3 12 s 2 1:58.20 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team # 1998 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/5012/15 2022
4 13 s 2 1:59.25 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP III
5 15 s 2 2:00.53 MARCINKOWSKI Dominik LKS Sana Kościan 1998 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/2412/15 2018 3
6 16 s 2 2:00.80 NAJDEK Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS III
7 17 s 2 2:01.03 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław # 1991 Sen DS III
8 18 s 2 2:03.92 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL IV #
1 1 s 3 1:53.89 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL II
2 2 s 3 1:54.50 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ II TRZOS Leszek # Z/2581/15 2022 1
3 3 s 3 1:54.55 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
4 4 s 3 1:55.56 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP II B.D. # 2
5 5 s 3 1:55.71 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
6 6 s 3 1:55.79 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 1991 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2020 2
7 7 s 3 1:56.15 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS II ADAMEK Marek # Z/1124/15 2022 2
8 8 s 3 1:56.92 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS II
9 11 s 3 1:57.87 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS III #
10 14 s 3 1:59.71 ZAWIŚLAK Paweł LKS Zorza Niemil 1998 U20 DS III JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0910/14 2017 3
  s 3 DNF KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 1995 U23 SL --
1 s 4 1:47.89 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM 152
2 s 4 1:49.59 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I SUDOŁ Grzegorz B.D. B.D. # Z/0519/13 2021
3 s 4 1:49.87 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA I B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2022
4 s 4 1:50.44 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA I DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022 125
5 s 4 1:50.49 DROBNIK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 Sen OP I
7 s 4 1:51.46 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2022 2
8 s 4 1:51.99 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1206/11 2020 1
9 s 4 1:52.10 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2022
10 s 4 1:52.39 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź # 2001 U18 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 107
11 s 4 1:52.52 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 1995 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2018
12 s 4 1:53.27 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U23 LD II
13 s 4 1:53.28 KUC Sławomir RKS Łódź 1996 U23 LD II
14 s 4 1:57.37 KNAPIK Michał RKS Łódź 1993 Sen LD III
  s 4 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
1500 m M
1 1 s 1 3:57.07 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL II
2 2 s 1 3:58.86 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U20 DS II
3 3 s 1 3:59.31 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
4 4 s 1 4:00.25 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL II NOWAK Monika Z/1856/11 2022 2
5 5 s 1 4:00.82 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II SZCZUREK Leszek 2
6 6 s 1 4:03.26 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2000 U18 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2602/15 2022
7 7 s 1 4:03.42 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród 1996 U23 DS III
8 8 s 1 4:15.25 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 2000 U18 LB IV
9 9 s 1 4:15.94 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2022 3
10 10 s 1 4:19.39 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 1999 U20 SL IV
11 11 s 1 4:20.57 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 2000 U18 DS IV LDK!
12 12 s 1 4:36.24 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
13 13 s 1 4:42.70 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U18 DS --
14 14 s 1 4:45.73 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
15 15 s 1 4:46.00 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
16 16 s 1 4:47.31 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 1997 U23 DS --
  s 1 DNF PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD -- B.D. # 3 LDK!
5000 m M
1 s 1 14:19.23 GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1988 Sen KP I B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2022
2 s 1 14:31.05 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Masters LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2022 2
3 s 1 14:42.02 NITKA Maciej RKS Łódź 1993 Sen LD II
4 s 1 14:48.74 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 1995 U23 LD II B.D. B.D. # Z/0415/13 2022
5 s 1 15:03.94 PASEK Damian TS AKS Chorzów 1985 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
6 s 1 15:10.15 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2022
7 s 1 15:12.66 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2022
8 s 1 15:12.87 RACZYŃSKI Mikołaj LKS Ostromecko 1992 Sen KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. B.D. B.D. # Z/0429/13 2018 2
9 s 1 15:25.60 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2022
10 s 1 15:35.68 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
11 s 1 15:37.17 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
12 s 1 15:39.19 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995 U23 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
13 s 1 15:41.69 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin # 1998 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2022 2
14 s 1 15:45.15 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS III B.D. 2
15 s 1 15:53.82 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław # 1985 Sen DS III GOLEC Dominik Z/0474/16 2022 3
16 s 1 15:54.83 POCHOPIEŃ Mikołaj WKS Oleśniczanka Oleśnica 1994 Sen DS III B.D. 3
17 s 1 16:18.39 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2022 2
18 s 1 16:19.31 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
19 s 1 16:27.78 PAWLACZYK Bartosz SSMKS Parasol Wrocław # 1996 U23 DS -- GOLEC Dominik # Z/0600/17 2022 BEZ
20 s 1 16:42.16 BOBROWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS IV
21 s 1 17:22.32 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV #
23 s 1 DNF WENDLAND Michał MKS Siechnice # 1989 Sen DS -- B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2022
Tyczka M
1 f 1 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I
2 f 1 4.50 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD I
3 f 1 4.10 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II LDK!
4 f 1 4.10 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II
4 f 1 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13, Z/1232/13 2019, 2
6 f 1 3.70 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS III
7 f 1 3.30 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U16 DS IV BIALIC Marek 3 LDK!
W dal M
1 f 1 7.20 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS 0.0 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 105
2 f 1 7.04 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS +0.7 II KOKOT Zdzisław Z/1708/11 2022 1
3 f 1 6.77 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS 0.0 III
4 f 1 6.64 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP 0.0 III
5 f 1 6.63 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław # 1999 U20 DS +0.3 III #
6 f 1 6.51 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.4 III B.D. 3
7 f 1 6.42 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +0.8 III JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
8 f 1 6.12 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS 0.0 IV B.D. # 3
9 f 1 6.02 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS 0.0 IV
10 f 1 5.91 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL 0.0 IV #
11 f 1 5.76 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.1 -- #
Kula (7.26) M
1 f 1 20.92 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022
2 f 1 13.22 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław # 1982 Masters DS III KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
3 f 1 13.21 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM III WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
Dysk (2) M
1 f 1 56.47 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1993 Sen DS I #
2 f 1 53.80 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U20 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. # Z/0205/14 2022 133
3 f 1 51.50 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
4 f 1 50.82 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS I #
5 f 1 42.67 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
6 f 1 41.15 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław # 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
Oszczep (800) M
1 f 1 54.10 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III
2 f 1 51.19 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS III #
3 f 1 51.12 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB III SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK!
4 f 1 49.25 MAŚLANKA Przemysław WLKS Wrocław 1999 U20 DS III
5 f 1 47.22 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
6 f 1 45.87 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 1999 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław
7 f 1 44.96 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.189327955246 sekund