Częstochowa 28.07.2017
Ogólnopolski mityng wakacyjny
100 m K
1 1 e 1 12.39 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.9 II
2 2 e 1 12.49 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN +0.9 II #
3 14 e 1 13.30 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +0.9 IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
4 15 e 1 13.33 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.9 IV LDK!
5 21 e 1 14.38 LATRA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 2002 U16 SK +0.9 V
1 3 e 2 12.61 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 II GIZA Andrzej # Z/0903/17 2021 LDK!
2 4 e 2 12.72 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +0.7 II
3 5 e 2 12.81 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +0.7 III CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
4 6 e 2 12.86 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.7 III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
5 10 e 2 13.15 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.7 III CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
6 12 e 2 13.24 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL +0.7 IV
7 16 e 2 13.84 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.7 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
8 17 e 2 13.86 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.7 V LAMCH Mariola # 3 LDK!
1 7 e 3 12.93 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.8 III
2 8 e 3 12.98 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL +1.8 III
3 9 e 3 13.08 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.8 III LAMCH Mariola 3 LDK!
4 11 e 3 13.24 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS +1.8 IV
5 13 e 3 13.26 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +1.8 IV
6 19 e 3 13.97 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL +1.8 -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
7 20 e 3 14.18 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.8 -- #
1 18 e 4 13.95 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +1.4 -- LDK!
2 22 e 4 14.52 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +1.4 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK!
3 23 e 4 14.54 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL +1.4 -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
4 24 e 4 14.86 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U14 SL +1.4 -- MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
5 25 e 4 15.65 CHROŁOWSKA Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U12 SL +1.4 -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr BEZ LDK!
6 26 e 4 17.36 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U12 SL +1.4 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2023 BEZ LDK!
7 27 e 4 17.58 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U12 SL +1.4 -- RUSZEL Piotr SZYJKA Anna # , Z/1636/23 , 2023 LDK!
8 28 e 4 18.48 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U12 SL +1.4 -- RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
1 f 1 12.42 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.1 II
2 f 1 12.63 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -0.1 II GIZA Andrzej # Z/0903/17 2021 LDK!
3 f 1 12.74 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -0.1 II
4 f 1 12.85 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.1 III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
5 f 1 13.08 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.1 III CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
6 f 1 13.09 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL -0.1 III
7 f 1 13.18 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.1 III LAMCH Mariola 3 LDK!
8 f 1 13.35 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS -0.1 IV
200 m K
1 1 s 1 25.42 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.2 II
2 2 s 1 25.48 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN +1.2 II #
3 3 s 1 25.73 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +1.2 II
4 4 s 1 25.95 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.2 II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
5 5 s 1 26.04 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +1.2 II #
6 6 s 1 26.26 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.2 III CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
1 7 s 2 26.73 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.1 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
2 8 s 2 27.22 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.1 III LDK!
3 9 s 2 27.53 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.1 IV JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK!
4 10 s 2 27.82 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL +0.1 IV
5 12 s 2 28.27 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +0.1 IV GIZA Maciej 2 LDK!
  s 2 DNF JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +0.1 -- #
1 11 s 3 28.19 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
2 13 s 3 29.13 FLORAS Paulina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U18 SK -0.1 -- CZERWIEC Krzysztof MIREK Andrzej BEZ
3 14 s 3 29.54 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
4 15 s 3 29.89 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL -0.1 -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
5 16 s 3 30.47 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -0.1 -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
6 17 s 3 30.79 LATRA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 2002 U16 SK -0.1 --
300 m K
1 1 s 1 41.29 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
2 4 s 1 44.10 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL -- LDK!
3 5 s 1 44.10 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U16 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2023 LDK!
1 2 s 2 43.33 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 3 s 2 43.53 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK III MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3
3 6 s 2 45.00 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
4 7 s 2 45.43 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL IV LAMCH Mariola # 3 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.20 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U23 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
2 2 s 1 58.50 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
3 7 s 1 65.37 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA --
1 3 s 2 59.71 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U18 SL III
2 4 s 2 61.26 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
3 6 s 2 64.86 CHUDY Anna CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL --
4 8 s 2 65.60 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL V CIUK Marek # Z/3210/16 2019 4 LDK!
1 5 s 3 63.79 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA IV
2 9 s 3 66.58 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2023
3 10 s 3 67.11 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- LDK!
4 11 s 3 69.66 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
5 12 s 3 74.77 CHUDY Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:12.81 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL II B.D. # Z/4043/11 2022
2 2 s 1 2:15.09 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 3 s 1 2:19.30 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA III GIZA Maciej 2 LDK!
4 4 s 1 2:19.48 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U18 SL III
5 5 s 1 2:21.02 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III
6 6 s 1 2:21.31 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III #
7 7 s 1 2:23.34 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U18 DS III LDK!
8 8 s 1 2:23.95 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP III
9 9 s 1 2:28.62 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
10 10 s 1 2:33.08 SAPKO Julia KS Agros Zamo¶ć 2001 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian KUZDRA Dariusz # , Z/3892/16 , 2020 4 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:34.70 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
2 2 s 1 4:35.07 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL II
3 3 s 1 5:16.11 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.27 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +2.0 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 2 s 1 14.33 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +2.0 I GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
3 3 s 1 14.94 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +2.0 II
4 4 s 1 15.03 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +2.0 II GIZA Maciej 2 LDK!
1 5 s 2 15.24 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +1.8 II
2 6 s 2 15.43 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL +1.8 II
3 7 s 2 15.96 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.8 III
4 8 s 2 16.51 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +1.8 III GIZA Andrzej # Z/0903/17 2021 LDK!
5 9 s 2 17.09 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.8 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
2 3 f 1 1.45 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV
3 2 f 1 1.45 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV
4 6 f 1 1.35 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
4 4 f 1 1.35 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
6 5 f 1 1.35 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
7 7 f 1 1.30 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK!
8 8 f 1 1.25 KOMOROWSKA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2005 U14 SL -- MICHALSKA Alicja # 5 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.22 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP +0.8 III RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
2 2 f 1 5.10 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +1.4 III
3 3 f 1 4.96 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.8 IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
4 5 f 1 4.91 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.9 IV LDK!
5 4 f 1 4.91 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +0.9 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
6 6 f 1 4.55 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U16 SK +1.8 V MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
Kula (3) K
1 1 f 1 13.14 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II # LDK!
2 2 f 1 12.34 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U18 OP III
3 3 f 1 11.57 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
4 4 f 1 11.44 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III
5 5 f 1 11.42 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
6 6 f 1 11.22 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
7 7 f 1 10.57 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV
8 8 f 1 10.41 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
9 9 f 1 10.14 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV B.D.
10 10 f 1 9.92 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL IV
11 11 f 1 9.72 WIECZOREK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL V WRÓBLEWSKA Aleksandra # 5 LDK!
12 12 f 1 8.98 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
13 13 f 1 8.79 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir 5 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.61 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 9.65 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP IV
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.44 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U16 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
2 2 f 1 31.13 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 30.88 STRASZ Aleksandra MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL IV
4 4 f 1 29.51 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL IV
5 5 f 1 21.43 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
6 6 f 1 19.54 RYNKIEWICZ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola BEZ LDK!
7 7 f 1 19.30 POKUSIŃSKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
8 8 f 1 18.58 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.80 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 2 f 1 36.02 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP III B.D.
3 3 f 1 36.01 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U18 OP III
4 4 f 1 33.82 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
5 5 f 1 32.51 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
6 6 f 1 19.46 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
100 m M
1 1 e 1 10.87 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +1.0 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 9 e 1 11.44 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
3 10 e 1 11.63 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL +1.0 III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
4 17 e 1 11.85 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.0 IV LAMCH Mariola 4 LDK!
5 28 e 1 12.54 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +1.0 --
6 34 e 1 15.66 BOROWICZ Adam CKS Budowlani Częstochowa 2006 U12 SL +1.0 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/10777/21 , 2021 BEZ LDK!
1 2 e 2 10.95 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +0.2 II
2 8 e 2 11.42 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.2 III B.D. # Z/4779/15 2023 II
3 11 e 2 11.63 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +0.2 III MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
4 13 e 2 11.77 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.2 IV #
5 15 e 2 11.79 KORNA¦ Karol MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U18 OP +0.2 IV SACZKO Andrzej 3 LDK!
6 19 e 2 11.95 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL +0.2 IV KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
7 24 e 2 12.23 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP +0.2 V SACZKO Andrzej 3 LDK!
8 29 e 2 12.68 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL +0.2 V LAMCH Mariola BEZ LDK!
1 3 e 3 11.07 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.9 II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 4 e 3 11.14 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.9 II
3 16 e 3 11.84 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.9 IV
4 21 e 3 12.11 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL +1.9 IV #
5 25 e 3 12.24 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +1.9 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
6 27 e 3 12.49 OSTROWSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.9 --
7 32 e 3 15.13 DRO¬DZIKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2004 U14 SL +1.9 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/1975/18 , 2019 BEZ LDK!
8 35 e 3 17.73 DRO¬DZIKOWSKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2008 U12 SL +1.9 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # BEZ LDK!
1 6 e 4 11.26 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +1.6 II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 7 e 4 11.39 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +1.6 III #
3 14 e 4 11.78 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.6 IV
4 20 e 4 11.98 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL +1.6 IV
5 26 e 4 12.29 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
6 31 e 4 13.09 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U14 KP +1.6 -- MICHALSKA Alicja # 2 LDK!
7 33 e 4 15.33 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U14 SL +1.6 -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK!
1 5 e 5 11.22 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.2 II
2 12 e 5 11.69 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +0.2 III #
3 18 e 5 11.88 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL +0.2 IV B.D. Z/0680/14 2019 1
4 22 e 5 12.17 WARZYSZYŃSKI Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.2 IV
5 23 e 5 12.18 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL +0.2 IV
6 30 e 5 12.82 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL +0.2 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek # Z/2118/17 2022
1 f 1 10.82 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +1.0 I
2 f 1 10.93 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +1.0 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 f 1 11.03 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +1.0 II
4 f 1 11.13 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.0 II
5 f 1 11.15 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.0 II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
6 f 1 11.26 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.0 II B.D. # Z/4779/15 2023 II
7 f 1 11.32 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL +1.0 III #
200 m M
1 1 s 1 22.47 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +1.4 II
2 2 s 1 22.87 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.4 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
3 23 s 1 26.65 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U14 KP +1.4 -- MICHALSKA Alicja # 2 LDK!
1 3 s 2 23.07 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +0.3 III
2 4 s 2 23.22 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.3 III
3 5 s 2 23.41 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL +0.3 III B.D. Z/0680/14 2019 1
4 8 s 2 23.82 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.3 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021
5 16 s 2 24.36 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL +0.3 IV
6 24 s 2 27.58 O A UKS Dziesi±tka Radomsko 1999 U20 LD +0.3 --
1 9 s 3 23.93 KORNA¦ Karol MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U18 OP +0.7 IV SACZKO Andrzej 3 LDK!
2 10 s 3 23.94 BE¦KA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.7 IV LAMCH Mariola 4 LDK!
3 11 s 3 24.12 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.7 IV GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
4 12 s 3 24.25 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL +0.7 IV
5 13 s 3 24.31 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL +0.7 IV KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023
6 18 s 3 24.48 WARZYSZYŃSKI Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.7 --
1 7 s 4 23.82 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.6 IV #
2 14 s 4 24.32 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U16 SL +1.6 IV #
3 17 s 4 24.43 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD +1.6 -- B.D. # 3 LDK!
4 19 s 4 25.01 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
5 21 s 4 25.77 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.6 -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
1 6 s 5 23.44 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL +0.7 III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
2 15 s 5 24.34 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ +0.7 IV B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2023 LDK!
3 20 s 5 25.04 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +0.7 --
4 22 s 5 26.43 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL +0.7 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek # Z/2118/17 2022
300 m M
1 1 s 1 38.45 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA --
2 2 s 1 38.52 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL III LAMCH Mariola # 3 LDK!
3 3 s 1 38.88 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
4 4 s 1 41.78 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL V LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/0855/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 42.50 BAJKO Mikołaj KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA --
6 6 s 1 45.80 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U14 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.91 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ III #
2 2 s 1 51.93 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL III B.D. 3
3 3 s 1 52.75 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL III B.D.
4 6 s 1 53.67 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
5 8 s 1 54.66 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV MICHALSKA Alicja B.D. # Z/1062/17 2022 LDK!
6 10 s 1 55.09 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
1 4 s 2 52.85 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD IV B.D. # 3 LDK!
2 5 s 2 53.06 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
3 7 s 2 54.38 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U16 MA IV KUKLA Rafał 2 LDK!
4 9 s 2 54.95 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
5 11 s 2 55.83 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U20 SL --
6 12 s 2 58.77 MINECKI Dawid UKS Dziesi±tka Radomsko 2001 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/2701/17 2017 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:58.53 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 1998 U20 SL III
2 2 s 1 2:01.26 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL III # LDK!
3 3 s 1 2:06.49 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP IV
4 4 s 1 2:07.64 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL V LDK!
1500 m M
2 2 s 1 4:01.06 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 2000 U18 DS II ADAMEK Marek # Z/1124/15 2023 2
3 3 s 1 4:03.83 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995 U23 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0981/15 2018 3
5 5 s 1 4:10.27 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 U23 SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2023 2
6 6 s 1 4:15.95 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz # 2001 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2504/17 2023 1
7 7 s 1 4:18.22 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U18 SL IV HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
8 8 s 1 4:19.41 GˇSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS IV # LDK!
9 9 s 1 4:20.84 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV B.D. 3
10 10 s 1 4:26.43 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U16 SL V
11 11 s 1 4:40.16 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.36 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +1.3 II GIZA Maciej 3 LDK!
2 2 s 1 21.82 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL +1.3 -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola # BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.70 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL +1.3 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018
2 2 s 1 14.91 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +1.3 II
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.69 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.3 IV
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
2 3 f 1 1.85 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III
3 2 f 1 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
4 4 f 1 1.85 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U18 OP III SACZKO Andrzej 3 LDK!
5 5 f 1 1.80 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
6 6 f 1 1.75 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV
7 7 f 1 1.70 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
8 8 f 1 1.60 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
9 9 f 1 1.55 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U16 SL -- LAMCH Mariola BEZ LDK!
10 10 f 1 1.55 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej 3 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.74 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław # 1999 U20 DS +1.2 III #
2 2 f 1 6.63 ŁO¦ Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA +0.9 III
3 3 f 1 6.48 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 2000 U18 SK +0.4 III
4 4 f 1 6.13 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +1.8 IV #
5 5 f 1 6.08 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 2000 U18 MA +2.3 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2020 3
6 6 f 1 5.95 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +0.7 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
7 7 f 1 5.83 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +2.3 --
8 8 f 1 5.76 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP -0.1 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
9 9 f 1 5.63 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U20 MA +2.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
10 10 f 1 5.33 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP +0.7 --
11 11 f 1 5.26 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.4 --
12 12 f 1 5.00 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +2.9 -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
13 13 f 1 4.96 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL +1.8 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 14.65 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA III
2 2 f 1 13.71 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL III #
3 3 f 1 13.20 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV
4 4 f 1 13.04 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP IV
5 5 f 1 12.64 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
6 6 f 1 11.16 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP V SACZKO Andrzej # 4 LDK!
7 7 f 1 8.78 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
Kula (6) M
1 1 f 1 14.81 BEDNARCZYK Paweł UKS Dziesi±tka Radomsko 1998 U20 LD II LASOŃ Krzysztof Z/0121/16 2017 2
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.36 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL III B.D.
2 2 f 1 41.93 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP III SACZKO Andrzej # 4 LDK!
3 3 f 1 41.21 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 4 f 1 38.18 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U16 SL IV
5 5 f 1 34.10 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V #
6 6 f 1 32.96 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U16 SL V LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 51.42 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL II
2 2 f 1 40.09 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP III
3 3 f 1 39.66 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U18 SL III #
4 4 f 1 38.85 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV
Dysk (1.75) M
2 2 f 1 35.84 BEDNARCZYK Paweł UKS Dziesi±tka Radomsko 1998 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0121/16 2017 2
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.30 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0510749816895 sekund