Białystok 21 - 23.07.2017
93. PZLA Mistrzostwa Polski
100 m K
1 1 r 1 12.14 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +0.7 I B.D. # 1
2 4 r 1 12.40 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.7 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
3 6 r 1 12.55 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU +0.7 II
4 8 r 1 12.61 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ +0.7 II B.D. # 2
5 9 r 1 12.67 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +0.7 II #
1 2 r 2 12.23 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +0.7 II B.D. 2
2 3 r 2 12.27 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 U23 PM +0.7 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 5 r 2 12.52 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.7 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2023 2
4 7 r 2 12.60 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +0.7 II B.D. 2
1 2 e 1 11.40 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +1.2 MM LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2023 MM
2 4 e 1 11.67 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +1.2 M B.D. #
3 7 e 1 11.87 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 Sen PD +1.2 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
4 11 e 1 11.95 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD +1.2 I
5 12 e 1 11.96 KURZ Daria AZS Łódź 1997 U23 LD +1.2 I B.D. 1
6 16 e 1 12.18 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot 1993 Sen PM +1.2 II B.D. B.D. 1
7 22 e 1 12.42 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +1.2 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
8 23 e 1 12.48 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU +1.2 II
1 3 e 2 11.66 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 Sen LD +0.7 M B.D. M
2 5 e 2 11.67 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP +0.7 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
3 8 e 2 11.90 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 Sen KP +0.7 I LEWANDOWSKI Jacek # M
4 9 e 2 11.92 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL +0.7 I
5 18 e 2 12.28 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +0.7 II B.D. 2
6 19 e 2 12.33 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.7 II
7 20 e 2 12.35 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.7 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
8 21 e 2 12.37 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 U23 PM +0.7 II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
1 1 e 3 11.31 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL 0.0 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
2 6 e 3 11.85 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU 0.0 M
3 10 e 3 11.92 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS 0.0 I #
4 13 e 3 11.96 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ 0.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 14 e 3 12.00 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP 0.0 I WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
6 15 e 3 12.07 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP 0.0 I B.D. # 1
7 17 e 3 12.20 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD 0.0 II B.D. 2
8 24 e 3 12.59 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2023 2
1 f 1 11.29 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL -0.1 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2023 MM
2 f 1 11.39 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -0.1 MM LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2023 MM
3 f 1 11.58 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 Sen LD -0.1 M B.D. M
4 f 1 11.72 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -0.1 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
5 f 1 11.77 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.1 M B.D. #
6 f 1 11.87 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU -0.1 I
7 f 1 11.90 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 Sen PD -0.1 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
  f 1 DNF SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 Sen KP -0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek # M
200 m K
1 2 e 1 23.48 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +0.4 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 6 e 1 24.24 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU +0.4 I
3 9 e 1 24.58 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP +0.4 I #
4 11 e 1 24.71 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL +0.4 I
5 12 e 1 24.71 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 U23 MZ +0.4 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
6 15 e 1 25.08 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS +0.4 II
1 3 e 2 23.88 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU +0.9 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023
2 4 e 2 24.05 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.9 I B.D. #
3 5 e 2 24.09 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 Sen PD +0.9 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
4 8 e 2 24.47 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.9 I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
5 13 e 2 24.91 KURZ Daria AZS Łódź 1997 U23 LD +0.9 II B.D. 1
6 14 e 2 25.00 ŁASTOWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1994 Sen PM +0.9 II
1 1 e 3 23.31 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.6 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2023 MM
2 7 e 3 24.32 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ +0.6 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 10 e 3 24.65 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL +0.6 I
4 16 e 3 25.14 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +0.6 II
5 17 e 3 25.21 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ +0.6 II B.D. 2
6 18 e 3 25.38 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
1 f 1 23.27 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -0.7 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 f 1 23.42 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -0.7 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2023 MM
3 f 1 24.04 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU -0.7 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023
4 f 1 24.22 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.7 I B.D. #
5 f 1 24.39 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 Sen PD -0.7 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
6 f 1 24.51 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -0.7 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
7 f 1 24.55 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU -0.7 I
8 f 1 24.83 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -0.7 I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
400 m K
1 4 e 1 52.63 DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 1994 Sen PD M B.D. # MM
2 6 e 1 53.23 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS M B.D. # M
3 7 e 1 53.31 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987 Sen DS M
4 13 e 1 54.13 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL M
5 14 e 1 55.22 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM I
6 16 e 1 55.61 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I B.D. 1
7 19 e 1 56.85 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ II B.D. 2
1 1 e 2 52.48 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2023 MM
2 2 e 2 52.48 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M BAUMGART Iwona Z/3124/11 2023 MM
3 9 e 2 53.72 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023
4 11 e 2 54.06 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
5 17 e 2 56.29 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN I
6 18 e 2 56.53 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS II
7 21 e 2 59.43 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/1776/13 2023
8 22 e 2 59.80 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ III
1 3 e 3 52.58 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
2 5 e 3 52.92 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA M BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
3 8 e 3 53.68 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ M WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
4 10 e 3 53.83 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
5 12 e 3 54.08 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP M #
6 15 e 3 55.40 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz # Z/2805/17 2023
7 20 e 3 59.11 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 1996 U23 PD III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
1 f 1 51.71 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2023 MM
2 f 1 51.97 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU MM MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023
3 f 1 52.37 DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 1994 Sen PD M B.D. # MM
4 f 1 52.65 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2023 MM
5 f 1 52.67 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA M BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M
6 f 1 53.43 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987 Sen DS M
7 f 1 53.63 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ M WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2023
8 f 1 53.71 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS M B.D. # M
800 m K
1 6 e 1 2:09.46 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022
2 7 e 1 2:09.82 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I
3 8 e 1 2:10.50 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2023 M
4 9 e 1 2:11.02 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993 Sen PM II
5 10 e 1 2:11.79 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU II B.D. 1
6 13 e 1 2:13.42 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U23 PK II B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2023
7 14 e 1 2:14.25 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
8 16 e 1 2:16.04 DOMINIAK Sara RKS Łódź 1993 Sen LD II B.D. # 3
1 1 e 2 2:08.21 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2023 MM
2 2 e 2 2:08.24 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2023 M
3 3 e 2 2:08.37 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOWAL Piotr Z/0598/11 2023 MM
4 4 e 2 2:08.56 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
5 5 e 2 2:09.26 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
6 11 e 2 2:12.69 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
7 12 e 2 2:12.93 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU II
8 15 e 2 2:14.99 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 1993 Sen SL II PASZTA Wiesław 1
1 f 1 2:00.91 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM MM LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2023 MM
2 f 1 2:01.58 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ M OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022
3 f 1 2:02.96 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD M DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2023 M
4 f 1 2:02.97 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2023 M
5 f 1 2:03.75 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ M
6 f 1 2:07.01 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOWAL Piotr Z/0598/11 2023 MM
7 f 1 2:07.23 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
8 f 1 2:08.13 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
1500 m K
1 1 s 1 4:16.56 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU M SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2023 MM
2 2 s 1 4:22.08 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989 Sen PK I
3 3 s 1 4:22.70 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991 Sen ZP I KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2023 M
4 4 s 1 4:27.87 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989 Sen MA I
5 5 s 1 4:31.11 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/2650/11 2023 1
6 6 s 1 4:31.80 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
7 7 s 1 4:32.00 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2023
8 8 s 1 4:32.59 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL II B.D. # Z/4043/11 2022
9 9 s 1 4:33.07 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995 U23 LU II
10 10 s 1 4:37.51 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 1994 Sen MZ II B.D. 2
11 11 s 1 4:41.78 SZYSZKA Anna KS Prefbet-Sonarol # 1990 Sen PD II B.D. Z/5043/11 2022
12 12 s 1 4:46.16 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP III B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
  s 1 DNF WŁODARCZYK Patrycja JKLA Jawor Jaworzno 1980 Masters SL -- B.D. B.D. Z/1664/11 2023 BEZ
5000 m K
1 s 1 15:50.46 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD M B.D. # Z/1252/11 2023
2 s 1 15:55.73 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2023 M
3 s 1 16:03.89 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU M GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2651/11 2023
4 s 1 16:16.74 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/2650/11 2023 1
5 s 1 16:18.71 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989 Sen MA I
6 s 1 16:20.76 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2023
7 s 1 16:32.55 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2021 M
8 s 1 17:00.10 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN I WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2023 MM
9 s 1 17:06.85 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995 U23 LU I
10 s 1 17:09.18 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989 Sen MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2023 2
11 s 1 17:09.27 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
12 s 1 17:22.27 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 1994 Sen WP II B.D. B.D. #
13 s 1 17:25.50 SZYSZKA Anna KS Prefbet-Sonarol # 1990 Sen PD II B.D. Z/5043/11 2022
14 s 1 17:30.09 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2023 1
15 s 1 17:41.90 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD II B.D. 1
16 s 1 17:45.25 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1987 Sen PD II B.D. 2
17 s 1 19:12.54 PIĄTAK Magdalena UKS Clan Ostrołęka 2000 U18 MZ III PIERZCHAŁA Halina # Z/1706/16 2017 3
  s 1 DNF HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ --
  s 1 DNF SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 1989 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/0092/11 2018 1
100 m pł K
1 2 e 1 13.49 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ +0.2 M B.D. 1
2 4 e 1 13.88 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +0.2 I B.D. B.D. M
3 7 e 1 14.23 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP +0.2 I
4 8 e 1 14.24 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD +0.2 I B.D. 1
5 9 e 1 14.25 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ +0.2 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2023
6 10 e 1 14.39 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.2 I #
1 1 e 2 13.07 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP +0.1 MM MARKUSZEWSKI Cezary # Z/4343/11 2023
2 3 e 2 13.75 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD +0.1 I
3 5 e 2 13.91 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.1 I #
4 6 e 2 14.09 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ +0.1 I
5 11 e 2 14.54 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.1 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
1 f 1 13.17 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP +0.1 MM MARKUSZEWSKI Cezary # Z/4343/11 2023
2 f 1 13.42 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ +0.1 M B.D. 1
3 f 1 13.77 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP +0.1 I B.D. B.D. M
4 f 1 13.78 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD +0.1 I
5 f 1 13.97 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.1 I #
6 f 1 14.12 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ +0.1 I
7 f 1 14.17 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD +0.1 I B.D. 1
8 f 1 14.37 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP +0.1 I
400 m pł K K
1 2 e 1 57.93 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/3750/11 2023 MM
2 5 e 1 58.87 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 1991 Sen OP M #
3 10 e 1 60.82 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994 Sen OP I
4 14 e 1 62.53 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
5 15 e 1 62.61 GŁÓWKA Klaudyna Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. B.D. , Z/0553/12 , 2021
1 4 e 2 58.86 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U23 LD M B.D. # M
2 6 e 2 58.88 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA M B.D. M
3 8 e 2 59.15 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
4 9 e 2 59.73 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM I
5 13 e 2 61.47 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2023
6 16 e 2 63.14 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN II
1 1 e 3 57.26 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ M #
2 3 e 3 58.68 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
3 7 e 3 58.96 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP M JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
4 11 e 3 61.28 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I B.D. 2
5 12 e 3 61.30 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP I
6 17 e 3 65.80 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1253/11 2019 2
1 f 1 56.00 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS MM ROŻEJ Marek Z/3750/11 2023 MM
2 f 1 56.31 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ MM #
3 f 1 57.79 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA M B.D. M
4 f 1 57.83 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
5 f 1 58.86 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 1991 Sen OP M #
6 f 1 59.01 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U23 LD M B.D. # M
7 f 1 59.44 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
8 f 1 61.21 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
3000 m prz K
1 s 1 10:04.12 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 1989 Sen PK M KOWAL Piotr Z/0093/11 2023 MM
2 s 1 10:05.32 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 1985 Sen KP M NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2023 MM
3 s 1 10:17.20 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2021 M
4 s 1 10:27.15 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU I B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2023
5 s 1 10:41.74 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD I B.D. GIŻYŃSKI Mariusz # , Z/3112/11 , 2023
6 s 1 10:44.75 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ I MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
7 s 1 10:52.14 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP I B.D. 1
8 s 1 11:18.85 WŁODARCZYK Patrycja JKLA Jawor Jaworzno 1980 Masters SL I B.D. B.D. Z/1664/11 2023 BEZ
4x100 m K
1 s 1 45.23 FORKASIEWICZ Agata
OCHOCKA Ewa
STĘPIEŃ Angelika
LINKIEWICZ Joanna
KS AZS AWF Wrocław 1994
1996
1993
1990
Sen DOL -- B.D.


ROŻEJ Marek
Z/3750/11
2023

MM
2 s 1 45.34 MORTON Marlena
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
TUNIEWICZ Katarzyna
SOKÓLSKA Katarzyna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995
1988
1995
1993
Sen KPO -- B.D. B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
Z/2191/11
2023
M
MM
1
M
3 s 1 45.90 RZĄDZIŃSKA Julia
FLIS Katarzyna
KURZ Daria
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS Łódź 1992
1996
1997
1993
Sen LDZ --
B.D.
B.D.
B.D.
1
1
M
4 s 1 46.95 KORNILUK Ewa
KAJEWSKA Paulina
MIKIEWICZ Dominika
KRYŃSKA Ewelina
KS Podlasie Białystok 1994
1995
2001
1991
Sen POD -- B.D.
B.D.
GRYNIEWICZ Wiktor
1
2
2
5 s 1 47.20 MALUS Patrycja
JAROSZEWICZ Elżbieta
PIETRUCZUK Natalia
KOŁDEJ Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1991
1997
1999
1990
Sen LBE -- B.D.

MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/1853/16
2023
2

6 s 1 47.22 ZANDECKA Marika
CIBA Kamila
PANEK Angelika
DALKE Helena
OŚ AZS Poznań 1995
1995
1989
1997
Sen WLP --
OSIK Tadeusz B.D.
BIEDERMANN Roman
Z/3200/11
Z/1324/13
2023
2023
M
2
7 s 1 47.39 MARLICKA Marika
PALUCH Justyna
RĘBIŚ Kinga
BRONIEWICZ Magdalena
AZS-AWF Warszawa 1994
1997
1995
1991
Sen MAZ --
B.D.
B.D.
2
2
  s 1 DNF MOREK Dominika
PÓLKOWSKA Anna
KARCZMARCZYK Agnieszka
ŁASTOWSKA Magdalena
AZS-AWFiS Gdańsk 1996
1996
1993
1994
Sen POM --


4x400 m K
1 s 1 3:31.33 BAĆMAGA Dominika
WYKA-MAJECKA Weronika
ANKIEWICZ Emilia
JÓŹWIK Joanna
AZS-AWF Warszawa 1995
1994
1990
1991
Sen MAZ -- WOJTKOWSKI Maciej


OGONOWSKI Jakub
Z/2277/11
Z/4322/11
2023
2022


2 s 1 3:31.51 KARAŚ Mariola
ŻUREK Klaudia
BANACH Joanna
GAWORSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 1996
1991
1992
1995
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
BAUMGART Iwona B.D.
Z/0698/12
Z/3686/11
Z/0180/12
2022
2021
2023
M
M
M
M
3 s 1 3:40.14 WRÓBLEWSKA Zofia
PAŁYS Anna
LINKIEWICZ Małgorzata
LINKIEWICZ Joanna
KS AZS AWF Wrocław 1995
1995
1992
1990
Sen DOL -- B.D.
ROŻEJ Marek

ROŻEJ Marek
Z/1435/11
Z/3750/11
2023
2023
2
M
MM
4 s 1 3:41.30 ŁASTOWSKA Magdalena
KARCZMARCZYK Agnieszka
PÓLKOWSKA Anna
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 1994
1993
1996
1996
Sen POM --


5 s 1 3:43.67 BRONIEWICZ Magdalena
SARNA Angelika
GRZEGORCZYK Karolina
BARTOSIEWICZ Natalia
AZS-AWF Warszawa 1991
1997
1995
1996
Sen MAZ --
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D.
B.D.
Z/0800/13
2023
M
2
1
6 s 1 3:49.31 BARTNOWSKA Weronika
WASILEWSKA Sylwia
MARKOWSKA Natalia
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
KS Podlasie Białystok 2000
1998
1999
1992
Sen POD -- KĘDZIORA Robert B.D.
DĄBROWSKI Tomasz
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
DĄBROWSKI Tomasz
Z/2676/16
Z/1216/14
Z/4521/15
Z/3113/11
2023
2022
2022
2023

2

M
Wzwyż K
1 f 1 1.95 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986 Sen PD MM
2 f 1 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 1988 Sen DS M
3 f 1 1.78 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
3 f 1 1.78 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I RÓG Maciej # Z/3660/11 2023 M
5 f 1 1.78 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I B.D. M
6 f 1 1.74 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
7 f 1 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 1987 Sen DS I
  f 1 NM STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Masters MA -- B.D. B.D. 2
Tyczka K
1 f 1 4.30 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ M #
2 f 1 4.20 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP M B.D.
3 f 1 4.00 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM I
4 f 1 3.60 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I
5 f 1 3.20 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II # LDK!
  f 1 NM LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U20 PM -- MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
W dal K
1 f 1 6.40 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990 Sen WP +0.4 M
2 f 1 6.25 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP 0.0 M WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 f 1 6.14 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ +1.4 I B.D. 1
4 f 1 6.09 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.6 I
5 f 1 6.08 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL +1.2 I NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
6 f 1 5.96 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U23 LD +0.2 I #
7 f 1 5.96 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +1.4 I
8 f 1 5.88 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD +0.9 I B.D. 1
9 f 1 5.71 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 U23 PK -0.8 II BORA Piotr # Z/1399/12 2023
10 f 1 5.66 WIKAR Magdalena KS AZS AWF Kraków 1989 Sen MA +0.4 II
Trójskok K
1 f 1 14.05 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990 Sen WP +0.9 MM
2 f 1 12.83 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP +1.2 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2023
3 f 1 12.73 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA +0.2 I
4 f 1 12.73 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD +0.9 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
5 f 1 12.39 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 1990 Sen MA +0.4 I #
6 f 1 12.36 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U23 LD +0.7 I
7 f 1 12.35 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD +0.4 I B.D. 1
8 f 1 11.97 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK -0.4 II B.D. 2
  f 1 NM ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
Kula (4) K
1 f 1 17.92 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU MM LIĆWINKO Michał # Z/4665/11 2023 MM
2 f 1 17.53 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD MM NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2023 MM
3 f 1 16.34 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA M #
4 f 1 15.91 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP I NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2022 M
5 f 1 14.19 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I B.D. # 1
6 f 1 14.17 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U23 PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
7 f 1 14.12 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 Sen SL I B.D. 1
8 f 1 13.84 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 Sen MZ I B.D. 1
Dysk (1) K
1 f 1 58.43 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 1994 Sen KP M B.D. M
2 f 1 58.22 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU M B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. # , Z/4129/11 , 2023
3 f 1 58.01 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań 1983 Sen WP M
4 f 1 57.46 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 1972 Masters DS M B.D. Z/4389/11 2019 M
5 f 1 54.10 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
6 f 1 51.03 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 1994 Sen WP I B.D. #
7 f 1 50.16 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
8 f 1 49.72 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM I
9 f 1 45.64 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM I
10 f 1 43.52 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U23 PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
Młot (4) K
1 f 1 80.79 WŁODARCZYK Anita KS AZS AWF Katowice # 1985 Sen SL MM JAKELJIC Ivica # Z/0183/11 2023
2 f 1 75.11 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 Sen LU MM KOPRON Witold Z/4597/11 2023
3 f 1 73.82 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP MM #
4 f 1 66.91 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U23 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
5 f 1 63.13 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U23 SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
6 f 1 62.73 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U23 LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2023
7 f 1 60.39 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 U23 LB I
8 f 1 57.18 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 1995 U23 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
9 f 1 56.72 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I B.D. 1
10 f 1 55.85 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ I B.D. 1
11 f 1 47.88 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM II
Oszczep (600) K
1 f 1 59.21 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk # 1995 U23 PM MM WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2023
2 f 1 55.21 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 U23 PM M MICHALSKI Henryk # Z/0852/13 2023
3 f 1 54.46 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno 1994 Sen WN M B.D. 1
4 f 1 53.41 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM M
5 f 1 50.57 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2023 1
6 f 1 49.45 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U23 PM I
7 f 1 48.85 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2023 1
8 f 1 45.74 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM I
9 f 1 42.36 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II KRUKOWSKI Michał # Z/5214/15 2022 1
10 f 1 40.24 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2023 2
Chód 5 km K
1 s 1 22:20.99 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 1986 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław Z/0574/11 2020 MM
2 s 1 22:33.55 GOLBA Katarzyna KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL -- B.D. Z/1925/11 2021 BEZ
3 s 1 23:12.05 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM -- BRZOZOWSKI Artur # Z/1228/11 2023 1
4 s 1 23:23.97 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 U23 PK -- TOMALA Grzegorz # Z/0934/12 2023 MM
5 s 1 23:31.69 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- #
6 s 1 24:16.66 KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM I
7 s 1 25:36.70 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 2001 U18 ZP II
100 m M
1 1 r 1 10.69 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD +0.8 I
2 5 r 1 10.96 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.8 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2023
3 10 r 1 11.08 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD +0.8 II
4 12 r 1 11.20 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.8 II #
1 2 r 2 10.89 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD +0.5 I
2 3 r 2 10.90 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +0.5 I
3 9 r 2 11.07 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.5 II GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
4 11 r 2 11.08 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD +0.5 II B.D. 1
5 15 r 2 11.64 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 2000 U18 PD +0.5 III
1 4 r 3 10.91 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +0.2 II B.D. # 3
2 6 r 3 11.02 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.2 II B.D. 3
3 7 r 3 11.03 STEMPEL Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1987 Sen LU +0.2 II B.D. B.D. # Z/2523/11 2023
4 8 r 3 11.03 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.2 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
5 13 r 3 11.46 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD +0.2 III
6 14 r 3 11.55 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD +0.2 III
1 1 e 1 10.30 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.4 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 5 e 1 10.55 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +1.4 M B.D. # M
3 7 e 1 10.64 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD +1.4 M
4 8 e 1 10.65 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +1.4 M
5 11 e 1 10.68 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU +1.4 I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
6 14 e 1 10.79 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +1.4 I
7 17 e 1 10.86 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP +1.4 I #
8 20 e 1 10.95 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +1.4 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
1 3 e 2 10.51 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU +1.0 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
2 4 e 2 10.53 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1986 Sen KP +1.0 M
3 6 e 2 10.56 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP +1.0 M KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
4 12 e 2 10.73 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP +1.0 I NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
5 13 e 2 10.77 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.0 I #
6 16 e 2 10.85 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD +1.0 I
7 19 e 2 10.95 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.0 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2023
8 23 e 2 11.00 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.0 II GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
1 2 e 3 10.43 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP +0.7 M #
2 9 e 3 10.65 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP +0.7 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
3 10 e 3 10.66 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL +0.7 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2023 M
4 15 e 3 10.82 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP +0.7 I #
5 18 e 3 10.87 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA +0.7 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
6 21 e 3 10.96 STEMPEL Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1987 Sen LU +0.7 II B.D. B.D. # Z/2523/11 2023
7 22 e 3 10.97 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.7 II B.D. 3
8 24 e 3 11.05 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +0.7 II B.D. # 3
1 f 1 10.27 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.0 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 f 1 10.33 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP +1.0 M #
3 f 1 10.41 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU +1.0 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
4 f 1 10.44 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1986 Sen KP +1.0 M
5 f 1 10.44 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP +1.0 M KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
6 f 1 10.56 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +1.0 M B.D. # M
7 f 1 10.59 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP +1.0 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
8 f 1 10.69 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD +1.0 I
200 m M
1 2 e 1 21.13 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987 Sen PD +0.6 M
2 4 e 1 21.25 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +0.6 M B.D. # M
3 5 e 1 21.36 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU +0.6 M B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
4 10 e 1 21.65 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.6 I #
5 13 e 1 21.80 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP +0.6 I
6 15 e 1 22.27 STEMPEL Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1987 Sen LU +0.6 II B.D. B.D. # Z/2523/11 2023
1 3 e 2 21.23 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS +0.9 M
2 6 e 2 21.38 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN +0.9 M KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
3 7 e 2 21.38 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ +0.9 M #
4 11 e 2 21.69 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP +0.9 I KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2023
5 12 e 2 21.79 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +0.9 I
1 1 e 3 20.74 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.2 MM OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 8 e 3 21.46 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 1994 Sen LU +1.2 I WIERZBICKI Mirosław Z/2748/11 2019 1
3 9 e 3 21.56 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP +1.2 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
4 14 e 3 22.09 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS +1.2 II #
1 f 1 20.69 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +0.7 MM OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 f 1 21.12 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987 Sen PD +0.7 M
2 f 1 21.12 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS +0.7 M
4 f 1 21.41 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN +0.7 M KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
5 f 1 21.41 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA +0.7 M B.D. # M
6 f 1 21.58 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1993 Sen MZ +0.7 I #
7 f 1 21.59 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 1994 Sen LU +0.7 I WIERZBICKI Mirosław Z/2748/11 2019 1
8 f 1 21.61 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU +0.7 I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
400 m M
1 1 e 1 46.32 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS M
2 2 e 1 46.61 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS M
3 5 e 1 46.96 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP M #
4 8 e 1 47.07 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 U23 DS M #
5 15 e 1 48.48 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 U23 OP I #
6 16 e 1 48.66 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
7 18 e 1 49.20 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 U23 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
8 21 e 1 50.67 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1995 U23 WN III
1 3 e 2 46.80 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 U23 LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2023 M
2 7 e 2 47.03 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU M
3 9 e 2 47.08 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL M
4 11 e 2 47.65 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I B.D. B.D. 2
5 12 e 2 47.89 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP I B.D. B.D. 2
6 14 e 2 48.39 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I #
7 22 e 2 53.55 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
  e 2 DNF KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994 Sen DS --
1 4 e 3 46.93 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
2 6 e 3 47.02 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN M KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
3 10 e 3 47.48 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 Sen DS I
4 13 e 3 47.97 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
5 17 e 3 49.04 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II #
6 19 e 3 49.97 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 1995 U23 ZP II
7 20 e 3 50.05 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ II
1 f 1 45.67 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS MM
2 f 1 46.16 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 U23 LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2023 M
3 f 1 46.40 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
4 f 1 46.45 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS M
5 f 1 46.57 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN M KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
6 f 1 46.79 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU M
7 f 1 47.19 KRZEWINA Jakub OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP M #
8 f 1 47.30 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 U23 DS I #
800 m M
1 1 e 1 1:51.19 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU I B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2023
2 2 e 1 1:51.61 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD I ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
3 3 e 1 1:51.63 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
4 4 e 1 1:52.26 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ II B.D. # 3
5 5 e 1 1:52.30 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U23 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
6 6 e 1 1:52.43 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
7 12 e 1 1:53.53 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL II
8 15 e 1 1:55.22 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD II #
1 7 e 2 1:52.74 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ II
2 8 e 2 1:52.83 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2023
3 9 e 2 1:52.87 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ II
4 10 e 2 1:53.18 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
5 11 e 2 1:53.52 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ II B.D. 2
6 13 e 2 1:54.21 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2023 1
7 14 e 2 1:54.26 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL II
1 f 1 1:45.70 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU MM B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2023
2 f 1 1:46.28 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ MM
3 f 1 1:49.41 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
4 f 1 1:50.10 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA I B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2023
5 f 1 1:50.43 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD I ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
6 f 1 1:50.92 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ I
7 f 1 1:52.29 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997 U23 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
  f 1 DNF BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ -- B.D. # 3
1500 m M
1 1 s 1 3:38.31 KSZCZOT Adam RKS Łódź 1989 Sen LD MM
2 2 s 1 3:41.82 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU M #
3 3 s 1 3:43.12 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U23 MZ I B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena 1
4 4 s 1 3:45.18 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2023
5 5 s 1 3:45.62 DROBNIK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 Sen OP I
6 6 s 1 3:45.85 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU I B.D. 2
7 7 s 1 3:49.17 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0519/13 2021 2
8 8 s 1 3:51.69 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2023 2
9 9 s 1 3:53.13 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
10 10 s 1 3:53.88 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U23 LD II B.D. # 2
11 11 s 1 3:53.93 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 Sen MZ II
12 12 s 1 3:54.89 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993 Sen SL II
13 13 s 1 3:59.79 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2023
14 14 s 1 4:01.36 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
15 15 s 1 4:10.38 CELAK Mateusz MKL Szczecin 1996 U23 ZP III
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 1988 Sen MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2023 1
5000 m M
1 1 s 1 13:53.45 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2023 MM
2 2 s 1 13:56.52 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD I
3 3 s 1 14:00.58 KULKA Szymon RLTL Optima Radom # 1993 Sen MZ I TRZOS Leszek # Z/2485/11 2023
4 4 s 1 14:13.02 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 Sen MZ I B.D. #
5 5 s 1 14:13.36 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 1990 Sen MZ I
6 6 s 1 14:14.03 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL I
7 7 s 1 14:15.87 GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1988 Sen KP I B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2023
8 8 s 1 14:18.80 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 1988 Sen MA I CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2023 1
9 9 s 1 14:23.59 KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 U23 MZ I B.D. # Z/0597/14 2022
10 10 s 1 14:33.91 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
11 11 s 1 14:41.13 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Masters LD II B.D. # Z/2641/11 2023 2
12 12 s 1 14:42.18 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1985 Sen PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0792/11 2018 BEZ
13 13 s 1 14:45.24 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2023 2
14 14 s 1 14:51.08 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2023
15 15 s 1 14:52.99 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U23 PM II B.D. Z/0270/13 2021
  s 1 DNF DROBNIK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 Sen OP --
  s 1 DNF KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP -- RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
  s 1 DNF KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 1989 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2023 1
  s 1 DNF SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU -- B.D. 2
1 16 s 2 15:03.43 CELAK Mateusz MKL Szczecin 1996 U23 ZP II
2 17 s 2 15:07.99 PASEK Damian TS AKS Chorzów 1985 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
3 18 s 2 15:09.15 BARAN Mateusz SRS Kondycja Piaseczno 1993 Sen MZ II B.D. 2
4 19 s 2 15:09.59 LEOŃCZUK Andrzej KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD II B.D. Z/4841/11 2023
5 20 s 2 15:12.21 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
6 21 s 2 15:20.60 BOROŃ Dariusz UKS Lider Siercza 1992 Sen MA III B.D. Z/3207/17 2023 3
7 22 s 2 15:23.67 RACZYŃSKI Mikołaj LKS Ostromecko 1992 Sen KP III STANKIEWICZ Błażej B.D. B.D. B.D. # Z/0429/13 2018 2
8 23 s 2 15:37.29 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 Sen MZ III B.D. Z/2902/11 2022
9 24 s 2 15:46.07 A O MKS Agros Chełm 1994 Sen LU III
  s 2 DNF NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2023
  s 2 DNF PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 1994 Sen ZP -- B.D. PIWOWARCZYK Wojciech #
110 m pł M
1 3 e 1 14.23 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -0.6 I NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
2 5 e 1 14.48 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -0.6 I B.D. 1
3 8 e 1 15.18 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -0.6 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 9 e 1 15.24 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.6 II B.D. 3
  e 1 DNF NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -0.6 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
1 1 e 2 13.49 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.2 MM JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2023 MM
2 2 e 2 13.91 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +0.2 M B.D. # M
3 4 e 2 14.31 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 Sen SL +0.2 I B.D. M
4 6 e 2 14.65 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.2 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
5 7 e 2 15.02 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.2 II B.D. 1
1 f 1 13.44 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.2 MM JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2023 MM
2 f 1 13.83 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +0.2 M B.D. # M
3 f 1 14.06 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP +0.2 M NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
4 f 1 14.11 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.2 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
5 f 1 14.17 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 Sen SL +0.2 I B.D. M
6 f 1 14.49 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP +0.2 I B.D. 1
7 f 1 14.54 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.2 I B.D. 1
8 f 1 15.36 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ +0.2 II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
400 m pł M
1 1 e 1 49.15 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 Sen ZP MM B.D. # Z/0373/11 2023 MM
2 4 e 1 52.08 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I
3 5 e 1 52.09 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL I B.D. M
4 8 e 1 53.12 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU I
5 9 e 1 53.66 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 Sen OP I
6 12 e 1 54.99 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II B.D. 2
7 13 e 1 55.20 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II B.D.
1 2 e 2 51.04 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 Sen MZ M #
2 3 e 2 51.86 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA I CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2023
3 6 e 2 52.35 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok # 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
4 7 e 2 52.71 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I #
5 10 e 2 53.74 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U20 PM I
6 11 e 2 54.04 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2020
1 f 1 49.53 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 Sen ZP M B.D. # Z/0373/11 2023 MM
2 f 1 50.46 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 Sen MZ M #
3 f 1 51.78 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA I CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2023
4 f 1 52.00 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL I B.D. M
5 f 1 52.22 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I
6 f 1 52.64 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok # 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
7 f 1 52.78 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU I
8 f 1 52.84 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I #
3000 m prz M
1 s 1 8:34.89 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2023 MM
2 s 1 8:44.10 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL I
3 s 1 8:51.39 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 1983 Sen KP I GĘSICKI Marian Z/2657/11 2020 1
4 s 1 8:56.14 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP I RUDNIK Damian Z/0819/12 2023
5 s 1 9:11.99 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2023 2
6 s 1 9:14.45 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982 Masters LD II B.D. # Z/2641/11 2023 2
7 s 1 9:15.51 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
8 s 1 9:22.12 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 1995 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/3015/11 2022
9 s 1 9:23.21 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz 1993 Sen WP II B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
10 s 1 9:24.66 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
11 s 1 9:28.65 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 U23 MA II B.D. B.D. # , Z/0830/11 , 2023
12 s 1 9:39.08 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 1992 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
4x100 m M
1 s 1 39.76 NABIAŁEK Łukasz
CZYKIER Damian
KAMIŃSKI Adrian
KRYŃSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 1989
1992
1994
1987
Sen POD --
JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof

Z/3159/11
2023
MM
2 s 1 40.37 TALACHA Marcin
KALANDYK Hubert
MIROSŁAW Cezary
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 1996
1994
1997
1995
Sen LBE -- GDAŃSKI Andrzej
WIERZBICKI Mirosław
JAROS Marek B.D.
GDAŃSKI Andrzej
Z/0204/12
Z/2748/11
Z/1644/13
Z/0859/11
2018
2019
2023
2023
1
1
1
MM
3 s 1 40.64 GRZEŚKOWIAK Krzysztof
ZACZEK Artur
GAŁANDZIEJ Jakub
HAMPEL Eryk
OŚ AZS Poznań 1993
1989
1997
1997
Sen WLP --

B.D.
MARUSZEWSKI Piotr
Z/1125/13
2022
1

4 s 1 41.14 KALWASIŃSKI Ariel
KUĆ Dariusz
RYCHLEWSKI Jakub
OLSZEWSKI Remigiusz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1986
1997
1992
Sen KPO --

B.D. B.D.
Z/1667/13
2022

5 s 1 41.28 GĘBSKI Michał
MITKA Piotr
LIGIĘZA Łukasz
BRZEZIŃSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 1994
1994
1992
1993
Sen MLP -- B.D.
B.D.

GIZA Andrzej
Z/0148/11
2020
3
M
1
6 s 1 42.03 ŁAWRUSZKO Michał
STEMPEL Paweł
JABRZYŃSKI Michał
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin 1996
1987
1994
2001
Sen LBE -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D.
B.D. B.D.

JAROS Marek B.D. B.D.
Z/1476/14
Z/2523/11
Z/0316/16
2023
2023
2023



7 s 1 43.16 SINIŁO Krystian
TARNOWSKI Michał
ŁĘCZYCKI Artur
MISZKIEL Marcin
UKS 19 Bojary Białystok 2000
2001
2000
2001
U18 POD -- NABIAŁEK Łukasz B.D.
NABIAŁEK Łukasz
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
GWIAZDOWSKI Rafał
Z/1535/15
Z/1540/15
, Z/1532/15
Z/0427/16
2023
2018
, 2023
2020

3

2
  s 1 DNF PIEŃKOS Łukasz
JABŁOŃSKI Marcin
BIJOWSKI Kamil
SACHARCZUK Radosław
KS Podlasie Białystok 1998
1994
1993
1993
Sen POD --
B.D.
B.D.
GRANASZEWSKI Artur B.D.
Z/1800/13
2023
1
3
1
4x400 m M
1 s 1 3:08.72 AMBROŻY Kacper
KOZŁOWSKI Mateusz
SIERADZAN Tomasz
OMELKO Rafał
KS AZS AWF Wrocław 1996
1993
1993
1989
Sen DOL --


2 s 1 3:08.86 KOWALUK Dariusz
OGONOWSKI Szymon
OZDARSKI Łukasz
KUCIAPSKI Artur
AZS-AWF Warszawa 1996
1985
1994
1993
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/1042/12
Z/1812/12
2023
2023
M
2
2
3 s 1 3:09.71 SMOLIŃSKI Jakub
SZEWCZYK Piotr
MNICH Robert
CZAJKOWSKI Bartłomiej
RLTL ZTE Radom 1992
1994
1998
1993
Sen MAZ --

B.D.

4 s 1 3:14.26 DUDEK Bartosz
KARNICKI Adam
STACHOWSKI Rafał
GWIAZDOŃ Paweł
AZS-AWF Katowice 1992
1995
1991
1991
Sen SLK -- DUDEK Bartosz


B.D.
Z/3483/11
2023

M
5 s 1 3:14.35 LEWANDOWSKI Bartosz
CIECHANOWICZ Marcin
ZAPARTY Bartosz
BRYLIŃSKI Robert
OŚ AZS Poznań 1993
1994
1997
1991
Sen WLP --
B.D. B.D.
B.D.
CZYŻ Radosław
Z/3806/11
2023
2
2

6 s 1 3:14.50 JABRZYŃSKI Michał
KITLIŃSKI Michał
OLESZEK Kamil
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 1994
1998
1998
1990
Sen LBE --
KRÓL Zbigniew B.D.
KRÓL Zbigniew B.D.
Z/0127/14
Z/0705/16
2023
2023
1

7 s 1 3:20.61 KRAWCZYK Michał
BAŁDYKA Jakub
BAĆMAGA Dominik
CZARNOCKI Emil
AZS-AWF Warszawa 1992
1996
1994
1997
Sen MAZ -- KRAWCZYK Michał
B.D.
B.D.
Z/4230/11
2022
2
3
2
Wzwyż M
1 f 1 2.30 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989 Sen LD MM
2 f 1 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U23 KP M KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2023
2 f 1 2.22 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1986 Sen OP M
4 f 1 2.08 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD I B.D. 1
5 f 1 2.03 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 U23 LU II
Tyczka M
1 f 1 5.85 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2023 MM
2 f 1 5.70 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP MM MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2023 MM
3 f 1 5.40 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U23 KP M B.D. # M
4 f 1 5.40 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2023 MM
5 f 1 5.20 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996 U23 ZP M
6 f 1 4.80 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I
7 f 1 4.80 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 U23 KP I B.D. # 1
8 f 1 4.40 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. #
8 f 1 4.40 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II #
  f 1 NM ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 1998 U20 ZP --
W dal M
1 f 1 7.78 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin 1990 Sen ZP +0.1 I B.D. # Z/3196/11 2023
2 f 1 7.60 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 1992 Sen SL -0.6 I #
3 f 1 7.59 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +0.3 I B.D. # Z/4261/11 2023
4 f 1 7.42 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 1992 Sen KP +0.2 I #
5 f 1 7.40 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 Sen MZ -0.4 I B.D. 1
6 f 1 7.14 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM -0.2 II
7 f 1 7.07 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.2 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
8 f 1 7.06 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS +0.1 II
9 f 1 6.62 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -0.2 III
Trójskok M
1 f 1 16.55 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 1989 Sen LU +0.2 M ŁUKASIAK Michał # M
2 f 1 15.67 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.6 I B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
3 f 1 15.33 BONECKI Bartosz AZS Łódź 1992 Sen LD +0.1 I #
4 f 1 15.14 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS 0.0 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2023 1
5 f 1 15.05 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP +0.1 I #
6 f 1 14.37 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -0.1 III KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
7 f 1 14.19 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM +0.1 III
8 f 1 14.18 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.1 III
Kula (7.26) M
1 f 1 21.53 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2023 MM
2 f 1 20.21 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
3 f 1 20.18 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
4 f 1 19.67 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Sen PM MM KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2023 1
5 f 1 19.08 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
6 f 1 18.54 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU M KOZŁOWSKI Robert # Z/1962/11 2022
7 f 1 18.50 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 Sen WN M B.D. M
8 f 1 18.40 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 Sen MZ M B.D. M
9 f 1 17.99 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
10 f 1 17.38 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 Sen LU I B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2023
Dysk (2) M
1 f 1 65.29 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Sen LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2023 MM
2 f 1 64.44 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 1983 Sen DS MM
3 f 1 61.41 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP M B.D. #
4 f 1 60.07 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 1993 Sen KP M
5 f 1 56.79 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU I KOZŁOWSKI Robert # Z/1962/11 2022
6 f 1 56.59 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU I #
7 f 1 56.03 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U23 MZ I
8 f 1 55.07 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert # Z/3039/11 2020 1
Młot (7.26) M
1 f 1 80.47 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna # Z/3138/11 2023 MM
2 f 1 78.64 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon # Z/3286/11 2023
3 f 1 66.15 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 Sen LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
4 f 1 58.17 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 1995 U23 PK I
5 f 1 56.57 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
6 f 1 56.45 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 1997 U23 PD I B.D. 1
7 f 1 55.52 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP I
8 f 1 50.59 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU II
Oszczep (800) M
1 f 1 88.09 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2023 MM
2 f 1 79.50 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki # 1989 Sen PD MM WALCZAK Leszek # Z/2665/11 2022
3 f 1 77.65 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2020 MM
4 f 1 76.04 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM M PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2023 MM
5 f 1 76.03 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki # 1992 Sen PD M B.D. Z/1328/14 2023
6 f 1 75.08 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 1991 Sen PM M GRECKA Ewa # Z/4497/11 2022 M
7 f 1 71.95 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2023 MM
8 f 1 71.51 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 1994 Sen WN I
9 f 1 66.87 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ I B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2023 M
10 f 1 65.60 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz 1989 Sen WP I B.D. Z/4072/11 2022 1
11 f 1 61.02 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1
Chód 10 km M
1 s 1 40:17.91 BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola # 1985 Sen PK I B.D. # Z/0001/11 2023
2 s 1 41:10.22 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 1985 Sen SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2023
3 s 1 41:41.39 BŁOCKI Damian MKL Szczecin 1989 Sen ZP I
4 s 1 42:10.31 SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków 1987 Sen MA I KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2023
5 s 1 44:45.20 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997 U23 KP I
  s 1 DQ CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2020 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.6894629001617 sekund