Warszawa 15.08.2017
8. LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej
60 m K
3 s 1 12.98 KOWALCZYK Amelia RLTL Optima Radom 2005 U14 MZ -0.7 -- JADCZAK Bożena # Z/11827/21 2021 LDK!
8 s 1 14.16 KLIMEK Maria niestowarzyszony 2009 U12 -0.7 --
100 m K
2 s 1 14.13 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -0.8 -- TOTT Bartłomiej # Z/3010/20 2024 BEZ
4 4 s 2 11.38 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U23 SL -0.5 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM
5 5 s 2 11.52 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -0.5 M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM
8 11 s 2 11.95 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP -0.5 I LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024
1 8 s 3 11.87 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 U23 WP -0.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 9 s 3 11.93 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.4 I B.D. #
3 10 s 3 11.94 DĄBROWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 1994 Sen PD -0.4 I #
4 12 s 3 12.00 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP -0.4 I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2024 MM
5 13 s 3 12.08 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU -0.4 I
6 14 s 3 12.24 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU -0.4 II MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2024
7 15 s 3 12.31 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP -0.4 II BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM
8 16 s 3 13.15 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU -0.4 III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2024 MM
100 m pł K
3 s 1 13.26 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP +0.1 M MARKUSZEWSKI Cezary # Z/4343/11 2024
7 s 1 14.16 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.1 I #
Wzwyż K
2 f 1 1.92 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986 Sen PD MM
Kula (3) K
5 f 1 6.97 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
Kula (4) K
2 f 1 17.46 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU MM LIĆWINKO Michał # Z/4665/11 2023 MM
3 f 1 16.81 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD M NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM
4 f 1 15.46 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA I #
Młot (4) K
1 f 1 79.80 WŁODARCZYK Anita KS AZS AWF Katowice # 1985 Sen SL MM JAKELJIC Ivica # Z/0183/11 2024
2 f 1 75.40 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 Sen LU MM KOPRON Witold Z/4597/11 2024
3 f 1 73.09 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP MM #
60 m M
1 s 1 11.49 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U12 WP -0.7 -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2024 LDK!
2 s 1 12.90 JARZĘBSKI Michał niestowarzyszony 2009 U12 -0.7 --
4 s 1 12.98 RUCIŃSKI Wojciech niestowarzyszony 2009 U12 -0.7 --
5 s 1 13.01 SMOLIŃSKI Stanisław niestowarzyszony 2009 U12 -0.7 --
6 s 1 13.26 GÓRNICKI Jan niestowarzyszony 2009 U12 -0.7 --
7 s 1 13.38 TOCZKO Bartosz niestowarzyszony 2009 U12 -0.7 --
100 m M
1 s 1 11.98 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -0.3 -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2024
2 s 1 13.15 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -0.3 -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
3 s 1 13.23 KUBICZEK Piotr UTW Gliwice # 1957 Masters SL -0.3 -- B.D. BEZ
4 s 1 13.36 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1962 Masters LU -0.3 -- B.D. BEZ
5 s 1 13.76 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 1950 Masters WP -0.3 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
6 s 1 14.89 MIELCAREK Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1948 Masters KP -0.3 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0345/19 2024
1 s 2 12.62 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 2004 U14 WN +0.1 V TYKARSKI Marek # Z/0099/18 2018 5 LDK!
2 s 2 12.95 JĘDRASZCZAK Emil niestowarzyszony 2004 U14 +0.1 --
3 s 2 13.15 JACAK Mateusz OKS Start Otwock 2004 U14 MZ +0.1 --
4 s 2 13.25 SZOSTAK Mateusz niest. Warszawa 2004 U14 MZ +0.1 --
5 s 2 13.45 ADAMUSIŃSKI Filip niestowarzyszony 2004 U14 +0.1 --
6 s 2 14.59 RYDZIŃSKI Karol niestowarzyszony 2004 U14 +0.1 --
7 s 2 15.51 DZIEŁAK Piotr KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2005 U14 MZ +0.1 -- LDK!
8 s 2 15.85 MISZCZYSZYN Bartosz KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2004 U14 MZ +0.1 -- LDK!
1 s 3 10.96 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -1.3 II WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
2 s 3 11.10 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB -1.3 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
3 s 3 11.66 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U20 ZP -1.3 III #
4 s 3 12.38 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań # 1998 U20 WP -1.3 -- B.D. Z/11013/21 2024
5 s 3 12.65 OWCZAREK Mateusz RSSiRON Start Radom # 1996 U23 MZ -1.3 -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11071/21 2024
6 s 3 13.11 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 U23 LB -1.3 -- WOŹNIAK Daniel # Z/2406/20 2024 BEZ
7 s 3 13.35 GIL Sebastian GZSN START Gorzów Wlkp. 1998 U20 LB -1.3 --
8 s 3 14.89 SZUBA Hubert GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U18 KP -1.3 -- CHOCHLIUK Grażyna # Z/11206/21 2024
1 7 s 4 10.70 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP 0.0 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
2 8 s 4 10.72 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP 0.0 I
3 10 s 4 10.76 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS 0.0 I
4 11 s 4 10.76 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA 0.0 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
5 12 s 4 10.80 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU 0.0 I #
6 13 s 4 10.83 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU 0.0 I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
7 14 s 4 10.84 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP 0.0 I #
5 5 s 5 10.63 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -0.3 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
6 6 s 5 10.66 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP -0.3 I #
7 9 s 5 10.73 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -0.3 I KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024
8 15 s 5 10.94 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -0.3 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
110 m pł M
6 s 1 14.89 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP +0.2 I B.D. # M
7 s 1 15.09 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ +0.2 II B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
Wzwyż M
1 f 1 2.24 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989 Sen LD M
4 f 1 2.15 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1986 Sen OP I
5 f 1 2.10 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2024 1
Tyczka M
3 f 1 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2024 MM
4 f 1 5.41 LISEK Piotr KMS Szczecin # 1992 Sen ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2024 MM
6 f 1 5.41 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U23 KP M B.D. # M
7 f 1 5.41 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2024 MM
Kula (3) M
6 f 1 6.58 CIEŚLIK Piotr IKS Cieszyn # 1984 Sen SL -- B.D. Z/11198/21 2024
Kula (4) M
1 f 1 14.21 ROKICKI Janusz IKS Cieszyn # 1974 Masters SL --
2 f 1 8.60 KOWALSKI Przemysław niestowarzyszony 1981 Masters --
3 f 1 8.48 LIGĘZA Damian TZSN Start Tarnów # 1987 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11199/21 2024
4 f 1 7.64 SZAFRAŃSKI Michał Sprawniejsi.pl Nieznanowice # 1985 Sen SK -- MOŻDŻONEK Waldemar # Z/11296/21 2024
5 f 1 7.12 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. # 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2024
7 f 2 12.05 PIOTROWSKI Paweł WZSN Start Wrocław # 1985 Sen DS -- B.D. Z/12510/21 2024
Kula (5) M
8 f 1 12.14 ŚCIUBAK Tomasz MKL Toruń # 1982 Masters KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/11386/21 2024
Kula (7.26) M
  f 1 17.99 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024
3 f 1 20.92 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2024 MM
4 f 1 20.50 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM
5 f 1 20.30 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2024
6 f 1 18.53 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1
Dysk (2) M
2 f 1 65.48 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 1983 Sen DS MM
4 f 1 63.32 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Sen LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM
5 f 1 58.68 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP M B.D. #
6 f 1 57.81 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U23 MZ M
7 f 1 54.07 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U20 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2024
8 f 1 43.29 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz # 1989 Sen KP II B.D. Z/11387/21 2024
Młot (7.26) M
1 f 1 81.50 FAJDEK Paweł OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP MM ZIÓŁKOWSKI Szymon # Z/3286/11 2024
2 f 1 77.13 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna # Z/3138/11 2024 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.97648978233337 sekund