Chorzów 21.07.2017
2. Mityng Wieczorny
100 m K
1 3 e 1 12.55 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -0.6 II
2 9 e 1 13.27 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -0.6 IV
3 10 e 1 13.37 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL -0.6 IV
4 13 e 1 13.51 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -0.6 IV
5 18 e 1 13.87 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL -0.6 -- HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
1 4 e 2 12.55 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -1.7 II KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 5 e 2 12.78 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -1.7 III GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 17 e 2 13.83 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -1.7 -- GIZA Maciej 2 LDK!
4 19 e 2 13.93 DˇBROWSKA Daria TL ROW Rybnik 2002 U16 SL -1.7 V LDK!
5 21 e 2 14.06 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL -1.7 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
1 2 e 3 12.47 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -0.3 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
2 7 e 3 13.07 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.3 III B.D.
3 11 e 3 13.38 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK -0.3 IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
4 12 e 3 13.47 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -0.3 IV
5 16 e 3 13.67 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL -0.3 IV
1 1 e 4 12.31 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +0.5 II
2 6 e 4 12.88 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +0.5 III
3 8 e 4 13.22 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +0.5 IV #
4 14 e 4 13.56 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA +0.5 IV
5 20 e 4 13.98 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +0.5 V
1 22 e 5 14.15 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL -0.9 V HOMA Wioleta 5 LDK!
2 24 e 5 14.34 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -0.9 --
3 27 e 5 14.75 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 2004 U14 MZ -0.9 -- B.D. 4 LDK!
4 28 e 5 14.93 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice # 2003 U16 SL -0.9 -- PĘKALA Łukasz # BEZ
5 29 e 5 15.20 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -0.9 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
1 15 e 6 13.56 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 IV PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 23 e 6 14.23 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL +0.1 V HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
3 25 e 6 14.45 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +0.1 V KOBĘDZA Jan 5 LDK!
4 26 e 6 14.72 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL +0.1 -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
1 f 1 12.33 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL 0.0 II
2 f 1 12.40 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK 0.0 II KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
3 f 1 12.43 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
4 f 1 12.48 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL 0.0 II
5 f 1 12.84 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL 0.0 III
1 f 2 12.95 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.1 III B.D.
2 f 2 13.13 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -0.1 III
3 f 2 13.31 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL -0.1 IV
4 f 2 13.37 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.1 IV #
400 m K
1 1 s 1 55.44 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL I #
2 2 s 1 56.07 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL I B.D.
3 3 s 1 56.08 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
1 4 s 2 57.75 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
2 5 s 2 58.37 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL II B.D.
3 6 s 2 58.53 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL II
4 11 s 2 61.81 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
1 7 s 3 59.49 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III
2 8 s 3 60.10 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL III
1 9 s 4 60.52 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III B.D. #
2 10 s 4 61.35 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III LDK!
3 12 s 4 62.29 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. # Z/2405/15 2023
1 14 s 5 63.47 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
2 17 s 5 65.21 SOBIK Natalia TL ROW Rybnik 2002 U16 SL V LDK!
  s 5 DNF WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
1 13 s 6 62.77 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 15 s 6 63.80 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
3 19 s 6 75.37 JANIK Urszula KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA --
1 16 s 7 64.68 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U16 SL V LDK!
2 18 s 7 67.37 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
800 m K
1 1 s 1 2:13.84 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II
2 2 s 1 2:17.51 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
3 3 s 1 2:17.97 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL III LDK!
4 4 s 1 2:18.51 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U20 PK III B.D.
5 5 s 1 2:25.88 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
6 6 s 1 2:27.87 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
7 7 s 1 2:28.25 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U16 MA IV #
1 8 s 2 2:32.69 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2023 3 LDK!
2 9 s 2 2:44.69 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2023
3 10 s 2 2:50.83 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 4 LDK!
4 11 s 2 2:51.65 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
  s 2 DNF LIS Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ # 2000 U18 MA --
1500 m K
1 2 s 1 4:38.72 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL II
2 4 s 1 4:40.54 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
3 5 s 1 4:41.02 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL II
4 6 s 1 4:41.42 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA II GIZA Maciej 2 LDK!
5 7 s 1 4:44.32 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III #
6 8 s 1 4:50.54 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL III
7 11 s 1 4:52.84 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III
8 15 s 1 5:03.44 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL IV
1 1 s 2 4:35.24 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
2 3 s 2 4:39.60 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
3 9 s 2 4:52.12 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III #
4 10 s 2 4:52.61 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
5 12 s 2 4:52.88 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
6 13 s 2 5:02.16 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 1998 U20 SL IV
7 14 s 2 5:02.82 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL -- B.D. # Z/0438/11 2023 3
8 16 s 2 5:16.08 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
9 17 s 2 5:35.33 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. 4
  s 2 DNF ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL -- LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:04.01 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U16 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3
  s 1 DNF ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK --
  s 1 DNF GUL Regina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -- ŻˇDŁO Jacek 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.81 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA 0.0 II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 2 s 1 15.32 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL 0.0 II
3 3 s 1 15.87 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA 0.0 III GIZA Maciej 2 LDK!
4 4 s 1 16.69 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL 0.0 III
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA III B.D. 2
2 2 f 1 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
3 3 f 1 1.40 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.37 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP 0.0 III RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
2 2 f 1 5.33 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 III PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
3 3 f 1 4.84 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +0.1 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
4 4 f 1 4.69 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -0.2 --
5 5 f 1 4.68 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK 0.0 V MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
6 6 f 1 4.64 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL -0.1 -- HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
7 7 f 1 4.63 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.5 -- B.D.
8 8 f 1 4.27 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 2004 U14 MZ -0.7 -- B.D. 4 LDK!
9 9 f 1 3.92 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -0.2 -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
10 10 f 1 3.84 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
11 11 f 1 3.62 NOWAKOWSKA Anna TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -0.4 -- B.D. BEZ
12 12 f 1 3.61 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -0.1 -- B.D. BEZ
13 13 f 1 2.95 WIECZOREK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -0.2 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.82 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
2 2 f 1 10.87 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
3 3 f 1 9.64 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U18 SK --
4 4 f 1 8.55 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
5 5 f 1 7.65 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL --
6 6 f 1 6.67 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U16 MA --
7 7 f 1 6.59 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- # LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.31 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL IV B.D. # Z/6409/15 2023 1
2 2 f 1 32.43 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL IV
3 3 f 1 23.38 KWA¦KIEWICZ Nelly MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL --
4 4 f 1 21.56 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL -- #
5 5 f 1 20.08 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
6 6 f 1 17.42 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
7 7 f 1 15.30 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U16 MA --
8 8 f 1 14.36 WIECZOREK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.17 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL -0.6 II
2 5 e 1 11.51 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.6 III B.D. # Z/4779/15 2023 II
3 14 e 1 12.09 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -0.6 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
4 17 e 1 12.16 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL -0.6 IV
5 19 e 1 12.42 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -0.6 --
6 24 e 1 12.65 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 2001 U18 MA -0.6 -- LDK!
1 2 e 2 11.27 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -1.6 II
2 7 e 2 11.68 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -1.6 III
3 9 e 2 11.79 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -1.6 IV
4 15 e 2 12.10 FRˇCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U18 MA -1.6 IV LDK!
5 18 e 2 12.38 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -1.6 V GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
6 23 e 2 12.62 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -1.6 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
1 3 e 3 11.31 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.6 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 6 e 3 11.64 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +0.6 III #
3 12 e 3 11.96 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL +0.6 IV
4 16 e 3 12.11 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL +0.6 IV HOMA Wioleta 3 LDK!
5 25 e 3 12.84 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL +0.6 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek # Z/2118/17 2022
  e 3 DQ STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +0.6 -- HOMA Wioleta # 2 LDK!
1 4 e 4 11.49 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -1.7 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 8 e 4 11.70 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -1.7 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
3 11 e 4 11.95 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL -1.7 IV
4 13 e 4 12.08 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA -1.7 IV
5 20 e 4 12.43 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL -1.7 -- #
6 21 e 4 12.44 STATKIEWICZ Adam MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka # 2003 U16 SL -1.7 V
1 10 e 5 11.91 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -0.6 IV
2 22 e 5 12.58 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -0.6 V HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
3 26 e 5 12.87 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -0.6 -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
4 28 e 5 13.17 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -0.6 -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
5 31 e 5 15.54 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
1 27 e 6 13.00 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL -0.6 --
2 29 e 6 13.64 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL -0.6 -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
3 30 e 6 14.45 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -0.6 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
5 30 e 6 17.45 A A TL ROW Rybnik 2006 U12 SL +0.1 --
1 f 1 11.03 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL 0.0 II
2 f 1 11.14 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL 0.0 II
3 f 1 11.38 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 III B.D. # Z/4779/15 2023 II
4 f 1 11.50 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
5 f 1 11.76 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL 0.0 IV #
1 f 2 11.64 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 f 2 11.91 PERCZAK Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U20 SL 0.0 IV
3 f 2 12.03 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL 0.0 IV
  f 2 DQ BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL 0.0 --
400 m M
1 1 s 1 50.67 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
2 4 s 1 51.81 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA III OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
  s 1 DNF PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
1 2 s 2 51.21 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL III B.D. 3
2 3 s 2 51.59 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
3 5 s 2 54.41 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL IV
1 6 s 3 54.58 FRˇCZEK Patryk ULKS Lipinki 2001 U18 MA IV LDK!
2 7 s 3 56.00 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 2001 U18 MA -- LDK!
  s 3 DNF MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL --
1 8 s 4 57.26 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -- HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
2 9 s 4 61.71 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -- KNULL Mariusz BEZ LDK!
3 10 s 4 75.86 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
800 m M
3 3 s 1 1:56.91 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL II
4 4 s 1 2:00.05 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
5 5 s 1 2:03.51 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 1999 U20 SL IV
  s 1 DNF MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2021 3
1 6 s 2 2:08.95 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
2 7 s 2 2:13.08 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 2003 U16 MA -- ¦WIERZOWSKI Tomasz 3 LDK!
3 8 s 2 2:19.11 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL -- #
4 9 s 2 2:25.30 WARSO Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:04.44 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL III #
2 2 s 1 4:04.70 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL III # LDK!
3 3 s 1 4:12.83 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U18 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3
4 4 s 1 4:13.64 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2504/17 2023 1
5 5 s 1 4:18.62 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U18 SL IV HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
6 6 s 1 4:27.69 KUSIAK Dominik ULKS Lipinki 2001 U18 MA -- LDK!
7 7 s 1 5:00.84 GŁUSZEK Olaf MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
8 8 s 1 5:22.49 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2000 U18 MA --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.22 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -1.0 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.75 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL -1.0 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
2 2 s 1 18.06 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL -1.0 -- #
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
2 2 f 1 1.90 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III
3 3 f 1 1.60 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!
4 4 f 1 1.60 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
W dal M
1 1 f 1 6.30 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL 0.0 III #
2 2 f 1 6.05 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 2001 U18 PK 0.0 IV
3 3 f 1 5.94 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL 0.0 IV
4 4 f 1 5.75 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL 0.0 V HOMA Wioleta # 2 LDK!
5 5 f 1 5.46 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +0.1 -- KNULL Mariusz 4 LDK!
6 6 f 1 5.40 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL 0.0 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
7 7 f 1 5.40 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.73 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 2 f 1 7.28 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 34.44 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 2 f 1 23.84 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.48 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
2 2 f 1 45.26 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 1998 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6027519702911 sekund