Warszawa 04 - 06.08.2017
23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
100 m K
1 1 e 1 11.88 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 4 e 1 12.12 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.0 I KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
3 5 e 1 12.15 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL +1.0 I
4 11 e 1 12.40 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.0 II
5 17 e 1 12.65 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM +1.0 II #
6 20 e 1 12.68 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.0 II
7 22 e 1 12.84 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA +1.0 III
8 23 e 1 12.89 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK +1.0 III BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
1 6 e 2 12.18 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK +0.7 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 9 e 2 12.37 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.7 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
3 10 e 2 12.39 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK +0.7 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK!
4 12 e 2 12.50 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP +0.7 II
5 13 e 2 12.56 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.7 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
6 15 e 2 12.57 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 II GIZA Andrzej # Z/0903/17 2021 LDK!
7 16 e 2 12.63 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +0.7 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023
8 18 e 2 12.65 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
1 2 e 3 11.93 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.3 I KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2023
2 3 e 3 11.98 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +2.3 I TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
3 7 e 3 12.21 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.3 II #
4 8 e 3 12.34 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +2.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
5 13 e 3 12.56 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP +2.3 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023
6 19 e 3 12.67 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U18 KP +2.3 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
7 21 e 3 12.76 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +2.3 III BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
  e 3 DNF KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD +2.3 -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
1 f 1 11.85 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.6 M KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 f 1 12.03 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.6 I KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2023
3 f 1 12.08 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +0.6 I TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
4 f 1 12.17 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK +0.6 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
5 f 1 12.19 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.6 II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
6 f 1 12.23 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL +0.6 II
7 f 1 12.26 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.6 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
  f 1 DNF ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.6 -- #
1 f 2 12.37 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
2 f 2 12.38 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.8 II
3 f 2 12.44 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK +0.8 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK!
4 f 2 12.56 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP +0.8 II
5 f 2 12.68 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.8 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
6 f 2 12.68 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej # Z/0903/17 2021 LDK!
7 f 2 12.73 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +0.8 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023
8 f 2 12.84 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP +0.8 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023
200 m K
1 1 e 1 24.63 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 5 e 1 25.17 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +2.0 II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
3 9 e 1 25.44 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.0 II #
4 10 e 1 25.58 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +2.0 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
5 14 e 1 25.94 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +2.0 II #
6 15 e 1 26.04 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM +2.0 II #
7 20 e 1 27.30 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U18 PD +2.0 III
1 2 e 2 24.84 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -0.4 I KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2023
2 7 e 2 25.25 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK -0.4 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK!
3 11 e 2 25.62 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -0.4 II
4 13 e 2 25.73 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL -0.4 II
5 17 e 2 26.64 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U18 MA -0.4 III B.D.
6 19 e 2 27.01 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -0.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
1 3 e 3 24.85 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK +1.8 I B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 4 e 3 24.99 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +1.8 II TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
3 6 e 3 25.18 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.8 II
4 8 e 3 25.32 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.8 II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
5 12 e 3 25.62 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +1.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
6 16 e 3 26.51 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 2001 U18 WP +1.8 III LDK!
7 18 e 3 26.68 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB +1.8 III
8 21 e 3 73.01 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów # 2000 U18 DS +1.8 -- LDK!
1 f 1 24.37 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.8 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 f 1 24.70 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.8 I KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2023
3 f 1 24.73 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ +1.8 I TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
4 f 1 24.84 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK +1.8 I B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
5 f 1 25.06 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +1.8 II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
6 f 1 25.09 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK +1.8 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK!
7 f 1 25.43 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.8 II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
8 f 1 25.53 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.8 II
1 f 2 25.29 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.4 II #
2 f 2 25.31 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +2.4 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
3 f 2 25.46 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +2.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
4 f 2 25.71 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP +2.4 II
5 f 2 25.73 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL +2.4 II
6 f 2 26.04 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM +2.4 II #
7 f 2 26.06 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +2.4 II #
8 f 2 26.81 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 2001 U18 WP +2.4 III LDK!
1 1 w 1 25.74 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.9 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 820
2 2 w 1 26.14 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN +0.9 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 785
3 3 w 1 26.67 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +0.9 III 740
4 5 w 1 27.04 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +0.9 III B.D. B.D. 708
5 6 w 1 27.10 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.9 III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 704
6 7 w 1 27.12 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +0.9 III 702
7 8 w 1 27.12 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +0.9 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 702
8 9 w 1 27.19 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +0.9 III KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 696
1 4 w 2 26.83 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ +1.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 726
2 10 w 2 27.23 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL +1.1 III 693
3 11 w 2 27.25 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ +1.1 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2 691
4 12 w 2 27.44 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +1.1 IV 676
5 13 w 2 27.57 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.1 IV B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022 665
6 14 w 2 27.85 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.1 IV RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3 643
7 15 w 2 27.96 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +1.1 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023 634
8 16 w 2 27.98 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK +1.1 IV DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023 632
1 17 w 3 28.54 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +0.4 -- 589
2 18 w 3 28.58 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ +0.4 -- 586
3 19 w 3 28.84 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.4 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 566
4 20 w 3 28.87 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 2001 U18 PD +0.4 -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2018 4 564
5 21 w 3 28.99 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP +0.4 -- # LDK! 555
6 22 w 3 29.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +0.4 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 539
7 23 w 3 29.24 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.4 -- B.D. 537
400 m K
1 4 e 1 56.73 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2023 LDK!
2 7 e 1 57.38 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP II BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
3 8 e 1 57.55 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
4 10 e 1 58.06 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
5 20 e 1 60.42 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA III PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
6 21 e 1 60.85 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU III BONK Stanisław
7 22 e 1 61.15 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL III
8 24 e 1 62.37 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS IV
1 2 e 2 56.69 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
2 3 e 2 56.70 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK II
3 11 e 2 58.14 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
4 12 e 2 58.58 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL II B.D.
5 15 e 2 58.79 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL II
6 16 e 2 58.93 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
7 18 e 2 59.45 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN III #
8 23 e 2 61.99 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL III LDK!
1 1 e 3 56.67 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 5 e 3 56.95 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023
3 6 e 3 57.04 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
4 9 e 3 57.90 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
5 13 e 3 58.60 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2023
6 14 e 3 58.77 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP II
7 17 e 3 59.33 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM III LDK!
8 19 e 3 59.88 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
1 f 1 56.10 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK I
2 f 1 56.20 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2023 LDK!
3 f 1 56.28 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP I BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
4 f 1 56.80 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
5 f 1 57.39 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023
6 f 1 57.47 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
7 f 1 57.78 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
8 f 1 58.82 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
1 f 2 57.33 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL II
2 f 2 57.58 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
3 f 2 57.91 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL II B.D.
4 f 2 59.41 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
5 f 2 59.46 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL III
  f 2 DNF BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP --
  f 2 DNF WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
  f 2 DNF KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2023
800 m K
1 3 e 1 2:15.48 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP II BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1
2 5 e 1 2:15.65 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
3 8 e 1 2:17.16 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ II MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2018 2
4 13 e 1 2:19.53 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2023 LDK!
5 15 e 1 2:19.75 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III LDK!
6 17 e 1 2:20.01 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III LDK!
7 20 e 1 2:21.79 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
8 21 e 1 2:23.14 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ III
1 7 e 2 2:16.99 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
2 9 e 2 2:17.65 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U18 MZ III ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
3 10 e 2 2:18.30 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS III #
4 12 e 2 2:19.20 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
5 14 e 2 2:19.68 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU III #
6 16 e 2 2:19.91 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
7 22 e 2 2:23.56 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS III LDK!
8 23 e 2 2:24.47 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
1 1 e 3 2:15.15 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
2 2 e 3 2:15.42 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2022
3 3 e 3 2:15.48 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U18 PM II THIEL Adam B.D. Z/2119/15 2022
4 6 e 3 2:15.89 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II B.D.
5 11 e 3 2:18.95 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2023
6 18 e 3 2:20.63 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
7 19 e 3 2:21.04 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ III B.D. #
1 f 1 2:08.35 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
2 f 1 2:08.37 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U18 MZ I ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
3 f 1 2:10.73 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II
4 f 1 2:13.09 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II B.D.
5 f 1 2:14.08 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP II BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1
6 f 1 2:14.44 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U18 PM II THIEL Adam B.D. Z/2119/15 2022
7 f 1 2:15.76 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2022
8 f 1 2:19.22 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
1 f 2 2:19.24 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2023 LDK!
2 f 2 2:20.24 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III LDK!
3 f 2 2:20.41 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2023
4 f 2 2:20.79 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS III #
5 f 2 2:21.94 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III # LDK!
6 f 2 2:23.06 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2018 2
7 f 2 2:25.46 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU IV #
  f 2 DNF SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
1 1 w 1 2:25.96 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 744
2 5 w 1 2:30.14 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 691
3 6 w 1 2:32.07 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 667
4 7 w 1 2:32.24 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D. 665
5 8 w 1 2:32.60 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 661
6 12 w 1 2:35.83 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2 622
7 13 w 1 2:38.24 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- 593
8 14 w 1 2:38.95 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 585
9 15 w 1 2:40.25 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 570
10 16 w 1 2:40.30 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 569
11 18 w 1 2:40.85 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023 563
12 20 w 1 2:49.55 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- 468
1 2 w 2 2:28.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 711
2 3 w 2 2:29.29 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ IV B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022 702
3 4 w 2 2:29.57 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV 698
4 9 w 2 2:32.60 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023 661
5 10 w 2 2:34.22 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- 641
6 11 w 2 2:35.40 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK! 627
7 17 w 2 2:40.46 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- 568
8 19 w 2 2:47.42 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 2001 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2018 4 491
9 21 w 2 2:57.86 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D. 385
10 22 w 2 3:04.12 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ -- 328
  w 2 DNF HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3 0
1500 m K
1 1 s 1 4:29.52 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2023 LDK!
2 2 s 1 4:32.08 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2023 2
3 3 s 1 4:38.49 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin # 2001 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1
4 4 s 1 4:42.14 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U18 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021
5 5 s 1 4:43.38 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 2001 U18 WP II SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2021 2
6 6 s 1 4:43.68 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA II GIZA Maciej 2 LDK!
7 8 s 1 4:48.63 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP III
8 10 s 1 4:51.44 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III #
9 12 s 1 4:54.26 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
10 14 s 1 4:56.43 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL III
11 23 s 1 5:18.68 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- LDK!
1 7 s 2 4:47.68 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III B.D. # LDK!
2 9 s 2 4:50.98 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
3 11 s 2 4:53.09 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III # LDK!
4 13 s 2 4:55.08 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP III
5 15 s 2 4:56.63 SKAŁECKA Kamila LKS Znicz Biłgoraj 2001 U18 LU III
6 16 s 2 4:56.98 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2023 LDK!
7 17 s 2 4:59.36 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 2001 U18 MZ IV B.D. Z/0937/16 2018 BEZ
8 18 s 2 4:59.78 HARTUNG Wiktoria MKL Szczecin 2000 U18 ZP IV # LDK!
9 19 s 2 5:01.17 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD IV B.D.
10 20 s 2 5:02.18 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS IV
11 21 s 2 5:05.63 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ IV #
12 22 s 2 5:11.09 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
3000 m K
1 s 1 9:51.74 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL I
2 s 1 9:55.91 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U18 MZ II TARASIUK Paweł Z/0385/16 2023 2 LDK!
3 s 1 10:00.62 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U18 PM II JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2023
4 s 1 10:02.16 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
5 s 1 10:03.88 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
6 s 1 10:11.96 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD II #
7 s 1 10:21.53 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U18 KP II SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2023
8 s 1 10:24.51 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U18 WN II PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2023 3
9 s 1 10:29.64 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III
10 s 1 10:40.68 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III #
11 s 1 10:43.89 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD III
12 s 1 10:44.75 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III B.D.
13 s 1 10:45.51 PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las 2000 U18 WP III #
14 s 1 10:48.58 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000 U18 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2020 4
15 s 1 10:55.39 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
16 s 1 10:55.49 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
17 s 1 10:55.52 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD III # LDK!
18 s 1 10:58.55 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
19 s 1 11:03.74 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 2001 U18 MZ III
20 s 1 11:05.58 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS IV
21 s 1 11:09.25 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
22 s 1 11:24.12 ŻDANUK Agnieszka UKS Technik Augustów 2000 U18 PD IV LDK!
23 s 1 11:25.94 SOKÓŁ Zuzanna SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ IV LDK!
  s 1 DNF GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.66 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +2.6 I SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 2 e 1 13.99 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +2.6 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
3 7 e 1 14.32 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +2.6 I GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
4 9 e 1 14.58 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD +2.6 II B.D. LDK!
5 12 e 1 14.82 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP +2.6 II B.D. JAGACIAK Jarosław # , Z/1328/15 , 2023
6 13 e 1 14.86 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +2.6 II
7 17 e 1 15.17 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +2.6 II GIZA Maciej 2 LDK!
1 3 e 2 14.04 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +2.0 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
2 4 e 2 14.14 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +2.0 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 8 e 2 14.47 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +2.0 I ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
4 11 e 2 14.77 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +2.0 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
5 14 e 2 14.98 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U18 LB +2.0 II LDK!
6 19 e 2 15.67 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +2.0 II #
7 20 e 2 15.79 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 2001 U18 LU +2.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2019 4
1 5 e 3 14.17 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U18 LB +2.4 I
2 6 e 3 14.23 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U18 WP +2.4 I CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
3 10 e 3 14.72 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +2.4 II LDK!
4 15 e 3 15.05 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD +2.4 II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
5 16 e 3 15.15 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD +2.4 II
6 18 e 3 15.54 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +2.4 II
  e 3 DNF DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +2.4 --
1 f 1 13.61 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +1.5 I SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 f 1 14.06 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +1.5 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
3 f 1 14.18 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +1.5 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
4 f 1 14.23 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U18 LB +1.5 I
5 f 1 14.28 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +1.5 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
6 f 1 14.33 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U18 WP +1.5 I CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
7 f 1 14.48 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +1.5 I GIZA Maciej B.D. # Z/2577/15 2023
8 f 1 14.64 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.5 II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
1 f 2 14.53 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD +1.8 II B.D. LDK!
2 f 2 14.63 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP +1.8 II B.D. JAGACIAK Jarosław # , Z/1328/15 , 2023
3 f 2 14.86 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U18 LB +1.8 II LDK!
4 f 2 14.88 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +1.8 II
5 f 2 14.94 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.8 II LDK!
6 f 2 15.07 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD +1.8 II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
7 f 2 15.16 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD +1.8 II
8 f 2 15.23 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.8 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
1 1 w 1 14.56 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -0.9 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 901
2 2 w 1 14.70 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -0.9 II 882
3 3 w 1 14.88 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -0.9 II B.D. B.D. 858
4 4 w 1 15.10 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -0.9 II 828
5 5 w 1 15.17 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.9 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 819
6 6 w 1 15.28 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -0.9 II 805
7 8 w 1 15.40 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -0.9 II KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 790
8 12 w 1 15.83 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -0.9 III 735
1 7 w 2 15.39 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ 0.0 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2 791
2 9 w 2 15.41 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB 0.0 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 788
3 10 w 2 15.41 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ 0.0 II RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 788
4 11 w 2 15.70 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL 0.0 II RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3 751
5 13 w 2 15.86 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS 0.0 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 732
6 14 w 2 16.11 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP 0.0 III 701
7 17 w 2 16.37 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ 0.0 III B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022 670
8 19 w 2 16.45 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 2001 U18 PD 0.0 III MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2018 4 660
1 15 w 3 16.19 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK +0.2 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023 691
2 16 w 3 16.21 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ +0.2 III 689
3 18 w 3 16.43 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +0.2 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 662
4 20 w 3 16.79 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.2 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 620
5 21 w 3 16.81 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS +0.2 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023 618
6 22 w 3 16.86 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP +0.2 III # LDK! 612
7 23 w 3 17.15 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.2 IV B.D. 580
400 m pł K K
1 1 e 1 63.02 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 3 e 1 63.97 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
3 5 e 1 64.29 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 2001 U18 LU II LDK!
4 7 e 1 64.67 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL II
5 16 e 1 67.48 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III B.D. # 2 LDK!
6 17 e 1 67.65 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL III B.D. #
7 18 e 1 67.66 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III
1 2 e 2 63.78 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP II
2 6 e 2 64.30 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL II CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
3 11 e 2 65.17 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 2000 U18 PD II B.D. LDK!
4 12 e 2 65.24 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
5 13 e 2 66.32 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2023
6 14 e 2 67.23 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP III
7 20 e 2 68.77 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ III LDK!
8 23 e 2 74.37 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. # Z/2041/15 2022
1 4 e 3 64.12 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/3706/15 2022
2 8 e 3 64.78 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!
3 9 e 3 64.96 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 2000 U18 PD II NABIAŁEK Łukasz # Z/1533/15 2019 3
4 10 e 3 65.05 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD II B.D. LDK!
5 15 e 3 67.46 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD III
6 19 e 3 68.57 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS III
7 21 e 3 69.34 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL IV
8 22 e 3 70.93 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD IV
1 f 1 61.22 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 f 1 61.70 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD I LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/3706/15 2022
3 f 1 62.41 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL I CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
4 f 1 62.69 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
5 f 1 62.97 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 2001 U18 LU II LDK!
6 f 1 63.61 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP II
7 f 1 65.41 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!
8 f 1 65.68 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL II
1 f 2 65.40 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD II B.D. LDK!
2 f 2 66.13 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
3 f 2 66.23 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2023
4 f 2 66.46 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 2000 U18 PD III B.D. LDK!
5 f 2 67.03 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP III
6 f 2 67.72 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III B.D. # 2 LDK!
7 f 2 69.27 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD IV
  f 2 DQ OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 2000 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1533/15 2019 3
2000 m prz K
1 1 s 1 6:51.76 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U18 DS I
2 2 s 1 6:53.14 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL I
3 3 s 1 6:58.96 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL I
4 4 s 1 7:09.72 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
5 5 s 1 7:19.59 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U18 DS II
6 6 s 1 7:23.51 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP II
7 8 s 1 7:29.08 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL II
8 9 s 1 7:34.98 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2023
9 10 s 1 7:39.27 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 2000 U18 ZP III
10 12 s 1 7:49.01 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL III #
  s 1 DNF MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2023
1 7 s 2 7:28.03 RYNG Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS II SZAŁEK Andrzej Z/1103/15 2018 2
2 11 s 2 7:44.38 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
3 13 s 2 7:50.07 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
4 14 s 2 7:51.94 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
5 15 s 2 7:52.90 SUŚNIŁO Natalia AZS-AWF Gorzów 2000 U18 LB III
6 16 s 2 7:58.10 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III LDK!
7 17 s 2 8:05.39 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ III B.D.
8 18 s 2 8:17.63 DZIERGOWSKA Patrycja MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ IV
9 19 s 2 8:28.49 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB IV
10 20 s 2 8:38.84 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL IV B.D. 4
11 21 s 2 8:45.77 KRAUSE Wiktoria UKS Wiking Rychnowy 2001 U18 PM IV
12 22 s 2 8:53.51 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 2001 U18 KP IV
4x100 m K
1 s 1 48.33 WYCHORSKA Anna
OGÓROWSKA Natalia
KIEPURA Monika
SITEK Justyna
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000
2001
2000
2000
U18 SLK --
B.D.
GIZA Maciej B.D.
Z/0884/15
2023


2 s 1 48.40 LIPIŃSKA Julia
SOKOŁOWSKA Julia
ŻUROWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
AKL Ursynów Warszawa 2001
2000
2001
2001
U18 MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D.
B.D. KĘDZIORA Robert
RĄCZKA Paweł B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/2758/17
, Z/2324/15
Z/1754/17
Z/2152/16
2023
, 2023
2023
2022




3 s 1 48.63 BARTOLEWSKA Julia
UŁAMEK Urszula
BRENDEL Magdalena
MARCZEWSKA Ewa
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2000
2000
2001
U18 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
CIUK Marek
KOTUŁA Krzysztof
CIUK Marek
Z/3020/16
Z/3899/15
Z/3835/15
Z/3211/16
2021
2018
2022
2020
2
2

2
4 s 1 48.81 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ Dominika
KIRYLUK Aleksandra
ZACZKIEWICZ Wiktoria
KS Podlasie Białystok 2000
2001
2001
2001
U18 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D.
GRYNIEWICZ Wiktor
NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D.
GRYNIEWICZ Wiktor
Z/2041/15
Z/0596/16
2022
2023

2

1
5 s 1 49.12 GĄSIOR Adriana
GORA Maja
PIETROŃ Natalia
PALUSZEK Anna
MKS MOS Wrocław 2001
2000
2000
2000
U18 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William


, Z/3488/15
, 2022

6 s 1 49.58 SMOLEŃ Kaja
SKOWRON Anna
KORZENIOWSKA Kamila
LÄCHELE Susane
KS Gwardia Piła 2000
2001
2001
2000
U18 WLP -- CHWAŁEK Jarosław
MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/1465/15
Z/5677/15
Z/3654/16
, Z/1473/15
2019
2019
2019
, 2023
2
BEZ
4

  s 1 DNF GRACZYK Zuzanna
LEWANDOWSKA Aleksandra
SKRZYPNIK Kamila
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń 2000
2001
2001
2001
U18 KPO -- WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/5717/15
Z/1575/16
Z/1895/16
2018
2021
2023
2
3


  s 1 DNS BANASIAK Julia
BARTKOWIAK Klaudia
DELEJOWSKA Wiktoria
GOLANOWSKA Agata
WLKS Wrocław 2000
2000
2001
2000
U18 DOL --


4x400 m K
1 1 s 1 3:50.61 KRZYŻEWSKA Wanessa
DĄBEK Emilia
DYBKA Agnieszka
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 2001
2001
2000
2000
U18 PDK -- GIZA Andrzej B.D.
MAZUR Janusz B.D.
KOWAL Piotr B.D.
Z/1429/16
Z/5252/15
Z/2719/15
2023
2023
2023



2 2 s 1 3:53.53 MACIEJEWSKA Katarzyna
ZIĘTKO Aleksandra
WASILUK Agata
ZIELIŃSKA Paulina
MKS Agros Chełm 2001
2001
2000
2000
U18 LBE --

B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
LESZCZYŃSKI Damian
, Z/0973/15
Z/0172/15
, 2023
2023


3 3 s 1 3:53.68 DZIEDZIC Justyna
PAŚNIK Monika
IWANEK Iga
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 2000
2001
2001
2001
U18 LBE -- B.D.


JAROS Marek B.D. B.D.
Z/6101/15
2023


4 4 s 1 3:55.47 WASIELEWSKA Kinga
KARNAS Katarzyna
BARSZCZYK Natalia
KAZIMIERSKA Klaudia
LKS Vectra Włocławek 2001
2001
2000
2001
U18 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna


NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
Z/2008/15
2023
2

5 5 s 1 3:55.89 DĘBSKA Aleksandra
HAPUNOWICZ Joanna
MAKSYMIUK Julia
GADOMSKA Julia
MKS Pogoń Siedlce 2000
2000
2000
2001
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz

MARKOWSKI Michał
KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert
Z/2060/15
Z/2061/15
Z/2074/15
2018
2018
2023
4
2

6 6 s 1 4:01.18 STEFANOWICZ Magdalena
KLĘBOWSKA Wiktoria
ENGELMANN Weronika
ŁACHOWSKA Natalia
MKS-MOSM Bytom 2000
2000
2001
2001
U18 SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.


Z/4569/15
2023

7 7 s 1 4:04.84 SZOTA Paulina
RYNDAK Wiktoria
KRASOWSKA Kamila
PYKA Milena
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000
2000
2001
2000
U18 SLK -- PASZTA Anna


4
8 8 s 1 4:08.46 PALUSZEK Anna
GORA Eliza
PIETROŃ Natalia
GORA Maja
MKS MOS Wrocław 2000
2000
2000
2000
U18 DOL --


Wzwyż K
1 1 e 1 1.59 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023
1 1 e 1 1.59 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ III ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
1 1 e 1 1.59 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III
4 7 e 1 1.59 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III B.D. 1 LDK!
5 8 e 1 1.59 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
6 9 e 1 1.55 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2023 LDK!
7 11 e 1 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK!
8 13 e 1 1.55 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin 2001 U18 ZP III # LDK!
9 15 e 1 1.50 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP IV # LDK!
10 18 e 1 1.50 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD IV #
11 19 e 1 1.50 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP IV
12 21 e 1 1.45 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD IV
12 21 e 1 1.45 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 2000 U18 WP IV
  e 1 NM BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS --
1 1 e 2 1.59 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 2000 U18 WN III
1 1 e 2 1.59 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
3 6 e 2 1.59 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III
4 9 e 2 1.55 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III B.D. #
5 11 e 2 1.55 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD III #
6 14 e 2 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U18 LU III
7 15 e 2 1.50 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
8 17 e 2 1.50 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2001 U18 WP IV
9 19 e 2 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV B.D. # 4 LDK!
10 21 e 2 1.45 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
11 24 e 2 1.45 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV
  e 2 NM GODEK Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
1 f 1 1.74 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
2 f 1 1.72 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023
3 f 1 1.68 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
4 f 1 1.62 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ II
5 f 1 1.62 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU II DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
6 f 1 1.59 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK!
7 f 1 1.55 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III B.D. 1 LDK!
8 f 1 1.55 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2023 LDK!
8 f 1 1.55 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III B.D. #
10 f 1 1.55 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III
10 f 1 1.55 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 2000 U18 WN III
12 f 1 1.50 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD IV #
1 1 w 1 1.64 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP II 783
2 2 w 1 1.64 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 783
3 3 w 1 1.61 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN III PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 747
4 4 w 1 1.58 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 712
5 5 w 1 1.58 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023 712
6 6 w 1 1.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 678
7 7 w 1 1.55 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 678
8 8 w 1 1.55 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 2001 U18 PD III MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2018 4 678
9 10 w 1 1.49 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! 610
10 11 w 1 1.49 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ IV B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022 610
11 12 w 1 1.49 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! 610
12 13 w 1 1.49 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ IV 610
1 9 w 2 1.52 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP IV # LDK! 644
2 14 w 2 1.49 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL IV 610
3 15 w 2 1.46 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM IV B.D. B.D. 577
4 16 w 2 1.46 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV 577
5 17 w 2 1.43 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D. 544
6 18 w 2 1.43 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023 544
7 19 w 2 1.40 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2 512
8 20 w 2 1.37 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- 481
9 21 w 2 1.37 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3 481
10 22 w 2 1.34 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023 449
11 23 w 2 1.25 THIELE Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- 359
Tyczka K
1 1 e 1 3.30 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U18 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1
1 1 e 1 3.30 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
3 5 e 1 3.30 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK!
4 9 e 1 3.00 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 2001 U18 ZP II B.D. #
5 11 e 1 2.60 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV
6 13 e 1 2.60 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin 2001 U18 ZP IV # LDK!
7 14 e 1 2.60 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2000 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2019 2
8 17 e 1 2.40 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 2000 U18 LD IV
9 18 e 1 2.20 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
  e 1 NM MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP --
1 1 e 2 3.30 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023
1 1 e 2 3.30 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
3 6 e 2 3.30 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023
4 7 e 2 3.00 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD II B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
5 8 e 2 3.00 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 2000 U18 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2019
6 10 e 2 2.80 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP III
7 12 e 2 2.60 HYRNIK Anna MKS Ustroń 2000 U18 SL IV
8 15 e 2 2.60 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL IV
9 16 e 2 2.40 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV
9 16 e 2 2.40 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV #
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
2 f 1 3.70 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U18 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1
3 f 1 3.70 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
4 f 1 3.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023
5 f 1 3.50 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK!
6 f 1 3.50 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023
7 f 1 3.20 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD II B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
8 f 1 3.10 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 2001 U18 ZP II B.D. #
9 f 1 2.80 HYRNIK Anna MKS Ustroń 2000 U18 SL III
10 f 1 2.60 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP IV
  f 1 NM BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 2000 U18 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2019
  f 1 NM MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU --
W dal K
1 5 e 1 5.53 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP +0.7 II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
2 7 e 1 5.45 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U18 ZP +0.9 II
3 9 e 1 5.42 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP +0.1 II #
4 10 e 1 5.39 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM +1.0 III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
5 12 e 1 5.37 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ 0.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
6 13 e 1 5.22 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U18 ZP -0.3 III
7 14 e 1 5.21 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD -0.3 III SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
8 15 e 1 5.21 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP -0.1 III
9 16 e 1 5.18 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000 U18 MA -0.2 III
10 20 e 1 5.07 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U18 MZ +0.2 IV
11 22 e 1 5.00 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD +0.8 IV
12 21 e 1 5.00 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 IV SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
1 1 e 2 5.78 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 2000 U18 WP -0.1 II #
2 2 e 2 5.74 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP -0.4 II
3 3 e 2 5.73 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +1.7 II
Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '89.161.251.154' (99) in /var/www/vhosts/statystyka.pzla.pl/httpdocs/connect2.php on line 2
Brak polaczenia z serwerem MySQL.
Blad: