Suwałki 01 - 02.07.2017
34. PZLA Mistrzostwa Polski U23
100 m K
1 1 e 1 11.69 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +1.0 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 4 e 1 12.03 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD +1.0 I B.D. 2
3 6 e 1 12.24 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +1.0 II B.D. # 1
4 11 e 1 12.36 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.0 II
5 14 e 1 12.61 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ +1.0 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 15 e 1 12.61 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +1.0 II B.D. 2
7 17 e 1 12.65 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 1996 U23 LD +1.0 II
1 3 e 2 11.96 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.4 I #
2 7 e 2 12.25 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 U23 PM +0.4 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 10 e 2 12.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ +0.4 II B.D. 2
4 13 e 2 12.43 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.4 II
5 18 e 2 12.65 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA +0.4 II #
1 2 e 3 11.95 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL +0.5 I
2 5 e 3 12.07 KURZ Daria AZS Łódź 1997 U23 LD +0.5 I B.D. 1
3 8 e 3 12.27 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.5 II B.D. 1
4 9 e 3 12.28 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.5 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
5 12 e 3 12.37 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ +0.5 II B.D. # 1
6 16 e 3 12.62 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +0.5 II #
1 f 1 11.62 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +0.4 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 f 1 11.78 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.4 M #
3 f 1 11.89 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL +0.4 I
4 f 1 11.98 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD +0.4 I B.D. 2
5 f 1 12.02 KURZ Daria AZS Łódź 1997 U23 LD +0.4 I B.D. 1
6 f 1 12.24 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.4 II B.D. 1
7 f 1 12.29 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 U23 PM +0.4 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
8 f 1 12.42 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +0.4 II B.D. # 1
200 m K
1 6 s 1 25.20 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ +1.4 II B.D. 2
2 8 s 1 25.40 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 U23 PM +1.4 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 11 s 1 25.75 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP +1.4 II B.D. B.D. 2
4 12 s 1 25.83 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP +1.4 II
5 16 s 1 26.25 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ +1.4 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 17 s 1 26.34 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU +1.4 III B.D. 2
1 1 s 2 24.35 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU +1.1 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023
2 2 s 2 24.76 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.1 I #
3 3 s 2 24.80 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.1 I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 4 s 2 24.81 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +1.1 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
5 5 s 2 24.85 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL +1.1 I
6 9 s 2 25.47 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 U23 MZ +1.1 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
1 7 s 3 25.36 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP +0.6 II #
2 10 s 3 25.59 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ +0.6 II B.D. # 1
3 13 s 3 25.85 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
4 14 s 3 25.87 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM +0.6 II
5 15 s 3 25.89 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL +0.6 II #
400 m K
1 7 s 1 55.49 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I B.D. 2
2 8 s 1 55.75 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN I
3 9 s 1 55.76 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM I
4 10 s 1 56.09 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 U23 MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 11 s 1 56.17 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I B.D. 1
6 12 s 1 56.58 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL II #
7 16 s 1 57.64 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ II B.D. 2
1 1 s 2 52.54 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA M BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
2 2 s 2 52.95 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
3 3 s 2 53.44 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ M WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
4 4 s 2 53.63 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023
5 5 s 2 53.65 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP M #
6 6 s 2 54.69 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
7 13 s 2 56.98 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL II #
1 14 s 3 57.16 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 1997 U23 PD II B.D. # Z/5014/15 2020 2
2 15 s 3 57.32 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 1996 U23 PD II MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
3 17 s 3 58.12 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2020 2
4 18 s 3 58.39 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL II
5 19 s 3 59.47 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU III B.D. 2
800 m K
1 3 s 1 2:13.35 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP II KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2023 M
2 4 s 1 2:14.24 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
3 7 s 1 2:14.95 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
4 8 s 1 2:15.02 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U23 PK II B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2023
5 9 s 1 2:17.42 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
6 10 s 1 2:17.45 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ II B.D. # 1
7 11 s 1 2:17.60 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
1 1 s 2 2:11.08 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ II
2 2 s 2 2:11.98 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
3 5 s 2 2:14.25 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
4 6 s 2 2:14.26 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U23 PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
5 12 s 2 2:17.74 KROT Izabela UKS 12 Kalisz # 1997 U23 WP III B.D. 2
6 13 s 2 2:17.96 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL III
7 14 s 2 2:19.49 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 1997 U23 ZP III B.D. 1
8 15 s 2 2:23.40 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U23 PK III B.D. 2
1500 m K
1 s 1 4:19.89 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2023 M
2 s 1 4:23.49 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
3 s 1 4:23.69 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I
4 s 1 4:31.80 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996 U23 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
5 s 1 4:34.50 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
6 s 1 4:36.62 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995 U23 LU II
7 s 1 4:37.23 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
8 s 1 4:39.01 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 1997 U23 ZP II B.D. 1
9 s 1 4:39.73 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 1997 U23 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
10 s 1 4:47.34 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U23 LU III
11 s 1 4:47.39 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2021
12 s 1 4:48.10 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U23 PM III WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
13 s 1 4:53.62 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U23 PK III B.D. 2
5000 m K
1 s 1 17:10.10 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I
2 s 1 17:11.08 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996 U23 LU I JAMROZ Mieczysław Z/0682/12 2019 M
3 s 1 17:26.21 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2023 1
4 s 1 17:30.06 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995 U23 LU II
5 s 1 17:38.10 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 U23 SL II CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
6 s 1 17:39.54 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1996 U23 DS II B.D. 1
7 s 1 17:39.60 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 1997 U23 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
8 s 1 17:39.78 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
9 s 1 17:59.36 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2021
10 s 1 18:10.87 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka # 1996 U23 MZ II DĄBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2023 3
11 s 1 18:11.40 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN II PODOLAK Kazimierz Z/1260/11 2021 2
12 s 1 18:22.37 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS III SZCZUREK Leszek 2
13 s 1 18:22.98 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1997 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
14 s 1 18:29.83 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 U23 LB III B.D. Z/3914/16 2023 1
15 s 1 18:34.74 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U23 LU III
16 s 1 19:03.18 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
17 s 1 19:32.42 GAWLAK Sara KS Gwardia Piła 1996 U23 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0471/12 2018 3
100 m pł K
1 2 e 1 14.06 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP 0.0 I
2 5 e 1 14.27 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ 0.0 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
3 6 e 1 14.31 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ 0.0 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
4 7 e 1 14.40 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP 0.0 I B.D. # 1
5 10 e 1 15.11 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP 0.0 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
1 1 e 2 13.80 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP -0.1 I B.D. B.D. M
2 3 e 2 14.22 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.1 I #
3 4 e 2 14.25 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD -0.1 I B.D. 1
4 8 e 2 14.69 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -0.1 II BONK Stanisław
5 9 e 2 14.92 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU -0.1 II
1 f 1 13.64 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP 0.0 I B.D. B.D. M
2 f 1 13.99 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD 0.0 I B.D. 1
3 f 1 14.00 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ 0.0 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
4 f 1 14.01 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP 0.0 I
5 f 1 14.07 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ 0.0 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 f 1 14.41 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS 0.0 I #
7 f 1 14.50 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP 0.0 I B.D. # 1
8 f 1 14.72 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL 0.0 II BONK Stanisław
400 m pł K K
1 5 s 1 62.77 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ II
2 7 s 1 63.73 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ II B.D. 1
3 8 s 1 64.28 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U23 MZ II
4 11 s 1 64.97 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS II
5 12 s 1 65.12 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997 U23 LB II
6 13 s 1 65.21 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1253/11 2019 2
7 14 s 1 66.82 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III
1 1 s 2 59.71 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U23 LD I B.D. # M
2 2 s 2 59.89 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP I
3 3 s 2 60.23 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP I B.D. 2
4 4 s 2 61.49 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
5 6 s 2 63.57 GŁÓWKA Klaudyna Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. B.D. , Z/0553/12 , 2021
6 9 s 2 64.33 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II B.D. 1
7 10 s 2 64.36 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. # 2
  s 2 DNF GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
3000 m prz K
1 1 s 1 10:41.30 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2023 1
2 2 s 1 10:44.46 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU I B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
3 3 s 1 10:52.73 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 U23 SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
4 4 s 1 10:58.79 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
5 5 s 1 11:02.05 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP I B.D. # 1
6 6 s 1 11:11.90 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996 U23 PK I
7 7 s 1 11:54.96 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL III B.D. # Z/0438/11 2023 3
8 8 s 1 12:03.35 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ III B.D.
9 9 s 1 12:33.22 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
4x100 m K
1 1 s 1 46.84 MORTON Marlena
TUNIEWICZ Katarzyna
WEILAND Natasza
CZĘSZ Weronika
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995
1995
1997
1996
U23 KPO -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
M
1
1
2
2 2 s 1 47.29 ZANDECKA Marika
CIBA Kamila
ŚWIERCZYŃSKA Daria
DALKE Helena
OŚ AZS Poznań 1995
1995
1995
1997
U23 WLP --
OSIK Tadeusz B.D.
B.D.
Z/3200/11
2023
M
2
3 3 s 1 47.36 OCHOCKA Ewa
WRZESIŃSKA Karolina
PAŁYS Anna
MAŁKOWSKA Paulina
KS AZS AWF Wrocław 1996
1997
1995
1997
U23 DOL --

ROŻEJ Marek
Z/1435/11
2023
M
4 5 s 1 48.21 LUBICKA Aleksandra
RUSINIAK Monika
KRZYWICKA Magda
DUCHNOWSKA Natalia
OKS Skra Warszawa 1996
1996
1996
1996
U23 MAZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur
B.D.
B.D.
B.D.
, Z/1473/12
, 2022
1
3
2
1
5 7 s 1 48.92 GRZEGORCZYK Karolina
BARTOSIEWICZ Natalia
RĘBIŚ Kinga
PALUCH Justyna
AZS-AWF Warszawa 1995
1996
1995
1997
U23 MAZ -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
2
1
2
2
6 9 s 1 49.04 CUBER Karolina
WÓJTOWICZ Magdalena
SUDER Magdalena
KOZŁOWSKA Karolina
KS AZS AWF Kraków 1997
1995
1996
1997
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1061/13
Z/0943/13
2021
2020
1
2
2
1 4 s 2 47.73 KŁODAWSKA Karina
FLIS Katarzyna
KURZ Daria
CHACIŃSKA Natalia
AZS Łódź 1996
1996
1997
1996
U23 LDZ --
B.D.
B.D.
1
1
2 6 s 2 48.40 KUBEŁ Marta
WALAS Joanna
SYROCKA Agata
ZEZULA Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995
1996
1996
1996
U23 KPO -- B.D.

B.D.
B.D.
2
1
M
3 8 s 2 49.01 KURYŁO Joanna
WOLAK Adrianna
CHOJKA Weronika
WRÓBLEWSKA Zofia
KS AZS AWF Wrocław 1995
1997
1997
1995
U23 DOL --

ROŻEJ Marek
B.D.
Z/1561/13
2023
2
2
4 10 s 2 49.90 MICHNIEWICZ Aleksandra
GRZYMAŁA Eliza
SZYDŁOWSKA Aneta
KACZMARCZYK Justyna
MKS Juvenia Białystok 1997
1996
1995
1997
U23 POD -- MYDLARZ Adrian B.D.
MYDLARZ Adrian
B.D. MYDLARZ Adrian
B.D.
Z/5015/15
Z/0105/12
, Z/3478/11
Z/5014/15
2018
2018
, 2017
2020
BEZ
2
2
2
4x400 m K
1 s 1 3:45.24 BARTOSIEWICZ Natalia
SARNA Angelika
GRZEGORCZYK Karolina
BAĆMAGA Dominika
AZS-AWF Warszawa 1996
1997
1995
1995
U23 MAZ -- B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D.
WOJTKOWSKI Maciej
Z/0800/13
Z/2277/11
2023
2023
1
M
2

2 s 1 3:45.44 SUDER Magdalena
KARAŚ Mariola
CHRYCZYK Katarzyna
GAWORSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 1996
1996
1995
1995
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
MIREK Wacław B.D.
BAUMGART Iwona B.D.
Z/0943/13
Z/0698/12
Z/0277/12
Z/0180/12
2020
2022
2022
2023
2
M
1
M
3 s 1 3:49.47 GÓRKA Magdalena
WRZESIŃSKA Karolina
WRÓBLEWSKA Zofia
PAŁYS Anna
KS AZS AWF Wrocław 1997
1997
1995
1995
U23 DOL --

B.D.
ROŻEJ Marek
Z/1435/11
2023
2
M
4 s 1 3:54.81 WALAS Joanna
PAKUŁA Oliwia
KUBEŁ Marta
SYROCKA Agata
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996
1997
1995
1996
U23 KPO --
B.D. BARSZCZ Mirosław
B.D.
B.D.
, Z/0799/13
, 2023

2
1
5 s 1 3:55.62 DALKE Helena
CHOJNACKA Joanna
KROT Izabela
GALANT Martyna
OŚ AZS Poznań 1997
1996
1997
1995
U23 WLP --

B.D.
KOSTRZEBA Jacek B.D.
Z/0939/12
2023
2
M
6 s 1 3:56.84 SZYDŁOWSKA Aneta
GRZYMAŁA Eliza
MICHNIEWICZ Aleksandra
KACZMARCZYK Justyna
MKS Juvenia Białystok 1995
1996
1997
1997
U23 POD -- B.D. MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian B.D.
B.D.
, Z/3478/11
Z/0105/12
Z/5015/15
Z/5014/15
, 2017
2018
2018
2020
2
2
BEZ
2
7 s 1 4:11.74 MISTERKA Nikoletta
KAWALEC Karolina
KAPAŁA Patrycja
WOJTYŁA-SIKORA Barbara
AZS-AWF Katowice 1997
1997
1997
1995
U23 SLK --

B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D.
B.D.
, Z/0479/13
Z/0438/11
, 2023
2023

3
Wzwyż K
1 f 1 1.73 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I B.D. M
2 f 1 1.70 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA I B.D. 2
3 f 1 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
4 f 1 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD III B.D. 2
5 f 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD III BERNATOWICZ Jolanta B.D. # Z/1436/13 2023 2
6 f 1 1.55 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU III
6 f 1 1.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ III B.D. 3
Tyczka K
1 f 1 4.05 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 U23 ZP I
2 f 1 3.70 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I
3 f 1 3.40 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
  f 1 NM WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U23 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
W dal K
1 f 1 6.27 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL +0.2 M NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
2 f 1 6.05 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U23 LD -0.5 I #
3 f 1 6.04 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.4 I
4 f 1 5.81 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS 0.0 I #
5 f 1 5.79 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 U23 PK +1.0 II BORA Piotr # Z/1399/12 2023
6 f 1 5.47 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU -2.3 II
7 f 1 5.42 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU -0.1 II
Trójskok K
1 f 1 12.95 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U23 LD +2.4 I
2 f 1 12.84 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP +2.3 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
3 f 1 12.34 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD +2.1 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
4 f 1 11.92 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U23 LD +2.0 II #
5 f 1 11.87 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.1 II B.D. 2
6 f 1 10.89 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +3.3 III KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
7 f 1 10.61 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ +1.6 -- B.D. 3
  10.66 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +1.5 -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
  12.75 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP +1.4 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
Kula (4) K
1 f 1 17.88 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD MM NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2023 MM
2 f 1 14.36 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 f 1 13.56 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U23 PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
4 f 1 13.38 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
5 f 1 13.23 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk # 1995 U23 PM I WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2023
6 f 1 13.01 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP I B.D. M
7 f 1 12.43 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II B.D. 1
8 f 1 12.41 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU II
9 f 1 12.02 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II B.D. # 1
10 f 1 12.01 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U23 MZ II
11 f 1 11.99 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #
Dysk (1) K
1 f 1 56.73 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU M B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. # , Z/4129/11 , 2023
2 f 1 52.16 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 f 1 48.85 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM I
4 f 1 45.37 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U23 PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
5 f 1 41.20 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U23 SK II FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
6 f 1 40.25 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 1996 U23 LU II
7 f 1 38.19 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 U23 LB II
8 f 1 35.56 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP III
9 f 1 33.98 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
10 f 1 33.35 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III B.D. # 1
Młot (4) K
1 f 1 66.29 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U23 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
2 f 1 64.35 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U23 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
3 f 1 62.63 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 U23 LB I
4 f 1 60.82 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1995 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/3234/11 2023 1
5 f 1 59.82 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U23 LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2023
6 f 1 59.39 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I B.D. 1
7 f 1 58.07 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 1995 U23 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
8 f 1 56.20 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ I B.D. 1
9 f 1 54.80 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard # 1996 U23 ZP I B.D. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # , Z/1106/12 , 2019
10 f 1 54.47 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 1995 U23 KP I B.D. BEZ
11 f 1 53.28 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
12 f 1 50.26 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
13 f 1 49.90 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL I B.D. 2
14 f 1 48.61 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL I
15 f 1 41.61 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 1997 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 3
Oszczep (600) K
1 f 1 57.24 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk # 1995 U23 PM M WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2023
2 f 1 52.34 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 U23 PM I MICHALSKI Henryk # Z/0852/13 2023
3 f 1 52.00 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U23 PM I
4 f 1 49.15 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM I
5 f 1 47.65 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2023 1
6 f 1 42.08 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II #
7 f 1 40.13 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 U23 LU II
100 m M
1 1 e 1 10.51 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU +0.4 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
2 2 e 1 10.76 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.4 I #
3 4 e 1 10.83 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996 U23 LU +0.4 I GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2018 1
4 5 e 1 10.87 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP +0.4 I
5 7 e 1 10.98 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.4 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
6 8 e 1 11.02 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU +0.4 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2023
7 9 e 1 11.08 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP +0.4 II B.D. B.D. 2
8 15 e 1 11.25 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD +0.4 II B.D. # 2
1 3 e 2 10.76 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL -0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2023 M
2 6 e 2 10.91 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 1996 U23 WP -0.2 II B.D. Z/1056/13 2018 2
3 10 e 2 11.09 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -0.2 II #
4 11 e 2 11.09 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -0.2 II B.D. B.D. 2
5 12 e 2 11.12 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -0.2 II
6 13 e 2 11.18 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U23 MZ -0.2 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
7 14 e 2 11.24 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 U23 LU -0.2 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
  e 2 DQ ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU -0.2 -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
1 f 1 10.38 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU -0.3 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
2 f 1 10.61 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL -0.3 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2023 M
3 f 1 10.83 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP -0.3 I
4 f 1 10.84 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 1996 U23 WP -0.3 I B.D. Z/1056/13 2018 2
5 f 1 10.85 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996 U23 LU -0.3 I GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2018 1
6 f 1 10.85 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -0.3 I #
7 f 1 10.98 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -0.3 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2023
8 f 1 11.02 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -0.3 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
200 m M
1 6 s 1 22.35 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +1.3 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 7 s 1 22.46 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 1996 U23 WP +1.3 II B.D. Z/1056/13 2018 2
3 9 s 1 22.67 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU +1.3 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2023
4 11 s 1 22.73 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U23 MZ +1.3 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
5 12 s 1 22.75 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP +1.3 II B.D. B.D. 2
1 10 s 2 22.70 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.4 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
2 13 s 2 22.97 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 U23 LU +0.4 III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
3 14 s 2 23.18 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 1995 U23 ZP +0.4 III
4 15 s 2 23.21 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN +0.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
5 16 s 2 23.33 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN +0.4 III
1 1 s 3 21.63 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU +1.3 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
2 2 s 3 21.65 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ +1.3 I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
3 3 s 3 21.96 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU +1.3 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
4 4 s 3 22.14 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU +1.3 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
5 5 s 3 22.33 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.3 II #
6 8 s 3 22.60 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996 U23 LU +1.3 II GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2018 1
400 m M
1 1 s 1 46.42 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ M #
2 2 s 1 46.58 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
3 3 s 1 46.83 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 U23 LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2023 M
4 4 s 1 47.64 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 U23 DS I #
5 5 s 1 48.13 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
6 6 s 1 48.38 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 U23 PM I ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
7 7 s 1 48.86 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP II #
1 8 s 2 49.22 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. 2
2 9 s 2 49.23 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 1995 U23 ZP II
3 10 s 2 49.34 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
4 11 s 2 49.68 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
5 13 s 2 50.09 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U23 LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2021 2
6 14 s 2 50.09 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II
1 12 s 3 49.87 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN II
2 15 s 3 50.40 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
3 16 s 3 50.87 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ III
4 17 s 3 50.90 CIEJKA Wiktor AZS-AWF Gorzów 1996 U23 LB III
5 18 s 3 51.26 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
6 19 s 3 51.73 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD III
7 20 s 3 52.53 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 1997 U23 LB III
800 m M
1 1 s 1 1:54.70 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
2 2 s 1 1:55.68 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ II B.D. # 3
3 4 s 1 1:56.05 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U23 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
4 5 s 1 1:56.41 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
5 7 s 1 1:56.64 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2022
6 8 s 1 1:56.80 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
7 9 s 1 1:56.91 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #
8 12 s 1 1:57.45 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 1995 U23 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2018
9 13 s 1 1:58.20 KUC Sławomir RKS Łódź 1996 U23 LD III
10 16 s 1 2:02.10 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
1 3 s 2 1:55.75 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2023
2 6 s 2 1:56.57 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
3 10 s 2 1:57.15 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/4077/11 2020 2
4 11 s 2 1:57.21 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP III B.D. 2
5 14 s 2 1:59.47 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 1995 U23 SL III
6 15 s 2 2:01.25 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 1996 U23 MZ III B.D. BEZ
7 17 s 2 2:03.02 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ --
8 18 s 2 2:15.53 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP -- B.D. BEZ
  s 2 DNF BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa 1996 U23 MZ --
1500 m M
1 s 1 3:48.46 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U23 MZ I B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena 1
2 s 1 3:49.09 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
3 s 1 3:50.08 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ II #
4 s 1 3:52.21 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
5 s 1 3:52.72 KUC Sławomir RKS Łódź 1996 U23 LD II
6 s 1 3:53.91 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1785/13 2022
7 s 1 3:54.18 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. # 2
8 s 1 3:56.00 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 1995 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2018
9 s 1 3:58.53 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2023
10 s 1 4:00.22 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U23 LD II
11 s 1 4:04.76 DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U23 SL III
12 s 1 4:16.62 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U23 PM -- B.D. Z/0270/13 2021
  s 1 DNF RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP -- B.D. BEZ
5000 m M
1 s 1 14:44.82 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U23 PM II B.D. Z/0270/13 2021
2 s 1 14:46.20 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
3 s 1 14:57.27 KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 U23 MZ II B.D. # Z/0597/14 2022
4 s 1 14:58.80 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
5 s 1 15:03.27 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. # 2
6 s 1 15:04.34 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
7 s 1 15:05.25 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 1995 U23 LD II B.D. B.D. # Z/0415/13 2023
8 s 1 15:06.98 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 1995 U23 SL II HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
9 s 1 15:11.20 CELAK Mateusz MKL Szczecin 1996 U23 ZP II
10 s 1 15:17.07 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 U23 MA III B.D. B.D. # , Z/0830/11 , 2023
11 s 1 15:17.89 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 1995 U23 WP III RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
12 s 1 15:19.34 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 1995 U23 LU III
13 s 1 15:28.48 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL III #
14 s 1 15:29.63 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
15 s 1 15:42.04 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 1997 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
16 s 1 15:42.73 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U23 MZ III
17 s 1 15:46.57 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/0205/11 , 2023
18 s 1 15:49.82 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
19 s 1 16:05.04 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995 U23 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
20 s 1 16:13.06 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3015/11 2022
21 s 1 16:25.47 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U23 WN --
  s 1 DNF DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997 U23 SL --
  s 1 DNF NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U23 PM -- B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
110 m pł M
1 s 1 13.94 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ +0.1 M BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2022 M
2 s 1 14.12 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 U23 PM +0.1 I
3 s 1 14.45 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.1 I B.D. 1
4 s 1 15.21 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
5 s 1 15.22 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.1 II HEMMERLING Andrzej Z/0931/12 2021 1
6 s 1 15.38 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.1 II B.D. 3
1 f 1 14.26 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 U23 PM +0.9 I
2 f 1 14.34 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.9 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
3 f 1 14.43 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.9 I B.D. 1
4 f 1 14.90 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.9 I HEMMERLING Andrzej Z/0931/12 2021 1
5 f 1 15.25 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.9 II B.D. 3
6 f 1 15.35 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.9 II GIZA Andrzej Z/0696/12 2021 M
  f 1 DQ SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD +0.9 -- B.D. 2
  f 1 DQ ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ +0.9 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2022 M
400 m pł M
1 1 s 1 52.96 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2020
2 2 s 1 53.38 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I B.D. 2
3 3 s 1 53.40 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I #
4 4 s 1 53.84 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin 1995 U23 ZP I B.D. 3
5 5 s 1 53.99 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
6 7 s 1 54.35 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP I B.D. 2
7 8 s 1 54.67 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS II
8 14 s 1 56.59 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III #
1 6 s 2 54.31 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996 U23 LB I
2 9 s 2 54.73 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U23 MZ II
3 10 s 2 54.83 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
4 11 s 2 55.30 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
5 12 s 2 56.25 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS II B.D. 3
6 13 s 2 56.55 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP III B.D. 1
7 15 s 2 56.74 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 1996 U23 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
8 16 s 2 57.44 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
3000 m prz M
1 s 1 9:11.76 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
2 s 1 9:16.60 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
3 s 1 9:21.48 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
4 s 1 9:23.17 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 1995 U23 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
5 s 1 9:23.39 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
6 s 1 9:34.82 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/3015/11 2022
7 s 1 9:36.20 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 U23 MA III B.D. B.D. # , Z/0830/11 , 2023
8 s 1 9:39.19 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL III
9 s 1 9:39.44 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP III
10 s 1 9:45.30 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1997 U23 PM III B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
11 s 1 9:56.02 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 1996 U23 PM III
12 s 1 10:22.01 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U23 KP -- B.D. 2
  s 1 DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- SZCZUREK Leszek 2
4x100 m M
1 s 1 41.82 MUZYCZUK Dawid
MIROSŁAW Cezary
TALACHA Marcin
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 1996
1997
1996
1995
U23 LBE -- SWATOWSKI Wojciech
JAROS Marek B.D.
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/1399/13
Z/1644/13
Z/0204/12
Z/0859/11
2019
2023
2018
2023
2
1
1
MM
2 s 1 41.83 GUSZCZAK Jarosław
PALICKI Maciej
SENK Marcin
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 1996
1996
1996
1997
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/0931/12
Z/1601/12
2019
2021
2020
3
1
1
3 s 1 42.31 JAKUBOWSKI Szymon
ZAPARTY Bartosz
GAŁANDZIEJ Jakub
WOSICKI Józef
OŚ AZS Poznań 1997
1997
1997
1997
U23 WLP --
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
2
1
2
4 s 1 42.66 ŻAK Łukasz
JANIAK Jakub
OLSZÓWKA Daniel
WASILEWSKI Artur
KS AZS AWF Kraków 1997
1996
1995
1996
U23 MLP -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
B.D.
B.D.
Z/1304/13
2023

2
2
5 s 1 43.02 SCHUBERT Kacper
RYCHLEWSKI Jakub
SIERADZKI Mateusz
KALWASIŃSKI Ariel
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995
1997
1997
1997
U23 KPO -- B.D. B.D. RZEPKA Marek
B.D. B.D.
B.D.
, Z/3148/11
Z/1667/13
, 2022
2022


2
6 s 1 43.22 POPOWSKI Kamil
WASILEWSKI Adam
SUPROŃ Paweł
CHOJNOWSKI Bartosz
KS Podlasie Białystok 1996
1996
1996
1997
U23 POD -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
3
2
2
1
7 s 1 44.13 GŁADYSZ Artur
MORDYL Jakub
SZKOŁA Sebastian
MENCFEL Marcin
KS AZS AWF Kraków 1995
1996
1996
1996
U23 MLP -- B.D.
GIZA Andrzej
SUDOŁ Grzegorz B.D.
B.D.
Z/0696/12
Z/0081/13
2021
2022
2
M
3
1
8 s 1 45.02 ROZMARYNOWSKI Patryk
CIEJKA Wiktor
ADAMCZYK Maksym
SZCZEPANIAK Mateusz
AZS-AWF Gorzów 1995
1996
1997
1996
U23 LBU --


4x400 m M
1 1 s 1 3:18.79 MROCZEK Kamil
BUCH Natan
SYCH Tomasz
DUSZYŃSKI Kajetan
AZS Łódź 1997
1995
1997
1995
U23 LDZ --
SADACH Aneta B.D.

WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1522/11
Z/3203/11
2021
2023
2
M
2 2 s 1 3:18.99 ABRAMOWSKI Rafał
BAŁDYKA Jakub
CZARNOCKI Emil
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 1995
1996
1997
1996
U23 MAZ --
B.D.

WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1042/12
2023
3
M
3 3 s 1 3:20.32 SOBCZAK Błażej
OLCZYK Hubert
KUPCZAK Aleksander
JURCZYŃSKI Rafał
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996
1995
1997
1997
U23 OPL --

B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
Z/1090/14
2023


4 4 s 1 3:21.48 ZIĘBA Szymon
GOSS Maciej
OLSZÓWKA Daniel
SZKOŁA Sebastian
KS AZS AWF Kraków 1996
1995
1995
1996
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
B.D.
B.D.
SUDOŁ Grzegorz B.D.
Z/1374/14
Z/0081/13
2020
2022

2
2
3
5 5 s 1 3:24.74 GRUCHOT Dawid
MISIOŁEK Adrian
MALSKI Paweł
AMBROŻY Kacper
KS AZS AWF Wrocław 1995
1996
1995
1996
U23 DOL --
B.D.

3
6 9 s 1 3:32.25 CIEJKA Wiktor
ADAMCZYK Maksym
SIKORA Kamil
SZCZEPANIAK Mateusz
AZS-AWF Gorzów 1996
1997
1996
1996
U23 LBU --


1 6 s 2 3:29.11 KUC Sławomir
HASIURA Jędrzej
STYPUŁKOWSKI Patryk
BORKOWSKI Mateusz
RKS Łódź 1996
1997
1995
1997
U23 LDZ --

B.D. B.D.
B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/0415/13
, Z/0185/13
2023
, 2023


2 7 s 2 3:29.64 GUSZCZAK Jarosław
PALICKI Maciej
KACZOR Wojciech
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 1996
1996
1997
1996
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej

KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/0931/12
Z/1601/12
2019
2021
2020
3
1
1
3 8 s 2 3:30.11 JAKUBOWSKI Szymon
GAŁGAŃSKI Marek
FABISIAK Mateusz
ZAPARTY Bartosz
OŚ AZS Poznań 1997
1997
1996
1997
U23 WLP --


B.D.
2
Wzwyż M
1 f 1 2.19 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2023
2 f 1 2.16 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U23 PK I B.D. 1
3 f 1 2.04 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 U23 LU II
4 f 1 1.95 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 1996 U23 LU II
5 f 1 1.95 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca 1996 U23 LD II B.D. 2
6 f 1 1.90 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD III
7 f 1 1.85 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U23 DS III B.D. # 1
  f 1 NM OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP --
Tyczka M
1 f 1 5.20 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U23 KP M B.D. # M
2 f 1 5.00 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996 U23 ZP I
3 f 1 4.90 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP I B.D. #
4 f 1 4.60 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP I B.D. # 1
5 f 1 4.40 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996 U23 PM II B.D. BEZ
6 f 1 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U23 LD II B.D. #
7 f 1 4.40 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
8 f 1 4.00 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 1995 U23 WP II B.D.
  f 1 NM KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
  f 1 NM MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań 1996 U23 WP --
  f 1 NM SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS --
W dal M
1 f 1 7.48 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ +0.1 I
2 f 1 7.32 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD -1.0 I B.D. 1
3 f 1 7.23 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.5 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
4 f 1 6.90 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ -0.6 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
5 f 1 6.80 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła 1995 U23 WP +1.0 II
6 f 1 6.79 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +0.2 III
7 f 1 6.47 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U23 KP +1.9 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
8 f 1 6.41 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U23 PK -0.1 III
9 f 1 6.16 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.4 --
Trójskok M
1 f 1 15.53 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +2.8 I B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
2 f 1 15.35 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ +4.0 I
3 f 1 15.29 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 1995 U23 SL +1.3 I
4 f 1 14.91 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +2.4 I KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
5 f 1 14.60 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.5 II
6 f 1 14.29 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ +4.5 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
7 f 1 14.24 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.1 III
8 f 1 14.18 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD +2.9 III B.D. # 3
9 f 1 13.98 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +2.5 III
10 f 1 13.89 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP +2.1 III B.D. 3
11 f 1 13.89 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U23 KP -1.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
12 f 1 13.78 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa 1995 U23 MZ +1.2 III
13 f 1 13.39 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U23 PK +3.1 III
  14.34 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.7 III KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
Kula (7.26) M
1 f 1 20.80 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
2 f 1 18.93 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
3 f 1 17.57 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U23 KP I
4 f 1 17.39 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP I
5 f 1 16.91 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP I KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/1657/12 2022
6 f 1 16.48 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP I NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
7 f 1 16.22 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ I
8 f 1 13.53 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
9 f 1 12.98 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS III
10 f 1 12.78 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
Dysk (2) M
1 f 1 60.73 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP M KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/1657/12 2022
2 f 1 58.42 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U23 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
3 f 1 54.56 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U23 MZ I
4 f 1 50.21 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
5 f 1 46.93 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
6 f 1 45.56 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II
7 f 1 45.01 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 1996 U23 WP II
8 f 1 44.92 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 1995 U23 LB II
9 f 1 43.02 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1
10 f 1 40.54 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 1997 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
11 f 1 38.15 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
12 f 1 38.11 WEISS Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0320/13 2019 3
13 f 1 35.15 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS III
  f 1 NM MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U23 KP --
  f 1 NM GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
Młot (7.26) M
1 f 1 60.62 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP I B.D. 1
2 f 1 57.89 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 1997 U23 PD I CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/0954/14 2018 1
3 f 1 57.84 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP I B.D. B.D. 1
4 f 1 57.00 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U23 MZ I
5 f 1 56.51 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 1995 U23 LU I
6 f 1 56.00 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I
7 f 1 55.60 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996 U23 DS I B.D. 1
8 f 1 52.30 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 1996 U23 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
9 f 1 50.11 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 1997 U23 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2
10 f 1 48.94 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997 U23 LU II ROSA Mikołaj B.D. Z/1400/13 2020 1
11 f 1 48.67 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL II
Oszczep (800) M
1 f 1 71.92 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ I B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2023 M
2 f 1 66.04 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU I KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/2300/11 2023
3 f 1 64.77 MARACH Kamil MKL Toruń 1996 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
4 f 1 64.63 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2023 1
5 f 1 61.30 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 1996 U23 LB II B.D. 2
6 f 1 57.37 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U23 DS II B.D. # 1
7 f 1 56.19 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 1997 U23 KP II HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2
8 f 1 55.75 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
9 f 1 53.26 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 1995 U23 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.4243171215057 sekund